KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kes Kontráz

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz Empty
TémanyitásTárgy: Kes Kontráz   Kes Kontráz Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 1:24 pm

A szállítás
Már két napja tartózkodtam Hargeon-ban, mikor úgy döntöttem ideje valami munkát találnom. Ezért elkezdtem keresgélni hol lehet valami könnyű állás. Egy kocsma előtt állva egy robbanás hangja hallatszott.- Valami felrobbant- gondolom magamban, épp indultam megnézni mikor kijön egy öregember és hangosan kezd szitkozódni, Átkozódni.
-Fene esne bele felrobbant az a fránya Pálinka főző. Most mihez kezdjek, mit csináljak, így nem lesz holnapra árum.- szitkozódott és dühöngött mérgében.
A z emberek elkezdtek gyülekezni a kocsmánál és nézték az öreget hogy mérgelődőt. Ahogy a tömeg elkezdet oszlani. az öreg egy papira írt fel valamit.
A papíron ez állt „Sürgős munka. Még naplemente előtt árut kell száli tani a somnéd falúból a boltba. Az úton veszély várható ezert mágusok előnyben. Fizetés szállítás után.”
Úgy gondoltam mért ne próbáljam meg ha egyszer pont az orrom élőt van. Odamentem a férfihez hogy elvállaljam a munkát.
-Elnézést uram. Engem érdekelne a munka.- Érdeklődtem
-Ha mágus vagy rebben van.- Válaszoltam
-Az vagyok.- Válaszoltam
-Akkor rendben van itt a célállomás innen kel elhoznod valamit. Tések ez a levél ad át az eladónak ö majd tudja mi kell.- Nyújtót át egy borítékot és gy térképet.
-Rendben- válaszoltam.
Majd ez után elindultam a somnéd falúba mivel úgy gondoltam visszafelé pihenek, meg úgy is sürgős így a távot futva tetem meg. Nem volt probléma hozzá voltam szokva hogy nagy távot tegyek meg futva. Ha egy farkassal nevel fel valakit a kor a hosszú távú üldözéses vadászat normális. Két óralat beértem a városba, egy kis város semmi furcsa. Bár mindenűt kézműves boltok és más hasonló boltok voltak. A térkép alapján megkerestem a boltot. Nem volt nehéz hisz csak két bal kanyar és egy jobb kanyar volt. A bolt öreges házban volt, nem valami nagy, de tele volt fém edényekkel és eszközökkel. Bementem és a pultnál egy eladó nő fogadott. Rövid göndör barna haja és zöld szeme volt. Vékony karcsú testét szürke ruha borította és fehér kötény a derekára kötve. A pulthoz mentem majd köszöntem.
-Jó napot. Ezt szeretném- majd átnyújtottam a levelet.
-Jó napot- köszönt és elvetet a levelet majd így szólt -mindjárt hozom.
Hátrament a boltban, egy két perc csend majd hallatszott hogy keresgél és pakolászik.
Én megvártam a pultnál, közbe gondolkodtam mi lehet. Mivel a főző robbant fel így biztos azt kel majd cipelnem. A gondolkodásomat az zavarta meg mikor azt halottam- Kérem hátra tudna jönni uram.
Nem tudtam mi van így hátramentem egy hatalmas raktár tele ládákkal, és dobozokkal körbenéztem és akkor látom hogy egy hatalmas dobozt próbál felemelni.
-Ez lenne de nekem túl nehéz.- Mondta miközben felegyenesedett és letörölte a homlokát.
-Nem gond- mondtam majd nekifeszültem hogy felvegyem. Tényleg nehéz volt de nekem megszokott. Ha vissza emlékszem Elfin edzéseire mikor súlyokat aggatott rám és úgy kelet felvennem vele a harcot, akkor ahhoz képest nem nagyon nehéz. Nem okozott gongot felemelni, és kivimet a raktárból. A pulthoz érve eszembe jutott hogy nem kaptam gyémántot vásárolni, így nincs mivel fizetnem.
-Nem kell érte fizetni?-Kérdeztem.
-Nem. Mauser úr számlára kérte- válaszolta mosolyogva.
-Akkor viszlát- mondtam és elindultam kifelé.
Kilépve a boltból felnéztem az égre és láttam hogy még van időm naplementéig. Nem gond ekkora plusszal a futás bár elég fárasztó. Ezért úgy döntöttem inkább csak sietősre veszem a dogot. Ezzel elindultam kifelé a városból. Az út első fele gond nélkül telt el. Mikor jó félúton lehettem két férfi állt elém. Az egyik elém lépet és mondta.
-Meg állj! Ide minden értéket ha jót akarsz.
Megálltam a hátamon lévő jogart vetem elő és egy Iron bullet-el megleptem. Egyből a hasába mitől térdre eset. Mire észhez tért volna már le is ütöttem a jogarommal. A másik nekem rontott, kitérek a támadás elől. A jogart megfordítva a végén lévő szuronnyal szúrtam hasba Ez nem volt valami sok de azért az, amazonok szigetén a lányok keményebb ellenfelek voltak mint ezek a szemetek. Most néztem nem sok időm maradt így futni kezdtem a csomaggal a vállamon. Még időben visszaértem kocsmához. Majd átadtam a csomagot, a kocsmáros megörült
-Köszönöm fiam hogy időben elhoztad.-Mondta hálásan
-Nem gong uram.
Aztán átnyújtott egy szütyőt benne gyémánttal.
-Köszönöm a munkáját- mondta
-Nincs mit.
Én elköszöntem és elindultam egy szállót keresni estére.


A hozzászólást Kes Kontráz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 21, 2012 9:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Kes Kontráz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz   Kes Kontráz Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 6:46 pm

Itt szintén nincs meg a minimális szó limit... Legnagyobb problémáimat már a nagy munkádnál kifejtettem, szóval itt nem csépelem fölöslegesen a billentyűzetemet. Ezt a munkádat is visszaküldöm javításra.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Kes Kontráz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz   Kes Kontráz Icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 3:01 pm

Jutalmad 4.800 Gyémánt, a javítások után.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kes Kontráz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz   Kes Kontráz Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kes Kontráz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kes kontráz
» Kes kontráz
» Kes Kontráz
» Kes Kontráz
» Kes Kontráz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Élmények :: Kalandok-
Ugrás: