KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Szépség szalon

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Szépség szalon Empty
TémanyitásTárgy: Szépség szalon   Szépség szalon Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 9:18 am

A Blue Pegasus vigyáz a hírnevére. Ide csak a legszebb mágusok járhatnak. Legyen az férfi,nő vagy transzvesztita jellegű csiga silent minden klántagnak itt a helye, hogy gyönyörű és szexi legyen.

A Szalonban található fodrász, manikűrös, pedikűrös, sminkes, masszázs és még sok más...
Persze a Szolonban lehet beszélgetni vagy a Heti Varázsló Magazint olvasgatni míg arra vársz, hogy sorra kerülj.

Aztán legyen mindenki szép mire végzett itt ^^
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Szépség szalon Empty
TémanyitásTárgy: A NAGY SZÉPSÉGNAP avagy a két jóbarátnő lazul   Szépség szalon Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 4:58 pm

Az ígéret szép szó, ha megtartják úgy jó...

Réges régen, mikor két csillaglelkű máguslány találkozott...Na a lényeg, hogy megígértem találkozásunkor Sophy-nak, hogy egyszer meglátogathatja a szépség szalonunkat, így hát vettem a bátorságot, és elmentem érte. Pár órával később már a Blue Pegasus klánháza előtt találtuk magunkat. Lassan előrelépünk, és benyitunk a nagy ajtón. Hirtelen mindenki a kinyíló ajtót kezdte el figyelni, és várták, hogy valami új tag legyen, de csalódást kellett nekik hoznom, mivel Sophy már a Fairy Tail tagja.
-Áh, ez csak Miranda!
-Jé, Miranda...
-Ez meg ki?
-Mirandának barátnője van? -Kezdtek neki a szokásos pletykálkodásnak, de én már megszoktam, így nem törőttem velük.
-Erre gyere! -Mutattam Sophy-nak a szépség szalon felé. Sophy kicsit bátortalanul, de belépett a kellemes színpompás helyre. A hely telis tele volt a plasztikcicáktól kezdve, e borotválkozó férfiakig.
-Akkor mivel kezdjük? A szauna megfelel? -Kérdeztem tőle nevetve.
-Persze, amivel csak akarod! Itt sajnos nem nagyon tudok kiigazodni! -Válaszolt kedvesen Sophy. Én csak biccentettem egyet, majd elindultam az öltöző felé. Az öltöző ajtó előtt az egyik kedves kis barátnőm ált, Alicia.
-Szia Mira-chan! Ki ez a lány? Talán egy újjonc? -Kérdezte Alicia a szokásos nyávogós hangján.
-Neem, nem. Ő csak egy régi barát..habár nem olyan régi. -Mosolyogtam rá Sophy-ra, majd megfogtam a kezét, és besétáltam vele az öltözőbe. Gyorsan odasétáltam vele a szekrényemhez, majd elkezdtem vetkőzni.
-A ruháidat, és a kulcsaidat csak nyugottan rakd le ide, bezárom a szekrényembe, és nyugi, feltörhetetlen! -Kacsintottam rá, majd le raktam a cuccaimat, de előtte kivettem a zsebemből egy csillagkulcsot.
-Nézd Sophy, az új szerzeményem, és egyben az új barátom! Nyuszika kapuja, nyílj ki! Lepus! -Szólítottam a nyúlamat, aki pár másodpercel később már ott is termett.
-Hát nem aranyos? -Kérdeztem, miközben felvettem, és átöleltem az én kicsi állatkámat.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Szépség szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szépség szalon   Szépség szalon Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 12:09 pm

WoW *-*

Mivel igazán nem akadt ma jobb dolgom, a kelést és a reggelit elvégezve azonnal egy magnoliai körútra indultam. Természetesen első utam egy kávézó volt, hogy valami forrócsokiszerűséget leöntsek a torkomon, ugyanekkor akadtam össze egy rég nem látott újsággal is, valami napilap vagy mi a szösz az, és legutoljára vagy két éve láthattam színét, még mikor a nagyanyónak jártam le a faluba újságért, meg ételért.
- Jajj istenem, milyen unalmas volt az akkori életem… - Sóhajtok fel, miközben lapozok. ~ Hmm… gyilkosság Hosenkában. … Érdekes-érdekes… Lóversenyt nyert a … mi Buldózer? O.o az meg milyen ló név már? Megnyitottunk, Milien Manikűr… Wow… Áh feladom, ezek egyike se érdekes, báár az a gyilkosság nem hangzik éppen rosszul… ~ Merengtem magamban, miközben ismételten lapoztam, és lapoztam és lapoztam… de unalmas ez így..
Belekortyoltam a forrócsokimba, ami lassan a kihűlés szélére került, de amint megízleltem a mennyei aromát, a bögrét le sem téve kiittam az egészet az utolsó cseppig.
Hatalmas hab-bajusszal vártam a pincért, hogy fizethessek neki, az pedig meglepődve konstatálta, hogy nem igazi a bajusz. Hogy honnan tudta…? Megláttam magam a tálcájában, és megijedtem saját magamtól. Egy szalvétát a mancsom közé kapva azonnal le is töröltem az állszakállat, és zavartan mosolyogva odaadtam a forrócsoki árát a fess úrfinak.
Aztán tovább álltam… Butikok, s egyéb más épülete mellett haladtam el, végül egy eddig még soha nem látott utcára fordultam be.
~ Te jóó ég!!! ~ Csodálkoztam, hogy mennyire sötét az utca, de nem izgatott tovább, mentem egyenesen az orrom után. Lépdelek, lépdelek, elmegyek egy varázsbolt előtt, lépdelek, lépdelek… megállok.
- Most komolyan elmentem mellette, vagy csak odaképzeltem? – Bámultam magam elé, aztán zavartan pislogtam vagy kettőt, végül elhatároztam, hogy meggyőződök a bolt miben létéről. Visszafordultam, és szaporáztam tempómat, majd megálltam a bolt kiírásánál: Varázsüzlet!
- Ez kell nekem! – Fogtam a kilincset, s lenyomva kitártam az ajtót. A csengő megszólalva jelezte, vendég érkezett, de erre senki sem reagált. A bolt is olyan sötét volt, mint maga az utca, szűk hely, és magas polcok, tele könyvekkel, vitrinek tele kulcsokkal, éppen ébresztő mágikus ébresztő, deszka…. Már megint elkerülte a figyelmemet…
~ Hogy lehetek ilyen süsü? ~ Tettem fel magamban egy költői kérdést, miközben visszamásztam a vitrinekhez.
~ De édes ezüst kulcsoook *-* ~ Csillantak fel a szemeim.
- Azok biza csak petek, kisasszony… - Szólalt meg egy öreg bácsika mögülem. ~ Vajon egy perccel ezelőtt hol lehetett? ~ Köhögött párat, majd a pultja mögé vánszorgott.
- Izéé… Uram… mennyibe kerül az a kulcs, ott? – Kérdeztem meg akadozva, és kissé félénken vigyorogva, ugyanis az egyik ezüst elnyerte a tetszésemet. Valójában azt sem tudom, micsoda, vagy kicsoda kulcsa az, de mivel tetszik, szánok rá némi pénzt. Az öreg ismét kivánszorgott a pult mögül, s mellém baktatott. Feltolta orrára az okulárét, de még így is hunyorgott.
- Ejhaa… az? – Mutatott ugyanarra, mint én az előbb, csak hogy megbizonyosodhasson felőle. – Az 20.000 gyémánt, kisasszony.
~ Mennyiiiiii?? O.O ~
- Áh, nézem… - Kis retikülömből a pénztárcámat előkotorva számolni kezdtem. ~ Ó bőven van rá pénzem! ~ Nyugodtam meg.
- És mondja csak, kinek a kulcsa az? – mosolyogtam, míg a bácsika elhatározásom láttán a vitrin ajtóit kitárva, a kulcsot kiemelte.
- Ez… - újra a kulcsra hunyorgott. – Dracoé, hölgyem.
- Ahaaa…. Szóval sárkány pet… Jót választottam. – életkedvem csordultig telt, hogy én ma vele, meg Delphinussal is szerződést fogok kötni.

- Köszönöm! Au revoir! – Pictorról rám is ragad némi francia… nahde sebaj, lépdelek tovább a magam csendességében. Kulcscsomómra az újonnan érkezett jövevényt is ráakasztottam.
Visszatérve egy szélesebb, fényesebb útra egy nem is olyan régi ismerőst pillantottam meg. Nem csak én vettem észre. A fütyörésző Miranda azonnal kiszúrt… (talán a kék hajam az oka?) És karomon megragadva azonnal mondani kezdte nekem, hogy ugye hát megígérte, és hogy ma szeretné beváltani az ígéretét… Mit ígért? Jajj igen, eszembe jutott már: Megígérte, hogy egyszer elmegyünk kettesben a Blue Pegasus szépség szalonjába.
- Hogy ráérek-e? – elgondolkodtam. – Persze.

Hamarosan már ismét Erában voltunk, és a Blue Pegasus céh kapuja előtt álltunk. Én csak Mirát követtem, elvégre itt ő a jártas, ha a Fairy tailt kéne megmutatni neki, biztos én mennék elől, de… de amilyen béna vagyok, eltévedek a végén. Érdeklődő tekintetek érkeztek minden irányból, talán újoncnak véltek, de a felcsatolt hajam most annyit enged láttatni a nyakamból, amit már talán szégyellnek az emberek látni, egyszóval mindent… és a hatalmas kék tündérkém csak úgy világít a fakó bőrömön. A Blue Pegasus tagjaiként ismerniük kell ezeknek a fiúknak-lányoknak a Fairy tail klánjelét.
- Áh, ez csak Miranda!
- Jé, Miranda...
- Ez meg ki?
- Mirandának barátnője van? – Milyen meglepő volt hallani a csodálkozásuk hangját, szinte zeneszó volt fülemnek eleinte… de miért ennyire meglepő, ha Mira barátkozik? Ó mindegy is, ha őt nem zavarja, engem miért izgatna.
- Erre gyere! – Hallottam Mira hangját, és az ámuldozásból felocsúdva követtem is az irányt, melyet mutatott. Hatalmas ajtók mögé vezetett volna, s bátortalanul ugyan, de egy csepp noszogtatásra végül sikeresen belépve tovább bambulhattam.
Odabenn elég sokan voltak… van, hogy néha a mi ebédlőnk nem ennyire zsúfolt.
- Akkor mivel kezdjük? A szauna megfelel? – Kérdezte Mira, én pedig egy bólintás kíséretben feleltem is.
- Persze, amivel csak akarod! Itt sajnos nem nagyon tudok kiigazodni! – Nagyon máshol se, de psszt ez maradjon a mi kis titkunk. Mira-chan biccentését követően újból utat mutatott, mégpedig most a szauna irányába, illetve előbb még át kellett haladni az öltözőn.
- Szia Mira-chan! Ki ez a lány? Talán egy újonc? – Kérdezte egy lány épp az öltöző előtt, én pedig nemm kívántam a beszélgetésükbe avatkozni.
- Neem, nem. Ő csak egy régi barát… habár nem olyan régi. – Mosolygott aranyosan Mira, amit próbáltam viszonozni. Ezt követően betessékelt az öltözőbe, és azonnal vetkőzni kezdett.
~ Najó… minek pirulok el? Láttam már meztelen nőt, lányt, pasit éppen nem, de nem is akarok még egy darabig, természetesnek kéne lennie. ~ Saját zavarodottságomat félretéve, levettem a felsőmet, amit követett a szoknya, kivettem a hajamból a csatot.
- A ruháidat, és a kulcsaidat nyugodtan rakd le ide, bezárom a szekrényembe, és nyugi, feltörhetetlen! – Kacsintott felém, s bár nem félek attól, hogy a kulcsaimnak nyoma vész, elvégre csak nekem engedelmeskednek, azért megnyugtatott a tudat, hogy mégis biztonságban lesznek. Kulcscsomómat előkapva, a rajta fityegő babaszerű kulcstartóra apró puszit nyomva beraktam őket a ruháim közé, aztán a fehér neműktől megszabadulva, már egy száll törölközőben követtem Mirandát. Vagyis… követtem volna, de még mielőtt mentünk volna, megmutatni támadt kedve Lepust.
- Hát nem aranyos? – Kérdezte, s özben a földről felkapva ölelgetni kezdte a bolyhos szőrpamacsot.
- De, de aranyos… - mosolyogtam vidáman, és eszembe jutott Draco.
Miranda épp becsukni készült volna a szekrényt, de mivel szauna, és mert sárkány…
- Vááárj!! – megrezzent picit, lehet megijesztettem. - Ha már itt tartunk, én is vettem nemrég egy új kulcsot. – Még nem is kötöttem vele szerződést, ha nem gond azt lebonyolíthatom? *-* - néztem Mirára boci szemekkel.
Engedve kérésemnek, hagyta, hogy a kulcscsomóról lehorgásszam Dracot. Rámosolyogtam, utána mondtam, hogy majd benn nyitom meg, úgy jobb lesz.
- Lepusnak nem lesz benn melege? – Kérdeztem, látva a hatalmas, puha bundázatot.
(itt gondolom vagy Lepussal vagy nélküle bemegyünk, javítom a reagod után Very Happy)
Mira után lépdelve, az egyik pulton lévő kosár almából kivettem kettőt, hogy majd odabenn elmajszoljuk.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Szépség szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szépség szalon   Szépség szalon Icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 4:01 pm

- Vááárj!! – Kiáltott felém Sophy, de én ettől egy kicsit összerezzentem.
- Ha már itt tartunk, én is vettem nemrég egy új kulcsot. Még nem is kötöttem vele szerződést, ha nem gond azt lebonyolíthatom? *-* - Nézett rám boci szemekkel. Én csak bólintottam egyet, majd elindultunk a szauna felé.
- Lepusnak nem lesz benn melege? – Kérdezte tőlem Sophy. Valamennyire igaza volt, nem jöhet be oda, mivel szegény meg is sülne.
-Picikém, kérlek szépen menj vissza! Majd még hívlak...majd este a vacsinál! -Kacsintottam rá, majd Sophy-val beléptem a szaunába. Gyorsan és kényelmesen el is foglaltam a szokásos helyemet. Sophy mellém ült, és odanyújtott nekem egy almát, amit egy kis nasinak szánva hozott be.
-Köszi! ^^ -Mosolyogtam rá, majd kivettem a kezéből az almát, és elkezdtem rágcsálni. Közben Sophy megidézte a sárkánykáját, és le is rendezte vele az alkut.
-Jajj de édes! Még sohasem láttam sárkányt!!! -Hujjogtam úgy, mint egy 4 éves kisgyerek. Sophy csak egy kedves mosollyal válaszolt.
-Ó tényleg, el is felejtettem mondani! Lett egy új csapattagom, habár még nem "érett"! -Mondtam mosolyogva.
-Azt hiszem azt mondta rá Bob mester, hogy Exceed tojás..Már alig várom, hogy kikeljen! -Visítoztam örömömben. Közben befejeztem az alma elfogyasztását, és hátra dőltem. Nagyon meleg volt benn, ezért a kis sárkány jól érezte magát Sophy ölében. Kicsit közelebb csúsztam Sophy-hoz, és a kezemet Draco felé kezdtem el nyújtani, mivel megakartam simogatni. Persze ez nem sikerült olyan jól, mivel pont mikor hozzá értem leokádta tűzzel a törölközőmet, ami természetesen egyből elkezdett lángolni.
-Jujj, SOPHY KIFELEE!!! -Sikítottam ijedtemben, majd gyorsan kifutottam a szaunából, a zuhany alá futottam, és eloltottam a lángoló törölközőmet.
-Huuh..ez meleg helyzet volt..De ez sem szakíthatja meg a csodálatos napunkat, gyorsan lecserélem az égett törölközőmet, és mehetünk a forró köves masszázsra, ha neked is megfelel! -Ajánlottam fel a következő napirendet, most már higgattabban.
-Öhm, Miranda. Sajnálom, biztos nem esett semmi bajod? Nem égtél meg? -Kérdezte Sophy aggódva.
-Nem, nem még időben cselekedtem, na de nehúzzuk az időt, hiszen mindjárt vége a napnak, és még a felénél sem tartunk! Irány a masszázs! -Kiálltottam vidáman, majd el is indultunk a következő szoba felé, de előtte újra megidéztem Lepus-t, hogy ő se unatkozzon már ezen a napon. A következő szoba tele volt ágyakkal, és minden ágy mellett állt egy masszőr. A szobában kellemes koreai zene szólt. A falak mellett vízmágiával megbűvölt varázsvízesések folytak, amik mégjobban növelték a hangulatot.
-Nos, válassz egy masszőrt, és induljon a kényesztetés! -Mondtam, majd odasétáltam a hozzám legközelebbi ágyhoz, és ráfeküdtem. Pár perccel később már el is kezdtek minket masszírozni. Lepus és Draco pedig csak egymással játszottak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szépség szalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szépség szalon   Szépség szalon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szépség szalon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A szépség és a szörnyeteg (magánküldetés)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Törvényes céh épületek :: Blue Pegasus-
Ugrás: