KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Fiore Királyi Galéria

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fiore Királyi Galéria Empty
TémanyitásTárgy: Fiore Királyi Galéria   Fiore Királyi Galéria Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:43 pm

Ím, végre megépült a Fiore Királyi Galéria, és ezúton szeretnék mindenkit üdvözölni az ünnepélyes megnyitón. Bár még se királyi, se bármi másmilyen hivatalos működési engedély nincs rá, se engedély arra, hogy egyáltalán a Galéria elé tegyük a "Fiore Királyi" részt, de majd később meglesznek ezek is.
Tudom, hogy van már egy topic rajzolt képeknek, meg egy topic önarcképeknek, de úgy éreztem, hogy illene egy topicot nyitni a photo artnak, valamint a fórumos találkozókról, összeröffenésekről, conokról készült fényképeknek is. Szóval ha valaki úgy érzi, hogy publikálható egy három fős összejövetelről egy kép, az itt nyugodtan tegye meg. Esetleg ha valaki Pilisvörösváron utazgat, és a buszra felszáll, és leül mellé egy Akatsukis Darth Vader Luffy kalapjában, és sikerült azt lencsevégre kapnia, vagy csak egy szép szívárványt látott, akkor azt itt legyen kedves megosztani vélünk. ^^




Kezdeném is a sort én a mostani con képeivel, amire mindannyian már nagyon vártatok. Jelszó ezúttal nincs, a képeket még mindig leveszem kérésre, csak PÜ-ben linkeld a képet, meg írj egy indokot, hogy miért. A "mert rajta vagyok" nem indok...

2012 Tavaszi Mondocon

Egy kép nem került feltöltésre, ennek megvannak a maga okai.
Ha tetszik valamelyik kép, és le akarnád tölteni, esetleg háttérnek berakni, de nem tetszik a Photobucket lekicsinyített méretei (mert lássuk be: a méret a lényeg... legalábbis fényképek esetében), akkor PÜ-ben lehet tőlem kérni, csak küldj egy E-mail címet, hogy hova küldjem, meg linkeld a képeket (A képek eredeti méretei 4320×3240 fektetett kép esetében, álló képnél a két szám felcserélődik, logikus, és 2.3 - 3.3 mega körüli helyet foglalnak).



2011 Augusztu FT tábor Csepel A jelszó ehhez: kagura
2011 Animekarácsony és Ai FT nap Ez régen jelszóval védett volt, de leszedtem, mert nem sok értelme volt jelszóval védeni...
2012 Poroszló FT tábor


A hozzászólást Raelae Xing'ke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 02, 2012 11:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fiore Királyi Galéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiore Királyi Galéria   Fiore Királyi Galéria Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 10:23 pm

Én vagyok az egyetlen, aki azt hitte a második képen Strigó van?:DD
Vissza az elejére Go down
Strago Rhelm
Elemi mágus
Elemi mágus
Strago Rhelm


Hozzászólások száma : 306
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Apr. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : tűzhely

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Fiore Királyi Galéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiore Királyi Galéria   Fiore Királyi Galéria Icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 11:31 am

Hééé, azért rajtam több izom van, és a nemi identitásom is még a helyén van Smile. Csak egyszer öltöztem be nőnek, akkor is kényszerítettek.... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fiore Királyi Galéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiore Királyi Galéria   Fiore Királyi Galéria Icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 1:39 pm

Én a bokájáról egyből felismertem, hogy nem ő az.
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fiore Királyi Galéria Empty
TémanyitásTárgy: 2012 Poroszló   Fiore Királyi Galéria Icon_minitimeHétf. Júl. 02, 2012 11:06 am

Inkább nem írok még sandybrown-al.

Végre elérhetőek a Poroszlón készült képek, szokás szerint a Photobucket lassú, minőségromboló tárhelyéről, persze képeket még mindig küldök, ha kértek a szokásos módon, meg le is veszem (ha megvan indokolva miért).
Az összesen 504 képből 494-et tettem fel, a maradék 10 nagyon elbaltázott képek lettek (mint például néhány kézzel, sörrel, felfújt szamárral kitakart Eigo arc, hála Arisának. Volt egy nagyon homályos kép, meg egy hiperűrugrás is: mikor csúnya fénycsíkok vannak mindenfelé). A staff kérésére módosítom a képeket, amelyikeken rajta van a törött csúszda, hogy ne legyen fényképes bizonyíték a romboló hajlamainkról.
A linket a legelső posztba is beteszem, és az összes jövőbeli albumét is, hogy ne kelljen később majd a hatalmas kavalkádban keresgélni őket... bár az se rossz megoldás, ha jóval többet írok, mint a többiek, és akkor mindig kitűnnek majd a posztjaim.
De nem szaporítom a szót tovább felesleges szócséplésre, hiszen a képekre vár már mindenki úgy 12 órája tűkön ülve, úgyhogy itt is van nektek a link:

2012 Poroszló Fairy Tail tábor

A jelszó ezúttal a tábor legtöbbet használt szava: punish
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fiore Királyi Galéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiore Királyi Galéria   Fiore Királyi Galéria Icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 6:22 pm

Hát ezúttal nem sok képet csináltam, 49 született, de szerencsére Petersen képeivel mondhatni kompenzálva vannak a nem jelenlevők szem-eledellel, meg sztorikkal. Aki nincs benn a Fairy Tail Facebook csoportjában, az gyorsan lépjen be, ha viszont erre lusta, akkor gondoltam, hogy már egyben linkelem Pete albumát is (remélem nem haragszol meg érte ^^). Jelszavat nem éreztem, hogy kellett volna rá rakjak, most nem születtek durva képek (kivételesen egy csúszda sem törött össze).

2012 Őszi Mondocon
Petersen albuma
Raelae albuma
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fiore Királyi Galéria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiore Királyi Galéria   Fiore Királyi Galéria Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fiore Királyi Galéria
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fiore-i Arcképcsarnok
» FIORE TÉRKÉP
» Fiore Lottó - 7. forduló
» Fiore Lottó - 23. forduló
» Fiore Lottó - 39. forduló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: