KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior)

Go down 
+2
Gilbert Barker
Erza Scarlet
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior)   Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 7:01 pm

Nos a templomot elérve újabb anyag foszlányt találsz, de az ajtó zárva van. Ha oda tapasztod füledet hang foszlányokat hallasz és hogy valaki sír. A templomot körbe futva találsz egy hátsó kis ajtót ahol be tudsz menni. Először félhomályba mész, találsz egy csiga lépcsőt is, s a hang is úgy tűnik fentről jön, könyvtár mise szoba, papa szoba stb helyeket megtalálsz, de a lányt jó ideig nem. Ekkor robbanás rázza meg a templomot, melyet nem tudsz mire vélni. Ha kicsit gyorsítasz a tempón a fenti páholyban találod magad, s lenézve meglátod a lány, de nem éppen a már elképzelt szituációban. Egy férfi áll fölötte és üti vágja ahol csak tudja. Andrea már nyögni sem bír, talán nincs is teljesen magánál. Eközben a férfi mindenféle kérdésekkel bombázza, " Hol van, hova vittétek, stb" és valami jussról beszél ami neki jár, és nem hagyja hogy meglopják, az már az övé, és ha kell legyilkolja a fél várost amíg meg nem kapja.
Nos ideje lenne közbe lépni, de ekkor megjelenik fiútestvér. Mit teszel? Közbe avatkozol vagy vársz!

Nos, a párbeszédekkel igencsak hadilábon állsz, csináljuk azt hogy az előző poszt párbeszéd mennyiségét megszorozzuk hárommal valamint minden mondat legalább öt szavas legyen!
Vissza az elejére Go down
Henric Hex
Gealdor
Gealdor
Henric Hex


Hozzászólások száma : 35
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 20.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior)   Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior) - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 11:52 am

A templomhoz sietve futottam és ijedtem meg mikor egy ruhának az anyagját láttam meg szemeimmel. Egész este Andreát figyeltem, így felismertem a ruhájának színét, erre vitték őt, azonban a templom zárva volt, nem tudtam bemenni rajta. Füleimet a fára tapasztottam a reménnyel, hogy meghallok valamit és ez így is történt. Férfi hangot hallottam, majd női sírást is utána. Dühömben az ajtót ütöttem, de futottam is tovább a fal mentén egy másik bejáratot keresve. Majd az egész épületet meg kellett kerülnöm, hogy elérjek egy kisebb hátsó bejárathoz. Szinte a kilincset alig nyomtam le, úgy rontottam be az ajtón. Hallottam a hangokat, azonban nem sokat láttam. A csigalépcsőn első lépéseimmel megbotlottam, de még időben tettem magam elé a kezeimet, így tudtam tovább rohanni, kettesével vettem a lépcsőfokokat. Könyvtár, hol a nevéhez hűen csak könyvek voltak, de Andrea sehol sem. A következő szobák ajtói zárva voltak, de a vállammal gondolkodás nélkül dőltem neki mindnek, azonban a lány nem volt egyikben sem. A folyósón talán az utolsó szobába nyitottam volna be, amikor váratlanul megmozdult a talaj a talpaim alatt és egy kisebb robbanást hallottam. Megijedtem, de nem magamat féltettem. Sietettem lépéseimen és csakhamar egy nagyobb teremhez érkeztem, ugyanakkor fentről néztem le és nem fordítva. Egy páholyba kerültem és jól láttam meg a keresett szerelmem, Andreát.
Megörültem hirtelen, mosolyra húztam a szám, majd rögtön fogott el a remegés is engem, miként feldolgoztam a látottakat. A földön feküdt és keservesen sírt, szenvedett. Nem törődtem a magassággal, leugrottam a magasból, majd az utolsó métereken belekapaszkodtam a függönybe, hogy épségbe érjek le a földre.
– Hová tettétek ti szerencsétlenek? - rúgott bele Andreába a férfi és mint ahogy az ő teste, úgy az én mellkasom is összehúzódott.
– Engedd el! - ahogy a torkom és a tüdőm engedte, úgy kiabáltam kikelve magamból.
Meglepődve nézett hátra a férfi, jól látszott nem örült nekem, nem várt vendéget, egy kellemetlen plusz lettem a számára – Engedd el és hagyd őt békén! - kezeimet ökölbe szorítottam.
– Te meg ki vagy? - nem figyeltem a kérdésére, a földön szenvedő szerelmemre néztem akaratlanul is – Ó, azt hiszem már értem. - kacagott, mire már rá figyeltem.
– Hagyd őt békén! A barátja vagyok és téged meg foglak ölni!
– Hagyj te engem békén! Tartoznak nekem, meg fogják fizetni, mivel tartoznak nekem! - rúgott még egyet a testébe és nézett le rá – Tartoztok nekem! Fizessetek! - kiabálása visszhangzott a teremben.
– Fejezd be! Hagyd békén! - könnyek is szöktek a szemeimben, miként hallottam Andreát fájdalmas hangját. Nem szólt, nem tudott szólni, csak felém fordult és tátogott. Nem tudtam szájról olvasni, de értettem néma szavait. „Segíts… kérlek… Henric… segíts…”
Féltem, hogy megindulásommal komolyabb sérülést is okoz majd neki, így tehetetlennek éreztem magam egy ideig, de egy idő után már szörnyen fájt szívemnek Andrea síró nyöszörgése. léptemmel megindultam volna, azonban félbeszakították akaratlanul is a cselekvésem.
– Engedd el őt te szemét mocsok! - az ismerős hang Andrea bátyához tartozott. Úgy tűnt meg érkezett ő is ide.
– Á á á, egy újabb vendég, nem jó ez így.
– Újabb? - nézett körbe, majd látott meg engem, mérgesen nézett rám, nem örült nekem – Te átkozott, te is vele vagy! - ötletem sem volt, hogy miből következtetett erre, de ostobaságot mondott.
– Ő, velem? - nevetett fel – Ő a hős szerelmes, te meg az aggódó báty. Nincs velem ez a kis nyomorék. - nem zavart, hogy minek nevezett, míg ránk figyelt, addig legalább nem bántotta Andreát.
– Mit csináltál a hugommal?
– Csupán csak kérdezgettem, beszélgettek vele. - válasza után a lány egy halk nyögését lehetett hallani, miként a bátyja felé fordult. Csodáltam, hogy egyáltalán tudott mozogni, nem hittem volna még, hogy eszméleténél volt.
– Te… - nem fejezte be. Nem volt emberi nyelven kiejthető mocsok, mi ráillett volna most a nyomorultra. Toporzékolt, indult volna meg, de a támadó rögtön megálljt parancsolt neki. Ha eddig így bántotta, akkor nem okozott volna problémát még komolyabb sérülés okozása sem.
- Én vagyok az, kinek megfogjátok adni a tartozását!
- Milyen tartozást?
Szerencsénkre a testvér és én a terem két végén álltunk, így nem tudott kettőnkre figyelni. Lábujjhegyen indultam meg, nem kiabáltam, halk voltam. Az utolsó métereknél az erőlökés mágiámmal akartam eltaszítani magam a földtől, hogy magasabbról essek rá a férfira és nagyobb lendülettel tudjam ütni őt.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior)   Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior) - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 11:35 pm

Nos a fivér látva téged megpróbálja lefoglalni, úgy tesz mintha semmiről nem tudna. Ellenségetek ettől heveny ideggörcsöt kap, magából kikelve ordít, és folyton mozog, ide oda lép Andreát mag maga előtt lengeti mint egy zsákot. Ezért sem tudsz azonnal rá támadni, valamint ellenséged szavai is igen meglepnek. A férfi magából kikelve kezd ordítani, kiderül hogy a testvér páros anno felbérelte őt, egy mágikus pecsét feloldására, házuk egy rejtett tárnájába. Az alku szerint a tárna által rejtett kincsek fele az övé. Andrea bátya közbe kiabál ekkor, hogy meg is kapta a kincsek felét, de a férfi erre csak nevet. Azt vágja a fiú fejéhez, hogy tisztában van vele, hogy volt egy sokkal de sokkal értékesebb tárgy is. A fiú ezt tagadja, de láthatóan semmi értelme, az ember rabló tudja hogy létezik a tárgy, és vagy Andreát vagy a tárgyat akarja. Nos itt végre közbe tudsz lépni, és rá támadsz.
Ám a férfi nem hülye, Andreát még most sem engedi és élő pajzsnak használja, ezért nem tudsz rá támadni frontálisan. Csellel kell kiszedned a lányt a karmaiból, testvére segít. Van elég információd a személyiségéről találj ki valamit. Posztod addig tartson hogy a félájult sokkban lévő lányt kiszeditek kezei közül.
Ellenfeled Orient Solid Script - mágiával bír, kettes szintű és amint rátámadtál támad rád.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior)   Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka
» Leülhetek melléd? [Arashy Iduna, Henric Hex és Geraud]
» Magánküldetés: Ébredő fenyegetés (Ibaragi Soutetsu, Thrin, Geraud)
» Szemet szemért - Magánküldetés [Max Deluise, Gilbert Barker és Angel Flyer számára]
» Magánküldetés: Egy veszélyes nap (Shouki Sheiji, Dead Shadorick, Elizabeth Colmen)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Lupinas Town-
Ugrás: