KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Üdv köztünk! (Befejezve)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 10:55 pm

Reggelünk a már megszokott keretek közt zajlik a Grimore Heart kötelékében… illetve, majdnem. A tányéromon elterülő étel pont olyan ízetlen, mint mindig; az étkezdét ezúttal is valótlan elemekkel tarkított nagyzolások ricsaja tölti meg; s én pont ugyanúgy üldögélek egy eldugott kis asztalnál, ahogy az már tőlem megszokott. A balhék persze most se maradhatnak el, de hát, nincs mit tenni, idióták tárháza ez a hely.
Ám ezúttal valaminek sikerül ledöntenie az állandóság szilárd kőfalát… Hosszúszárú, fehér, fűzős csizmák; sötét miniszoknya; színvilágban ehhez passzoló kabát; ezüst hajzuhatag; s a már megszokott, vörös, igéző szempár… így jellemezhetném leginkább Tabu új megjelenését, melyhez már tegnap este, a hargeoni holdfény alatt is volt szerencsém. ~ Bár már akkor se értettem, miért pont ő… és miért pont ide…
A lány még kissé bizonytalanul forgatja a fejét a helységben, szoknia kell a számára új környezetet, s az azzal párosuló légkört. Kisvártatva tekintetével rám talál, majd rövidke gondolkodást követően, birtokba veszi az asztalom másik végénél árválkodó széket.
- Szia! – Köszön rám jókedélyűen, ám én viszonzatlanul hagyom a gesztust. ~ Komolyan, mintha fel se fogná, hova keveredett. Ez itt már nem a jól megszokott céhe, ahol a tagok kiállnak egymásért, és az életüket adnák barátaikért… ó, nem. Itt, ha valakiben megbízik, az az első adandó alkalommal hátba fogja szúrni. Ő nem ebbe a világba született… nem szabadna itt lennie… itt csak magány, és szenvedés vár rá. Ez egy ilyen hely…
- Ööö… bocsi, de mivel mást nem ismerek, tőled kell informálódnom. Nem tudnál mesélni kicsit a céhről? Még nem igazán vagyok jártas erre… - Kezdeményezne egy társalgást.
Talán túl élénkek még benne a hosenkai emlékek… ott Den voltam, egy önfeledt gyerek, aki élvezte a közös kalandjaink minden egyes percét. Most viszont Starkiller vagyok, az alvilág leghatalmasabb sötét céhének egy mágusa… de még mindig a barátja… ~ Épp ezért, ki kell őt löknöm ebből a szakadékból, mielőtt túl mélyre zuhanna. Lendületet kell vennem, s megfordítanom a sodródása irányát… persze, ezután én még mélyebbre zuhanok. Ha elüldözök egy hozzá hasonló, tehetséges újoncot, Hades mester nem épp dicsérő szavakkal fog illetni. De nincs mit tenni… ha én nem teszem ezt meg, senki se fogja.
- Hé, Den… hozzád beszélek.
A lány szavaira ezúttal sem felelek, mindösszesen a székem tolom ki magam alól, majd értetlenséget sugárzó szemeibe fúrom fagyos tekintetem.
- Mit akarsz itt?
- Mit akarnék? Beszélni veled, basszuskulcs! Úgyhogy, leszel szíves értelmes ember módjára hozzám szólni? – Fakad ki magából.
- Félreérted... - Sütöm le idegesen a tekintetem. - Engem az érdekel, hogy mégis mi a francért jöttél ide? Ez nem a te világod! Mit akarsz ezzel bizonyítani? Azt hiszed, itt majd kiélheted a lázadó korod? Fogalmad sincs, hogy mennek itt a dolgok...
- Lá..lázadó kor a francokat! – Förmed rám. - Közöd pedig nincs hozzá fikarcnyi sem, hogy mit keresek itt. Hidd el, megvan az okom rá...
- Lényegtelen! El kell menned innen... Itt senki se fog barátként tekinteni rád. Senki se fog megvédeni, vagy épp kedves szavakat suttogni a füledbe. Ez már nem a te megszokott kis családias környezeted... el kell menned... amíg nem késő...
- Leszarom! - Ordít rám. - Nem kellenek barátok. Nem kell, hogy bárki megvédjen, mert megnyugodhatnak, én se fogom őket. Már egy ideje elszoktam a családias környezettől, nem érted?!
- Te lehet, hogy így gondolod... de fogalmad sincs, milyen nehéz így élni. Én már több, mint egy éve itt vagyok... a lelked lassan, de biztosan elporlad, és helyét az üresség veszi át. Már semmi se fog számítani... egy nap ara kelsz majd, hogy már azt se tudod, miért is létezel egyáltalán... - Veszek mély levegőt. - Sajnálom... Hosenka után megfogadtam magamnak, hogy soha többé nem bántalak... de így, vagy úgy, kilöklek ebből a gödörből...
- Csak hajrá. – Egyenesedik ki. - Amúgy se vagyok olyan gyenge, hogy a lelkem eltiporja holmi sötétség... Nem úgy, mint másokat.
- Nem hagysz más választást... - Fordulok hirtelen egy nyomorult kis senki felé. - Ha meg akarod élni a holnapot, azonnal hozd ide a kaszámat a szobámból! - Ordítok rá torkom szakadtából.


A hozzászólást Den Starkiller összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 24, 2011 3:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 3:46 am

Első nap... a Grimoire Heart hajóján. S még nem jött ki rajtam semmilyen tengeri betegség, vagy hasonló. Mondjuk, tengeri betegség a levegőben vicces is volna... de, ha úgy vesszük, egy hajón vagyok.
Tango nagyon érdekesen érezheti magát, mert ahogy meglátta valami fekete hajú lány, csillogó szemekkel vette le a vállamról, és kezdte el ronggyá ölelgetni... először kicsit féltem, hogy ott szorítja ki belőle még a levegőt is, de nem úgy tűnt, mint aki ezt szándékozza tenni. Nem volt valami erős lány... és szerintem érezhette is, hogy nem lenne jó, ha velem kikezdene, vagy esetleg a macskát bántaná. De azért láttam, hogy örömmel tölti el szeretettel.. furcsa. Ezen a hajón.. a szeretetnek már rég ki kellett halnia. Vagy csak én képzelgek...
- Légyszi.. vigyázz rá. Ja, és van egy olyan érzésem, hogy jobb, ha ma elkerülöd azt a helységet, ahol én és Den egy intim szférában fogunk tartózkodni... - valami ilyesmit mondhattam neki... de szerintem a csaj már akkor azt tervezgette, hogy milyen ruhába öltözteti fel Tango-t, úgyhogy rájuk asszem nem lesz gondom.
Most viszont.. ideje megkeresni Den-t. Ő az egyetlen, akitől infórmálódhatnék a céh sötét titkairól, melyet csak a tagok tudnak, és csak a különlegesebbek. Den pedig erős, és furcsa mágiával rendelkezik.
Nem kell sokáig kutatnom, hogy ráleljek a fiúra, az étkezdében. Kihúzva magamat állok az ajtóban, de gyorsan odébb is állok inkább, és Den felé veszem az irányt. Ki tudja, talán már szóbaáll velem. Ki tudja, el kell kezdeni jobban építeni a kapcsolatunkat, hogy majd távozásomkor összetörhessem azt...
Persze, miért nem lepődöm meg, hogy mindenkitől távol, egyedül ül el egy asztalnál, melynek csak a másik végében van egy darab szék. Mely ki tudja, mióta porosodik, s vár arra, hogy leüljön valaki... Den mellé..
- Szia! - köszönök rá, mosolyt erőltetve az arcomra. A tegnapi nap után nem mondanám, hogy olyan jó hangulatom lenne... hisz olyan gyorsan jött minden. Na meg olyan gyorsan ért is véget.
- Ööö… bocsi, de mivel mást nem ismerek, tőled kell informálódnom. Nem tudnál mesélni kicsit a céhről? Még nem igazán vagyok jártas erre… - kezdek bele a beszédbe, mint valami újonc hülyegyerek. Ha úgy vesszük, az is vagyok...
Próbálom keresni a tekintetét, szemkontaktust folytatni vele, majd ennek kapcsán beszélgetés... de mintha átnézne rajtam. Még mindig úgy viselkedik, mintha én nem léteznék. Mintha egy szellem lennék, kit már rég megölt, ki már rég halott. Ezt a viselkedést hívják vajon úgy, hogy...
... meghalt a szemében?
- Hé, Den… hozzád beszélek. - nyelek nagyot, az utóbbi gondolkodásmenet után. Nem... Hosenka, a harcok, annyi minden után, nem szűnhetek meg csak úgy létezni. Nem nézhet csak így át rajtam...
Arcát kémlelném, mikor szeme hirtelen felém mozdul, s szinte magára vonzza az én tekintetem. Eleinte barátságos, ám kétségbeesett tekintetem, amint találkozik Den szúrós szemeivel, kiráz a hideg.
Egyfajta félelem jár át... még most is beleremegek, ha meglátom. Érzelemmentes, mindentől kímélő... ahogy tükröződik rajta, a sok pokoli kín, szenvedés, magány, és egyéb ehhez hasonlatos dolgok, mindig ledermedek. Mindig átjár a rossz érzés...
- Mit akarsz itt? - kérdi tőlem fagyosan. Vajon tudja, hogy ilyenkor az emberek mit élhetnek át? Vajon direkt ilyen mannipulatív személyiség?
- Mit akarnék? Beszélni veled, basszuskulcs! Úgyhogy, leszel szíves értelmes ember módjára hozzám szólni? – kérdem tőle, valami olyasmi hisztérikus hangnemben, mint utóbbi harcunk során. Valahogy... megköveteli, hogy így beszéljek vele.
- Félreérted... - kapja el tekintetét, és szavaiból lassan tükröződni kezd az eddig elfolytott indulat. - Engem az érdekel, hogy mégis mi a francért jöttél ide? Ez nem a te világod! Mit akarsz ezzel bizonyítani? Azt hiszed, itt majd kiélheted a lázadó korod? Fogalmad sincs, hogy mennek itt a dolgok...
- Lá..lázadó kor a francokat! – mordulok fel. - Közöd pedig nincs hozzá fikarcnyi sem, hogy mit keresek itt. Hidd el, megvan az okom rá... - halkul el a hangom. Neki nem mondhatom el, sőt, senkinek... ezt magamban kell tartani.
- Lényegtelen! El kell menned innen... Itt senki se fog barátként tekinteni rád. Senki se fog megvédeni, vagy épp kedves szavakat suttogni a füledbe. Ez már nem a te megszokott kis családias környezeted... el kell menned... amíg nem késő... - próbál győzködni, mire én a dühtől felindulva felpattanok az asztal mellől. Miért csinálja, miért?! Amikor még ő áradozott a sötétségről.. a szabadságról.. miért tartana most mégis vissza?
- Leszarom! - ordítok rá, és talán többen is felfigyelnek ránk emiatt a nagy teremben. - Nem kellenek barátok. Nem kell, hogy bárki megvédjen, mert megnyugodhatnak, én se fogom őket. Már egy ideje elszoktam a családias környezettől, nem érted?!
- Te lehet, hogy így gondolod... de fogalmad sincs, milyen nehéz így élni. Én már több, mint egy éve itt vagyok... a lelked lassan, de biztosan elporlad, és helyét az üresség veszi át. Már semmi se fog számítani... egy nap ara kelsz majd, hogy már azt se tudod, miért is létezel egyáltalán... - sóhajt fel mélyen. - Sajnálom... Hosenka után megfogadtam magamnak, hogy soha többé nem bántalak... de így, vagy úgy, kilöklek ebből a gödörből...
- Csak hajrá. – húzom ki magam, s próbálok magabiztosságot sugallni. - Amúgy se vagyok olyan gyenge, hogy a lelkem eltiporja holmi sötétség... Nem úgy, mint másokat.
- Nem hagysz más választást... - mondja, majd valaki felé néz, egyenesen mögém. - Ha meg akarod élni a holnapot, azonnal hozd ide a kaszámat a szobámból! - ordít neki teljes hangerőből, én pedig kiegyenesedve nézem még mindig őt.
- S most, mit akarsz? Elüldözni a csúnya kaszáddal? Csak nem csalódtál bennem? - húzom el a számat, gúnyolódva. Na igen... a félelemből düh lesz, abból pedig gúny, ami nálam már harci szellemet űz. Furcsa jellem, ki tudja, miért váltam ilyenné... de ide pont megfelelne.
- Talán csalódtam... őszintén szólva, fogalmam sincs, képes vagyok-e hasonlót érezni... De mindegy is. Elfogadod a kihívásom, nemde?
- El hát. Küzdjünk, arra akarsz gondolom kilyukadni.. - nyújtózkodom ki, majd ökölbe szorítom a jobb kezem. - S miért küzdünk, van konkrét oka? Vagy csak úgy?
- Az ok egyszerű. - pillant újra mögém, majd a vállam felett lassan átveszi a kaszáját... - Bevezetlek téged az itten élet rejtelmeibe. Megmutatom neked, hogy mi a különbség köztünk, és azok közt a nyálgépek közt, akiknél a te helyed is volna.
- Na, ebben benne vagyok! Kezded te, vagy én romboljam porrá a tekintélyed, amit itt felépítettél? - vigyorgok rá, miközben kiropogtatom az ujjaim, a csuklóm.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 3:12 am

- S most, mit akarsz? Elüldözni a csúnya kaszáddal? Csak nem csalódtál bennem? - Húzza el gúnyosan száját.
- Talán csalódtam... őszintén szólva, fogalmam sincs, képes vagyok-e hasonlót érezni... De mindegy is. Elfogadod a kihívásom, nemde? – Merülök el kissé a szó jelentésében. ~ Csalódás… csalódni csak olyasvalakiben lehet, aki iránt pozitív megítéléssel bírunk. Egy, vagy több tulajdonságával rokonszenvet gyújt lángra a szemeinkben, majd azt kioltva, ürességet kelt bennünk… de sejtelmem sincs, képes vagyok-e hasonló érzelmeket táplálni, bárki iránt is… így hát, képtelen vagyok teljes választ adni.
- El hát. Küzdjünk, arra akarsz gondolom kilyukadni.. – Szorítja ökölbe ujjait. - S miért küzdünk, van konkrét oka? Vagy csak úgy?
- Az ok egyszerű. – Kapom készhez fegyverem. - Bevezetlek téged az itteni élet rejtelmeibe. Megmutatom neked, hogy mi a különbség köztünk, és azok közt a nyálgépek közt, akiknél a te helyed is volna. – Közlöm vele hűvösen. ~ Nos igen… bár bele se merek gondolni, miféle balfékekkel közösködhetett eddig, rá kell ébrednie, ez itt már nem az ovi, ahol védik a hátát, és rászólnak a rossz gyerekekre…
- Na, ebben benne vagyok! Kezded te, vagy én romboljam porrá a tekintélyed, amit itt felépítettél? – Ropogtatja meg vigyorogva ujjperceit.
- Porig rombolni? Ugyan… A mágikus erőm jóval meghaladja a tiédet, mint az a legutóbb is kiderült. Nincs esélyed a győzelemre… Inkább tartok neked egy kis ízelítőt abból, miért is van nekem itt tekintélyem. – Szorítok rá kaszám nyelére, mely hamarosan fekete lángok rikító öltözetét vonja magára, így fellobbantva a teremben jelen lévők szemeiben a kétségbeesés parazsát.
Pár lélegzetvételnyi idő alatt, az étkezde ajtaja szabályosan kiszakad helyéről, s porain, ordítozó, szitkokat szóró emberáradat hagyja el a leendő csatateret.
- Kezdjük. – Tárom ki szárnyként a lángoló Starsplintet.
Heves léptekkel a lány mellé rohanok, s kaszámat meglendítve, srégen megpróbálom elmetszeni felsőtestét.
- Iron Dragon Sword! – Ordítja, mire karja a már általam jól ismert, kétélű fémpenge alakját veszi fel.
Az acélfegyverek szikrák százainak életet adva kezdik meg halálos táncukat, mely közben éjfekete tüzem forrósága többször is hátrálásra kényszeríti ellenfelem. Csapás-csapást követ, csattanások szabálytalan szimfóniája zengi be a már szinte teljesen élettelen termet, ki szemtanúja lehet ádáz viadalunknak.
- Jetblack Fire Magic! – Szökkenek hátra egy ellentámadást követően, lánggyűrűt lobbantva Tabu teste köré.
Kaszámat a hajópadlóba mélyítem, s tenyereim összecsapva, bezárom a halálcsapdát. A tűz megzabolázhatatlan fenevadként kezdi tépni ellenfelem egész valóját, mindennemű berendezést hamuvá égetve a közelében.
- Iron Dragon Roar! – Szakad ki egy fémörvény sötét mágiám kelepcéjéből, utat törve magának az irányomba.
Gyorsan reagálva, rámarkolok túlvilági fegyverem nyelére, s azon átpördülve, kitérek az acélszilánkok alkotta támadás útjából. Bár ennek következményeképp, tüzes kemencém is elfojtja önnön lángjait, hisz képtelen vagyok azt a koncentrációmmal táplálni.
Ezüstös hajú ellenfelem kissé zihálva, ám még mindig hatalmas tartalékok birtokában lép elő a sűrű füstből, melyet a kigyulladt bútorok éltetnek.
- Na… mit gondolsz a vendégszeretetünkről? – Vigyorodok el, a mai nap folyamán először.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 7:57 pm

- Porig rombolni? Ugyan… A mágikus erőm jóval meghaladja a tiédet, mint az a legutóbb is kiderült. Nincs esélyed a győzelemre… Inkább tartok neked egy kis ízelítőt abból, miért is van nekem itt tekintélyem. - markolja meg kaszájának nyelét, majd hamarosan a fegyveren fekete lángok lobbannak fel, mire hátam mögött az emberek először elhallgatnak, majd a többség lassan feláll, s kirohan, majd látva a többiek, hogy ez nem lesz jó, ők is ezt teszik... nehezen látom a fejleményeket, nem kívánok hátranézni, így a szemem sarkából figyelem, mi is történik.
- Kár, hogy senki se akarja látni, ahogy a nagy Den harmadszorra is elbukik... - sóhajtok halkan.
Nem igazán marad senki se az étkezdében, csak futó emberek visszhangja hallatszódik a folyosókon, termekben, mire újra Den arcára nézek.
- Kezdjük. – majd a tőle jól megszokott mozdulatsort nézhetem végig, ahogy kitárja karjait, egyikben a kaszával, majd hirtelen felém kezd rohanni. Egész gyors, megedződhetett, így rögtön felé kapom a fejem, hogy védekezni tudjak, ő pedig már rögtön támad - a testemre céloz, hogy majd oly mély sebet vághasson rajta, mint én szoktam az övén. De ez nem fog összejönni, nem fogom azt a sebet viselni, aminek rajta a helye.
- Iron Dragon Sword! - ordítom, mire kezemen a sokszor látott zöld mágikus pecsét jelenik meg, s hamarosan alkarom felveszi annak a kardnak a formáját, mellyel mindig harcolni szoktam. Rögtön magam elé kapom, ezzel keresztezve Den kaszájának, illetve Den útját.
Fegyvereink egymáshoz érve erőteljesen szikráznak, és amennyire szép a látvány, annál idegesítőbb az a csikorgó hang, ami ezzel jár. Hamarosan Den megunja a patthelyzetet, s a kaszáján felgyülemlő lángokat kiterjeszti rám, mire én természetesen kardomat - és ezzel a kaszát is - felrántva, a meglepetés pillanatával menekülőre fogom a dolgot, és pár pillanat alatt hátrébb szökök pár méterrel. ~ Tényleg edzett... bár a mágiája ellen ígyse értem semmit, mást nem tudok csinálni, csak, ha lefárasztom... én is fáradt leszek, de amíg még van mágiám raktáron, és ahogy elnézem, körbe vagyok véve fémmel, kisebb előnyt élvezek, igaz, csak fizikai erőben. De meg kell oldanom, hogy ott viszont tényleg nagy előnyöm legyen.. ehh.. ~
Többször indít felém támadást, hol a fejemre, hol lábamra, szinte mindig mást céloz meg, hogy legyengítsen, de én vagy arrébb ugrok, vagy próbálok hárítani. Azt persze nem tudom elkerülni, hogy megsebesítsen, igaz, ennyi áldozatot megér az arcom, melynek jobb felén hamarosan kisebb, vérző seb keletkezik.
Amikor kicsit visszább vesz, és én tudok rá támadni, kezeimet ezúttal két karddá változtatva, vadabbul vágdosok. Próbálok minél közelebb kerülni hozzá, ahogy egyik kezemmel a kaszát fogom le, másikkal pedig őt vagdalom. Sikerül is egy kisebb-nagyobb vágást ejtenem a felkarján, de nem nagyon hatja őt meg, maximum annyira, hogy felszisszen - de lehet, hogy a hirtelen, gyors támadások reakciója ez. Mindenestre, hamarosan ő is hátraszökken, és nem kell sok, hogy ellentámadást indítson, ám most nem a kaszájával.
- Jetblack Fire Magic! - majd hamarosan, engem körbevesz a tűz, ő pedig egész elégedetten nézi kívülről, hogy mi is fog történni. Francba, ez mindig olyan kínos tud lenni...
Hamarosan tapsszót hallok, igaz, csak egyszer, ami szerintem nem egy elbújhatott néző engedett el magának, hanem Den volt az. Na mi az, hogy így tapsolgatja magát?
Ám nem az ego növelésének mehetett a tenyér összecsapás, hanem, hogy a tűz hamarosan a körön belül is fellobbanjon - s így is történik.
A tűz ahol ér, és mindenhol ér, kegyetlenül mardossa testemet, főleg ott, ahol nem fedi ruha - a kezem, az arcom, a combom... hamar felordítok, majd a következő ordításom inkább mágiával töltöm meg.
- Iron Dragon Roar! - s ezzel a támadással előttem hamarosan megnyílik az út, ahol kibukdácsolhatok a tűzcsapdából, s mihamarabb így is teszek, mielőtt még rávenné magát a tűz, hogy leégesse rólam a ruhát, a hajat...
Sajnos Den-t nem találja el a támadásom, mivel ő kaszáján gyorsan átlendülve kerüli ki azt. Hamarosan pedig mögöttem a tűz ki is alszik, eszerint annak hiányában, hogy Den nem tud rá figyelni. ~ Akkor nem szabad neki türelmi időt hagyni, mindig le kell fogalni. Akkor nem tud körbevenni... ~
Körülöttem a nagy füst lassan száll, bár nagyon nem tud kijutni a hajóból, nyitott ablak híján, mire lihegve, néha-néha köhögve lépkedek elő. Nos, ha ez a füst nem száll el nagyon hamar, akkor lesz még egy hátráltató tényező, és ennek nem fogok örülni. Még így is több az esélye, hogy abba halok bele, mintsem Den-be...
- Na… mit gondolsz a vendégszeretetünkről? – vigyorodik el, ezzel végre új formát öltve eddig rideg, kifejezéstelen arcára.
- Hmm. Egészen megdolgozatsz, így újoncként... - fújom ki a levegőt, majd újra kiegyenesedek, megigazítom a ruhámat, hajamat. - De.. tetszik. - húzom felfelé el a számat, majd Den felé fordulok egész testemmel.
Mivel még mindig a kasza mellett van, ami a padlóba van mélyesztve... így talán egész könnyű dolgom lesz. Hirtelen nagy levegőt veszek, s két kezemet tölcsérré formálva szám elé rakom.
- Iron Dragon Roar! - ejtem ki a varázslat nevét, majd egyenesen Den, és a kaszája felé célzok - egy, a megszokottnál nagyobb méretű ordítással. Körülbelül kétszer akkora a támadás átmérője, mint lenni szokott, így nehezítve azt, hogy hogyan is meneküljön el Den. Kicsit jobban leszív, mint egy átlagos támadás... de annál jobban meg is éri.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 4:31 am

- Hmm. Egészen megdolgozatsz, így újoncként... – Hozza rendbe magát. - De.. tetszik. – Gyúl ki benne ismételten a harc utáni vágy.
Bár testét valamelyest meggyötörték lángjaim, fájdalmán felülkerekedik küzdeni akarása, s miután tenyereivel tölcsért formálva előkészíti mágiáját, újabb támadást intéz ellenem.
- Iron Dragon Roar! – Izzik fel méregzöld pecsétje, mely hamarosan utat is enged a borotvaéles fémszilánkok orkánjának.
Bár kaszámmal képes volnék megfelelő ívben áthasítani a mágiát, így csökkentve annak értékét, fegyverem túl sok időbe tartana előkészíteni jelen helyzetben, egy ilyesfajta akcióhoz. Ugyanakkor, a nyeléből kiálló, két kisebb penge tökéletes szolgálatot tesz számomra…
A hajópadlótól elrugaszkodva, cipőm talpával ráugrok a Starsplint ezen tartozékára, majd azon újabb lendületet véve, a pult mögé vetem magam. Testembe belekap ugyan egy-két pályájáról letért fémdarab, bőröm felsértésén kívül egy se okoz komolyabb sérülést, s célom elérésében sem gátolhatnak.
A lángmardosta bútordarab megélt már szebb napokat is, vaskos faszerkezete mégis tökéletes óvóhelyként szolgál az acélszilánkok armadájának ellenében.
Mindezek hatására, már az én szívem is hevesebben dobban mellkasom falain belül; vérem pedig forró tűzként gyújtja ki ereim hálózatát, így élénkítve mozdulataim, ugyanakkor csökkentve gondolkodási készségem.
Kissé idegesen, kapkodva fogom ujjaim közé kulcscsomómat, szemügyre véve az azon csüngő lelkek választékát. ~ Itt a léghajón Virgo sajna hasztalan… Ezzel el is döntetett, kit választok. – Állok fel guggoló helyzetemből, így kiszakítva magam búvóhelyem rejtekéből.
Szemeimmel tüstént ellenfelem után kezdek kutatni, kinek alakja hamarosan ki is rajzolódik előttem. Lassú léptekkel közelít az irányomba, s arcáról könnyűszerrel leolvasható, miszerint eddig se volt kérdés számára, merre is rejtőzöm pontosan. Vérvörös szemei elszántságot tükröznek, akaratának pedig tökéletes eszközt biztosít a kétélű penge, mely karjának egy formája.
Mikor a kettőnk közt lévő távolságot megfelelőnek ítélem, vigyorogva emelem csillagkulcsom tekintetének vonalába.
- Megint a csinibabádhoz fordulsz segítségért? – Kérdezi, gúnnyal áztatott szavakkal.
- Ezúttal nem. – Ölt alakot az égkék mágikus kör. – Perseus kapuja, nyílj meg!
A zárt helységet túlvilági szellő frissessége fogja közre, így elfojtva a bútorokat kínzó lángokat, s utat engedve csillagszellememnek.
- Szóval itt élsz, főnök? Ezt a helyet nem is láttam még… - Lép elő a páncélos férfi, a megidézésével járó fényjátékból.
Bár még szoknia kell a fenti légkört, skarlátos íriszei már most is hűen tükrözik azt a szenvedélyt, mely egy hozzá hasonló lélektől el is várható, harcba vonulás előtt. Karjai oltalmában felcsillannak szépen ívelt acélpengéi, mellvértje pedig büszkén állja azon szikrák játékos bálját, melyet a beszűrődő fény kelt rajta életre.
- Igen, itt. – Ugrok ki a pult mögül, társam mellé érkezve. – De most nem ez a lényeg. Az a lány ott az ellenségünk. Megbirkózol vele?
- Bár különös mágia áramlik a testében, nem hinném, hogy gondot okozna… - Mereng el kissé. – Habár eddig úgy tudtam, hogy kerülöd a másik nemmel való konfliktust.
- Igen, jól tudtad. – Sóhajtok fel. – De ő… nos, mondjuk úgy, ez a csaj mindig talál rá módot, hogy egymásnak ugrasszon minket.
- Értem. Akkor hát, nincs más hátra, minthogy…
- … Befejezzük közösen, amit elkezdtem. – Zárom le mondatát, mire a szőke harcos, ikerpengéit meglendítve, ráront ellenfelünkre.
Bár Tabut felkészülten éri a támadás, Perseus fegyverei kiszámíthatatlanul, s halálos gyorsasággal forognak szakavatott karjaiban. Hamarosan újabb szín nyílik küzdelmünk felvonásában, melyben én már csak a támogató szerepét töltöm be.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 3:02 pm

Bár a hatalmas fémszilánk tengertől nem látom Den-t, biztos vagyok benne, hogy nem hagyja annyiban, hogy eltalálja a támadásom - s hamarosan látom is, ahogy kiugrik a szilánkok elől, egyenest a levegőbe és tovább, egy roskatag pult mögé. Na igen... amíg vannak tereptárgyak, menekülni nem nehéz.
Miután megmenekült, és a füst, a por kicsit felszáll, látom, hogy sajnos a kaszája is így tett - pár karcoláson, repedésen kívül semmi egyéb baja nem lett, látszik, hogy ki a forgatója.
~ Azt hiszem, ideje lesz változtatni a harci technikámat... ~ sóhajtok fel.
Den irányából hirtelen izgatott lihegést, kulcsok csörgését hallom, én pedig kihúzott, büszke testtartásomból kénytelen vagyok viszavenni. Vállaimat lejjebb eresztem, térdeim megrogynak. Fel kell szívnom magam kicsit, hogy a hirtelen rámtört szédülést elűzzem, majd újra Den felé nézek. ~ Úgy tűnik, fáradok... ez nem lesz jó.. ~
Hamarosan Den áll fel rejtekéből, igen nagy hévvel, egy kulcsot maga elé tartva. Lassan elhúzza maga előtt, fénynyalábot húzva a levegőben.
- Megint a csinibabádhoz fordulsz segítségért? – kérdem, a fejemet fenntartva, gúnyos szavakkal. Kár, hogyha Virgo az, akkor én buktam.
- Ezúttal nem. – jelenik meg egy kék mágikus pecsét. – Perseus kapuja, nyílj meg!
Hamarosan egy páncélos férfi lép elő, a kisebb kapuból, melyet Den hozott létre.
- Szóval itt élsz, főnök? Ezt a helyet nem is láttam még… - néz körbe a fickó. Tök jó, hogy Den.. még le se idézte nagyon? Vagy úgy egyáltalán?
- Mily megtiszteltetés, hogy velem avatod fel őt... - morgom csak úgy magamnak, alig hallható hangon.
Egész... emberi külsejű csillagszellem. Igazából engem egy fegyvermágusra emlékeztet, harc előtt - teljes harci páncélzatban, ikerkardok megidézve... S elszánt szemekkel néz engem, a valószínűsíthető áldozatot. Szuper.
- Igen, itt. – ugrik ki eddig rejteke mögül új harctársa mellé. – De most nem ez a lényeg. Az a lány ott az ellenségünk. Megbirkózol vele?
- Bár különös mágia áramlik a testében, nem hinném, hogy gondot okozna… - gondolkodik el. – Habár eddig úgy tudtam, hogy kerülöd a másik nemmel való konfliktust.
- Igen, jól tudtad. – sóhajt. – De ő… nos, mondjuk úgy, ez a csaj mindig talál rá módot, hogy egymásnak ugrasszon minket.
~ Hallom ám, hülyegyerek... ~ húzom el a számat, majd kirecsegtetem a nyakam, s további végtagjaim. Azt hiszem, már tényleg szükséges minden erő bedobása...
- Értem. Akkor hát, nincs más hátra, minthogy…
- … Befejezzük közösen, amit elkezdtem.
Ekkor Perseus felém lendítette egyik kardját, majd elrugaszkodva a földtől nekem jön. Első két csapását könnyen hárítom, egész lassan támad. Ám mikor már két pengéjével ugyanarra pontra, és néha váltakozva máshová is támad, úgy gondolom, ideje lesz jobban figyelni magamra.
Jobb kezem, bár karddá van változva, eddig túl vastag volt - így méretén csökkentek, a könnyebb mozgás érdekében. Gyengébb ettől nem igazán lesz, sőt, még hosszabbodott is a vége. Így kezdek új támadásokba a harcos felé.
Többször célozza fejemet, ami elől én előre hajolva hátraugrok, majd onnan guggolóhelyzetben elrugaszkodom, s neki támadom a mellkasát, mindhiába. Edzett harcos, így nincs esélyem, hogy kialakuljon egy olyan helyzet, ahol én nyerhetek - még csak patthelyzet sem alakul ki, olyan hirtelen kell a másiknak lépnie az előző támadásokra.
Egyszer, mikor felülről csap felém mind a két kardjával, tudom megállítani azokat jobb karommal, s zihálva nézek akkor arcára.
Vigyorog... mi mást csinálna. Igazából teljesen emlékeztet Den-re, azzal a különbséggel, hogy Perseus tud harcolni, mondjuk így. Ahogy vérvörös szeme találkozik az enyémmel, gyilkos tekintettel csillan fel, majd kardjait tovább tolva kénytelen vagyok elkapni a jobb karom, majd hátrébb ugrani.
- Wooáááá! - ordítok rá, miközben egyet pördülve csapok felé. Most az egyszer nem sikerül kivédenie, így egy apróbb sérülést szerezve neki, ám mielőtt ennek fényében beadhatnám a végső csapást, forró lökést érzek az oldalamon.
Vagy 3 méterrel odébb buckázom, és teljesen fekvő helyzetben, remegő lábakkal nézek az oldalamra. Egy nagyobb lyuk van a bordámnál a ruhámon, teljesen kiégetve - s a bőröm se olyan természetes színű, mint kéne lennie. Megmozdulva pedig... istentelen fájdalom tör rám.
- Den.. - nyögöm, ahogy remegő testtel felülök, majd Perseus rögtön felém csap, s támadása elől csak kigurulni tudok. A francba.. francba..
Magamhoz kapom saját kardom is, mely immáron nem a kezem - hanem amit szereztem. Lassan felállva vágok oldalról Perseus felé, ezzel felsértve az arcom, majd lábammal kigáncsolva őt - miközben fekete tűzgolyókat kell kerülgetnem...
Több is megéget ezúttal, ám ezek kisebbek, nem adott beléjük annyi erőt. Amit először belém küldhetett, hatalmas lehetett.. még mindig úgy érzem, mintha a tűz emésztené fel lassan a testem a bordáimnál.
Mikor Perseus zuhan, felugrok mellkasára, s könnyed mozdulattal rugaszkodom el onnan, ám rugásomba annál nagyobb erőt adva, ezzel őt elég könnyen a földbe tiporva, amit még páncélon keresztül is nagyon szép szerivel megérezhetett.
A pultnál kötök ki, egyenesen bezuhanva mindenféle edények, s egyebek között. Zuhanás közben nem láttam magam mellett Den-t - ezekszerint ő valahol elbújva támogathatja Perseus-t.
Mikor felállok a pultra, akkor viszont Perseus kiléte is kérdéses számomra - s már épp meghallom a különös zajt magam alól, megérezném a mágikus fém illatát, de Perseus kardjának hideg penge felsérti a bőrt a hasamon, majd hamarosan mélyen a húsomba fúródik...


A hozzászólást Tabuchi Metarikku összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 03, 2011 4:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeSzomb. Szept. 03, 2011 2:30 pm

Bár ütközeteim javában gyűlölöm azt, ha valamely csillagszellemem mögé bújva kell végignéznem egy összecsapást közte, s ellenfelem közt, a jelen helyzet nem hagy más lehetőséget számomra. Perseus ikerpengéi gyorsan osztják a finom ívben leírt csapásokat, amikre a lány hasonló ügyességgel véghezvitt hárításokkal felel, valamint az ellentámadásokhoz felnyílt kiskapukat is rendre kihasználja… harmadik félként csak kaotikussá tenném társastáncuk, melyet maga a vérszomj ütemez.
- Wooáááá! – Ordítja el magát Tabu, majd tengelye körül megpördülve, váratlanul felsérti társam testét.
- Jetblack Fire Ball! – Keltem életre mágiám, mielőtt még késő volna.
Mivel perceken át csakis külső szemlélője voltam az összecsapásnak, az éjfekete lángtöltet hatalmas hőfokon égve vájja bele magát a lány oldalába, testét könnyűszerrel félrelökve.
Csillagszellemem kap is az alkalmon, ám Tabu ezúttal is felülkerekedik fájdalmán, s időben kitér az életét kioltani hivatott csapás elől.
Újabb párbaj bontakozik ki kettejük közt, melynek végeredményeképp Perseus a padlóban, ellenfelünk pedig a pult martalékai közt landol.
Bár a lány megpróbál kilábalni a pillanatnyi patthelyzetből, társam gyorsabban reagál nála… Sebességének utolsó cseppjeit is latba vetve az épp lábadozó Tabu mögé rohan, s fémpengéjét mélyen a gyomrába vájja. A gyilkos acél rideg felületén halvány fény körvonalazza ellenfelünk forró vérét, ki tompán, életerejétől megfosztva térdre rogy.
Perseus két kardjával, keresztként közrefogja a lány nyakát, így felkészülve gyors kivégzésére.
- Hagyd… - Közlöm vele higgadtan. – Szükségtelen megölnöd. – Indulok el az irányukba.
- Szóval magadnak akarod a jó részt… - Lépdel hátrébb, arcán halvány vigyorral tudtomra adva véleményét.
Tabu szemei már elveszítették azt a szenvedélyt, mely eddig különös ragyogásra bírta vérvörös íriszeit… szinte teljesen üresek, s lehangolóan halványak. Ajkai csak résnyi helyet adnak lassan áramló lélegzetének, karjai pedig olyanok, akárcsak a falusi kislányok által oly kedvelt rongybabák végtagjai… elhagyta őket gazdájuk küzdeni akarása. ~ Mégis… valamiért fáj, amiért így kell látnom. A belsőmet kellemetlen égés mardossa, szívem és gyomrom egyaránt remeg, mintha valaki eszétől megfosztatva marcangolná őket… gyűlölöm ezt az érzést. Gyűlölöm átérezni mások fájdalmát, és osztozni rajta… de mégse tehetek ellene semmit… már nem…
- Azt hiszem, ezt az összecsapásunkat is én nyertem meg. – Guggolok le, így keresztezve tekintetünket. – Ezért mondtam, hogy jobb lenne, ha elmennél… szánalmas vagy. Védtelenül, már-már öntudatlanul térdelsz itt, bárki azt tehetne veled, amit csak akarna. És hidd el… itt nem fognak a segítségedre sietni a szánalmas kis barátaid, hogy megmentsenek téged… de még ha ide is jönnének, tudod mi történne? – Hajolok a füléhez, majd suttogva folytatom. – Eltipornám mindet, akárcsak téged. Férgek módjára taposnám el őket, mígnem azt kívánnák, bárcsak meghalnának már végre. – Állok fel végül, s hangom megemelve beszélek tovább, lassú köröket leírva erőtlen teste körül. – És akkor tudod mi lenne, ha most ilyen állapotban itt hagynálak téged? Mit gondolsz, a többiek talán kétségbeesve hozzád sietnének, hogy segíthessenek rajtad? Elárulom… ez itt nem így működik. Egy utolsó kis féreg abban lelné a mai szórakozását, hogy téged kivégezzen… vagy rosszabb… - Fordulok ismét felé. – Érted már hova keveredtél?! – Tépek bele zakójába, s ordibálva felrántom a földről, reszkető testét magam elé tartva. – Te itt nem nyerhetsz semmit, csakis veszíthetsz! Mégpedig mindent! Gyenge vagy és határozatlan! El fognak tiporni! – Higgadok le kissé, s tekintetem elfordítva, elhaló hangszínen fejezem be eszmefuttatásom. – Figyelj… szólok Virgónak, ő helyre tud hozni. Ha ez megvan, hagyd el a hajót… én majd vállalom érte a felelősséget a mester előtt... rendben?
Bár Tabu testében enyhe parázsként felizzik az energia, annak mibenléte közel sem elégíti ki vágyaimat. Nem a beletörődés gyúlt lángra benne… sokkal inkább egy mélyről felszabaduló, megfékezhetetlen érzelem, melyet düh néven ismernek… talán ebből erőt fakasztva, szorosan rámarkol a testét egyenesben tartó csuklómra…
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeSzomb. Szept. 03, 2011 4:39 pm

A testemet áthatoló penge lebénít... hirtelen rosszullét tör rám, szédülés, halálfélelem. Utóbbi talán akkor lehetett utoljára, mikor.. nem is tudom, mikor...
Az eddigi erőtartalékaim hirtelen elszállnak - egyszerre távoznak a véremmel együtt, mely akkor fröccsen ki belőlem nagyobb sugárban, mikor a harcos kihúzza hasamból kardját. Erőtlenül hullok a térdemre, majd csúszok le onnan a pult elé, miközben minden egyre homályosodni kezd előttem. Az alig érzékelhető világ... éles látásom kezdem elveszíteni, és érzem, ahogy a szemem le akar csukódni - felettébb nagy erőfeszítés már csak azt nyitvatartani, és magamnál maradni.
Gyengén támasztom ki magam a csuklómmal. Nem sokat veszek észre abból, hogy mi történik körülöttem, csak Perseus hideg pengéinek érintését érzem a nyakamon. Nem ölhet meg.. de nem tudok tenni ellene.. semmit..
- Hagyd… - hallom Den hűvös hangját. Bár tudom, hogy nem rejtőzhet messze, hangja mégis olyan távolinak, és tompának tűnik... – Szükségtelen megölnöd.
- Szóval magadnak akarod a jó részt… - engedi el nyakamat a hideg érzés, majd mivel nincs, ami kitámassza a fejemet, lejjebb hajtom azt. A levegőt is egyre nehezebben veszem, próbálom bal kezemet a hasam elé szorítani, hogy minél kevesebb vért veszítsek...
- Azt hiszem, ezt az összecsapásunkat is én nyertem meg. – guggol le elém Den. Nem sokat látok, de vörös szemei utat törnek a homályban. – Ezért mondtam, hogy jobb lenne, ha elmennél… szánalmas vagy. Védtelenül, már-már öntudatlanul térdelsz itt, bárki azt tehetne veled, amit csak akarna. És hidd el… itt nem fognak a segítségedre sietni a szánalmas kis barátaid, hogy megmentsenek téged… - magyaráz, mire én hangosan nyelek egyet, és zihálni kezdek. A levegő, mintha nem akarna eljutni légcsöveimbe, mintha csak Den akadályozná útjukat.. - de még ha ide is jönnének, tudod mi történne? – hajol közelebb hozzám, hogy a fülembe súghasson. – Eltipornám mindet, akárcsak téged.
Nem is tudom, miért... de idegesít, amit mond. Idegesít már csak a jelenléte is. Az, hogy ilyen egy nagypofájú, és... kifejezni se tudom, miért irritál ennyire.
– Férgek módjára taposnám el őket, mígnem azt kívánnák, bárcsak meghalnának már végre. – áll fel, majd további beszédjét hangját felemelve kezdi el, köröket téve körülöttem, mire én még csak jobban kezdek szédülni. Ez a vesztemet akarja, komolyan... – És akkor tudod mi lenne, ha most ilyen állapotban itt hagynálak téged? Mit gondolsz, a többiek talán kétségbeesve hozzád sietnének, hogy segíthessenek rajtad? Elárulom… ez itt nem így működik. Egy utolsó kis féreg abban lelné a mai szórakozását, hogy téged kivégezzen… vagy rosszabb… - áll meg előttem, testét felém fordítva. – Érted már hova keveredtél?! – ránt fel a földről, ruhámat megragadva. Úgy bánik velem, mint egy egyszerű bábúval... – Te itt nem nyerhetsz semmit, csakis veszíthetsz! Mégpedig mindent! Gyenge vagy és határozatlan! El fognak tiporni! – Miért olyan ismerősek ezek a mondatok? Miért kelt bennem egyre több ellenszevet, idegességet? – Figyelj… szólok Virgónak, ő helyre tud hozni. Ha ez megvan, hagyd el a hajót… én majd vállalom érte a felelősséget a mester előtt... rendben?
Úgy tűnik, mintha haboznék... vagy csak, mintha már szinte nem is lennék eszméletemnél. S utóbbitól nem is állok messzire, sőt - talán csak a gondolatmenetem tart még ebben a világban.
Hisz évekkel ezelőtt már használta valaki, nekem címezve ezeket a mondatokat.. vagy talán nem is pont ezeket, de egyet biztosan. Még régen, mikor nem tudtam alkalmazni egy technikát... még Metalicana mondta, hogy milyen gyenge vagyok, s határozatlan.. de egy olyan senki, mint Den... nem fog úgy kioktatni, mint akkoriban ő. Nem fog elnyomni, akármennyire is tett jót az akkoriban. Akkoriban... de már a jelenben élünk.
- Nem... - nyögöm két nagyobb sóhaj, levegővétel között, a dühtől elfolytott hangon, miközben felemelem a kezem, s erősen rámarkolok a csuklójára. - Nem fogok rád hallgatni! Akkor lennék szánalmas, ha most elmenekülnék! Vajon itt az embereknek nem lehetnek barátaik? Ki vagyok én neked? - vonom össze szemöldökeim, mire ő felmordul. - Szerinted Te ki vagy nekem? - remeg meg a testem, jelezve, hogy ha nem csinálok valamit, perceken belül elvérzek.
Den, nem válaszol, inkább csak még jobban rámarkol ruhámra, majd magasabbra emel, s hamarosan visszadob a pult romjai közé. Még talán beszélhet valamit Perseus fejével, már nem értem.. teljesen eltompult minden érzékem, talán még a szaglásom maradt meg. De mit érek én azzal?
Hamarosan ráébredek, hogy igen sokat. Sok fém szaga üti meg orromat, nem is messze tőlem.. valószínűleg csak hétköznapi edények. Kinyújtom a kezem, s rögtön egy serpenyő akad kezembe, amit számhoz emelek. Erőtlenül harapok bele, s kezdem el rágcsálni, de egyre gyorsabban, s nagyobb kedvvel tűntetem el darabjait, majd fazekak, lábasok jutnak ugyanerre a sorsra.
A Perseus által okozott kisebb sebek gyorsan eltűnnek, mintha ott se lettek volna, hamarosan pedig azt érzékelem, hogy nem veszítek több vért, és nem azért, mert már nincs mit. A hasamon lévő seb összébhúzódik, bevarosodik, hamarosan visszatér hozzá az elvesztett erőm, látok, hallok, lábra tudok állni.
Miután már nincs milyen erőveszteséget pótolni, dühtől elborultan, de még a lelkileg teljesen pszichopatától kicsit messze felállok, s vörös szemeim Den felé meresztem.
Pillanatnyi figyelmetlenségét, meglepődöttségét kihasználva ugrok el emberfeletti sebességgel a földtől, majd veszem felé az irányt, a levegőben ökleimet hatalmas fémöklökké változtatva.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeVas. Szept. 04, 2011 2:40 am

- Nem... – Erőlteti ki magából válaszát. - Nem fogok rád hallgatni! Akkor lennék szánalmas, ha most elmenekülnék! Vajon itt az embereknek nem lehetnek barátaik? Ki vagyok én neked? – Vonja fel kérdően szemöldökeit. - Szerinted Te ki vagy nekem? – Remeg bele egyként teste az erőlködésbe. ~ Tudom jól a választ, hidd el… pont ezért teszem mindezt. – Fordítom el ismét tekintetem.
Ridegen, erőtlenségem kegyetlenül eltiporva rászorítok a lány zakójára, s testét a szétzilált pult maradványai közé hajítom.
- Figyelj rá egy kicsit, hogy ne mocorogjon. – Szólok Perseusra. – Én addig elmegyek a mesterért.
- Miért akarod őt idehozatni? – Értetlenkedik csillagszellemem.
- Egyszerű. Idehívom, és megmutatom neki, hogyan is végezte a mi kis új szerzeményünk. Talán akkor jobb belátásra bírhatom… ha kell, választás elé állítom… nem tudom még pontosan, de majd kitalálok valamit. – Indulok el a kijárat felé, mélyről jövő sóhajtást hallatva.
Szándékom azonban különös érzés veti vissza, mintha valami nem volna rendjén… Fogalmam sincs honnan, de Tabu újult erőt merített, s sebesüléseinek béklyóitól megfosztatva, hatalmas sebességgel száguld az irányunkba. Ökleit vastag acélréteg fonja védelmező hálójába, így hatalmas pusztító erőt kölcsönözve a lány végtagjainak… érzem, ahogy testemben jeges vízzé lesz vérem, s egy pillanatra teljesen megfeledkezem a külvilágról… meg fogok halni…
Csont törésének roppanása, s egy fájdalmas nyögés elhaló akkordja járja át valómat… de nem engem ér a támadás… a társam, ellenfelünk ütésének útját elállva, megmentette az életem.
Teste erőtlenül borul ki egyensúlyából, s már csak a röpke életű fényszilánkok pajkos játéka jelzi, miszerint harcos lelkem visszatért sajátjai közé.
Ugyanaz történt… mint ami Virgónál is, az erdőben… tisztán érzem… minden egyes fuvallatott, de még a legapróbb lélegzést is megérzem bőröm felszínén… a hajópadló egy pontja… mintha… nem tudom levenni róla a tekintetem… a fogaim… őrlik egymást… szinte már fájnak…
A torkom… felszakad… ordításom fagyos szélként zengi át a teljes hajótestet… képtelen vagyok uralkodni magamon… a mozgásom, a szemeim, a közérzetem… már-már nem is emberiek… a saját mágiám se vagyok már képes tartalékolni. Energiáim utolsó cseppjeit is latba vetve viszek végbe minden egyes támadásom… képtelen vagyok visszafogni magam.
A meglepett lány arca mellett lágy ívben kigyullad az oxigén, melyet én lángokkal körülölelt karommal átütök, így kisebbfajta robbanást keltve… már csak egy ilyesfajta támadás is ízekre szaggatná, ha átlagos ember volna… de ő nem az. Bár teste a falnak csapódik, még mindig két lábon tartja elszántsága… ám én ezúttal nem engedek.
- Nem fogtad fel, hogy mindeddig finoman bántam veled, te idióta? – Üvöltök rá torkom szakadtából, s ezúttal tarkójára sújtok le, összekulcsolt, lángoló ökleimmel.
Ellenfelem teste a padlózatba csapódik, de nem marad ott sokáig… lábfejemmel a közeli falhoz rúgom, s nyílt célpontként, varázserőm teljéből kimért, mágikus ütések sorozatát zúdítom rá. Égési sérülések, zúzódások, s csonttörések egész kavalkádja teszi ártalmatlanná az immáron reményvesztett lányt.
- Először Virgo… most pedig Perseus… túllépted a határt. SENKI SE SZÓRAKOZHAT A CSALÁDOMMAL! – Passzírozom nyakánál fogva ismét a falnak, hisztérikus ordításomat követően. – Ez minden, amit tudsz? Egy kicsit komolyabban veszem a harcot, és máris kidőlsz, mint valami tehetetlen kis senkiházi?! Ennyit érne a híres mágiád? Szánalmas… - Köpök félre. – Te, és az összes hozzád hasonló senkiházi, akik sárkányölőknek titulálják magukat... Lefogadom, még együttesen se lennétek képesek legyőzni… Utolsó kis senkik vagytok mindnyájan. Mintha a mágiátok bármit is érne… De elárulok neked egy titkot. – Kerekedik ki bal szemem. – Engem ezzel a szeméttel sose leszel képes legyőzni. – Hajítom a porba az erőtlen testet. – Menj, és reklamálj annál a pancsernál, aki ezt a mocskot tanította neked. Puszta kézzel szétvertelek… remek munkát végzett… - Közlöm, megvetéstől, s szánalomtól átitatott szavakkal.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 7:19 am

Ahogy szállok Den felé, látom, ahogy lassan felém fordítja a fejét. Szemei kikerekednek, száját összeszorítja.. teljesen ledermed... és a tekintete nem a megvetést, a feljebbvalóságot tükrözi. Valami olyat, amit soha nem láttam még az ő szemeiben... talán a félelem volna a haláltól?
Ám Perseus gyorsabb, mint én - kezeit kitárva csúszik be Den elé, s így őt tarolom el hatalmas erőmmel. A mellkasa roppan, mondhatni szabályosan behorpad... vért köhög fel, pár csepp egyenesen az arcomat éri. Forró a vére, mint minden embernek... nem szeretem látni ilyen közelről, ahogy valaki kileheli a lelkét.
Miközben hátrazuhan, teste lassan felizzik, s apró fémszemcsékre bomlik, ezzel eltűnve ebből a világból. A dühtől zihálva, kezemet a föld felé tartva tekintek Den felé, aki teljesen dermedten nézi a földet. Mint akinek megszűnt a külvilág... csak üres tekintettel, remegő testtel bámulja földet, ahol még Perseus testének egy-egy kis szemcséje száll, majd tűnik el folyamatosan.
De nem sokára megrendül a szeme, s pupillája még kisebbre szűkül, még nagyobb csend lesz, mint eddig volt.. feszült csend. Még a szívdobbanását is hallom, ahogy egyre felgyorsul, fejébe ezzel még több vért pumpálva, hogy majd elborulhasson az agya... a foga csikorgása is kihallatszódik...s ahogy lassan ökölbeszorítja kezét. Túl messzire mentem volna? Hisz.. ő ugrott elém..
Hamarosan arcom mellett kisebb lángcsóva gyúlik, s Den felém veti magát, hogy azt öklével szétüthesse. A művelet következményeképp a kisebb robbanás rögtön a falnak csap engem, ahol én gyengén a fémbe kapaszkodok, és kitámasztom magam a lábammal, hogy ne essek el.
- Nem fogtad fel, hogy mindeddig finoman bántam veled, te idióta? – üvölt rám, majd a tarkómra csap az ökleivel, ezzel szegény nyakamat erősen megroppantva, engem pedig előredöntve, és már most az eszméletlenség határára sodorva. De itt kell maradnom.. ebben a világban... hogy megmutassam neki, nem csak az ő akarata teljesülhet..
Hamarosan földet érek, de szinte azonnal fel is rúg engem állóhelyzetbe, ahol megismerhetem annak következményét, hogy "távollétem" alatt mennyit edződött, az egyébként puhány Den...
Ott üt, ahol ér, tűzzel bevont kezei égetnek... de én számat összeszorítva próbálok nem hangot adni az eszméletlen fájdalmamnak, melyek során már a szervezetem automatikus ösztöne is bekapcsol, könnyek szöknek a szemembe, így szememet becsukva, fejemet felfelé tartva próbálom tűrni, ahogy ütlegel.
Többször érzem, és hallom, ahogy recsegnek a porcaim, a csontjaim, és azt hiszem, hogy a vállcsontom sérült meg súlyosan, s eltörhetett egy bordám... az ütések sorozata miatt.
- Először Virgo… most pedig Perseus… túllépted a határt. SENKI SE SZÓRAKOZHAT A CSALÁDOMMAL! – fogja közre a nyakam, majd nyom neki a falnak, miközben én próbálok rászorítani a két kezemmel az övére, ezzel kis hézagot teremtve a nyakam és a keze között, hogy levegőt is kapjak. – Ez minden, amit tudsz? Egy kicsit komolyabban veszem a harcot, és máris kidőlsz, mint valami tehetetlen kis senkiházi?! Ennyit érne a híres mágiád? Szánalmas… - köp oldalra, én pedig lassan abbahagyom a rángást, kezeim már nem szorítják annyira az övét, ám ez nem a levegőhiány miatt van.. Senkiházi... a mágiám.. én... – Te, és az összes hozzád hasonló senkiházi, akik sárkányölőknek titulálják magukat... Lefogadom, még együttesen se lennétek képesek legyőzni… Utolsó kis senkik vagytok mindnyájan. Mintha a mágiátok bármit is érne… De elárulok neked egy titkot. – magyaráz, rekedtes, őrült hangján, miközben szokásához híven bal szeme kikerekedik. – Engem ezzel a szeméttel sose leszel képes legyőzni. – emel fel, majd hajít a padlóra, melyet már nem tudok mozgásra bírni. Szemét.. mit.. képzelsz magadról? Hogy mered így emlegetni Metalicana hagyatékát? – Menj, és reklamálj annál a pancsernál, aki ezt a mocskot tanította neked. Puszta kézzel szétvertelek… remek munkát végzett…
Pancser?! MOCSOK?! Testemben először kirázza a hideg, majd hirtelen elönt a forróság. Igaza lenne? Dehogyis.. egy ilyen utolsó féreg akar nekem magyarázni.. valaki, aki saját gyávasága miatt tart ott, ahol..
Érzem, ahogy testemből felszabadul a mágia. Talán még Den is érzi, ahogy a koncentrált, számára talán még félelmetes mágia kering a levegőben, majd lassan, ahogy szemeim kirekednek, számat pedig nyitva hagyom, ezzel tökéletes belátást biztosítva neki összeszorított fogaimhoz, a mágia visszatér hozzám.
Szinte ráfonódik a bőrömre, majd érzem, ahogy valami lehűt... valami bódulatot érzek a testemben, ahogy lassan erőt kapok, hogy felkeljek. Rátekintek a kezemre, melyet ökölbeszorítok - testemet fém veszi körbe, pontosabban fém pikkelyek. Térdre ereszkedem, s beleütök egyet a padlóba, ezzel nem kis horpadást okozva - majd erre támaszkodva fel is állok, és Den-re nézek.
- Ez lenne az én híres mágiám.. az a "mocsok"... - vigyorgok rá. Testemet most a hideg színek uralják - ezüst hajam, s úgyszint ezüstös bőröm, fehér vigyorom nyugtatóan hatna a környezetemre... ám vérvörös, kerek szemeim megtörik ezt a harmóniát, vérszomjat, bosszúvágyat, és dühöt tükrözve.
- Megmutatom, milyen, mikor én is komolyan veszem a harcot! - ugraszkodok el a földtől, öklömet előretartva.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeSzer. Szept. 07, 2011 1:32 am

Tabu teste a porba zuhan, s mintha csak elfogadná végzetét, erőtlenül, zavarodott gondolatoktól ostromolva simul rá annak véráztatta felszínére.
Ám mégse marad úgy sokáig… különös érzelmek lesznek úrrá erőtlenségén… hasonlóak, melyek engem is hálójukba fogtak. Harag, düh, megvetés… vérszomj… s mindez a mágiáját is hatása alá vonja. Különös tűzzel, s erővel itatja át azt… a levegő átható vibrálásba kezd, majd egyre nehezebbé válik a sötét energia súlya alatt.
A lány parázsló szemei csontig ható kontrasztot képeznek rideg, mindenre elszánt arckifejezésével, mely fagyos orkánként süvít végig egész valómon. ~ Ismét kezdődik… ezúttal nincs finomkodás… ez lesz az utolsó kör… - Szorítom ökölbe tenyereimet.
Ellenfelem testére ezüstös, a beszűrődő fénysugarakkal szikrás táncot járó acélréteg olvad rá, így minden eddiginél nagyobb erőt, s elrettentő védelmet kölcsönözve neki. Kézfejével széthasítja a padlózat egy részét, majd magabiztosan két lábra áll.
- Ez lenne az én híres mágiám.. az a "mocsok"... – Vigyorodik el, megújult, fémpikkelyekkel dominálta külsejével. - Megmutatom, milyen, mikor én is komolyan veszem a harcot! – Rugaszkodik el a hajópadlóról, hatalmas lendületével az életemre törve.
- Jetblack Fire Magic! – Rántom magam elé a tenyereimet, így kigyújtva az étkezde teljes, előttem elterülő részét… ám mindhiába.
Tabu különösebb sérülés nélkül kirobban a pokoli lángok tengeréből, s öklével félkörívesen felém sújt. Bár a támadás gyors, a korábban beszerzett sérüléseinek béklyói átitatják azt… teste ugyan az acél oltalma alá került, csontjai repedéseit, húsának égéseit, s zúzódásait ez nem gyógyította meg. Hála ennek, reflexszerű szökkenésemmel kitérek kézfejének vonalából, s csak ujjhajlatai tépését kell elviselnem.
Ám a következő próbálkozásánál már nincs ekkora szerencsém… kudarcát látva, támasztólábával hirtelen előrelép, majd párjának teljes erejéből felém rúg. Mivel kitérni már vajmi kevés időm volna, mindösszesen felkarommal fékezhetem támadása lendületét… és így is teszek.
Védelemre szánt végtagom azonban nagy árat fizet ezért… vérszító, egész valómat átjáró fájdalom hatol belé, testem pedig súlytalan pilleként vágódik egy távolabbi asztalnak, szilánkokra szaggatva azt.
Nehézkesen, tompán kecmergek két lábra, súlyosan sérült felkarom kémlelése közben… bár még képes vagyok mozgatni, immár egy, a felszínén is jól látható duzzanat tarkítja bőrének vonalát.
- Franc... – Köpöm ki felgyülemlett vérem, majd alaposan végigmérem csataterünket. – Miért nem tudsz a földön maradni? – Mozdulok ki állóhelyzetemből, megmaradt energiáim latba vetésével.
Bár a lány támadásként éli meg akcióm, s felém is lendíti karját, ezúttal nem ő a célpontom… Próbálkozása elől félreugorva, nagy lendülettel érek földet védvonala mögött, majd gondolkodás nélkül ki is tépem a még korábban talajba mélyített Starsplintett, mely azóta is magasztos ragyogásával várta, hogy ismét kezembe vehessem.
- Komolyra vesszük, mi? – Forgatom meg a fegyvert, tengelye körül. – Akkor gyerünk! – Ordítok fel.
Kaszám rideg pengéit hamar átitatja vérszomjtól lángoló mágiám, így csillagszerű ragyogást biztosítva halálos éleinek. Tabu karjait keresztezve gátolja vágásom útját, meglepően nagy sikerrel. Vaspikkelyeit ugyan felkarcolom egy szabálytalan ívben, mégse sikerül átvágnom azokat…
- Át fogom törni! – Szakad ki torkomból a mondat, majd tenyerem lapját belecsapom a lány védelmébe.
Karom vonalán megzabolázhatatlan lángcsóvák szaladnak végig a sokat látott termen, hőjükkel felizzítva ellenfelem acélos bőrét.
- Azt már nem! – Érzem koponyámon homlokának fájdalmas nyomását, minek hatására bizonytalanul, egyensúlyommal küszködve hátrébb lépdelek.
- Bláh! – Tör utat magának a számban felgyülemlett vér. – A te szavaiddal élve… megtisztelő, hogy rajtam avatod fel ezt a mágiát… De át fogom törni! – Szorítok rá kaszám nyelére.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeSzomb. Szept. 10, 2011 11:09 pm

- Jetblack Fire Magic! – tör rám mágiájával, engem körülvéve egy hatalmas tűzfelhővel. Akárhogy is akarnám, nem érzem a tűznek égető mivoltát – talán azért van így, mert annyira elborultam, vagy, mert a mágiám megteszi hatását, nem tudom. Emlékszem, még Metalicana mutatta, mit is kéne tennem… de sose voltam rá képes. Mindig mondogatta, hogyan hívjam elő a fém pikkelyeket – de sose sikerült, akárhogy is próbálkoztam. Mindig kudarcot vallottam, sose volt sikerem benne…
Iron Dragon Scales… ahhoz a mágiához sorolta, amihez nagy érzelmi kitörés szükséges, vagy érzelmi kapcsolatok eltörlése, megszegése… kiismerhetetlen mágia. Vagy csak nem akarta velem megosztani.
A tűztengerből hatalmas erővel robbanok ki – továbbra is Den felé „szárnyalva”, utamat semmi sem keresztezheti, meg fog lakolni azért, amit mondott… Metalicana az, akit senki se szidhat, még én se… főleg nem egy olyan ember, mint Den.
Felrántom a kezem, és úgy támadnék, ám a testem a levegőben megremeg, bizonytalanná válik – a csonttöréseim, s az égett bőr az acél alatt nem túl jó, ha megfeszül, vagy tovább törik, így kicsit visszább veszek a támadásból, ám így Den sikeresen kerüli ki azt. Nem fogom hagyni.
Gyorsan előredőlök az egyik lábamra támaszkodva, ezzel új támadást indítva, s Den már nem olyan nagy mázlista, hogy ennek vonalából is kitérjen – védekezni próbál, de ezzel talán még nagyobb kárt okozva magának.
Felé rúgok, s ő talán reflexből maga elé tartja kezét, aminek koránt sem eshet jól, ha valaki fémmel fedett lábakkal, izomból belérúg – és ahogy az erő végigér Den testét, és hátrazuhan, még láthatom a szemében a fájdalmat… egyszerre jó és rossz érzés, azt a valót látni Den szemében. Jó azt látni, hogy apró győzelmet arathattam most – és rossz, hogy szenvednie kell… de hiába, ő kezdte el, ő akarta mindenáron bizonyítani az „igazát”.
Egy asztalon ér földet Den, mely az érkezés pillanatában darabjaira törik. Hiába, ez nem Den napja – meg nem a fabútoroké…
Remegő testtel próbál két lábra állni, ami nehézkesen, de még megy neki. Érdeklődően vizsgálja általam megsebzett felkarját, mire én halványan elvigyorodom. Innét látom, milyen jó munkát végeztem…
- Franc... – köp fel egy kisebb adagnyi vért. – Miért nem tudsz a földön maradni?
Már épp előremozdulna, mire én szinte rögtön újra támadásba kezdek. Igen, ki tudja, hogy mikor támadna újra – ő még holtan is feltámadna csak azért, hogy elvágja a torkod, majd utána nyugodt szívvel feküdne vissza a sírjába. Ilyen esélyekkel, nem szabad neki támadási lehetőséget adni…
Amíg én öklömmel felé ütök, ő rögtön arrébb szökken, én így előreesek a lendülettől, de mielőtt szorosabb kapcsolatba kerülhetne az arcom a padlóval, megtámasztom magam, és kiegyenesedek.
Addigra Den már a kaszája mellett áll, s minden erejét felhasználva tépi ki azt a léghajó padlózatából, hogy immáron ő is harcra kész legyen.
- Komolyra vesszük, mi? – forgatja meg maga előtt a kaszáját, jelezve, hogy már ő is készenáll a harcra. – Akkor gyerünk! – szabadít fel egy ordítást a torkából.
Nem tart sokáig, hogy kaszáját újra feltöltse mágiájával, majd azzal nekem rontson. Nem túl nagy erőfeszítést megállítani azt, magam előtt keresztbe rakva a kezeimet, sikerül megfékeznem, így ő csak annyit tud elérni, hogy felkarcolja a fém felületét egy szabálytalan vonalban – de jelentős kárt nem tud benne okozni.
- Át fogom törni! – ordít fel.
Puszta tenyerével ront nekem, megragadva a karom, s feltöltve a sajátját a tűzzel, hogy majd azzal áttörhesse a védelmem…
- Azt már nem! – ordítok vissza, és fejemet rögtön az övé felé lendítem, így persze a szokásos módon lefejelve őt – de ez sokkal jobban megviselheti, hisz immáron egy fémmel bevont homlok ütközhet az övével, nem egy átlagos.
- Bláh! – köhög fel újra egy kis vért. – A te szavaiddal élve… megtisztelő, hogy rajtam avatod fel ezt a mágiát… De át fogom törni! – szorítja meg kaszája nyelét, és újra felém csap, ám én újra arrébb szökkenek.
Nem bírom… szinte ég a testem, ám nem Den pusztító mágiájától. Valami fűt belülről, talán a düh, és egyéb érzések… nem lehet megfogalmazni. Talán ez késztet arra, hogy testem újabb manipulálásnak vessem alá.
- Iron Dragon’s Spikes! – kiáltom, miközben gyorsaságomat kihasználva Den elé ugrok, félig-meddig guggoló helyzetben, s mellkasomon 5-6 kisebb-nagyobb tüske nő ki. Pont olyan magasságban vagyok, és olyan közel Denhez, hogy a tüskék mélyen a hasába fúródjanak – így szinte ledermesztve a fiút.
Pár másodpercig maradok csak így, majd hátradőlök, így kihúzva a tüskéket Den hasából, majd hátrabukfencezek egy-kettőt, és nézem a végeredményt.
Míg a tüskék lassan újra eggyé válnak testemmel, s mellkasomra rátapad Den vére, ő hamarosan kerek, élettelen szemekkel térdre rogy.
- Így kívülről mindjárt mókásabb a helyzet, mint átélni, ahogy lyukat lyuggatnak a hasadba… - vigyorodom el, felállva. – Na és most, mihez kezdesz? Fordult a kocka, Den… fogadd el, hogy vesztettél, és akkor nem fogsz elvérezni…
Den, minden erejét belefektetve emeli fel a fejét. Szájából persze megint vér folyt ki, szemei először élettelenül merednek rám… de akkor megváltozik a nézése, újra olyan „Denes” lesz. Lassan elvigyorodik, elszántsága megrémiszt… kénytelen vagyok karomat feltartva hátrébb szökkenni.
- Den, jól esne már, ha feladnád… Den… - ám szavaim nem találnak meghallgattatásra, s Den szájából hamarosan velőtrázó ordítás száll fel.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeKedd Szept. 13, 2011 1:41 am

Bár elszántságom mit sem gyengül, már képtelen vagyok a külvilágra koncentrálni… Izmaim sajognak, végtagjaim a kín lángjai mardossák, szemeimet pedig egyre átláthatatlanabb fátyol alá rejti a fáradtság…
Talán emiatt is van az, miszerint támadásom elvétve, teljesen védtelenül maradok ellenfelem legújabb próbálkozásával szemben…
- Iron Dragon’s Spikes! – Visszhangzik füleimben az ordítás, s mire megmozdulhatnék, testem pokoli forróság, és csontig ható, tundrai ridegség fájdalmas kontrasztja hasítja keresztül.
Vérem meleg, bíboros hullámai lassan csordogálnak le a jéghideg, durva acélon, mígnem Tabu, a tüskéket kirántva, véget vet mizériámnak.
Erőtlenül, a világból már csak foltokat érzékelve rogyok térdre, s bár tenyeremmel próbálom lefogni sebeimet, próbálkozásaimat vajmi kevés siker koronázza…
- Így kívülről mindjárt mókásabb a helyzet, mint átélni, ahogy lyukat lyuggatnak a hasadba… - Zeng a fejemben egy hang… – Na és most, mihez kezdesz? Fordult a kocka, Den… fogadd el, hogy vesztettél, és akkor nem fogsz elvérezni… - Járják át elmémet a szavak… veszíteni… feladni… ~ Gyűlölöm ezeket a szavakat… veszíteni csak a gyengék szoktak… elfutni pedig a hulladékok, akik még náluk is rosszabbak… - Emelem meg nyakamat, mire résnyire nyílt ajkaimból újabb adag vér talál kiutat magának. ~ Alul maradni egy csatában… soha többé… főleg nem ellened… előtted... bármi is történjék… vagy legyőzlek, vagy meghalok… nincs más lehetőség… - Robban fel szabályszerűen eszelős vigyorom, s minden erőmet összekaparva, ujjaimmal elfedem vörösre festett felsőtestem.
- Den, jól esne már, ha feladnád… Den… - Hallom a lány hangját ismét, ezúttal már sokkal tisztábban, kivehetőbben… ám jelentésük megfejtésével nem bajlódom…
Tenyeremet fekete lángokba vonva próbálom meg összeforrasztani sebeimet, melynek hatására, öntudatomon kívül, torokszakító ordítás tör fel belőlem… de nem szabályosan… abbamarad, majd új erőre kap… képtelen vagyok kontrolálni… a fájdalom megőrjít…
Sérüléseim túl nagy részt fednek le, mágiám pedig kegyetlenül, véremet forrasztva égeti azokat… újonnan jött erőm hamar el is hagyja valómat… egyre tompábbá, élettelenebbé válok, a saját magam szította forróság keltette kínoktól… ~ Mikor egyszer… gyerekszemmel, a csillagokat csodálva, megtapasztaltam az azokat éltető éjszaka veszélyesebb, kegyetlenebb oldalát… egy csapat férfi megpróbálta tőlem elvenni Pegasus kulcsát, mondván, a piacon sokat érhet… de én azt a vízbe dobtam, így haragra szítva őket… hamarosan én is a folyóban kötöttem ki, félholtan, vörösre festve annak egy részét… de mikor felálltam, megértettem, miért is olyan szörnyű veszíteni… megalázottan, gyengén, s tehetetlenül feküdni, miközben az akkori, egyetlen barátom bármikor tovasodorhatta volna az ár… soha többé… - Kecmergek két lábra, eleinte remegve, ám egyre magabiztosabb testtartásban.
- Feladni… ne fárassz, kérlek. – Nézek a lány szemeibe, arcomon halvány vigyorral. – Már nem kell sok, és megtörlek. Kettőnk közül nem én leszek az, aki ma itt a porba hullik… - Tárom ki irányába jobb karomat. – Jetblack Fire Ball! – Indítok útjára néhány, éjfekete lángtöltetet, melyek ugyan elhalnak ellenfelem vértezetén, mégis tovább gyengítik azt.
- Nézz magadra, alig állsz a lábadon! – Ordít fel Tabu, s elém szökkenve, gyomromba mélyíti öklét.
Támadásának lendülete egészen a közeli falig repíti testem, ám arról visszacsúszva, vigyoromat megőrizve fúrom ismét tekintetem a rubintos árnyalatokat igéző szemekbe.
- Mi baj van veled? Ezt az ütésed meg sem éreztem… - Egyenesedek ki, alakom két sötét tűzlabda keretei közé fogva. – De azt már most elárulom, hogy tőlem nem számíthatsz semmiféle finomkodásra! - Fagyasztom le ajkaimat. – Harag van bennem…
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeSzer. Szept. 14, 2011 7:38 pm

Az ordítás egy még számomra is „fájó” művelet természetes velejárója – Den kezeit a fekete lángokkal beborítva hasára szorítja, azzal a céllal, hogy összeforrassza hasán keletkezett, mély sebeket. ~ Nem tudja, hol kell abbahagyni? ~
Az ordítása hol csöndbe marad, hol hangosabb, mint mindaddig. Nem vagyok képes ránézni… így még akkor se láttam Dent, mint mikor első két alkalommal harcoltunk… sokkal elszántabb, de talán még nagyobb kárt is okoz magának, mint én neki.
- Den… tényleg szólok valakinek, csak fogadd el, kérlek… - hajolok felé remegő hanggal, ám ő nem reagál. Hallom, ahogy egyre nehezebben lélegzik, van, hogy több mint fél percig nem is vesz levegőt, majd egy fájdalmas nyögés kíséretével teszi ezt meg, majd fújja ki azt.
Teste minden porcikája szintén remeg, ahogy egyre inkább kihuny mágiája, viszont a sebei szinte már maguktól égnek, hogy beforrjanak, ha nem is teljesen – de épp annyira, hogy túlélje a harcot. Nem értem, hogy lehet valaki ilyen önfejű… nem szabadna harcolnunk… miért is megy ez? Mert nem akarja, hogy itt legyek? Meg akar „védeni”? Felesleges. Mindig én szívom meg, ha valaki meg akar „védeni”, na meg mondjuk… a másik fél…
- Den… - szólnék hozzá újra, ám hamarosan két kezével kitámasztja magát.
Először remegő lábakkal, testtel próbál felállni, de egyre stabilabb lesz a tartása, ahogy vérben forgó szemeivel rám néz.
- Feladni… ne fárassz, kérlek. fúrja bele szemeit az enyéimbe, miközben vigyort próbál erőltetni arcára, több-kevesebb sikerrel, én pedig kihúzom magam, próbálok előre felkészülni ütéseire. – Már nem kell sok, és megtörlek. Kettőnk közül nem én leszek az, aki ma itt a porba hullik… - tárja ki jobb karját, hogy újra aktiválhassa mágiáját.– Jetblack Fire Ball! – küldi felém fekete lánggolyóit, melyek vértezetem ellen nem sokat érnek – néhányuk képes csak nagyobb kárt okozni, ami kimerül a vért egy-egy ponton való elvékonyodásában, de a többi szinte semmit nem okoz, legalábbis, amit megéreznék.
- Nézz magadra, alig állsz a lábadon! –ordítok rá, majd gyorsaságomat kihasználva termek előtte, és vágom gyomron, ezzel őt a mögöttünk lévő falnak repítve. Nem telik sok időbe, hogy felálljon, és elvigyorodjon, miközben újra szemeimbe néz.
- Mi baj van veled? Ezt az ütésed meg sem éreztem… húzza ki magát, miközben újra életre kelti sötét mágiáját. – De azt már most elárulom, hogy tőlem nem számíthatsz semmiféle finomkodásra!– Harag van bennem…
Ekkor a fal mellől elrugaszkodva indul nekem, és én lefagyok. Nem is tudom, miért… nem tudok mozdulni. Szinte lassított felvételként látom azt, ahogy Den a magasból felém ugrik, és két öklével csap felém. Én pedig… teljesen lefagyva álltam ott, szinte vártam, hogy Den majd lecsaphasson rám… nem tudom, mi ütött belém… hát persze – Den…
Den nem tétovázik, fejre megy – bár hiszem, hogy a fémmel bevont testrészem megteszi hatását, és neki ugyanolyan fájdalmat okoz. Ha bár én nem érzem olyan nagy fokon a fizikai fájdalmat, sőt, szinte meg se érzem, azt érzékelem a külvilágból, ahogy mondhatni beleépülök a léghajó padlózatába – igaz, fémmel bevont testtel nem nehéz.
Érzem, ahogy fejemen felrepedezik a fém réteg, és már eléggé a végét járja a mágiám, de ha szerencsém van, míg kibírja addig, míg Dent a végsőkig tudom gyengíteni…
Felkelek a földről, s mielőtt Den még egyet ütne belém, felé vetem magam, így a testemmel átfogva a derekát, majd eltarolva őt. Belékapaszkodok, és lendületet véve lendítem át magam fölött, zuhanás közben, majd mikor földet érnénk, teljes erőmből vágom őt földhöz.
Egy kis ideig mozdulatlan marad, ami épp elég, hogy felálljak – ám hamarosan remegő kezeit maga mellett kitámasztja, majd feltolja magát, egyik kezén átfordul, s felém rúg.
Sikerül is kigáncsolnia, majd rám veti magát, s tűzzel bevont ökleivel esik neki testemnek, így egyre inkább feltördelve védelmem, mikor én egy nehéz sóhajjal megfogom vállait, s újra a földre döntöm, ám ezúttal felállok, és a falhoz hátrálok. Ideje kihasználni Den forrófejűségét.
Den gyors mozdulattal tápászkodik fel a földről, és ordítva felém rohan, míg én viszonylag nyugodt fejjel dőlök neki a falnak. Rendesen leszív ez a mágia, nem csoda, hogy ha mindjárt megtörik, elegendő erő hiányában… Ezek után már csak a kardomra, pár ordításra, meg az ütéseimre számíthatok. Nem túl biztató…
Fáradt sóhajjal, és szintén megfáradt tekintettel pillantok le a földre, majd néha Denre, aki talán fáradt, bizonytalan tekintetemtől, vagy mástól, de meginog – s keze nem a fejemet találja el, miközben felém üt, hanem egészen pontosan a mellettem lévő falat találja el az ütést, kezét mélyre ágyazva mély falba.
Elvigyorodok, majd hirtelen Den mellé szökkenek, ahol először másik kezét megfogva a falhoz vágom őt, majd miközben lábammal a gerincére taposva tartom őt ott, alkarját könyökénél kitámasztva húzom magam felé, addig, míg egy fájdalmas reccsenés nem jelzi, hogy az bizony… eltört…
Den hirtelen ordít fel, nagyjából akkora erősséggel, de nagyobb fájdalommal, mint mikor sebeit forrasztotta össze – ám arcán olyan kétségbeesett, fájdalommal itatott arckifejezés jelenik meg, melyet még soha nem láttam tőle… Még szemei is könnybe lábadnak, amint karját elengedem, lábamat a hátáról leveszem, s ő erőtlenül a földre csúszik, én pedig pár lépéssel hátrébb ugrok.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeSzomb. Szept. 17, 2011 5:11 pm

Ellenfelem, mintha csak egy realista festő vásznára szánt volna ihletet, mozdulatlanul, s dermedten nézi, miként elé érek, majd lángoktól tépázott ökleimmel lesújtok rá. Vérvörös szemeiben értetlenség, semmitmondó üresség dominál, melyek béklyókként kötik meg végtagjait, s dermesztik le harci kedvét… talán a makacsságom lepte így meg… vagy valami más, nem tudom… ám, mindennek ellenére, én nem állok meg.
Jobb karom valamennyi izmára ráfeszítve, nagy lendülettel mérem rá első ütésem a fejére. Sötét mágiámnak hála, támadásom tüstént a padlózatba sodorja a lány testét, hol aztán további csapásokkal folytatom offenzívám. Rideg, ezüstös acélpáncélja, mely mindeddig áthághatatlan kastélyfalként védte őt, egyre inkább elreped, fájdalmas csattanásokat hallatva, utat enged a lomkoronaszerű töréseknek.
Elgyötört ujjaim már megérzik a győzelem hűsítő fuvallatát, amikor ismét visszájára fordul helyzetem… Tabu, egy erősebb ütésem meggátolva hirtelen felugrik, s derekamat átkarolva, elmozdít a talajtól. Még mielőtt bármit is tehetnék, érzem, ahogy testem súlyos kalapácsként a padlózatba csapódik, ismét mozdulatlanságra kárhoztatva engem.
Zsenge, vihartépett levélként reszkető karjaimra támaszkodva sikerül visszanyernem közérzetem, s mielőtt még vérszemet kaphatna, kisöpröm ellenfelem lábait, így megfosztva őt egyensúlyától.
Ismét a derekára vetem magam, majd ott folytatom védelmének gyengítését, ahol abbahagytam… ám ezúttal nem jutok messzire. A lány, szinte azonnal ráfog vállaimra, s magáról lelökve, egészen a közeli falig hátrál. ~ Ismét visszakozik… mintha már nem is akarna harcolni… ideje lezárnom… - Ordítok fel, ily módon hangot adva gondolataimnak.
Sebes léptekkel, öklömet magam elé szegezve rohanok Tabu irányába, ám mielőtt lesújthatnék… ismét azzal a bizonytalan, megfáradt pillantásával találom szembe magam… ez így nem megy… ezúttal már nem… Lángoló karom, akaratától megfosztatva nem ellenfelem, hanem az őt kitámasztó falat találja el, mélyen beleágyazva magát annak szerkezetébe.
Szuszogva, gondolataimtól ostromolva próbálom meg felmérni a helyzetet, ám nem jutok messzire… a meglepettség hamar szétzilálja elképzeléseimet.
Szabad kezemen hirtelen nyomás szalad végig, s mire feleszmélek, már egész testemmel a széthasadt deszkákba kötök ki… de ami ezután jön…
Először csak a hang talál utat füleimig… a karomban ridegség lesz úrrá, azt követően pedig… elszabadul a tartaroszi kínként megélt fájdalom…
A szemeim önként, szinte azonnal könnyek áradatával adják tudtomra elkeseredettségüket, fogaim pedig majd kilökik párjukat, azok helyéről, oly módon csikorognak… mígnem torkom mélyéről előtör a vérfagyasztó, mégis hamar elhaló ordításom… Még sose éreztem ehhez hasonlót… ez fáj… nagyon fáj…
De mégis… ő megtette…
Épen maradt bal kezemre nehézkedve megpróbálok felkecmeregni, ám kudarcot vallok… erőtlenül hullok vissza a porba… de másodjára már sikerül. Halvány, fájdalmas mosollyal nézek ellenfelem tekintetébe, miközben próbálom megőrizni egyensúlyom, több-kevesebb sikerrel…
- Már kezdtem azt hinni, hogy elvesztetted a harci kedved… de mégis felülkerekedtél magadon, és utat engedtél a kegyetlenségednek. Ennek őszintén örülök… - Szorítok rá törött végtagomra. – Hálám jeléül… hadd mutassam be neked… a démonok világát… - Azzal, arcomra komor grimaszt erőltetve, visszafordítom csontjaimat, melynek folyamatát egy újabb, tisztán kivehető reccsenés kíséri.
Persze, karom továbbra is képtelen vagyok megmozdítani, s íriszeim újabb könnyekkel fejezik ki gyötrelmeiket, de mégis… a lány ledermed… és nekem csak ez számít.
Bal kezem hátramozdítva ellenfelem elé szökkenek, s miután megmaradt varázserőm utolsó cseppjeit is öklömbe koncentrálom, a gyomrába mélyítem azt… A légáramlatváltozás robbanásszerűen megy végbe; fekete lángok cikáznak keresztül a helységen, karmok módjára felszabdalva annak egészét… a hideg, oltalmazó fémréteg tükör módjára hullik szét, magára hagyva Tabu testét, mely így eszméletlenül, üres tekintettel hullik a porba...
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 9:04 pm

Den erőtlenül hullik porba, és elgyötört tekintettel, nagyot sóhajtva nézek le rá. Én ezt nem akartam… Miért jó neki, ha ezt kihozza belőlem? Ha ő szenved? Miért nem tud elfogadni csak céhtársaként… eleget küzdöttünk már…
A még épen maradt bal kezével próbálkozik feltápászkodni, ám terve kudarcba fullad – miután keze megremeg, visszaesik a padlóra, én pedig elégedetlenül húzom el a számat, és összehúzom magam. Testem meginog, egy pillanatra eltűnik a világ, de képes vagyok itt maradni – úgy látszik, megárt, ha erőltetem ezt a mágiát, és még próbálom is folyamatosan erősíteni. Az egész testem bevonni mágiával… nehéz stabilan tartani, néhol pedig a repedésveszélynél kénytelen vagyok több energiát belefektetni, meg mágiát, hogy összeforrjon, ne repedjen tovább… de ez már nem megy. Egyszerűen, ennyire tellett az erőmből. Hiába, többet kell edzenem… ~ De legalább meg van rá a társam ~ nézek Den felé, enyhe vigyort eleresztve, ám hamarosan az is lehervad az arcomról.
Újra próbálkozik a felállással, ezúttal sikerrel. A franc… még van benne életerő, igen. Ez az a Den, akit ismertem… aki minden gond nélkül feláll, akármennyire is van megerőltetve…
Szinte már megereszt felém egy mosolyt, ahogy próbálja magát kitámasztani. Néha kénytelen kilengeni az egyensúlyából, de hamarosan felülkerekedik ezen is – és újra szemben áll velem.
- Már kezdtem azt hinni, hogy elvesztetted a harci kedved… de mégis felülkerekedtél magadon, és utat engedtél a kegyetlenségednek. Ennek őszintén örülök… - szorítja meg törött kezét, és szemem kikerekedik, rossz érzés kerekedik felül rajtam. – Hálám jeléül… hadd mutassam be neked… a démonok világát… - Ne mond, hogy azt fogja csinálni, amire gondolok… Den, ne legyél hülye…
Den szemében újra könnyek tűnnek fel, pupillám ijedten szűkül össze, amint meghallom a kegyetlen reccsenést a karja felől, s hamarosan csontjai rendre visszafordulnak helyükre… a fájdalmas zihálás, a könnyek… egyszerűen… nem… nem lehet…
Hamarosan Den, minden erejét egy ütésbe gyűjti, majd felém ugrik, hogy végrehajtsa azt – s én nem tudok mozdulni. Nem bírok. Teljesen kikészít a látvány, a hangok… miért kellett ezt…
Már akkor alig érzékelem a külvilágot, mikor a fiú elszánt tekintettel üt gyomorszájam felé, s találja el azt a testtájam, és egyre rosszabb érzés veszi át az uralmat testem felett. Kívülről, mindenhonnan nyomást érzek, szemeimből elveszik a harcolni akarás minden szikrája, ami eddig megmaradt… s hamarosam megszűnik mágiám, mely fém pikkelyekkel vonta be testem, én pedig az ütéstől erőtlenül esek hátra, majd zuhanok le a padlózatra. Nem tudok sokáig ébren maradni, elértem a korlátjaim… Vége van…
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 9:56 pm

A lány teste erőtlenül terül el a fényben új színbe öltöztetett, aranysárgásan ragyogó fémszilánkok ölelésében, melyek még most is, valójuk megtörése után is gazdájukat próbálják védeni. Szemhéjai lassan eltakarják a külvilág elől erőtlen, fényüktől megfosztott íriszeit, így meggátolva, hogy bárki is arra méltatatlan színükben lássa őket.
Mellkasát halk, ámde szabályos lélegzés bírja ütemes mozgásra, melyet az ajkaival végbevitt szuszogás hív életre.
Az étkezde fájdalmas, lángoktól elnyűtt reccsenésekkel, s koppanásokkal adja a külvilág tudtára elkeseredett haláltusáját, miközben én… most először mérhetem végig Tabut, ilyen nyugodt, mégis szomorú állapotában… A teste olyan kicsi, és mégis… szinte állandóan harcol. Olyan törékenynek, védtelennek tűnik így…
- Én győztem… - Szakítom meg rideg kijelentésemmel gondolataim vonalát, mielőtt túlságosan elgyengíthetnének...
Ujjaimat magam elé emelve, végigmérem azok töredezett, véráztatta alakját, így felelevenítve magamban az elmúlt csata fájdalmait, de mégis… ismét, akaratomon kívül a lányra nézek… ~ Talán önmagamnak is hazudtam. Nem visszalökni akartalak… nem akartam, hogy visszamenj a régi céhedbe… egyszerűen csak féltem, hogyha itt maradsz… ismét közel kerülnék valakihez… sajnálom. De ne aggódj, emiatt nem foglak többé bántani… - Eresztek meg egy halvány, vértől tarkított mosolyt. ~ Bár fogalmam sincs, miért jöttél pontosan ide, de ez most nem érdekel… talán egy nap majd elárulod… vagy nem… ez rajtad áll. Mindenesetre… - Próbálom megőrizni egyensúlyom, ám a külvilág nyomása, s fájdalmaim felülkerekednek rajtam… - Üdv köztünk! – Jelentem ki gyerekes vigyorral, majd érzem, ahogy testem a padlóra zúg, s magával ragad az álmatlan sötétség…

Vége
Köszöntem a kiemelkedő játékot Smile
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitimeVas. Okt. 02, 2011 2:22 pm

Hát, nem lennék asztalos a léghajón, az biztos! Smile

Remek sztori, remek kidolgozás, remek élmény. Kéne valami nővérke/orvos csillagszellem is, mert már annyiszor vertétek egymást laposra, hogy sztrájkba lép az egészségügy Very Happy

Kaptok is fejenként 160VE-t sebkötözésre!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üdv köztünk! (Befejezve) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv köztünk! (Befejezve)   Üdv köztünk! (Befejezve) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Üdv köztünk! (Befejezve)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: