KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Duncan Blaylock vs. Bael

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Duncan Blaylock vs. Bael Empty
TémanyitásTárgy: Duncan Blaylock vs. Bael   Duncan Blaylock vs. Bael Icon_minitimePént. Jan. 05, 2024 10:32 am

Piros sarok: Bael 2 KP

Kék sarok: Duncan Blaylock 5 KP
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Duncan Blaylock vs. Bael Empty
TémanyitásTárgy: Duncan Blaylock vs. Bael   Duncan Blaylock vs. Bael Icon_minitimePént. Jan. 05, 2024 10:32 am

The member 'Loki' has done the following action : Kocka


#1 'Aréna helyszín' :
[You must be registered and logged in to see this image.]

--------------------------------

#2 'Aréna3' :
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Duncan Blaylock vs. Bael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan Blaylock vs. Bael   Duncan Blaylock vs. Bael Icon_minitimeHétf. Jan. 08, 2024 10:22 am

Visszhangzó majom

[You must be registered and logged in to see this link.]



Egy újabb hét, egy újabb mókuskerék. John szerint egy hét alatt szinte semmit sem gyűjtött a banda, ezért vissza kihajtott minket a kibaszott pusztába pénzt szerezni. Arról persze rohadtul nem szólt egy kib@szott szót sem, hogy Ed mégis milyen klassz kérót talált a bandának. Úgy viselkedett, mintha ez csak valami kib@szottul beugró szint lett volna.
Mindenesetre az új tábor belakása után azonnal elindultam vissza a városba, mert volt egy ötletem a pénzszerzésre.
Harmadjára is visszatértem az arénába. Eredetileg Gravest akartam kihívni, de valaki közbe pofázott. Konkrétan az én hangomat utánozva egy kis suttyó köcsög állt belém. A kis rohadéknak olyan mocskos bicskanyitogató stílusa volt, hogy hamar úgy döntöttem inkább az ő fogait ütném ki először.
Ismerős aréna fogadott, aminek annyira nem örültem, mert egy rohadtul idegesítő dolog volt, hogy bizonyos időnként egy rövid ideig nem lehetett mágiát használni.
- Óh, nézzenek oda, ki tolta ide a patkány pofáját! - szólt át a küzdőtéren az én hangomon a fejhallgatós hülyegyerek.
- Ezt rohadtul gyorsan hagyd abba! - figyelmeztettem a félnótás hülyét.
- Ezt rohadtul gyorsan hagyd abba! - ismételte meg a szavaimat.
- Hey!
- Hey!
Az összecsapás el sem kezdőtött, de a közönség már röhögött rajtunk. Az egész kezdett olyan lenni, mintha egy színházi ripacs lennék. Nem volt elég, hogy pénzért "bunyóztam", most már egy hülyegyerek komédiájának a része lettem.
- Ez k@rvára gyerekes te kis pöcs!
- Te kis pöcs! Te kis pöcs! Te kis pöcs! Te kis pöcs! - kántálta, miközben a rendezök elindították az összecsapást. - TE KIS PÖÖÖÖÖCS!
Az idióta kölyök irányából egy hanghullám indult meg, ami szabályszerűen feltépte a ring patlóját, ahogy közeledett felém. Félre ugrottam a hangalapú támadas elől.
- Fogalmam sincs, hogy mi bajod van velem, de most...
- Jaj, ne érts félre! - vágott közbe. - Semmi bajom veled, csupán a múltkori meccsed után te egy könnyű verésnek ígérkeztél.
- Szóval csak egy kib@szott trófea vagyok.
- Így van! Csak egy kib@szott trófea vagy! - utánzott továbbra is, ami kezdett mocskosul dühíteni.
Talán nem is maga az utánzás idegesített, hanem a szüntelen röhögő közönség, akik remekül szórakoztak ezen a gyerekes hülyeségen.
A kölyök egy furcsa firkaszerű valamit küldött az irányomba, amit erős csikorgó zaj kísért. Ösztönösen kitértem zajos, repülő a firka elől, ami így elhúzott előttem.
Amikor a tekintetemet ismét az ellenfelemre emeltem már csak azt láttam, hogy egy másik zajos firka készül éppen az arcomba robbanni. Csupán a hatalmas szerencsém mentett meg, ugyanis aktiválódott a ring sajátossága, és a mágia éppen azelőtt foszlott szét, hogy elért volna.
- Áh! - bosszankodott az idegesítő kis görcs. - Mázlista pacek vagy!
Most, hogy nem tudott mágiá használni a saját hangján beszélt.
- Már értem, hogy miért nem beszélsz soha a saját hangodon. Kib@szottul idegesítő a hangod!
- Te kis...! - láthatóan érzékeny pontra tapintottam, mert az oldalán lógó kardját rántotta elő, ami ritka egy elb@szott kard volt. Feltéve ha egy firka formájú, nyeles vasdarabot annak lehetett hívni.
- Szívd vissza! - kiáltott rám, miközben nekem iramodott.
- Ostoba kis pöcs - mondtam, miközben már újra tudtam mágiá használni. Előhívtam a puskámat, és leadtam egy sorozatot a futó idiótára. Az első két lövés a térdeit vitte el, mert állítólag azok fájnak a legjobban. A harmadik golyó a fegyvert markoló tenyerét lyukasztotta ki. A negyedik lövedék pedig azt az ostoba fejhallgatóját lőtte le a fejéről.
A kis utánozós majom visítva, vonyítva hullott a földre. Úgy jajveszékelt, mintha létfontosságú szervet értek volna a mágikus lövedékeim, és éppen a halálán lenne.
- Azt hiszem, hogy végeztem - szóltam ki a szervezőknek. - Vagy még rugdossam egy kicsit a biztonság kedvéért?

 
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Duncan Blaylock vs. Bael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan Blaylock vs. Bael   Duncan Blaylock vs. Bael Icon_minitimeHétf. Jan. 08, 2024 10:42 am

Azt hiszem lassan ideje lenne bevezetni a gumilövedékeket, amig nagyobb baj nem történik az arénában.

Jutalmad: + 200 VE; + 200 Gyémánt
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Duncan Blaylock vs. Bael Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan Blaylock vs. Bael   Duncan Blaylock vs. Bael Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Duncan Blaylock vs. Bael
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aréna NJK-k
» Nickolas Venom vs. Bael
» Duncan Blaylock
» Duncan Blaylock vs. Bazil Lockheart
» Duncan Blaylock vs. Ryan Freeman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Mágus Aréna :: Párbaj Aréna-
Ugrás: