KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Gegrid Daisetsu

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Gegrid Daisetsu Empty
TémanyitásTárgy: Gegrid Daisetsu   Gegrid Daisetsu Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 3:05 pm

Gegrid Daisetsu Njk_by_cathy25-d402x9f
Név: Gegrid Daisetsu
Nem: Férfi
Kor:20
Céh: Fairy Tail
Mágia: Első szintű mágia- Ice Make, Freeze- de ez még fejlődni fog!!

Külső: Fölül tüsis, fehér , amúgy pedig hosszú tincsekben áll a haja. Arcán, jobb szeme alatt három jégkristály tetoválás van. Férfias testalkata van. Kék szemek, igéző tekintet. Sötétkék inget visel, buggyos fehér nadrágot, fehér, fekete csizmát. Kezein Sötétkék, ujjatlan kesztyű van. Nyakába testvérétől kapott nyakláncot visel. Dereka körül, nagy szemű láncok lógnak.

Jellem: Eleinte bohókás jellem. Az életveszélyt is csak egy megoldandó problémának tekinti, kissé éretlen a felfogása, életszemlélete. Szüleitől és testvérétől gyorsan elszakadt, mágiakutatóként járta a vidéket. kíváncsi, érdeklődő típus. Sok minden érdekli.
Jellemét az Anoya De Hieloval való találkozás változtatta meg. Kissé komor és visszahúzódó lett, életszemlélete kissé sötétté, zordá vált a sok rossz hír hallatán. Megerősödött, bölcsebb, megértőbb lett.

Célja: Kellően erős mágussá válni, és megtalálni bátyja gyilkosait.

Előtörténet:

Másodiknak születtem meg, körülbelül 5 perccel később mint a bátyám. Anyámat megviselte az ikrek szülése, de erős nő volt és kibírta. Apámat végtelen boldogság fogta el, hogy egyszerre két fia is született. két kis visító trónörökös, még két éhes száj. Bár az asztalon sokszor volt kevés étel, boldogok voltunk. Sokat segítettünk a szüleinknek a ház körül, amire büszkék voltak, és nagyon hálásak. 17 évesek voltunk mikor a bátyám bejelentette, szerencsét próbál mint mágus. Volt benne tehetség hogy mágus legyen. Valamelyik felmenőnktől örökölt annyi varázserőt, amit feltudott fejleszteni. Akárhogy kérleltem, nem mehettem vele. Magamban is éreztem a varázserőt szunnyadni, de csak nagyon minimálisat. Gregori megbízott azzal, hogy maradjak anyával és apával, és ameddig csak tudok segítsek nekik. Onnantól kezdve, nagyon keveset hallottunk felőle, csak halvány hírét annak, hogy mágus lett, valami híres, és erős céhben. Vagyis tudtuk, jó kezekben van. A következő évben, egy nagyobb járvány ütötte fel a fejét a faluban ahol éltünk. Minden nap eljártam a közeli városba dolgozni, épp hogy csak otthon voltam, ezért én nem kaptam el...de a szüleimet elvitte a borzalmas betegség. Nem maradtam ott. Eljöttem. Egy nagyúrhoz kerültem akinek hatalmas kastélyának kertjét kellett ápolnom. Bármilyen idő volt. Akár tűzött a Nap, akár süvöltött a hóvihar. Persze jó kis pénzt kaptam érte. Szabadidőmben pedig bemehettem a nagyúr könyvtárába, ahol azután a mágia után kutattam amit az ikrem is űzött. Ahogy belevetettem magam eme kavalkádba, hihetetlen késztetést éreztem arra, hogy útra keljek, s mindegyik mágiát ha csak egy kicsit is, de megismerjem. Így hát a félretett pénzemből utazgatni kezdtem, s akármilyen mágiával találkoztam, mindet megfigyeltem, s leírtam mindent róla amit csak láttam. A térségben mágiavadásznak hívtak. Az emberek kedvesek voltak velem. Szívesen megmutatták milyen mágia a foglalkozásuk, mire használják azt.
Épp átutazóban voltam egyik városból a másikba. Egy erdőn sétáltam keresztül, de már sötétedett. nem volt kedvem letáborozni, ezért tovább sétáltam a sötétségben. Amikor lövéseket hallottam nem messze magamtól.
-Ott van nézzétek a patkányt!
-Hát még mindig él !!
-Kapjuk el!-kiáltották. Valahogy egyből vettem a lapot hogy rólam beszélnek, és amilyen gyorsan csak tudtam futásnak eredtem. érkeztek a mágikus lövések felém, de túl messze voltam. Kiértem egy főútra. Az úton egy kocsi érkezett, fölugrottam a hátuljára, majd elbújtam a rakomány közt. A gyilkosok nem találtak rám azon az estén. De folyamatosan követték a nyomomat.
Pár hét múlva, elérkeztem Magnolia városába.. Ahogy sétálgattam az utcákon,egyszer csak azt éreztem, hogy valaki átölel... Egy lány volt az. Világoskék volt a haja, fürdőruhában volt és nagyon sírt... Nem értettem a dolgot. Ám ekkor, ismét rám törtek a puskák gyilkosok. bemenekültem a lánnyal együtt egy fogadóba, de nem sokáig maradtunk bent. Megtaláltak. Azt hittem végem , amikor a lány jégmágiát kezdett használni. Lenyűgözött a varázslata. De nem volt időm nézelődni. Elparancsolt a Fairy Tailbe. Megörültem. Azok a hírek alapján, amiket kaptam, a bátyám épp abban a céhben dolgozik. Végre, újra láthatom az ikremet. És talán végre, láthatom az igazi erejét, a valódi mágiáját.


A hozzászólást Anoya De Hielo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 18, 2011 7:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Gildarts Clive
Mesélő
Mesélő
Gildarts Clive


Hozzászólások száma : 162
Aye! Pont : 7
Join date : 2011. Jun. 20.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gegrid Daisetsu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gegrid Daisetsu   Gegrid Daisetsu Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 6:37 pm

Te vagy az egyetlen a fórumon, aki saját kezűleg készített rajzot az NJK pályázatához, ezért szeretnélek megdícsérni, ez ellensúlyozta azt, hogy a szöveg gyakorlatilag nincs tagolva. A szöveg tartalmával és terjedelmével nincs bajom, megfelel egy egyes szintű mágus esetében, és ELFOGADOM!

Viszont arra kérlek, hogy a fejléc részet tagold szét!
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Gegrid Daisetsu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gegrid Daisetsu   Gegrid Daisetsu Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 7:08 pm

Köszönöm szépen a dicséretet :3 A szükséges javításokat pedig megejtettem^^
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Ajánlott tartalom





Gegrid Daisetsu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gegrid Daisetsu   Gegrid Daisetsu Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gegrid Daisetsu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gegrid Daisetsu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: NJK pályázat-
Ugrás: