KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)

Go down 
+30
Yoru
Yorumi Tsukiko
Nati Teina
Adelus Morningway
Hwarug Zhor
Mateus Grandus
Kevin McBride
Kato Brightmore
Imolatus
Petersen Ruw
Rouuro Kao
Lidérc
Raelae Xing'ke
Gildarts Clive
Natsu Dragneel
Happy
Igneel
Glen Ordway
Den Starkiller
Fried Justine
Atsui Orestes
Firmus Kakte
Bonnie
Tabuchi Metarikku
Itachi Sadamesu
Eigo Haruki
Reigen Hawkins
Gabriel Caradhel
Jonathan McWilliams
Ovan Sandinger
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 12:53 pm

Tudtam, hogy időutazással lesz kapcsolatos ez a történetszál.
A nőci Zerefhez hasonló mágiával is tuti ehhez köthető.
És persze megint eljátszották azt, hogy nem az az igazi ellenség akiről először azt gondoljuk.
Ez szinte már sablon a mangában.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 2:42 pm

A rohadt meló, már megint utolsónak tudom elolvasni a mangát, szégyen Very Happy Na kezd egyre jobban tisztulni a kép és még több szál kuszálódik bele, ezt már szeretem. Igen valószínűleg a titikzatos nő is visszautazott az időben méghozzá ezzel a vagány kis szerkezettel.
Azért ez a sablon sem fordult elő olyan sokszor a mangában, szerintem teljesen belefér és azért még ne igyunk előre a medvebőrére. Még akár az is előfordulhat, hogy kiderül a Brokkoliról, hogy még is ő a badass 2.0.
Az a vicces, hogy pont délelőtt gondolkoztam egy ilyen küldetésen, ahol az időutazás a téma. Mondjuk nem regélem el a sztorit, mert még lehet jó lesz valamire Wink
Mindenesetre szerintem jó kis fejezet volt ez. Kíváncsian várom a következőt.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 8:42 pm

303. fejezet. A rész címéből körülbelül tudni lehetett, hogy miről fog szólni ez a fejezet és nem is volt ezzel problémám. Max csupán csak annyi, hogy egy Friedet megnéztem volna Mira oldalán vagy Bixlowot a mentős csapatban például egy Wendy helyett.
A Sabertoothra viszont kíváncsi vagyok, vajon megmaradt e Mesterük, vagy más lett, de akkor ki? Ne kerüljenek ugyanabba a hibába mint a Raven Tail, hogy az egyikük a Mester, gondolok itt a Hölgyre.
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 9:55 pm

Elég jó volt, bár kíváncsi leszek a folytatásra.

Petersen Ruw írta:
Max csupán csak annyi, hogy egy Friedet megnéztem volna Mira oldalán vagy Bixlowot a mentős csapatban például egy Wendy helyett.

Annyit ehhez hozzá tennék, hogy Wendy várható volt, hogy megy, hisz az egyetlen aki healelni tudja a csapat tagjait, meg esetleg felerősíteni. Szerintem nem véletlenül választották őt meg az egyik tagnak a mentő csapatba.

E mellett pedig, tény, hogy akkor rakhattak volna plusz egy főt, de ha sokan hiányoznak a céh-ből, az gyanús lehet...szerintem.


Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 4:07 pm

A múlt héten újra átolvastam a mangát teljesen és felmerült pár dolog.
Tenrous Island-on Zeref és Natsu találkozott és úgy tűnik a fickó ismerte a sárkányölőnket, visszafelé viszont már nem igazán volt igaz. Erre igazából három lehetőséget találtam, ami közül kettő szerintem egész jó is lett, csak mindkettőnek meg van a maga buktatója. Az első, hogy Natsu (és Gazille is) több száz éves, csak a sárkányölők, mikor a sárkányukkal voltak nem öregedtek. Akkor találkoztak, csak olyan régen volt és Natsu olyan kicsi volt, hogy nem emlékszik rá. A másik, hogy Natsu annyi amennyinek kinéz és mikor nagyon kicsi volt akkor Zeref találkozott vele. Igazából ezt nem tartom túl valószínűnek, nagyon sok buktatója van. Többek között, ahogy a sárkányok reagálnak Zerefre ziher, hogy Igneel széttépte volna. Ami viszont ennél elgondolkodtat, hogy mikor Natsu vissza emlékszik a sárkányra, akkor egyiken sincs ott a sebhely az arcán, mikor meg mutatták Igneel-t ott díszelgett az "x" alakú sebhely. A harmadik verzió, hogy Natsuék betoppannak az Eclipse projektbe és a múltban találkozok Zereffel, így ő a jövőben emlékezni fog Natsu-ra viszont az akkori Natsu nem emlékszik rá, hisz ott még nem is találkozott vele. Ez tökéletes magyarázatot adna rá, csak egy kicsi bibi van. Mikor a szigeten találkoznak Zeref azt mondja Natsu-ra, hogy jól megnőtt.
Aztán újra olvasva a sütőtökös figura roppant gyanússá vált. Az elején is az volt, csak aztán annyi minden történt, hogy teljesen meg is feledkeztem róla. Nyilván nem véletlenül. Többször vágják be a fejét és mond elgondolkoztató dolgokat, amikor valaki villant az erejéből, főleg a tündérek. Ráadásul volt egy olyan jelenet is, mikor mindenkinek bevágtak a fejét vagy éppen ahogy elfoglalta magát, a fickó, meg ahogy ott hagyja a tökfejét a földön és elsétál valamerre. Valamint volt egy olyan nap is, amikor hiányzott és nem magyarázta meg az okát, simán mindenki túllépett rajta. Ráadásul nagyon féltetett Lucy életét, mikor Minerva megkínozta és majdnem megölte, csakúgy, mint Arcadios és biztos nem az ő hatására kezdett el pánikolni, mert jó távol voltak egymástól. Talán neki is van valami terve, ami az Eclipse projekttel kapcsolatos? Egy esetleges harmadik fél is belepiszkálna a dologba? Egyáltalán ki rejtőzik a tök alatt? A mai mangából pedig kiderült, hogy slussz poénként a hercegnő is érdeklődik a projekt iránt.
Aztán vegyük újra a titokzatos csajt, akinek olyasmi a mágikus ereje, mint Zerefé. Ami azért fontos, hogy nem azonos, csak hasonlít. Gerard állítása szerint már többször és érzékelték a játékokon, tehát visszatérő személy. Most pedig nem az elejétől fogva, hanem csak a harmadik napon bukkant elő, pont mikor a szeles lányok harcoltak egymással. Mondjuk akkor mikor Gerard utána ment rövid tüsis hajjal ábrázolták, mintha férfi lenne. Utána pedig, mikor a sárkányölők küzdöttek, ráadásul meg is könnyezte. Biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül akkor látogatott oda és eddig a sárkányölőség meg a céh volt a közös.
Ezzel kapcsolatban viszont feltűnt valami más, illetve elgondolkoztam valamin. Gerard először azt hitte, hogy Wendy ellenfele bocsátja ki azt a mágikus erőt, tehát sikeresen összekeverte vele először. Itt felmerült benne, hogy nem-e lehetséges, hogy az istenölő mágia az Zereftől ered? Elvégre a mágia is fekete színű. ráadásul például Zancrow-nak Hades tanította meg, aki ugye olvasta Zeref könyvét. Eléggé elgondolkodtató nem?
Mikor először jött elő a sárkányos Zerefes téma megijedtem, hogy basszus vége lesz a szériának, hisz valószínűleg ez lesz a zárás. Mashima azt nyilatkozta, hogy ezt hosszabbra tervezi, mint a Rave Master-t, de azt pont pár kötettel ezelőtt fejezte be, szóval most már bármikor esedékes. Aztán elolvastam még egyszer a mangát és nagy kő esett le a szívemről. Annyi kérdést nyitva hagyott még, ami többször és érintve lett, tehát biztosan lerántja róluk a leplet. Ott van a Raven Tail. Mi történt Ivan-nal? Mit csinált a céhben, amiért ki kellett vágni és miért gyűlölte meg annyira Gildartz? Valószínűleg nem csak simán a céh ellen, hanem valahogy a destruktív öreg ellen is vétett. Aztán mi van a FT pincéjében? Mi a Lumien Historie? A fény eredete? Talán valami tündéres cucc? Sokszor említik sötét foltnak is a Fairy Tail történetében. a fény és a sötétség mindig is együtt jártak, hisz mind tudjuk a legragyogóbb fény vetíti a legsötétebb árnyékot. Valamint már párszor feldobták a rejtélyes harmadik nagyágyú sötét céh nevét a Tartaros-t. Ők is biztosan szerepelni fognak még. Persze ott van még Natsu és Gazille korán is a kérdés, de az csak akkor sorolandó ebbe a kategóriába, ha nem lepleződik le a mostani arc-ban, amire azért van esély.
Tudom, hogy nincs nagyon logikai sorrend, csak így idehányom a dolgokat és bocsánat is azoktól, akik ezt nézik, de muszáj így. Pörögnek a mangával kapcsolatos gondolatok a fejemben és muszáj kiadnom őket.
Na tehát valószínűleg a következő szezon a múltban fog játszódni egy kis időutazás segítségével. Én már nagyon várom, annyira érdekel az akkori kor, mennyiben volt más, mi is történt akkor, hogy kezdődött a háború. Annyiszor emlegették már a háborút és annyi fél között. Vajon azok egymástól külön zajlottak, vagy mind együtt egyszerre? Volt a sárkány kontra sárkány+ sárkányölő incidens, ott van az emberek kontra Zeref és démonai, valamint a sárkány kontra Zeref és Achnologia. Amúgy az alap indítatás, hogy visszamennek az időben és lenyomják Zerefet, amíg nem halhatatlan. Szerintem nagy csavar lenne, ha ezzel a megállítással tennék pont halhatatlanná. Más esetben igazából nem is jöhetne létre már csak az időparadoxon miatt. Ha nincs Zeref nem jön létre az Eclipse projekt sem, hogy megfékezzék őt. Csak úgy keletkezhet, ha eredendően nem változtatják meg a múltat. Aki látta például az Időgép című filmet, ami pont ezt a témát boncolgatja tudja, hogy miről beszélek. Valamint pont ezzel kapcsolatban elképzelhető, hogy felbukkan a nirvana is? Elvégre azt 400 évvel ezelőtt alkották meg pont a háború miatt. Sőt tovább megyek. Az mekkora arcon csapás lenne, ha Zeref alapból jó fiú lett volna, csak a Nirvana dolgozott és így született meg, nem a pindúr pandúrok, hanem minden idők legnagyobb sötét mágusa. Mindenesetre érdeklődve várom, nagyon jól el lehet mélyülni a témában és sok mindent kihozni belőle, sok csavart beletenni.
Végezetül valami, amire pont nem rég hívták fel a figyelmemet. Kagura szemeire. Mikor meglátta Gerard-ot, hirtelen rohama lett és megváltozott a szeme. Nem csupán egy karika jelent meg, ahogy azt sokszor láttuk már másiknál, mikor idegesek vagy épp valami epic jelenet van. Nem, itt két karika volt, ami biztos nem véletlen. Mashima előszeretettel hinti el ezeket az apró kis jeleket, utalásokat, amik fölött legtöbbször elsiklik az ember, csak mikor megmagyarázzák és újraolvassa az ember, aztán meglátja és "Ááh tényleg, hogy nem vettem észre!". Kaptam rá egy fülest, hogy talán Zancrow-hoz van köze. Rögtön le is csekkoltam, de neki 3 ilyen izéje van. Olyat felhoztak nekem a témában, hogy talán az istenölőkhöz van köze. Bár nekem ez nem túl valószínű, viszont Orga szemeit nem látjuk sosem mikor mágiát használt. akkor mindig háttal állt, vagy pont sötétben volt az arcának az a része. ami azért gyanús és elgondolkodtató. Viszont találtam valaki mást, akinek pontosan olyan szemei vannak, mint akkor Kagurának. És az nem más, mint Zeref. Még valamilyen szinten hasonlít is rá a csaj. Azért poén lenne, ha kiderülne, hogy leszármazottja, reinkarnációja, vagy valami ilyesmi.
Áh de jó volt ezt mind kiadni és köszönöm annak, aki elolvasta ezt a maszlagot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 4:26 pm

Bocsi, Csipasz, hogy nem reagálok a hozzászólásodra, de ezeket korábban mi már emlegettük. Szóval most nem kezdek újfent bólogatni. Inkább előrukkolok valamivel, mivel meguntam azt, ami a mangában mostanság történik. Elég volt a Quatro Cerberus lejáratásából! A jövőre esedékes játékokon én is indulok!
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 4:51 pm

Ez a beszéd! VAD! Mutassuk meg neki, hogy melyik céh a falkavezér!
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:20 pm

Huh, hát én nem szoktam ennyire átrágni a mangákat, én inkább kiélvezem az adott részt Very Happy. Ám van egy olyan sejtésem, haogy a Charulu vagy hogy kel irni látnok macska jóslata, hogy összedől a palota, abban jelentős része lesz most Natsunak Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:58 pm

Szerintem nem lesz múltban való utazás. Véleményem szerint a titokzatos lány is a jövőből jött, hogy itt megváltoztassa a múltat, érdekesen nézne ki, ha innen meg a múltba mennének, bár nem is tudom, Levi sírásai nagyon rosszat sejtetők, min valóban csak az időugrással lehetne segíteni, de hogy egészen addig a háborúig? (Viszont vicces lenne, ha a lány itt ragadna és valakiből kettő lenne Very Happy )
Az hogy Zeref valóban rossz volt e vagy sem, azon már én is gondolkodtam és merek arra az oldalra állni, hogy a jó oldalhoz tartozott. Olyat tudok elképzelni, mint a hét évvel ezelőtti Fairy Tailnél. Hogy nem volt rossz, csupán csak sokaknak nem tetszett például a tanácsból, ha volt egyáltalán akkor olyan, hogy tanács.
Arra írni se merek semmit, hogy Zeref Natsuékkal milyen kapcsolatban volt.
Kagura. Szerintem csak a meghalt húgával van/volt rokoni kapcsolatban, semmi elveszett mágiával nem rendelkezik. Nem kell mindenkit mindenkivel összehozni, aztán persze lehet, hogy én tévedek majd.
Az hogy mikor lesz vége a mangának, az jó kérdés. Valóban rengeteg megválaszolatlan kérdés van - nem ismétlem amiket leírtál – és mindre lehetne választ adni majd. Ez szerintem csak a rajongóktól függ majd a későbbiekben, hogy mennyire ösztönzik Mashimát. Egy biztos, szerintem ő most nagyon élvezi ezt a mangát és a rajzolását, látva, hogy időnként milyen bónuszokkal lepi meg az embereket.
Vissza az elejére Go down
Adelus Morningway
Gealdor
Gealdor
Adelus Morningway


Hozzászólások száma : 232
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus céh

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2012 1:56 pm

Hát szerintem lehet, hogy elmarad a múltba utazás, ezen az idősíkon, de mintha lenne arra bizonyíték hogy egyszer már megtörtént volna. Legalábbis valaki felvetett egy igen érdekes összefüggést a naruto-kun fórumában.
Emlékeztek még a Fairy tail war arc-ra? (De rég is volt Very Happy ) ott Fried csapdába zárta a kővé változtatott lányokat, az öreg mestert, és a két sárkányölőt.
Mi is volt ott annak az enchament csapdának a szabálya?: Nem hagyhatja el a rúnák területét, aki kőszobor vagy idősebb 80 évnél.

Ott A lányok miután visszaváltoztak könnyedén kijutottak, de Natsu és Gazille nem. Mivel egyértelműen nem voltak kőszobrok a szabály értelmében idősebbnek kell lenniük mint 80 év. Most aztán lehet gondolkodni azon, hogyan is van volt lesz ez az időutazás. Lehet hívni kéne a Doktort, hogy segítsen megérteni a helyzetet.

Egyébként sajnálom, hogy nem jött be a tippem a sárkányölőkre. Miszerint azok valójában ember alakban élő sárkányfiókák. Valahogy nem nézem ki ebből a laza szellemsárkányból, hogy mindenkinek hazudott volna a múltról, mivel már szellem nem áll érdekében mások félrevezetése. Szóval igaz, lehet amit a háborúról és a sárkányölőkről mondott.

Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2012 4:23 am

Az időutazás, ha el nem is marad, de Zeref megállítása egyértelműen nem fog sikerülni, vagy épp pont ezzel indítják el a meggonoszodását. Aki szokott pillangó efektusokon gondolkodni, az hamar rájön, hogy ha megölik/megváltoztatják Zeref-et a múltban, akkor Acnologia sose jön létre, a sárkányok háborúja valószínüleg nem tör ki, sárkányölők nem jönnek létre. Natsu, mivel a szülei sorsát nem ismerjük, feltételezhetjük, hogy árva, és csecsemőként felfalják a farkasok az erdő szélén. Az Exceed misszió sose jut el Earthlandre (vagy megcsinálják, csak nem sárkányölőket megcélozva). És ha már nincs Natsu, akkor valószínüleg Bora se veszi fel a Salamander nevet (ellopja valaki más nevét), összefut Hargeonban Lucy-val, akit aztán sikeresen elrabol, és mivel nincs Natsu, aki megmentse eladják szexrabszolgának a tengerentúlon, és történetünk igazából sose kezdődik el.
Ha a sárkányok háborúja Acnologia nélkül is kitör, és lesznek sárkányölők, lesznek exceedek is, meg Natsu, meg Lucy, meg minden... csak nincs Zeref. Zeref nélkül Jellal-t nem szállja meg a gonosz a Mennyek tornyában, és Erza, meg a többiek örökre ott rekednek rabszolgaként. (és így az Oracion Seis is hiányolni fog néhány tagot... vagy találnak másokat). Zeref nélkül nincs Grimmoire Heart, Tenroujimát sose támadják meg, nincs is miért, hiszen nincs Zeref, akit fel kéne támasztani. Mivel a szigetet nem érte támadás, és Acnologia sincs, ezért az nem pusztul el, és nincs hét éves időugrás.
Persze, ezt csak én gondolom így. Amúgy az idő egy erősen egyirányú dimenzió, ahhoz, hogy egy test visszafelé tudjon benne utazni gyakorlatilag nulla, vagy annál alacsonyabb tömegének kell lennie, és megközelítőleg végtelen, vagy annál több energiájának.
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 7:22 pm

Uh, most elkezdtem megint elölvasni az FT mangát elölröl, és csak most tünt fel , hogy Gray cigizik. Shocked Ez most ugy, ledöbentett, hogy tudtam eddig elsiklani efelett?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/004/21
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimePént. Okt. 26, 2012 9:12 am

Az csak egy kis rajzoéási hiba, eredendően Gray nem dohányzik. Tudni kell, hogy Mashima az előző mangájával robbant be a nagy közönség előtt, a Rave Master-rel. Tovább tudni kell még, hogy elég sok karaktere hasonlít egymásra a különböző mangákban. Hogy kicsit durván fogalmazzak "Gray elődje" dohányzott, a rajzolónak pedig nagyon benne volt a kezében a dolog és reflexből úgy rajzolta le. Persze hamar rájött a hibára és csak az elején ábrázolta így, utána áttért a rendesre.

Jé és egy kis aktualitás. Végre kiesett a BP is a játékokról. Ichiya már nagyon bosszantott...
Vissza az elejére Go down
Imolatus
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Imolatus


Hozzászólások száma : 79
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Úton, vagy a Golden Phoenix épületében

Karakter információ
Céh: Golden Phoenix
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 10:12 am

Amikor a Natsu&Gajeel vs. Sting&Rouge párbajt elemeztük, én mondtam, hogy a srácok azért voltak ilyen vérprofik, mert valaki kiokította őket. Igazam is lett. Annyi különbséggel, hogy nem Makarov volt, hanem a Fairy Tactican.
Egyébként nem hozunk létre egy külön topicot, ahol fogadni lehet a titokzatos időutazó hölgy kilétére? Gyémántban, természetesen, hogy tétje is legyen a dolognak.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 11:29 am

Igazából nem is rossz ötlet. Egy próbát lehet megérne. Amúgy, hogy gondoltad? Összeszedünk lehetséges neveket és azok közül lehet fogadni, vagy mindenki mond egy nevet és felteszi a tétjét? Meg ki kéne hozzá találni egy szorzót, ami a nyereményre kerülne. Általában a nyerési esélytől szokott függeni és minél kisebb az esély a befutásra annál nagyobb a nyerési szorzó, de ezt most elég nehéz lenne kivitelezni.
Vissza az elejére Go down
Imolatus
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Imolatus


Hozzászólások száma : 79
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Úton, vagy a Golden Phoenix épületében

Karakter információ
Céh: Golden Phoenix
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 27, 2012 11:36 am

Nem szokásom a hazardírozás, nem tudom az ilyesmi hogy működik. Én valami olyasmire gondoltam, hogy lenne egy adott fix nevezési díj pl 10.000 Gyémánt, mindenki egyszer szavazhatna (multi nem ér), és egy nevet tehetne meg. Olyan név mondható, amilyet csak akarnak (tehát akár az eddig meglévőkön kívül új is mondható). Aki eltalálja, az viszi a kasszát. Ha többen is jó megoldást mondanak, a pénzt egyenlő arányban elosztjuk köztük. Lehetne több csoport is, különböző nagyságú tétekkel, mondjuk három lenne, egy ahol 1000 Gyémánttal, egy ahol 5000 Gyémánttal, és egy ahol 10.000 Gyémánttal lehetne fogadni, de egyvalaki csak egy helyen fogadhat.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 11:41 am

Gray győzelmét vártam, ugyanakkor hosszabb küzdelmet is. Időnként nem jó, ha elhúzzák a dolgokat a fölösleges csatákkal, de azt hiszem olyan emberek maradtak már csak, kiknek csatájukat minimum két fejezetig nyugodtan lehetne nézni.
Az utolsó utolsó képkocka nagyon jó! Graynek lehet lesz új avatárja? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 12:28 pm

Én az elején elég szkeptikusan álltam hozzá. Abban biztos voltam, vagy inkább csak sejtettem, hogy Gray-nek kell győznie a történet vezetése szerint. Viszont az ellenfél mágiája olyan erősségű, hogy elképzelni sem tudtam, hogy lenne képes kiütni. Rufus tárháza gyakorlatilag határtalan. a fejezet olvasás közben pedig csak egyre erősebb lett a szememben. Nem lemásolja a mágiákat, hanem elraktározza és azokból alkot meg egy teljesen újat és még kombinálni is képes őket. Ráadásul, amit egyszer memorizált, azt onnantól kezdve képes semlegesíteni és már használhatatlanok lesznek ellene. Ezeknél a pontok után már tényleg elképzelni sem tudtam, hogyan győzhetne. Aztán mégis kiderül, hogy tulajdonképpen gray az egyetlen, aki képes volt legyőzni. Pont ő, aki olyan szinten áll, hogy alkotó mágiával hihetetlen sebességgel és nagy mennyiségű jeget tud alkotni és formázni.
Lehet, hogy a csata nem volt olyan hosszú, de mégis az egész fejezetet kitöltötte, ami azért pozitívum. Más mangákban sokszor csinálják, hogy mondjuk két fejezetbe szétbontják a csatát, amiben pedig igazából csak ilyen 6-7 oldal a tényleges harc, a többi csak szájalás, meg más szálak mutogatása. Mindenesetre azért remélem a többi harc tényleg hosszabb lesz. Nagyon szívesen elnézegetnék egy hosszabbra nyújtott Luxus vs Orga harcot vagy egy Erza vs Minerva-t esetleg egy all vs Jura? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 1:56 pm

All vs. Jura? Az jó lenne Very Happy Sokan Luxussal akarják össze hozni, de szerintem senkit sem kéne még szentmágusi szintre emelni, viszont ha többen mennek ellene, úgy már lenne esély. Ugyanakkor valakinek talpon kell maradni a végén Smile
Rufus mágiája valóban erős, ha úgy nézzük elveszett mágia is és gyenge pontja is csupán csak a használóban van. Ha nem akart volna mindent megjegyezni és inkább a védekezésre koncentrál, akkor valószínű más kimenetele lett volna ennek.
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 5:13 pm

Áh, ez egyre jobb és jobb. Nekem nagyon tetszett ez a csata és az utolsó képkocka, mikor Gray felteszi Rufus kalapját, az mindent vitt. Very Happy
Am én is egy All vs Jurát remélek, de van egy sejtésem, hogy valóban Luxussal lesz összehozva.
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 3:27 pm

Folytatni kezdtem az animét a jelenleg is futó ívtől és úgy feltűnt valami. Org mester mondja, hogy a Sabertooth felemelkedett az elmúlt hét évben, és a Tartaros csendes volt. Majd Max mondja, a Sabertooth-os beszélgetésnél, hogy új mestert választottak és bevettek 5 új, nagyon erős tagot. Ez akkor mikor a mangába volt nem tűnt fel, de most látva hogy a Sabertooth tagja között van pár elvetemült alak, mint Minerva, csak én tartom nem kizártnak, hogy a Tartaros keze van a dologban? Tehát a felvetésem, hogy 7 éve Natsuék eltűnésekor a Tartaros mozgolódni kezdett, és kiszemelve egy kis céhet, jelen esetben az ST-t, leváltották a vezetést és beépültek. Bár kicsit fura, de valahogy ez jutott eszembe:D
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 8:43 am

A kivégző osztag.
Nem hiszem, hogy különösebb fennakadás okoznának Natsuéknak, főleg így, hogy a csillaglelkek is előkerültek...
Tény, hogy Lily és Wendy bajban lehet, de Mirajanet nem féltem, Natsu meg egyszerűen csak Natsu. A két csillaglány a 12 aranykulccsal meg nem hiszem, hogy különösebben meg fog izzadni, max a meleg miatt. A Mérlegnek meg amúgy is nagyon hasonló mágiája van, mint a kopasznak, valamiért van egy olyan érzésem, hogy kulcsfigura lesz most ebben a küzdelemben az a csillaglélek és kiegyenlítik egymást.
Nem tetszik ez a kivégzőosztag, jobban örültem volna egy óriás póknak, vagy egyéb szörnynek és egy kis csapatmunkának :/ Inkább nézném a játékok küzdelmeit.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 02, 2012 7:34 am

Petersen Ruw írta:

Nem hiszem, hogy különösebb fennakadás okoznának Natsuéknak...
...A Mérlegnek meg amúgy is nagyon hasonló mágiája van, mint a kopasznak, valamiért van egy olyan érzésem, hogy kulcsfigura lesz most ebben a küzdelemben az a csillaglélek és kiegyenlítik egymást...

Pete beszélget magával Cool
Hát nem okoztak különösebb fennakadást, de többet vártam tőlük, mármint a farkasoktól.
Mira tetszett. A Halak is tetszettek, de több pozitívum most nem igazán van. ( ha csillagmágus lennék, a Piscesre hajtanék, meg Capricornra Very Happy )
Egy nagyobb szörnynek továbbra is jobban örültem volna. 5 mágust gyakorlatilag 3 fejezet miatt alkotott meg Mashima, pocséklás ez :/ Remélem most majd a játékokból látunk egy küzdelmet, bár a cím nem hiszem, hogy erre utalna.
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 02, 2012 8:59 am

Halaaaak Surprised Miraaaa Surprised Very Happy Nem tudom, szerintem még szerepelni fognak őt öten... nekem legalábbis nagyon ez a sejtésem ^^ Amúgy nekem még az is tetszett, ahogy a két csillagmágus összedolgozott Smile)) De Mira volt akkor is a legjobb Very Happy Jaj, bocsánat beleszóltam a magaddal való beszélgetésbe! :p
Vissza az elejére Go down
Yorumi Tsukiko
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Yorumi Tsukiko


Hozzászólások száma : 76
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 23
Tartózkodási hely : aki itt áll mellettem az tudja

Karakter információ
Céh: Golden Pheonix
Szint: 2
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitimeVas. Dec. 02, 2012 9:33 am

Juuuuujjjj!!!! Halaaaaak!!!! Feltűnt a csillagjegyeeem!!! Very Happy Hoppá kicsit elragadtattam magam. De akkor is nagyon tetszettek Very Happy Remélem fognak még így együtt harcolni. Jó kis csapat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Fairy Tail AMV-k
» Fairy Tail
» A Fairy Tail világa
» V. Fairy Tail Tábor!
» IV. Fairy Tail Tábor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: