KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Tabuchi Metarikku familiáris pályázata - Tango

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabuchi Metarikku familiáris pályázata - Tango Empty
TémanyitásTárgy: Tabuchi Metarikku familiáris pályázata - Tango   Tabuchi Metarikku familiáris pályázata - Tango Icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 10:33 pm

Pályázat
A Magic Boat Társaság hajóin száguldok Hargeon felé, bár a sebességből, és a folytonos dülöngélésből már igazán elegem van. Az új munkából visszatérve kellett rádöbbennem, hogy tengeri beteg vagyok... a lehető legtöbbször rohantam ki az első osztályról a WC-re, bár néha hamis volt a riasztás a gyomrom részéről, néha pedig az újonnan megrendelt, tökéletes minőségű ételeket adtam vissza az anyahajónak, vagy anyatermészetnek...?
A hosszú hajóút hamarosan véget ér, közli velünk az egyik pincér. Nyugodtan terpeszkedek el a székben - végre leszállhatok erről az instabil járműről. Sose szerettem a vízet... hát még utazni rajta egy hajón, amibe egy ütéssel léket ütök... hát...
Leszállás a hajóról, végre.. három napig voltam távol az otthonomtól, és, bár még órákig tart az út Eráig, egy szőke fejet látok meg a tömegben, aki ide-oda kapkodja a fejét, vállán egy pici folt. Elmosolyodok, örömmel tölt el, hogy idáig kijöttek értem...
Lerohanoka hajóról, és rögtön felé futok, ám Ő háttal áll nekem, én pedig lefékezek mögötte.
- Bú! - ordítok a fülébe, mire Ő összerezzen, és kishíján beugrik a hajó mellé hajtóműnek. - Aranyos vagy, hogy kijössz értem.. - ölelem meg, és Ő visszaölel.
- Semmiség, de ki maga? - szól egy nagyon mély hang hozzám, és krákogást hallok a válla felől.
Rögtön hátraugrok, és kínosan vigyorogva magyarázkodok, majd eloldalgok. Hát, ez nem Axel volt.. és nem is Frox.
Tovább keresve nem találom Őket, így inkább elindulok a vonat állomásra, egyenesen a pénztárhoz, de a jegyet, amit veszek Era felé, már nem tudom kifizetni, mivel valaki arrébb lök.
- Hé, bunkókám! Nézni is kéne, hogy ki áll a sorban! - förmedek rá a felém magasodó árnyra.
- Hé, Tabukám.. - szól hozzám lágy hangon. - én látlak, szerinted miért jöttem ide? - mosolyog rám. - Kérek én is egy jegyet Erába, a lányét én fizetem.
Mire felfogom, hogy Ő Axel, már rég átölel és vonszol a vonat felé. Csak mosolyogva megy előre, velem és Frox-szal az oldalán.
Fenn a vonaton, amikor elsuhanunk az erdők mellett, felpattan a szemem.
- Hé, szálljunk le egy kicsit itt az erdőknél, és sétálgassunk! Úgy is visszaszállós jegyünk van, nem? Meg Frox is itt toporzékol...
- Őőő de, oké. Szálljunk.
Épp, hogy sikerül leugranunk a vonatról, mivel én persze az utolsó pillanatban határoztam el magamat, és Frox is először ott maradt a kabinban.
Kinn az erdőben igen jó a hangulat, bár egyre sötétebb helyekre érünk, a régi vasbányák mellé. Ott beülünk az egyik kis kocsiba, és úgy folytatjuk a beszélgetést. Tudniillik ezen a helyen régen vagy tömör vasat adtak el összeolvasztva, vagy vasba olvasztva csempésztek műtárgyakat, sőt, előfordult, hogy vasba olvasztott dolgokat találtak, bányásztak ki, egy olyan csodabánya volt, amíg működött, azóta persze kirabolták, akik idáig eltaláltak.
A beszélgetés közepette egyszerre szippantunk a levegőbe, és kiáltunk fel.
- Kaja! - nézünk egymásra nevetve, majd kiugrunk a kocsiból, és az orrunkat követke indulunk meg arra felé, ahol az ételt sejtjük. Odaérve a szag gazdájához egy nálunk kétszer akkora vastömb nehezedik felnék.
- Nos.. Őőő, Tabu, ha megkérhetlek.. - vigyorog rám Axel.
- Oké, de ha Hakobe-hegyet látogatjuk meg, hókotróként foglak használni. - szólok vissza a szokásos csípkelődéssel, majd rávetem magam a hatalmas szürkeségre.
Nem telik sok időbe, a szag erősödik, és két perc múlva már egy hatalmas fehér foltot látok meg, rajta néhány kék mintázattal.
- Egy tojás..?
Jobban belehúzok, és addig rágom körül a hatalmas tojást - mely tényleg, nagyon nagy - míg ki nem tudom húzni, és egy lyuk nem keletkezik a tömbben. Átkarolom a tojást, és óvatosan leugrok Axel mellé.
- Itt az ebéééd! - nyalja meg a száját, és Frox helyeslően vakkant, mire én szorosabban kezdem ölelni a tojást, de épp, hogy nem roppantom össze.
- Nem, hé, hé! - ellenkezek. - Ez egy élőlény.. hatalmas.. - mosolygok. - Neveljük fel.. ketten!
Axel először értetlenül néz rám, de aztán beleegyezik, így ölelve a tojást indulunk vissza a vonatállomásra, hogy majd Erában felnevelhessük a tojást..


Adatok:
Név: Tango
Faj: Exceed
(Leendő) Kinézet:
Tabuchi Metarikku familiáris pályázata - Tango 38404
Felnőtt, szárnyas, illetve színes képét kikelése után linkelném.


A hozzászólást Tabuchi Metarikku összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 06, 2012 8:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Tabuchi Metarikku familiáris pályázata - Tango Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabuchi Metarikku familiáris pályázata - Tango   Tabuchi Metarikku familiáris pályázata - Tango Icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 3:35 pm

Hát azt hiszem ezt elfogadom! Feltéve ha megvan hozzá a 25. 000 Gyémántod!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
 
Tabuchi Metarikku familiáris pályázata - Tango
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nyolcaddöntő: Tabuchi Metarikku vs Tango
» Tabuchi Metarikku
» Tabuchi Metarikku
» Tabuchi Metarikku
» Tabuchi Metarikku

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: Familiáris pályázat-
Ugrás: