KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Van valami a vízben...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeVas. Jún. 17, 2012 5:59 pm

Az éjszaka sötétje jótékonyan borította be a fürdővárost. Elegáns szállók, finom illatokat árasztó étkezdék, csendes, nyugodt helyek... egy megfáradt utazónak igazán nem kell több. No persze, némi munka sosem árt, de Idunának nem volt oka panaszra. Egy ilyen helyen biztosan akad egy úr, vagy hölgy, aki igénybe venné társaságát, és ezért néminemű segítséget is nyújtana neki... mert erszénye most is laposan lapult megszokott helyén.
Könnyed, táncos léptei már-már fáradhatatlanul rótták az utcákat, vállára vetett zsákja alig dudorodott a belé rejtett holmiktól. Kék szemei rácsodálkoztak az elszórt boltokra, a soha ki nem hunyó fényekre, miken túl az éjszakai égbolt csillagai pislákoltak. Tetszett neki a messziről jövő zene, valahol bizonyosan valami ünnepség, vagy rövid előadás veszi kezdetét. Nem lepné meg, ha valóban erről lenne szó. Hallott róla, hogy ebben a városban akadnak ilyen kis műsorok, amik kifejezetten az idetévedők szórakoztatására, pénzük elnyelésére szolgálnak.
- Te is hallottad? - szólalt meg egy idegen nő, Iduna közelében - A harmadik fürdő vize állítólag varázserejű. Ha abba belemerülsz, láthatod a jövődet, vagy a problémád megoldását.
Ezt halk kuncogás kísérte, és a hölgyek tovább is álltak.
~Választ találok a problémámra? Szép mese. Milyen kár, hogy az anyagi gondjaimat nem fogja megoldani.~ sóhajtott, bár elméjét továbbra sem hagyta nyugodni a dolog. Mi van akkor, ha ez tényleg igaz? És ha ez így van... akkor ezt más városokban is terjeszthetné! Csalás... igen, de valamiből élni kell.
- Lássunk neki! - bátorította magát, miközben ajkai rókavigyorba húzódtak.

A harmadik fürdőház - legalábbis, ahogy megtudta - a Csillagok Háza volt. Flancos név, és valószínűleg több városban is foglalt, de kétségkívül elég nívós. Első ránézésre nem sokban különbözött a többi, keleties épülettől. Sárga falak, vörös papírlámpások, az első emeleten fából készített erkélyekkel... belül kifizethetetlen pompával.
~Ide cselre lesz szükség~ állapította meg magában, megtapogatva övébe rejtett erszényét. Úgy tűnt, mintha állapotos lenne és leendő gyermekét simította volna végig.
Reménykedett, hogy valahogy csak megoldja ezt a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeVas. Jún. 17, 2012 9:18 pm

Szokásos napnak indult. Nyüzsgés a céhben, amihez sok hangulatom nem volt most sem, mint ahogy korábban sosem.
- Komolyan, már megint ez a semmittevés! Ami nem zavarna, ha nem lenne ekkora nyüzsgés kint. - dünnyögtem magamban, mialatt a szobám plafonját néztem.
Mintha csak ezen mondatomra várt volna, Sofiya berontott az ajtón, kopogást és minden egyebet mellőzve.
- Akkor gyere velem, van egy tuti tippem, hogy ne legyél ilyen nyűgös! - hadarta el elég gyorsan.
- Most, hogy így belegondolok, annyira nem is rossz itt... - mondtam az előbbihez hasonló stílusban, jelezvén, hogy nincs az az Isten, amiért vele mennék.
- Na, ne légy ilyen! - mondta, majd reakciót sem várva tőlem ráfogott a jobb karomra és felrángatott ülő pozícióba. - Ázunk egy kicsit! Na, mit szólsz hozzá? - nézett rám csillogó szemekkel a lány... Meghatódtam volna, ha nem ismertem volna eléggé.
- Szóval azt kéred tőlem, hogy vágjalak bele egy tóba vagy folyóba? - húztam egy szadista mosolyra a szám, amitől kissé meghökkent a lány. Pár másodperces hatásszünetet követően tudott csak ismét megszólalni, ám ekkor már érdekes dolgot mondott.
- Na az kéne még! Hosenkába akartam elhívni egy három napos üdülésre. De ha ennyire nem kell... - mondta, majd ezzel hátat fordított nekem... Basszus, tudja hogy kell engem manipulálni.
- Remélem nem most azonnal akarsz indulni, mert még nem vagyok közel sem kész. - szóltam utána, amire elnevette magát, majd ott hagyott.

Szerencsére pár óra múlva ismét bejött hozzám, ami alatt már összepakoltam nagyjából ami kellett... Huh, de nehéz volt erre rávennem magam... Majd mentünk is a vasúthoz. Pár óra döcögés várt ránk onnan sajnos... Vagyis inkább csak Sofiyára, én végig húztam a lóbőrt!
Miután a vonaton kipihentem a céhbeli semmittevést fáradtan elvonszoltam magam a szállásig. Ezt a kis sétát csak a művészeti remekek tudták érdekessé tenni, amelyek folyamat szegezték az utcákat.
Bejelentkeztünk egy három csillagos szállásnál, amit Sofiya állt... Vagyis valami kuponnal fizetett, felteszem nyerte ezt az üdülést, de mit érdekeljen ez engem? Örülök, hogy nem akar engem lehúzni. Két egyágyas szobát kaptunk közös fürdőszobával, nekem szinte tökéletes volt így. ~ Csak arra kell majd figyelnem, hogy ne nyissak rá, mert akkor kettéfejel, más baj nem lehet! ~
Ezzel a lendülettel le is dőltem, hogy kipihenhessem ezt a fárasztó útat, ám tőlem szokatlan módon fél óránál nem tudtam többet aludni... Ez borzasztó! Jobb híján lementem a recepcióhoz valami helyi érdekesség után érdeklődni, ami tökéletes az én lusta formámnak, ám egy másfajta finomsággal tudott nekem a recepciós hölgy szolgálni.
- Hát, sokak szerint az egyik fürdő víze megmutatja az ember jövőjét. Nem tudom őszintén a hitelességét, de elég sokan állítják, így lehet akad benne némi igazság. - magyarázta lelkesen a hölgy, amire én csak elmosolyodtam.
~ A jövőt mutatja meg? Hohóóó, lehet tudok egy jó kis pénzszerzési lehetőséget. ~ mosolyodtam el, majd miután megköszöntem a hölgynek elindultam az említett fürdő felé, hogy feltérképezzem a terepet.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeVas. Jún. 17, 2012 10:08 pm

Valami azt súgta neki, hogy a Szerencse Istennője ezen a napon biztosan megsegíti... vagy ha mégsem, tesz róla, hogy megsegítse. Csak kell találnia valakit...
Kék szemei vizslatón futottak végig a tömegen. Valaki, aki elég jónak tűnik, elég balek, hogy belemenjen a játékba. Nevezhetjük női megérzésnek, futó pillanatnak, de a fürdőházhoz közelítő férfi az enyhén borostás arcával, átlagos kinézetével, egész jónak tűnt. Elvégre ha feltűnőbbet választ, hamar megjegyzik az arcát, de így kevés rá az esély. Gyorsan végig futotta magát. Vörös, bő ujjú fölsőt viselt, enyhe hímzéssel, alatta fehér, nyakba köthető alsóruhát... elmegy. A fölső hossza a combjáig ért, alatta fekete nadrágot és fekete bokacsizmát viselt. A haja rendben van, a sminkje még nem folyt el. Ezt egy kirakatban ellenőrizte is. Táskája nem szakadt el... úgy néz ki az álca tökéletes. Egy kicsit meglazította övét, kicsit leengedte vállainál a ruhát és már készen is állt!
- Nahát, ön itt? - lépett hozzá közelebb, arcán bájos mosollyal - Régen nem volt egymáshoz szerencsénk, kész csoda, hogy útjaink ismét találkoznak!
Csak egy dologban reménykedhetett: a férfinak rossz a memóriája. Vagy ha mégis jó, könnyedén ráfoghatja, hogy összekeverte valakivel, de ha már találkoztak... és ez remélhetőleg be is válik.
- Talán nem emlékszik rám? Nem csodálkozom, mindössze egy aprócska semmiségről volt szó, egy olyan elfoglalt úr, mint ön, bizonyosan meg sem jegyzi az ilyesmit!
Lágy, kedves hangon csicsereg, társalog, környezetében azt a tudatot keltve, hogy a férfi - bár jelentéktelen külsővel rendelkezik - mégis érzékeny lovag, ráadásul ÚR, ergo mindene megvan, ami kellhet.
- Netán ön is hallotta a jóstükör hírét? Ez tényleg a szerencse műve! Ha gondolja segíthetek olcsón bejutni, amiért annak idején ön is segített nekem. - mondja tovább, lényegesen halkabb hangon, ha az előző trükkje nem vált volna be.
Ha nem is a jósló víz miatt, de olcsóbban bekukkantani a pompában úszó falak közé... erre valószínűleg mindenki ugrana. Ehhez hozzá társul Iduna csalafinta, mégis csábító pillantása, halvány mosolya, mely egy nehezen megszerezhető nőre utal. Macska, ki lehet csak játszik az érzékekkel, de ha valaki megkaparintja, betöri... lehet felejthetetlen élményt szerez.
Akárhogy is legyen igyekszik behálózni a férfit, ki csak akkor nem kapna az ajánlaton, ha "másfajta" lenne, de még neki is ott az "olcsóság" ígérete... elvégre ismerjük el, a férfi távolról sem tűnik ténylegesen vagyonosnak. Mindenesetre ő türelmesen várakozik, kezeiben markolva táskája pántját, ezzel kicsit megnagyobbítva melleit. De csak egy kicsit, mert sosem rendelkezett nagyobbal.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeVas. Jún. 17, 2012 11:40 pm

Többszöri eltévedést követően jutottam csak el a célomhoz, amely szinte hívogatóan állt előttem. Már éppen indultam volna be, amikor egy nő leszólított.
- Nahát, ön itt? Régen nem volt egymáshoz szerencsénk, kész csoda, hogy útjaink ismét találkoznak! - lépett hozzám egy vörös hajú, kék szemű szépség. Mert máshogy nem lehetett leírni, aki szép az szép. Ám szavai ennek ellenére zavaróak voltak számomra. Teljesen úgy hangzott, mintha ismernénk egymást, ám nem ez volt a helyzet, akárhogy próbálkoztam erőltetni az agyam. Ez feltehetőleg az arcomra is kiült, mert hamar folytatta a kis bájos hölgyemény.
- Talán nem emlékszik rám? Nem csodálkozom, mindössze egy aprócska semmiségről volt szó, egy olyan elfoglalt úr, mint ön, bizonyosan meg sem jegyzi az ilyesmit! - és itt ütötte meg a fülem más is. Ez a fajta magázódás és úrazás felettébb különös volt nekem. Két esélyes volt csak innen a dolog: vagy át akar verni és pénzt kicsikarni belőlem, vagy tényleg ismer, és akkor kell valami majd, hogy ne legyen ilyen rossz a memóriám. Már éppen meg akartam szólalni, ám ő gyorsabb volt nálam, és most fel tudta már kelteni az érdeklődésem.
- Netán ön is hallotta a jóstükör hírét? Ez tényleg a szerencse műve! Ha gondolja segíthetek olcsón bejutni, amiért annak idején ön is segített nekem. - tette fel az ajánlatot.
Na most ez az, amit én nem tudtam hova tenni... tudtommal a fürdőknél a bejáratnál kell fizetni, semmi egyéb. Elgondolkodtam némileg a helyzeten, és inkább úgy döntöttem ne csak ő akarjon belőlem hasznot húzni, hanem én is belőle.
- Szerintem maradjunk a tegeződésnél, ha az nem probléma, jobb szeretek úgy társalogni. - mondtam egy halvány mosoly mellett, majd folytattam is a mondandóm. - Szerinted igaz ez a mendemonda? Őszintén engem nem vonz maga ez az eléggé átverés szagú helyzet. - fejeztem be, majd aktiváltam telepátiám, és úgy folytattam. ~ Sokkal inkább tud engem érdekelni a pénz. Mit gondolsz, egy felezéssel nem lenne kedved a gazdag naívakat kicsit lehúzni? Amolyan Robin Hood megoldás, csak itt éppenséggel mi ketten vagyunk a szegények.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 12:23 am

Természetes, hogy mindenkit magát, Szépasszony arra tanította, hogy a felsőbb körökben meg kell adni a tiszteletet és ott ritkák a jóbarátok, akikkel tegeződni is lehet. De miközben beszél, látja, hogy a férfi reakciói nem épp olyanok, amiket elvárt.
~A fene se gondolta volna, hogy ezek a népek ilyen... bonyolultak!~ futnak át agyán a szavak, miközben kedves mosollyal várja a választ... nem kell rá sok időt feccölnie, a férfi nagyon hamar kijavítja, hogy inkább tegeződjenek és máris indít egy ártatlan kérdéssel, amihez telepatikus üzenet is társul. Fene a mágusát! Neki is pont ilyet kellett kifognia.
- Átverés? - érdeklődik ártatlanul, mintha a gondolatot meg sem hallotta volna. Neki nincs ilyen képessége, hogy válaszoljon, az utcán meg nem fogja ezt megvitatni.
- Egy jó átveréshez szerintem idő kell. Ráadásul... ki tudja mit hoz a jövő.
Mondatának utolsó részletét játékos mosollyal toldotta meg, majd mutató ujját hamisan a szája elé emelte. Remélte, hogy a férfi ért a jelzésből: "Ne itt, ne most!". Ezután gond nélkül karolt belé, mintha valóban régi ismerősök lennének.
- Szerintem menjünk be és bizonyosodjunk meg róla. Ha itt kint ácsorgunk, sose látjuk meg a valóságot. Ugyanakkor... remélem nem fog zavarni a társaságom, erre a rövidke időre?
Merte remélni, ha már a férfi osztozásról beszél, akkor ezt egy szobácskában alaposabban át tudjak beszélni, miközben mindketten úgy tesznek, akár a vendégek. Ki tudja mi sül ki ebből, Iduna egyelőre nem akar szeretőt, vagy hasonló célokkal rendelkező embert összeszedni, egy bűntárs pont elég, aztán ha megvan, amit akar, ő le is lécel, köszöni szépen.

Ha nincs ellenvetés, vagy akadály, gond nélkül bejutnak, fizetnek valamennyit, ami valóban az összeg töredéke, mert Iduna hallhatóan beveti hangja rezdülését és elhiteti az illetővel, hogy ő ide fellépni jött, zenéjével teremtve megfelelő hangulatot az ittenieknek. Ilyenkor nem várja, hogy a férfi megszólaljon, ha akar, egy kicsivel erőteljesebben szorítja meg a karját.

A nyugodt, alig berendezett szobában, ahol minden hasznos kellékkel ellátták őket, elengedi újdonsült társát. Az eddigi kedves és ártatlan lányka helyét egy már határozottabb személyiség vette át, ki ledobta zsákját, majd amint becsukódott az ajtó, szembe fordult a férfival. Tisztes távolságból persze, nem célja a gyors küzdelem.
- Igazán köszönöm, az ajánlatot. - kezdte egy fokkal mélyebb hangon, ami talán az igazi hangszínének felel meg. - Sajnos a telepátia nem erősségem, ezért nem tudtam felelni. Mégis... hogy gondoltad ezt a tolvajosdi játékot? Óh, igaz is... a nevem Iduna.
Mégiscsak illendőnek találta a bemutatkozást, ha már erre a kóbor éjszakára együtt kezdenek bele a minden bizonnyal élvezetes játékba.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeKedd Jún. 19, 2012 2:05 am

- Átverés? - kérdezett vissza a hölgyemény, mintha a telepátiás üzenetet nem is érzékelte volna, ám mielőtt bármit is reagálhattam volna erre folytatta a beszédét. - Egy jó átveréshez szerintem idő kell. Ráadásul... ki tudja mit hoz a jövő. - mondta egy mosoly kíséretében, majd a végére még mutató ujját a szája elé emelte. Ezek szerint csak megkapta, csak nem tud reagálni.
Ezt követően kissé meglepődtem, amikor hirtelen belém karolt, majd a korábbi mosolyával folytatta is a beszédet.
- Szerintem menjünk be és bizonyosodjunk meg róla. Ha itt kint ácsorgunk, sose látjuk meg a valóságot. Ugyanakkor... remélem nem fog zavarni a társaságom, erre a rövidke időre? - kérdezte, amitől gondoltam akkor édeskettesben szeretné átvitatni az opciókat, így egy mosoly mellett bólintottam, majd megindultunk a recepció irányába.
Ott nem kis meglepetésemre előadta, hogy ő ide fellépni jött, amit hangjával bizonyított is... Szép hölgy, szép hanggal, azért nem átlagos páros, ezt be kell mindenkinek vallania. Épp meg akartam szólalni mellette, hogy valóban ez a helyzet, ám az első hang után, ami kicsúszott a torkomon erős szorítást éreztem a karomon, amivel inkább visszafolytottam magamba a szót. Lehet csak zavarna amit mondanék...
Hamar kaptunk is egy szép kis szobát, amelyhez egyenesen fel is mentünk. Amint becsuktuk magunk mögött az ajtót a vörös szépség elengedte a karom, majd velem szemben megállt.
- Igazán köszönöm, az ajánlatot. Sajnos a telepátia nem erősségem, ezért nem tudtam felelni. Mégis... hogy gondoltad ezt a tolvajosdi játékot? Óh, igaz is... a nevem Iduna. - tért egyből a lényegre.
- Shou vagyok. - mondtam nemes egyszerűséggel, majd nagy nehezen előkotortam övtáskámból a fénytollam. - Hogy hogy gondoltam a tolvajosdit? Három opció van, ebből az első kettőt lehet ötvözni is. - mondtam, mialatt egy kis mosolyra húztam a szám, majd felírtam a hang illúzió rúnáját pár apró csuklómozdulattal, és egy hang lepte be a szobát. Egy fura, mély és ismeretlen hang, amely annyit mondott, hogy "A közeljövőben megtalálhatja amit keres, csak ne hagyjon semmilyen esélyt sem veszni!". - Kezdésnek jó lesz? - kérdeztem önelégülten, majd ahelyett, hogy a másik két opciót is ellőttem volna egyből inkább arra a részre tértem ki, ami őt is érinti. - Egy szép hölgyemény pedig tökéletes a hirdetéshez, nem? Te hoznád a vendégeket, én meg ezzel kimondatom, vagy megmutatom, amit ők hallani vagy látni szeretnének. Tetszik az ötlet, vagy a szövetségnek smafu? - néztem potenciális társamra kérdően.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeKedd Jún. 19, 2012 2:46 pm

Be kellett magának vallania, hogy igencsak nagy csalót talált erre a felfedezésre. Már a szoba menedékében álltak, egymással szemben, mikor is kérdésére megjelent, hallhatóvá lett a válasz. Nem bírta ki, fel kellett kacagnia és helyet kellett foglalnia az ágyon, mit valószínűleg két személyre terveztek. Nevetése nem volt olyan kecses, mint mesteréé, de nem is bántotta az ember fülét. Egy kezdő hang-mágustól el lehetett fogadnia.
- Az ötlet egészen kiváló - mosolygott, ujjával könnyeit törölve. - Ugyanakkor, a hírek szerint, ezt már más is kitalálta. A pletyka nem véletlenül kapott szárnyra, így elsődleges... még a trükkjeink előtt... érdemes lenne felfedezni, hogy ki is áll a dolgok mögött. Elvégre ha már csalás, és ha már ennyien állítják, nekünk kell kitúrnunk a helyéról az illetőt.
Nem tudta így hirtelen mennyit értett meg ebből a másik, hiszen művelt szavai lehet Shou-nak idegenek, elveszti a dolgok mondanivalóját... pedig szerinte érthetően fogalmazott.
- Az első dolgunk mindenképp a felfedezés kell, hogy legyen - folytatta aztán, rókamosollyal. - Pár órát egyszerű párocskaként tölteni, szerintem nem okoz gondot, ha már mindketten mágusok vagyunk... nem igaz?
Kérdése enyhe visszhangként ismétlődött a szobában, hallhatóan ő is művelve néminemű mágiát, még ha nem is a legerősebbet.
Ezt követően talpra szökkent és minden zokszó nélkül vetkőzni kezdett. Közben tovább kérdezett.
- Had szabad tudnom: miféle mágiákban van jártasságod? Érdekelne mekkora erővel is bír újdonsült szövetségesem, illetve mennyire számíthatok majd rád, ha netán összeakadunk a csalóval.
Mielőtt levette volna fölsőjét, az előre kikészített köntöst a férfi felé nyújtotta.
- Errefelé mindenki ezt viseli, így célszerű lenne beleolvadni a környezetbe - szavait egy pajkos kacsintással toldotta meg, megvárva, amíg a férfi elveszi tőle a ruhát.
Minden kérdésre, észrevételre kíváncsi volt, ezúttal semmivel sem akadályozta meg, hogy a férfi megszólaljon... hacsak öltözködése, vetkőzése nem produkált ilyen mellékhatást.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeKedd Jún. 19, 2012 3:16 pm

Miután megcsináltam a kívánt kis bemutatót Iduna felkacagott. Hangosan, mint akit egy nem várt pozitív meglepetés ért, még könnyei is kicsordultak. ~ Ennyire szerencsétlennek nézek ki?! ~ morgolódtam magamban, ám ennek inkább nem adtam hangot.
- Az ötlet egészen kiváló. Ugyanakkor, a hírek szerint, ezt már más is kitalálta. A pletyka nem véletlenül kapott szárnyra, így elsődleges... még a trükkjeink előtt... érdemes lenne felfedezni, hogy ki is áll a dolgok mögött. Elvégre ha már csalás, és ha már ennyien állítják, nekünk kell kitúrnunk a helyéról az illetőt. - mondta észrevételét az üggyel kapcsolatban, miután végre kissé lenyugodott nevetését követően. És be kell vallanom, volt benne ráció.
- Az első dolgunk mindenképp a felfedezés kell, hogy legyen. Pár órát egyszerű párocskaként tölteni, szerintem nem okoz gondot, ha már mindketten mágusok vagyunk... nem igaz? - összegezte gyorsan, majd mondta az ötletét az ügy megoldásának érdekében.
~ Játszanék én veled mást is, de ha ezt bevallom... szerintem helyben kasztrálva lennék. Kár... milyen kár... ~ merültem el egy pillanatra gondolataimban, majd csak ekkor figyeltem fel rá, hogy a szoba visszhangzik. Amikor közel sem kellene. Nem láttam semmiféle kézmozdulatot, kántálást pedig plána nem vettem észre, így az, hogy ő is illúzió mágus lenne kihúzhatom a listáról... Lehet van olyan mágia, ami a hangot használja? Nem hallottam még ilyenról, de ki tudja.
Ám nem tudtam sokkal tovább ezen gondolkozni... Sőt, nem hogy nem tudtam, inkább nem voltam rá képes. Nemes egyszerűséggel a kis vörös hölgyemény elkellett előttem átöltözni. Fittyet sem hányt arra, hogy előtte ott vagyok, mintha ez mindennapos lenne neki. Vetkőzése közepette ismét meghallhattam szép hangját... Bár szemeim a szép domborulatok és formákra volt tapadva, azért az agyam még nem lett annyira tompa, hogy ne tudjak szavaira figyelni.
- Had szabad tudnom: miféle mágiákban van jártasságod? Érdekelne mekkora erővel is bír újdonsült szövetségesem, illetve mennyire számíthatok majd rád, ha netán összeakadunk a csalóval. - kérdezte nemes egyszerűséggel. Sajnos ezzel azt is kizárhattam, hogy bármit akarna most itt helyben, így csettintettem egyet nyelvemmel, miközben szemeim továbbra is rajta legeltettem. - Errefelé mindenki ezt viseli, így célszerű lenne beleolvadni a környezetbe. - mondta egy kacsintás kíséretében, mialatt felém nyújtott egy köntöst.
Jobb híján elvettem tőle a köntöst, majd én is öltözésbe kezdtem, ez alatt pedig valamilyen szinten válaszoltam kérdésére.
- Hát, elég sokhoz értek, de nem vagyok egyiknek sem mestere sajnos. Mint láthattad konyítok az illúziókhoz, legyen szó látványról, amik akár tapinthatóak is, hangokat is gerjeszthetek, sőt az ízlelő és szagló érzékekre is hathatok. Emellett észrevehetted, hogy konyítok a telepátiához is valamelyest. Valamint még ott van az a mágia, amit legelőször tanultam. - mondtam, majd letettem köntösöm, és koncentrálni kezdtem. Hamar megjelent egy tarot kártyalap a jobb kezemben, majd egyet fordítottam a csuklómon és eltűnt, amire a bal tenyeremben lett ott ugyanaz a lap. - A kártyatrükkökhöz is konyítok. Na meg a csapdákban is némileg jártas vagyok. - mondtam egy mosoly kíséretében, majd folytattam az öltözést. Persze ezalatt nézegettem Iduna idomait is, amialatt ő is folytatta az öltözést. Mondhatni szerencsém volt, hogy nem volt akkor és ott nagyon testi reakcióm rá, mert ki tudja mi lett volna annak a vége... Nem volt kedvem beégni egy szép hölgy előtt egyből.
Az öltözést követően megropogtattam kissé fájó hátam, majd a lányra néztem.
- Te pedig sejtésem szerint valami olyan mágiát használsz, aminek a hangokhoz van köze, ugye? Esetleg van más is? - kérdeztem tőle, de mielőtt még válaszolhatott volna felé nyújtottam jobbom. - Gondolom első utunk le fog vezetni a fürdőhöz, menjünk? - kérdeztem, mialatt egy kedves mosolyt próbáltam az arcomra erőltetni. Szép látvány, szép lány, minden mi jó... de ez a kutakodás annyira nem volt ínyemre őszintén.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeKedd Jún. 19, 2012 9:58 pm

Igazából saját szerencséjén nevetett. Egy vérbeli csalót nehezebb átverni, de megfelelő fizetség fejében egész sokáig meg lehet tartani. Az elképzelése szerint egy ilyen mágussal egész messzire juthat, és nem csak Hosenkában vihetné sokra... de mindez messzemenő tervnek tűnt. A jelenben akadt még néhány kérdés, amire feltétlen választ kellett találniuk.
Miközben beszélt és zavartalanul vetkőzött, igazából ugyanazt alkalmazta, amit annak idején kellett: lekötni egy férfi figyelmét. Erre csak azért volt szükség, nehogy a másik csináljon valamit, ami esetleg gátolhatná. A szövetség veszélyes dolog, legalábbis két ismeretlen között nem mindig végződik szerencsével.
Miközben ő már köntösét kötötte össze derekánál, kék szemei a férfira szegeződtek. Annak testét figyelte, mozdulatait, miközben szinte itta szavait.
~Szóval csaló minden értelemben~ összegezte magában egy halvány mosoly keretében, némi ámulattal szemlélve a kártya trükköt. Kell neki ennél jobb férfi... mármint ami a mágiáját illeti? Aligha. A Szerencse Asszonya valóban rámosolygott ezen az estén.
Közben kicsit igazított magán, sosem szerette a túl szoros ruhákat, így a vállaknál kicsit engedett, majd végleg eltakart minden látnivalót a mágus mustráló szemei elől. A kérdésre már épp válaszolt volna, ám elegánsnak titulált mozdulattal félbeszakították. Látszott, hogy ezt a férfi nem sűrűn csinálja, de ha már játék ő is belement.
- Természetesen. Egy meleg fürdő jót tesz a fájó hátnak - bólintott, kedves mosollyal elfogadva a felkínált kart.
- Ami a mágiámat illeti... - kezdte még a szobában, miközben az ajtó felé haladtak - a mágiámat Sound Magic-nek is nevezik. Hang mágia, melynek lényege, hogy minden eszköz nélkül, a hangommal varázsolok. Mi tagadás, még én sem vagyok teljesen a mestere. Visszhangot, rosszullétet, fájdalmat, illetve tárgyak törését tudom produkálni.
Úgy sorolta képességeit, mintha a tegnapi időjárást emlegetné. Kissé elgondolkodva, oldalra billentett fejjel válaszolt, könnyed léptekkel kísérve cinkostársát a megfelelő hely felé. Igazából félúton elgondolkodott: menjenek rögtön a helyszínre, vagy előbb tényleg vegyenek egy forró fürdőt és tudakolják meg miről is szól ez az egész? Végül egy aggódó mondattal próbálta győzködni a férfit.
- Ha már így belerángattalak, szívesen átmasszírozom a hátadat, az egyik medencében.
Természetesen az indokát egyelőre megtartotta magának, de kezdetnek pont jónak tűnt.

Míg a párocskát egy csendes fürdő felé igazították az egyszerű szolgálók, furcsa bizsergés futhatott végig a mágusok hátán. Figyelő szemek. Mintha az árnyak kissé megnyúltak volna és egy pillanatra furcsa köd kavargott volna a medencék felől. Aztán, az egész megszűnt, mintha sosem létezett volna.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeKedd Jún. 19, 2012 11:34 pm

- Természetesen. Egy meleg fürdő jót tesz a fájó hátnak. - mondta egy mosollyal, miközben belém karolt. - Ami a mágiámat illeti... a mágiámat Sound Magic-nek is nevezik. Hang mágia, melynek lényege, hogy minden eszköz nélkül, a hangommal varázsolok. Mi tagadás, még én sem vagyok teljesen a mestere. Visszhangot, rosszullétet, fájdalmat, illetve tárgyak törését tudom produkálni. - mondta szép egyenletesen felsorolva a lehetőségeit.
Ezt követően nem igazán társalogtunk addig, amíg meg nem pillantottuk a recepciót. Ott egy elég érdekes felvetéssel drukkolt elő a hölgyemény.
- Ha már így belerángattalak, szívesen átmasszírozom a hátadat, az egyik medencében. - kérdezte tőlem, és ez olyan kérdés volt, hogy Iduna szándékait nem tudtam megtippelni sem.
Igazából ezt normális esetben úgy értelmeztem volna, hogy felkért keringőzni, de a szobai események miatt ebben közel sem lehettem biztos. ~ Most akkor haladhatunk szebb vízek felé, avagy van az üggyel kapcsolatban valami ötlete, amit így nem akar még az orromra kötni? Legrosszabb esetben pedig teljesen más az indoka... ~ gondolkodtam el, ám mivel egy olyan indokot sem tudtam mondani, ami a fürdő és a masszírozás ellen szólt volna, így inkább csak belementem a dologba.
- Köszöntem a felajánlást, ezzel szerintem élnék is. - mosolyodtam el, majd odaléptünk az egyik alkalmazotthoz a recepció mellett, hogy útbaigazítást kérhessünk.

Egyetlen halk megjegyzése volt a megkérdezett hölgynek az irányokkal kapcsolatban, hogy lehet kissé szűkösen leszünk, mert többen is érdeklődtek ilyen helyek felől, ez pedig egy kisebb fürdő csak, ám erre fittyet sem hányva mentünk a megadott irányba. Már láthattuk is a fürdők sarkát a folyosón, amikor egy furcsa fényjátéknak voltuk szemtanúi. Mintha hátulról erős fény jött volna, árnyékaink úgy mozdultak el, ám amikor a vállam fölött hátra néztem nem láttam ott senkit. Visszapillantván a fürdőkhöz egy enyhe kis gőz jött ki, jelezvén jó lehet a víz hőmérséklete is.
Lassan a folyosó végéhez értünk, és kissé félve néztem be a medencéhez... de az üres volt. ~ Nem attól féltek, hogy tele lesz? Lehet mindenki elment már a tudtuk nélkül? ~ lepődtem meg egy pillanatra, de így legalább nincs zavaró közeg, tehát nyugodtabban lehet pihenni.
Nemes egyszerűséggel ledobtam köntösöm, letusoltam egy picit kellően a fürdőhöz, majd belemerültem a vízbe. Szinte tökéletes volt a hőmérséklete, ennél jobb nem igazán lehetett volna... És még egy szép hölgy is itt van társaság gyanánt. Lehetne ennél jobb?
- Remek víz, remeknek ígérkező társaság... Mintha a Mennyekben lennék! - örültem meg, majd picit elmerültem a fejem búbjáig a vízben.
Hamar egy kis furcsaság történt, mert ellepte a fürdőt a tejköd, szinte semmit sem lehetett látni, ám ez nem tartott tovább röpke pár másodpercnél.
- Mi volt ez a köd vagy pára vagy akármi? - néztem újdonsült társamra zavaromban. Valahogy ez nekem fura volt.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2012 8:34 pm

A masszírozás felemlegetése úgy tűnik pont jól jött, mert a férfi minden zokszó nélkül belement. A recepciós szavaira csak átlagosan figyelt. Sokan lesznek, ez egy kis fürdő... nem baj. Így legalább biztosan nem fogják letámadni egymást, vagy legalábbis a férfi továbbra is türtőztetni fogja magát, ami most csak jót jelenthet. Idunát a cél vezérelte, és azért a célért szívesen nyújtott segítséget a mellette álló férfinak.
Ahogy haladtak, érezte azt a furcsa bizsergést. Valahol mágiát űztek, ez kétségtelen. A hangmágia alapjaként szolgált nála a környezeti erők felmérése, így teste automatikusan jelzett. Ugyanakkor nem volt olyan erős, hogy nagyobb figyelmet szenteljen rá, csak egyszerűen zavarta.
Úgy tűnt ő az egyetlen. Shou a háta mögé nézett, míg Iduna csak előre. Nem akart lemaradni semmiről, ha pedig Shou észrevesz valamit, azt érezni fogja. Amíg a férfiba karolt, ujjai kitapinthatták a hirtelen megfeszülő izmokat, mik ezután el is ernyedtek. Mindketten óvatosan közeledtek a kirendelt medencéhez, ám legnagyobb megdöbbenésükre az üresen állt.
~Valami... valami nem stimmel...~ állapította meg magában, de hangosan nem mondta ki a szavakat.
Köntösének övét babrálva hol jobbra, hol balra forgatta a fejét, de mindent elfedett a pára és a köd. A zöldes víz nyugodtnak tűnt, az ide helyezett, díszítőelemként szolgáló sziklák között nem történt mozgás. Figyelte, ahogy társa ledobja köntösét, majd egy füle mögé lép és lezuhanyzik. Azt, amikor a vízbe merült már nem követte nyomon. A bizsergés egyre erősödött, és ezzel együtt a pára és a köd is megnövekedett.
Iduna minden izma megfeszült, csak a hallására hagyatkozhatott. Ám nem merte lehunyni szemeit. Ahogy bekerítette ez a furcsa varázslat szaglása valami érdekeset mutatott neki.
- Te is érzed? - kérdezte kis idő után, mikor a hirtelen jött köd oszlani kezdett.
Ezután döbbent csak rá, hogy társa egy hosszú pillanatig a víz alá bukott, lehet ő nem érezte azt a furcsán édes illatot. Gyümölcsös lehetett, bár... talán egy kicsit dohányos is... nem tudta igazán szavakba önteni.
- Valahogy nem tetszik nekem ez a hely... - morogta, aztán figyelme a vízben lubickoló Shou-ra terelődött. Ha nem is az illatot, a jelenséget mindenképp szóvá tette.
- Nem tudom - ingatta fejét. - Eleve azt mondták tumultus van, most meg nincs itt senki. Szerinted lehetséges, hogy...
Itt elakadtak a szavai. Kirázta a hideg, bár nem tudta megállapítani, hogy ezt most élvezi, vagy óckodik tőle. A kalandok előtt érezte ezt. Belemászni az ismeretlenbe, kikutatni a titkokat... de mi van akkor, ha ez túl nagy falat a számukra? Mi van akkor, ha olyasmibe nyúltak, amibe nem kellett volna?
- Szerinted merről jöhetett? Biztos, hogy mágia volt, éreztem. - bizonygatta mérsékelt hangon, miközben leült a medence szélére és csak lábait lógatta bele. Már nem akart a vízbe mászni, pedig igencsak hívogatta. Megmártózni egy kicsit, a gőzben elereszteni magát... igazán felemelő. Csak ez a jelenség... ez most nem kellett volna.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimePént. Jún. 22, 2012 12:04 am

- Nem tudom. Eleve azt mondták tumultus van, most meg nincs itt senki. Szerinted lehetséges, hogy... - akadt el hirtelen a szava. Jó eséllyel tudtam, hogy mire gondolhatott, és sajnos megvolt ez az opció is. Opció volt, de nem lehetett biztosra menni vele, mert lehet csak valami akció volt a büfében, ezért mindenki oda sietett. Bár ennek sajna nem volt túl nagy esélye... Ám még mielőtt bármit is mondhattam volna ismét szóra nyitotta száját a lány.
- Szerinted merről jöhetett? Biztos, hogy mágia volt, éreztem. - kérdezte a lány... és a mondandója második fele érdekes volt.
~ Mágia volt? Akkor nem véletlen van ez az egész. ~
- Ha mágia volt, akkor sem az eltűnések, sem ez a jósdi nem húzható ki a listából, hogy köze volt hozzá. - gondolkodtam hangosan, hátha van a lánynak hozzáfűzni valója.
Mialatt vártam azt vehettem észre, hogy egy lány hullahoppkarikával áttáncol vagy háromszor az ajtó előtt... Nem hittem a szememnek. ~ Lehet csak képzelődöm? Nem voltam még annyit a forró vízben, hogy ennek a mellékhatása legyen... ~ futott át az agyamon.
- Láttad te is azt a lányt? Netán mágia volt? Vagy csak képzelődtem? - támadtam le ideiglenes társam a kérdésekkel. Ha érzi a mágiát hátha hozzá tud fűzni mást is. Ám mielőtt válaszolni tudott volna felnéztem a plafonra is kételyemben... ahol egy szép üvegtető tátongott. Egy üvegtető, amelynek tetején volt egy legalább méteres átmérőjű üveghiány. - Te, nézz csak fel. Ennek is köze lehet a ködhöz és az eltűnésekhez, nem? - tettem fel az újabb kérdést. Szegény lány szerintem a háta közepére sem kíván, annyi kérdéssel halmoztam most el.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 5:59 pm

A felvétése és az a furcsa bizsergés egyértelműsítette benne, hogy itt tényleg mágiáról van szó. Ráadásul a köd elmúltával nem szűnt meg. Nem is mert a vízbe menni, így csak a lábait dugta bele, hogy mégiscsak közel legyen hozzá. Szerette a víz minden formáját, imádott fürdeni, hiszen a múltjában sokáig erre sem volt lehetősége. Ahogy szelíden rúgkapált a lágyan fodrozódó forrásvízben és társát figyelte, hátha valami értelmes ötlete támad, kifogott egy ártatlan kérdést és egy értetlen pillantást a háta mögött.
- Hol? - fordult ő is hátra, de szelíden kavargó párán kívül mást nem látott, hiába meresztette a szemét. - Te miről beszélsz? Miféle lány?
Ugyan egyszerű, hitetlen kérdésnek szánta, mégis kezdett egyre idegesebb lenni, akár a féltékeny asszony, ki mégis hisz abban, hogy férje ártatlan. És ennek nem volt vége.
A fapadlón ülve, egy féltető nyúlt a feje fölé, ha netán eső lenne, az alá betudjanak húzódni a fürdőzök. Mivel a szabadtéri fürdőhöz irányították őket, ezzel nem is volt probléma. Langyos, nyári estének néztek elébe, ha le is hűlt az idő, a meleg víz ugyanolyan forrón tartotta testüket.
~Ez megkergült?~ futott át elméjén a riadt gondolat, de egyfajta kíváncsiságból mégis előrehajolt és kinézett a féltető alól.
- Nincs itt semmiféle tető... áh!
Maga sem tudta hogyan történhetett, de egyenesen a vízbe esett. Köntöse teljesen elázott, kontyba rendezett hajának kósza tincsei nedvesen tapadtak arcára. Prüszkölve emelkedett ki a vízből, lehet nem épp a legelegánsabban. Az, hogy útközben félig Shou-ra esett, vagy legalábbis valami keményet érintett, most igazán nem érdekelte.
- Ez egy szabadtéri fürdő! - korholta társát, hátra simítva zavaró hajszálait - Már hogy lenne üvegteteje?
Közben kibújt köntöséből és a vízből kimászva úgy döntött kifacsarja, majd fellógatja valahová. Ismét anyaszült meztelenül sétál a férfi orra előtt, alig zavarban.
- Na jó, most itt rekedtem, amíg a köntös aránylag meg nem szárad - mászott vissza a vízbe Shou mellé, láthatóan elég morcosan.

Alig hogy kimondta szavait, a bejárati ajtó becsukódott és valami kattant. Iduna feszült csendben várta a többi fejleményt, de egy hosszú ideig nem történt semmi.
- Bezártak? - óvakodott a férfi mellé, nem titkolva szándékát: most igenis védjék meg!
Ha Shou megnézi az ajtót, bizony szembesült a ténnyel: az ajtó zárva van. Azok a kérdések, hogy "mi folyik itt?" "hogy jutunk ki?" kimondás nélkül is érezhetőek voltak. Iduna hirtelen úgy érezte magát, mint egy csapdába csalt áldozat... mi tagadás nem járt messze az igazságtól.
Félelmét tovább fokozta, hogy a víz halványan derengett körülötte. Kéken.
- Shou... kérlek mond azt, hogy kéken dereng a víz és fénylik!
Hangja kezdett hisztissé válni, bár érződött, hogy kontrollálja magát. Rühellte az illúziókat, főleg ha ő a célpontjuk, nem beszélve arról, hogy ráadásul be is zárták őket.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 9:09 pm

A lány láthatóan úgy nézett rám, mintha komplett hülye lennék. Egyrészt ott volt az említés a lányról, másrészt a tető kérdése is ott volt.
- Nincs itt semmiféle tető... áh! - kezdett bele a lány, miközben előrehajolva felnézett, ám hamar kibillent egyensúlyából és egyenesen rám esett. Vagyis inkább a lábaimra... Hát, érdekes egy élmény volt, annyi szent.
Nagy nehezen felkászálódott a fura pozíciójával, köntöse össze-vissza lógott róla a nehéz víz miatt, haja az arcában volt némileg, és az a kevéske smink, ami rajta volt, nagyjából már a vízben úszkált. Sokan az agyonsminkelt szőke cicababákért vannak oda, ám nálam nem ez volt a helyzet... és ebben az adott pillanatban, ahogy Idunára néztem, ez csak erősödött. ~ Óóó, anyám! Jó kocsik, foci, jó kaják és alvás! Jó kocsik, foci, jó kaják és alvás! Jó kocsik, foci, jó kaják és alvás! ~ igyekeztem elterelni gondolataim a mellettem lévő lányról.
Ezalatt jobban megnézhettem a "tetőt"... és igaza volt. Az újholdat sikerült ezzel összetévesztenem. Bakker... pedig nem is ittam...!
- Ez egy szabadtéri fürdő! Már hogy lenne üvegteteje? - szólt le a lány... jogosan, így inkább vissza sem szóltam már. Beégtem, ez sajnos most egy elkerülhetetlen tény.
Ezalatt kikászálódott a vízből, levette köntösét, amelyet gondos kicsavarás után az enyém mellé akasztott fel. Persze ezalatt hátulról mégjobban szemügyre vehettem Idunát... és igen, szép. Formás fenék, ami majdnem mindennél előrébb való! Ez egy apró mosolyt csalt az arcomra, ám igyekeztem lehorgasztani a szám, amikor ő is bejött a vízbe. Nem lenne feltétlen jó, ha tudná a gondolataim.
- Na jó, most itt rekedtem, amíg a köntös aránylag meg nem szárad. - duzzogott, ami hát érthető is volt. Egyetlen dolgot nem értettem igazán.
~ Itt rekedtél?! Csak úgy le akartál volna lépni nélkülem, ha úgy adódik a helyzet?! ~
Szinte csak másodpercekkel ezután az ajtó becsukódott és egy hangos kattanás jelzett egy feltehetőleg érdekes helyzetet, azaz azt, hogy bezártak minket.
- Bezártak? - kérdezte meglepetten a lány, mialatt elég közel húzódszkodott hozzám. Na hát, most valahogy inkább örültem egy pillanatra annak, hogy be lettünk zárva.
Halványon átfutott az agyamon, hogy magamhoz húzom, és előállok valami olyan szöveggel, mint hogy "Ne félj, én megvédelek mindentől és mindenkitől!", de erősen kételkedtem abban, hogy nem két pofonnal lenne a testi mozdulat honorálva, így sajnálatosan erről le kellett mondanom. Egy dolgot éreztem viszont biztosan: ha túl sokáig lesz így a közelemben, akkor annak erős testi reakció lesz a vége, így inkább gyorsan kipattantam a vízből és az ajtóhoz mentem. Megpróbáltam kilinccsel nyitni, ám semmi haszna nem volt, zárva volt tényleg. Próbáltam a kilincs lenyomása mellett vállal kilökni az ajtót, ám így sem sikerült. A fejem csóválva fordultam vissza a lányhoz, akinek az arcára az ijedtség ült ki.
- Shou... kérlek mond azt, hogy kéken dereng a víz és fénylik! - mondta nekem a lány, nem éppen a tőle megszokott hangszínben.
Furcsállóan léptem oda, ahol a lány volt, majd szépen megnéztem körülöttem a vízet felülről. Na jó, nem csak a vízet... Ennek köszönhetően két gondolat suhant át az agyamon. Először is az, hogy ~ Milyen szép belátás! ~, majd csak másodszor az, hogy ~ Ez meg mi?! ~ már ami a fényt illeti, ami valóban ott volt alatta a vízben.
- Bocsi, de ezt meg kell néznem. - löktem oda a lánynak mialatt bemásztam mellette, majd lebuktam a víz alá. Jobban megszemlélve lent láthattam egy csapóajtót, amit láthatóan egy írás vett körbe... méghozzá pecsét mágia. Ezen megállapítás után naívan tettem egy kis fordulatot, amikor felkeltem... és hát elég szép belátáson akadt meg a szemem. Olyan méghozzá, aminek hála majdnem meg is fulladtam. Mialatt felkeltem nem kevés vizet sikerült felköhögnöm, minden bajom volt szinte, ami ennek köszönhető volt.
Lassan ezt követően ismét a lányra néztem, hogy közöljem vele mit találtam odalent, ám ekkor megláttam a hajtűt Iduna hajában.
- Bocsi, de kölcsön tudnád adni a hajtűd egy pillanatra? - szóltam társamhoz, amire ő furcsán nézett rám, de egy megjegyzést követően csak átadta.
Ismét lebuktam a víz alá, majd lassan nekikezdtem a rúnák felírásához. Elég nehéz volt így belekarcolni a kellő szavakat körbe, ám párszori levegővétellel csak sikerült. Ezt követte a pecsét feltörése, ami már gyorsabb folyamat valamivel. Felnyitottam a csapóajtót, amitől így már előtört a kék fény teljesen. Egyszer utoljára felbukkantam, hogy visszaszóljak még a lánynak.
- Lemehetünk egy szintet, ha már úgyis fel akartad kutatni ezt az egész jósos dolgot. - mondtam vigyorogva, majd lebuktam ismét, hogy átmásszak a csapóajtón. Micsoda szerencse, hogy a rúnával meg lehet oldani, hogy csak a víz ne jusson le, de mi igen!
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeHétf. Jún. 25, 2012 7:58 pm

Mi tagadás, törékeny alkata hízásra alkalmatlan, ami sajnos mellein meg is látszódik. Nem tartja magát tökéletesnek, épp ezért nem is hiszi el teljesen, hogy bármely férfinak tetszene. Néha kileng az önbizalma, néha viszont teljesen beleéli magát sikereibe. Ezúttal testével mit sem törődve mártja bele magát a kellemes vízbe és igen kevés figyelmet szentel társának a történtek miatt.
Mindig is utálta a bezárt helyeket, a csapdákat, hiába a víz nyugtató közelsége. Persze valamennyit dobott a helyzeten, például nem veszítette el azonnal a fejét, de attól még régi félelme ugyanúgy visszatért. Shou közelsége szintúgy nyugtatóan hatott rá, pedig sejtette, hogy a férfi is kezdi elveszíteni nyugalmát. Vagy lehet mégsem? Ezért igazán felnézett rá, még ha nem is adta feltétlen tudtára. Ő is követte a férfi pillantását, mikor az elé ért. Melleivel nem takarta a ki- és belátást, ráadásul félelme nagyobb volt annál, hogy most pofonokat osztogasson. Szintúgy nyugalommal töltötte el a tudat, hogy Shou is látja azt, amit ő. Akkor mégsem illúzió, vagy ha mégis, hát legalább ketten látják ugyanazt. Ez számára sokat jelentett.
- Bocsi, de ezt meg kell néznem.
Iduna csak bólintott, majd kissé félre is állt, hogy társa le tudjon bukni. Kíváncsiság vezérelve ő fentről szemlélte az eseményeket, még ha sokat nem is látott belőle. Igazából áldotta az eszét, amiért nemrég, vagyonának egy részét gyantáztatásra költötte. Mivel nem tizenéves kislány, szemérmét jótékonyan takarta az igazított szőrzet. Már rég kinőtt az olyan gyerekes, vagy perverz kinézetből, amilyent lehet egy luxus-cédától elvárnak. Mikor mindez végigfutott elméjén, nem volt sok ideje takargatni magát, mert a férfi fulladozva bukott felszínre.
- Jól vagy? - ütögette, simogatta hátát aggodalmasan, majd ujjait a szembefordult férfi mellkasán felejtve, itta szavait. Egy titkos csapóajtó? Szemei felcsillantak a hír hallatán. Már épp véleményezte volna a helyzetet, mikor a férfi kiszemelte magának a csonthajtűt.
- Egy pillanatra? - döbbent le. Hogy mire kellett neki, fogalma sem volt, de azért átadta. Bármit, csak szabaduljanak ki innen.
- Aztán vigyázz rá! - fűzte még hozzá.
Ezt követően újabb nyugalmatlan percek következtek. Óráknak tűnt, mire a férfi feltörte a pecsétet, majd vigyorogva közölte az este legörömtelibb hírét:
- Lemehetünk egy szintet, ha már úgyis fel akartad kutatni ezt az egész jósos dolgot.
Nem kellett sokáig unszolni. Ahogy a férfi lebukott, Iduna nem sokkal utána követte.

Mivel a varázslat megakadályozta a vizet, anyaszült meztelenül értek az alsó szintre. Nőiességét bizonyítva kifacsarta hajából a vizet, azután körbenézett.
A folyosón kékes fényű lámpások világították meg a félkör alakú járatot. Se egy dísz, se egy irányjelző, nem törte meg a barnás köveket.
~Akár egy lekövezett csatorna~futott át agyán, majd maga mögé nézett.
A fény forrás csak tőlük kezdődött, de a járat láthatóan két irányban futott: előre, a megvilágított folyosón, vagy a hátuk mögött, ahol homály uralkodott.
Csípőre tett kézzel nézte hol az egyik, hol a másik utat. Zaj egyikből sem szűrődött és ki tudja milyen hosszúak lehetnek, vagy hová vezetnek.
- Szerinted? - nézett Shou szemeibe, aztán ösztönei ismét átvették az irányítást és ezúttal nyugodtabban mustrálta a férfi testét... mindent beleértve. Képtelen volt leplezni mosolyát, ahogy azt is nehezen állta meg, hogy ne vesse be kacér pillantását. De első a járat, így hamarosan visszatért az eredeti felállásba.
- Visszaadod a hajtűt? - nyújtotta felé kezét, remélve, hogy nagy kár nem esett ékszerében.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeKedd Jún. 26, 2012 6:48 pm

Miután lementem a csapóajtón egy kék lámpával megvilágított kis alagútnál voltam. Nézelődtem össze-vissza, mialatt a társam szintén beesett. Egy laza mozdulattal kezdte, méghozzá a hajából kicsavart némi vízet, még mielőtt nézelődni kezdett volna. Jobb dolgom híján követtem ezt a mozdulatsorát, valóban nem lenne a legjobb a hajamnak. Nem törődöm magammal annyit, ennek nyoma is a folytonos borosta, de azért nem akarok egy hajléktalanra formázni. Miután ezzel megvoltam igyekeztem valami konty-szerűséggel hátrafogni a hajam, ami nagyjából sikerült is, csak oldalt volt néhány tincs, amit nem sikerült befognom, de ez még nem zavart.
Ezután sikeresen újra koncentrálhattam már az adott helyzetünkre. Ám a gondolataim Iduna szavai szakították félbe.
- Szerinted? - hallhattam szavait, ám ekkor még nem néztem rá. Elgondolkodtam egy pillanatra, hogy mégis mit válaszoljak, majd végül mire ránéztem a lányra, már a tenyerét tartotta felém. - Visszaadod a hajtűt? - kérdezte, aminél hirtelen keresgélni kezdtem. Valahova leesett, ám nem törődtem vele valamiért... Nézelődtem, majd végül a fal mellett megtaláltam.
Megtöröltem kezemmel, mert azért a port leszedem ezzel... de sajnos volt rajta nyoma a karcolgatásnak. Kissé szélre húzott szájjal nyújtottam vissza végül a hajtűt.
- Bocsi, nem tudom mennyire volt fontos vagy értékes, ha kell kárpótollak majd érte... De ez most kellett, hogy kijussunk. - húztam el a szám mégjobban, majd még mielőtt érdemlegeset válaszolhatott volna a lány, az ezt megelőző kérdésére igyekeztem válaszolni. - Amúúúúgy, foggalmam sincs, hogy mi legyen. Feltehetőleg embereket jobb eséllyel találunk, ha a világított rész irányába megyünk, ám valószínűleg nem véletlenül van folytatása az alagútnak a sötét részre sem. Én mondjuk pont utóbbira szavazok, hátha valami elrejtett kis zúgot találunk, ahol valamit megtudhatunk az egészről... vagy legalább valami ruhát találunk. - mondtam kissé zavartan, mert hát előttem állt a lány, mit sem törődve meztelenségével, és igen, még mindig tetszett. Ez a vérkeringésem könnyen megzavarhatja egy érdekes módon, ami nem feltétlen lett volna a legjobb.
- Esetleg valami ellenvetés? - kérdeztem Idunától, ám nagyon nem tudtam a szemébe nézni most.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimePént. Jún. 29, 2012 9:43 pm

Két járat nyílt előttük: egy, amely a fénybe vezet és egy, amely a sötétségbe... mint valami rossz kalandregényben. Iduna legalábbis így érezte magát, ahogy a járatokat fürkészte. Az, hogy meztelenek voltak és talán mindkettejük fantáziája eléggé piszkossá vált az idők során... már csak hab a tortára.
Ahogy a hajtűjét kérte vissza, remélve, hogy a férfi nem azzal akarja összefogni kósza tincseit, ismét végignézett rajta. Mi tagadás... örült, hogy épen visszakaphatja a hajtűt, még ha kicsit meg is karcolódott. Gyors, rutinos mozdulattal tűzte összes vörös loboncát, hogy még véletlenül se legyen útba baj esetén. A választ hallva ismét megnézte magának a sötétebbik járatot. Nem füllött hozzá a foga, gyerekkora óra utálja a sötét helyeket, de jobban belegondolva... igen, kell rájuk némi ruhaszerű valami, ha másokkal is találkozni akarnak.
- Legyen a sötétebbik - sóhajtott lemondóan elszántan fordulva a tátongó járat felé. - De akkor végig mellettem maradsz, rendben?
Ez az egyezség igenis szükségeltetett ahhoz, hogy nyugodt szívvel, vagy legalábbis kevésbé pánikolva induljanak el. Remélte, hogy ez az aprócska kérése nem okoz gondot a férfinak.

Ahogy beléptek a járatba, Iduna gondolkodás nélkül karolta át Shou karját és végképp hidegen hagyta, hogy az erős kart most mokány mellei érintik. Szemeit meresztve, minden apró zajra, feszült figyelemmel koncentrált. Hosszú ideig nem történt sok minden. A fal nyirkossága, majd a lábuknál kanyargó víz tűnt egyre idegenebbnek. Olykor víz cseppent a mennyezetről, mitől Idunát kirázta a hideg, de némán kapaszkodott tovább a férfiba.
- Nincs valami fényvarázslatod? - kérdezte egy kis idő múltán, suttogva... ha közben Shou nem próbálkozott volna vele időközben.
Azonban mindegy is milyen fényt vetettek volna be, mintha nem is működött volna. A sötétség minden fényt elnyelt. Alig tíz, vagy tizenöt perc múltán fény derengett előttük. Halvány, de ahogy közeledtek úgy tűnt egyre erősebbnek. Iduna értetlenül pislogott, majd lassan elengedte az eddig védelmet nyújtó kart. A bejáratnál, már ismét önmagára talált.

Shou szemszögéből:

A hely, ahová beléptek, maga volt a paradicsom. Ugyan kissé párás, de minden a legnagyobb kényelemről árulkodott. Akár egy saját bejáratú oázis. Zöldellettek a növények, forrásokból víz csorgott végig a csillogó köveken. Középen egy langyos vizű, természetesnek tűnő medence nyílt, átlátszó vizén át megcsodálhatta a homokos aljat.
- Ez gyönyörű! - szólalt meg mellette Iduna, vidáman karolva a férfiba. - Gyere! Ideje lazítanunk egy kicsit.
Utolsó szavait szinte búgta, majd Shou elé lépett és melleit a férfi mellkasának nyomta, ajkaival csábosan formálta a kérdést:
- Mit szólsz?
Ujjai közben a férfi borostás arcát simogatták, lekúsztak a nyakára, oldalára. Szája rényire nyílt, kívánta a csókot.

Iduna szemszögéből:

A fényforrás egyre élesebb lett, aztán elhomályosult nappali derengéssé. Fák lombkoronái kapcsolódtak egymásba, jóleső pára fogadta, hűsítette. Nem tudta hol van, de egész testében érezte a mágiát. Mindenén jóleső bizsergés futott át.
- Shou? - kapott a kérdésen, ahogy rádöbbent mi, vagyis ki hiányzik mellőle.
A férfi láthatóan már elindult valamerre a fák közé.
- Shou! Hova mész? - kérdezte aggódón, majd maga is - meggondolatlanul - utána igyekezett.

Az illúziók között nem volt áttűnés, egyikük sem hallotta a másikat... és ki tudja hogyan lehet szabadulni ezekből a csapdákból.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeHétf. Júl. 02, 2012 8:08 pm

Miután elvette tőlem a hajtűt gyors mozdulatokkal eltűzte haját, majd elkezdett az a járat fele sandítani, amit javasoltam. Szemmel láthatólag nem füllött a foga ehhez, de úgy néz ki a szavaim mégis sikeresen hatottak rá... vagy csak nem akart vitázni, mert belement.
- Legyen a sötétebbik. - bökte ki, ám hamar hozzátett egy feltételt is. - De akkor végig mellettem maradsz, rendben?
Hát na... aranyos volt ez a fajta félelem a sötéttől, így egy kis mosollyal és egy biccentéssel jeleztem felé, hogy részemről rendben van ez a felállás.
Ezt követően meg is indultunk a sötétebbik út felé, ám alig haladtunk pár métert, máris valami meglepő történt. A lány átfogta a karom, és rám sem hederítve fürkészte a környéket. ~ Ennyire félne a sötétben? Aranyosnak aranyos még így is, de nem sok ez? Mondjuk mindegy, ha nem kezd el egy kisebb zajra vagy akármire egyből sikoltozni, akkor nem lesz itt baj... és nem nézem ezt azért ki belőle. ~ futotta át a gondolat a fejem, de végül csak meneteltünk így. Ám hamar észre kellett vennem mást is... ennek is a lányhoz volt köze, de nem éppen a félelméhez immáron. Magam is csodálom, hogy csak pár perc után tűnt fel, hogy a karom gyakorlatilag ahogy átfogta a melléhez nyomta. Jó érzés volt, csak hát azért én sem vagyok egy "Don Juan de Narkó", tehát nem vagyok az a típus, aki a legnyugodtabb tud lenni ilyen helyzetben egy szép lány mellett... Egyetlen megoldásom az maradt, ha igyekszem elterelni a gondolataim. Mialatt minden együgyüségre igyekeztem gondolni egyszerre felmerült a "kaja"témekör is elmémben... és ekkor észre is vehettem, hogy éhes vagyok. Szerencsére nem korgott még a gyomrom, de éreztem, hogy ha elém tolnának valami kaját, kérdés nélkül tolnám be az arcom mögé.
- Nincs valami fényvarázslatod? - törte meg a csendet egy ártatlan kérdéssel Iduna.
~ Fény mágia? Tudok egy embert, aki ebben jártas, deeee... Basszus, vásári árusnak vagy cirkuszi bűvésznek nézek ki, hogy ennyi varázslatot tudjak? ~ suhant át a gondolat az agyamon, ám inkább nem adtam ennek hangot. Megráztam a fejem, jelezvén, hogy sajnos ebből pont kifogytam... Hogy ezt a lány látta-e, passzoltam már.
Ám ideiglenes társam szerencséjére kisvártatva megláthattuk az alagút fényét, amely szerencsére nem dudált, így nem kellett félnünk a vonattól. Iduna ezzel el is engedte már a karom, és megláthattuk, hogy mi is vár ránk... Amit én csak értetlenkedéssel tudtam fogadni. Oké, hogy növények is meg tudtak maradni a föld alatt, na de egy kisebbfajta üdülőparadicsom?! Ezt túlzásnak éreztem, bárhonnan próbáltam megközelíteni a dolgot. Ám a lány ezzel mit sem törődött, láthatóan élvezte a környezetet. A forrásokat, a medencét és a növényeket egyaránt.
- Ez gyönyörű! - szólalt fel, majd a semmiből belém karolt. Ezt a lépését kissé furcsálltam, de inkább nem mondtam semmit. - Gyere! Ideje lazítanunk egy kicsit. - szólalt fel ismételten, ám ezt a lépését egy még merészebb folytatás követte, mint az előzőt, aminek hála pár pillanatig köpni-nyelni nem tudtam. Hozzám nyomta magát előről, mellei rajtam lapultak el kissé. - Mit szólsz? - kérdezte, miközben végigsimította arcom.
Nagyot nyeltem ezen hívásra, és mivel pár röpke másodperc alatt nem röhögött szembe, hogy "Április bolondja!", így már nem volt min vacilálnom. Csak az ínyencek nem kaptak volna egy ilyen csodás lehetőségen, így gyengéden megcsókoltam a lányt kezdésnek. Mialatt arcaink eltávolodtak egymástól bal kezemmel átfogtam a derekát, míg jobbal fenekéről vettem fogásmintát, és jó minőségű volt szerencsémre, a látszat most nem csalt. Ismételten egy csók csattant el ezt követően, amely már hosszabbra és mélyebbre sikeredett. Mikor volt egy szusszanásnyi szünet a lány nyakát kezdtem el csókolni... és ekkor láttam meg valami furcsát az egyik bokornál. Két szarvas csinálta azt, ami irányába mi is haladtunk. Ám nem ez a meglepő, a fajfenntartás fontos, de a bak amikor felém fordult és megszólalt az szíven ütött.
- Mit nézel, 'csög?! Asszed csak nektek lehet ilyet csinálni?! - mordult rám, és hát ez így irreális volt, bárhogy néztem. Egy szarvas fajfenntartás közepette leoszt?!
Két magyarázat lehetett erre, vagy legalábbis én kettőig jutottam el az adott pillanatban: első, hogy valami mágikus csodaszarvasról van szó, a másik pedig, hogy mindez egy illúzió. Sajnos mágikus állattal nem sikerült még Nokinerken kívül találkoznom, így sajnos több esélyt láttam a másodikra.
A lányt gyengéden, fájó szívvel toltam el magamtól.
- Az illúziók gyengéje a fájdalom, mert az kirántja az agyat normális esetben. Vajon mi lesz ennek a vége? - ezzel körmeim belemélyesztettem az alkaromba, és egy erőset húztam rajta, hadd adjak a fájdalomérzetnek egy pofont.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2012 1:45 am

Az illúziónak hála, a karaktrerek nem tudják épp mit csinált, vagy hova keveredett a másik, ezért azt sem tudhatták miféle érzésekkel kell szembenézniük...

Shou szemszögéből:

Bár az illúzió erős volt, úgy tűnt mégis van gyengepontja. Az ál-Iduna nehezen szakadt le rólad, és látható döbbenet ült ki arcára, mikor kijelentetted, hogy ő nem is létezik, majd körmeidet karodba vájtad. A fájdalom hatására, a kép valóban elhomályosult, ám ami helyette várt, azt talán meg sem kellett volna látnod. A napsütés helyét fáklyák fénye váltotta fel, miket régi eszközökkel megmunkált falra aggattak. Lábad alatt hatalmas szakadék terült el, míg te csak egy vékonyka kőpallón egyensúlyoztál. A hátad mögött az a sötét járat tátongott, amin keresztül idejutottál. Mindazonáltal úgy tűnik nincs más út, mint előre a vékony pallón át egy másik járatba. Mindazonáltal megdöbbenve láthatod, ahogy a valódi(?) Iduna előtted rohan, majd tanácstalanul megáll... aztán egy hirtelen lépést követően a mélységbe veti magát.

Iduna szemszögéből:

Az erdőn át követte Shou alakját, ki megállíthatatlanul törtetett előre, mit sem törődve a szólongatásokkal. Ez egy idő után kezdett számára gyanússá válni. Legbelül dühöt érzett, amiért érezte a mágiát, mégsem tudta pontosan mifélébe keveredett. A nagy rohanásban végül megállt, majd tanácstalanul nézett körbe. Nem látott mást, mint fákat, köveket és zöld növényzetet, lábainál egy tengerszemmel. Érezte, legbelül marcangolta a tudat, mégis csak az utolsó pillanatban tisztult ki a kép. Egy hibás lépésnél a tengerszemhez lépett, mi aztán furcsa mód egyre csak lefelé húzta. Ahogy zuhant, úgy foszlott szét az illúzió is. Látta a fáklyákat, a barlangot, majd feltűnt neki a kőpalló is, amitől immár egyre csak távolodott a mélységbe.
A félelemtől szólalni sem tudott, csak elkerekedett szemmel, karjait kitárva zuhant.

Shou:
Ha az év-hónap-nap egyjegyűvé alakított összege páros: még időben el tudod kapni Idunát,
Ha páratlan: próbálkozásod sikertelen, és látod, ahogy a lány lezuhan.
Ezután dönthetsz: végmész a pallón a másik járatba, vagy a lány után veted magad.
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 6:46 pm

Ahogy szétáradt bennem a fájdalom, ahogy elkezdett karomon lefelé félyni a vér, úgy szállt fel az illúzió. Sajnos tényleg az volt... Ám ami átvette a helyét nem kevésbé volt meglepő, mint a korábbi kép, a stranddal. Az, hogy fáklyák világították meg a barlang ezen részét még csak hagyján, bár az, hogy itt legalább volt valami, ami fényt biztosított, már előny volt a korábbiakhoz képest. Ami megdöbbentő volt, hogy nem nyekkentem. Talpam alatt egy vékony kőpalló volt csak, amely vezetett előre. Két ember sem hinném, hogy elfért volna rajta egymás mellett, ám szerencsémre én rajta maradtam az illúzió alatt.
- Azt a rohadt... - hagyta el ajkaim a szavak, mikor megpróbáltam lenézni, ám az alját nem lehetett látni, csak a végeláthatatlan sötétséget.
Ezzel megpróbáltam Iduna után nézelődni... és hamar sikerrel is jártam. Ám amit a lány művelt attól majdhogy eldobtam az agyam. Kényelmesen nézelődött körbe, majd nemes egyszerűséggel tett egy határozott lépést előre... egyenesen a szakadékba. Öröm a helyzetben, hogy nem volt tőlem távolabb pár méternél, így egy-két lépéses nekiindulást követően még el tudtam vetődni, hogy a lány után nyúlhassak. Másik nagy szerencse, hogy ahogy esni kezdett az égnek nyújtotta mindkét kezét, így jobbommal még sikeresen el tudtam érni és ráfogtam az alkarjánál. Balommal és bal lábammal tartottam magunkat fent, jobb lábam a semmibe lógott.
- Basszus... - nyögtem ki, ahogy éreztem ismét a korábbi fájdalmat az erőltetés mellett bal karomban, így nem volt éppen rózsás a helyzet.
Próbáltam a jobb lábam felhúzni, hogy azzal is megtámaszthassam magam, ami csak igen sok kapálózást követően sikerült.
- Mindjárt meglesz, kapaszkodj! - próbáltam a lányt bíztatni a kitartás mellett, ám fogalmam sincs ennek milyen hatása volt.
Bal karommal igyekeztem húzni, bal sarkammal a járat szélén sikerült "fogást" találnom, így azzal is rásegíthettem, majd amikor ezekkel már elértem némi hatást a jobbommal is kitámaszthattam, ahonnan már csak másodpercekbe tellett a lány felhúzása. A sikeres mentőakciót követően elterültem a pallón, fújtattam picit, ám sajnos a pihenésből kirántott bal karom lüktetése. A vállamnak sem tett túl sok jót ez sajnos...
- Ahh... ez nem igaz... - fogtam meg a karom jobbommal, majd a lányra néztem. - Egyben vagy? Meg úgy... miért léptél le?! - kérdeztem a lényegesebbnek gondolt kérdéseket egymást követően.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Van valami a vízben...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van valami a vízben...    Van valami a vízben...  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Van valami a vízben...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magánküldetés: Valami lesz!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Hosenka-
Ugrás: