KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Az összekuszálódott rendszer

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Lucy Heartphilia

Lucy Heartphilia


Hozzászólások száma : 212
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Jun. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fairy Tail/ otthon ^^( Hungary kecskemét)

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 8:40 pm

Az Onibus vasútállomáson mint mindig, minden zökkenőmentesen zajlott. A vonatok jöttek mentek, mindenki tette a dolgát, sietett elérni a saját vonatát. Persze akadtak nehézségek, volt némi késés is, de mindent tudtak korrigálni a remek szakemberek. Az élet zökkenő mentesen telt, amíg egyszer csak a hangos bemondó elhallgatott, a menetjelző tábla kialudt. Teljes káosz lett úrrá a pályaudvaron. A vonatok nem indultak, mindenki össze vissza szaladgált hogy valahogy helyrehozzák a hibát, de körülbelül 2 és fél óráig semmi sem történt. Azt tudták meg csupán, hogy nem az árammal volt a probléma. Ám hirtelen minden visszaállt, a kijelző újra mutatta a vonatok menetrendjét, csak az volt a bökkenő, hogy nem a helyes sorrendben, hanem teljesen össze vissza, senki sem tudta helyre állítani a rendszert, ami még furcsább volt, hogy senki sem tudott hozzáérni a menetrendet mutató táblához, mert valami mágikus erőtér védte azt. Így hát nem volt mit tenni, mágusokat kellett hívni az esethez.
Jelentkezők száma maximum:4
Határidő szerda este 8 óra(persze ha előbb összejön a 4 fő akkor azonnal kezdetét veszi a küldetés!)
Vissza az elejére Go down
http://nana.freeforums.org.cn/
Melon Crystal
Elemi mágus
Elemi mágus
Melon Crystal


Hozzászólások száma : 15
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : honnan tudjam?? valahol itt.....

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 8:47 pm

Jelentkeznék! >.< És Zerot otthonhagyom : 3
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 8:49 pm

Üdv!
Akkor én is jelentkezek, Melon mellé!
Ha kell én is szerkesztem utólag a hozzászólást Very Happy
Tiszteletem!
Vissza az elejére Go down
Mikomi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Mikomi


Hozzászólások száma : 17
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 13.

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 8:57 pm

Én is jelentkeznék!

További információkra várva máris tűkön ülök! !
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 9:10 pm

já voll Küldetésre jelentkezem !!
Vissza az elejére Go down
Lucy Heartphilia

Lucy Heartphilia


Hozzászólások száma : 212
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Jun. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fairy Tail/ otthon ^^( Hungary kecskemét)

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 9:23 pm

Háj , akkor ezennel a jelentkezést le zárom ,mindjárt megírom a további információkat^^
Vissza az elejére Go down
http://nana.freeforums.org.cn/
Lucy Heartphilia

Lucy Heartphilia


Hozzászólások száma : 212
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Jun. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fairy Tail/ otthon ^^( Hungary kecskemét)

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 10:12 pm

Az odajutás nehézkes mivel a vonat kilőve, így ezt a ti fantáziátokra bízom. A feladat egyértelmű, megtalálni a zűrzavar felelősét.
Jutalom: fejenként 80 ezer ékkő
Az első szintűeknek 250 VE
A második szintű Deadhnek pedig 230
Addig tartson a postotok amíg odajuttok, és persze írjátok le hogyan találtok rá a felkérésre.
A sorrendet ti állítjátok össze és határidő max 4 nap.
Sok sikert^^
Vissza az elejére Go down
http://nana.freeforums.org.cn/
Mikomi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Mikomi


Hozzászólások száma : 17
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 13.

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 10:25 am

Az a pillanat is olyan volt mind a többi, semmiben sem különbözött a megszokott hétköznapi, már már ezerszer látott és átélt, az ember számára szinte már jelentéktelen jelenetektől. A vonat lassú fékezése az az emberre ható furcsa érzés, ahogyan a gyomra a torkába szökik egy pillanatra. Vagyis az legtöbb embernél ez volt a legjellemzőbb, mikor a vonat nagy sebességéről alig néhány másodpercen belül lassul le szinte a nullára. És ha az ember nem is érzi ezt a furcsa érzést, a fejük fölül érkező égi csomagáldást biztosan észreveszik, főleg ha az ember fejének ütközve kellemetlen s fájó pillanatokat szerez neki.
Lényegében ez történt abban a pillanatban Mikomi-val is, még ha az ő fejének nem is ütközött semmi és nem is érezte a torkában gyomrát, bár a vele szembeülő két férfiról már nem igazán volt elmondható, hiszen az egyike fejét, míg a másik a száját fogta erősen, de hát a férfiak már csak ilyenek, nem igazán bírják a kemény dolgokat, a megrándító dolgokat, csak a fájdalmat. A vonat pedig nem mozdult egy tapontat sem. Némán állt a völgy között és semmi jele nem volt annak, hogy igazán lényeges megállás volt ez a megállás. Idegen fegyveres alakok sem jelentek meg és nem lehetett hallani sem robbanást, de mozgolódást odakint. Egyszerűen megállt, mintha beért volna a megállójába.
~ Ez így nem lesz jó! Egyszer találkozol a nagypapival ennyi idő után és akkor is késni fogok... csak induljunk tovább...~ ült a helyén, a lábait keresztbe rakva, a keze a mellei ellőt összevonva és az újai táncot lejtettek a másik alkarján. Néma és hosszú percek következtek, ahogyan az ajtó lassan kinyitódott és egy férfi lépett be rajta. Magas, szakállas és nagydarab, bár inkább volt hájad, mind izmos, de akkor is elégé nagydarab volt.
- Sajnálattal közlöm, hogy a következő megállónál apróbb technikai okok adódtak, ezért a minden érkező és távozó forgalmat le kellet állítani! A szakemberek már dolgoznak a hibán. Megértésüket köszönjük!- és szegény flótásra csak úgy záporozni kezdtek a kérdések, melyekre a legjobb tudásával meg is próbált válaszolni. De egyvalami, egy apró kis kérdés és rá a válassz, na az volt a lehető legfontosabb és legdöntőbb, abban a pillanatban. - Körülbelül egy-két óra és a hibát rendbe hozzák hölgyem...- közölte az öreg nővel, aki kettővel ült Mikomi-ellőt és ha igaz, vagy hamis is volt ez a válassz, Mikomi valahogy érezte, hogy nem várhat ott.
Felállt, ahogyan levette a vele szemben ülő férfiról a csomagját, mely éppen orrba vágta a vészlassításkor és minek eredményeképpen azóta az órát fogta és próbálta elállítani a vérzését, vajnyi kevés eséllyel. Elindult a kalauz felé, aki meglepődve állt ellőtte.
- Hova kisasszony? -kérdezte meglepődve, miközben csak ő állt Mikomi és az ajtó között.
- Onibus városa gyalog úgy. Egy órára lehet innen nem? -kérdezte a férfitól, aki hamar számolgatni kezdett, ahogyan valamit motyogott magában.
- Hát a vonattal fél óra lenne még az idő, amihez hozzáadva a gyorsaság közötti különbséget... hát...- vakarta meg a tarkóját- ...megvan szerintem az másfél óra is, de akkor is! - tette a csípőjére a kezét . Ameddig én vagyok a kalauz, út közben senki sem fog leszállni erről a vonatról!- arca magabiztos volt, ahogyan Mikomi lágyan felsóhajtott.
- Hát arról tehetek, hogy soha többé ne legyen már senki, ha nem áll félre...- és ennyi elég is volt a férfinak, aki azonnal félrelépett és utat engedett a lánynak, aki leszállva a vonatról a sínek mellett kezdett kezdett el sétálni, nem túl gyorsan és nem kapkodva.

~A mester biztos a városban vár már, ha másfél órát kések, azt észre sem fogja venni...~ mosolyodott el~ Ha... azt hittem, hogy soha nem hagyhatja el a szentélyt, de úgy látszik csak nem volt rá indoka, hogy elhagyja. Bár azért furcsa, hogy éppen most akar találkozni velem, pont itt! Egy istenháta mögötti kis városban...~ koptatta az utat, ahogyan a kalauz nem is olyan sokat tévedett, alig több mind fél órát, hiszen a másfél órából, több mind két óra lett, bár azt is elkellet mondani, hogy Mikomi nem igazán vette a fáradtságot, hogy siessen. Végig a sínek mellett haladt, bár amikor elérte a várost inkább az utcákat használta már, mind a vassíneket és az azok alatt levő, néha már korhadt fákat.
- Mikomi mester!- hallotta a tömegből kiabálva egy kislány hangját, ahogyan utat tört a tömegen keresztül. Először maga a fegyvermágus sem tudta igazából, hogy ki az, míg nem nem látta. Kicsit megnőtt és nagyon is megváltozott. A kis úri csemetéből, már már kezdett úgy kinézni, mind annak idején Mikomi, egy olyan kislány, aki nagyon is erőssé akar válni. - Végre megtalálta- mester! -lihegte, ahogyan a lány elmosolyodott.
- Mester? -kérdezte meglepődve Mikomi, ahogyan a kezét a kislány fejére rakta- Nem vagyok mester Eve! Még nem, ahhoz sokat kell még tanulnom és fejlődnöm, ahogyan neked is ahhoz, hogy megvéd magad! -mosolygott, hiszen az a lány aki ellőtte volt, neki köszönhette az életét, megmentette őt és az életét is majdnem odaadta érte, hogy Eve élhessen.
- Tudom, te egy nap olyan erős leszek mind te!- vidult fel az arca, ahogyan elpirult.
- Az még messze van! De...- hirtelen valaki majdnem fellökte, de nem ő, hanem a vétkes húzta a rövidebbet. A kisgyerek a földre esett , a kezében lévő papírok szene szét hullottak a földön. Mikomi komor arccal nézett le a kislányra, ahogyan az egyik papírfecnit felvette, mely a lábbán ért majdnem talajt.
- Ügyetlen egy kölyök, de a mester már vár minket...- közölte Eve, de Mikomi nem foglalkozott vele egy pillanatra. A kezében lévő papírt nézte, ahogyan elmosolyodott.
- Szóval ezért állt meg a vonat...- rakta el a papírt a zsebébe, ahogyan Eve kérdően nézett rá, főleg azután, hogy Mikomi a kezébe dobta a cuccait. - Ezt vidd el a mesterhez! - utasította- Mond meg neki, hogy van egy kis gond az állomáson. Amint végeztem én is megyek és...- paskolta meg újra a kislány fejét- … kérj tőle bocsánatot a nevemben is!- indult el a közeli állomás felé.
- Értettem!
~ Ezért kellett sétálnom mi? Valaki szórakozni egy kicsit... ezt nem fogom neki megbocsájtani, csak kerüljön a kezeim közé...~ érte el az állomást ~ Akármi is legyen az indoka, vagy akárki legyen az, soha többé nem fog szórakozni senkivel!~ nyitotta ki a hatalmas ajtót.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 8:17 am

Első sikertelen pénzszerzési próbálkozásom után, kissé kedveszegetten kerestem új munkát. Hazaérvén lakásomba az első nap megpihentem, majdnem úgy, mint az Isten, csak hát ő a hatodikon pihent. Tudom, gyenge vagyok még, ahhoz, hogy magamat az Istenhez hasonlítsam, amúgy érzem egy napon, olyan hatalmam lesz, mint neki, de ez már senkit nem érdekel. Hiszen az embereket nyilván nem érdekli egy fekete mágus véleménye a jövőjéről, de erről nem is tehetek, mert az ember olyan féle, aki bár megkérdi, hogy mit gondolsz, igazából csak a saját véleményével törődik. A rövid belső monológ után, eldöntöttem, hogy adok magamnak még egy lehetőséget és keresek egy munkát.
Mielőtt azonban még nekiálltam volna a kutatásnak, elmentem enni az egyik kedvenc éttermembe. Miután megrendeltem a megkívánt étel nem sokkal rá ki is hozta a kedves pincérnő. Miután elém tette az ételt, nem hagyhatta el az ilyenkor megszokott mosolyt, amellyel jó étvágyat szoktak kívánni az erre „kiképzett” hölgyek. Minek következtében, hogy én nem mosolyogtam vissza, távozott az asztalomtól, én pedig a villám és kanalam segítségével könnyedén begyűrtem az ételt. Miközben fogyasztottam érdekes beszélgetést hallottam a hátam mögött. Az egyik férfi reggelt megpróbált eljutni egy vonattal Onibus városába, ám mivel ott mágiából eredő probléma van az állomással nem sikerült neki. Olyasmit is mondott, hogy esetleg egy hirdetést is feladtak, hogy segítséget kérnek a mágus céhektől a problémára. Úgy gondoltam, hogy egy ilyen küldetés során mindenképp szerzek egy kis alamizsnát, hiszen az állomás már csak nem akarja lejáratni magát, avval, hogy nem fizet.
Miután ezt tisztáztam magamban egyből elindultam Onibus felé. Jobb ötlet híján kezdetben gyalog indultam neki a hosszú útnak. Miután a városból kiértem, s sétáltam néhányszáz métert egy lovas kocsi haladt el mellettem. Jobb lehetőség híján egy árnyöklöt lőttem a kocsiba, amely emiatt kicsit megrázódott. Természetesen ezt a rajta ülő férfi is érzékelte, ezért le is szállt a hintóról és hátrasétált megnézni a problémát. Mikor már elég közel értem hozzá a földre hajoltam, majd egy árnykígyót idéztem meg, amely átdöfte a figyelmetlen úriembert. Mikor felültem a járműre a lovak semmit nem érzékeltek a változásból, de ez így volt rendjén, hiszen ők csak állatok.
Bevallom férfiasan az út eléggé nehézkes volt, hiszen egyrészt többször is eltévedtem, másrészt most először ültem, ehhez hasonló szállítóeszközön. Panaszra azonban nem lehet okom, hiszen így néhány óra alatt sikerült megtennem az utat, amely valószínűleg, akár egy egész napba is telt volna. Mikor azonban megérkeztem a városba leszálltam a hasznosnak bizonyuló eltulajdonított holmiról, s gyalog folytattam utamat. Ekkor döbbentem rá, hogy milyen keveset is tudok. Fogalmam sincs, hogy merre van a vasút állomás, nem is tudom, mit kéne mondani a megbízóimnak, hiszen ők nyilván nem egy sötét céh segítségét kérték, már ha egyáltalán kérték, de erre se merném rátenni a kislábujjam bütykét.
Problémáimat félretéve, elindultam a város belseje felé, ahol kerestem egy embert, aki segítséget nyújthatna. A városban nem igazán bírtam magammal mit kezdeni, nem szerettem leszólítani az embereket, s csak azért, mert olyan a kedve nem fog valaki idejönni és elmondani, merre van az állomás. Hosszú-hosszú ideig meneteltem tehetetlenül, mígnem betértem egy kocsmába. Ott pedig a pulthoz sétálva rendeltem egy almalét és megkérdeztem, merre találom az állomást. A férfi egy kis plusz díjazás fejében természetesen útba igazított, majd az italom megivása után távoztam is.
Hála annak, hogy én is férfi vagyok, a tájékozódási képességem elég jó volt, ahhoz hogy harmadik próbálkozásra megérkezzem az állomásra. A peron az elégedetlen utasok felháborodottságától volt hangos. A hangzavarral nem törődve elkezdtem keresni a helyet, ahol fel lehet venni a küldetést. Természetes módon a tömegben több zsebes is kihasználta, hogy a dühük miatt nem figyelnek annyira az emberek. Talán nekem is ezt kellene csinálnom és akkor nem kellene itt keresgélnem, na meg olyan sokat agyalnom sem.
Rövid eszmefuttatásom után egy kis lökést éreztem a bal oldalamon, tudtam, hogy nem véletlen volt, úgyhogy egyből az úr irányába fordultam. Először észre se vettem a kis tökmagot, aki alig ért el a csípőmig, de amint megpillantottam lefogtam az icike-picike kezét, amelyben a tárcám volt. Igazából nem is volt egy gyémánt sem nálam, égis olyan jól esett nyakon csípni ezt a zsebtolvajt, annak ellenére, hogy ilyen pici. Legalább ő is befejezi a tolvajlást és remélhetőleg engem sem próbálnak meg kirabolni. Ezekben a dolgokban bízva visszavettem a pénztárcám és elengedtem a kis huligánt. Majd folytattam is ugyanúgy az utamat, mintha semmi sem történt volna. Néhány perccel később már úgy véltem, talán meg kellett volna kérdeznem, merre menjek, hogyha „megfelelő díjazás ellenében segíteni szeretnék az állomáson”. Azonban akárhogy kerestem, evvel kapcsolatban nem találtam semmiféle nyomot, miközben egyre jobban elfáradtam. Éreztem, hogy már nem bírom sokáig a járkálást, így egy padra leülve várakoztam.
Vissza az elejére Go down
Melon Crystal
Elemi mágus
Elemi mágus
Melon Crystal


Hozzászólások száma : 15
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : honnan tudjam?? valahol itt.....

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 10:51 pm

Tüzesen süt le a nyári nap sugára
Az ég tetejéről a tigris farkára.
...
Várjunk! Ez nem az a mese, és mégis mit keres ott egy tigris. Jah, hogy az már itt van? Nos akkor kezdeném is.
Egyszer volt, hol nem volt, az Óperenciás tengeren is túl, ahol a Quatro cerberusos kismalac alakváltók túrnak, élt egyszer egy Zero nevezetű hapi. Akit annyira feldühítettek a kismalackák, hogy tigris formájában mindet megette, és csak csontocskákat köpött vissza.
- Melon!! Gyere már!! Mi lesz az ebédemmel? – Ugatott rám Zero egyből, milyen mókás pont róla beszéltem.
- Mindjárt Zero, csak had meséljek a gyerekeknek! – Előttem áll három kisgyerek, s mint egy magamfajta mágustól, éppen mesét hallgatnak. De persze, amint rájönnek, hogy a fehér hajú srác mögöttem, éppen a kismalacevő Zero, mindegyikük arcára fagyott félelem ül ki, mígnem az egyik elbőgi magát.
- Az anyut akarooom!!!! – Rí a kislány, és elszalad, őt pedig követik a testvérei.
- Na szép! Elijesztetted őket! – Rikoltom le Zero fejét.
- Én? Te mesélsz nekik hülyeséget. Egyszerűen csak játszottam a tanonctársaimmal.
- Tudom én, de így viccesebb volt! – Nézek rá vigyorogva.
- MENJÜNK MÁR MER ÉHEN HALOK VAZZE! – Hatalmas barackot nyom a fejembe, majd előre megy, én pedig szaladok utána, kezemben a szatyrokkal.

Nem tudom mi szüksége volt rám, hiszen ő egy igazi szakács zseni, én nyugodtan maradhattam volna a gyerekeknek elmesélni az egész történetet.
- Zero… fogadok, hogy nem bírsz ki egy hetet nélkülem!
- Fogadjunk, ha nyerek, te főzöl egy hétig, és a mosogatást is te csinálod meg, illetve takarítanod is neked kell.
- De viszont… ha én nyerek, akkor te főzöl, mosol, takarítasz, sőt… egyedül kell elmenned vásárolni is, az én listám alapján. – Rábólintott.
- De hol leszel te addig, amíg én „önállóan élek” ? – Na ez egy jó kérdés volt.
- Hát… talán… talán elvállalok egy felkérést egymagam.
- Ez nem olyan, mintha te próbálnál önállóvá válni? – Néz rám a hatalmas vörös szemeivel.
- Nos, talán de. De csak egy egyszerűbbet fogadok el, úgyhogy no para. – Vigyorgok, mint a vadalma.
- Persze, mert te se lennél meg nélkülem egy komoly helyzetben, mi? – Vágja hozzám, mire bőszülten felkapom a párnát a kanapéról, és a fejéhez vágom.
- DEHOGYISNEM! >.< MÉG JOBBAN, MINT VELED! – Aztán elrohanok. Egyenesen a céhépülethez, meg sem álltam odáig, ott aztán berontottam a hatalmas kapun, Elviharzottam Richard és a többiek előtt, majd a felkéréstábláról az első kezembe akadó ügyet letéptem.
- Elvállalom! – Integetek a papírral a kezemben aztán kiviharzok. Alig fél óra, és teljesen készen a vonatállomáson toporgok. Csakhogy az üres volt. Senki semerre, szerelvényeket se jelzett a kijelző, pedig az lenne a dolga.
Később… úgy egy negyed órával megelégeltem mindent, kirohantam az útra, majd az első kocsist leintettem. Az, ugyan vonakodott, de végül belement egy fuvarba, nem is kis összegért, de a végkifejlet számít. Ami pedig nem kevesebb, mint, hogy Onibus határában tett le. Annak a városnak a peremén, ahol életembe nem jártam még.
- HÜLYE ZEROOO!!! – Üvöltöm el magam, mikor már lassan egy órája járom az utcákat, erre egy fickó figyelmes lesz rám, megkérdezi mi baj, megint negyed óra telik bele, míg elmagyarázom neki, hogy a vonatállomást keresem. Ő egy papírt vett elő a táskájából, és arra kezdte lerajzolni, mit, merre találok, és hogy is jutok el a célomhoz.
- Köszönöm. – Hajolok meg, aztán követem a kicsi nyilakat, amik össze vissza vezetnek mindenfele, fel, le, sőt, előre, hátra, meg jobbra, balra, körbe, és szerintem kezdődik megint előröl, mert megint fel, és le mászkálok. Kissé szédelegve esek a vonatállomás elé, meg el is vagyok már fáradva a sok-sok sétától, neki dőltem az ajtónak, remélve, hogy az zárva van, de nem így történt, és igenis érzékeny volt, mert az én csekély súlyom miatt is kinyílt, és pedig beestem nagyot puffanva.
- Baahh… ~ Balszerencsém van… -.-’’ ~ Tápászkodok fel, és ekkor bevillan. ~ De hát itt tömeg van! ~ … Meg se lep, hogy csak én vagyok olyan bamba, hogy ne vegyem észre a nyüzsgő tömeget, akiknek nem tetszik a kialakult helyzet, gondolom nem is kicsit zavarja őket, hogy a legegyszerűbb módon már nem tudnak eljutni a kijelölt helyre. Szerintem azok lehetnek a felbuzdulás magjában, akik már megváltották jegyeiket, és nagy a valószínűsége, hogy épp azért üvöltözik errefelé mindenki, mert a vállalat, akinek kezében van a vasútállomás, nem nagyon hajlandó téríteni.
- Ha a kezem közé kerül az a fickó, aki miatt most fáj a fejem, akkor esküszöm, nem ússza meg szárazon!! – Kezdek el idegesen ismét körbe-körbe mászkálni, és már a fejem is sajog.


A hozzászólást Melon Crystal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 19, 2011 10:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 12:29 pm

Éppen egy küldetésről tartottam hazafelé, eléggé kifáradtam. Valami idióta begolyózott agyelégtelenségben szenvedő mágust kellett kómaföldre szállítanom. Végül valahogyan sikerült végrehajtani. Az a vadbarom egy jó nagy sebet hagyott a hátamon. Remélem nem jön közbe semmi, és nyugodtan felépülgethetek. Majd eljáttszom, hogy milyen rosszul vagyok és akkor egy ideig nyugtom lesz. Kissé elbóbiskoltam, és közben elképzeltem, hogy a következő két hétben semmi dolgom nem lesz. Csak fekszek szépen egy jó puha ágyban, ágyba hozzák a kaját és semmiért nem majd felkelnem. Ekkor hirtelen egy szempillantás alatt kialudtak a kijelzők amik azt mutatták, mikor érkezünk meg. Hát ilyen az én szerencsém. Gyalogoljak el Magnoliáig? Inkább lopok egy autót, vagy egy kivénhedt töketlen gizda lovat és azon döcögök el. Elég volt nekem ez a seb a hátamon, ami mint tudjuk őrülten fáj Wink .
Pár perc múlva a hangosbemondóban közölték, hogy Onibus állomáson megzavarodtott, a rendszer. A kijelzők nem működnek és a vonatok sem indulnak. Ki lehetett az a kretén aki ilyen hülyeséget csinál?? Jólvan elegem volt kinyírom azt a szemetet és csak azután sziesztázok. Az ilyeneknek dögölni kell! Letépem a fejét és megetetem egy töketlen kivénhedt kecskével! Elkapott az ideg, felpattantam és félre lökdöstem az embereket. Félre az útból, Takarodj, Menj már ezt harsogtam végig, az emberek meg szellemesen üvöltözték utánam a simuljon ki az EKG-d, folytál volna le apád lábán, és egyéb beszólásokat. Végül a kalauz állított meg. Azt mondta meg kell várni amíg a szerelvény tovább haladhat. Én amellett érveltem, hogy sietek, de ez nem hatotta meg. Így hát a talpammal érveltem tovább. Úgy hogy szépen belenyomtam először az arcába utána mikor elterült a mögöttem haladó embertömeg egyéb szervekbe, ha mázlija volt akkor fél vesével megúszta. A vonat fülke végén kimásztam, Felmásztam a vonat legtetejére, és végigrohantam rajta. Onibus már nem volt olyan messzire így végül legyalogoltam odáig. Kicsit közelebbről már látszott az óriási káosz. Az emberek ide oda tolongtak, mindenki ki akart jutni az állomásról, csak hát a maximum két személyes kapun nem fér ki egyszerre az a sok száz ember aki nap mint nap az állomáson áthalad. Végül mire odaértem annak a sok embernek csak a fele maradt ott még egy kicsit tolongani. A sok hülye, ahelyett hogy a sínek mentén megkerülnék az állomást...
Pár perc múlva már fent voltam az irányító toronyban, hogy talán ott megmondják mi a baj. Ám mikor felértem ott is csak káoszt találtam Üvöltöző vasutasok, kalauzok. A kijelzők itt is szarakodtak, úgyhogy megkérdeztem az állomásvezetőt, hogy mi történt. Azt mondta az egyik pillanatban hirtelen pufff és a kijelzők tönkrementek. Valaki tényleg ilyenekkel szórakozik? Idegbeteg állat. Ha megtalálom az lesz a minimum, hogy kinyírom. De egyáltalán vajon mi értelme van leállítani az egész vasútforgalmat? Biztos valami hülye állat akinek ez a szórakozás... Na de kapjuk el azt a vadbarmot ááá!!!!!! Utána sietek haza és két hét szieszta!!!! ^^
Vissza az elejére Go down
Lucy Heartphilia

Lucy Heartphilia


Hozzászólások száma : 212
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Jun. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fairy Tail/ otthon ^^( Hungary kecskemét)

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 11:47 am

Mikomi és Melon: Mikor már odaértek a tett színhelyére, Basho már javában azon dolgozik hogy kijavítsa a hibát. De mindhiába, a rendszer semmilyen együttműködést nem mutat. próbáltok neki segíteni. Amikor már többen is azon erőlködtök hogy a rendszer körül fölállított védőháló föloldódjon, egyszer csak az egész rendszer lefagy...szó szerint. Az egész vezérlőfülke, az állomás épülete jégbe borul....
Dead: észreveszed a padon ülve hogy a távolban egy épület teljesen jégbe borult, odasietsz. és végre megtalálod a helyet mait kerestél.
Mindenki: A problémák még csak most kezdődnek A jég úgy fejlődött ki, hogy nem csak az épületet fedte be, de az egész állomást, mint egy jégbörtön. Csak a három bent rekedt varázsló, és a kint közben megérkező Dead tehet valamit.
A tömegek pánikba esett, mindenki jajveszékel és kiabál, egyesek a jeget próbálják feltörni de hiába, nagyon vastagra sikeredett a jégpáncél. Elsődleges feladat a népek megnyugtatása, majd együttes erővel kitalaálni az ellenszert.
Eddig tartson a postotok!
Vissza az elejére Go down
http://nana.freeforums.org.cn/
Mikomi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Mikomi


Hozzászólások száma : 17
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 13.

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 8:30 am

Mikomi belépett a hatalmas kapun, ami első ránézésére nem tűnt háromszor nagyobbnak mind ő. Bár a súlya a termetéhez képest viszonylag elhanyagolható tény lett hirtelen, hiszen lényegében nem az egész ajtó, csak a kinyitható, kétszárnyú kis tolóajtót kelet leküzdeni, mely alig volt magasabb két méternél. De egyedül tette. Épphogy belépett az épületbe, a zsongó, káromkodó, panaszkodó férfiak, nőt, az idegesen toporzékoló gyerekek, zsémbes öregemberek tömege mellé. A panaszos kalauzok, személyi dolgozok közé, akik minden áron, természetesen kedvesen és megértően, de próbálták elmagyarázni a felbőszült embereknek, hogy mi a kialakult helyzet.
- Bacsáson meg kisasszony, de a vasútállomás jelenleg kisebb problémával küzd. Szeretném megkérni, hogy …- jelent meg az ajtó mellől egy kicsit törpe fazon, akire még a nem túl nagy termetű máguslánynak is le kellett nézni. Fehér inge, kék kis kosztümje, apró kis szemüvege viccessé tette, még ha a munkája már korántsem volt az.
- Nyugalom! -mutatta meg neki az utcán talált papírt- A megbízás miatt vagyok itt. -kapta ki szinte egyből a kezéből a papírt a férfi, ahogyan az arca boldog lett. Az egyetlen itt dolgoz, akié boldog lehetett abban a pillanatban.
- Egy mágus! Végre! Egy férfi már nekiállt a munkának, de eddig nem sokkra ment vele! Remélem, ön megoldja a problémát! - indult volna el, amikor megjelent valaki más is ajtóban.
Nem sokkal Mikomi mögött sétálhatott egy ideig, de nem vette észre a fegyvermágus ezt, most, abban a pillanatban is csak akkor terelődött rá a figyelme, mikor az apróka kis emberé, aki azonnal elé ugrott és szinte ugyanazt eljátszotta vele, mind Mikomi-val és a szerencsétlennek, a válasz is ugyanaz volt. Mikomi is felé fordult, ahogyan keze nyújtott neki, a jelenet közben a lány tisztán láthatta, hogy Mikomi kézfején ott volt a Lamia Scale jele.
- Látom, nem egyedül kell elvállalnom ezt a megbízást! -mosolygott Melon-ra. - Ennek örülök. Többünknek nagyobb esélye van a sikerre, bár...- nézett körbe- … most az idő számít jobban.
- Elnézést, de akkor megmutatnám önöknek a vezérlőtermet!- vágott közbe a kis törpe, hiszen abban a pillanatban az idő, mindennél fontosabb volt.
Mind a ketten követték a kis férfit az épület másik szegletébe, a személyzeti bejáraton keresztül, fel a lépcsőkön, egy másik szintre. Ott azonban nem tisztaság és rend, hanem ugyanolyan fejetlenség zajlott, mind máshol, pontosabban egy szinttel lejjebb. Egy férfi már a vezérlőpult előtt próbálkozott, mindennel ami van és szinte mindenki őt nézte.
- Jöttek még ketten főnök! - kiabálta a kis munkás, egy magas és zordona emberhez, akinek vicces, amolyan munkás bajusza volt. Nagyokat pöfékelt idegességében a pipájából, ahogyan végigmérte a két lányt. - Talán ők megtudják oldani a hibát! - közölte a főnökkel, aki csak annyit tett, hogy kivette a szájából a pipát és egy szó nélkül jelezte, hogy ott van, lehet próbálkozni.
Mikomi belépet a vezérlőterembe, lassan odasétált a pulthoz, melyet valami furcsa erőmező vett körbe. Nem tudta megérinteni a pultot (jók értelmeztem, remélem a védőhallót!) sem. Kezével megérintette az állát, ahogyan a mellette álló Basho-ra nézett, komoran, de nem bántóan.
- Hát ennek fuccs! -jegyezte meg azt, amit mindenki tudott már- Ezt a mágiát arra találták fel, hogy elzárjanak vele valamit, vagy valakit. Nem lehet egykönnyen áttörni, főleg erővel, vagy mágiával, hiszen akkor nem lenen értelme. Ha jelen lenne egy olyan specialista, aki ebben az ágban járatos, feloldhatná, de így nem sokkra megyünk. Egyszerűbb, ha azután eredünk, aki létrehozta és rávesszük, hogy feloldja. - közölte az álláspontját, ahogyan csakhamar, minden rosszabbra fordult.
Mindent jég kezdett elborítani. A vezérlőpult lefagyott, szó szerint, ahogyan továbbterjedve, nem csak onnan, hanem több helyről is, lassan az egész épület egy hatalmas barlanggá változott. Az utasok, a várakozok és egyéb munkások pedig pánikba estek. És hát, Mikomi-nak sem tetszett az, hogy csapdába kerültek, méghozzá egy ilyenbe.
- Egy újabb csapda? -nézett körbe- Ez gáz! Ha azt akarta, hogy a vonathálózat megbénuljon, akkor most elérte azt is, hogy legyenek túszai is egyben. -nézett a másik két mágusra. -Én így csinálnám. A kisebb káosz vagy baj közepette, odacsalnám a célpontot, vagy minél több embert a célom érdekében, csapdába csalnám, majd túszként használnám fel őket ha szükséges. Ha azonban csak e gy célponton lenne, a tömeg kiváló arra, hogy megöljem őt titokban és el is rejtőzzem. - sóhajtott fel- Aki ezt csinálta, akkor vagy idebent van most is, vagy odakint a közelben! - sétált ki közben teremből. - Akárhogy is! A pánik csak az ő tervét segíti ellő. Megyek lenyugtatom őket, addig jó lenne, ha kitalálnátok valamit.- utasította őket, mintha ő lenen a főnök, de lényegében, csak azért tette, hogy mindenkinek legyen feladatta és a lehető legjobban lehessen megoldani ezt a helyzetet. Bár egy főnök nem éppen ezt csinálja?
Lesétált a földszintre, ahogyan utat tört magának a terem közepe felé, ahol felállva az egyik padra, kiemelkedett a tömeg közül.
- Figyelem!Mondom Figyeljen ide mindenki! -kiabálta, de a a tömeg hangja hangosabb volt. - Oké... ti akartátok! - idézte meg a kezébe a katana-t, ahogyan abba az irányba, ahol a legtöbb ember próbált szabadulni, egyenesen a jégfalba dobta. Ez már elég indok volt ahhoz, hogy az ott jelenlóvők hátrahőköljenek és kérdően néznek körbe, ki is volt a tettes. - color=cyan]Idefigyeljetek! Mindenki leül a seggére és kussol![/color] -kiabálta, miközben egy férfi lépett elé.
- És mi van ha nem azt tesszük, amit mond, mért kellene egy kislánynak...- és Mikomi csak arra várt, hogy ezt valaki feltegyen. A férfi orra abban a pillanatban törött darabokra, ahogyan találkozott a lány csizmája elejével. A férfi ordítás közepette esett össze, ráesve néhány szerencsétlenre, aki épp mögötte állt.
- Mágusok vagyunk! - emelte fel a kezét, hogy mindenki láthassa a céh szimbólumát- Megoldjuk a problémát, de ahhoz elengedhetetlen, hogy nyugton maradjanak! Mindenki üljön le és maradjon csendben! -kiabálta nekik, bár hogyan reagálnak, az már más kérdés.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 9:41 am

A padon ülve már-már kezdtem elkényelmesedni, amikor beütött a menykő. Egy épület elkezdett jegesedni, ám nem átlagos szinten, hanem jól látható módon. Elindultam a különlegesség irányába, ahova rövid időn belül meg is érkeztem. Nem csak azért, mert siettem, hanem azért, mert egy állomásról lévén szó, nincs olyan messze tőlem. Ahogy távolról is tűnt a helyzet, az építmény befagyott. Ám nem csak ez az egy dolog fagyott be, de az egész állomás is. Ez azt jelenti, hogy az itt tartózkodók be vannak zárva, s el vannak zárva ettől az épülettől. Illetve, azt is jelenti, hogy a benn lévők duplán be vannak zárva. Ez egy igen érdekes helyzet, amelyből jobb lesz, minél hamarabb kimásznom.
Mielőtt azonban elkezdenék a rejtély megoldásán gondolkodni, azt kell megfejtenem, hogy ki lehet a tettes. Az elkövetőnek, minden bizonnyal hasznos, ha az itt lévő kétségbe esett, értetlen és kiabáló emberek ezen a helyen maradnak. Ám, hogy ez kinek jó, nyilván az olyan embereknek, akik ettől a helytől távol próbálnak valamit elkövetni. Így, hogy minden szem erre szegeződik, azon a helyen nyilvánvalóan könnyebb dolguk van. De ez azt jelenti, hogy talán egy egész illegális céhhel állok szembe. Az pedig nem lenne jó, ha az egyik szövetségesemnek tennék keresztbe.
Bár, az is igaz, hogy az élet nem állhat monoton gonoszkodásból, valamikor jót is kell tenni, már csak azért is, hogy megtudjam, milyen. Ráadásul nem szerettem volna több időt itt eltölteni, ugyanis kezdett idegesíteni a közemberek zajai. Hihetetlen, milyen szinten bírnak jajveszékelni, hogyha tehetetlenek a sorsuk ellen. Helyzetem nem sokban különbözik az övéktől, én mégis hideg fejjel gondolkodok egy megfelelő terven. Egyelőre azonban összeszedem a dolgokat, amiket tudok.
A két jégbörtönt, többféle módon is el lehet készíteni, az első, hogy a külvilágból valaki bebörtönzött minket, az épületet pedig valaki vagy innét, vagy az épületben lévők közül zárta el. Illetve van még az a lehetőség, hogy valaki innét elzárta az állomást, ám a másikat már egy másik mágus. Ez pedig azt jelenti, hogy ha van egy kis szerencsém, a tettes valahol a közelben is lehet. De, persze az is lehet, hogy a jégmágus, olyan szintre fejlesztette mágiáját, hogy a célpontját látnia sem kell, akkor viszont teljesen felrúgja a számításaimat.
Jobb teendő híján pedig elkezdtem keresni egy varázslót, természetesen nem kinézet alapján próbáltam megtalálni, hanem céh jel alapján. De persze, hogyha a ruhája eltakarja a tetoválását, ez úgymond, elvből bukott ügy. Na, de hogyha megtalálom és esetleg egy illegális céh tagja, akár meg is kéretem, arra a szívességre, hogy engedjen ki. De persze, dönthetek úgy is, hogy elintézem a tagot, már csak azért is, hogy szórakozzak egy kicsit.
Ahogy sétálok, az urak-hölgyek között azt veszem észre, hogy a rengeteg gyáva ember és hatalmas ordibálás mellett, még mindig vannak, olyanok, akik nem érzékelik a helyzet súlyosságát. A sokaság majdhogynem kellős közepén egy öreg nénike próbálta viccesen tálalni a helyzetüket unokájának. Továbbá a sarokban hány fiatal srác piálgatott, a ki tudj honnan szerzett alkohol tartalmú italukkal. Szívesen ittam volna én is néhány korttyal, ám most inkább nem, talán megvárom, hogy a hideg lehűtse, s majd akkor kölcsönveszek egyet-kettőt, persze csak ha marad. További furcsaságnak talán a kutyát tudom felhozni, amelyik próbált elvegyülni az emberek között. Mintha csak lehetséges volna. Miután ezeket a dolgokat észrevettem, rögtön visszatértem a magamra kirótt feladatomhoz és elkezdtem pásztázni a tömeget …
Vissza az elejére Go down
Lucy Heartphilia

Lucy Heartphilia


Hozzászólások száma : 212
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Jun. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fairy Tail/ otthon ^^( Hungary kecskemét)

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 9:12 pm

Felszólítom Melon Crystalt hogy postoljon a következő két napban, ah nem teszi kizárom a küldetésből..amit persze nagyon nem szeretnék...
Vissza az elejére Go down
http://nana.freeforums.org.cn/
Melon Crystal
Elemi mágus
Elemi mágus
Melon Crystal


Hozzászólások száma : 15
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Nov. 01.
Age : 30
Tartózkodási hely : honnan tudjam?? valahol itt.....

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 1:29 pm

A felbolydult tömegben úsztam ide-oda, meg vissza, egyszer-kétszer akkora éles üvöltések, káromkodások robbantak ki mellőlem, hogy majd megsüketültem, na olyankor az illetőt én is lekiabáltam, aki csak értetlenül nézett rám, hogy minek szólok bele. De végre, a hely nagyságához viszonyítva egész hamar kiértem az azt majdnem beterítő tömegből.
- Nah… szakember! Szakember! Szakember-san merre van? – nézek körbe. De Szakembert nem látok, csak egy apró férfit, aki épp egy apró lánnyal beszélget, és mintha örülne. Ahogy láttam, a lány ugyanazt a felkérést emelte fel, mint amit én is a markomban szorongatok jó ideje, úgyhogy úgy gondoltam, én is bemutatkozok a fickónak. Kicsit szédelegve, még a tömegben kanyarogva mentem oda hozzá.
- Bocsásson meg kisasszony, de a vasútállomás jelenleg kisebb problémával küzd. Szeretném megkérni, hogy … - Megijedtem tőle, szó mi szó, hogy így elém ugrott a törpe méreteivel, mintha egy kisgyerek lett volna.
- Nemnem! A felkérésük miatt jöttem. – Kezdtem el azonnal magyarázkodni, meg kalimpálni a kezemben pihenő papírossal. Az előttem vele beszélgető lány kezet nyújtott felém, s szembetűnt a csuklóján a Lamia scale jele. Kézfogás után hátat fordítottam, hogy lapockámon lévő Quatro Cerberusomat megmutathassam neki.
- Látom, nem egyedül kell elvállalnom ezt a megbízást! Ennek örülök. Többünknek nagyobb esélye van a sikerre, bár... – körbetekint – … most az idő számít jobban.
- Elnézést, de akkor megmutatnám önöknek a vezérlőtermet!
A hely ahova vezetett minket, még nagyobb káoszban szenvedett, mint a lent várakozó tömegnél. Itt ugyanis cikáztak a villámok, repültek a papírok, s a próbálkozó hímnemű egyed folyton kiabálta a személyzetiseknek, hogy menjenek hátrébb, ha nem akarják, hogy bajuk legyen. Körülötte szanaszét hevertek a csavarhúzók, kulcsok, kalapácsok. Nem tudom, mire készült, de nagyon szerelni akart volna. Hallottam, ahogy a törpe, aki felvezetett minket, szólt a főnökének, hogy meghozott minket, de én már csak annyit láttam, hogy kezével mutatja, tessék!
A lány magára vállalta, hogy próbálkozik elsőnek, én meg csak megfigyeltem.
Talán egyik céhtársamtól láthattam már ilyen mágiát, ha jól emlékszem pecsétnek nevezték, vagy legalábbis arra hasonlított a legjobban nekem, ez a védőháló, amely még megérinteni se hagyta a pultot.
- Hát ennek fuccs! – gondolom se ő, se a srác nem képes feloldani a varázslatot körülötte, és pech, hogy én se konyítok hozzá, Laiától nem tanultam ilyesmit. - Ezt a mágiát arra találták fel, hogy elzárjanak vele valamit, vagy valakit. Nem lehet egykönnyen áttörni, főleg erővel, vagy mágiával, hiszen akkor nem lenne értelme. Ha jelen lenne egy olyan specialista, aki ebben az ágban járatos, feloldhatná, de így nem sokkra megyünk. Egyszerűbb, ha azután eredünk, aki létrehozta és rávesszük, hogy feloldja.
- De nincs… szerintem, egyikünk se pecsétmágus. – jegyeztem meg halkan, amire csak szúrós tekintetek meredtek rám, és nem a lány részéről, hanem a munkásokéról. Azt tudtam csak kiolvasni belőle, hogy ha ennyire okos vagyok, akkor miért nem teszek valamit.
- Ehh… öööö de benne vagyok, hogy levadásszuk! – De ekkor, az egész helyen elkezdett fejlődni a jég, s még mielőtt bárki menekülni tudott volna, elzárt minket a világtól.
A lány hosszú monológot tartott, aztán a kinti pánikot a kezébe véve, távozott…
Nekünk idebenn maradt munka, csak hogy az egyik nő elkezdett sopánkodni, hogy otthon várják a gyerekei, a családja, mi lesz, ha itt ragad, ha elfogy a levegő, ha nem jön időben segítség.
- Ugyan már… kijutunk. – mosolyogtam rá, bár még nem nagyon volt tervem. A jéghez lépdeltem. – Jég… vékony, és a fény átjut rajta, gondolom, a hangok is. A kint lévőknek biztos, hogy feltűnt már, hogy mi történt. De nem maradhatunk csak úgy itt… a vezérlőpult, és minden elektromos szerkezet meghalt, de te… ha jól láttam villám elemi mágus vagy. A falakban mennek kábelek… ha csak azokon nincs pecsét. Kiszedem neked a falból, és akkor meghekkelheted a rendszert… ha mást nem érünk el, akkor kisül minden, de talán, képesek lennénk a kábelekkel az energiát egy helyre gyűjteni. Csak… én még soha nem csináltam ilyet… A társam könyvében olvastam róla csak…
Az egyik munkás felé fordultam, kérdésem volt számára.
- Hol van az áram főkapcsolója? Ott van a legnagyobb esélyünk. Ha összegyűjtjük, akkor jó hő termelő egység lesz, a jég ellen hasznossá kell válnia. Meg… már van B tervem is.
- Jöjjenek… - mutatta az irányt nekünk, majd mikor ott voltunk az acél lemezt felfeszítettem a kristálykarmokkal, a fickó megmutatta azt is, melyik kábel mié, és a kapcsolókat is. A feleslegeseket pedig lecsaptuk, talán a Lamia Scales lány észrevehette, hogy a váróterem elsötétül.


A hozzászólást Melon Crystal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 03, 2011 6:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucy Heartphilia

Lucy Heartphilia


Hozzászólások száma : 212
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Jun. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fairy Tail/ otthon ^^( Hungary kecskemét)

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 3:39 pm

Mivel Basho külföldön lesz egy darabig, kihagyjuk a küldetésből amíg vissza nem tér.

A váróterem elsötétült ahogy megpiszkáltátok az elektromos áram vezetékeit csak a kinti villágossság tör be a jégfalon, szikra pattant, ami meggyújtott egy íróasztalt ami tele volt tömve papírokkal. Az állomásvezető följajdult.
-Jóságos ég, minden hivatalos papír odavész.-kiáltott kétségbeesetten. Ez titeket annyira nem foglalkoztatott, az volt célotok hogy az égő berendezést a jéghez juttassátok hogy fölolvadjon és az emberek kiszabaduljanak. A magasan álló vezérlőfülkéből kilökitek az égő asztalt ami egyenesen a jégfalnak csapódik. az emberek megijednek kicsit, de feszülten figyelik hogy történik-e valami. Percekig figyelitek, s pár perc múlva az asztal alól víz kezd folydogálni, a fal olvadni kezdett. Üdvrivalgásba kezd a megannyi ember, ti pedig elégedetten mosolyogtok, amikor egy ember tűnik föl a tömegben. Fehér volt a haja, öltözéke hiányos volt, testét sebhelyek borították.
-Ez...-szólalt meg egy ember a tömegben.- Frozen Slint, a jégmágus, fusson ki merre láááát!-kiáltott a férfi, mire az egész nyomorult tömeg ijedten, pánikolva föl alá kezdett rohangászni. Egyeseket meg is tapostak, másokat elsodortak a csordában. A mágus megunta a kiáltozást. Kitárta a két kezét, és minden ember köré egy jégbörtönt varázsolt. Izzasztó feladat volt, de utálta a nyüzsgést.
-Lám, lám, ki hitte volna hogy megtaláljátok az ellenszert a jegemre, de itt a vége, az állomás az enyém, veletek együtt, kedves mágusaim...-mondta ördögien, duruzsoló, mély hangján, ám ekkor....Dead egy jégszilánkot tartott a mágus nyakához...
Eddig tartson a postotok!
Vissza az elejére Go down
http://nana.freeforums.org.cn/
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 5:41 pm

A tömegben sajnos nem ismertem fel senkit, aki mágusnak nézet ki. Könnyen lehet, hogy ez az én hibám, de eme hiányosságomat nem bírom a rendelkezésre álló idő alatt pótolni, így inkább megpróbálom magam átverni, hogy igenis hasznos, hogyha keresem azt, melynek külsejéről semmit sem tudok. Miközben figyelem az embereket, egyre többször van olyan érzésem, hogy ezt az embert már láttam egy városban. Amennyi városban én jártam a hosszú vándoréveim során nem is csodálom, hogy látásra ennyi embert ismerek, ellenben engem kevésbé ismernek. Az, hogy magas vagyok és a tekintetem is ilyen a legtöbb embert arra ösztönzi, inkább felejtse el a látványomat, amit meg is értek, azonban, mikor majd meghódítom, a világot biztos vagyok benne, hogy mindenkinek eszébe jut fogni, hogy engem egyszer már látott. Minek után kezdem megunni az enyhe „deja-vu” érzést inkább az egyik jégfalhoz sétálok. Megpróbálhatnék áttörni rajta a mágiám segítségével, azonban nem szeretném, hogy a többi ember is lássa, hogyha sikerülne csinálnom egy kijáratot.
Egy a tömegtől távol eső részre lépdelte lassú tempóval, hiszen senki sem hajtott. Útközben továbbra is az emberek között keresgéltem, természetesen ismét eredménytelenül. Mikor elértem a helyet, amit akartam rögtön megálltam. Hogyha elkezdeném árnyököllel ütni, azzal semmit nem érnék el, hiszen az ugyanolyan erős, mint az ütésem. Ha valamelyik nekromanta eszközzel próbálkoznék, avval se mennék sokkal többre, végtére is, ahhoz, is kell a fizikai energiám. A hulláim pedig éppen körülbelül egy szinten vannak velem, ha többen is vannak, egy ponton nem bírják támadni a jeget. Azzal, hogy sötétbe borítom a helyet, ami a jelenlegi szintemen elég nagy feladat, nem fogom megtörni a falat. Az utolsó lehetőségem az árnykígyók. Azok talán elég erősek, ahhoz hogy áttörjék az akadályt, de mindenképpen egy helyre kell koncentrálnom az összes támadást, hogy legalább egy kis lyukat fúrhassak.
Miután lélekben felkészültem a varázslásra, már el is kezdtem volna, ha a távolban nem zavar meg egy felsíró hang. Az egyik kissrác talán most fedezi fel, hogy milyen rossz a helyzet ezen az átkozott állomáson. Talán az energiáját karta inkább hasznosan felhasználni, vagy esetleg a hozzátartozója nyugtatta le gyorsan, de hamar abbahagyta a jelenetét. Eddig az volt a véleményem a hozzá hasonló gyerekekről, hogy szerettek a középpontban leni és ebből kifolyólag, minél tovább sírni, akár órákat is. A szememben elég nagyot nőtt az ifjú, ám ezt természetesen nem tettem szóvá. Miután lenyugodtak a kedélyek ismét a támadásra kezdtem el koncentrálni.
Szememet lehunyva útjára indítottam az összes ujjamból egy-egy árnylényt, amelyek egyszerre törtek ki. Mivel egyszerre nem bírtak egy pontot támadni mindegyikük tett egy kört, mielőtt kamikaze módjára felkenődnek a védelmi rendszerbe. Ahogy mozogtak előttem, egyetlen hosszú láncnak tűntek, amelyek az én parancsomra várnak, s a fonal hamarosan el is indult. Miközben figyeltem a folyamatot a háttérben is zajokra lettem figyelmes. Mikor az én kísérletem véget ért sikerült kárt tennem a falban, annyira hogy egy jégszilánkot ki is törtem belőle. Az idegesítő hangzavar továbbra sem hallgatott el, így megfordultam, hogy megnézzem annak forrását.
Az épület körüli jég elkezdett olvadni, melynek hatására rengeteg ember egyszerre kezdett el örülni. Általában ilyen esetekben fesztiváli szokott lenni a hangulat, ezért most sem szakították meg a hagyományt. Hogyha túl sokáig van rossz kedvük, akkor a felszabadulásnál, hihetetlenül jó kedvük lesz, csak remélni tudom, hogy nem érzik majd annyira szabadnak magukat, hogy elkezdenek rombolni, vagy hasonló rosszaságra vetemedne.
A tömegből egy hozzám hasonlóan fehér hajú alak tűnt ki. A férfi ruhája hiányos volt, testét rengeteg seb tarkította. Egy részről féltékeny voltam rá, hiszen ezzel is bizonyította, hogy milyen erős lehet, ha ennyi harcban részt vett már. Más felől fenyegetésnek is éreztem, hisz az átlagos embere rögtön felismerték és megijedtek tőle. Az pedig, hogy így reagáltak jelenlétér egyértelműen azt jelent, hogy közveszélyes, egyelőre pedig kedvet kaptam egy kis csetepatéhoz.
A gyávák elkezdtek fel-alá mozgolódni és hangoskodni. Nyüzsgésük közben nem egy társukat megtaposták és magukkal sodorták a tömegben. Mondanom sem kell hihetetlen rossz halál egy ekkora tömegközepén halálra zúzódni. Szerencsére én nem is keveredtem bele. A mágus sem szerette az eleven kis férgeket, ugyanis egyből befagyasztotta őket. Szavakat formált a szája, de engem nem érdekelt mit akart mondani, most hogy nyeregben érzi magát, a védelme leengedett, én pedig mögé somfordáltam és a frissen szerzett jégszilánkot a nyakához szorítottam.
- Nem sűrűn szoktam a hozzád hasonlóakat fenyegetni, de most fogadd el, hogy ilyen a kedvem! Esetleg elárulnád, melyik céhnek vagy a tagja? – Kérdeztem a férfit.
Vissza az elejére Go down
Lucy Heartphilia

Lucy Heartphilia


Hozzászólások száma : 212
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Jun. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fairy Tail/ otthon ^^( Hungary kecskemét)

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 3:16 pm

Felszólítom Melon Crystal-t, vagy Mikomi-t a mihamarabbi postolásra!
Vissza az elejére Go down
http://nana.freeforums.org.cn/
Mikomi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Mikomi


Hozzászólások száma : 17
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 13.

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 4:58 pm

//Bocsánat a késésért! Most már újra aktivizáltam ezt a Jk-mat! Bár jeleztem a hiányzásnál, hogy jegelem ezt a Jk-t egy kis ideig, ezidáig sem haladott előre ez a kaland, így ha nem gond, írok és talán majd rövidell folytatódik is majd! //

A tömeg kissé vonakodva, de megnyugodó kételyek közepette kezdett lecsillapodni. Láthatólag megnyugtatta őket az a tudta, hogy mágusok vették kezükbe az üget, így pedig nem kelet félniük. Vagyis inkább ebben a tudatban éltek, hogy hibásan-e vagy sem, azt majd a sors eldönti.
De a tömeg elhalkult és bár nem ültek le, legalább a pánikhangulat abbamaradt. ~Hála az égnek..~ fújt el nagyot Mikomi, ahogyan körbenézett az arcokon. ~ De nem sokat tehetünk. Csak a tűz lenne képes megolvasztani a jeget. Ha egyáltalán nem olvasztaná. Ez egy mágikus csapda, semmi sem biztos benne... ha kerültem volna már ilyen helyzetbe, előrébb lennénk, de így...~ nézett körbe, ahogyan meglátott egy fúra alakot a tömegben.
Ahogyan ránézett furán érezte magát, sőt valahogyan amikor a szemük találkozott tisztán érezte, hogy ez az alak, veszélyes. Már éppen szólni akart, vagy valamit tenni, mikor a többiek terve beérni látszott. Csörömpölés közepette tört ketté az üveg, ahogyan a lángoló faasztal belecsapott a jégfalva. A tömeg egyszerre hördült fel, de a kezdette félelem után, végül ők is rájöttek, hogy mire megy ki a játék. Néma pillanatok következtek ezután, ahogyan Mikomi is a falnak szegezte a tekintettét és várta az eredményt.
~Vajon elég lesz...~ kérdezte magától, ahogyan egy pillanatra megfordult és újra azt az alakot kereste a tekintetével, de már nem látta. Hiába kereste, sehol sem bukkant rá.
- Megolvadt!- hallotta maga mellöl az egyik kislány hangját, ahogyan visszafordult és ő is látta. A jégfal olvadni kezdett és a tömeg üdvrivalgásban tört ki és bár nem látta, Mikomi is jól tudta, hogy a társai is úgy mosolyognak odafent, mind most ő maga.
- Végül sikerült...- mondta a kislánynak, ahogyan kisebb zördülés támadt a fegyvermágus háta mögött.
Mikomi is odanézett, ahogyan megjelent ugyanaz a a szempár, de ezúttal már nem rejtegette az arcát. Mintha ledobta volna magáról a köpenyt és felfedte volna, hogy jelen van. Fehér haja kitűnt a tömegből, ahogyan egyre közelebb sétált a terem közepéhez, de a kezdeti meglepettség egy pillanat alatt váltott ki riadalmat és újabb pánikot az emberből, ahogyan valaki elkiáltotta magát.
- Ez...-szólalt meg egy ember a tömegben.- Frozen Slint, a jégmágus, fusson ki merre láááát!-kiáltotta el magát a férfi.
A tömeg pedig pánikszerűen tört ki. Immáron senki sem foglalkozott senkivel. Mindenkinél előtérbe került a saját önös cél és nem foglalkoztak többé azzal, hogy ki mennyit is ér. A férfi megállt, ahogyan kitárta a kezeit, majd váratlanul jégdárdák emelkedtek ki a földből, teljesen mozgásképtelennel téve az eddig is bezárt embereket. De csakis őket.
Mikomi ijedten kapta le a tekintettét a kislányra, aki körül három dárda emelkedett ki a földből és az egyik majdnem elérte a fegyvermágust is, aki ha nem ugrik hátrébb, akár sérüléseket is szerezhetett volna magának a figyelmetlensége miatt. A tömeg megmaradt, de a pánikhelyzet megszűnt.
-Lám, lám, ki hitte volna hogy megtaláljátok az ellenszert a jegemre, de itt a vége, az állomás az enyém, veletek együtt, kedves mágusaim... mondta ördögien, duruzsoló, mély hangján a férfi.
De ekkor váratlan fordulat történt. A férfi megdermedt, de nem magától. Egy alak tűnt fel mögötte, kezében egy kisebb jégszilánkall, melyet a férfi nyakához szegezett. Mikomi messze volt tőle, így nem értette, hogy mit mond az idegen,
Vissza az elejére Go down
Lucy Heartphilia

Lucy Heartphilia


Hozzászólások száma : 212
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Jun. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fairy Tail/ otthon ^^( Hungary kecskemét)

Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 3:12 pm

Nos, kedves mindenki. Mivel a küldetés eléggé elnéptelenedett, így arra a döntésre jutottam hogy a küldetést lezárom, de minimális jutalmat kaptok. Illetve Basho nem, mivel arra az egy szem postjára nem tudok mit adni. Dead, Crystal és Mikomi pedig 30 Ve-t és 30 ezer ékkövet kaptok fejenként.
Vissza az elejére Go down
http://nana.freeforums.org.cn/
Ajánlott tartalom





Az összekuszálódott rendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az összekuszálódott rendszer   Az összekuszálódott rendszer Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az összekuszálódott rendszer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Céh hírnév rendszer újradolgozása
» Fontos tudnivalók: Aréna rendszer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Onibus-
Ugrás: