KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 A nyomozás

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 6:17 pm

A nyomozás

Szint: D

Helyszín Galuna Island

Leírás:
A sziget lakóit szörnyű félelem tölti el mivel egy kegyetlen gyilkosság történt a faluban .Ez még talán nem is lett volna akkora baj ha nem egy démon lenne az áldozat az is a szívósabb fajtából.Ám mivel a rendőrség nem bír vagy nem akar foglalkozni az üggyel egy küldetés formájában probálnak megoldást találni a helyiek.

Az első postban a küldetés felvételéről Szeretnék olvasni valamint hogy milyen szállítási eszközt terveztek használni (még nem érkeztek meg)
amíg nem találkoztok nincs külön sorrend
Vissza az elejére Go down
Kazuhiko Tachibana
Elemi mágus
Elemi mágus
Kazuhiko Tachibana


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Jun. 14.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 8:30 pm

Benyitottam a klánház ajtaján. Úgy döntöttem, hogy -mivel le vagyok égve- elvállalok valami jó kis küldetést. Egy két száldogálló embert és széket kikerülve el vánszorgok a tábláig. Nézegetem a listát. Mennyi papír, és mennyi unalmas küldetés!
- Ez uncsi, uncsi, uncsi, túl könnyű, ezt meg ennyi pénzért nem éri meg elvállalni!- dohogtam magamban, mikor megpillantottam egy egész ígéretes darabot. ~ Ígéretes név, ráadásul a jutalom se rossz.~ Pillantásom tovább siklik a leírásra. Gyilkosság Galuna Island-en. Hát... Egy csöppet húzós a helyszín, ráadásul a gyilkos ezek szerint ügyes, ravasz, és erős.~ Ez igazi kihívás lesz a művészetem számára!~ Letéptem a papírt, és hazaindultam, hogy összepakoljak. Út közben azon gondolkodtam, hogy, hogyan lehetne a leggyorsabban eljutni a szigetre. Hargeonig vonattal, ez egyértelmű. ~ Aztán hajóval, tekintve, hogy sajnos még nem vagyok azon a szinten, hogy megfagyasszam a vizet a kikötő és a sziget között.~
Mikor hazaértem, összepakoltam a dolgokat, és a magamhoz vettem a maradék pénzemet is. Ebből még kitelhet annyi, hogy megvegyem a jegyet a vonatra, esetleg keressek valami ehetőt, és kifizessek egy hajóst, hogy elvigyen a szigetre. Úgy hallottam, eléggé kevesen merészkednek oda... Így tehát elindultam az állomás felé...
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 8:52 pm

Bár, csak néhány napja végeztem életem első küldetésével, nem bírtam magammal. Berontottam a klánházba és odarobogtam a küldetésfalhoz.
Nézelődtem egy kicsit a küldetések között.
- Nincs itt egy sem, ami érdekelne. - Motyogtam, de végül megakadt a szemem egy munkán, mint két másik takart el.
Ez mi? " Gyilkosság Galuna Island-on. Ez király! Vonattal elmegyek Hargeon-ig.
Talán még találkozom Duke-al és Louis-el! Nem.. nem talán, hanem biztos, hogy beköszönök nekik.Vagy inkább hagyok egy üzenetet nem t' om. Onnan hajóval könnyen el tudok menni Galuna-ra.

Jókedvűen letéptem a papírt a küldetésfalról, majd odaballagtam a pulthoz és kértem egy kis kaját az útra. A pultos jól kiismert, tudta, hogy mennyit eszem ezért nem is spórolt az étellel.
Miután elvettem a nagy csomagot össze tekertem a papírt és elindultam vissza a szálláshelyemre. Már beszereztem egy csomó új ruhát ezúttal nem kellet Kris-től kérnem. Gyorsan bepakoltam minden olyan cuccot, amit szükségesnek éreztem, és elindultam az állomás felé.
Annyira izgulok! Olyan rég nem láttam már őket. Talán ezúttal apának és anyának kéne hívnom őket, végül is ők neveltek föl. Ráadásul azt mondtam, hogy megkeresem Kurk-ot, de végül csak leléptem. Megérdemlik, hogy a szüleimnek hívjam őket. Már egy hónapja, hogy elmentem otthonról, biztosan leordítják majd a fejem, aztán meg úgy megölelgetnek, hogy majdnem megfulladok.
A gondolattól is mosolyognom kellet.
Vissza az elejére Go down
Lee Batim

Lee Batim


Hozzászólások száma : 9
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Jul. 03.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 1
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 10:52 pm

Késő délután lehetett, mikor beléptem a klánházba, de még mindig sokan voltak bent, túl sokan, már a fejem fájt a véget nem érő lármától.
- Jobb lesz, ha vállalom első küldetésemet. – mondtam halkan és a fal felé indultam. Nem nagyon akartam húzni az időt, az első lapot leszedtem, ami a kezem ügyébe akadt. Mindössze három szó maradt meg bennem: sziget, gyilkosság, démon. A lakásom felé vettem az irányt és az út közben gondolkozni kezdtem.
- Hogy jutok el oda? Hát… azt hiszem, alszok rá egyet.
Otthon bepakoltam egy hátizsákba, majd lefeküdtem. Másnap korán keltem, és friss fejjel rögtön jött a megoldás.
- Irány a legközelebbi kikötő! Majd csak találok valakit, aki elvisz.
Megreggeliztem, magamhoz vettem pénzes tarsolyomat és elindultam a küldetésre.
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 8:32 am

Akkor hát bátor mágusok irány az álltalatok kiszemelt közlekedési eszköz.ŰKi ki folytatja útját a sziget felé.Ahogy megérkeztek a szigetre mindhárman elmentek a megbízokhoz hisz három démon három különböző mágusklántól kért segítséget.Elbeszélgettek a gyilkosság körülményeiről.Kiderült hogy a démon épp csak belépett az ajtón és egy hirtelen sikoly kíséretében kimúlt.Ezt azonban csak azután tudták miután bementek a házba.Tehát a tettesnek nem kellett egy percnél több az egész tettre.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeKedd Júl. 20, 2010 4:52 pm

Hamar elértem az állomásra. Megvettem a jegyet, és felültem a vonatra, ami nem sokkal később elindult. A vonatút kimondottan unalmas volt, társaság nélkül, ezért unalmamban megettem az összes kaját, amit a klánházban kaptam.

Mikor elértem Hargeon-t teljesen felpörögtem.
Vajon találkozok ismerősökkel?
Elindultam a kikötő felé. Annyira örültem, hogy megint itthon lehetek, nem győztem nézelődni. Kíváncsivá tett a gondolat, hogy egy hónap alatt mennyit tud változni egy város. Azonban a környék pont olyan volt, mint mielőtt elmentem volna. Ahogy sejtettem az utcán rengeteg baráttal találkoztam. Alig bírtam lerázni őket, de mivel siettem, ezért hamar lekoptattam őket, bár szívesen beszélgettem volna még velük.
Mielőtt elértem a kikötőt úgy döntöttem, hogy beugrok a műhelybe, de az zárva volt.
Miért van zárva? Duke sosem zárt be hét óra előtt hétköznap.
- Ah, Alice! De rég láttalak!Duke és Louis nincsenek a városban. - Az öreg órásmester volt az, aki minden nap beugrott Duke- hoz beszélgetni.
- Hol vannak?
- Hát téged mentek megkeresni.
Oh, a fenébe!
- Akkor odaadna egy üzenetet nekik? - Kérdeztem és elővettem egy papírt és egy tollat, majd írtam egy üzenetet, amiben leírtam, hogy csatlakoztam egy klánhoz és, hogy mi az új címem.
- Hát, akkor viszlát! Még látjuk egymást! - Köszöntem el.
- Remélem. - Ment el az öreg integetve.
Továbbmentem, de néha -néha még utána néztem.

A kikötőben sikerült meggyőznöm egy fickót, hogy olcsóbban elvigyen a Galuna-ra A hajó, egy óra alatt elérte a szigetet. Elköszöntem és elindultam a falu irányába, ahol már várhattak, mert a démonok teljesen belelkesültek, amikor megmutattam nekik a plakátot és mondtam nekik, hogy a küldetés miatt jöttem. Követelték, hogy mutassam meg a klán jelemet, amit készségesen megmutatta.
Beengedtek a város kapuján és elvezettek a megbízóhoz.
A démon, aki a küldetést küldte a Quatro Cerberus-hoz, nagyon öreg volt.
Elmondta, hogy hogy hogyan történt a gyilkosság, hogy a meggyilkolt démon alig ment be a házba ,sikoltót és máris megölték, de ezt csak akkor tudták meg, miután bementek a házba. Összefontam a karomat magam előtt.
Szóval a tettesnek alig volt egy percnél több ideje a gyilkosságra. Lehetséges ez?
Nekem ez így sehogy sem tetszett.
- "Nincs olyan bűntény, ahol a tettes ne hagyna nyomot maga után". - Duke mindig ezt mondta, mikor egy bűntényről olvasott az újságban
- Semmilyen nyomuk nincs? Nincs ötletük, hogy ki lehetett?
Vissza az elejére Go down
Kazuhiko Tachibana
Elemi mágus
Elemi mágus
Kazuhiko Tachibana


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Jun. 14.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeSzer. Júl. 21, 2010 1:41 pm

Az állomás közel volt a házamhoz, így gyorsan odaértem. A leghamarabb induló vonatra vettem jegyet, így pár perc múlva már robogtam is Hargeon felé. A vonatút rövid és eseménytelen volt, tehát az időm nagy részében rajzolgattam a vázlatfüzetembe, majd rögvest ki is töröltem őket.
~ Ilyen gyorsaság mellett még egy rendes tájképet sem lehet rajzolni!~ Mire odáig jutottam, hogy megfagyasztom az egész füzetet, a vonat egy erőteljes zökkenéssel megállt, és a hangosbemondó elharsogta, hogy Hargeon. Felkaptam hát a kevés motyót amit magammal hoztam, és elindultam a kikötő felé. Útközben megebédeltem a hozott kajából, és a kikötő felé vettem az irányt.
Ahogy a mondás is szól, aki keres az talál. Én is találtam egy olyan hajóst, aki épp a szigetre ment volna, így viszonylag olcsón elvitt engem is.
A sziget festői: gyönyörű növény- és állatvilág. A küldetés után lehet, hogy fogom magam, és leülök rajzolni. Vagy jégből készítem el kicsiben. Persze, ezen még egy kicsit gondolkodnom kell.
- Kár, hogy nem hoztam el a festő állványt. Ezt a tájat tényleg érdemes lenne
megörökíteni...- sóhajtok lemondóan miközben a faluban sétálok. Megállok annak az illetőnek a háza előtt, aki elküldte a megbízást a Fairy Tail-hez. Kopogok és belépek. Az illető középkorúnak néz ki, bár az arca meglehetősen ráncos. Elmondja, hogy a démon amint belépett a házba egy sikoly kíséretében meghalt. Ők persze ezt csak azután tudták meg, hogy beléptek, tehát a gyilkosnak legfeljebb egy perce lehetett a gyilkosságra és a menekülésre. Márpedig ez kevés idő.
- Két dolgot szeretnék kérdezni. Azt, hogy hogyan végzett a gyilkos az illetővel, és hogy megnézhetem-e a helyszínt?
Vissza az elejére Go down
Lee Batim

Lee Batim


Hozzászólások száma : 9
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Jul. 03.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 1
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeCsüt. Júl. 22, 2010 12:30 am

Az út a kikötőig nagyon hosszúnak bizonyult, több órányi gyaloglás után kimerülten érkeztem meg. Sebaj, edzésnek megfelelt. Kifújtam magam és kérdezősködni kezdtem, ki vinne el Galuna szigetére, de a jelentkezők száma még az egyet sem érte el. Az lehetett a baj, hogy nem éppen a szomszéd szigetre terveztem egy kiruccanást, hanem egy igen messzi helyre. Már kezdtem feladni, amikor egy idős ember felajánlotta szolgálatát, de csak egy feltétellel: felmosom a hajó fedélzetét. Nagy kínokkal ugyan, de elfogadtam. Szerencsére csak egy kisebb vitorlás volt, így hamar végeztem a megállapodás rám eső részével és élveztem az utazást. Körülbelül három óra telt el az indulástól az érkezésig. Megköszöntem az öregnek és a falu felé vettem az irányt. Hamar megérkeztem (az eddigi úthoz képest) és rögtön rátaláltam a démonra, aki a megbízást elküldte a klánhoz. Egészen másra számítottam. Gondoltam, hogy nem olyan lesz, mint Lucifer, de azt hittem, egy nagy és erős démon fog rám várni, de helyette egy alacsony szakállas szerzet, egy botra támaszkodva. Látszott rajta, hogy ő is másként képzelt el, de nem nagyon érdekelt. Elkezdtem vele a gyilkosságról beszélni, de nem jutottam vele sokra.
- Megnézhetem a tett helyszínét?
- Természetesen. Erre tessék!
Egy kis ház felé mutatott, majd elindult és én követtem. Ízlésesen, szépen berendezett szobába léptünk be, szívesen laktam volna egy ilyen helyen.
- Itt történt minden. Belépett az ajtón, majd pár másodperc múlva egy hangos sikítás követte, a következő pillanatban már holtan feküdt a földön. – kommentálta szomorú hangon. Megköszöntem a segítséget, és egyedül maradtam a házban.
- Profi munka. A gyilkosnak nem kellett egy perc sem az eltűnést is beleszámítva. Ki lehet ő? Miért tette? Hogyan tette? – ezek és megannyi kérdés kavargott a fejembe, és válaszokat akartam. – Úgy néz ki, mégsem lesz olyan könnyű munka. Több információ kellene.
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeSzomb. Júl. 24, 2010 10:15 pm

Nos mindenki másképp kezd neki a nyomozásnak.Mindenki kapott egy fényképet az áldozatról.
Alice:Te a lehetséges Gyanúsítottat keresed meg el és a megbízódtól megtudatad hogy az egyik démon nemigazán kedvelte az áldozatot .sajnos a falu másik végében lakik de az öreg pontosan leírta hogy melyik az ő háza.átvágsz a falunés megérkezel a megadott helyre.Kopogsz és egy mérges hang kiállt ki:
-Hagyjatok már békén nem én voltam-mondta.Magyarázd meg neki a helyzetet.
Kazuhiko:Te először a halotat vizsgálod meg.Elég ilyesztő látvány a halott démon.a falu orvosa is a segítségedre volt de nem igzán tudodt segíteni.A testen semmiféle külsérelmi nyom nem látszik.Minden ilyenkori vizsgálatot elvégzett de mindössze egy kereszt alakú sebet talált az áldozat mellkasán.
Lee:
Te a tethelyet vizsgálod meg.Nem látsz semmi rendkívülit csak a szokásosakat bár mintha vér lenne az ajtó mellett.tehát az elkövető nagy valószínűséggel ott állt és lesben várta áldozatát.Ám a vérból nagyn kevés van.ezt furcsának találod de végülis senki nem tudja hogy ölték meg azáldozatot.még keresgélsz de semmi másra nem jutottálígy nagyot söhajtva elindulsz hogy megkeresed az orvost.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 10:09 am

Az öreg démon a kérdésemre azonnal elővett egy papírt és egy tollat
és ráírta egy címet. Valóban, volt egy démon, aki nem nagyon kedvelte az
áldozatot, ezért őt gyanúsítják.
Mintha ez eldöntene bármit is.
Megköszöntem a segítséget, kértem egy fényképet a halott démonról és elmentem a megadott címre, ami a város másik felében volt. Szerencsémre a megbízóm pontosan írta le a címet, így könnyedén megtaláltam a keresett házat és bekopogtam.
- Hagyjatok már békén, nem én voltam! - Kiállott valaki ki dühösen.
- Uram, én csak néhány kérdést szeretnék feltenni az üggyel kapcsolatban.
A démon ezután makacsul hallgatott.
- Ha segít nekem és megtalálom az igazi tettest, amennyiben nem maga az, az ön neve is tisztázódni fog. Kérem segítsen nekem! Tényleg csak pár kérdésről lenne csak szó! - Reménykedve vártam, hogy hogyan reagál erre.
A zár kattant, és az ajtó résnyire kinyílt.
Vissza az elejére Go down
Lee Batim

Lee Batim


Hozzászólások száma : 9
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Jul. 03.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 1
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 10:49 pm

Eldöntöttem, hogy itt kezdem a nyomozást. Körbenéztem a házban, de semmi szokatlant nem találkoztam, ami segítené a nyomozást. Nem volt nagy ház, csak pár szoba alkotta az egészet. Kellemes színek keveréke és rengeteg kép díszítette, a bútorok fából készült, alaposan megmunkált remekművek voltam. Az ajtó felé haladva hirtelen egy folton akadt meg a szemem. Leguggoltam, hogy jobban megvizsgáljam, sejtésem beigazolódott, vér volt.
- Itt rejtőzhetett el a gyilkos várva az áldozatát, akárcsak egy ragadozó, - állapítottam meg - de nagyon kevés a vér. Bár ha tudnám, hogyan ölték meg, lehet, hogy nem találnám furcsának.
Még egyszer körülnéztem, hátha valami elkerülte a figyelmemet, de semmi újat nem találtam. Megkerestem a megbízót, kértem tőle egy képet az áldozatról és megkértem, hogy mondja el, merre találom a falu orvosát. Gyorsan elmagyarázta, én meg nagyot sóhajtva elindultam, hogy felkeressem őt.
Vissza az elejére Go down
Kazuhiko Tachibana
Elemi mágus
Elemi mágus
Kazuhiko Tachibana


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Jun. 14.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 8:54 pm

A démon csak biccent, és elvezet ahhoz a helyhez, ahol a holttestet tartják. Őszintén szólva nem valami szép látvány így, mereven, élettelenül a démon. Sajnos nem értek igazán az anatómiához, tehát teljes mértékben az itteni orvosra kell hagyatkoznom. Miközben megmutatja, vagy elmagyarázza a dolgokat, rájövök, hogy tényleg nincs más sérülés rajta azon a kereszt alakú seben kívül. Ezt a sebhelyet akarom jobban megvizsgálni, hiszen sem dulakodásra valló nyom nincs, és ez a seb innen kívülről nem tűnik olyan mélynek, hogy bele lehessen halni...
- És mégis, más baja nincs a testnek, tehát ezen kívül semmi nem lehetett a halál oka... Habár... Ó, hogy erre miért is nem gondoltam...- csapok a homlokomra.- Bár... Nem, mégsem. Hiszen egy mágus itt.... Ennek felettébb kicsi az esélye, de azért fejben kell tartani a dolgokat!- csak ekkor veszem észre, hogy már egy kicsit hangosan beszélek.
- Ohh, elnézést kérek, elragadt a hév. Ne vegye komolyan amit mondtam, gyakran összehordok mindenfélét.- most ahhoz fordulok, aki idevezetett.- Kérem, elvezetne ahhoz a helyhez, ahol a gyilkosság történt. Lehet, hogy ott találok még valamit.
Amaz rábólintott kérésemre, és elmondta, merre van helyszín, majd fáradtságra hivatkozva hazaindult, és azt mondta, hogy ott megtalálom ahova eredetileg jöttem, én pedig elindulok a helyszín felé.
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 8:57 pm

Lee és Kazuhiko:Ahogy tartotok el a helyszínekről furcsa dolgot tapasztaltok mintha elment volna előttetek az áldozat.Ám mire magatokhoz tértek eltűnik a tömegben.Nos elkezditek követni mert meg akartok győződni róla hogy nem csak képzelődtök.Akit láttatok az erdő felé vette az irányt.Már elég régóta követitek a sűrű erdőben amikor egyszer csak eltűnik a nyom nem csak nem találtok teljesen eltűnt.Rossz lenne ha ezután kellene feladnotok ezért körbenéztek a környéken és egymásba botlotok.MAgyarázzátok meg egymásnak az ottlétetek okát.
Alice:A démon beengedett a házába.Egy egész takaros kis házba kerültél.A démon rögtön belefogott:
-A nevem Chomesuke és nem tettem semmi rosszat.Az esemény idején valóban elmentem oda de amikor odaértem már csak az elmenekülő tettest találtam nem tudtam hogy mi történhetett ezért követtem kicsit furcsán nézett ki de nem látszott hatalmasan erős lénynek.Az egyetlen érdekesség a tökfejes esernyője volt.Az erdő szélénél elvesztettem.
Megköszönöd az információt és elindulsz az erdő felé közben te is megpillantod az áldozatot.Rajta kövesd...a sorrend nem számít majd csak ezután
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 9:27 pm

Az ajtó, lassan kinyílt és a démon beengedett.
Odabent, kicsit nagypapás, nagymamás volt a berendezés, egész takaros
kis otthon, olyasmi, amit én is szeretnék öreg koromra, a káposzta
szagot leszámítva.
- A nevem Chomesuke és nem tettem semmi rosszat. Az esemény idején valóban elmentem oda, de amikor odaértem már csak az elmenekülő tettest találtam nem tudom, hogy mi történhetett, ezért követtem, kicsit furcsán nézett ki, de nem látszott hatalmasan erős lénynek. Az egyetlen érdekesség a tökfejes esernyője volt. Az erdő szélénél elvesztettem. - Még kérdezni sem volt igazán időm, de a démon felelt anélkül is.
Pedig csak azt akartam elsőnek kérdezni, hogy valóban rossz viszonyban volt e az áldozattal.
- Öhm..., köszönöm az információkat! Ennyi...bőven elég. - Zavartan elköszöntem és elindultam az erdő felé.
Hát...legalább megspóroltam ezt az időt is. - Gondoltam vidáman.
Amíg átvágtam a falun nézelődtem egy kicsit. A falu lakói egész
nyugodtnak tűntek, ahhoz képest, hogy nemrég meggyilkoltak valakit.
Össze vissza nézelődtem, hát ha meglátom azt a tökfejes esernyőt, bár ennek igen kicsi volt a valószínűsége. Hirtelen valaki elhaladt mellettem és azt hittem hallucinálok: Az áldozat volt az.
Na jó! A halottak köztudottan nem járnak, ha csak nem zombik. Ez elég furcsa.
Követni kezdtem az áldozatot, hogy megtudjam mi is folyik itt.
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 7:54 pm

Lee Batimot inaktívság miatt eltávolítom a küldetésből.a postolás a megadott sorrendben halad tovább annyi különbséggel hogy nem találkoztatok vele
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 6:32 pm

Nos sajnálattal közlöm Alice hogy mivel egyedül maradtál így nem bírnád befejezni a küldetést de mivel végig kitartottál ezért jutalmul kapsz 50 varázserőt
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 9:08 pm

Kár, hogy vége, de köszönöm a játékot és az 50 varázserőt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A nyomozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nyomozás   A nyomozás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A nyomozás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Galuna Sziget-
Ugrás: