KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Take Over

Go down 
+7
Kato Brightmore
Mateus Grandus
Tabuchi Metarikku
Kevin McBride
Natsu Dragneel
Gilbert Barker
Gray Fullbuster
11 posters
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Take Over   Take Over Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 5:10 am

Itt kerül megvitatásra a Take Over Mágia!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Gilbert Barker
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus



Hozzászólások száma : 111
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Sep. 12.

Karakter információ
Céh:
Szint: 4
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 6:33 pm

Nos akkor ez a topic is aktivizálódjon kissé. Felötlött bennem pár kérdés és egy-két észrevétel is. És ez mind a Take Over – Satan Soul stílushoz kapcsolódik csak. Így pedig álljunk neki a megbeszélésnek és a közlésnek.

1 Kérdések=
- ebben nem vagyok biztos, de az olyan alakváltásoknál (teljes alakos) ahol nincs leírva, vagy nem egyértelmű, hogy a Jk a felvett démon alakban képes a repülésre, akkor használhatja a Black Bat-et vagy a Dark Raven-t a repülésre. Ami pedig a felvett alakot illeti, főleg az IMP és a Deer Demon esetében ez nem egyértelmű.
- na ezen a szálon maradva, a felvett alak okozta változások, mind fizikai mind testi alapon, mennyire döntheti el a Jk, hogy hol a határ. Mondjuk a Deer Demon a fizikai ereje megnő, de mennyire? Képes lesz lerombolni egy házat, vagy akár felemelni egy autót, egy hajót, esetleg a Jk alap képességeihez mérve kell gondolkodni, hogy annak a két vagy háromszorosára.
- utoljára, a használó mennyire térhet el a bestináriumban jelenlévő démon képektől? Mert ott ugyebár egy két démon óriásinak van megjelölve így ha azt felvennénk mi is olyanok lennénk, de ha találunk emberibb, human alakosat akkor meghatározhatjuk, hogy úgy nézzünk ki az átváltozás után?

2 Észrevétel=
- illetve korábban megbeszéltük, hogy részleges átalakulás esetén a Jk több mágiát is használhat. Mondjuk egyszerre változtatja át a két kezét, vagy közben használja a szárnyakat... stb. Ezt én úgy lőttem be, hogy annyi ilyen varázslatot képes használni, ahányadik szintű. Első szinten egy alakváltás. Kettesen kettő, hármason három... stb. Mivel nincs sok variálhatóság egyenlőre, nem érdemes nagyban gondolkodni, de ha mondjuk a lenne szarv, vagy farok, láb... akkor a használó akár képes lenne egy dél démoni kinézetett is elérni.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:21 pm

- Ha jól emlékszem minden teljes alakos átváltozáshoz odaírtam, hogy tud-e repülni magától vagy sem. Nem adnám rá a fejemet, én is tévedhetek, de szerintem mindegyiknél így csináltam.

- Fú hát jókat kérdezel te is Very Happy Ez igazából a játékoson múlik, mondjuk a Beast King az puszta kézzel kitép egy szikla darabot és eldobja, egy házat is könnyen porig rombol. Jó azért nem egy Hulk, de közelít hozzá. A többiek pedig lépcsőzetesen közelítenek felé az erejükkel. Értelemszerűen ahol inkább a gyorsaság van kiemelve ő gyengébb a többinél hiába magasabb szintű. Ha jól emlékszem néhány jelzővel is elláttam őket próbálva érzékeltetni, hogy mondjuk x lény már erősebb fizikummal rendelkezik, mint y. Igazából ez is már a játékosra van bízva. Persze ha konkrét kérdéssel jönnek, hogy az adott lény alakjában mire képes adhatok támpontot, csak nekem is végig kellene gondolnom.

- Ha nagyobb is a démon Take Over-es alakban a használó max másfélszeresére nőne. Kétlem, hogy találnál olyan képeket, de sok csoda van az interneten és rengeteg kreatív meg ügyes grafikus, szóval ha találsz persze lehet olyan.

- Ez viszont egy roppant jó ötlet, csak akkor ez ki kell dolgozni és így legalább nem árválkodik egymagában a Take Over. Ezt akkor ki is dolgozom és beteszem oda megvásárolható képességnek. A szintjével megegyezően képes kombinálni a különféle részleges átalakulásokat. Valószínűleg 2-es szintű mágia lesz. És valóban magasabb szinten akár már egy teljes alakot is összepakolhat magában a különféle alakokból és így végtelen számú kombináció lehetőségét adva a játékosoknak. Nice, ez jó ötlet volt tőled.
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 3:37 pm

Gondolom akkor az "Észrevétel" rész a Beast Soul-os mágusokra is igaz, a kombinálásokkal együtt?

A kérdésem pedig az, hogy a Beast Arm: Mountain Balkan mágiát a Beast Soul mágusok kezdéskor megkapják, innen az egyik kérdés, hogy az előtöribe ezt bele lehet-e foglalni, mármint a megszerzését, illetve, ha mondjuk nem Mountain Balkan kart szeretnék, hanem az Erdei Balkan karját, az megoldható-e? Nincs különbség, csupán az erdei balkan kar, zöld bundával rendelkezik, ami kicsit jobban passzolna a karakterhez.

Valamint ebből kiindulva a Beast Soul: Mountain Balkan, mint teljes megszállás is "lecserélhető"-e az erdei balkan-ra?

EDIT:

Van/Lesz-e lehetőség a felsorolt Full Body Take Over-en kívül más szörnyek használatára is, hogy ne csak a Weretiger, Lizardman, Beast King stb legyen, amik a listában vannak.

A másik, hogy van-e megkötés arra nézve, hogy egy Take Over mágus hány alakot birtokolhat? Úgy értem, hogy például egyszerre háromnál több Beast Soul-t nem képes használni, így ha újat, akar, akkor az egyiket elveszti.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 11:02 pm

Divine Soul-nál ugye oda van írva, hogy xy angyalnak felveszi az egész alakját, csupán az arca és esetleges sebhelyei maradnak meg. Viszont... ha egy férfi játékos női angyalformát tanul meg, vagy egy nő férfi formát, akkor a pasinak melle lesz a csaj meg kockahasúvá válik? Very Happy Vagy azért ezen vonásaik megmaradnak a testnek?
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 11:23 pm

Ez olyan mint az Materiális alakváltó vs. Sárkányölő. Egyszerűen, inkább csak ne hozd össze a kettőt!
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 11:49 pm

Szerintem használhatja azokat. Csak az ő esetében akkor nő marad, míg a pasi pasi, a képek tudtommal csak illusztrációk. Wink
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 12:35 am

Viszont ettől függetlenül Raphael például, de az arkangyalok egy része férfi. ^^ Ezért érdekel annyira.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 12:44 am

Én még mindig tartom a "csak illusztráció" álláspontom, hisz pl akkor a Beast Soul-nál mondjuk a Balkan vagy a Black Bull hogy lesz, hogy néz ki. Vagy ott van a Satan Soul Firespirit-je.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:25 am

Kevin: Természetesen lesz még lehetőség, ahogy majd a bestiárium bővül, úgy majd a Take Over-es alakok is, de ez fordítva is igaz lehet. A lényeg, hogy még tervbe van véve sok-sok alak, de a játékosok is pályázhatnak nyugodtan. Csak egyre kell figyelni, sajnos Take Over-nél nincs lehetőség Belső Mágia Pályázatra, legalábbis nem lehet lényeket kisajátítani.

Az alakok száma nincs korlátozva. Amennyire van pénzed, meg amennyit szeretnél.

Tabu: Jaj de tudom szeretni kora reggel az ilyen kérdéseidet Very Happy Ha sok mindenben nem is, de a nemben, a mágusé a domináns. Tehát lehet, hogy mondjuk felveszed Camael alakját, de attól még nő maradsz, ha eleve is az voltál, de az már más kérdés, hogy felső ruházat nem lesz rajtad...
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 10:10 am

Az angyalok/szeráfok/kerubok minden kultúrában nemtelenek, és olyan alakot öltenek amilyet éppen akarnak. Smile
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 2:10 am

Látva a különböző megszerezhető Beast Arm-okat, láttam, hogy pl a Diamond Bullhoz és az Iron Bullhoz csak Beast Arm mágia van. Azok annyi is, vagy azokhoz is tartozik egy Full Body Take Over? Én így találnám logikusnak egyébként, de a listában nem láttam.

A másik, nézegettem a Bestiáriumot, és egy Blizzardven-t vagy egy Byzon-t értem, hogy nem lehet megszerezni, de pl az Esudo-t miért nem? Ugyanígy a Frost Bull is hasonlóan az Esudo-hoz. Vagy egyszerűen csak arról van szó, hogy a Bestiárium még eléggé kezdetleges, és majd át lesz nézve, hogy mit lehet megszerezni /és mivel/ és mit nem?
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 10:13 am

Hát jogos a kérdésed. A bestiáriumba csak olyan lény kerülhet, akihez találunk képet, az egységesség kedvéért. A Take Over-hez pedig olyan teljes alakos formák kerülnek be, amikhez van Bestiáriumos leírás (vagy lesz).
A már bent lévőkhöz meg egyszerűen nem lettek megírva hozzá a Take Over alakok. Ha esetleg türelmetlen vagy nyugodtan írd meg és pályázd meg a mágia/varázstárgy pályázatokhoz.
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 10:40 am

Úristen, dehogy Very Happy nem vagyok türelmetlen, csak felmerültek bennem ezek a dolgok miközben barangoltam az oldalon.

Ez visszafele is igaz? PL Lizardman alakból felvehetek csak Beast Arm-ot?
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 1:36 am

Tudom, hogy az alakváltó és a Take Over egyáltalán nem az én asztalom, mégis felmerült bennem egy kérdés:

Divine Soul-al lehet-e valaki Sötét céh tag. Tudom, hogy paradoxon és Divine Soul csak jó karakter lehet, de a jó, mint olyan, eléggé relatív fogalom, és csak nézőpont kérdése, hogy kinek mi a jó.

És van nem egy példa a történelemből nem egy emberre, aki beleőrült a vallásába és/vagy Istenre fogta a tetteit, még akkor is, ha gyilkolt stb.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 7:37 pm

Nos ez egy érdekes kérdés. Nagyon nehéz lenn egy karaktert így kijátszani és nagyon extrém esetben tudnám csak elképzelni. Másrészt viszont, amit később írtál az azért nem jó, mert a Divine Soul-os csak jó jellemű lehet, tehát törvényes jó, semleges jó, vagy kaotikus jó. Amit lentebb leírtál, azokat nem kategorizáljuk ezekbe, még ha a személy magáról azt is hiszi, hogy jó és annak a nevében cselekszik, a tettei miatt gonosz jelleműnek nevezzük.
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 7:49 pm

Akkor gyakorlatilag lehetséges, csak jó indok kell hozzá.

Egy kicsit más kérdés:

Van a Take Over-en belül a Massed Partial Transform varázslat. Ez Full Body Take Over-rel is használható? Teszem azt, Beast Soul-nál Beast Soul: Lizardman és mondjuk Beast Back: Hedgehog együtt. Ám ezt hogy kell elképzelni? A mellkasán, fején és karján megmarad Lizardman-nek és csak a háta lesz Hedgehog, vagy a halmozott átalakulás nem jön össze a Full Body Take Over-ekkel?
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 8:23 pm

Az csak részlegesekkel működik együtt és akkor is csak akkor, ha különböző testrészek, amik nem ütik egymást. Mivel a teljes testet, minden testrészre hat, így az alapból kiejti ennek a lehetőségét.
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 8:36 pm

Értem. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 2:45 pm

Esküszöm valahol láttam, de most az istennek se találom. Massed Partial Transform-nál bal karon lehet-e más, mint jobb karon, valamint vonatkozik ez a lábakra is. Elvileg így nem ütik egymást hisz az egyik oldalon ez, a másikon az van.

Tudom, legalábbis úgy emlékszem ez valahol le volt már írva, de bezzeg pont ilyenkor nincs meg...utállak Murphy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 3:00 pm

Hogyne lehet, hisz egy Beast Arm-os mágia csak az egyik karodra hat. Így egy másikat azzal felvehetsz a másik kezedre.
Vissza az elejére Go down
Kiya Tadao
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Kiya Tadao


Hozzászólások száma : 1626
Aye! Pont : 101
Join date : 2016. Nov. 08.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 10
Jellem: Semleges

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeCsüt. Jan. 04, 2024 8:41 pm

Heyhó!

Mivel előfordulhat, hogy mások számára is hasznos lesz a válasz ezért itt teszem fel a kérdésem.

Alakváltó mágus take over szempontjából olyan értelemben meg van lőve, hogy ezen belül egy irányt választhat és kész. De ha az alakváltó mágia többi ágát is kitanulja akkor képes lesz stackelni a hatást? Tegyük fel titánmágiával egy óriás bestia király vagy olyan részleges alakváltás, ami közben a mágus a hajával is verekszik? Materiálisaknál bevallom kicsit fura mert pl egy üveg fagybika valahogy nem akar működni a fejemben.

Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimePént. Jan. 05, 2024 6:45 am

Nem vagyok a téma szakértője, de mivel jelenleg nálam kompetensebb személy válaszára hiába várunk ezért megpróbálom megfejteni a történetet. A változás jogát természetesen fenntartom arra az esetre, ha előkerülne egy szakértő.

Átnyálaztam pár mágiát és arra jutottam, hogy egy testrészen egyszerre csak egyféle alakváltó mágiát lehetséges használni. Ez alól a materiális alakváltás annyiban kivétel, hogy ott a Combinate Corporeal Transform I-IV. / Kombinált Materiális Alakváltás I-IV. / mágia segítségével lehet ötvözni az ágon belüli anyagokat.

Az ilyen szintű kevert mágiákhoz mindíg van egy új mágia ág, ami megnyitja ezt a lehetőséget. Remek példa erre az elemi mágiák kevert mágiái. Ott sem magától oldódik ki a magma használat, ha az illetőnek van föld és tűz mágiája, hanem bizony be kell ruházni külön a kevert ágra is.

Szóval az én jelenlegi álláspontom az, hogy nem lehet ilyen szinten keverni az alakváltó mágiákat. Testenként/testrészenként egyszerre csak egy alakváltó mágia alkalmazható.
Vissza az elejére Go down
Hoshitsuki Mei
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Hoshitsuki Mei


Hozzászólások száma : 65
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 20.

Karakter információ
Céh: Rendfenntartó Egység (Újraszervezett Mágus Tanács)
Szint: 4
Jellem: Törvényes Jó

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeKedd Jan. 16, 2024 6:47 pm

https://fairytailszj.forumotion.com/t1659-petersen-ruw

Ez az adatlap lehetséges, hogy választ ad a kérdéseitekre. Ha jól értelmeztem, akkor Petersen egyszerre alkalmazza magán a materiális alakváltást és a titán mágiát.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitimeKedd Jan. 16, 2024 6:58 pm

Igazad van Mei, viszont ne feledjük el, hogy Petersen szóban forgó mágiája, megpályázott és elfogadott belső mágia.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Take Over Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take Over   Take Over Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Take Over
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Mágia Társalgó :: Alakváltó Mágus-
Ugrás: