KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)

Go down 
+30
Yoru
Yorumi Tsukiko
Nati Teina
Adelus Morningway
Hwarug Zhor
Mateus Grandus
Kevin McBride
Kato Brightmore
Imolatus
Petersen Ruw
Rouuro Kao
Lidérc
Raelae Xing'ke
Gildarts Clive
Natsu Dragneel
Happy
Igneel
Glen Ordway
Den Starkiller
Fried Justine
Atsui Orestes
Firmus Kakte
Bonnie
Tabuchi Metarikku
Itachi Sadamesu
Eigo Haruki
Reigen Hawkins
Gabriel Caradhel
Jonathan McWilliams
Ovan Sandinger
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 12:48 am

Ez mondjuk igaz... én még azért Freed-et is bedobtam volna
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 1:12 am

Makarov említette, hogy Laxus és Gazille nem ért vissza időben. Fried Laxusszal volt ^^
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 7:35 pm

Azt valaki esetleg tudja, hogy Buggy mit keres a Mágia játékok selejtezőjén?

266_18
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 7:41 pm

Szerintem anno az a bizonyos denevér egy szerződést vitt neki, mellyel átszerződhetett a Fairy Tail-be... Így már érthető, hogy min lepődtek meg annyira, elvégre egy új állásajánlatot nem mindennap kap az ember/bohóc manapság.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 4:06 pm

Én csak Erzadominát látok Rei linkjében. Semmi mást! Very Happy

Ácsi! Hogy fehéredett ki újra Natsu sála? Lehet valahol elszundítottam?
Vissza az elejére Go down
Eigo Haruki
Elemi mágus
Elemi mágus
Eigo Haruki


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 19.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 4:22 pm

Bedobták a mosógépbe és bekapcsolták a fehérítő programot. 21-ik század egyik nagy csodája. Surprised
Egyébként az egyik részben Wendy próbálta meggyógyítani Natsut, de nem sikerült neki, és kikövetkeztették, hogy a fekete sál miatt nem hat rá a mágia, és akkor először leszedte az "átkot" a sálról, aztán meggyógyította Natsut.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 6:21 pm

Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 8:32 pm

Kíváncsi vagyok melyik nyolc céh jutott tovább. Ebből mondjuk a fele szerintem biztos. A 8. lett ugye a Fairy Tail. Biztos vagyok, hogy tovább jutott a Blue Pegasus, a Lamia Scale és a Sabertooth. Amiben pedig reménykedek, hogy a Quatro Cerberus is Very Happy Ha már a sorozat elején említette a Titan Nose-t, akkor látok arra is valami halvány esélyt. Messze van az a péntek még...
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 9:02 pm

Szerintem a Raven Tail-t se viccből mutatták be, szóval ők is egy csapat, akik biztos bekerültek... meg akkor talán lesz még egy random noname céh, akik 8 másodperc alatt kiesnek majd.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 9:12 pm

Vagy talán pont, hogy erősek. (Bár igaz, ennek ott a Sabertooth...)
Nem véletlen azaz új fejezet címe, hogy "Új céh" Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 10:01 pm

A Raven Tail-ben biztos vagyok, hogy nem lehet ott, hisz ez egy hivatalos rendezvény, amit az egész országban ismernek. Erősen kétlem, hogy oda bármelyik sötét céh beszambázna és normális keretek között nevezne. Illegális szervezetnek minősülnek és körözik őket. Két dolgot tudok elképzelni velük kapcsolatban. Vagy szabotálni fognak valamit, esetleg más hasonló szintű szarkeverés ott, vagy pedig az író követve az eddigi stílusát mutogat képeket a következő ív tartalmából.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 10:48 pm

Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 12:12 pm

A Balam Szövetségtől valóban független volt és nem tartozott bele a hierarchikus láncolatába, de attól még sötét céhnek számít, ezt ne felejtsük el.
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 12:29 pm

Ez így van, ráadásul azt biztosan tudom, hogy a Titánok nincsenek ott, mivel nekik nincs szükségük holmi gyermekjátékokra, hogy bizonyítsák, hogy nincs ellenfelük Very Happy Amúgy meg imádkozom érte, hogy a két nyomorék generációs gyíkgyakót Luxus püfölje laposra, egyedül!
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 6:51 pm

Laxus-ról jut eszembe, már mióta arról gondolkodom, hogy ő most teljesen átadta az erejét Natsu-nak vagy csak egy részét? Mert ha igen, akkor nem lehet, hogy Natsu-ból így 3. generációs sárkányölő lett? Persze remélem Laxus nem vesztette el a sárkányölőségét, mert az úgy nem poén.
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 2:35 pm

Ne gondolkodj, nem áll jól :p Na de kérdésedre a válasz: Átadta Laxus Nácunak a magicjét, amit az a csicska Nácu használni tud később is. Lásd a Warren elleni küzdelemben is átment tűzvillám gyíkgyakó módba, ami szerintem egy ****ság, de hiába reklamálok érte, nem foglalkoznak vele. Laxus maradt übertáp villanyos gyíkgyakó, csak a Hades elleni küzdelemben megosztotta a szemétkupaccal az erejét. Most már tekinthetjük Nácut 3. generációsnak, így remélem meghal a mágia játékokon. Szép lenne, ha nagypapival egyetemben feldobná a pacskert.
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 7:16 pm

annyira tudtam, hogy a Raven Tail éra jön ehe ehe ehehe Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 5:54 pm

B csapat! Majdnem az általam összeállított Álom csapat. Érdekes lesz...
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 7:40 pm

Juvia helyére én is vagy Lisannát vagy Canát tettem volna, de a többi nálam is egyértelmű. Hajrá B csapat! Remélem Jellal kitapossa Natsuból a sza---harát!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 9:59 am

Egy kicsit bunda szaga van egy ideje ennek az egész versenynek, de most még egész érdekes ez az arc. Hajrá Flare!
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 10:36 am

Kezd is nagyon belendülni, én már azon kapom magam, hogy minden pénteken egyre jobban és jobban várom a következő fejezetet. Narupuding elég csúnyán rászállt Gray-re és remélem pontosan megfogják magyarázni, hogy tudta megtalálni mindig és nem azokat a talán így meg úgy dolgokat szánték ennek, amiről találgattak a fejezetben.
Ez az új alkotó mágia pedig eléggé op, már ha csak a lehetőségeket nézzük benne. Tényleg egyre jobban várom, ki mit fog még mutatni a mágiájából.
Flare mágiáján gondolkodtam mostanság, bár elég botor dolog előre találgatni, hisz lehetetlenség lenne eltalálni. A vörös ruhájából, hajából és szeméből, no meg a nevéből mégis arra következtetnék, hogy valamilyen tűz mágiaszerűvel rukkolna elő. De ezt így kétlem, mivel már így bemutattak a történet során 3 tűzmágust és nem hiszem, hogy most betolna egy negyediket is. Ha pedig a személyiségéből indulok ki mindenképpen valami pszichopata vagy szadizó mágiával kellene bírnia. Egyért viszont könyörgök. Csak csillaglelkű ne legyen. Tudom még hátra van a mérleg és Lucy eddig párszor már kapott ki mindig csillaglelkűt ellenfélnek, de most ne. Semmi esetre se. Az nagyon elrontaná ezt a karaktert. Mindenesetre jövőhét pénteken minden kiderül.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 10:59 am

Viszont mikor Flare feltűnt a Raven Tail többi tagjával együtt, láthattunk egy rajta egy farkast, itt ni: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/6 Talán nem csak dísznek volt rajta... mert itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/17 a ruhájánál semmi mást nem láthatunk, csak egy fehér varratot a derekánál.
De nekem nagyon szimpi ez a csaj valahogy. Mégis jó lenne, ha kikapna, és végre Lucy is megmutatná, hogy nem kell neki mások segítsége, hogy nyerjen... Ideje kihasználni Gemini erejét, meg a többiekét is. Megkapta őket, de azóta valahogy nem nagyon használja egyiket sem.

A másik, hogy szerintem csillagmágus maximum a Sabertooth-os csaj lehetne, akinek egy csillag fogja össze a ruháját. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/268/12 Még amit fel lehet róni érvnek, hogy ő is tele van tollakkal, mint Angel. Bár nem hinném, hogy a kettő ugyanaz lenne, hisz neki nincs tetoválása, és az arca is másabb. De lehet, van közük egymáshoz...
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 12:49 pm

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 8:39 pm

A legutóbbi fejezet határozottan jó kedvre derített. Igaz számomra Lucy remek helytállása kicsit indokolatlan, az "edzés" és a harag ellenére is. Elvégre eddig ő volt az ügyeletes bénaság, aki egyedül semmire se ment. Nah, sebaj azért így már jobban szeressük.
Még ezt az orbitális zsarolós sablont is képes vagyok lenyelni valamiért. Ennek oka talán az, hogy Flare teljesen magával ragadott, persze kicsit meglepett, hogy Lucy képes volt rajta fogást találni, ám én bízom benne, hogy fog még villantani, amitől megvakulunk mindannyian.
Időközben arra is rájöttem, hogy Wendy és Asuka között képtelen volnék különbséget tenni csak az arcuk alapján...
Viszont a legnagyobb örömöm az nem más, mint az egyik nagy kedvencem Kaku és Kumadori rokonaik feltűnése! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 10:49 pm

Két teljesen egymásnak ellentmondó sejtésem/gondolatom van, és nem tudom melyik lesz az igazi...
Először is Flare haja a föld alatt mozog, Lucy meg egyszer sem hívta elő Virgot, ami totál értetlen, vagy az lesz a csattanója a zsarolós dolognak.
Másodszor is ott van az utolsó oldalon a következő fejezetcím: "the noble loser." Ugye ez Lucy esetében többszörös utalás lenne, illetve a jelenlegi helyzetre nézve igen egyértelmű...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Fairy Tail AMV-k
» Fairy Tail Demotiváló
» Facebook Fairy Tail Club
» A Fairy Tail világa
» V. Fairy Tail Tábor!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: