KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Empty
TémanyitásTárgy: Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása   Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 2:39 am

Majdnem ugyanolyan nap, mint a többi. Tango a hasamon szuszog, én pedig fejem alá rakom a kezeimet, nézem a plafont és elmélkedek. Lassan fel kéne kelni, lassan meg kéne tanulnia végre négy, esetleg két lábon járnia ennek a csodabogárnak. Végtére is egy tojásból kelt ki, elég bizarr, azt is el tudom képzelni, hogy pár hónap múlva már szárnyakon fog előttem repdesni. Elnevetem magam a feltevésen, oké, hogy vannak furcsa dolgok, de ez tényleg betenné a biztosítékot. Ja, és persze ki tudja, úgyis vörös a bundája, biztos tűz mágiával fog engem ijesztgetni, vagy mit tudom én.
Ezen újra nevetnem kell, amire már Tango is felébred.
- Ohayo. - nyögi, mire én biccentek. Ez meg a másik, hogy már lassan mondatokat is tud összerakni, hála Kaensho "néni" folyamatos tanítgatásának, de még nem tökéletes. Egy kicsit csiszolgatni kell.
A kis cicus már épp ugrana le az ágyról, le is ugrik, és remegő lábakkal lép egyet, majd elesik. Vagy nem is tudom, mivel rögtön alvó pózba érkezik, és hamarosan újra szuszogást hallhatok tőle, mire én kiugrok az ágyból, toppantok egyet, és ráordítok.
- Hülye, lusta férfija, felkelni! - visítozok, mire felkapja a fejét, és nyugodt tekintettel bólogat, olyasféle "nyugalom, nyugalom.." arccal, majd visszafekszik. - Asszem ma nincs kedvem reggelit főzni. - vonom meg a vállam, persze erre a mondatra Ő rögtön húzni kezdi magát a kövön, majd amint hozzám ér, dörgölőzni kezd, és nyivákolni.
- Kaja. Kaja. - veti oda nekem.
- Nem kaja, hanem étel. De felőlem. - vonom meg a vállam újra, majd megfogom a grabancánál, és kiviszem a konyhába. Leteszem az egyik székre, és kiveszek valamit a hűtőből. Tényleg nincs kedvem reggelit csinálni, úgyhogy csak elé teszek egy adag savanyú, szilárd tejet.
- Ne nézz így rám, egyél. - ásítok.

Körülbelül két óra telt el, most meg már az erdőben sétálok, karomon pedig ott kapaszkodik Tango, és valami nevetéshez hasonló hangot ad ki, miközben próbálja magát felküzdeni a felkaromra.
A nagy játék közben hátrafelé is elkezdek menni, lévén, sok helyem van az erdőben. Szórakozottan kicsapom a karom, amin Tango van, mire valaminek nekiütközik.
A macska nyekken, és lecsúszik a testről, aminek ütközött, majd hátrafordulok. Egy több, mint két méteres fehérség áll előttem. Közömbös pofával felnézek, és látom, hogy ez egy ember, vagy valami olyasmi. Ezüstös haja szinte csillog, ahogy megtörik rajta a napfény, de nagyrésze az arcába hullik, így nem sokat látok belőle.
Annyit viszont igen, hogy a szája vigyorra húzódik, és az arca eltorzul.
- Mit akarsz?! - förmedek rá halált megvető nyugodtsággal, miközben a lábammal a macskát magam mögé söpröm.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása   Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 12:51 am

Az éjjel egy fa tövében kellett aludnom, így egy kicsit nyűgös voltam, annak ellenére, hogy olyan meleg volt, hogy biztos vagyok benne, hogy fedett helyen nem bírtam volna aludni. Reggel úgy ébredtem fel, hogy egy kis gyík mászkált rajtam. A fürge kis gyík a farkával kellemetlen, zavaró érzést váltott ki bennem. Ahogy felkeltem rögtön reflexből odacsaptam, így a kis lény felordított. A kis szemtelen nem nagyon bírt ezután mozogni, kezemmel szorongatva az arcomhoz emeltem a kis állatot, majd a reggeli napfényben megcsodáltam. A kis lény szemében gyávaságot fedeztem fel, futni szeretett volna a hatalmas és rémisztő személyemtől minél messzebb. én azonban nem engedtem el a kelésem okozóját. Nem hagyhattam ennyiben bűntettét, így elhatároztam, hogy egyesével letépem a tagjait, majd csakis a törzsét szabadon fogom engedni. A földről felkeltem és megfogtam a csepp lény egyik lábát és farkát. Mellékes volt, hogy melyik szakad le előbb, a lényeg az volt, átérezze az én fájdalmam. Ahogy húztam mind a két oldalról egyre több elégtétel került a lelkembe. Úgy éreztem, már tudja, mit követett el, ám ekkor a farka leszakadt a pici mancsa pedig kicsúszott az ujjaim közül. A nyavalyás pedig az eddigi történésekkel mit sem törődve elkezdett eliszkolni. A néhány centis növényzetben úgy tűnt el, mintha soha nem is lett volna a kezeim között.
A felháborodástól a testem önként cselekedett, ezért felálltam a piszkos talajról, azonban hiába próbáltam magaslatból többet látni, nem sikerült. Feladtam a farkatlanná vált hüllő keresését, s csak reménykedtem, hogy fajtársai majd jól kiröhögik, s természetesen rengetegszer felköltik! Nem volt sok kedvem egy helyben állni és valamiféle történésre várni, inkább felkaptam a cuccomat és útnak indultam. A felhők hihetetlenül gyorsan mozogtak, talán néhány jobb féle meteorológus meg bírta volna jósolni, hogy mi lesz, de nekem annyit mondott, mint a nagynéném tyúkhúslevese, magyarán semmit. A madarak elég alacsonyan szálltak, de szerintem ők s inkább tanácstalanságukban, semmint félelmükben. Hosszú ideig unalmasan sétálgattam, mígnem az állatok ismét bosszút álltak létezésemért. Az egyik mocskos szárnyas ugyanis rám ürítette a felesleget. Olyan dühös voltam, majd szétrobbantam, de nem adhattam ilyen könnyen magamat, megpróbáltam levadászni egy árnyököllel, de túl gyors volt. Szemeim mindenkire szikrákat hánytak és biztos voltam benne, hogy az első szemem elé kerülőlénnyel végezni fogok. Lábaimat a düh csak gyorsabb mozgásra kényszerített, egészen addig, amíg egy kis tavacska nem tárult a szemeim elé. A ruhám is koszos volt már, s most lettem gazdagabb egy kis madárszarral, büdösnek is éreztem magamat így levetettem a ruhámat és belesétáltam a kellemes hőmérsékletű vízbe.
Az alsótestem viszonylag hamar felvette a hőt, ellenben a csupasz felsőtestemet, még mindig a nap perzselte és a gyenge szél próbálta hűteni. Még tovább mentem, amíg az egész testemet el nem lepte a kellemes érzés. Szemeimet lehunyva próbáltam relaxálni, a helyzetből fakadóan ez sikerült s. Végtelen öröm lett úrrá rajtam, hiszen már idejét sem tudom, mikor bírtam nyugodt körülmények között a gondolataimba merülni. Ahogy a lágy szellő lengette a fák ágait, miközben a madarak halkan csicseregtek, oly kellemes dallamot teremtett, mint eddig semmi más. Miközben magamról teljesen megfeledkezte, addig az idő tovább pergett és vagy másfél két óra múlva magamhoz tértem. Szemeim kipattantak, én pedig rögtön elkezdtem kapkodni. A part felé haladva tempóm egyre nagyobb volt, miközben vele egyenesen arányosan egyre kevesebb víztömeggel kellett küzdenem. A partra érve megpillantottam a ruháimat és a felszerelésemet is. Tempómból visszavettem és elkezdtem kutatni a táskáimban. Megtaláltam, amit kerestem, úgyhogy fel is vettem. A pótruhám ugyanúgy festett rajtam, mint az eredeti, ezért is használom ezt, s nem mást. Bár régi viseletemhez képest egy változtatást eszközöltem, s a kapucnimat már mindenütt elhagytam. Miután az öltözékem teljes volt, úgy döntöttem nem fogom ezt a patakot használni ruhamosásra is, inkább keresek egy várost, vagy valamit.
Miközben utamat folytatom egy fiatal, hosszú szőke hajú lányt figyeltem meg. Ahogy egyre közelebb jött, észrevettem, hogy valami macskaszerűség lógott a karján. Olyannyira el voltak foglalva magukkal, hogy engem már észre se vettek, ennek pedig meg is lett az eredménye, mivel én sem éreztem késztetést arra, hogy félreálljak. A kis négylábú lecsúszott a földre, a hölgy pedig közömbös arckifejezéssel rám nézett. Vörös szemébe fúrva tekintetemet megpróbáltam a lelkébe látni, azonban mindhiába. Ennek örültem, mert szerettem, akik nem adják könnyen magukat és bele vésznek a titokzatosság homályába. Szám vigyorra mozdult, s arcom ennek hatására eltorzult.
- Mit akarsz?! – Förmedt rám, a halált megvető bátorsággal a fiatal hölgy. miközben ekképp tett a macskáját is maga mögé utasította. Biztos voltam benne, hogy féltette tőlem, de hát mi mást tehetne.
- Semmi különöset! – Felelem neki, hirtelen felindulásból. - A nevem Dead Shadorick! – mutatkoztam be neki, ha már itt tartottam.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása   Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 1:19 am

Alaposabban is szemügyre veszem az előttem álló férfit. Jó fél méterrel magasabb nálam, szóval simán a 2 méter felett jár. Jól megáldotta a sors mérettel, az már igaz. De ekkora testbe valószínűleg nagy erő is szorult. Elég közel álltam hozzá, hogy szinte beleszagolhassak a varázserejébe, pontosabban, hogy megérezzem. Erős volt, tényleg erős - de nálam nem erősem. Ez valamiképp előnyt jelenthet számomra, hisz ha nekem esik, mindenképp én jövök ki a csatából győztesen. Továbbá észleltem, hogy a mágiája gonosz, felettébb gonosz. Olyan, mint amit akkor Seraphine használt, meg a társai. Nekromanta lenne? Hasonlít még a zombit táncoltató pasihoz is a szellemvárosban, szóval biztos, hogy az. Még ha nem is teljesen nekromanta, sötét mágusnak biztos, hogy sötét mágus.
- Semmi különöset! - válaszol majdnem olyan hangnemben, mint ahogy én kérdeztem tőle. - A nevem Dead Shadorick! - mutatkozik be. Oké, ha az előbbi rossz érzésből nem jöttem volna rá, akkor a neve biztos rávezetett volna a mágiájának kilétére...
- Tabuchi Metarikku. - biccentek neki, de még mindig a tekintetét figyelem. Ahogy kicsit lejjebb hajtom a fejem, megszemlélhetem jobban is, milyen szeme, tekintete van. Éjfekete szeme egyszerre áraszt magából félelmet, elszántságot és nyugodtságot, elég zavaros egy személyiség lehet ez alapján. - A narancs macsek pedig Tango. - bökök a hátam mögé, ahol a macska, mint aki mi sem történt volna, viháncolva pörög a fűben. - Bocsika, hogy neked mentünk. De mentségünkre szóljon, te is ki kerülhettél volna. - húzom el a számat, a szokásos módon.
Nem tudom, ő mennyire mániákus abban, hogy felmérje a telepet az előtte álló személyről, de szerintem a kisugárzásomból kisüt, hogy mennyire nyers a mágia, amit használok - habár lehet, sőt biztos, hogy ennyiből nem jön rá, miből is vagyok én. De addig jó.
- Nos.. melyik céhből jössz? - fúrom a tekintetem az övéibe. - Hazudni meg se próbálj, vagy ilyesmi. - figyelmeztetem, mire hirtelen valami kisebb súly, de hátra húz. Főleg a meglepőttségtől van, hogy hátra is esek. Zuhanásom okozója a csetlő-botló macska, aki rám akaszkodott, és hátra rántott, majd persze elugrott, nehogy ráessek.
Morogva kelek fel, de úgy látom, friss beszélgetőpartnerem egész jól szórakozik a szerencsétlenségemen, és azon, hogy Tango mennyire szivat engem.
- Hálás lennél, ha kíméletesen, de segítenél jómodorra tanítani ezt a dögöt. - porolom le magam, morogva. Aztán felcsillan a szemem, és elvigyorodok. - Meg ha már itt tartunk, másra is...
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása   Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 11:29 am

- Tabuchi Metarikku. -- Mutatkozott be a fiatal hölgy. Elég fura névnek tartottam, de hát kinek milyen az ízlése, ki tudja, lehet más városban már teljesen átlagos név. Miközben én ezen agyaltam a lány megpróbálta kiolvasni a szememből, hogy milyen ember vagyok. Nem tudom, hogy mire jutott, de nem is érdekel. - A narancs macsek pedig Tango. - – Na, még ez is. Nem elég, hogy neki olyan neve van, amit ha még egyszer hallok, biztos tudni fogom, hogy ő az, de még a háziállatának is ilyen nevet ad. Miután befejeztem a rövid gondolatmenetet ránéztem a négylábúra, amely a helyzettel nem törődve, nevetve játszott a fűben. - Bocsika, hogy neked mentünk. De mentségünkre szóljon, te is ki kerülhettél volna. - – jogos meglátás, de az a gond, hogy nem tartottam szükségesnek, hogy kikerüljem őket. Ma már annyi ártottak nekem az állatok, hogy ez a macska megérdemelte, hogy szívjon egy kicsit, az már más dolog, hogy nem látszik rajta, hogy rosszul érezné magát miatta. Annál inkább Tabuchi, aki mivel ilyen mély kapcsolata van, ezzel az emlőssel szintén megérdemli. - Nos.. melyik céhből jössz? - Miközben ezt mondja, tekintetével próbál nyomást gyakorolni rám. Mintha ez sikerülne is, komolyan olyannak nézek ki, akire szimpla nézéssel hatni lehet. Őszintén mondom, hogy csalódtam a kisugárzásomban. - Hazudni meg se próbálj, vagy ilyesmi. - – Szavai után a fenevad ráakaszkodott és ő a meglepődés miatt hátraesett. Bár a helyzet vicces volt, és tudom, minden átlagos ember hangos kacajban tőrt volna ki, én nem tettem. a humor érzékem sosem volt kapós az ehhez hasonló helyzetekre, már mintha bármit is viccesnek találnék. Legtöbbször csak akkor nevetek, ha aki velem van az is nevet, vagy ha az illem úgy kívánja.
- Hálás lennék, ha kíméletesen, de segítenél jó modorra tanítani ezt a dögöt. - Közli velem a hölgy, miközben leporolja magát, majd felcsillan a szeme, és elvigyorodik. Nem szerettem, ha ezt a kárörvendő mosolyt látom, ám tekintve, hogy most nem az én káromon örültek, nem volt annyira zavaró. - Meg ha már itt tartunk, másra is...
Ajánlatán rövid ideig elgondolkodtam. Az állatok már annyiszor kiszúrtak velem ma, hogy nem hagyhatom ki ezt a remek lehetőséget. Azonban, hogyha túl könnyen adom magamat a végén még beképzel magának valamit, aztán ha később összetöröm neki azt a képet engem fog hibáztatni. Már ha egyáltalán fogunk még találkozni. Még vártam néhány másodpercet, mintha őrölődnék magamban, majd mikor elérkezetnek láttam az időt válaszoltam.
- Segíthetek!- Kezdem neki bizalomkeltően, majd folytattam. - Azonban ez függ attól is, hogy mit kell csinálnom!
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása   Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 6:12 pm

Egy kicsit úgy tűnik, mintha hezitálna, vagy nagyon gondolkodna, én pedig inkább figyelembe se veszem, hogy nem válaszolt az előző kérdésemre. Nem olyan fontos, ha úgy vesszük, bár oka biztos van, hogy kikerülte a kérdést.
- Segíthetek! - kezdi el. - Azonban ez függ attól is, hogy mit kell csinálnom!
Kicsit felsóhajtok, majd elgondolkozok, hogy is adagoljam be neki ezt. Nem annak látszik, mint aki annyira hú de sok türelemmel rendelkezne, vagy ilyesmi, úgyhogy ilyesmiben kár is bíznom. Viszont nagyon kíváncsi vagyok arra, meddig mehetek el ilyen téren.
Az biztos, hogy a vele töltött idő kihatással lenne Tango jellemére - még, ha ezt rossz értelemben is kell érteni. Ez nem baj. S ahogy elnézem, mellette vagy vasszigor lenne, vagy röhögnék a szerencsétlenségén, bár utóbbit kétlem, de valójában még nem is ismerem annyira...
- Hát, igazából azt kéne csinálnod, hogy bővíted a szókincsét szépen, velem együtt, és segítesz is neki kimondani azt. - kezdem el neki lassan beadagolni, de nem tudom, leesik-e neki, hogy segítséget kérek tőle ilyen ügyben, vagy nem szokta meg az ilyen dolgokat, mivel az arcán változást nem látok. - Vagyis beszélni tanítani. - itt mintha kis ellenszenv mászna a légkörbe, és az arcára is, kicsit olyan érzésem van, mintha ott helyben meg akarna folytani, vagy esetleg, hogy ő ott helyben végezzen magával, mert ilyen hülyeségbe részlegesen beleegyezett.
- Továbbá, mivel még szerencsétlen nem igazán áll meg a két lábán, ezért segítenek kéne, hogy megtanulja azt is. - folytatom. Ha most nem lett elege, és nem mond nemet, akkor asszem egy életre hálás leszek neki.
- Nos, még mindig segíteni szeretnél? - kérdem tőle.

(Bocsi, hogy rövid lett. T.T)


Mivel Dead jelezte, hogy inaktív lesz, ezért ez szerintem nem nagyon fog így folytatódni - Tango más által ki lesz oktatva, az ismerkedés úgy-ahogy megvolt, félsiker.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása   Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A nagy fürdőzés - Tango, marad! Den, helyedre!
» Dead és Alice találkozása
» Tabu-chan és Mira-chan első találkozása
» Selejtező: Rohandar Blacksteel vs Tango
» Nyolcaddöntő: Tabuchi Metarikku vs Tango

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Élmények-
Ugrás: