KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Hajsza

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Magánküldetés: Hajsza Empty
TémanyitásTárgy: Magánküldetés: Hajsza   Magánküldetés: Hajsza Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 7:43 pm

Hajsza

Helyszín: Hakobe hegy

Szint: D

Jutalom: Fejenként egy hal

Leírás:

Blue Pegasus: Kellemes napra virradt, s mikor beértek a céhházba, Bob mester magához hívat titeket. Érdeklődhettek is, mi lehet ez hirtelen, de hiába, senki nem tud semmit. Mikor felkeresitek kedvenc céh mestereteket az irodájában, legnagyobb meglepetésetekre nincs egyedül. Egy férfival diskurál éppen. A mester amint meglát benneteket, azonnal beinvitál.
- Már vártalak titeket szépségeim. Engedjétek meg, hogy bemutassam nektek Donald Shatterland urat, ő a tanács megbízásából érkezett, egyenesen hozzátok - mosolyodik el - Hallgassátok meg amit mondani akar, én magatokra hagylak benneteket - fejezi be, majd elhagyja a helyiséget.
Amint Bob kilép az ajtón, a férfi udvariasan meghajol előttetek, majd hellyel kínál.
- Elnézésüket kell kérnem hölgyeim a titokzatosság miatt, de ez az ügy megköveteli a diszkréciót. Sokat hallottam már a képességeikről, így biztos vagyok benne, hogy tökéletesen megállják majd a helyüket. Egyeztettem már a mesterükkel, és ő a beleegyezését adta az együttműködésre.
Akár rá is kérdezhettek, miről van szó, akkor kertelés nélkül elmondja.
- Egy foglyot kéne kísérni, a legnagyobb titokban. Ez egy fontos megbízás, így a Tanács számít magukra. Sajnos többet magam sem tudok. Kérem utazzanak Erába, a Mágus Tanács központjába, és keressék fel Lord Asus Ashrock urat. Ő majd felvilágosítja magukat. Ezt a megbízást nem lehet visszautasítani. Gondoljanak erre úgy, mint egy ugródeszkára a karrierjük érdekében. Ezeket használják egészséggel- nyújt át két vonatjegyet, amik Eráig szólnak - Kérem mielőbb induljanak. Sok sikert, ég önökkel - búcsúzik, majd feláll és távozik.
Nincs más dolgotok, mint összeszedni az utazáshoz szükséges dolgaitokat, és irány Era.
Postotok addig tartson, míg megérkeztek Erába, a mágus Tanács épületének bejáratához.

Simon Wareen: Te éppen kószálsz valamerre, amikor egy alak jelenik meg hirtelen előtted.
- Simon Wareen?
A feleleted után bemutatkozik:
- A nevem Chuck Walker, a Mágia Tanács megbízásából kerestem fel önt. Elnézést ha megijesztettem. De térjünk rá a tárgyra. A tanácsnak van egy megbízása önnek, és örülnénk ha felkeresné a központunkat. Három nap múlva jelenjen meg Erában, és keresse fel Lord Asus Ashrock urat. Ő majd tájékoztatja a részletekről. Természetesen bőkezűen méltányoljuk majd a szolgálatot. - fejezi be, majd olyan hirtelen tűnik el, ahogy érkezett. A továbbiakban azt teszel amit szeretnél, de a megadott időpontban jelenj meg Erában, a Mágus tanács épületének bejáratánál.
Vissza az elejére Go down
Simon Wareen
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Simon Wareen


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 31.
Age : 28
Tartózkodási hely : Az árnyak mögött.. :3

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Hajsza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Hajsza   Magánküldetés: Hajsza Icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 11:12 am

- Ez kezd nagyon unalmas lenni. – gurítok le még egy italt a bárnál. Munkám, egy politikus már órák óta bámulja a pénzükért egy szál bugyiban güriző lányokat, akik az asztalok tetején táncoltak a nagyérdeműnek. Munkaadóm azt a tippet kapta zsinórban harmadszor, hogy a fazon ma készül egy nagyobb akcióra, amit muszáj lencsevégre kapni, de legalábbis megfigyelni. Zseni a besúgója, meg kell hagyni. A három nap alatt megismertem a város összes sztriptízbárját és bordélyát. Szánalom…
- Szépfiú, nincs kedved egy kis magánszámhoz? – siklik a mellettem álló székre egy pillangó. Egy pillantással szemügyre veszem, majd szó nélkül lecsúszok a székről, és a kijárat felé indulok.
- Bunkó – sziszegi utánam a lány, mire halkan felnevetek.
- Cafka. – pillanatok alatt át tudnék változni olyan nővé, hogy kliensei otthagynák, de nem érné meg az erőfeszítést.
Gyenge idegrendszeremet az utcán próbálom megnyugtatni egy cigarettával. A kavargó füst látványa lassan-lassan megnyugtat. Meguntam. Elfogadom a másik ajánlatot. Úgyis álnévvel és más külsővel jelentkeztem, az újságíró pedig valahogy megírja a saját szenzációját nélkülem.

Két napja egy fekete köpenyes alak közelített meg, hasonló körülmények között, mint a mai.
- Simon Wareen?
Helyből ugrottam meg az olimpiai távot, négykézlábra érkezve, félig farkas formában. Dühösen morogva néztem a férfit, de az nem tett semmilyen mozdulatot. Lassan bólintottam.
- A nevem Chuck Walker, a Mágia Tanács megbízásából kerestem fel önt. Elnézést, ha megijesztettem.
~ Erre gondolhattál volna húsz másodperccel ezelőtt, idióta…
- De térjünk rá a tárgyra. A tanácsnak van egy megbízása önnek, és örülnénk ha felkeresné a központunkat. Három nap múlva jelenjen meg Erában, és keresse fel Lord Asus Ashrock urat. Ő majd tájékoztatja a részletekről. Természetesen bőkezűen méltányoljuk majd a szolgálatot. – fejezte be ajánlatát.
- Mit akar tőlem a Má.. – kérdeztem, de az alak egy lépést tett hátrafelé, beleolvadt az árnyékokba, és eltűnt, akár a kámfor.
-Fenébe.. – alakultam vissza teljesen.

- Irány Era. – döntök, és sóhajtva indulok az állomásra.
Az állomáson az esti forgalom közel sem olyan nagy, mint amire számítottam. Egy pillantással felmérem a terepet. Egy pénztáros, az is húsz év körüli lány. Tökéletes.
- Szia. – mosolygok legelbájolóbb és elesettebb mosolyommal. – Útbaigazítanál Era felé? – pislogok rá. Sima ügy. Húsz perccel később az első osztályon lógatom a lábam, koktélt szürcsölgetve. Nem is volt nehéz ingyenjegyet szerezni a leggyorsabb vonatra. Pincérek lesik az utasok minden kívánságát, köztük az enyémet is. Ó, igen, ez az a bánásmód, amit megérdemlek, és nem az, amit Samanthától vagy a Fairy Tailtól kaptam… Kényelmesen hátradőlök, és elfészkelem magam az ülésen, a már suhanó tájat nézve. Fél órán belül Erában leszek.
Sokkal gyorsabban telik el az a néhány perc, míg a luxusfülke szolgáltatásait élvezem, mint szeretném. De hát, nincs mit tenni.. Irány a Mágustanács és Lord Asus Ashrock. Már a bejárat előtt állok, mikor eszembe jut, hogy a küldönc nem mondta, milyen időpontban jöjjek. A marhája.
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Magánküldetés: Hajsza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Hajsza   Magánküldetés: Hajsza Icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 4:10 pm

Figyelem halacskák! A hiányzásokat tessék pótolni vasárnapig, máskülönben kizárlak benneteket.
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Magánküldetés: Hajsza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Hajsza   Magánküldetés: Hajsza Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 5:44 pm

Küldetést inaktivitás miatt lezárom, Warren kárpótlásod 10 VE.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Hajsza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Hajsza   Magánküldetés: Hajsza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Hajsza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magánküldetés: A Bál
» Magánküldetés: Ölj
» Magánküldetések
» Magánküldetés: A villámlopó
» Magánküldetés - A Házasság

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Hakobe hegy-
Ugrás: