KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Yuuri Tsunayoshi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Yuuri Tsunayoshi
Elemi mágus
Elemi mágus
Yuuri Tsunayoshi


Hozzászólások száma : 5
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Nov. 20.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Yuuri Tsunayoshi Empty
TémanyitásTárgy: Yuuri Tsunayoshi   Yuuri Tsunayoshi Icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 8:35 pm

Yuuri Tsunayoshi Guy_from_Street_Fighter_Zero_3

Név: Yuuri Tsunayoshi
Nem: Férfi
Életkor: 16
Mágia: Elemi Mágia – Fém /engedélyezett/
Klán: nincs /ezt ki szeretném játszani/
Kinézet: Eléggé alacsony, és nem valami kigyúrt. Barna haja van, piros sportcipőt hord, és narancssárga edzőruhát.
Jellem: Legtöbbször csendes, főképp, ha idegenek társaságában van. Azonban, barátai társaságában elengedi magát, és akkor igazán szeret viccelni. Ha valamiről azt gondolja, hogy helytelen, az ellen kiáll, még ha tisztában is van azzal, hogy bajba fog kerülni.
Felszerelés: Egyetlen tárgya a nagyapjától kapott nyaklánc.

Előtörténet:
16 évvel ezelőtt születtem, bár azt, hogy hol, nem tudom. Első emlékem 4 éves koromból származik. Emlékszem, abban az időben minden napomat nagyapámnál töltöttem, mivel akkoriban még hivatásos mágusként dolgozott az apám, anyám pedig még a szülésbe belehalt. Ő (nagyapám) mesélt arról, hogy milyen a nagy mágusok élete. Mindig is arról álmodoztam, hogy én is egy leszek közülük, és hogy én leszek a legnagyobb. Tehát mikor apám végérvényesen visszavonult – ekkor 7 éves voltam – rábeszéltem, hogy tanítson. A családunkban hagyomány a fém mágia használata, és mivel apám S szintű volt, így bíztam benne, hogy a legjobbtól tanulom a legjobbat. Kezdetben nagyon nehezek voltak az edzések. Apám mottója az volt, hogy kellő erőnlét nélkül nincs hosszú távú varázslás, így időm nagy részét futással töltöttem, vagy apróbb súlyokat tartottam órákig, így a koncentrációmat is növelve. Igaz, ettől nem erősödtem meg, de a fájdalom elviseléséhez hozzászoktam.

12 éves voltam, és még nem tanultam igazi mágiát, mikor életem első harcába keveredtem. A barátaimmal játszottam, mikor pár huligán ránk támadt. Nekem sikerült elmenekülnöm, és egyből az apámhoz szaladtam. De mikor megkértem, hogy mentse meg őket, nemmel válaszolt. Iszonyat dühös lettem. Hogy lehet egy ember, aki ennyire erős, és egy legyintéssel elintézhetné azokat a bunkókat.
- Miért nem?! –ordítottam rá.
- Ne emeld fel a hangodat velem. – válaszolt hűvösen. – Amúgy sem az én dolgom. Felőlem akár meg is halhatnak.
- Ho… Hogy mondtad? – kérdeztem elcsukló hangon. – azt… azt hittem egy hős vagy.
- Csak pénzért hősködöm. – zárta le mondandóját.
- Nem… nekem ilyen ember nem lehet az apám… NEEEM! – kiáltottam rá, és éreztem, hogy öklöm önkéntelenül is felé lendül.
- Kezet emelsz apádra? – kérdezte, miközben ütésem felé tartott. – Ezt megbánod.
Ebben a pillanatban megéreztem az öklét az arcomban. Az ütés olyan erős volt, hogy eltörte az orromat.
- Ennyi volt. Ki vagy tiltva innen. Többet ne is lássalak.
- Nem baj! – válaszoltam könnyeimmel küszködve. – Majd visszatérek, még nálad is erősebben, és bosszút állok ezért. Készülj fel!
Ezután elmentem az egyetlen helyre, ahol befogadtak volna, nagyapámhoz. Elmondtam neki a történetet, és megígérte, hogy majd ő kiképez. Sajnos a kiképzésem félbe szakadt, miután 14 éves koromban, egy szívroham hatására korházba került, ahol kiderült, hogy már csak pár órája van hátra. Ekkor elmondott egy titkot arról, hogy ő hol tanulta a mágiát. Elmondta a mesterének a címét, és adott egy nyakláncot, amit a mestere a tanítványainak ajándékozott. Elindultam hát, és néhány nap gyaloglás után elértem a férfihez. Miután ő is meghallgatta az eseményeket, és látta az elszántságomat, beleegyezett a tanításomba. Az edzések kicsit kemények voltak, de meglett a hatásuk, hiszen közel tökéletesen elsajátítottam a fém mágia alapjait.

Egy nap, mikor edzés után a közeli városba mentem, megakadt a szemem két férfin, akik éppen egy nőt próbáltak bántalmazni. Használtam a mágiámat, és kiütöttem az egyiket, de a társa egy késsel kis híján leszúrt, mikor egy villám belecsapott. Ekkor egy férfi jelent meg, aki elmondta, hogy a megtámadott lány a barátnője, és megköszönte, hogy megmentettem. Megkérdeztem, hogy hol lett ilyen erős, amire azt válaszolta, hogy egy klánnál. Mesélt a klánokról, és őszintén szólva tetszett, amit hallottam. Elhatároztam, hogy amint befejezem az edzéseket, csatlakozok egyhez. Egy év múlva végeztem is, és a legközelebbi klán felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Yuuri Tsunayoshi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuuri Tsunayoshi   Yuuri Tsunayoshi Icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 6:21 pm

Üdvözlet! Mivel kezdjük a pozitívumokkal avagy a negatívumokkal? Kezdjük a negatívval inkább: A történeted kifejezetten kellemetlen a szemnek és ezt nem főleg a balszerencsés színválasztásra értem. Ez csak formalitás de sokkal szebben nézne ki rendesen és úgy is meglenne a kellő terjedelem úgy hiszem. Igaz eléggé szűkszavúra sikeredett, de nem túlságosan, a szükséges információk tökéletesen, hiány nélkül megvannak benne, így hát elfogadom! Készítsd el az adatlapodat:
Szint: 1
Varázserő: 250
Kezdőtőkéd: 100. 000 Gyémánt
Varázslataid Metal Magic, Iron Bullet
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
 
Yuuri Tsunayoshi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yuuri Tsunayoshi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Elemi mágus-
Ugrás: