KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Aya Natsume

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aya Natsume
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Aya Natsume


Hozzászólások száma : 3
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Jul. 11.

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 1
Jellem:

Aya Natsume Empty
TémanyitásTárgy: Aya Natsume   Aya Natsume Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 12:29 pm

Név: Aya Natsume
Nem: Nő
Kor: 18
Mágia: fegyver mágia/kezdő varázslat Ex-Quip: Katana/Ölt-Vált: Katana
Céh: Blue Pegasus
Jellem: Hirtelen haragú és makacs, nagyon utál vesziteni és általába mindent meg is tesz azért hogy ez ne történjen meg, nehezen tartja féken a nyelvét és rögtön kimondja az első dolgot amit gondol valakiröl vagy valamiröl, de ezek ellenére kedves, és jó szivü bár nehéz elnyerni a bizalmát de ha valakinek sikerül az egy olyan társat talál benne aki sose hagyná cserben, ezek mellet rendkívül fürge és a legtöbb helyzetbe feltalálja magát, megszállottja a kardoknak és ügyesen is forgatja azokat.
Kinézet: 160 cm, 56kg, hosszú derékig érő fekete haja van, amit általában copfba hord, az öltözéke elég sötét, fekete polot hord amin többb halálfej van,egy rövid és vörös kockás szoknyát, egy szintén fekete térd zoknit,és egy fekete sport cipöt, valamint egy lila csikos újatlan kesztyűt.


Előtörténet:
Nos, az eddigi életem nem mondható túl izgalmasnak. Édesanyámmal éltem egy erdő széli kis kunyhóban, mivel anyu utálta a mágusokat… sőt ha belegondolok minden más élőlényt is, gyakran hadakozott az erdő kisállataival, akik a kertben lévő termést próbálták ritkítani. Apuról nem sokat tudtam azon kívül, hogy még a születésem előtt elhagyta anyut, de igazából nem is volt szükség rá jól elvoltunk ketten, a természet ellátott minket mindennel, és ha esetleg mégsem akkor a közeli faluból vásároltam. Mivel kint laktunk az isten háta mögött sokáig egyetlen barátom se volt, az egyetlen szórakozásom a kardforgatás volt, és sűrűn edzettem azzal a régi kardal, amit még a házunk padlásán találtam. Nem volt túl szép és a súlyelosztással is gondok voltak, de a célnak megfelelt. Egész tíz éves koromig így teltek el a napjaim, de aztán egy esős éjszaka megváltoztak a dolgok. Tisztán emlékszem minden másodpercére annak az éjszakának bár nehéz is lenne elfelejteni végtére ezen a napon az életem teljesen új irányt vett. Aznap nem tudtam aludni az eső miatt mivel a szobám felett nem volt padlástér és az eső hangosan kopogott a tetőn ráadásul még egy lyuk is volt rajta ahol befolyt a víz így az esőcseppek kopogása a padlón csak rontott a helyzeten. Egyszerűen csak feküdtem az ágyon és reménykedtem, hogy a vihar hamarosan elvonul e helyett viszont valaki kopogott az ajtón. Néhány újabb próbálkozás után anyu kinyitotta az ajtót és fagyosan kérdezte.
- Te meg mit akarsz itt?-
- Tudod azt nagyon jól- Felelte egy mély férfihang. Erre anyu is válaszolt valamit, de szerencsére nem tudtam kivenni, hogy mit, ami talán jobb is.
- Felesleges lenne erről vitát nyitni!- Szólalt meg ismét a férfi- Te is tudod, hogy Ayának Edward nyomdokaiba kell lépnie!
- Ne merészeld előttem kiejteni annak a féregnek a nevét!- sziszegte anyu a fickó nem törődött vele.
- A lány tehetséges és ezzel te is tisztába vagy.- Folytatta - Kár lenne elpazarolni a tehetségét azzal, hogy a semmi közepén éljen továbbra is. Ez után néhány másodperc csönd következet majd anyu szolalt meg.
- És mikor akartok indulni?-
- Most azonnal!- Bár az eső hangosan kopogott mégis hallottam, ahogy anyu felsóhajt.
- Rendben. Várj, összeszedek néhány holmit és felébresztem Ayát-
- Addig, ha nem bánod leülnék valahova. kezdek fázni-
- De bánom!- förmedt rá anya- Várj csak szépen odakint!-
- Jó látni, hogy nem sokat változtál- Mondta kedvesen a férfi. Kis idő múlva anyu belépett a szobám ajtaján mire én úgy tettem, mint aki mélyen aludna. Éreztem, ahogy leül az ágy szélére majd megcsókolta a homlokom.
- Kicsim. Ébredj!- suttogta.
- Mi van?- Kérdeztem úgy mintha épp a legédesebb álmomat zavarták volna meg.
- El fogsz menni ebből a házból- Felelte. Na, igen anyu sosem volt egy érzékeny lélek.
- Miért?- kérdeztem még mindig álmosságot színlelve.
- Ideje hogy végre igazi életet élj.- Hát nem éppen ilyen választ vártam és bár szerettem itt élni a kalandvágy akkor is erősebb volt így nem szóltam semmit, kikászálódtam az ágyból majd miután felöltöztem lementem a földszintre. Az ajtóba egy magas barna hajú ősz szakállas idősebb férfi ált, bár szemlátomást teljesen átfázott az esőtől mégsem merte átlépni a küszöböt.
- Ő ki?- kérdeztem
- A neve Gin- válaszolt anyu miközben a kezembe nyomta a hátizsákom. Vele fogsz utazni.
- Nos, akkor szerintem mehetünk is- Szólalt meg Gin.
- Várj!- Kiáltottam fel majd felrohantam az emeletre, majd idő múlva egy kardal tértem vissza.
- Ezt mindenképp magammal viszem- Mondtam.
- Ezt a vacak régi kardot?- Kérdezte Gin, amire én csak biccentettem- Helyes- felelte mosolyogva.
- Vigyázz magadra- Ölelt át anya majd még egy puszit adott a homlokomra.
- Akkor induljunk- Fordult sarkon Gin én pedig követtem őt. A ház előtt egy furcsa jármú ált, amilyet még sose láttam, de ez egy csöppet sem zavart beültem hátra majd nem sokkal azután, hogy elindult el is nyomott az álom. Mire felébredtem már meg is érkeztünk egy városba ahol az új lakhelyem várt, kiszálltam a járgányból és elkezdtem vizsgálni az elöltem lévő házat. Az erkélyen rengeteg virág volt és az egész épület nagyon szép volt és látszott rajta hogy rendben van tartva sőt, már már abnormálisan sterilnek tűnt, a falak a díszek és még a virágok többsége is fehér volt. Gin a vállamra tette a kezét majd így szólt.
- Remélem tetszik az új lakhelyed?- Hirtelen csak bólintani – Gyere megmutatom hol fogsz aludni.- Majd elindult a ház bejárata felé én pedig követtem de még mielőtt beléphettünk volna az ajtó hirtelen kivágódott
- Be ne merj lépni- Lépett ki hirtelen egy lány tenyerét maga elé tartva- Előbb fertőtleníteni kell téged- majd elő kapott egy festékszóróhoz hasonló üveget és elkezdte lefújni valamivel Gint majd rám nézett.
- Ő kicsoda? Azt ne mond hogy most már pedofil is vagy?- Kérdezte
- Ugyan már!!- Mentegetőzött elpirulva- Mégis miket gondolsz te rólam? Mellesleg ő az új tanuló társad- A lány hirtelen elém állt majd engem is lefújt.
- A nevem Maya. Örülök a találkozásnak-
-Khöh..khöh…. Aya—Khöh…khöh..én is örülök…azt hiszem khöh.
- Ha keresnétek, a szobámat takarítom- fordult ginhez Maya, majd visszarohant a házba.
- Ne haragudj Maya miatt! Kicsit mizó fóbiás.
- Mi?- kérdeztem értetlenül
- Retteg a piszoktól és a bacilusoktól. na, gyere, most már tényleg megmutatom a szobád.
Innentől fogva nyolc év tanulás várt rám, megtanultam mindent, amit a mágiáról és a világról tudni érdemes valamint a fegyver mágia alapjait és tovább tökéletesítettem a kardforgatás művészetét, de a nyolc év nem csak a tanulásról szólt. Idővel Maya és Gin váltak a családommá, peresze anyut sem felejtettem el, minden hónapban meglátogattam és bár nem ürült, hogy fegyver mágus lettem, de azért mindig szívesen látott. Mayával viszont különösen jó kapcsolatba kerültem szinte már nővéremként tekintetem rá köszönhetően annak, hogy a mester sűrűn elment „küldetésekre” akár több napokra is de Maya szerint valójában vagy egy prostival hetyeg vagy valamik kocsmába iszik. Szinte minden nap minden nap kihívtam Mayát párbajra de sose tudtam legyőzni őt pedig csak három ével volt idősebb nálam,mégis már akkor mestere volt a fegyver mágiának. Villámgyorsan váltotta a fegyvereit és tizennyolc évesen már a páncélokat is könnyedén cserélgette, míg én ugyan ennyi idősen csak egyetlen kardot tudtam megidézni, még a mestert is könnyedén legyőzte a vizsgán ami annyiból állt, hogy ha mester egyik tanítványa betölti a tizennyolcat akkor lekel őt győznie és csak akkor hagyhatja el a házat. Én amint betöltöttem másnap már ki is hívtam a mestert mert semmiképp sem akartam túlságosan lemaradni Maya mögött.
-Úgye tudod, ha megbuksz, még egy évet kell várnod?- Kérdezte Gin
- Naná- Nem sokat hezitáltam, megidéztem egy kardot és a mester felé rohantam miközben ő ugyan így tett, mivel jóval fürgébb voltam én támadtam először és folyamatosan rohamoztam őt miközben próbáltam ami sikerült is. A gyorsaságom kihasználva sikerült mögé kerülnöm és a jobb tüdeje felé intéztem a szúrást, de még idejében kapcsolt és a kardját egy hatalmas csata bárdra cserélte, előre szökkent majd az óriási fegyverrel megpördült ami egyenes a mellkasom felé tartott. Bár még magam elé tudtam rántani a kardot de a nagy ütés így is elrepített egyenes neki egy fának amitől alaposan meg is szédültem.
- Nagyon úgy néz ki hogy még itt maradsz.- Mondta gúnyosan miközben visszaváltott kardra. Semmiképp sem akartam alul maradni úgy hogy bár nem volt ínyemre mégis ki kelet használnom a mester legnagyobb gyengeségét ami nem volt más mint a nők, ideje volt mellet villantani amitől egy darabig csak állt majd elvörösödve majd felém ugrott a jobb kezét előre nyújtva miközben a levegőt markolászta
- Édes drága Ayaaa tudtam hogy vonzodsz hozzáááám!!
- Meg a nagy lóf**zt- kiabáltam rá közben a lentröl keresztbe támadtam a kardal és bár még időben fel eszmélt és védekezett a fegyver így is kiütöttem a kezéből én pedig abban a pillanatban megpördültem és a lendületet kihasználva gyomorszájon rúgtam amitől a földre zuhant de még mielőtt fellehetett volna már ott voltam és a kardot a torkának szegeztem. Egy darabig csendbe volt, elégé meglepte őt a történtek de hirtelen elmosolyodott és csak annyit mondott.
- Átmentél-. Nagyon boldog voltam és még aznap összeszedtem a cuccom és miután elbúcsuztam a mestertől másnap reggel útnak indultam, hogy csatlakozzak a Blue Pegasus céhez, mert ugye egy céh nélkül a mágus se ér sokat, ráadásul hála Ginnek volt egy kis protekciom igy könnyedén bejutottam. És el is érkeztünk a jelenhez a csatlakozásom után másnap már a kihirdetett munkákat böngésztem, muszáj is volt mivel béreltem egy házat a céhez közel és valamiből fizetni kéne a bérleti díjat.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Aya Natsume Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aya Natsume   Aya Natsume Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 10:47 am

Yo! Szép kis előtörténet, rendesen kitalálva összerakva, habár figyelj oda, mert elég sok a színezési hiba. Nem köteles senki sem színezni, csak esztétikai dolog, de ha csinálod azért jó legyen Very Happy Valamint a kék szín nem túl előnyös az oldal hátteréhez (még mindig fáj a szemem ><) de összességében a történetedet elfogadom! Készítsd el az adatlapodat!
Szint: 1
Varázserő: 250
Kezdőtőke: 100. 000 Gyémánt
Varázslataid: Dimension warp, Ex-quip: Magic Sword
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
 
Aya Natsume
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aya Natsume

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Fegyver mágus-
Ugrás: