KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp*

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Empty
TémanyitásTárgy: A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp*   A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 4:25 pm

Kellemes, szép, és főként meglepően meleg őszies időnk volt. Csodás egy nap volt az már biza, igaz ekkor még nem is tudtam, hogy milyen szörnyűséget kell átélnem, fogalmam sem volt, hogy egy igazi féltékeny szörny ellen kell megküzdenem. De hát akkor is, ez a nap szép volt.
Épp a céhházba tartottam, mikor egy sziklás terepen kellett átkelnem, nem sok kedvem volt a hegyi túrához, de nem volt sok választásom. Egyik lábamat tettem a másik után, és már vagy fél úton jártam, azt úgy döntöttem pihenek egyet. Leültem az egyik sziklára és elmajszoltam némi finomságot, majd jóllakva meghúztam azt az üveg vizet, amit magammal hordtam.
Kissé elszenderedtem és nem sok kedvem volt az út folytatásához, így elkalandozott a tekintetem és a festői kilátás csodálásába kezdtem. Aztán egyszer csak az egyik hatalmas szikla tövében egy narancs valamit pillantottam meg. Közelebb osontam és láttam, hogy valami állat farka az, nagy ritkán lát az ember narancssárga bundájú állatot a vadonban. Gondoltam miért is ne, elkapom. Cselesen közelebb settenkedtem, a farok folyamatos fel-le mozgásban volt, így szépen kivártam, aztán a kellő pillanatban odakaptam és kirántottam.
Először csak pislogtam mikor az ismerős exceedet fejjel lefelé lógva megpillantottam, igaz ő is meglepett ábrázattal nézett rám.
- Teszel le! - parancsolt rám mogorván.
- Nicsak, ez Tango! - mosolyodtam el, majd mint valami játékot elkezdtem forgatni a farkánál fogva. - Akkor Tabu is itt lehet a közelben.
Ahogy elhagyták ezen szavak a számat, Tabu lépett elő a szikla árnyékából. Szemei oly mértékű dühöt sugároztak, hogy akár ott helyben megölt volna velük. Életem egyik legnagyobb hibáját követtem el.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp*   A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 10:00 pm

Fort Term. Kellemes táj, néha vissza kell járni ide nosztalgiázni kicsit… elvégre szinte itt kezdődött az egész Grimoire Heartos életem. Mennyien nem tudhatnak még róla, akik ismernek…
Fütyörészgetve sétálok végig, Tangóval az oldalamon, egy kavicsos ösvényen, és végre el tudom könyvelni, hogy vidám vagyok. Semmi szegheti kedvem! Sőt, ha jön véletlen valami bandita, még boldogabb leszek!
– Szerinted van olyan barom, aki mostanság beléd kötne? Láttam már olyat, hogy csupán az én erőm miatt lányosan sikított valaki. – kérdezi, mire én elgondolkodom. Létezne még ilyen? Na jó, Denen kívül.
– Persze, hogy van. Csak nem mindegyik ér fel az én erőmhöz.
Amint tovább megyünk, úgy döntünk, ideje lepihenni kicsit. Fárasztó egész Fort Termen átkelni, össze és vissza, hogy találjunk valami ínyencséget, és kikapcsolódhassunk.
– Hé, Tango… - osztanék meg vele egy információt, ám ekkor farkánál fogva, egyszer csak eltűnik a bokorban.
Értetlenül nézelődök, de nem látom sehol. A bokor mögötti hangok sejtetik csak velem, hogy ott lehet…
– Teszel le!
– Nicsak, ez Tango! – Jonathan? Mi a franc, már mindenhol vele kell összefutnom? – Akkor Tabu is itt lehet a közelben. – közelebb, mint hinnéd…
Dühösen csillogó szemekkel lépek ki a bokrok rejtekéből, majd rájuk emelem tekintetem. Tango magatehetetlenül forog, és nem más, mint Jona pörgeti. Ez halálbüntetést kíván…
– JONATHAAAAN! – ordítok rá magamon kívül. Persze, meglepetten engedi el Tangót, aki így elrepül, ám szerencsére pár méterre tőlünk megáll a levegőben, hála szárnyainak.
– Mushroom Magic, Nocturnal Darkness! – növeszti ki a fekete színű gombát a földből, majd hirtelen sötétség támad. Jonathan nem lát, ez a lehetőségem, hogy elkapjam…
Beleszagolok a levegőbe, majd felé ugrok. Torkát elkapva vetődök ki vele az árnyak rejtekéből, majd a levegőbe emelem őt, s utána lesújtom a földre. Hasára ráülve nézek vele farkasszemet, teljesen közömbös arccal.
– Engem kerestél, hmm?
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp*   A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 2:08 pm

Azok a dühös, szúrós szemek egészen a szívemig hatoltak, s már-már ki akarták vájni.
- JONATHAAAAN! - ordított tiszta erőből, ami oly mértékben meglepett, hogy hirtelen elvesztettem a koncentrációmat, Tangó farka kicsúszott a markomból s messzi repült. Szerencsére több kárt nem tettem benne, hisz egyből aktiválta mágiáját és szárnyait kiterjesztve a levegőben maradt.
- Mushroom Magic, Nocturnal Darkness! - szólal meg az exceed és hirtelen furcsa fekete fejű gombák nőnek ki a földből, majd a semmiből minden elsötétült. Semmit sem láttam, s oly készületlenül ért, hogy hirtelen fel sem eszméltem, hogy Tabu támadni készül. Nem igazán akartam harcolni a lány ellen, jobban szerettem volna magam mellett tudni. Fentről jött a csapás, torkomat elkapva lökött ki az árnyék sötétjéből, aztán a levegőbe emelte tehetetlen testem, s a földre vágott. Kissé kábán feküdtem ki, közben ő hasamra csücsült és mélyen a szemembe nézett:
- Engem kerestél, hmm?
- Ööö, izé... Tabuka, nyugi. Nem áll szándékomban veled harcolni - mosolyodom el, de ő ezt nem igen tolerálja és arcán ördögi mosoly jelenik meg. Hirtelen ökleivel kezdte sorozni a fejem, néhány elől ki tudtam térni, de a legtöbbjét nem sikerült kikerülni és a fájdalom egyre elviselhetetlenebb lett.
- Bváfj, kférlefk! - csak ennyi csúszott ki.
Minden erőmet bevetve keltettem szeleket, hogy kicsusszanjak alóla. Végül sikerült, s ő seggre huppant. A levegőben maradtam, hogy tartsam a távolságot. Elvégre távolsági támadásaim vannak csak, bár a lány is büszkélkedik ilyenekkel.
Vissza az elejére Go down
Gérard Fernandez
Mesélő
Mesélő
Gérard Fernandez


Hozzászólások száma : 263
Aye! Pont : 44
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem: Semleges Jó

A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp*   A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 7:56 pm

Mivel úgy értesültem, hogy ez a küzdelem nem fog folytatódni, ezért lezárom.
Rövidke és kevés számú hozzászólásaitokra nem adhatok ugyan sok mindent, de a semminél még ez is több... egy kicsit. Smile

Jonathan: 20 VE
Tabuchi: 10 VE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp*   A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp* Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A vetélytárs - Tabu elveri Jonát *hüpp*
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Happy Birthday
» Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0
» Tabu és Rane - Az estély
» Tabu és Axel találkozása
» Sütik..... -.- (Tabu vs Olly)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: