KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Atsui Orestes

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2011 2:18 pm

Egy furcsa érzés

Furcsa érzés kerített hatalmába azon az álmos reggelen. Olyan érzés, amit utoljára kislány koromban éreztem, mikor Akira magához vett. Honvágyam volt. Tudtam, mert felismertem, de nem értettem, hiszen otthon voltam. A saját lakásomban, a saját dolgaim vettek körül. Valószínűleg csak egy kósza, eltévelyedett érzés volt, legalábbis én erre gondoltam, majd egy vállrándítással eloszlattam kételyeimet, és elindultam a klánházba.

Út közben többször is eszembe jutott egykori mesterem. Ezt nem furcsálltam, ugyanis Akira folyton velem volt gondolataimban, de még álmaimban is gyakran megjelent. Tanításait és bölcsességeit az élet szinte nap, mint nap igazolta, engem pedig megerősített abban, hogy a vele töltött négy év alatt többet tanultam, mint életem hátralévő részében fogok. Most azonban nem csak tanítványaként hallottam magamban újra hangját. Nem. Máson járt az eszem. ~ Vajon mi lehet most vele? Közel három éve nem láttam. ~ Abban biztos voltam, hogy él még, sőt jó egészségnek örvend. Egészen bizonyos voltam benne, hogy megéreztem volna, ha megkörnyékezi a halál. Hiszen ő maga mondta nekem, hogy különleges, mágikus kapocs van köztünk. Tudtam, hogy ez nem csak tündérmese, és azt is tudtam, hogy a furcsa érzések nem véletlenül kerítettek hatalmukba. Mire a klán főbejáratához értem, tudtam mit kell tennem.
- Jó reggelt! – köszöntöttem Liz-t, és a többi korán kelő klántársamat, majd egyenesen a pulthoz sétáltam, ahol Bob mester ügyködött néhány pohárral.
- Szervusz Tündérkém! – köszöntött a hozzá illő kedves hangon.
- Jó reggelt! Mester, csak szólni szeretnék, hogy elmegyek néhány napra. Talán egy hétre, még nem tudom.
- Csak nem megint küldetésre mész?
- Ezúttal nem. – rövid szünetet tartottam, majd folytattam. – Haza megyek.
A Mester komoly arccal nézett rám, de egyáltalán nem tűnt meglepettnek.
- Rendben. Vigyázz magadra Atsui, és várunk vissza szeretettel. – mélyet sóhajtottam, majd mikor kifújtam a levegőt, mosolyogva bólintottam, és elindultam vissza a lakásomba.

Hazatérés
Fél úton magamat is meglepve, futásnak eredtem. Az ajtón szinte berontottam, és nem telt el több tíz percnél, máris úton voltam a vonatállomásra. A pénztárnál türelmetlenül toporzékoltam, majd mikor végre sorra kerültem, Hargeon-ba vettem egy oda-vissza útra szóló jegyet. A vonatút a szokásosnál is lassabban telt. Éreztem, hogy minél közelebb kerülök szülőfalumhoz, annál izgatottabb leszek. Még délelőtt leszálltam a vonatról Hargeon állomásán, és azonnal útra keltem Sakane felé.

Órákig tartó gyaloglás után, valamikor délután felvett egy lovas kocsi, így estére el is értem úti célomat. ~ Szinte semmit nem változott ez a hely, mióta utoljára itt jártam. ~ gondoltam, miközben lassan gyalogoltam a rozoga faházakkal szegélyezett földúton. Az emlékek teljesen magukkal ragadtak. A sós tenger illata keveredett az erős halszaggal, ahogy a part mentén haladtam. Az első elágazásnál megálltam, és megbabonázva meredtem magam elé. Az utcácska végén ugyanis ott állt régi házunk, ahol oly sok boldogság, de megannyi szomorúság is beleivódott lelkembe. Egy pillanatig elgondolkodtam, hogy megnézem, de aztán lehunytam szemem, és inkább balra fordultam, hogy egy még kisebb utcában folytassam a bandukolást. A harmadik háznál megálltam, jól megnéztem, hogy biztosan jó helyen járok-e, aztán a kapuhoz sétáltam. A levegő hűvös volt, és nyirkos, az utcán egy lélek sem járt, mélységes csend vett körül. Az ablakokon kellemes sárgás fény tódult ki, szívem egyre hevesebben vert, levegőt is kétszer annyit vettem, mint amennyi szükséges lett volna. Szinte éreztem a jelenlétét. Kinyitottam a kaput, és a ház ajtajához sétáltam. Kezemet felemeltem, vettem egy mély levegőt, és bekopogtam. Vártam, de nem történt semmi, ezért újra kopogáshoz emeltem karomat, de mielőtt még ujjaim elérték volna az ajtót, az hangos nyikorgással kitárult.
- Atsui! Tudtam, hogy visszajössz.
- Akira! – kiáltottam, és fojtogató ölelésbe zártam.

Inokuma Pengéje

Két napig megállás nélkül meséltem mi történt velem az elmúlt években. Akira türelmesen hallgatott, közben pedig együtt felkerestük azokat a helyeket, ahol gyerekkoromban szívesen játszottam, vagy csak elmélkedtem az élet nagy dolgairól. Aztán második nap este, mikor befejeztük a vacsorát, leültetett a nappaliban, azt mondta várjak, és kiment, majd egy kardhüvellyel tért vissza. Leült mellém és rám nézett.
- Atsui. Most elmesélek neked egy történetet, és kérlek csendben hallgass végig. – bólintottam. – Ez itt az ükapám kodachi-ja. Felteszem láttál már kodachi-t. – ismét bólogattam. – Nos ilyet még nem. – kihúzta a pengét a hüvelyből, és elém tartotta. – Jól nézd meg. – kezembe vettem, és egészen közelről szemügyre vettem.
- De Akira…ennek nincsen éle. – közöltem meglepetten, miközben ujjaimat végigsimítottam a teljesen tompa pengén. – Ez pedig itt a te mágikus pecséted. – a markolat alatti kör alakú szimbólumra tévedt érintésem. – Mi ez Akira? – néztem rá gyanúsan, de ő csak mosolygott.
- Nos mint mondtam ez az ükapám, Isato Inokuma kodachi-ja. Isato a híres Lamia Scale céh mágusa volt. Fiával, az én dédnagyapámmal, együtt nagyon erős mágusok voltak, együtt jártak mindenféle kalandokra és küldetésekre. Isato tűzmágus volt, de mint azt te is tudod, elemi mágusként szüksége volt egy közelharcban is hatékony fegyverre. Mérete, és könnyű kezelhetősége miatt végül a kodachi mellett döntött. De olyan fegyvert akart, amit rajta kívül senki sem tud használni. Megkeresett hát egy olyan kovácsmestert, aki a legnagyobb fegyvermágusoknak is készített különleges fegyvereket. Elmondta neki milyen pengére van szüksége, a kovács pedig elkészítette neki ezt a kodachi-t. A kovács természetesen nem adta ki a titkát, ezért ma is rejtély, hogy valójában hogy működik. Valószínűleg mágiát is használtak a készítésekor. Nagyapámtól hallottam olyan mesét is, hogy a pengét Isato vérével keverve öntötték ki, de nem tudom ebből mennyi igaz. A lényeg, hogy a kodachi, amit a kezedben tartasz, eddig apáról fiúra szállt. Kizárólag Inokuma leszármazottai tudják használni, mindenki másnak csak egy életlen, haszontalan játék kard. A markolatán mindig az aktuális tulajdonosának pecsétje jelenik meg. Jelen esetben az enyém, de nekem már nincs rá szükségem, így továbbszáll az Inokuma család legfiatalabb tagjára.
- Ez azt jelenti, hogy…
- Igen Atsui. Ez azt jelenti, hogy családunk mágikus kodachi-ja mostantól a te birtokodban lesz.
- De hát nekem gőzöm sincs a kardforgatásról, Akira.
- Majd lesz. De most azt hiszem ideje lefeküdni aludni. – kivette kezemből a pengét, és visszacsúsztatta a hüvelybe.
- Én nem vagyok még álmos. – próbáltam ellenkezni.
- Attól még aludni fogsz. – közölte mosolyogva, én pedig szót fogadtam, de hiába feküdtem le, sokáig nem jött álom a szememre.

Másnap reggel kipihentem ébrdtem, Akira már várt a reggelivel.
- Hogy lehet, hogy tizenhat év alatt egyszer sem említetted nekem ezt a kardod? Sőt, anyám sem beszélt róla, pedig ő nagyon büszke volt a család mágus múltjára. – tettem fel az éjszaka megfogalmazódott kérdéseket, mikor lenyeltem az utolsó falat reggelit is.
- Tudod a kardot mindig csak akkor kaphatta meg az utód, ha már bizonyította, hogy rálépett a helyes útra. Hiszen a legártatlanabb gyermek is rátévedhet a gonoszság felé vezető ösvényre. Ha pedig beszéltem volna róla, akkor vágytad volna az elérhetetlen, ez pedig olyan, mintha megváltottam volna a jegyed a pokolba induló vonatra. Érted mire gondolok? – bólogattam. – Most, hogy beléptél egy legális klánba, és nap, mint nap más embereken segítesz, biztos vagyok benne, hogy megtaláltad a számodra kijelölt utat.
- Hogyan lesz enyém a kard? Azt mondtad, hogy a pecsét majd kicserélődik a pengén. Remélem ehhez nem kell valami véráldozatot hozni, mert akkor inkább lemondok róla. – mosolyogtam, ő pedig felnevetett, aztán kivonszolt a még mindig álomszép növényekkel, és apró, csobogó patakocskákkal teli japán kertjébe.
- Nem kell véráldozat. A dolog nagyon egyszerű. Én lemondok róla, nincs már rá szükségem. Nézd csak.. – felém nyújtotta a kodachi-t, aminek pengéjén lassan eltűnt a gravírozott pecsét, s a helyén csak a tiszta, sima fém maradt.
- A kard most senkihez nem tartozik. Akkor lesz a tiéd, ha már valóban a magadénak érzed. Ha már elhiszed, hogy ez nem csak egy kard, hanem a tested, a lényed része. Próbáld meg. – elvettem a kardot, de persze nem történt semmi. A markolatát finom, puha bőr fedte, és meglepően könnyű volt. Ügyetlen köröket írtam le vele a levegőben, azelőtt sosem használtam kardot.
- Nehéz lesz így magaménak éreznem. Olyan idegen a kezemben egy kard. – mondtam kicsit lemondóan, miközben tovább hadonásztam, hátha megszokja a kezem.
- Atsui. A hal sem attól lesz vízi állat, hogy mennyire jól tud úszni, hanem attól, hogy arra született, hogy ússzon, és ezzel tisztában is van. El kell fogadnod, hogy arra születtél, hogy megörököld a kardot. Menni fog hidd el, nekem is időbe telt, míg ráéreztem. A kodachi a varázserőddel működik. Koncentráld hát a mágiádat a pengébe. Hunyd be a szemed, és képzeld el, hogy harcolsz, de nem egyedül, hanem a karddal. Ne eszköznek tekintsd, hanem társnak, akinek az oldalán bármire képes vagy. Gyakorolj. – azzal bement a házba.
- Hát legyen. – sóhajtottam, majd lehunytam szemem, és azt tettem, amit Akira mondott.

Az új társ

Két napig szinte megállás nélkül gyakoroltam a használhatatlan kodachi-val. Ahogy Akira tanácsolta, bekötött szemmel elképzeltem, hogy mindenféle démonok ellen harcolok, a kard pedig működik, ahogyan gondoltam, hogy működnie kéne. Aztán második nap este valami furcsa vibrálást éreztem a kezemben, amivel a markolatot tartottam. Lehúztam fejemről a kendőt, és alig hittem a szememnek. A penge aranyszínben ragyogott az apró homokszemcséktől, melyek teljesen beborították, körülötte pedig még több homok áramlott komótosan a levegőben. Közelebb emeltem arcomhoz, hogy jobban megvizsgáljam, és akkor vettem észre, hogy közvetlen a markolat alatt, a pengén kirajzolódott mágikus pecsétem, és türkizfénnyel ragyog a kavargó homok alatt. Egy pillanatig még megbűvölve nézegettem, aztán széles mosolyra húzódott szám.
- Akira! Akira! Sikerült!! – kiáltottam önfeledten, mesteren pedig ujjongva rohant felém.
- Ugye megmondtam, hogy sikerülni fog Atsui. – elégedetten vigyorogva átölelt, és jól megszorongatott, ahogy szokta.

Másnap boldogan vettünk búcsút egymástól, és megígértem, hogy nemsokára újra meglátogatom. Azzal elindultam vissza családomat jelentő klánomhoz, de immár újdonsült „társammal” az oldalamon.



Név: Blade of Inokuma / Inokuma Pengéje

Leírás: Teljesen életlen, látszólag használhatatlan kodachi. Markolattal együtt 55-60 cm hosszú, rendkívül masszív, mégis pehelykönnyű, mivel a penge nem tömör, hanem üreges. Ezekben a kis járatokban áramlik használójának mágiája, maga az elem, jelen esetben a mágikus homok. Használatakor Atsui megtölti a kardot mágiájával, aminek markolatán türkiz fényben felizzik belegravírozott mágikus pecsétje, a pengét pedig aranyszínű, fénylő homok vonja be. A homok látszólag nem alkot tömör egységet, mégis sokkal élesebb lesz, mint egy átlagos kodachi. Csak az Inokuma vérvonal leszármazottai tudják használni. Viszonylag kevés varázserőt emészt fel, de hatékonysága a varázserő csökkenésével egyenesen arányos.

Egyéb képesség: A kodachi érzékeli más mágusok jelenlétét Atsui közvetlen közelében (max. 4-5 méter). Ilyenkor szintén felizzik a gravírozott pecsét, de csak rövid időre. Minél közelebb van a mágus, annál fényesebb. Kizárólag a mágus/ok jelenlétét érzékeli, képességet és erőt nem lehet vele megállapítani.

Ez alapján a meglehetősen gagyi kép alapján nagyjából el lehet képzelni hogy néz ki. Razz
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 9:15 am

Rögtön első olvasás után már megtetszett ez a kard. Felteszem véletlenül sem befolyásolt A gyűrűk urából Fródónak a Fullánk nevezetű kardja, aminek a pengéje kéken világított, ha orokok voltak a közelében Very Happy
Annak különösen örültem, hogy végre nem egy ilyen hiper tápos képességet talált ki valaki. Ez hogy csak a jelenlétét érzékeli ez elég hasznos mégis még korrekt képesség. De akkor lássuk is a vásárlási paramétereket:

Név: Blade of Inokuma / Inokuma Pengéje
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: Teljesen életlen, látszólag használhatatlan kodachi. Markolattal együtt 55-60 cm hosszú, rendkívül masszív, mégis pehelykönnyű, mivel a penge nem tömör, hanem üreges. Ezekben a kis járatokban áramlik használójának mágiája, maga az elem, jelen esetben a mágikus homok. Használatakor Atsui megtölti a kardot mágiájával, aminek markolatán türkiz fényben felizzik belegravírozott mágikus pecsétje, a pengét pedig aranyszínű, fénylő homok vonja be. A homok látszólag nem alkot tömör egységet, mégis sokkal élesebb lesz, mint egy átlagos kodachi. Csak az Inokuma vérvonal leszármazottai tudják használni. Viszonylag kevés varázserőt emészt fel, de hatékonysága a varázserő csökkenésével egyenesen arányos.
A kodachi érzékeli más mágusok jelenlétét Atsui közvetlen közelében (max. 4-5 méter). Ilyenkor szintén felizzik a gravírozott pecsét, de csak rövid időre. Minél közelebb van a mágus, annál fényesebb. Kizárólag a mágus/ok jelenlétét érzékeli, képességet és erőt nem lehet vele megállapítani.



A hozzászólást Natsu Dragneel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 18, 2011 2:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 10:18 pm

Akkor ezennel meg is vásárolnám a hőn áhított fegyvert. *.*

- 180 000

az annyi, mint...

maradt: 29 100 pénzem.

Köszönöm *.*
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 2:46 pm

Rendben, akkor egy pipa neked is, és én is bekarcolok egyet magamnak, végre kezdenek fogyni a dolgok itt a belső mágiánál.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 2:12 pm


~~~
Behunytam a szemem, és összpontosítottam. Kiürítettem elmémet, és minden energiámat a feladatra koncentráltam. Nem létezett más, csak a körülöttem lebegő porszemek; éreztem minden apró rezzenésüket. Gondolataim végre kitisztultak, furcsa érzés költözött lényembe egy pillanat erejéig. Olyan érzés, ami régóta nem látogatott meg, de még csak messziről sem láttam. A béke, megnyugvás csalóka érzete volt ez; kihasználtam azt a röpke, elmúló pillanatot, és erőt merítettem abból a kósza érzésből. Jól a lelkembe véstem milyen volt, hogy véletlenül se felejthessem el újra.
A szemcsék megmozdultak; kavargó halmazuk egy hal által megbolygatott folyó fenekére emlékeztetett. Megkerestem a zavaros részt, és térdemen pihenő tenyerem lassan a földre csúsztattam. A szemcsék újra megbolydultak a földön aranyszín tükörként megnyíló futóhomok hatására.
- Majdnem – horkantott fel Shimao Mester a hátam mögül. Kinyitottam szemeim, és feltápászkodtam. Kellemetlenül sajogtak lábaim, amik legalább egy órája törökülésbe kényszerítve szorongtak.
- Fogadok, hogy csak arrébb ugrottál.. – nyögtem nyújtózkodás közben, majd végre beszélgető partnerem felé fordultam.
- Hhm.. a te varázslataid elől nem kell félreugranom Atsu – felelte enyhe gúnnyal, de arcán kedves mosollyal.
- MÉG nem – korrigáltam, és a Mester kezében lógó batyut kezdtem méregetni. – Csak nem ebédre valót hoztál? – nyeltem egy hangosat. Korán keltem aznap, nem tudtam aludni, pedig mostanában ez már egyre kevésbé volt jellemző. Kihagytam a reggelit, és rögtön kimentem a ház melletti tisztásra gyakorolni, hátha fel tudok mutatni valamit, mire Koko visszaér a szárazföldről.
- Jó a szemed – felelte szokásos nyugodt, selymes hangján, majd belenyúlt a zsákocskába, és előhúzott valami gyümölcsszerűséget. Jóízűen beleharapott, én pedig korgó gyomorral elindultam felé, de amint megmozdultam, hátat fordított, és komótos léptekkel elindult a ház felé. – Előbb a tanulás, aztán az élvezetek..
- De hát én reggel óta gyakoroltam, éhes vagyok – szóltam utána megrökönyödve, de már csak a zár kattanása felelt rimánkodásomra. – Pff... hát jó.. – duzzogva visszatelepedtem a puha fűbe, és újra lehunytam szemeim...
~~~


Atsu / Homok mágia


Név: Sensation / Érzékelés
Szint:
Ár:
Leírás: Atsu egy 20 méter átmérőjű körben –aminek ő a középpontja –apró szemcsékből álló homok felhőt idéz maga köré, amiben a legalább macska méretű élőlények mozgását képes érzékelni a megmozduló szemcsék segítségével, illetve pontosan meghatározni a tartózkodási helyüket. A művelet néhány másodperces összpontosítást igényel. Aki belép a körbe, nem látja a szemcséket, de nehezebben vesz levegőt, illetve Atsunál erősebb varázslók érzékelik a mágikus rezgéseket a levegőben.
Tanító: Shimao Mester

Koko / Növény mágia


Név: Thorny Vines / Tüskés indák
Szint:
Ár:
Leírás: A Grapling Vines továbbfejlesztett változata. Koko tövises murvafürt magokat szór a földre, amikből erős, fás szárak nőnek ki. Színes, lándzsa alakú levelek borítják, ezek közt bújnak meg a hegyes tüskék, végig a fás száron. Ugyanúgy működik, mint a Grapling Vines, csak szívósabb, és a tüskék csúnya sérüléseket okozhatnak.
Tanító: Shimao Mester

Név: Enchanted Black Bat Flower / Megbűvölt denevérvirág
Szint:
Ár:
Leírás: Koko egy denevérvirág /Tacca Chantrieri/ magot hajít a földre, amiből azonnal kinő a kb. 1.5 méter magas növény. Egy darab, szokatlanul nagy virágot növeszt, aminek a közepéből szint x 1 levelekből összepréselt, kőkemény - 3-4 cm átmérőjű – golyót lövell ki. Az irányt Koko határozza meg.
Tanító: Shimao Mester

Név: Myōga Ginger Spears / Mioga Gyömbér Lándzsák
Szint:
Ár:
Leírás: Koko mioga gyömbér magokat szór a földre, amikből egy 1.5 méter átmérőjű területen szinte kirobbannak a nyövény szárai. Levelei hegyesek, élesek és szilárdak, könnyedén felnyársalhatják, vagy csúnyán megsebezhetik az óvatlan ellenfelet. A lándzsák 50 cm magasra nőnek, olyan távolságban, ameddig Koko még képes eldobni a magvakat.
Tanító: Shimao Mester

Közös varázslatok:

//Mivel elvben a VE-nk összeadódik a familiárisommal, játék technikailag ezt szerintem csak közös varázslatokkal lehet kijátszani, illetve sokkal erősebb így a kapcsolat, és talán érdekesebben lehet leírni a harcokat is. Smile//

Név: Enchanted Roots / Megbűvölt Gyökerek
Szint:
Ár:
Szükséges varázslatok: Sand Magic, Enchanted Black Bat Flower
Leírás: Az Enchanted Black Bat Flower varázslat továbbfejlesztett változata. A különbség annyi, hogy Koko Atsu mágikus homokját használja táptalajnak, tehát arra dobja rá a magokat, a támadás ereje így megnő az Atsu által befektetett varázserővel.
Tanító: Shimao Mester

Név: Spiritual Nexus / Lélek Kapcsolat
Szint:
Ár:
Szükséges varázslatok: Sand Body, Thorny Vines
Leírás: Koko Atsu homoktestét használja táptalajnak, arra szórja a tüskés murvafürt magokat, amikből virágtalan, levelek nélküli, tüskés indák nőnek ki. Az indák Atsu karjára tekeredve helyezkednek el, de akár 3-4 méter messzire is elérnek. Az indákat Koko mozgatja, így ő nem tud közben más varázslatot használni. A támadás erejéig összeadódik kettejük varázsereje.
Tanító: Shimao Mester

A tanulás folyamatát kalandokban kívánom kijátszani. Smile
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2013 5:26 pm

Név: Sensation / Érzékelés
Szint: 4
Ár: 550.000
Leírás: Atsu egy szint*4 méter átmérőjű és szint*1 méter magasságú hengerbe –aminek ő a henger alsó lapjának a középpontja –apró szemcsékből álló homok felhőt idéz maga köré, amiben a legalább macska méretű élőlények mozgását képes érzékelni a megmozduló szemcsék segítségével, illetve pontosan meghatározni a tartózkodási helyüket. A művelet néhány másodperces összpontosítást igényel. Aki belép a körbe, nem látja a szemcséket, de nehezebben vesz levegőt, illetve Atsunál erősebb varázslók érzékelik a mágikus rezgéseket a levegőben.

Koko / Növény mágia


Név: Thorny Vines / Tüskés indák
Szint: 2
Ár: 11.000
Leírás: A Grapling Vines továbbfejlesztett változata. Koko tövises murvafürt magokat szór a földre, amikből erős, fás szárak nőnek ki. Színes, lándzsa alakú levelek borítják, ezek közt bújnak meg a hegyes tüskék, végig a fás száron. Ugyanúgy működik, mint a Grapling Vines, csak szívósabb, és a tüskék csúnya sérüléseket okozhatnak.

Név: Enchanted Black Bat Flower / Megbűvölt denevérvirág
Szint: 2
Ár: 11.000
Leírás: Koko egy denevérvirág /Tacca Chantrieri/ magot hajít a földre, amiből azonnal kinő a kb. 1.5 méter magas növény. Egy darab, szokatlanul nagy virágot növeszt, aminek a közepéből szint x 1 levelekből összepréselt, kőkemény - 3-4 cm átmérőjű – golyót lövell ki. Az irányt Koko határozza meg.

Név: Myōga Ginger Spears / Mioga Gyömbér Lándzsák
Szint: 4
Ár: 22.000
Leírás: Koko mioga gyömbér magokat szór a földre, amikből egy 1.5 méter átmérőjű területen szinte kirobbannak a növény szárai. Levelei hegyesek, élesek és szilárdak, könnyedén felnyársalhatják, vagy csúnyán megsebezhetik az óvatlan ellenfelet. A lándzsák 50 cm magasra nőnek, olyan távolságban, ameddig Koko még képes eldobni a magvakat.

Közös varázslatok:

Név: Enchanted Roots / Megbűvölt Gyökerek
Szint: 4
Ár: 572.000
Szükséges varázslatok: Sand Magic, Enchanted Black Bat Flower
Leírás: Az Enchanted Black Bat Flower varázslat továbbfejlesztett változata. A különbség annyi, hogy Koko Atsu mágikus homokját használja táptalajnak, tehát arra dobja rá a magokat, a támadás ereje így megnő az Atsu által befektetett varázserővel.

Név: Spiritual Nexus / Lélek Kapcsolat
Szint: 8
Ár: 3.345.450
Szükséges varázslatok: Sand Body, Thorny Vines
Leírás: Koko Atsu homoktestét használja táptalajnak, arra szórja a tüskés murvafürt magokat, amikből virágtalan, levelek nélküli, tüskés indák nőnek ki. Az indák Atsu karjára tekeredve helyezkednek el, de akár 3-4 méter messzire is elérnek. Az indákat Koko mozgatja, így ő nem tud közben más varázslatot használni. A támadás erejéig összeadódik kettejük varázsereje.

A közös varázslatok azért kerülnek ilyen sokba, mert ugyebár mindkettőtöknek meg kell venni, így az ár a tiédet és Kokoét egybe tartalmazza. Tekintve, hogy úgy is te veszed meg mindkettőtöknek.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2013 11:41 pm

Akkor meg is vásárolnám a következőket:

Név: Sensation / Érzékelés
Szint: 4
Ár: 550.000
Leírás: Atsu egy szint*4 méter átmérőjű és szint*1 méter magasságú hengerbe –aminek ő a henger alsó lapjának a középpontja –apró szemcsékből álló homok felhőt idéz maga köré, amiben a legalább macska méretű élőlények mozgását képes érzékelni a megmozduló szemcsék segítségével, illetve pontosan meghatározni a tartózkodási helyüket. A művelet néhány másodperces összpontosítást igényel. Aki belép a körbe, nem látja a szemcséket, de nehezebben vesz levegőt, illetve Atsunál erősebb varázslók érzékelik a mágikus rezgéseket a levegőben.

Név: Thorny Vines / Tüskés indák
Szint: 2
Ár: 11.000
Leírás: A Grapling Vines továbbfejlesztett változata. Koko tövises murvafürt magokat szór a földre, amikből erős, fás szárak nőnek ki. Színes, lándzsa alakú levelek borítják, ezek közt bújnak meg a hegyes tüskék, végig a fás száron. Ugyanúgy működik, mint a Grapling Vines, csak szívósabb, és a tüskék csúnya sérüléseket okozhatnak.

Név: Enchanted Black Bat Flower / Megbűvölt denevérvirág
Szint: 2
Ár: 11.000
Leírás: Koko egy denevérvirág /Tacca Chantrieri/ magot hajít a földre, amiből azonnal kinő a kb. 1.5 méter magas növény. Egy darab, szokatlanul nagy virágot növeszt, aminek a közepéből szint x 1 levelekből összepréselt, kőkemény - 3-4 cm átmérőjű – golyót lövell ki. Az irányt Koko határozza meg.

Név: Myōga Ginger Spears / Mioga Gyömbér Lándzsák
Szint: 4
Ár: 22.000
Leírás: Koko mioga gyömbér magokat szór a földre, amikből egy 1.5 méter átmérőjű területen szinte kirobbannak a növény szárai. Levelei hegyesek, élesek és szilárdak, könnyedén felnyársalhatják, vagy csúnyán megsebezhetik az óvatlan ellenfelet. A lándzsák 50 cm magasra nőnek, olyan távolságban, ameddig Koko még képes eldobni a magvakat.

3 218 473 - 594 000 = 2 624 473 Gyémántom marad

Köszöntem!! Smile
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2015 9:15 pm

Név: Sand Body: Adaptation / Homoktest: Alkalmazkodás
Ár:
Szint:
Leírás: Atsu úgy formálja homoktestét, ahogy csak akarja, bármilyen alakot fel tud venni, illetve mozogni is tud, amíg legalább egy ponton érintkezik a talajjal. Bármilyen kicsi résen át tud „folyni”, amin még átfér egy homokszem.

Név: Sand Body: Floaty Particles / Homoktest: Pehelykönnyű szemcsék  
Ár:
Szint:
Leírás: A testet alkotó szemcsék pehelykönnyűek lesznek, így a légáramlatokat kihasználva, maximum 10 méteres magasságig, mozogni tudnak a levegőben is.

Név: Sand Body: Regeneration / Homoktest: Regenerálódás
Ár:
Szint:
Leírás: Atsu sérülései homoktest formában - a szemcsék regenerálódásának köszönhetően - gyorsabban gyógyulnak. Könnyebb sérülések, sebek viszonylag gyorsan begyógyulnak, súlyosabb sérülések gyorsan enyhülnek.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2015 8:40 pm

Név: Sand Body: Adaptation / Homoktest: Alkalmazkodás
Ár: 1.925.000
Szint: 7
Leírás: Atsu úgy formálja homoktestét, ahogy csak akarja, bármilyen alakot fel tud venni, illetve mozogni is tud, amíg legalább egy ponton érintkezik a talajjal. Bármilyen kicsi résen át tud „folyni”, amin még átfér egy homokszem.

Név: Sand Body: Floaty Particles / Homoktest: Pehelykönnyű szemcsék  
Ár: 1.925.000
Szint: 7
Leírás: A testet alkotó szemcsék pehelykönnyűek lesznek, így a légáramlatokat kihasználva, maximum 10 méteres magasságig, mozogni tudnak a levegőben is.

Név: Sand Body: Regeneration / Homoktest: Regenerálódás
Ár: 3.300.000
Szint: 8
Leírás: Atsu sérülései homoktest formában - a szemcsék regenerálódásának köszönhetően - gyorsabban gyógyulnak. Könnyebb sérülések, sebek viszonylag gyorsan begyógyulnak, súlyosabb sérülések gyorsan enyhülnek.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2015 10:27 pm

Név: Sand Body: Adaptation / Homoktest: Alkalmazkodás
Ár: 1.925.000
Szint: 7
Leírás: Atsu úgy formálja homoktestét, ahogy csak akarja, bármilyen alakot fel tud venni, illetve mozogni is tud, amíg legalább egy ponton érintkezik a talajjal. Bármilyen kicsi résen át tud „folyni”, amin még átfér egy homokszem.

Név: Sand Body: Floaty Particles / Homoktest: Pehelykönnyű szemcsék  
Ár: 1.925.000
Szint: 7
Leírás: A testet alkotó szemcsék pehelykönnyűek lesznek, így a légáramlatokat kihasználva, maximum 10 méteres magasságig, mozogni tudnak a levegőben is.


Akkor ezeket el is viszem bounce

6 355 900 - 3 850 000 = 2 505 900 Gyémántom marad

Köszöntem!
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2015 6:31 pm

Jóváírva
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2015 7:08 pm

Növény mágia Kokonak

Név: Glowing Leaves / Izzó Levelek /
Ár:
Szint:
Leírás: Koko szint x 20 darab sárgán fluoreszkáló levélkét idéz a levegőbe, amik ott lebegnek, amíg meg nem szünteti a varázslatot.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeVas. Dec. 27, 2015 5:09 pm

Név: Glowing Leaves / Izzó Levelek /
Ár: 6.000 Gyémánt
Szint: 1
Leírás: Koko szint x 20 darab sárgán fluoreszkáló levélkét idéz a levegőbe, amik ott lebegnek, amíg meg nem szünteti a varázslatot.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeVas. Dec. 27, 2015 6:39 pm

Ezt viszem is :3

Név: Glowing Leaves / Izzó Levelek /
Ár: 6.000 Gyémánt
Szint: 1
Leírás: Koko szint x 20 darab sárgán fluoreszkáló levélkét idéz a levegőbe, amik ott lebegnek, amíg meg nem szünteti a varázslatot.


2 927 900 - 6000 = 2 921 900 Gyémánt
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeHétf. Jan. 04, 2016 11:54 pm

Név: Sand Body: Regeneration / Homoktest: Regenerálódás
Ár: 3.300.000
Szint: 8
Leírás: Atsu sérülései homoktest formában - a szemcsék regenerálódásának köszönhetően - gyorsabban gyógyulnak. Könnyebb sérülések, sebek viszonylag gyorsan begyógyulnak, súlyosabb sérülések gyorsan enyhülnek.

Ezt is megtanulom! bounce

3.327.900 - 3.300.000 = 27.900 Gyémántom marad, megyek kéregetni pale




Levonva: Cana
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2019 2:15 pm

Név: Spiritual Nexus / Lélek Kapcsolat
Szint: 8
Ár: 3.345.450
Szükséges varázslatok: Sand Body, Thorny Vines
Leírás: Koko Atsu homoktestét használja táptalajnak, arra szórja a tüskés murvafürt magokat, amikből virágtalan, levelek nélküli, tüskés indák nőnek ki. Az indák Atsu karjára tekeredve helyezkednek el, de akár 3-4 méter messzire is elérnek. Az indákat Koko mozgatja, így ő nem tud közben más varázslatot használni. A támadás erejéig összeadódik kettejük varázsereje.


Megveszem az utolsó bent maradt egyediséget is, átszámolva 8365 Gyémánt az ára, így marad a perselyemben 105 Gyémánt, és ezzel hivatalosan is Atsu lett az Univerzum legcsóribb hercegnője. GG queen
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Atsui Orestes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atsui Orestes   Atsui Orestes Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Atsui Orestes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Atsui Orestes
» Atsui Orestes
» Atsui Orestes
» Atsui Orestes
» Atsui Orestes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Belső Mágia"-
Ugrás: