KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Hiányzások

Go down 
+143
Nickolas Venom
Nightyngale Abyss
Fall-from-Grace
Hwarug Zhor
Karen de Laber
Ran Heaven
Laxus Dreyar
Gazille Redfox
Layla Trumbel
Kaylin Naser
Akamatsu Gempachi
Kato Brightmore
Kevin Hawkeye
Eddard Raregroove
Yorumi Tsukiko
Tezzeret
Ibaragi Soutetsu
Shiki
Josh Sharpblade
Geraud
Shiro Fukuboku
Naomi
Hayato Blacksoul
Alex Johnson
Särnoch Heimlich
Mateus Grandus
Stan Silversky
Juvia Loxar
Gilbert Barker
Neil Saitoh
Arashy Iduna
Ilaszior
Daniel Deamhan
Yuri Lockhart
Sophia Sanlinia
Pantherlily
Tony Smith
Petersen Ruw
Arisa Maruyama
Mimasuya Miliko
Sedric Crystalheart
Eigo Haruki
Sai Akuto
Bonnie
Cana Alberona
Natali Lilie
Glen Ordway
Angel Flyer
Rammus Traidoras
Dorf Geinos
Mark Deamon
Raikou Akuma
Demon D. Lance
Rohandar Blacksteel
Daudy Arizan
Nick Webster
Sarumi Toro
Raelae Xing'ke
Kitaszított
Den Starkiller
Gildarts Clive
Kyou Heidan
Christal Navarro
Lidérc
Mikomi
Strago Rhelm
Orson van der Hobbelheim
Akuri Senshi
Atsui Orestes
Jonathan McWilliams
Ralf Shaw
Adelus Morningway
Lonen Sing
Melanie Ripper
Leanna Darkness
Omeron Greensand
Igneel
Raven Nightroad
Sorov Mazjef
Piper Halliwell
Michael Grant
Matthew Stormshadow
Karmazsin
Nati Teina
Mona Okami
Lanami Isleen
Cassidy Angel
Sara Snow
Iris Bellerose
Elizabeth Colmen
Arashi Nagao
Shouki Sheiji
Tiffany Nysen
Fried Justine
Nadeer George
Rouuro Kao
Shiina Kaori
Anoya De Hielo
Anita Mordio
Firmus Kakte
Olive Nite
Yoona Rezelput
Rane Iceclaw
Elfman
Red Walter
Gabriel Caradhel
Nakamura Haneda Ai
Wakana Yuri
Yagura
Meido
Taro Zoom
Axel Freeze
Nova
Pandora Crusader
Tabuchi Metarikku
Ash Valentine
Ovan Sandinger
Noah Senshi
Takeshi Gakuro
Miranda Skyfire
Fritz D. Woodard
Itachi Sadamesu
Hiroshi Raidon
Dead Shadorick
Erza Scarlet
Cecil Weber
Sophie Black
Lucy Heartphilia
Raidon Kage
Adam Scythblue
Kitamura Kazuhiro
Reigen Hawkins
Eclesio de Magnolia
Kazuhiko Tachibana
Alice
Deniel L. Alkaera
Happy
Scar Larkes
Katsu Inozuke
Leena
Cancer
Gray Fullbuster
Natsu Dragneel
147 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next
SzerzőÜzenet
Ran Heaven
Gealdor
Gealdor
Ran Heaven


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Nov. 25.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 1
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 7:31 pm

Sziasztok~

Nos, azt hiszem itt az ideje szólnom erről… >.< Alig egy hónapom van vissza a vizsgákig emiatt az időm, amit írásra tudok szánni igencsak lecsökkent, közrejátszanak ehhez beadandók, tanulnivalók és személyes okok is, amit itt nem firtatnék >-< Mindenesetre igyekszem rendszerezni a dolgot és írni mindenfelé, főleg a határidős helyekre, ahogy az időm és energiám engedi, de ha valahova mégis késnék és nem kívántok várni nyugodtan hagyjatok ki az adott játékból. Esetleg, ha tényleg rendkívül fontos lenne, hogy írjak Privát Üzeneten keresztül, esetleg skypen nyugodtan lehet szólni róla és meglátom, mit tehetek az ügy érdekében.

Megértéseteket köszönöm!

Vissza az elejére Go down
Layla Trumbel
Elemi mágus
Elemi mágus
Layla Trumbel


Hozzászólások száma : 17
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. Jan. 13.
Tartózkodási hely : valahol Fiore-ban

Karakter információ
Céh: Goldn Phoenix
Szint: 1
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 3:01 pm

Naszóval... (megköszörüli a torkát) nagy bánatomra mától egy hétig tilos lesz géphez ülnöm egy rosszul sikerült kémiadolgozat miatt. Figyelem még változhat! A földrajzot még nem kaptuk meg No
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 4:59 pm

Elnézést kérek a hosszú kimaradás miatt mindenkitől de az elmúlt három hetem egy mentális idegöszeroppanással volt egyenlő. A hétvégén mindenki megkapja a posztokat tőlem meg minden mást is - xD - valamint a munkákkal kapcsolatos kérdéséket óhajokat sóhajokat ideiglenesen hozzám küldjétek. Amennyiben sürgető levelet írna valaki, óva intem eme tettől, mert kénytelen leszek büntetésből még két hétig váratni! Türelem gyermekeim türelem!

Táborral kapcsolatos információkért lehet telefonon keresni de este tíz után ha kérhetem ne, mert olyankor már igen csak nyugovó állapot fel közeledek és igen érzékenyen érint ha ilyenkor kell szignifikáns számadatokat mondanom a a reggeli árnak kiszámításához használt árrésről. Köszönöm!

Ja és hajnali hét előtt se hívjatok akkor se vagyok kommunikatív állapotban!
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeHétf. Ápr. 22, 2013 9:23 pm

Na szóval~ E hét csütörtöktől (04.25.) egészen következő hét utáni keddig (05.07.) nem vagyok elérhető.
A héten még próbálok mindenhová posztolni.
Játékostársaim és mesélőim megértését és türelmét előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 7:07 pm

Hát eljött azon ritka alkalmak egyike, amikor ide írok. Jövő hét kedden illetőleg május 02-től egészen 10-ig totálisan hiányozni fogok, ami azt jelenti, hogy lehet, hogy néha felnézek, de nem leszek gép előtt, tehát ne nagyon keressetek. És mivel mindennek oka az érettségi, így jöhet még hozzá több nap is, azokat majd megpróbálom szintén előre jelezni, de ha netán nem tenném, akkor az elkövetkezendő egy hónapban megértést kérnék a játékostársaimtól illetőleg a mesélőktől, ha netán csúsznék vagy hasonlók. Köszi!
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 9:03 pm

Hejhó!

Szerdától nagyjából hétfőig semmilyen módon nem leszek elérhető, utazás miatt. Utána igyekszem visszajönni, de a ZH-hét közeledte kissé hátráltatni fog.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimePént. Május 03, 2013 7:50 pm

Ezen a héten nem leszek elérhető, mert kétnapos osztálykirándulásra megyek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Karen de Laber
Elemi mágus
Elemi mágus
Karen de Laber


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. Apr. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : mindenhol megtalálsz, ahol van juharszirup

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimePént. Május 03, 2013 8:36 pm

A hétvégén nem leszek. Kétnapos osztálykirándulás, mint Alice-nak. Hmm... gyanús. Wink
Vissza az elejére Go down
Pantherlily
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Pantherlily


Hozzászólások száma : 166
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jan. 05.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 10
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeKedd Május 07, 2013 12:34 pm


Kedves Játékosok!

Nem vagyok a legtermékenyebb mesélő, sem a legjobban író, de sajnos a legmegbízhatóbb sem. Ittlétemre szórványosan lehetett csak számítani, mint a viharfelhőkére, amiket úgy gyűlölök. Gyűlölöm őket és most mégis nagyon körém rendeződtek. Én pedig ezt, sajnos nem állhatom.
Ahogy mondtam, nincs bérelt helyem a legek csarnokában, de amikor a munkáitok értékeltem, próbáltam úgy tenni, hogy legyen az kritika vagy dícséret, de lelkesedéssel töltsön el benneteket. Remélem éreztétek és a jövőben, ha szükség lesz rá, bármikor fel tudjátok majd idézni.
Nagyon szuper játékot és igazán király kalandokat kívánok nektek ebben a megunhatatlan világban!

Minden jót,
Lily
Vissza az elejére Go down
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeKedd Május 07, 2013 2:53 pm

Itt a vizsgaidőszak úgyhogy Shiki bácsi is bedobja a törülközőt, a küdijeimre még posztolokmert úgyis a végüket járják, de érdemben csak júni végén , júliusban leszek pápá Smile
Vissza az elejére Go down
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm

Sziasztok Kedves Játékosok!

Eljött ez a pillanat is. A mai nappal, személyes okokból megválok a mesélő karakteremtől. Fájó szívvel írom ezt, mert nagyon szeretlek titeket, szeretem a játékot veletek, szeretem olvasni az irományaitokat. Sok mindent kaptam tőletek ez alatt a két év alatt, és remélem legalább a töredékét sikerült vissza is adnom nektek, akár az általam mesélt küldetésekben, akár a pályázatelbírálásokban, akár a számomra oly' kedves kalandértékelésekben. Rohandar, téged mindenképpen szeretnélek itt kiemelni, azt hiszem mindenki közül rád vagyok a legbüszkébb, a te fejlődésed volt a legelképesztőbb, amit itt megtapasztalhattam az oldalon, és a tudat, hogy ha csak egy kicsit is, de részem volt benne, nagyon jó érzéssel tölt el. Rajtad kívül minden más állandó kalandírómnak is köszönöm azt a sok-sok izgalmas órát, amit munkáitok olvasásával tölthettem, még akkor is, ha épp fáradtan vagy kedvetlenül ültem is neki, sosem bántam meg, mire a végére értem.

Mindenkitől elnézést, akinek küldetést mesélek, a napokban valószínűleg mindannyian megkapjátok a jussotokat.

Még egyszer köszönöm Nektek ezt a szép, élményekben gazdag két évet!

Cana
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 1:48 pm

Picit eltűntem, de oka van... Sajnos 7 tárgyból eddig csak 3ra jutottam ki vizsgára és még 2nél van esélyem, hogy érvénybe hozzam ezt és kicsit sincs könnyű dolgom. A héten 3 zh és 1 beadandó vár rám, így a héten még egy kis szünetet és megértést kérnék mindenkitől, akivel játszom.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 7:28 pm

Sajnos az év végi hajtás miatt én is kénytelen vagyok kivonni magam a forgalomból egy időre. Ha a küldetésekkel kapcsolatban valami megbeszélésről lenne szó, kérlek küldjetek egy PÜ-t, naponta egyszer mindenképpen feljövök, hogy
megnézzem őket, szóval tuti felelek majd rájuk.
Vissza az elejére Go down
Karen de Laber
Elemi mágus
Elemi mágus
Karen de Laber


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. Apr. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : mindenhol megtalálsz, ahol van juharszirup

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimePént. Május 17, 2013 8:13 pm

Igen, pünkösdi hosszú hétvégére kiszabadulok a tanulás alól. Megyek falura, ahova az internet lába még nem tette be a kezét, szóval hétfő este leszek legközelebb elérhető.
Aztán jövőhét szerdától egészen szombat hajnalig újra utazom(szerdán leszek legközelebb elérhető), de akkor kicsit messzebbre megyek. Chividale del Friuliban fogok a kórusommal megpróbáltatást mérni az olasz hallgatóság fülére. Very Happy
Összefoglalom:
  • pontosan mostantól egészen jövőhét hétfő estéig nem leszek

  • majd jövőhét szerdától szombatig nem leszek
Vissza az elejére Go down
Ilaszior
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Ilaszior


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 05.
Age : 28
Tartózkodási hely : az idegeiden

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 12:22 pm

Bocsánat hogy el voltam tűnve mint szürke szamár a ködben, de kémia érettségiztem ami elég sok időmet elvitte, és egyéb magánjellegű problémák miatt nem volt időm írni. Most már újra vagyok, reményeim szerint aktívan (tanév végéig, amikortól elszórva de LESZEK tovább is, nem úgy mint tavaly)
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 12:47 pm

Az utóbbi időben nem voltam aktív a fórumon. Nos ennek egy igen nyomós oka van: a gépem egy alaplap cserén esett át, és az egy laptopra nem olcsó és nincs meg két nap alatt. Ezért volt a nagy eltűnésem, és mindenkitől elnézést kérek, akit feltartottam, hátráltattam. Mostmár visszavagyok és lehet nyaggatni mindennel.
Vissza az elejére Go down
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 10:43 pm

Nem leszek jelen a fórumon mostantól egészen péntek estig. Aki érint érint, akit nem hát nem. Mindenkinek jó játékot addig! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 1:17 pm

Mától hétfőig, nem leszek elérhető semmilyen formában, mivel hétfőn évfolyamunka védésem lesz és nem szeretnék évet ismételni. Hétfő este hattól lehet zargatni ismét.
Vissza az elejére Go down
Fall-from-Grace
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Fall-from-Grace


Hozzászólások száma : 9
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. May. 11.
Age : 36

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 1
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 7:58 pm

Nem valódi hiányzás, csupán elromlott a gépem, így akkor tudok fenn lenni, ha bátyám nincs idehaza. Igyekszem minél hamarabb orvosolni a problémát.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 3:59 pm

Előreláthatóan maximum péntek délután tudok csak reagálni bármire is, mivel
elég sok dolog jött össze erre a maradék két és fél napra. Mindenkitől
elnézést kérek, akit feltartok.
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 11:02 pm

Izééé... megint én. Tombol a vizsgaidőszak, és alig van szabadidőm... szóval ha megtennétek várjatok rám még egy picit. Aki türelmetlen, az nyugodtan kirakhat, nem akarok feltartani senkit. Igyekszem posztolni a minimális szabadidőmben (még 5 vizsgám van hátra, ebből 2 jövőhéten+tanfolyam nyári melóhoz, aztán rá kövin 2)
Vissza az elejére Go down
Nightyngale Abyss
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nightyngale Abyss


Hozzászólások száma : 2428
Aye! Pont : 11
Join date : 2015. Oct. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Night Glade

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2015 7:18 pm

Drágaságaim, tudom, hogy most kezdődik a küldink, de sajnos szerdán zh-m lesz MATEKból... szerda délután/de inkább este már leszek, és meg tudjuk beszélni a teendőket. Addig szurkoljatok, vagy valaki írja meg helyettem Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2015 5:37 pm

Csütörtökön sejtbiológia zh-t írok, így nem ígérem, hogy mindenkinek tudok majd időben posztot biggyeszteni. Bocsi
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2015 11:57 am

Bocsi, de ezen a héten tuti, hogy csak CSütörtökön fogok tudni írni. :/
Vissza az elejére Go down
Nickolas Venom
Sárkányölő
Sárkányölő
Nickolas Venom


Hozzászólások száma : 92
Aye! Pont : 107
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 6
Jellem: Kaotikus Semleges

Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2015 8:09 pm

Elnézést a csúszásaimért, de eltemetett az élet és korlátozottá vált az írásra alkalmas időm és lehetőségeim. Igyekszek mindig írni amikor tudok, bár nem tagadom, hogy ez lehet másoknak túl megy a türelem határán. Két aktív küldetésen vagyok, ha valahol sokat csúszok és a kollektíva úgy érzi nem vár rám, nem hibáztatom őket, akkor tegyenek ki. De ahogy tudok, igyekszek írni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 37 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
37 / 38 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Fórum-
Ugrás: