KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Céhfogócska

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Céhfogócska Empty
TémanyitásTárgy: Céhfogócska   Céhfogócska Icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 8:07 pm

Na akkor rögtön a közepébe is vágnék! Sok céh nélküli van jelenleg az oldalon, és sokan nem tudnak vagy nem akarnak választani az új játékosok közül sem, hogy hová csatlakozzanak. Én az első két kategóriához szólnék legfőképp: Arra gondoltam, hogy ebben a témában jelentkezhetne az illető játékos, hogy ehhez vagy ahhoz a céhez szeretne csatlakozni, és ehhez kér segítséget egy, a szóban forgó céhbe tartozó játékostól.
Hogy mire lenne ez jó? Mikor az előtörténetemet írtam, nekem is dilemmám volt, hogy hogyan játsszam ki a csatlakozást. És itt jön a képbe a már játékos karakter. A saját példámat mondva, nem olyan egyszerű megtalálni a Grimmoire Heart léghajóját, de mennyivel egyszerűbb, ha tudja valaki, hogy hol keresse? Szóval arra biztatnék minden kedves leendő vagy már az oldalon játszó, de céhet eddig nem választó mágust, hogy bátran írjon ide, biztos talál magának olyat, aki segítene neki.
Jómagam ezúton már jelentkezem is, hogy ha bárki a Grimmoire Heart-ot választaná, örömmel segítek neki mind előtörténetben mind pedig csatlakozási pályázatban. Gyerünk emberek, töltsük fel azokat a céheket! Wink

Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Céhfogócska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Céhfogócska   Céhfogócska Icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 8:14 pm

Céhfogócska Jointobt
Vissza az elejére Go down
 
Céhfogócska
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: