KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Társastánc a'la Itachi és Akuri

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Társastánc a'la Itachi és Akuri Empty
TémanyitásTárgy: Társastánc a'la Itachi és Akuri   Társastánc a'la Itachi és Akuri Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 6:54 pm

A nap sugarai táncot jártak az égen, ahogy végigsétáltam a főutcán. Egyenesen a céhházba tartottam, valami meló miatt, amit Mei akart rám erőszakolni. Őszintén szólva semmi, de semmi kedvem nem volt most a munkavégzéshez, de jobbnak láttam nem magamra haragítani a lányt. Kezeimet zsebemben pihentetve másztam végig az embertömegek között, mire végre eljutottam célomig. Egy mély levegőt vettem, mielőtt benyitottam. A hatalmas kétszárnyú ajtó egyik fele nyikorogva nyílt ki, majd minden szem reám vetült.
- Üdv! - intettem a bámészkodóknak, majd átléptem a küszöböt, és egyenesen a bárpult felé indultam, nem törődve semmivel, és senkivel. Úgy suhantam végig a főterem szőnyegén, mint egy megállíthatatlan árny.
- Megjöttem - intettem Meinek, aztán leültem az egyik üres bárszékre.
- Szia Ita. Parancsolj - nyújtott át egy megbízást. - Ne késlekedj.
Némán bólintottam, majd felpattantam, és elindultam.
Menet közben átolvastam a papírt. Egy Orbanusz Viktorisz nevű politikus testőrt keres a hétvégére. Tökéletes. Bébicsőszködni kell, és ha szerencsém van, akkor még csak nem is történik semmi szokatlan. A könnyű pénzszerzési lehetőségem tudatában vígan sétáltam tova...
Vissza az elejére Go down
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

Társastánc a'la Itachi és Akuri Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társastánc a'la Itachi és Akuri   Társastánc a'la Itachi és Akuri Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 4:17 pm

Lezárva!
Vissza az elejére Go down
 
Társastánc a'la Itachi és Akuri
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Akuri Senshi
» Akuri Senshi
» Akuri Senshi
» Akuri Senshi
» Akuri Senshi (javított)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: