KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány Empty
TémanyitásTárgy: Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány   Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2019 7:02 pm

Piros sarok: Kate Soren 2 KP

Kék sarok: Kozmosz Kapitány 1 KP

Natsu Dragneel carried out 1 launched of one Aréna helyszín :
[You must be registered and logged in to see this image.]

Natsu Dragneel carried out 5 launched of one Aréna3 :
[You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány   Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2019 11:10 pm

Az öltözőből elindultam az aréna bejárata felé miközben azon gondolkoztam, hogy hogyan is tudott Night rávenni arra, hogy megküzdjek itt, ráadásul valami Kozmosz Kapitány ellen, életemben nem hallottam ezt a nevet. Abban mondjuk legalább igaza volt, hogy egy erőpróbának jó lesz, végül is legalább megtudhatom, hogy mennyit is ért az a több év tanulás.
Még volt jó pár méter az ajtóig mégis már akkora hangzavar volt, hogy a saját gondolataimat sem hallottam, a közönség tombolt két szót ismételgettek folyamatosan.
- Kozmosz Kapitány! Kozmosz Kapitány! – Kissé elhúztam a számat, ezekből a megszállott kiáltásokból arra következtettem, hogy az ellenfelem valószínűleg nagyon erős, különben miért is imádnák ennyire?
- Essünk túl rajta – mondtam egy sóhajtás kíséretében, ahogy megálltam az ajtó előtt az szép lassan kinyílt és felfedte előttem a küzdőteret, ez volt az a pillanat, amikor még a lélegzetem is elállt, tükrük voltak mindenhol. Ugyan minimális hely volt a tükrök között, de ez mit sem számított, ha azt nézzük, hogy mind a levegőben, a talajon és még a földből is darabok álltak ki, azonban azokból nem a saját tükörképen nézett vissza rám, hanem egy fura szemüveges, köpenyes férfi.
- Ifjú mágus, te is a gaztevők üldözésére szenteled életed és tanulni kívánsz tőlem, kitől minden sötét varázsló retteg? – Szegezte nekem a kérdést nem sokkal az után, hogy beléptem az arénába ezzel kizökkentve a csodálkozásból.
- Eszemben sincs egyébként, meg vagyok elégedve a Mesteremmel, de kösz – válaszoltam, mire a köpenyes csak felhördült a közönség, pedig méltatlankodva felkiáltott. Ezt látva elkönyveltem magamban, hogy valószínűleg rosszul válaszoltam a kérdésre, de több gondolatot erre már nem pazarolhattam, mert felhangzott a küzdelem kezdetét jelző gongszó.
- Nos akkor nem fogom vissza magam megmutatom milyen erővel is rendelkezik Kozmosz Kapitány, ki visszatartja a gonosz szolgáit – ismét zavarba ejtően hangos kiáltások hangzottak fel a nézőktől - Cosmos Punch – kiáltotta majd előre ütött. Azonban kellően elvétette a célt, mert helyettem az egyik tükröt ütötte meg, erre egy rendkívül férfiatlan kiáltás hangzott fel tőle, és a kezét kezdte el rázni minden bizonnyal a fájdalom miatt, de ez a mozdulatsor nem sokkal ez után hirtelen megszakadt úgy hiszem észbe kapott, hogy ez nem illik hozzá.
- Hah cseles vagy, de többször nem dőlök be a gonosz trükkjeidnek – mondta én viszont ezt csak egy kissé oldalra billentett fejjel és rendkívül értetlenkedő arccal díjaztam. Kezdtem egyre inkább úgy érezni, hogy tulajdonképpen én valami komédiába csöppentem és mindjárt jön a műsorvezető, hogy szóljon, hogy hát ez csak átverés volt. Ez azonban nem történt meg helyette ellenfelem, különféle idiótábbnál idiótább pózokba vágta magát, némelyiknél határozottan az volt az érzésem, hogy tulajdonképpen ő nem is ember, mert lehetetlen így megállni anélkül, hogy az illető ne esne pofára közben. A legrosszabb az egészben, hogy ezt olyan hihetetlen fényképezési roham követte a nézők részéről, ami majdnem kiégette a szemem, főleg, hogy a tükrök remekül felerősítették a vakuk fényét. Így szinte vakon kezdtem el ellenfelem vélt irányába haladni, egyre inkább elhatalmasodott rajtam az az érzés, hogy ideje lenne a lehető leggyorsabban lezárni ezt a küzdelmet, de mielőtt még igazán végig gondolhattam volna, hogy hogyan is kellene ezt megtenni a hátamban egy lábat éreztem. Kissé megtántorodtam a rúgástól, na, nem az ereje miatt, sokkal inkább a meglepettség volt az oka. A támadóm felé fordultam és egy Wind Blastot indítottam útjára, de mivel színes foltok cikáztak még a szemem előtt így eltévesztettem és a széllöket a tükrökön cikázott még egy pár méterig.
- Sajnálom, de fiatal vagy még, hogy felvehesd a versenyt egy magamfajta bűnüldöző erejével – kezdett bele a szónoklatába ismét a Kapitány, de nem hagytam, hogy folytassa a mondandóját, hanem már újra a látásom birtokában egy átlós mozdulatot írtam le a kezemmel, ezzel egy méteres szél pengét lőttem felé. A férfi nem tudott ellépni előle túl közel volt ahhoz, de az utolsó pillanatban maga elé emelte kezét ezzel védve felsőtestét, így nem volt olyan hatásos a támadásom, de az alkarján keletkezett egy seb, ami vérezni kezdett.
- Vér, az én vérem – nézett le a karjaira miközben egyre sápadtabbá vált és hirtelen összeesett, elájult. A nézősereg mintha csak erre a végszóra várt volna kezdett mindenféle dolgot felém dobálni a rohadt paradicsomtól kezdve a tojáson át és mellettem még egy fél tégla darab is a földre esett.
- Csaló! Fekete mágiát használt! – Ordibálták, számomra viszont ez jelentette a végét a küzdelemnek a lehető leggyorsabban siettem ki a küzdőtérről és meg sem álltam az öltözőkig ahol lerogytam a padra. Épp hogy csak ezt megtettem az ajtó nyikorogva ismét kinyílt már épp támadásra emeltem a kezem mikor felismertem a belépőt, aki amint meglátott kétrét görnyedt a nevetéstől, valószínűleg remekekül festhettem így étel darabokkal a hajamban.
- Ezt nem hiszem el, hugi ezt meg kell ismételni valamikor – nyögte ki két nevetési roham között Night, a válaszom csak egy széllökés volt, ami kirepítette a fiút az öltözőből.
- Soha az életben nem megyek bele többet semmi olyanba, amit ez az idióta javasol!
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány   Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2019 6:29 pm

Szegény Kozmosz Kapitány, mindig megjárja, pedig ő a fény a sötétségben.

Jutalmad: 200 VE és 200 Gyémánt, valamint a céhed 10 HP-val gazdagodott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány   Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kate Soren vs. Kozmosz Kapitány
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aréna NJK-k
» Karna vs Kozmosz Kapitány (npc battle)
» Sayuri és Shiragiku vs. Kozmosz Kapitány és Edward
» Kate Soren
» Kate Soren

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Mágus Aréna :: Párbaj Aréna-
Ugrás: