KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kate Soren - Bestia Vadászatai

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2019 8:42 am

Kate eldöntötte, hogy ideje, hogy a megannyi vadászatról szóló felkérésre is rápillantaniuk Nighttal hátha találnak valami érdekeset.
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2019 8:43 am

Kate 1820
Night 250
Összesen az annyi mint 2070
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 909
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2019 8:43 am

The member 'Kate Soren' has done the following action : Kocka


'Vadászat' :
Kate Soren - Bestia Vadászatai 1_macs10
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeVas. Nov. 19, 2023 10:27 pm

Spoiler:

- Húgi, kérlek mond csak el még egyszer nekem, hogy miért is bolyongunk már lassan három órája ebben az erdőben?
- Mondtam már a térkép szerint nem sokára ott vagyunk a táborhelynél - válaszoltam vissza aznap már nagyjából századjára. Reggel találtam a küldetés falon egy felhívást miszerint kalandvágyó mágusokat keresnek egy felfedezőútra. Az erdőnek a  Feston hegységhez közeli részén találtak egy régi bányát ez még nem is lenne olyan érdekes avagy furcsa hiszen tele van velük a hegy, ami különlegessé teszi az az, hogy állítólag ott lehetett Luandriel kovács műhelye is aki híres volt rendkívüli módon kidolgozott lakrimákkal ellátott fegyvereiről.
- Na várjál csak! Nálad? Térkép?– Állt meg hirtelen Night mellettem, majd várakozóan nyújtotta felém a kezét.
- Nem lehetne, hogy most az egyszer bízol a térkép olvasási képességeimben?
- A bizalmam egy órával ezelőtt elpárolgott. – Intett ismét a kezével mire kelletlenül de kezébe nyomtam a lapot, ő rögtön annak vizsgálatába kezdett és alig egy perc után már a fejét fogta egy óriási sóhaj kíséretében.
- Mi a fészkes fenéért gondoltam, hogy ennyi év után sikerül végre megtanulnod térképet olvasni? Én idióta! – Motyogta a kezébe majd egyszerűen elindult visszafelé minden további szó nélkül, én egy pár percig még álltam és vártam hátha mégis mond valamit vagy egyszerűen csak visszajön, de miután a kanyarban eltűnt szemem elől inkább utána indultam. Ezt nagyon is jól tettem mert ahogy ismét látótávolságba került pont szemtanúja voltam annak, hogy az egyik bokorból egy leopárd ugrott rá és lökte a földre.
- Night- kiáltottam és már rohantam is társam felé, akit ugyan meglepetésként ért a támadás, de egy gyors Satan Tail: Lizard alakváltás után a pikkelyes farokkal oldalba vágta a nagymacskát ami így megtántorodva lépett le róla. Eközben én is már elég közel értem és egy széllökést indítottam támadója felé ami sajnálatos módon nem volt különösebben hatással rá, bár utólag bele gondolva nem is értem miért vártam volna mást az én ütőerőm közel sem volt olyan nagy. Viszont ez arra elég volt, hogy kissé eltereljem a leopárd figyelmét a fiúról akinek így volt ideje felkelni a földről és a démon farok alakváltást lecserélte démon karokra így készen állt a küzdelemre. Nem is késlekedtünk tovább míg én kitartottam előre a kezem és egy villámlövedéket indítottam a nagymacska felé addig ő közelebb lépett és a lövedék becsapódása után az állat oldalát végig vágta penge éles karmaival. Azonban ellenfelünk sem késlekedett elülső mancsával az alakváltó felé kapott, aki csak a szerencsének köszönhetően tudott időben kitérni az éles karmok elől, de ahogy hátralépett megbotlott egy kiálló gyökérben és ismét a földön kötött ki könnyű prédaként a ragadozó előtt. Ahogy a macska ismét rávethette volna magát társamra és talán még meg is öli szelet idéztem a kezem köré majd a tenyeremet összecsapva lőttem a leopárd felé ami így jó másfél métert repült a legközelebbi fáig ahol egy nagy nyekkenéssel állt meg. Egy ideig még a lélegzetemet visszafojtva vártam, hogy az állat ismét támadásba lendüljön de az egyáltalán nem mozdult, meghalt.
- Jól vagy? –Léptem oda Nighthoz aki közben felkászolódott a földről, jól megnéztem magamnak de egy két karcolástól és némi zúzódástól eltekintve jól volt, amikor erről megbizonyosodtam egy csontropogtató ölelésben részesítettem.
- Egy ilyen girhes macska nem tesz bennem kárt – nevetett rám majd odasétált a leopárdhoz biztos ami biztos alapon csizmájával kicsit megbökdöste annak oldalát.
- Azért ez nem volt olyan egyszerű – löktem oldalba a srácot – viszont lehet vissza kellene vinnünk a városba, ott valamit tudnának kezdeni vele ha már megöltük. – A mondat végét szinte már csak motyogtam bármennyire is vagy ő vagy mi helyzet volt azért sajnáltam, hogy egy ilyen fenséges állat életét vettük el úgy, hogy még csak nem is akartuk megenni.
- Ne okold magad, ő támadt ránk – karolta át a vállam az alakváltó. – Viszont tényleg elvihetjük a városig ugyanis a te kincskereső kis expedíciód majd csak négy nap múlva indul a kiírás szerint. - Mondandója elején még egy kis mosoly bujkált a szája szegletében, de a végére már elég vádlón nézett rám, mire én csak egy vigyor és vállrándítás kíséretében nyögtem ki egy bocsit.
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeVas. Nov. 19, 2023 10:36 pm

Mert hát utazás közben megannyi veszély leselkedhet Katere és Nightra (2070+300=3370 VE)
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 909
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeVas. Nov. 19, 2023 10:36 pm

The member 'Kate Soren' has done the following action : Kocka


'Vadászat' :
Kate Soren - Bestia Vadászatai 4_lava10
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeVas. Dec. 10, 2023 11:17 pm

- El kell ismernem, hogy néha még neked is van jó ötleted - jelentette ki Night ahogy kilépett a céhház ajtaján fürdőnadrágban és piros pólóban kezében egy törölközőt lóbálva.
- Mi az, hogy néha? - Löktem meg a vállát önérzetesen, ruháim alatt én is fürdőruhát viseltem, táskámban, pedig törölköző, némi nassolnivaló és üdítő lapult. Nemrég a város lakóitól hallottam, hogy nem olyan messze van egy forrás és úgy döntöttem talán nem én vagyok az egyetlen aki szívesen pihenne benne és nem is tévedtem bátyám rögtön ugrott a lehetőségre.
- Mert állandóan csak Night gyere ide, gyere oda, gyere edzeni, gyere küldetésre, nem is emlékszem mikor akartál utoljára pihenni - kezdett bele végeláthatatlannak tűnő panaszáradatába alighogy elindultunk kifelé a városból. Mondjuk szó se róla ez alapján valóban eléggé rabszolgahajcsárnak tűntem.
- Tehetek én róla, hogy neked meg az alvás a fő célod?
- A célom a kipihentség az eszközöm az alvás, csak mondom - javított ki vigyorogva. - Valamikor az  öreget is el hozhatnánk ha jó a hely.
- Mindenképp, szerinted Draven is eljönne?
- Minek? Hogy aztán még a forrásnál is vagy ezer hosszt kelljen le ússzunk? - Botránkozott meg teljesen az ötleten. Volt igazság a szavaiban mert nekem is hasonló képek jelent meg az elmémben az ötlet hatására, mégis hiányzott mesterem morgása és végeláthatatlan feladatai.
- Lehet, de azért ő is hiányzik nem csak Cain - jelentettem ki végül, társam mellettem válaszként csak szusszant egy nagyot.
-  Mit mondtak merre van a forrás? - Összehúzott szemeiből arra következtettem, hogy szeretné minél hamarabb ha ő is tudná az utat mielőtt ismét teljesen rossz irányba indulunk el.
- Itt az úton nagyjából egy kilométer után lesz egy ösvény balra be az erdőbe és állítólag ha azon megyünk egyenest a forráshoz lyukadunk ki. El se lehet téveszteni az idős hölgy szerint legalábbis.
- Csak mert nem ismer téged.- Erre nem igen tudtam mit válaszolni vagy legalábbis nem akartam elrontani a tervezett pihenőnapunkat, Night természetesen ezt győzelemként könyvelte el és halkan fütyörészni kezdett. Sétánk ezután eléggé egyhangúan telt valóban könnyen megtaláltuk az ösvényt és pár perc séta után már ott álltunk a forrás partján.
- Ez mondjuk melegebbnek tűnik mint gondoltam - nyúltam a vízbe tesztelve annak hőmérsékletét. Közben Night leterítette törölközőjét és ledobta arra a pólóját, azt gyorsan követte cipője is.
- Amilyen hajcsár voltál mostanában az jót is fog tenni az izmaimnak. - Ezzel a lendülettel ereszkedett is bele lassan a vízbe és várakozóan nézett rám.
- Oké, jól van mindjárt megyek én is- ezekkel a szavakkal álltam neki én is fürdőruhára vetkőzni. Bele ereszkedtem én is a vízbe és kezdtem volna ellazulni a meleg hatására mikor valami megérintette a lábam, lenéztem a vízbe de hiába volt az makulátlanul tiszta a gőz miatt szinte semmit nem láttam.
- Ide tuti el kell hoznunk Caint - jelentettem ki ellentmondás nem tűrően, bár erre semmi szükség nem volt mert Night csukott szemekkel rögtön helyeselni kezdett. Úgy tűnt, hogy ő is eléggé élvezte az, hogy kicsit lazíthat a vízben, tényleg rég volt már ilyen. Mielőtt azonban nagyon beleéltem volna magam ismét hozzáért valami a lábamhoz most azonban az mintha rá is tekeredett volna. A következő pillanatban, pedig már a víz alá is rántott, meg se próbáltam nézni, hogy mi lehet az reflexszerűen idéztem meg egy szél labdát. Annak ugyan nem volt nagy hatása a vízben de támadóm alig egy lépés távolságra volt tőlem így ez is elég volt ahhoz, hogy elengedjen. Ahogy megnéztem magamnak ellenfelemet majdnem levegő után próbáltam kapni a víz alatt, vörösen izzó szemei voltak és sok, nagyon sok borotvaéles foga, arról a rengeteg csápról ami közel egy méteres testéből nőtt ki már ne is beszéljünk. Elkezdtem azon agyalni, hogy ezzel az eggyel el is tudok bánni hiszen a mágiám láthatólag hatással volt rá, ekkor azonban hátrébb megláttam még három ilyen vörös szem párt és inkább átgondoltam a dolgot.
- Futás van - kiáltottam el magam amint a felszínre bukkantam. Night csak értetlenül nézett rám, hogy mégis mi bajom van, gondolom az sem igen tetszett neki, hogy feljövetelemkor egy nagy adag vizet csaptam az arcába. Viszont én nem várhattam meg, hogy észhez térjen ezért rögtön el is indultam a parta közben kezénél fogva rángattam magam után. Ennek ellenére sem voltam elég gyors mindkettőnk lábára csápok tekeredtek és próbáltak ismét a mélybe húzni.
- Mi a fene - kiáltott fel bátyám amikor megérezte a csápot. Becsületére legyen mondva ezek után már gyorsan kapcsolt és egy átváltozás után pengeéles karmával vágta le magáról a csápot míg én egy szél pengével távolítottam az el magamról.
- Komolyan menekülsz? Eggyel simán elbánunk - ellenkezett Night ahogy ismét a part felé kezdtem húzni.
- Aha, de négyen vannak - kontráztam majd végre földet ért a lábunk. Nem akartam megvárni, hogy a szörnyek vajon tudnak-e a szárazföldön is közlekedni ezért csak felkaptam cuccainkat és már emelkedtem is a levegőbe. Night sem maradt le sokkal mögöttem a fekete démon karjait lecserélte a szárnyakra és ő is a levegőbe emelkedett. Ahogy hátra néztem a forrás felé még épp láttam ahogy a vízből kidugják a szörnyek a fejüket a prédájukat keresve. Mikor már úgy ítéltük kellően távolra kerültünk tőlük ereszkedni kezdtünk, hogy magunkra kapjuk a ruháinkat.
- Ide tuti, hogy nem hozzuk el Caint.
- Hm esetleg Dravent mégis csak elhozhatnánk.
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeVas. Dec. 10, 2023 11:22 pm

(2665+350) 3015 VE-vel belefutottunk egy...
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 909
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeVas. Dec. 10, 2023 11:22 pm

The member 'Kate Soren' has done the following action : Kocka


'Vadászat' :
Kate Soren - Bestia Vadászatai 10_mer10
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeSzer. Dec. 13, 2023 12:16 am

- Hé nem ezt érdemli a mester.
- A te mestered, nem az enyém. Most jövök rá hát tőle tanultad ezt a rabszolgahajcsár hozzáállást - kiáltott fel úgy mintha valami nagy titokra jött volna rá.  - Amúgy meg ez annyira jellemző volt, elhívsz valahova pihenni és még onnan is menekülnöm kell.
- Ilyen még nem is volt, egyébként is az az idős nő javasolta - rántottam meg a vállam, mintha ezzel mindent meg is magyaráztam volna.
- Megbocsátok ha veszel nekem sütit - vigyorgott rám fejével egy asztal felé bökve. Ami mögött egy tíz éves forma fiú állt és a bútordarabon egy nagy tálcányi csokis sütemény hevert mellette egy papírral ami azt hirdette, hogy eladó 20 gyémánt darabja. A kis srácnak feltűnt, hogy felé irányul figyelmünk így vigyorogva elkezdett nekünk integetni.
- Sziasztok! Nem szeretnétek süteményt? Pénzt gyűjtök, de senki nem akar erre járni, pedig már vagy fél órája itt vagyok - hadarta egy levegővel.
- Szia! Mire gyűjtesz ennyire? - Kíváncsiskodtam a standja elé sétálva.
- Hát anya azt mondta erről ne beszéljek - motyogta lefelé nézve miközben cipője orrával a földet kezdte rugdosni. - Higgyétek el nekem sokat segítenétek ha vennétek sütit. Anya finoman süt, nekem ez a kedvencem.
- Anyukád itthon van? - Kérdeztem összehúzott szemöldökkel, felkeltette érdeklődésem a fiú válasza hiszen nem erre számítottam. Sokkal inkább hitem, hogy azt fogja mondani valami játékra gyűjt vagy valami hasonlóra. Az, hogy nem beszélhet róla sokkal fontosabb indokot sejtetett és ha tudok segíteni szerettem volna nekik.
- Igen, kopogjatok nyugodtan, én itt maradok hátha valaki szeretne sütit venni - mondta reménykedő tekintettel és mosolyogva. Night egy nagyot sóhajtott és vágyakozó pillantásokat vetett a süteményes tálcára, de nem szólt egy szót sem, sejtette, hogy addig nem nyugszom amíg a végére nem járok ennek. Az ajtóhoz érve már feltűnt a ház viharvert állapota, itt-ott repedések futottak végig rajta és néhány helyen már málladozott a festék. Nem volt vészes, de azt hirdette, hogy a tulajdonosának egy ideje már nem volt lehetősége azt karbantartani. Miután ezeket felmértem kopogásra emeltem kezem és pár pillanat után egy harmincöt év körüli barna hajú nő nyitott ajtót, akinek a mosolya feltűnően hasonlított a fiúéra.
- Sziasztok! Miben tudok segíteni? Ugye nem Kevin nyaggatott nagyon titeket? - Aggodalmaskodott rögtön az ajtónyitás után.
- Dehogy, aranyos kölyök - válaszolt Night megnyugtatóan.
- Igazából én csak meg akartam kérdezni, hogy tudunk-e segíteni? Mármint azt mondta gyűjtenek és hát - kezdtem bele eleinte határozottan majd egyre inkább a szavakat keresve. Nem tudtam tulajdonképpen miben kell nekik a segítség és kezdett tudatosulni bennem, hogy lehet nem is kívánatos a segítségünk.
- Az a gyerek, mindig túl sokat beszél - rázta a fejét a nő, de a mosolyából ítélve ezt azért nem annyira érezte problémának. - Nemrég költöztünk ide és amíg üresen állt a ház beköltözött pár méregér, eléggé meggyűlt velük a bajunk, őket kellene igazából kilakoltatni.
- Miért nem küldtek felkérést a Quatro Cerberusnak? Általában a környéken őket hívják az ilyenekhez - puhatolózott Night.  
- Erre gyűjtünk éppen - jelentette ki kissé szégyenkezve. A választ hallva Nightra néztem akinek valahogy egyaránt volt beletörődőt és elszánt tekintete.
- Ebben az esetben szerencséje van, két Quatros mágus a szolgálatára.
- Ahogy a rabszolgahajcsár mondja, fizetségként meg mondjuk egy-egy szelet abból a csoda csokis sütiből megteszi - vigyorogtunk a nőre. Ő először szóhoz sem jutott csak hitetlenkedve nézett ránk majd egyszerre ölelt meg mindkettőnket egy köszönömöt motyogva.
- Kezdjünk is neki, mivel egér kell csali, sajt vagy valami ilyesmi van? - Rögtön kaptam egy bólintást válaszul. - Remek akkor már csak egy doboz kéne vagyis inkább valami láda.
- Minek láda? Kinyúvasztjuk őket - érkezett Night ellenvetése, amint a munkaadónk eltűnt a kért dolgokat előkeríteni.
- Szeretnél vért takarítani? Mert én nem.
- Jogos. - Miközben mi ezt le tisztáztuk visszatért a nő egy kis adag sajttal és egy fa ládával aminek a teteje elhúzható volt, a lehető legjobb rágcsáló vadászathoz, könnyen kinyitható anélkül, hogy az egerek ki tudnának szökni.    
- Köszönjük! Egy kicsit kérlek most menj ki te is. - Szerencsére bízott szakértelmünkben ezért magunkra is hagyott, mi, pedig nekiálltunk lyukakat keresni a falon, hogy annak közelében helyezhessük el a csalinkat. Nem kellett sokat keresgélnünk nem meglepő módon a konyha falában találtunk is egy odút, attól azért jó pár lépésnyire raktuk le az eledelt és kellő távolságba húzódtunk mi is. Reménykedtem abban, hogy ha csendesen figyelünk akkor lesz esélyünk megtámadni őket amíg falatoznak. Nagyon nehezemre esett csendben várakozni míg bátyám csak az ajtófélfának dőlve csukott szemekkel pihent szerintem ha még tíz percig nem történik semmi akkor állva alszik el. Ezen elméletemet viszont nem sikerült igazolni mert pár perc elteltével egy zöld kis fej szaglászott ki a lyukból és indult meg fürgén a sajt felé majd azt követte még kilenc darab ha jól számoltam. Eljött az én időm így villám lövedékkel támadtam meg őket bízva abban, hogy ha az eltalálja őket akkor vagy kis méretükből fakadóan eszméletüket vesztik vagy legalábbis képtelenek lesznek elfutni. Taktikám viszont tartalmazott néhány buktatót, ugyan könnyedén kiiktattam ezzel öt méregeret, a többi valamifajta gázt fújt ki és ezek után elrohantak a szélrózsa minden irányába. Night az egyik mellette iszkoló egér után vetette magát amit ugyan sikeresen el is kapott, de a gáztól köhögni kezdett ezért gyengült a szorítása a kis szörnyön, aki ezt kihasználva még bele is harapott az ujjába majd ismét menekülni kezdett.
- Ez nem egészen jött össze - motyogtam két köhögés között majd a szél mágia segítségével kis szelet hívtam elő, amivel megtisztítottam körülöttünk a levegőt. Ezek után a kiütött méregereket a ládába helyeztem, mielőtt még magukhoz térve azok is eliszkoltak volna.
- Na nem mondod - válaszolt Night és alakváltással felvette egy fekete démon karját, úgy hiszem nem akarta megismételni az előző harapás okozta élményt. - Valami jobb ötlet?
- Nincs, váljunk szét, nem az odújuk felé szaladtak szóval valamerre a házban lesznek. - Nem volt jobb ötletem és az biztos, hogy még egyszer ugyanannak a trükknek nem estek volna áldozatul. Mivel Nightnak sem volt jobb ötlete így külön váltunk én a nappali felé indultam el, nem voltam benne biztos, de mintha láttam volna egyet ami a kanapé alá szaladt volna be. Lehajoltam és benéztem a bútor alá ahonnan egy vörös szempár pislogott vissza rám, épp elkezdett volna ismét mérges gázt fújni rám, de megelőztem és ezt is egy villám lövedékkel szereltem le.
- Harapdálhatsz nem érsz el vele semmit - hallottam Night hangját, amint diadalittasan vigyorgott le a méregerére, ami kitartóan rágcsálta a kezén lévő csontos páncél réteget. Zsákmányainkat mindketten gyorsan be is zártuk a ládikába.
- Ha jól számoltam már csak három van - jelentettem ki. Bátyám a mosogató felé vette az irányt míg én a kamra felé indultam, arra is szaladt még rágcsáló. Néhány perc után pár vetődésből származó lila folttal gazdagabban és két méregérrel a kezemben tértem vissza a fa ládához. Ott már várt rám bátyám, akinek mostanra egy karmolásnyom díszítette az arcának bal felét.
- Soha ne engedd őket közel - ennyi volt csupán magyarázata míg én felkaptam az elvégzett munkánk bizonyítékát a földről.
- Szerintünk megtaláltuk mindet, de ha találkoznátok még párral értesítsétek a Quatro Cerberust és le rendezzük azokat is - tájékoztattam megbízónkat büszke mosollyal.
- Nem is tudom mit mondhatnék. Köszönjük! Biztos nem kértek még valamilyen jutalmat? - Kérdezte miközben egy-egy szelet süteményt nyújtott felénk.
- Nem, ez elég. A ládát holnap visszahozza valamelyikünk - ezután elbúcsúztunk a nőtől és fiától majd nekiálltunk jól megérdemelt jutalmunkat elfogyasztani.
- Mindig is mondtam, hogy veled nem lehet pihenni - közölte velem Night majd elvette tőlem a ládát, hogy ne én cipeljem tovább.
- Draventől tanultam.
- Két rabszolgahajcsár.
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeSzer. Dec. 13, 2023 12:18 am

A rabszolgahajcsár és rabszolgája bátyja kérné a következőt fenevadat (2915+450=3.365 VE)
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 909
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimeSzer. Dec. 13, 2023 12:18 am

The member 'Kate Soren' has done the following action : Kocka


'Vadászat' :
Kate Soren - Bestia Vadászatai 5_macs10
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 4:13 pm

- Szóval miért megyünk Hoarfrost felé? - Érdeklődtem már a vonaton zötykölődve Nighttól.
- Meg se nézted a felkérést?
- Nem, azt akartad, hogy intézzük el mi, szóval elintézzük. - Rántottam meg a vállam, de ő továbbra is csak kissé hitetlenkedve nézett rám. - Night ennél nem kell több indok. Azt kérted jöjjek én is így itt vagyok, úgy tudtam ebben már rég megegyeztünk.
- Jah, csak most nem túl nagy a fizetség, neked meg kell a lakbére így azt hittem… mindegy, rosszul hittem. A felkérés az az volt, hogy hópárduc miatt nem mernek a lakók a falu határon túl menni vagy egyáltalán szinte kimenni a házukból így azt kéne elintéznünk- válaszolt és ezzel mindent meg is értettem. Bekapcsolt nála a megmentési kényszer, mondjuk ez ellen egy szavam se lehetett én is hasonlóan működtem.
- Egy leopárddal már elbántunk a hópárduc se lehet nehezebb. - Vigyorogtam rá, ezzel lezártnak tekintettük mindketten ezt a témát és az elmúlt időszakban lévő aréna meccsekről kezdtünk beszélgetni. Állítólag az egyik fazon harmadjára vesztett Silva ellen, ha negyedjére is kiáll ellene akkor azt hiszem most már nekünk is meg kéne néznünk a meccset, hiszen figyelemre méltó kitartásra vall az, hogy valaki ennyiszer próbálkozzon.
Mire az állomásra értünk már szürkület volt így bátyám útmutatásával a megjelölt kis falu felé kezdtünk el sétálni. Szerencsére a pályaudvartól csak körülbelül harminc percnyire volt a település, így elméletileg nem kellett sokat a sötétben lennünk, elméletileg. Gyakorlatilag, pedig majd térdig érő hóban és szakadó hóesésben közel sem olyan gyors haladni, pláne ha útitársad állandóan a hideg miatt nyafog. Nem voltunk már messze a falu határától mikor mintha az egyik hókupac megmozdult volna, de ennek nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget biztos csak a szemem káprázott ennyi hótól. Ám nem sokkal utána ismét mozgást láttam jobb oldalról nem is egyet, mintha valami vad próbált volna becserkészni minket és a megfelelő pillanatra várt volna. Ezzel az elgondolással nem is tévedtem mert az egyik kupacnak határozottan szemei voltak, amivel minket figyelt. Nem is késlekedtem sokáig kezem köré szelet gyűjtöttem és a tenyeremet összecsapva a szemek felé lőttem azt, megelégedettségemre ennek köszönhetően egy nagymacska repült hátra és terült el a hóban.
- Mi a … ? - Kiáltotta el magát Night majd jobb kezét egy fekete démon karjává változtatta. Ugyan a hideg miatt megállás nélkül nyafogott, de olybá tűnt, hogy a harci kedve azért meg volt és már ő is éberen pásztázta környezetünket újabb támadók után kutatva. Nem is kellett csalódnunk avagy sokat várnunk mert ezek után még másik két macska ugrott elő a hóból. A gyér fényben a tájból csak szemük villanása tűnt ki, bundájuk teljesen fehér volt a rátapadt hótól így hát nem is csoda, hogy eddig nem láttuk őket. Viszont így már nem vesztegettük tovább az időnket mindketten támadásba lendültünk én villám lövedékeket lőttem a kiszemelt párducba, bátyám pedig rohamnak indult és fekete karmával igyekezett megsebesíteni a másik állatot. Míg az én támadásom hatásos volt és megtántorodott tőle a nagymacska addig Night csapása elől kitért az ő ellenfele, viszont vissza nem támadott vissza figyelt, ami meglepő volt. Az erdőbeli párduc ennél sokkal agresszívabban támadt, ezt a habozást szinte rögtön meg is értettem, mivel a következő pillanatban a hátamnak ugrott közel ötven kilónyi macska, amitől megtántorodtam és léptem előre párat. Szerencsémre a hópárduc karmai nem vájtak mélyen a bőrömbe és a lépések közben lefordult rólam. Szerencsénk azonban itt véget is ért, gyors körbepillantás utána nyilvánvalóvá vált, hogy körbeállt minket négy támadásra kész állat.
- Ideje repülni - mondta Night látva a túlerőt. Bármennyire is szívesen rohantam volna a nagymacskák szélpengével felvértezve be kellett látnom, hogy ha azt akarom, hogy egyikünk se sérüljön meg akkor ki kell használnunk az előnyt amit a mágiám hatótávja ad. Így bátyám példáját követve emelkedtem a levegő, a párducok persze igyekeztek utánunk kapni, de már nem értek el minket.
- Így viszont már csak te tudsz támadni - jelentette ki kissé szégyenkezve Night. Sajnos egyelőre nem volt képes több testrészén is egyszerre alakváltást alkalmazni, a szárnyak mellett időnként sikerült a körmeit kicsit megnyújtani és feketévé is színeződött a keze, de a tényleges alakváltáshoz ez még kevés volt.
- Ez legyen a legnagyobb bajunk - vigyorogtam bátyámra majd a mérgesen minket figyelő párducok felé szél pengéket lőttem, amik nem is tévesztettek célt, két állat is fájdalmasan vonyított fel. A nagymacskák ezután észlelve közelgő vereségüket menekülni kezdtek, de nem volt sok esélyük sorra lőttem feléjük a szél pengéket és pár percnyi fogócska után nem maradt több ellenfelünk.
- Ez mondjuk határozottan nem egy párduc volt - motyogtam miközben leereszkedtünk a földre, ahol kissé meg is tántorodtam, túl sok mágiát használtam túl hirtelen.
- Úgy tűnik nem csak te tévedhetsz - karolta át a vállam Night kimerültségemben támaszt nyújtva. Válaszként csak bólintottam majd elindultunk a faluba jelezni, hogy minden bizonnyal elvégeztük a kiadott feladatot és, hogy segítséget kérjünk a nagymacska tetemet összegyűjtéséhez.
Vissza az elejére Go down
Kate Soren
Elemi mágus
Elemi mágus
Kate Soren


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 20
Join date : 2019. Apr. 11.

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Jó

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 4:19 pm

Újabb bestiát kérnék a vadász párosnak (5.375+550 = 5.925 VE)
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 909
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 4:19 pm

The member 'Kate Soren' has done the following action : Kocka


'Vadászat' :
Kate Soren - Bestia Vadászatai 5_feke10
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kate Soren - Bestia Vadászatai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Soren - Bestia Vadászatai   Kate Soren - Bestia Vadászatai Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kate Soren - Bestia Vadászatai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kate Soren
» Kate Soren
» Kate Soren tanoncműhely
» Hoshitsuki Mei - Bestia Vadászat
» Bestia Vadászat Instrukciók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Vadászat-
Ugrás: