KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Light Ucsihah

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Light

Light


Hozzászólások száma : 5
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 25.
Age : 30

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Light Ucsihah  Empty
TémanyitásTárgy: Light Ucsihah    Light Ucsihah  Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 7:10 pm

Név: Light Ucsihah
Nem: fiú
Életkor: 17
Mágia: Gealdor/tükör mágia
Céh: jelenleg nincs
Jellem: Light egy igen csöndes és kedves srác.Szeret beszélgetni,de nem mindig.Amikor rossz kedve van általában más ártatlan embert szidalmaz.Sokszor van olyan kedve:hogy inkább elpáholna pár rossz fiút mint hogy unatkozón.
Külső: - magasság:175 cm
- szemszín: zöld
- haj:hosszú szőke
- ruha: általában barna inget,fekete farmert,bőr nyakláncot visel.Kezén mindig egy vékony kesztyűt visel.
Felszerelés:egy talizmán szerűség amin egy pentagramma van vésve.Az ereje még ismeretlen és egy fénytoll.

Hol is kezdjem, kezdem az elején. Fiore királyságától nagyon messze születem, mind össze 17 éve. A felmenőim közt a legtöbb varázshasználó vagyis Gealdor volt. Voltak köztük vándormágusok is és legtöbbjük különböző céhekbe jelentkezet. Az én szüleim például a Dragon Fang klánt választották, ahol mindig megfordultak egy-két küldetésért, munkáért. Nem voltunk sem szegények sem gazdagok, de mindig boldogak voltunk. A város ahol éltünk Fiore királyság határának környékén foglalt helyet egy kies völgyben, de a szüleimet nem zavarta az út hosszúsága a Dragon Fang-ig. Mivel az volt a legközelebb a városunkhoz. A városban ahol laktunk minden nap nagy volt a nyüzsgés vándormágusok, lovagok, utazok fordultak meg itt-ott vásárolni, szálást kérni vagy csak beülni a legközelebbi kocsmába.
Tizenhárom évesen egy szokásos napon, amikor a szüleim elmentek a klánhoz dolgozni addig én beültem a kocsmába. Igen tudom, hogy alkoholt nem adnak tizennyolc éven aluliaknak, de nem is azért mentem én oda. Mindig kedvtelve töltöttem el ott órákat a mágusokat és egyéb fura szerzeteket figyelve. Amióta megtudtam,hogy a családunkban mindenki mágus volt azota én is mágus szerettem volna lenni, ezt a szüleim is tudták. Habár sose voltam hajlandó keresni egy igazi tanárt. Sajnos a szüleim meg nem tudtak segíteni se a tanár felbérelésében sem a mágia tanulásában mert naphosszat küldetések, munkák elvégzésén voltak. Ezért minden nap beültem a kocsma egy távolabbi sarkába és néztem, ellestem a mágikus mutatványokat amikkel a vándormágusok szórakoztatták az arrajáró embereket. A varázshasználók mágiája közül több is megtetszet, de nekem a Tükör mágia tetszet meg legjobban. Némelyik varázslat igen nehéznek bizonyult ezért nem is igen sikerült, de egyet-kettőt sikerült megtanulnom két hét alatt. Az igaz,hogy a legtöbb nem úgy sikerült ahogyan kéne,de elégedet voltam magammal. Mikor a szüleimnek megmutattam mit tanultam ők is elégedetek voltak, de egy csekély kételtségük volt afelől, hogy én legközelebb ne a kocsmából tanuljak Tükör mágiát. Ezért egy szabadnapjukon felbéreltek egy magántanár szerüséget Iono-Chan Mestert(egy köpcös, fél kopasz, szakállas idősembert) aki szintén Gealdor volt.
Másnap míg a szüleim elmentek addig elkezdődőt az első magánórám a mesterel. Kimentünk a közeli erdő szélére és elkezdtük az első "magán"óránkat.
Az első óra anyaga nem volt más mint a mágia szó értelmezése, annak lényege, kifejtése, története, és ágai.Még mindig emlékszem arra a tanórára, nagyon nehéz volt megkülönböztetni a mágiákat és, hogy melyik mire való.Arra is emlékszem amikor megkérdeztem:
- Mester ezeket nekem muszáj tudnom, hiszen én csak Gealdor mágiát tanulok? - kérdeztem.
- Light, ha igazi mágus akarsz lenni megkell ismerned az ellenfél erejét is, hogy feltud mérni azt. - válaszolta a Mester és folytattuk a gyakorlást.
Napról napra többet tudtam meg a Gealdorokról, mágikus lényekröl, mágiákról, harci technikákról.Közel s mind két és fél hónap tanulásnyi idő után a Mester megelégedet a teljesítményeimmel. Az utolsó órán közölte velem, hogy már nem tud nekem mit megtanítani és megajándékozott egy talizmánnal ami az övé volt.Az erejét nem mondta meg nekem.Azt mondta, ha eljön az ideje a talizmán megmutatja az erejét.Másnap kora reggel keltem.Elköszöntem a szüleimtől még mielőtt elindultak volna a céhbe,elköszöntem a Mestertől és elindultam Fiora királyságába vezető úton.....


A hozzászólást Light összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 12, 2011 2:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Light Ucsihah  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Light Ucsihah    Light Ucsihah  Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 10:10 pm

Kedves ifjú mágus!

Előtörténeted olvasva úgy érzem a követelményeknek meg feleltél, de a végét kissé kapkodósnak érzem. Hálás lennék, ha néhány mondattal kibővítenéd. Valamint van néhány apróság, amire felhívnám figyelmed. Először is ügyelj a céh név helyes írásár / nem Feng hanem Fang / egy két szó között nincs szóköz csak vessző. Kérlek, vessző után tegyél szóközt, és végül kérlek, nézd át a helyesírást, mert akadnak benne hibák. Ha ezekkel meg vagy elfogadom a történeted.
Jelenleg egészen a javításig elutasítom
Vissza az elejére Go down
Light

Light


Hozzászólások száma : 5
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 25.
Age : 30

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Light Ucsihah  Empty
TémanyitásTárgy: Light Acsihah   Light Ucsihah  Icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 6:49 pm

Kijavítottam a hibákat.A szavak helyesírása kijavítva és az előtörténet kibővítve.Remélem igy jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Light Ucsihah  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Light Ucsihah    Light Ucsihah  Icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 1:28 pm

Kedves Light, elnézést kérek, de valami probléma történhetett, ugyan is én ezt a történetet már elfogadtam egyszer a héten. Ha jól emlékszem szerdán, de a postomat nem látom. Ma elkezdtem utána nézni a problémának, de sehogy se sikerült rá jönnöm mi történhetett.

Na de akkor most újra leírom Smile
Előtörténeted az követelményeknek meg felel, pontosabban épp hogy megfelel. Látom rajtad hogy lelkes vagy, látom rajtad, hogy akarsz játszani valamint hogy az utasításokat betartottad. DE, a terjedem nagyon szűkös, valamint nyugodtan írhatsz ennél részletesebben is. Azért emelem ezt ki, mert játékod során ezt elvárjuk tőled, ezért kérlek, erre figyelj oda.
És akkor most jöjjön a "jó" rész, az előtörténeted elfogadom/


Készítsd el karakternaplódat, kezdőtőkéd 100.000 Gyémánt!
Mágiád: Mirror Magic /Tükör mágia/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Light Ucsihah  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Light Ucsihah    Light Ucsihah  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Light Ucsihah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Light Ucsihah
» Hiro Light
» Hiro Light

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Gealdor-
Ugrás: