KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Petersen Ruw

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Petersen Ruw Empty
TémanyitásTárgy: Petersen Ruw   Petersen Ruw Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 2:15 pm

Név: Titán mágia: Felépülés / Titan magic: Recovery
Szint:
Ár:
Leírás: Mikor Petersen ereje híján van akkor képes fájdalmait elnyomni és nem érezni fizikai sérüléseit szint *fél percig. Ez a mágia azok közé a mágiák közé tartozik, amiknek több hátrányuk lehet, mint előnyeik, mert minthogy a használó nem érez sérülést, nem tudja mennyit bír a teste, a meglévő sebei tovább nyílhatnak, csontjai tovább törhetnek és könnyen szerezhet új sérüléseket, amiket csak a mágia elmúlása után érez meg. Amint a mágia véget ér fájdalmait újra érzi.
Név: Titán mágia: Hősi segítségnyújtás/Titan magic: Heroic assistance
Szint:
Ár:
Leírás: Petersen képes egy társa fizikai sérüléseit saját magára ruházni. Például ha egy társa megvágja az ujját, az Pete akarata szerint meggyógyulhat és a vágás Pete saját ujján keletkezik újra. A mágia hatását tudja kezelni, ha úgy akarja, akkor a sérülés egy részét vállalja csak magára, így úgy mond osztozik a fájdalomba. A mágia végbemenéséhez testi érintkezés szükséges.
Súlyos következmény, hogy a frissen szerzet sérüléseken kívül, a mágikus erejéből is veszít a gyógyítás miatt.


Gregor Farenen meghalt


Petersen Ruw 506442p4masterdaidarala

A mesekönyv írás nagy alakja Gregor Farenen a közelmúltban életét vesztette. A hír az egész országban az összes, lelkes könyvolvasót sokkolta. Bár Farenen mesekönyveket írt, számos mágiával jutalmazta meg az arra érdeklődőket, így nagy embert veszített el az országunk.
Könyveiben bár túlzott fantázia volt, egy riportjában megemlítette, hogy mind igaz történeten alapul. Ezután a hír után, mindenki tanulmányozni kezdte a történeteit, és számos titokra fény derült. Egy két elfeledett mágia újra élet, és a meglévőkkel is jobban elkezdtek foglalkozni…



A hírt még tovább olvastam, de a továbbiakban Gregor Farenen életéről szólt. Nagy tisztelet áradt felé belőlem, és a város könyvtárába a mesekönyveit kezdtem el olvasni.
Sok szólt hősi tettekről, mindenkit megmentő cselekedetekről, és életet mentő hősi halálokról. A főszereplők mindig felálltak az utolsó pillanatba és minden erejüket felhasználva legyőzték a gonoszt. Kölcsönöztem ki pár könyvet, de egész úton azon gondolkoztam, hogy milyen jó lenne egy olyan mágia, ami plusz erőt add nekem. Nem feltétlenül arra gondoltam, hogy fizikailag erősebb legyek, csak álljak talpra, amikor kell, amikor számítanak rám. Nem is voltam biztos benne, hogy ehhez egyáltalán mágia kell.
Miután elolvastam a rövid történeteket, még ebéd után aznap visszamentem a könyvtárba. Olvasni akartam még róla, hogy mikre jutottak az akkori kísérletezők, akik tanulmányozták Farenen történeteit. Ezeket sajnos olyan cikkekben írták le, melyeket nem lehetett elhozni, így az egész délutánomat a könyvtárba töltöttem.
Sok mágiát írtak le, de egyiket se tudtam volna megtanulni, ami még ment is volna, azokat pedig nem tartottam használhatónak, legalábbis most nem érdekeltek. Miután szóltak, hogy pár percem van, akkor láttam meg egy lap tetején: „Titán Mágia”. Mindent átkoztam, ami eszembe jutott, hogy pont akkor kellett mennem, mikor eljutottam eddig. Most az egyszer nem törődtem vele, hogy mit kellene tennem, kitéptem az utolsó lapokat a könyvből.

Otthon, az ágyon fekve vettem elő újra őket. A rész hosszú bevezetővel kezdődött, miben arról volt szó, hogy miért nem tartották jónak ezeket a mágiákat és miért nem használták őket. Összesen két mágiáról volt bővebben szó, „Segítségnyújtás”, és „Felépülés”.
Hosszas vita ment róla régebben, hogy bevigyék e ezeket a mágiákat a köztudatba, vagy sem. Az emberek nem ismerték, ismerik a testük határait, így akkoriba több kárt okozhattak volna magukban az emberek, mint hasznot, de minthogy mostanság se hallani ezekről, úgy gondolom, most is így gondolják a feljebbvalók.
A másik vita arról ment, hogy hová sorolják ezeket a mágiákat. A felfedezői, kifejlesztői Titán mágiát használtak, így hűen ragaszkodtak ahhoz, hogy ezek is azok legyen, azonban sokan ellenezték ezt. Végül az az érv győzte meg a tömeget, hogy ezek úgymond az emberek fizikumával foglalkoznak, a testi erők, izmok erejéről és azok határaik maximumával.
Végül oldalas leírások voltak, a tanulmányokról, miket részletesen olvastam át.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Petersen Ruw Empty
TémanyitásTárgy: Re: Petersen Ruw   Petersen Ruw Icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2012 9:32 pm

Név: Titán mágia: Felépülés / Titan magic: Recovery /
Szint: 3
Ár: 330.000Petersen Ruw Kkszimblum
Leírás: Mikor Petersen ereje híján van akkor képes fájdalmait elnyomni és nem érezni fizikai sérüléseit szint *fél percig. Ez a mágia azok közé a mágiák közé tartozik, amiknek több hátrányuk lehet, mint előnyeik, mert minthogy a használó nem érez sérülést, nem tudja mennyit bír a teste, a meglévő sebei tovább nyílhatnak, csontjai tovább törhetnek és könnyen szerezhet új sérüléseket, amiket csak a mágia elmúlása után érez meg. Amint a mágia véget ér fájdalmait újra érzi.

Név: Titán mágia: Hősi segítségnyújtás/Titan magic: Heroic Assistance/
Szint: 5
Ár: 880.000Petersen Ruw Kkszimblum
Leírás: Petersen képes egy társa fizikai sérüléseit saját magára ruházni. Például ha egy társa megvágja az ujját, az Pete akarata szerint meggyógyulhat és a vágás Pete saját ujján keletkezik újra. A mágia hatását tudja kezelni, ha úgy akarja, akkor a sérülés egy részét vállalja csak magára, így úgy mond osztozik a fájdalomba. A mágia végbemenéséhez testi érintkezés szükséges.
Súlyos következmény, hogy a frissen szerzet sérüléseken kívül, a mágikus erejéből is veszít a gyógyítás miatt.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Petersen Ruw Empty
TémanyitásTárgy: Re: Petersen Ruw   Petersen Ruw Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 9:41 pm

Kovácsmesterséghez egyedi terv pályázat:

Név: Plan: Naomi / Terv: Naomi /
Szakértelem pont:
Ár: Petersen Ruw Kkszimblum
Leírás: Egy tőr melynek pengéje éles és ezüst színben fénylik, a penge hossza harminc centiméter. A keresztvas kicsi és a markolatot könnyű fogni, minthogy azt a lila minden árnyalatába kisebb kövek díszítik.
A markolat belsejében egy Fire Magic Lakrima található, minek okán, ha a mágus belevezeti a mágikus energiáját, a tőr pengéje lángokba borul. A lángok nem égetik a tárgy tulajdonosát.

Hozzávalók:
  • 1db Spell lakrima: Fire Magic
  • 1 db Lakrima Foglalat
  • 1 db Rúnacél rúd
  • 1 db Szénrög
  • 2 db Mágikus színező anyag
  • 1 db Fegyver Kellék: Markolat
  • 1 db Fegyver Kellék: Keresztvas




Név: Plan: Sword of Giants/ Terv: Óriások kardja /
Szakértelem pont:
Ár: Petersen Ruw Kkszimblum
Leírás: Egy díszítések nélküli egyszerű egykezes kard, azonban a markolatban található Full body lakrima okán, ha a mágus belevezeti a mágikus erejét, a fegyverre koncentrál, akkor a kard mérete megnő, nagyobb lesz a pengéje. A penge mérete a mágus erejétől függ.
Hozzávalók:
  • 1db Spell lakrima: Full Body
  • 1 db Lakrima Foglalat
  • 2 db Rúnacél rúd
  • 1 db Szénrög
  • 1 db Fegyver Kellék: Markolat
  • 1 db Fegyver Kellék: Keresztvas


A hozzászólást Petersen Ruw összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 07, 2012 5:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Petersen Ruw Empty
TémanyitásTárgy: Re: Petersen Ruw   Petersen Ruw Icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 9:29 pm

Név: Titan Magic: Gum Style / Titán Mágia: Gumi stílus
Szint: ?
Ár:? Petersen Ruw Kkszimblum
Leírás: Peter a testét gumivá változtatva használja a Titán mágiát. Szükséges hozzá a bizonyos Titán mágia, a Materiális Alakváltás és a Gumi Test.

  • Név: Gum Style: Arm / Gumi stílus: Kar
    Szint: ?
    Ár:? Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Arm mágia. Peter tovább tudja nyújtani a karjait szint * 1 méterrel. Különleges hatása még, ha Peter elengedi magát, akkor a karja elképesztő sebességgel nyúlik vissza eredeti alakjába, majd a lendület miatt nyúlik tovább az ellenkező irányba, ezáltal például nagyobb ütést mérve az ellenfélre. A Titan Magic: Fist mágiával karöltve igen veszélyes fegyver. Ha megkapaszkodik valamikben, akkor akár csúzli módjára tudja magát nagyobb sebességre késztetni így.

  • Név: Gum Style: Leg / Gumi stílus: Láb
    Szint: ?
    Ár:? Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Leg mágia. Peter a lábait nyújtva nagyobb lépéseket képes tenni, gyorsabban halad, és ha ehhez hozzájön még a Gumi Test hatása, akkor ezek a lépései gyorsabbak is lesznek.

    • Név: Gum Style: Spring / Gumi stílus: Rugó
      Szint: ?
      Ár:? Petersen Ruw Kkszimblum
      Leírás: Szükséges hozzá a Gum Style: Leg mágia. Peter a lábait nyújtva azokból hatalmas rugókat képes alkotni, ezáltal hatalmas magasságokba képes ugrani, azonban az érkezés már kérdéses.

  • Név: Gum Style: Sphere / Gumi stílus: Gömb
    Szint: ?
    Ár:? Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Belly mágia. Peter a hasát tovább duzzasztva hizlalja fel magát, ezáltal úgy fog ki nézni, mint egy gömb. Ilyen „gumilabda” alakban megállás nélkül fog pattogni, ha épp úgy esik le valahonnan.

  • Név: Gum Style: Net / Gumi stílus: Háló
    Szint: ?
    Ár:? Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Net mágia. Peter ujjai hosszabbak lesznek és igazi kötélként szolgálnak, ujjaira akár görcsöt is tud kötni és ezáltal erősebben fogja le ellenfelét.

  • Név: Gum Style: Thin / Gumi stílus: Vékonyítás
    Szint: ?
    Ár:? Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Thin mágia. Peter a testéből egy gumilepedőt képes formálni. A Titan Magic: Thin mágiával ellentétben ezt az alakot képes huzamosabb ideig is fenntartani.

  • Név: Gum Style: The Old Man / Gumi stílus: Az Öregember
    Szint: ?
    Ár:? Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan magic: Miniature mágia. Peter testét csupán csak milliméterekkel, maximum egy centiméterrel zsugorítja, azonban a gumitest hatás miatt a bőre ugyanolyan marad, valamennyire rugalmas és így egy ráncos öreg Peter hatását kelti. Ha behajlítja hátát és kezébe egy botot vesz, akkor könnyen megtéveszthet másokat is.


Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Petersen Ruw Empty
TémanyitásTárgy: Re: Petersen Ruw   Petersen Ruw Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 6:30 pm

Név: Titan Magic: Gum Style / Titán Mágia: Gumi stílus
Szint: 3
Ár: 330.000Petersen Ruw Kkszimblum
Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic és a Gum Body varázslatok ismerete. Peter képes lesz gumivá változtatott testtel használni a Titán mágiát.
  • Név: Gum Style: Arm / Gumi stílus: Kar
    Szint: 3
    Ár: 330.000Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Arm mágia. Peter tovább tudja nyújtani a karjait szint * 1 méterrel. Különleges hatása még, ha Peter elengedi magát, akkor a karja elképesztő sebességgel nyúlik vissza eredeti alakjába, majd a lendület miatt nyúlik tovább az ellenkező irányba, ezáltal például nagyobb ütést mérve az ellenfélre. A Titan Magic: Fist mágiával karöltve igen veszélyes fegyver. Ha megkapaszkodik valamikben, akkor akár csúzli módjára tudja magát nagyobb sebességre késztetni így.

  • Név: Gum Style: Leg / Gumi stílus: Láb
    Szint: 3
    Ár: 330.000Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Leg mágia. Peter a lábait nyújtva nagyobb lépéseket képes tenni, gyorsabban halad, és ha ehhez hozzájön még a Gumi Test hatása, akkor ezek a lépései gyorsabbak is lesznek.

    • Név: Gum Style: Spring / Gumi stílus: Rugó
      Szint: 4
      Ár: 550.000Petersen Ruw Kkszimblum
      Leírás: Szükséges hozzá a Gum Style: Leg mágia. Peter a lábait nyújtva azokból hatalmas rugókat képes alkotni, ezáltal szint*100 méter magasra lesz képes ugrani, azonban az érkezés már kérdéses. Pár száz méteres magasságból való esést még tompítja a teste, ha abban a pillanatban gumiból van.

  • Név: Gum Style: Sphere / Gumi stílus: Gömb
    Szint: 3
    Ár: 330.000Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Belly mágia. Peter a hasát tovább duzzasztva hizlalja fel magát, ezáltal úgy fog ki nézni, mint egy gömb. Ilyen „gumilabda” alakban megállás nélkül fog pattogni, ha épp úgy esik le valahonnan.

  • Név: Gum Style: Net / Gumi stílus: Háló
    Szint: 4
    Ár: 550.000Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Net mágia. Peter ujjai hosszabbak lesznek és igazi kötélként szolgálnak, ujjaira akár görcsöt is tud kötni és ezáltal erősebben fogja le ellenfelét.

  • Név: Gum Style: Thin / Gumi stílus: Vékonyítás
    Szint: 5
    Ár:880.000 Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan Magic: Thin mágia. Peter a testéből egy gumilepedőt képes formálni. A Titan Magic: Thin mágiával ellentétben ezt az alakot szint*5 másodpercig képes fenntartani.

  • Név: Gum Style: The Old Man / Gumi stílus: Az Öregember
    Szint: 5
    Ár:880.000Petersen Ruw Kkszimblum
    Leírás: Szükséges hozzá a Titan magic: Miniature mágia. Peter testét csupán csak milliméterekkel, maximum egy centiméterrel zsugorítja, azonban a gumitest hatás miatt a bőre ugyanolyan marad, valamennyire rugalmas és így egy ráncos öreg Peter hatását kelti. Ha behajlítja hátát és kezébe egy botot vesz, akkor könnyen megtéveszthet másokat is.





Kovácsmesterséghez:

Név: Plan: Naomi / Terv: Naomi /
Szakértelem pont: 200
Ár: 220.000Petersen Ruw Kkszimblum
Leírás: Egy tőr melynek pengéje éles és ezüst színben fénylik, a penge hossza harminc centiméter. A keresztvas kicsi és a markolatot könnyű fogni, minthogy azt a lila minden árnyalatába kisebb kövek díszítik.
A markolat belsejében egy Fire Magic Lakrima található, minek okán, ha a mágus belevezeti a mágikus energiáját, a tőr pengéje lángokba borul. A lángok nem égetik a tárgy tulajdonosát.

Hozzávalók:
  • 1db Spell lakrima: Fire Magic
  • 1 db Lakrima Foglalat
  • 1 db Rúnacél rúd
  • 1 db Szénrög
  • 2 db Mágikus színező anyag
  • 1 db Fegyver Kellék: Markolat
  • 1 db Fegyver Kellék: Keresztvas


Név: Plan: Sword of Giants/ Terv: Óriások kardja /
Szakértelem pont: 200
Ár: 220.000Petersen Ruw Kkszimblum
Leírás: Egy díszítések nélküli egyszerű egykezes kard, azonban a markolatban található egy Full body lakrima. Amint a használója megnöveli a teste méretét, a kard érzékeli ezt és arányosan növekedik a használóval együtt.
Hozzávalók:
  • 1db Spell lakrima: Full Body
  • 1 db Lakrima Foglalat
  • 2 db Rúnacél rúd
  • 1 db Szénrög
  • 1 db Fegyver Kellék: Markolat
  • 1 db Fegyver Kellék: Keresztvas

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Petersen Ruw Empty
TémanyitásTárgy: Re: Petersen Ruw   Petersen Ruw Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Petersen Ruw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Petersen Ruw
» Petersen Ruw
» Petersen Ruw
» Petersen Ruw
» Petersen Ruw

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Belső Mágia"-
Ugrás: