KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Mia Herrera

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Mia Herrera Empty
TémanyitásTárgy: Mia Herrera   Mia Herrera Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 2:52 pm

Név: Mia Herrera
Nem:
Kor: 17
Szint: 4
Mágia: Füst mágia és Illúzió mágia
  • Smoke Magic
  • Coal of Smoke
  • Basic Illusion - Vision
  • Basic Illusion - Audition
  • Basic Illusion - Smell
  • Basic Illusion - Touch
  • Basic Illusion - Taste
  • Mist Body Transform
  • Zenon’s Run
  • Unreality Image

Céh: Blackened Tears (a jel a fenekén van)
Kinézet: Hosszú fürtökben lógó barna haj. Igéző zöld szemek. Hófehér bőr. Nőies alkat, kerek fenék, feszes mellek.
Jellem: Első ránézésre egy ártatlan kislánynak tűnik, de valójában nagyon is szeret gonoszkodni. Folyton a mosolygó kislány álcáját hordja magán, de mikor társai között van eszelős vigyorral arcán élvezi a rosszalkodást. Gond nélkül gyilkol, amit ráadásul néha élvez is. Szokása megjátszani más emberek előtt magát, mint jó kislányt.
Ruházat: Hajában rózsával tűzdelt pántot hord. Jellemző viselete egy sötét buggyos felső és egy hosszú fekete farmernadrág.
Felszerelés: Egy recés élű vadász tőrrel rendelkezik.

Mia Herrera 138640

- Ne! - kiáltottam torkom szakadtából, de elgyengülő hangom miatt csupán halk suttogásként hatott. A kés éle nyakat ért, majd szép lassan felmetszette azt. A vér csak úgy csorgott le. Teljesen átszínezte a fehér pólót. Apám haldokló, vonagló teste a földre omlott. Fuldokolva rángatózott, de semmi esélye sem volt. A szemem előtt halt meg. Ütést mértek a tarkómra, elveszítem eszméletem. Lecsukódó szemeim előtt anyám vérbe fagyott holtteste jelent meg. Minden elsötétült.
Csupán ezen emlékeim maradtak gyermekkoromról, ezen rémálom, mely minden éjjel elkísér. Ismét szobámban találtam magam. A verejték csak úgy folyt végig arcomon. Ismét ugyanaz a rémálom. Újra és újra átélem szüleim halálát. És mindig ebben a kopott és szinte üres szobában ébredek fel.
Mia Herrera vagyok, 17 éves, mágus. Születési helyemről nincs sok információm. Sem családomról, vagy lakhelyemről, csupán az előbb ecsetelt képek vannak meg. Mások elmondása szerint, szüleimet 14 éves koromban egy rablóbanda gyilkolta le a szemem előtt, majd ezek után emberkereskedők kezei közé kerültem. Egy évig voltam „eladósorban.” Az állandó éhség, a folytonos verés, amit nevelési célból kaptam és az a sok pedofil gyám, kik kihasználták testi adottságaimat. Mindig menekültem előlük, de a rendőrök rám találtak és, bár mindent elpanaszoltam nekik, mégis ismét egy az előzőhöz hasonló alakhoz adtak. Rabszolgaként éltem.
Kegyetlen volt hozzám a sors, ám ez arra késztetett, hogy egy álarcot húzzak magamra. A kedves, bájos, ártatlan kislányét.
Az egy év leteltével egy öreg mágus vásárolt meg magának, mint háztartásbelit. Nála szolgáltam másfél éven át. Főként mostam, takarítottam és az állatokat etettem odakinn az akolban. Ezalatt az öreg felfedezte bennem, hogy képes vagyok a mágia használatára. Több tesztet csináltatott meg velem és végül szabadidejében illúziómágiára kezdett el tanítani, amit ezen időszak alatt magas szinten sajátítottam el.
Egy nap, mikor épp az erdőben szedtem össze a napi tüzelőanyagot, füstöt láttam a kunyhó felől, ahol az öreggel éltem napjaimat. Mikor közelebb értem minden lángokban állt. Az öreg vérbe fagyott holtteste a bejárat előtt hevert, körülötte számomra idegen alakok állták körül. Furcsa ruhákat viseltek és mindegyiken egy-egy könnycsepp alakú tetoválás díszelgett. Hárman voltak, ketten közülük itt-ott véres volt. Talán az öreg vére, de valószínűleg jól küzdött, mert ezt a kettőt rendesen leverte a víz. Kis rejtekemből lestem a történéseket, mikor egy hideg kéz markolta meg vállamat.
- Ni csak, egy kis hölgy. Hát te mi járatban vagy itt? - hallatszott a mély hang. Szép lassan megfordultam, hogy lássam barát vagy ellenség-e az. A férfi igen magas volt, ő is furcsa ruházatban állt előttem. Felsőjének gallérja fél arcát eltakarta, így csak hosszú haja és sötét szemei égtek bele retinámba.
- Basic Illusion! - használtam mágiámat védekezésre, de ez mindhiába, a férfi elkapott. Vállára kapva cipelt oda társaihoz. A földre hajított, míg a másik három vizsgálódva nézett felém.
- Biztos az öreg barátnője volt - visított fel eszelősségel a hangjában egyikük. - Nyírjuk ki, Enoch mester!
- Várj, Jack. Láttam a lány mágiáját. Egész pofás ki illúziókra képes. Talán hasznunk válik belőle - szólalt fel a rám találó férfi.
Így történt, hogy a Blackened Tears nevezetű sötét céh tagja lettem. Megmakacsolva magamat tovább fejlesztettem magamat, Aimy archon alatt. Novícius rangot szereztem magamnak és tanulmányaimat a füst mágia elsajátításával folytattam.
Vissza az elejére Go down
Gildarts Clive
Mesélő
Mesélő
Gildarts Clive


Hozzászólások száma : 162
Aye! Pont : 7
Join date : 2011. Jun. 20.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Mia Herrera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia Herrera   Mia Herrera Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 6:20 pm

Nincs ellenvetésem a pályázattal kapcsolatban, ahol kell elég részletes, bár a végét kicsit elkapkodtad úgy érzem, mindenesetre egy ilyen szintű mágushoz elégnek érzem a pályázatot, tehát ELFOGADOM!
Vissza az elejére Go down
 
Mia Herrera
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mia Herrera

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: NJK pályázat-
Ugrás: