KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Játékos társat keresek

Go down 
+65
Lilienne Querra
Akamatsu Gempachi
Sarah Parker
Hiro Light
Natali Lilie
Kevin McBride
Shiki
Hwarug Zhor
Nutty
Kato Brightmore
Ibaragi Soutetsu
Arashy Iduna
Anoya De Hielo
Adelus Morningway
Okumura Keisuke
Nati Teina
Sedric Crystalheart
Rammus Traidoras
Mimasuya Miliko
Ran Heaven
Jonathan McWilliams
Rohandar Blacksteel
Eddard Raregroove
Raelae Xing'ke
Petersen Ruw
Glen Ordway
Nerthus
Orson van der Hobbelheim
Light
Raven Nightroad
Omeron Greensand
Strago Rhelm
Sophie Black
Rinari Shadeless
Den Starkiller
Shouki Sheiji
Rouuro Kao
Lanami Isleen
Nova
Cassidy Angel
Kawataki
Elizabeth Colmen
Karmazsin
Akuri Senshi
Alexander Dreamthief
Hana
Farkas
Red Walter
Yagura
Edward
Atsui Orestes
Arashi Nagao
Gray Fullbuster
Rane Iceclaw
Reigen Hawkins
Taro Zoom
Ash Valentine
Leena
Nickolas Venom
Nyolcas
Itachi Sadamesu
Cecil Weber
Dead Shadorick
Alice
Adam Scythblue
69 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 11:19 am

Dead én esküszöm kinyírlak !!! XD Játékostársat keresek a Merj és Nyerjes feladatomhoz, Küzdőtérről lenne szó !! (Jonah [Succ] nem jöhet XDD ) Very Happy Very Happy:D:D:D
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 1:22 pm

Nutty írta:
Egy körülbelül kezdő szinten lévő mágust keresek küzdőtérre. (Maximum 2. szintig!)
Köszöntem!

Én megfelelek számodra? Razz
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 2:32 pm

shikiiii megyeeeek Smile xD
Vissza az elejére Go down
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 3:10 pm

Hajjajjajj XDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 10:57 pm

Hang mágiával foglalatoskodó mágust keresek, familiáris taníttatásának céljából. Hovatartozás teljesen lényegtelen, csak az számít, hogy minél több hang mágiát ismerjen az illető.
Vissza az elejére Go down
Natali Lilie
Gealdor
Gealdor
Natali Lilie


Hozzászólások száma : 72
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Apr. 05.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 7:33 am

Ha nem lesz más jelentkező, akkor én szívesen segítek, csak nekem nem olyan sok mágiám van még... ^^' összesen... 3 :'D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 8:49 am

Mivel még a gyakorlatban az én familiárisom sem létezik, van egy kis idő, hogy bővüljön a repertoárod.
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 5:59 pm

Kalandra éhes kedves játékosokat keresnék, akik besegítenének nekem egy hosszabb történetszál egyes pontjain. Részletes tájékoztató, szórólap, plakát és minden egyéb okosság nálam kapható, ára egy PÜ vagy valamely más alternatív üzenet az érdeklődőtől. A kitétel mindössze annyi, hogy a delikvens ne riadjon vissza az esetleges gyilkosságtól, és jó pont még, ha nem tagja a legális céheknek, de ha ölni tud, akkor ez is mindegy. A szint sincs kikötve, de természetesen minél erősebb az illető, annál jobb!

U.I. optimistán csináltam némi helyet a postaládámban, remélem meg fog telleni, mivel legalább 3-4 ember jó volna, ha segítene nekem.
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 1:45 pm

Üdv emberek, megint én vagyok!
Ezúttal küzdőtérre keresnék magamnak ellenfelet, mivel túl sok a szabadidőm, így jó lenne valakivel harcolni egyet. Várom a jelentkezőket bármilyen formában!

U.I: Az előző felhívásom is érvényes még, oda is szeretettel várnám a jelentkezőket! Smile
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 3:45 pm

Én jelentkezem KT-re... gömb formában XD
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeKedd Dec. 18, 2012 7:45 pm

Ahoy! Megint én és megint egy küzdőteres partnert keresnék, szokásomhoz híven. (PÜ/Skype/MSN)
Vissza az elejére Go down
Hiro Light
Elemi mágus
Elemi mágus
Hiro Light


Hozzászólások száma : 3
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Nov. 12.
Age : 29

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 1
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 7:16 pm

Üdvözletem emberek és földönkívüliek!
Társat keresek/nék egy rövid-hosszú-közepes munkára. A "küldetés" témáját nem szeretném különösebben kifejteni, akit érdekel az nyomjon egy pü-t ( illetőleg más javaslatokat is érdeklődve fogadok). Kikötéseim nincsenek mágia, beállítottság, hovatartozás, stb. és egyéb nyalánkságokkal szemben, (igaz, hogy még alacsony szintű vagyok, de aki a kicsit nem becsüli, az simogassa ) VISZONT mindenképp legyen megbízható az illető, ezalatt azt értem, hogy bizonyos intervallumokon belül képes legyen posztolni.
U.i.: Feltéve ha nem jő el a világvége, viszont ha mégis, a posztolás időkorlátja kitolható.
Vissza az elejére Go down
Sarah Parker
Elemi mágus
Elemi mágus
Sarah Parker


Hozzászólások száma : 6
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Magnólia

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 2:44 pm

Helló mindenkinek! Smile

Aki szeretne csak simán játszani, az jelezze felém egy pü-ben:) A játék témája mindegy, lehet akármi, vagy csak egy szimpla játék, nekem bármi megfelel Smile
Vissza az elejére Go down
Akamatsu Gempachi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akamatsu Gempachi


Hozzászólások száma : 200
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Otthon

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 6:17 pm

Hello. Lenne egy kérdésem. A Bolyongás az ismeretlenben küldetés miért nem halad ? Mondjuk jó hogy én dumálok, mikor rám is kellet várni. Nem akarok senkit se csesztetni, csak kérdem, hogy mi van most ? Eltűntek az emberek vagy most mi ?
Vissza az elejére Go down
Ran Heaven
Gealdor
Gealdor
Ran Heaven


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Nov. 25.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 1
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:13 pm

Haliho, szeretnék visszatérni a játékba, miután jó időre sajnos eltűntem. T-T Első nekirugaszkodásom pedig játékospartnerek keresése lenne. Régebben váltottam PÜ-t két karaktergazdával játékügyben, ha esetleg még emlékeznek rá és szeretnék, ha folytatódna a megbeszéltek, akkor abban is szívesen benne lennék. :3 Jelentkezőket PÜ-ben várok. ^.^
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 7:16 pm

Halihó! Igen, megint én, és megint küzdőtérre keresnék embert/embereket, akik kaphatóak lennének egy kis hepajra. Szint meg céh meg jellem meg ilyesmi nem számít, csak kreativitása legyen az illetőnek. Jelentkezni PÜ-ben, Skype-on, postagalambbal, palackpostán és pohártelefonon egyaránt lehet, de az elkeveredő üzenetekért nem vállalok felelősséget!
Vissza az elejére Go down
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 8:05 pm

Naná hogy hétszentiség hogy tuti ziher !! Vért akarok XDDD
Vissza az elejére Go down
Lilienne Querra
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Lilienne Querra


Hozzászólások száma : 8
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. May. 24.
Age : 28

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Rúna Akadémia)
Szint: 1
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 6:08 pm

A téma nevéhez híven, én is játékos társakat keresek, akárhová, küzdőtér, aréna, vagy ilyesmi, kaland, munka, ismerkedés, bármi jó Smile Skype címemen megtaláltok Wink (querra.lilienne, mily meglepő Razz)
Vissza az elejére Go down
Mona Okami
Elemi mágus
Elemi mágus
Mona Okami


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 1
Join date : 2011. Mar. 18.
Age : 27

Karakter információ
Céh: -
Szint: 6
Jellem: Semleges

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2015 9:42 pm

Játékos társat keresnék kalandra! Smile
Vissza az elejére Go down
Okumura Keisuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Okumura Keisuke


Hozzászólások száma : 36
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 28
Tartózkodási hely : Skull Order klánház

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 1
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 04, 2016 9:38 pm

Mivel sikerült eléggé inaktívvá válnom a munkámnak köszönhetően és ezáltal elestem pár lehetőségtől most, hogy túl sok szabadidővel rendelkezem szeretnék találni magamnak egyenlőre ismerkedős vagy bármiféle játékhoz társat. Jelentkezni PÜ formájában lehetséges, remélem lesz jelentkező Neutral
Vissza az elejére Go down
Kiya Tadao
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Kiya Tadao


Hozzászólások száma : 1626
Aye! Pont : 101
Join date : 2016. Nov. 08.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 10
Jellem: Semleges

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeKedd Dec. 13, 2016 8:39 pm

*Lenyalt hajjal,ünneplőben megáll a nagyérdemű előtt, vesz egy nagy levegőt majd feltűnő zavarban, el-el csukló hanggal elkezdi mondani mit szeretne.*
-Jó napot kívánok! Kiya Tadao volnék gyakorló gonosz varázsló, szabadidejében cuki kislányokat hajkurászó. Mellékesen a sötétség császára, a gonoszság nagykövete és a pusztulás előfutára, de amennyiben van még ötletük megoszthatják a kiyatadaogonivarihullagyalizó@cukihugitakarok.hu varázsemailcímen. Azért jöttem ide, hogy megkérdezzem a nagyérdeműt, hogy volna-e kedve valakinek megismerkedni velem és játszani valamit. Amennyiben valaki egy normális alakot vár azt ki kell ábrándítanom mert én nem vagyok az. Amennyiben egy cuki kislány jelentkezik készüljön fel, hogy ha nem vigyáz akár akarata ellenére játék végére a húgocskámmá válhat. Amennyiben sikerült valakinek az érdeklődését felkeltenem örömmel várom egy játékra. Én nem vagyok előítéletes.
*Meghajol és eltotyog.*
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2017 5:20 pm

Helló. Játékos társ jelentkezését várom. Akik szeretnének velem egy közös munkát, kalandot vagy ismerkedést folytatni. Jelentkezési feltétel nincs. Jelentkezést PÜ-ben vagy skypon várom.
Vissza az elejére Go down
Yagura
Elemi mágus
Elemi mágus
Yagura


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Apr. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 10, 2017 3:40 pm

Hali!

Ha jól látom nem túlzottan aktív az oldal, de azért érdeklődnék: lenne kedve valakinek játszani? Bármilyen játék jöhet.
Vissza az elejére Go down
Kiya Tadao
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Kiya Tadao


Hozzászólások száma : 1626
Aye! Pont : 101
Join date : 2016. Nov. 08.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 10
Jellem: Semleges

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimeSzer. Júl. 26, 2017 1:27 pm

Heyhoo!

Érdeklődnék van-e valakinek kedve találkozni egy önjelölt gonosz varázslóval.(Integet és mutogat magára a félreértést elkerülendő.)
Vissza az elejére Go down
Kiya Tadao
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Kiya Tadao


Hozzászólások száma : 1626
Aye! Pont : 101
Join date : 2016. Nov. 08.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 10
Jellem: Semleges

Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitimePént. Jún. 01, 2018 4:04 am

Halihóóó!

Az önjelölt gonosz varázsló még mindig itt van! Ha vele nem is a nagyhangú hősködő társa is kapható valamire. Gyerünk keltsük fel az oldalt!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékos társat keresek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékos társat keresek
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: