KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ilaszior VS Eddard Raregroove

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 11:10 am

- Szép napot! Üdvözlök minden kedves nézőt a helyszínen és a lakrimavízió előtt! Ismételten egy izgalmas harcokban gazdag napra ébredhetünk! Az én nevem Thomas Speakloud, közvetítőtársam pedig ma is Jhonatan Announcié! Üdv Jhon!
- Szia Tom! Valóban izgalmas harcoknak nézhetünk elébe már csak azért is, mert ma avatják fel a legújabb pályát, a „Végzetes Zuhanást”! Elég ütők kis neve lett!
- Így van Jhon. Ahogy a nézők is láthatják az aréna alja ezúttal vízzel van megtöltve, fölötte pedig húsz és ötven méter között egyenesített tetejű szikla rögök lebegnek kisebb nagyobb méretben. A küzdő feleknek azokon kell ugrálva küzdeniük egymással. Vannak közöttük nagyobb méretűek, amin akár egy mágikus foci csapat is elférne, de olyan is, ahol egy ember éppen hogy csak megtud állni. Természetesen látható egyszerű kör peremű szikla vagy épp keskeny és hosszúkás!
- Egy szóval a mágusok válogathatnak kedvükre!
- Így igaz Jhon! Majd el felejtettem a pálya egyik különlegességét! A többivel ellentétben itt valaki nem akkor veszít, ha harcképtelenné válik, esetleg elfogy a mágikus ereje, hanem ha a lenti vízbe kerül.
- És az lesz számára egy végzetes zuhanás!
- Háhá! Micsoda poén!
- Köszi Tom! De már érkeznek is a versenyzők a mágikus lebegtetővel, amik elhelyezik őket a pálya két külön pontján! A bal oldali résztvevő Eddard Raregroove egy szabadúszó fegyver mágus, akinek a kardforgatás a specialitása! Kíváncsi vagyok előnyére tudja-e fordítni valahogy a terep adottságait!
- Arra én is Jhon! Ellenfele pedig a Dragon Fang újdonsült fekete mágusa, Ilaszior! A sötétség mágiának most biztos nagy hasznát fogja venni!
- Minden bizonnyal Tom! Most elnézve a két résztvevőt, mintha a menny és a pokol hírnöke csapna össze!
- Touché Jhon! De nézd csak! Már kezdődik is!


Az első résztvevő Ilaszior, a második pedig Eddard, így a posztolási sorrend és a kocka dobások is így számítanak.
1: Ilaszior
2: Eddard
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 11:11 am

Lássuk kié lesz az első menet!
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 11:11 am

The member 'Natsu Dragneel' has done the following action : Kocka

'1d10' : 2, 10
Vissza az elejére Go down
Ilaszior
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Ilaszior


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 05.
Age : 28
Tartózkodási hely : az idegeiden

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 9:18 pm

-Üdvözlök minden kedves nézőt a helyszínen és a lakrimavízió előtt! Ismételten egy izgalmas harcokban gazdag napra ébredhetünk! Az én nevem Thomas Speakloud, közvetítőtársam pedig ma is Jhonatan Announcié! Üdv Jhon!
-Szia Tom! Valóban izgalmas harcoknak nézhetünk elébe már csak azért is, mert ma avatják fel a legújabb pályát, a „Végzetes Zuhanást”! Elég ütők kis neve lett!
-Így van Jhon. Ahogy a nézők is láthatják az aréna alja ezúttal vízzel van megtöltve, fölötte pedig húsz és ötven méter között egyenesített tetejű szikla rögök lebegnek kisebb nagyobb méretben. A küzdő feleknek azokon kell ugrálva küzdeniük egymással. Vannak közöttük nagyobb méretűek, amin akár egy mágikus foci csapat is elférne, de olyan is, ahol egy ember éppen hogy csak megtud állni. Természetesen látható egyszerű kör peremű szikla vagy épp keskeny és hosszúkás!
-Egy szóval a mágusok válogathatnak kedvükre!
-Így igaz Jhon! Majd el felejtettem a pálya egyik különlegességét! A többivel ellentétben itt valaki nem akkor veszít, ha harcképtelenné válik, esetleg elfogy a mágikus ereje, hanem ha a lenti vízbe kerül.
-És az lesz számára egy végzetes zuhanás!
-Háhá! Micsoda poén!
-Köszi Tom! De már érkeznek is a versenyzők a mágikus lebegtetővel, amik elhelyezik őket a pálya két külön pontján! A bal oldali résztvevő Eddard Raregroove egy szabadúszó fegyver mágus, akinek a kardforgatás a specialitása! Kíváncsi vagyok előnyére tudja-e fordítani valahogy a terep adottságait! -miközben ezt mondták egy lebegő korongon állva beszállok az arénába, és leszállok a „talajon”, miközben körülnézek. Egy elég kicsi, no nem a legkisebb sziklára tettek, ahogy ellenfelemet is, de őt az aréna túloldalán van. Miközben figyelem ő nagyban integetni kezd egy idióta vigyorral az arcán, meg hajlong, ugrál, úgy viselkedik mint egy cirkuszi bohóc. Talán még kiabál is valamit. Egyszer csak, talán megbillent alatta a kő a sok ugrálástól, vagy csak egyszerűen béna, nem tudom, de az biztos, hogy leesik a kövéről, és éppen csak elkapja az alatta lévőt.
-Arra én is Jhon! Ellenfele pedig a Dragon Fang újdonsült fekete mágusa, Ilaszior! A sötétség mágiának most biztos nagy hasznát fogja venni! -no igen, ez minden probléma gyökere. Emiatt vagyok itt. Shureya mester úgy gondolta, hogy mutassam meg a „csinos kis arcocskámat” a világnak, no meg egy kis edzésnek is jól jönne, nem beszélve arról, hogy a céhünk neve is terjed.
-Minden bizonnyal Tom! Most elnézve a két résztvevőt, mintha a menny és a pokol hírnöke csapna össze!
-Touché Jhon! De nézd csak! Már kezdődik is! -mondja és valóban, Eddard megidéz egy kardot, majd elkezd felém ugrálni a köveken. Én sem vagyok rest, átugrok az előttem levőre, az elindul a lendületemtől, és amikor elég közel vagyok átugrok egy elég nagy sziklatömbre, aminek viszonylag sima a felülete. Olyan hat-hét méter a sugara.
~Ha karddal harcol akkor kezdjük egy kis fegyverharccal. -mondom, majd összecsapom tenyereimet, és amikor széthúzom őket megjelenik benne a már jól megszokott lándzsám.
~Biztos vagy benne? Könnyen meg fog verni benne.
~Tudom. De fel akarom mérni mennyire jól harcol, meg remélem, hogy megmutat néhány dolgot a fegyvertárából, ha egyáltalán van több fegyvere. Mármint ha van több egyáltalán, ezen a lúzeren nem lepődnék meg akkor sem, ha csak egy karddal rohangálna.
~Te tudod.
~Lazíts. Vigyázok magamra. Ráadásul az én fegyverem hosszabb. Ha felmértem az elejét még mindig ott lesznek nekem a varázslataim.
Miközben ezt beszélem Azazellel Eddard már megközelít annyira, hogy egyetlen lebegő sziklán kell csak átjönnie. Ezt meg is teszi pár pillanat alatt, ezalatt valami küzdőállás szerűt próbálok felvenni. Súlypont az egyik lábon, a hátsón, a másikat lazán tartom előttem, hogy gyorsan hátra tudjak lépni. A kezeim között húsz centi van a nyélen, a hegyét Eddard felé tartom. Ő megérkezik a sziklámra, és a lendülettől hajtva felém indul, közben lesújt rám a kardjával. Félrelépek, bár a fegyverforgatás nem megy a reakcióidőm még nem rossz. Elsuhan mellettem, és éppen hogy lefékez a szikla szélén. Már rajta is vagyok és szúrok felé egyet, de félreüti. Én megpördítem a lándzsát és a koponyával hason vágom, de épp hogy csak megbillen, nem esik le. Ellenben így semmi védelmem sincsen, és a kardja lapjával arcon vág. Eléggé fájdalmas egy érzés, csillagok táncolnak egy pillanatra a szemem előtt, és hátratántorodok néhány lépést, ezáltal a szikla közepén találom magamat. Nekem ront, hárítom a csapását, majd egy gyors ütészáport indít rám minden irányból, amiket próbálok védeni, kihasználva fegyverem hosszát, sebesen pörgetem magam körül, akár egy botot. De két ütése még így is betalál, bár szerencsémre mindig sikerül annyira hárítani, hogy csak kardlappal találjon el, így nem vérzek. A második találat után meglendítem a lándzsámat alulról, ő hárítja a kardjával, de így is sípcsonton találom, bár nem hinném, hogy túlságosan fájna neki. Egy vízszintes csapással visszaüt, én hátralépek előle, és a szikla szélén találom magamat.
~Ennyire hátra jöttem volna védekezés közben?! -gondolom kétségbeesetten, a víz ott bámul a mélyben, és Eddard már jön is, hatalmas, kétkezes, fej fölül indított csapásra emeli kardját, amivel képes lenne szétzúzni a lándzsámat és engem egyaránt. Nem tudok mást tenni, ugrok.
Ugrás előtt gyorsan kinéztem egy nem annyira távol levő sziklát, ügyesen, bukfencben landolok rajta, a lándzsát a jobb kezemben fogom. Ugrálva távolodok tőle, közben egy dark blastot lövök rá, hogy ne tudjon követni. Amilyen hülye ő ezt a kardjával akarja hárítani, és majdnem el is ejti azt. Közben vele egy szintre kerülök ismét, de jóval távolabb tőle. Tovább lövöldözöm, két-három golyót küldök felé, miközben egy terv motoszkál a fejemben. Ő félrehajol előlük, és ugrálni kezd. A negyedik szikla amire érkezne eléggé kicsi, és egy jól irányított lövedékkel arrébb lököm, aminek hála ő zuhanni kezd, az alatta lévő sziklára, ami felé az előző golyóval majdnem egyszerre elindítottam egy lövedéket, úgyhogy az is arrébb repül alóla. Tovább esik, egyenesen a vízbe...
Legalábbis oda kéne esnie, ehelyett egyszer csak egy hatalmas robbanást látok, majd megsüketülök, Eddard meg felém repül a levegőben, egy másik kardot tartva a kezében, hatalmas, széles pengéjű kardot. A nap megcsillan a pengén, ahogy a feje fölé emeli két kézzel, és lesújt a sziklára amin állok.
A világ felrobban körülöttem, szó szerint, én meg a levegőt szelem hatalmas sebességgel, de nem jó a pályám, lefelé szállok... a táncoló fényfoltokon keresztül észreveszek egy hatalmas sziklát, melynek egy repedés fut az oldalán, és amihez elég közel fogok elrepülni. Erősen megmarkolom a néhai lándzsám csonkját és belevágom a repedésbe amikor mellette zuhanok. Az csikorogva lefékez engem, egy hatalmas rántást érzek ahogy megállok, csoda, hogy nem tört el megint a lándzsa. Alattam már nincsenek sziklák, csak a víz, és itt lógok a levegőben egy kézzel, miközben ellenfelem gyakorlatilag legfelülről bámul rám. Fülemből és orromból ömlik a vér, semmit sem hallok, illetve bal vállamat is végigvágta egy törmelék, érzem, ahogy csorog belőle a vér... Az orromból befolyik a számba, érzem az ízét, és azt is, ahogy Azazel erőre kap tőle. Mint egy folyó ami megszabadult a gátjától rám zúdul és elönt, átmos, kiforgat, egyesül velem, amíg csak egyetlen cél lebeg a szemünk előtt...
ÖLNI!
Vissza az elejére Go down
Eddard Raregroove
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Eddard Raregroove


Hozzászólások száma : 41
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 21.

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 9:01 pm

Belépek az aréna bejáratán, a harctérre. Hatalmas tömeg, akinek zsibajához nincsen fogható a világon. Egyszerre fülsüketítő és édesen simogató zaj ez, ami csak feltüzeli a lelkemben dúló küzdeni vágyást. Régóta vártam már ilyen pillanatra, hogy összemérjem valakivel az erőmet és most végre megadatott.
A két kommentátor beszéde közben egy lebegő korong bevitt a hatalmas küzdőtérre, ami legnagyobb meglepődésemre és csodálatomra egy lebegő szilarengeteg. Izgatottan tekintettem körbe miközben leszálltam az egyik sziklára, amin éppen kényelmesen meg tudtam vetni a lábamat. Eközben ellenfelemet is bemutatták, név szerint Ilaszior-t a Dragon Fang-ből. Ő a sziklarengeteg túloldalán állt az egyik kövön, oda kiáltottam neki köszönésképpen és integettem neki. látszólag nem vette észre így nagyobb ívben és erősebben kalimpáltam, ami miatt megcsúsztam az amúgy is kicsi sziklán és lepottyantam még a meccs kezdete előtt. Szerencsére pont alattam volt egy stabil, jó széles darab így könnyedén meg tudtam érkezni és csak egy szinttel kerültem lejjebb. Zavartan vigyorogtam és a tömeg felé lengettem az öklöm bíztatásért valamint jelezni, hogy jól vagyok. Ez után elindult a küzdelem…
Azonnal előrántottam az Eisen Meteor-t, erősen megmarkoltam és szememmel már el is terveztem az utamat Ilaszior felé. Elrugaszkodtam és kőről kőre ugrándozva indultam felé. Ő sem álldogál, ő is előrébb helyezkedik egy nagyobb darabra, amin akár ketten is könnyen elférünk majd, miközben megidéz egy csontlándzsát. Úgy tűnik felkészült, hogy megvívjon velem közelharcban. Emiatt önkénytelenül is mosolyra húzódott a szám, ha így játszunk, nem veszíthetek.
Egyre gyorsabban és gyorsabban ugráltam felé, lassan már alig érte a lábam a sziklákat, csak éppen egy-egy lendületvételre. Elég nagy lendülettel érkeztem elé és már támadtam is, de ő kitért és én pedig haladtam tovább, szerencsére a harmadik lépés helyett előre vetve a lábamat megfordulhattam és visszarúghattam magamat felé. Ő már döfött is felém, de azonnal félreütöttem. Ő csupán megpörgette a fegyvert és másik végével erősen hasba vágott. Egy pillanatra kiszaladt minden levegő a tüdőmből, de aztán egy rövid felnyösszenés után elmosolyodtam. Túlságosan szabadon hagyta magát így felé lendítettem fél kézzel a kardomat. A széles acéllap erősen arcon csókolta őt, amitől hátratántorodik és látszatra megszédül egy csöppet. Ezt a kis leheletnyi időt máris a javamra fordítottam és minden izmomat megfeszítve heves támadássorozatot indítottam felé. Egyik ütés a másik után, szúrás, vágás, suhintás, szúrás. Nem álltam le egy pillanatra sem, vidáman kiáltva rohamoztam. Ő fegyverét pörgetve maga körül legtöbb csapásomat kikerülte, de kétszer, ha nem többször így is sikerült megcsapnom őt, bár vére nem csordult sehonnan, érezhetően kellemetlenül érintette őt. Ekkor azonban kitörésként alulról csap a fegyverével, én föld felé döfve hárítok, de a fegyver lecsúszik a pengémről és sípcsonton vág. Fáj a találat, de korántsem annyira, hogy megállítson így kardomat vízszintesbe húzva csapok az irányába, amitől kénytelen hátrálni, ezzel elérve a szikla szélét. Két kézzel megmarkolom az Eisen Meteor-t, fejem felé emelem és csatakiáltás kíséretében felülről igyekszel lecsapni rá. Vakmerő egy fickó az biztos. Inkább a mélységet választja, mint a kardomat.
Lejjebb ugrik, és nagy nehezen megérkezik egy következő sziklára. Megpördül, és felém fordul. Én eközben diadalmasan még szusszanok egy keveset, mivel egyértelműen én vagyok a jobb, ha fegyverforgatásról van szó. Sajnos azonban ellenfelem nem csak ezzel a lándzsával van felszerelve. Kezét felém nyújtja, és mágikus sötétséglövedéket lő felém. Én úgy gondoltam ezt szimplán kivédem, kardommal blokkoltam a lövedéket, ami legnagyobb meglepetésemre akkora erővel bírt, hogy hátrarántotta a kardot a kezemmel együtt, sőt majdnem ki is sodorta a markolatot a szorításomból. Ez alatt ő egy szintre ugrott fel velem és sortüzet nyitott. A blokkolás most nem fog menni, kénytelen vagyok kitérni. Félreugrok szomszédos sziklákra, a következő pár lövedéket ezzel kikerülve, de ez így nem lesz jó, támadnom kell, csökkentenem kell a távolságot. Előre szökkenek, de mintha számított volna rá, kivételesen nem engem, hanem a célpont követ célozta kilőve alólam azt, így zuhanni kezdtem. Maga alá lesve viszont megnyugodtam, hisz ott egy újabb szikla várt rám. Vagyis nagyon múlt időben várt mivel azt is kilőtte alólam így a víz egyenes útja tátongott alattam.
Egy pillanatra kétségbe estem, de megláttam egy másik sziklát még a víz felszíne és közöttem, amire igaz nem tudtam volna ráérkezni, de talán…
– Ex-quip: Explosion! – lecseréltem zuhanás közben az Eisen Meteor-t az Explosion-re, majd az utolsó pillanatban amilyen erősen csak tudtam belecsaptam oldalról abba a sziklába. Hatalmas robbanás keletkezett, aminek ereje igaz kicsit megpörkölt és megtépett, de legalább elég nagy volt ahhoz, hogy kilőjön ívesen, egyenesen Ilaszior felé. A levegőben rávigyorgok és már oldalam mellett tartva csapásra is emelem a kardomat majd még érkezés előtt támadok is vele. Őt sajnos nem sikerül eltalálnom, de az alatta lévő szikla felrobban és ő pont az epicentrum mellett állt. Ismét kapok egy löketet, amitől hátrafele röpülök, teszek egy szaltót a levegőben majd térdre fogyasztva érkezek egy fenti sziklára. Meg kell támaszkodnom a kardomon, kicsit füstölögve kicsit lihegve, de azért még egyben vagyok. Felállok és lenézek, hogy ellenfelemet elnyelte-e már a víz, de látom, hogy a legeslegalsó sziklák egyikében sikerült megkapaszkodnia egy hasadékban. Habár csupa seb és eléggé kellemetlen helyzetben van, szemében a harc tüze lángol. Elmosolyodok.
– Ilyen egy igazi csata!
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 2:48 pm

- Bizony Tom! Eddard már meg is idézte a kardját és Ilaszior felé ugrál a sziklákon!
- Ellenfele pedig, ha jól látom egy csont dárdát idézett. Biztos jó ötlet ez Jhon?
- Nem tudom Tom. Ha valaki a közelharcot választja egy fegyver mágus ellen, akkor csak kell lennie valami a tarsolyában. De nézd csak! Már össze is csaptak!
- Áú! Ennek biztos marad nyoma!
- Hát én se állnék sorba, ha ilyet osztogatnának, elég volt látnom, de már így is belesajdult az arcom.
- Akár csak nekem Jhon! Micsoda adok kapok alakult ki!
- Így igaz Tom, de ahogy elnézem Eddard többet ad, mint kap!
- Mi olyan meglepő ezen? Hisz mindenki tudja, hogy jobb adni, mint kapni Jhon!
- És ebben az esetben talán a legigazabb is Tom!
- De nézd csak! Ilaszior egy szinttel lejjebb zuhan!
- És rájött, hogy a közelharc nem neki való egy fegyver mágussal szembe! Sötétség mágiához fordul és távolról lövi az ellenfelét!
- De nem csak őt! Hanem a lába alatti sziklákat! Micsoda fordulat! Most aztán Eddard nagy kulimászba került!
- Nem is kicsibe! Ilaszior eltakarította alóla az összes sziklát! Most mi lesz?! Talán ennyi lett volna a harc?!
- És nem! Láttad ezt Jhon?!
- Láttam bizony! Eddard az utolsó pillanatban kardot cserélt és elrobbantotta magát a biztos bukástól!
- És már támad is! De elhibázza Ilaszior-t!
- Azonaban az alatta lévő sziklát nem! Most Ilaszior zuhan a víz felé!
- De az utolsó pillanatban belevágja a dárdáját a legalsó sziklába!
- Hölgyeim és Uraim micsoda meccs! Vajon lehet-e még ennél is izgalmasabb és fordulatokban gazdagabb?!

Eddard KP: 2
Ilaszior KP: 1

Lássuk a következő kört!
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 2:48 pm

The member 'Natsu Dragneel' has done the following action : Kocka

'1d10' : 2, 9
Vissza az elejére Go down
Ilaszior
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Ilaszior


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 05.
Age : 28
Tartózkodási hely : az idegeiden

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 9:52 am

Karunk megfeszül, és felrántjuk magunkat a kőre. Látjuk az ellenfelünket, és tökéletesen tisztában vagyunk azzal, hogy hol kell eltalálni ahhoz, hogy meghaljon. Látjuk, ahogy ott vigyorog fent egy sziklán, és ki akarjuk tépni a kis mocsadék szemétláda köcsög belét. El akarjuk taposni, hogy merészel kezet emelni ránk? Érezni akarjuk a kiömlő vérét és beleit, nézni, ahogy lehervad az arcáról a vigyor.
Tekintetünkkel gyorsan utat keresünk a levegőben keringő sziklák között. Meg is van, nekifutunk, és egy hatalmas ugrással átszeljük a mellettünk lévő szikla és a miénk között tátongó űrt. Nem lassítunk, folyamatosan egyre feljebb ugrálunk. Közben, csak hogy ne élvezze a kilátást, gyorsan két csontvázat idézünk arra a sziklára amin áll. Halljuk, ahogy ropognak a csontjaik, de nem nézünk fel, hogy hogyan intézi el őket.
Fél perc alatt fent vagyunk az ő szintjén, és odaugrunk hozzá. Őneki épp a nem robbantós kardja van a kezében, a levegőből egy sötétség gömböt vágunk hozzá. Megpróbál kitérni előle, de eltalálja az oldalát, és kicsit elfordul a teste. Ez remek lehetőséget ad, bevonjuk a lángjainkkal a kezünket, és odacsapok egyet a védtelen oldalára. Eltaláljuk, gyorsan hasba rúgom utána, amitől hátraesik, de épp megáll a szikla oldalán. Egy kétkezes csapást indít felénk, de túl lassú, öklünk betalál a hasába, sajnos nem volt időnk bevonni lánggal. Hátraesik, le a szikláról, de a pengéjét belevágja egy kisebb kőbe, és felmászik rá. Nem várjuk meg, amíg visszaugrál, hanem leugrunk.
Épp mögötte érünk földet, ő ösztönösen megfordul, hogy lecsapja a fejünket, de mi leguggolunk, és kirúgjuk a lábát, majd miközben hátra-fele esik a kőre ököllel hátba vágjuk. Megperdül, legurul a szikláról, és még lejjebb esik.
Feláll, látjuk, hogy fáj neki, és ez mosolyra húzza ajkunkat. Mielőtt elkezdenénk leereszkedni hozzá a kezünket a vérünkbe mártjuk, és egyetlen mozdulattal felállítjuk vele a hajunkat. Ideje komolyan venni a harcot.
Egy közeli sziklára ugrunk, hogy onnan hozzá ugorjunk, de azt látjuk, hogy ő is elugrott a helyéről. Megfordul és minket vár, látszik rajta, hogy most komolyan veszi ő is. Másképp tartja magát, és a szemében újféle tűz lobog. Na ezt már szeretjük. A préda legyen szíves harcolni, mielőtt meghal. Akkor nagyobbat csalódik, és még ízletesebb a lelke.
Odaugrunk az előző sziklájára, közben a lángokat kezdjük a talpunkba gyűjteni, és továbbugrunk az övére. Ugrás közben egy újabb lándzsát idézünk meg, és felé döfünk, de félrelép, majd amikor felé csapunk hirtelen kicseréli a kardját, és felrobban rajta a lándzsánk. Ismerősnek tűnik a kard, de nem tudjuk honnan, valahonnan régebbről... nem számít, csak az ölés számít. Felénk csap, mi hátraugrunk, ki a levegőből, közben megperdülünk. Egyszer csak kieresztjük a lángokat a talpainkból, és mint egy varázsgolyó felé száguldunk. Meglepődik, látjuk rajta, és ököllel erősen hasba vágjuk a lendület hatására. Érezzük, ahogy megreccsen a csuklónk, túl erősen repültünk, de ő is vért köhög, talán el is tört egy bordája. Továbbcsúszunk a földön, lehorzsoljuk a karunkat, de felállunk. Ő is talpra kecmereg ezalatt, sőt, gyorsabban mint mi, és a robbanó kardjával felénk sújt. Kikerüljük, de a detonáció ismét a levegőbe repít minket.
Két-három métert zuhanunk, mire egy újabb sziklára érkezünk, ami talán az egyik legnagyobb a pályán területre, de nem túl vastag. Ő is leugrik, de mire felállna már rajta is vagyunk. Gyors ütéssel kezdünk, lángba vont kezünkkel, de kitér előle, és megvágja a combunkat a normális kardjával. Meg se érezzük, és jobb lábunkkal megrúgjuk a védtelen hátát. Előrelép, hogy megtartsa magát, majd gyors támadásokba kezd, pillanatok alatt variálva a kardjai között. Nincs esélyünk a közbetámadásra, mivel ha mellénk sújt akkor robbant, és kibillen az egyensúlyunk. De a robbanásai rá is hatnak, már a keze is vérzik tőle.
Egyszer csak előreugrik, el mellettünk, majd hirtelen visszakézre kapja a normál kardját, és úgy fordul meg. Erre nem számítottunk, elég rendesen belevág a karunkba, érzem, ahogy ömlik a vérem, és ez felpezsdít. Most megvan végre a rohadék. Másik kézzel elkapom a kardot tartó kezét, és erőteljesen beletérdelek a gyomrába. Egyszer, kétszer, háromszor, a kardot tartó keze görcsösen kapaszkodik, de már alig áll. Elengedem a kezét, térdre rogy, én meg belerúgok a fejébe, és hátracsúszik a szikla szélére.
-Emerging carcass hand! -kiáltjuk, és a földből hirtelen csontvázkezek jelennek meg, és lefogják a kis mitugrász köcsögöt. Itt az ideje befejezni. Előrelépünk, és egy újabb csontlándzsát készítünk. Egy pillanatig keressük az egyensúlyát, és gondosan elképzeljük, hogyan és hová akarjuk beleszúrni.
~A szívébe? A hasába? A tüdejébe? Legyen a szíve. -döntjük el, és szájunk még szélesebb mosolyra húzódik. Ellenfelünk közben felállt, és kihúzta magát, amennyire tudta. Látjm, hogy remegnek a lábai, biztos tudja, hogy a halál vár rá. Két lépés és egy döfés, ennyi tartja életben. Tegyük hát meg.
Ám amint a második lépésnél tartanánk a rohadék felemeli a kezeit, és megidézi a kardját, a robbanósat.
-Még mit nem! -üvöltünk fel, és előreugrunk, lándzsánk a szíve felé suhan. Épp megkarcolja a mellkasát, amikor a világ felrobban körülöttünk, és a talaj eltűnik a lábunk alól.

A zuhanástól kijózanodom, alig látok és hallok, mindenem fáj, üvöltök és üvöltök folyamatosan, és tudom, hogy közeledik a víz. A hátam már neki is csapódik, amikor a szememet elborító ködön át egyetlen kép jut el az agyamig: ellenfelem, aki fejjel lefelé lóg le a szikla egy megmaradt csonkjáról, miközben csontvázkezek tartják, hogy le ne essen.
Vissza az elejére Go down
Eddard Raregroove
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Eddard Raregroove


Hozzászólások száma : 41
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 21.

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimeKedd Nov. 06, 2012 12:52 am

Izgalmas a harc. Azt kell, hogy mondjam veszettül izgalmas! Az ellenfelem erős, nem erősebb nálam, de legalább semmivel sem gyengébb. Mi mást kérhetnék egy ilyen küzdelemtől? Nem nyelte el ellenfelemet a mélység, nagy nehezen feltápászkodik a sziklára és szemében lángoló harci kedvvel elkezdett felfelé szökellni, szikláról sziklára, egyre közeledve felém. Én természetesen türelmesen, harcállásban vártam rá, de ő nem adott nekem túlzottan sok időt, hogy kifújjam magamat, megidézett még érkezés közben kettő csontvázat, amiket azonnal megtámadtam az Eisen Meteor-ral. Néhány erőteljes lendítés és már darabokra is hullnak ezek a csupán figyelemelterelés miatt készített bábok.
Ezután meg is érkezett arra a sziklára ahol én álltam és még a levegőben felém hajított egy sötét varázslövedéket. Megpróbálok kitérni, de így is elkapja az oldalamat. Meglepődök, hisz mozgásom sokkal lassabb, mint lennie kellene, valamiért tagjaim mereven vonaglanak csupán egymás után. Furcsa érzés fog el, valami megmagyarázhatatlan kisugárzást érzek, ami megbénít. Vajon mi ez? Hatalmas ütést érzek a szabadon hagyott oldalamon és valami mást is, furcsa zavaró rosszullét tör rám szinte azonnal amint megérintett így elveszítve azt a maradék koncentrációmat is újabb támadást, ezúttal egy rúgást kaptam be a gyomorszájamba, amitől teljesen kiestem az egyensúlyomból és a szikla széle felé botorkáltam. Az utolsó pillanatban sikerült azonban a szikla szélén megállapodnom és két kézre markoltam a kardom, hogy visszatámadjak. Gyenge próbálkozásnak bizonyult, semmit sem értem el vele, mivel ő elém lépett és teljes erőből gyomorszájon vágott. Éreztem, ahogy hátra esek, kikerül alólam a szilárd talaj és bukfencet hányok a levegőben. Kardomat még mindig markolva vakon döfök vele a levegőbe, éppen sikerül vele megkapaszkodnom egy sziklán. Még mindig rosszul voltam, de nagy nehezen sikerült felmásznom arra a sziklára és nagy nehezen talpra küzdöm magam. Amint felálltam egyből éreztem, hogy reagálnom kell, hogy valaki mögém kerül és azonnal hátra suhintottam a kardommal vízszintesen. Ő lehajol a penge elől és azonnal kirúgja a lábamat. Még hátra sem esek rendesen, de máris kapok egyet ököllel a hátamba vég, amitől megperdülök, és ismét legurulok a szikláról.
Egy másik kő tompítja az esésemet és felnyögök fájdalmamban. Vesztésre állok. Mindenem fáj. Ez a valaki nem ugyan az, akivel még az előbb harcoltam. Ez vérszomjas és kegyetlen. Ő nem csupán győzni akar, meg akar engem ölni. Az életemért kell most itt küzdenem nem pedig azért, hogy kiemelkedjek. Mi történhetett? Mitől változott hirtelen meg és miért lett pont ilyen? Bár gondolom, ez most úgy sem számít, hisz ha nem teszek valamit, akkor tényleg meghalok. Ez már nem gyerekjáték, komolyan kell vennem. Nem halhatok meg itt, még nem, most még nem.
Nagy nehezen fájdalmaimmal küzdve átugrok egy másik sziklára, hogy ne maradjak túl sokáig egy helyen. Megfordultam és felé emeltem tekintetem. Most megmutatom mire is vagyok képes. Újra harcállást vettem fel, most már elszántság és akarat lángolt lelkemben. Ő épp közelebb szökkent felém és én is inkább visszább mentem az előző sziklára, hogy szembenézek vele. Érkezik is.
Egy csontlándzsával támad felém még a levegőből, félrelépek és megidézem az Explosion-t majd a következő támadását azzal hárítom, így egy aprócska robbanást előidézve széttöröm a fegyverét. Visszatámadok, ami elől elugrik, megpördülve a levegőbe, de ekkor fellángolnak furcsa lángok a lábán, és mint egy ágyúgolyó felém száguld. Meglepődöttségemben nem is tudtam védekezni, ökle eltalált, éreztem, ahogy megreccsen a keze a hatalmas lendülettől majd az én belső szerveim is összepréselődtek és vért köhögtem fel. Eléggé rossz landolással továbbcsúszott és megfordult, amennyi időt viszont fogaim összeszorítva magamhoz ragadva a kezdeményezést támadásra használtam fel. Felé sújtottam, de ő elkerülte, azonban a robbanás ereje ami most kicsit nagyobbra sikerült mint szerettem volna lerepíti őt egy pár sziklával arréb.
Hatalmas felületű darabra érkezik, én pedig nem adhatom fel a támadást, utána ugrok. Térdre érkezem és kicsit nehéz felállnom a fájdalom miatt így mire felkelek már felém is ütött lángoló kezével de sikerül az Eisen Meteor-ra váltás során elhajolnom a csapás elől és mélyen a combjába vágok vele, de szinte meg sem érzi. Védtelen hátamat erősen megrúgja, amitől felszisszenek összeszorított fogsoromon át majd a fájdalomtól felhevülve támadássorozatot indítok felé. Villódzik az egyik kardom, a másik kardom próbálok valami használható sorozatot alkotni, ami az én erőmet és a robbanások miatt az állóképességemet is a végsőkig feszíti, de nem túlságosan sikerül. Egészen addig, amíg észre nem veszek egy rést a védelmén, előre lépek hirtelen mellette elszáguldva, majd visszafordulva belevágok a kezébe az Eisen Meteor-al. Ismét komoly sebet okoztam, de továbbra sem tűnik úgy, hogy nagyon érdekelné a dolog és balszerencsémre a lendületem egyszer csak elfogyott, ki kellett fújnom magam, ami alatt ő a még levegőben lévő kardforgató kezemet megragadva fogott el. Nem tudtam reagálni így a gyomorszájamba térdelt teljes erővel. Majd még egyszer és mégy egyszer újra és újra. Minden egyes rúgásra felnyögök és már vért öklendeztem a lábára mire befejezte és elengedett. Térdre rogytam, kezem görcsösen ragaszkodott kardom markolatához. Ő fejbe rúgott, míg levegőért kapkodtam és hanyatt fordultam a sziklán.
Mindenem fáj, sajog és éget. Borzalmas kín szorong a testemben, de nem ez az első alkalom. Nem is az utolsó. Továbbá nem az első alkalom, hogy nehéz helyzetben fel fogok állni. Tudom, hogy sikerülni fog. Győznöm kell és győzni is fogok!
Nagy nehezen talpra küszködöm magam amennyire csak tudtam, ellenfelem pedig a földből kinyúló csontvázkezekkel lefogja a lábaimat, hogy ne tudjak elmozdulni. Rendes esetben kiszabadítanám magam, az idő alatt, míg ő fenyegetően közeledik felém, csontlándzsával a kezében, de erre már nem volt erőm. Minden csepp energiámat arra összpontosítottam, hogy megidézzem az Explosion-t és utolsó támadásommal, függőlegesen a sziklába szúrjam, akkora robbanást előidézve amekkorát csak képes voltam. Ellenfelem későn reagált és ugrott volna felénk, mikor lángba borult a világ.
A fájdalom és kín vakító függönyén át már csak kevés dologra emlékszem, a szikla darabokra robbant alattunk, Ilaszior a vízbe esett én pedig csupán a csontkaroknak köszönhetően maradtam fenn lógva egy leszakadt darabon. Szinte azonnal az aréna szanitécei lepték el a küzdőteret és elvittek, hogy ellássák a sebeinket, de erre már nem emlékszem, csupán arra, hogy a gyengélkedőn ébredve közölték velem, győztem.
Vissza az elejére Go down
Juvia Loxar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Juvia Loxar


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gray-től nem messze

Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 7:16 pm

- Ez aztán nem semmi küzdelem kedves közönség. A felek nem haboznak a támadásokkal, egyre inkább vérre menő a játék.
- Na ezen ne is csodálkozzunk Tom, hisz itt az a lényeg, hogy az egyik fél nyertesen jöjjön ki a csatából. Az viszont már tény, hogy nem feltétlen szükséges a másik fél megölése.
- Ez már igaz kedves Jhon. No de nézzük is, hogy mi történik a harctéren. Ilaszior, démon mágusként igencsak feltörekvő újoncnak tűnik és a módszerei igencsak hatásosnak bizonyultak, legalább is eddig. Nem nagyon hagyott Eddardnak sebezhetőségi felületet, de azért az ifjú kardforgató is igazán kitartó.
- A sziklák kissé megnehezítik az ellenfelek támadását, de ezt is eddig nagyon ügyesen oldották meg. Igen ééss Ilaszior ismét támad. Lekényszeríti Eddardot a szikláról, de leleményes kardforgatónk megtudja magát tartani és megmenekül a leeséstől.
- Lássuk mi lesz rá a válasz. Eddard visszatámad a karddal, de Ilaszior kikerülve a támadást Eddard hátába vágja öklét amitől a fiú ismét a földön találja magát. Az egyik kő tompította az esését, de ez nem lehetett valami kellemes érkezés.
- Úgy tűnik nem áll jól a szénája, minél előbb össze kellene szednie magát, hogy felül tudjon kerekedni ellenfelén.
- Igen, sajnálatos módon jól mondod Jhon. Viszont Ilaszior újabb támadást indított a lándzsájával, amit Eddard gyönyörűen hárított az Explosion-nal, mellyel sikerült is eltörnie támadója fegyverét.
- Ez egy nagyon szép védekezés volt az ifjútól. Ami igaz, az igaz és már jön is az újabb támadás.
- Nem hagyja magát Ilaszior és újra támad ő is, de Eddard nagyon szépen hárítja ezt is. Majd újabb ellentámadás indul.
- Ilaszior lángoló karjai fantasztikusak, de úgy látszik a kardforgatónk összeszedte magát és szépen védekezik az ellenfelével szemben, ráadásként több támadást is indít.
- Igen jól mondod Jhon és előveszi másik kardját melynek neve, Eisen Meteor. Érdekesek ezek a kardok, de fantasztikus miként bánik vele ez az ifjú mágus.
- Az bizony Tom, de lássák kedves nézők, ezek a fiúk nagyon kitartóak. Ilaszior nekiesett ismét Eddardnak, de ő még mindig szépen hárított. Mindkettejük arcán meglátszik, hogy nagy fájdalmaik vannak, de mi történt. Eddard eltalálta Ilasziort a kardjával.
- Erre Ilaszior fejbe rúgta kardforgatónkat, de úgy látszik, hogy még képes ezek után is felállni.
- Látják kedves nézőink. Ilyen kitartónak kell lenni, mert mint láthatjuk még semmi sem dőlt el.
- Eddard kezében ismét az Explosion tündököl és biztos készül valamire.
- Igen, de Ilaszior csontvázkezei igencsak hatásosnak bizonyulnak.
- Valóban, csakhogy Eddard kiszabadul fogságukból és támadásba lendül. Belevágta a kardját a sziklákba és te jó ég kedves közönség. Látták amit mit láttunk?
- Ez aztán támadás volt a javából. Akkora robbanást idézett elő, amitől összezúzta a sziklát maguk alatt és ellenfelét a vízbe kényszerítette. Ezzel Eddard Raregroove megnyerte a küzdelmet.
- Nagyon kemény harc volt mindkét fél részéről. Igazán izgalmas pillanatoknak lehettünk a részesei, azonban megszületett nagy nehézségek árán a győztes!
- Legyenek velünk legközelebb is a viszont látásra!
- Viszont látásra!

Ilaszior jutalma: 50 VE
Eddard Raregroove jutalma: 200 VE

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ilaszior VS Eddard Raregroove Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior VS Eddard Raregroove   Ilaszior VS Eddard Raregroove Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ilaszior VS Eddard Raregroove
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eddard Raregroove
» Eddard Raregroove
» Eddard Raregroove
» Eddard Raregroove
» Eddard Raregroove

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Mágus Aréna :: Párbaj Aréna-
Ugrás: