KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Henric Hex VS Anoya De Hielo

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Juvia Loxar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Juvia Loxar


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gray-től nem messze

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 12:43 pm

- Szép jó napot és üdvözlök minden kedves Fiore lakót! Micsoda küzdelmekben volt részünk az elmúlt hetekben! Ismét a Mágus Arénából jelentkezem, a nevem Thomas Speakloud és mellettem ül, ahogy mindig közvetítőtársam Jhonatan Announcié! Téged is üdvözöllek! Mit szólsz az eddigi küzdelmekhez!
- Én is üdvözlök minden kedves nézőket itt az arénában és otthon is! Kedves barátom az már biztos, hogy nagyszerű küzdelmeket láttunk és még mindig tudnak meglepetéseket okozni a mágusok. Láthattuk, hogy micsoda izgalmas helyzetek alakultak ki itt a küzdőtereken és már várom a folytatást. Mai első versenyzőnk Henric Hex ifjú mágus, akiről azt lehet tudni, hogy a Dragon Fang újdonsült mágusa, aki a Gealdorok csoportját erősíti és mágiái közé tartozik a telekinézis is.
- Ellenfele pedig a Fairy Tail céh üdvöskéje, Anoya De Hielo, aki jégmágusként elég hírhedt. Elég kemény ellenfél lesz szerintem Henric számára, de ki tudja mit hoz a küzdelem. Mint nemrég említettük kisülhet bármi az összecsapásokból.
Akkor lássuk, milyen színtéren lesz az esemény. Érdekes helyszínen fognak találkozni résztvevőink, mert a "Tüskevár" nevű pályát kapták. Miért is hívják így?! Nos, a pálya talaját egy tüskeréteg fedi be és a kiálló sziklák adnak lehetőséget a küzdő felek megsegítésére, ugyanis csak ezeken a sziklákon tudnak megállni.

- Ez így elég veszélyesnek hangzik Tom!
- Igen, ez így van, de a sziklák elég távolságra vannak, hogy könnyen lehessen rajtuk mozogni, ettől függetlenül érdemes a lábuk elé nézniük.
- Úgy látom ismét nagy izgalmakban vehetünk részt a kedves nézőkkel!
- Így van kedves barátom! Kezdődjék tehát a küzdelem!

Az első résztvevő Henric, a második pedig Anoya, tehát értelem szerűen a postolási sorrend is így van.
1: Henric
2: Anoya



Vissza az elejére Go down
Juvia Loxar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Juvia Loxar


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gray-től nem messze

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 12:44 pm

Forogjon hát a kocka!
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 12:44 pm

The member 'Száraz Egri Anita' has done the following action : Kocka

'1d10' : 7, 10
Vissza az elejére Go down
Henric Hex
Gealdor
Gealdor
Henric Hex


Hozzászólások száma : 35
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 20.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimePént. Nov. 02, 2012 6:07 pm

Vöröslő arccal léptem be a küzdőtérre. A nő, lány, ki idáig vezetett engem, nem örült a közeledésemnek és egy pofonnal tartott magától távol engem. Az ujjai érintését még sokáig éreztem, égett a bőröm, hol érintett engem.
Emlékeztem vissza csodás, aranysárga szemeire, azonban arcom előtűnt az árnyékból és a Nap sugarai kegyetlen mód vakítottak meg engem. Hunyorítottam, míg meg nem szoktam a fényt, majd tátott szájjal, csodálkozva néztem körbe, hogy mennyien ültek a nézőtéren.
A feladatom egyszerű volt, megnyerni a küzdelmet, azonban vártam még az ellenfelemre. Míg meg nem érkezett ő, addig a küzdőteret tanulmányoztam. Tüskék sokasága volt mindenfele, ugyanakkor nagyobb szikladarabok is helyezkedtek el itt, miken meglehetett állni. Nem akartam leesni, azonban ugrani kellett a következőre, ha haladni is akartam valamerre.
A tér másik oldaláról egy hercegnő érkezett hozzám. Távol volt tőlem, de kék szemei pillantását magamon éreztem és csábított el vele engem. Fehér hajszíne szokatlan volt, de a derekáig érő hajzuhatag illett az arcához és a teste színéhez. Sápadt volt, mintha nem lett volna elég vér benne, vagy a kevesebbnél is kevesebbet lett volna eddig a napon. Lépései határozottak, mozgása kecses volt, és estem szerelembe én.
Fejemben némán terveztem az útvonalat hozzá, majd, hogy sikerült megtalálni a legrövidebb utat, indultam is meg felé. Szikláról sziklára közlekedtem, azonban melyiken ő állt, távol volt és utolsó ugrásom gyenge volt hozzá, hogy gond nélkül átérjek rá. Testem félúton megállt a levegőbe és menetének irányát vízszintes helyett függőlegessé változtatta.
Megijedtem, hogy a hegyes tüskék áldozata készültem lenni, így a mágiámat használva tettem testem könnyebbé és löktem magamon a levegőben, hogy átérjek a sziklára. Az erőlökés elég volt hozzá, hogy talpaim alatt újra szilárd talaj legyen és nyugodtam meg, hogy nem tűztem nyársara saját magam a szerencsétlenkedésemmel.
- Azta, ez közel volt. - sóhajtottam, majd néztem a királynőm felé - Örülök a találkozásnak, Henric vagyok. - léptem közelebb hozzá és nyújtottam a karom.
- Anoya De Hielo… - mutatkozott be ő is, mesés alakjához gyönyörű név tartozott - Viszont... nem cseverészni jöttem. - fordult meg és ugrott át egy másik sziklára - Készülj fel, mert nem foglak kímélni!
Csalódottan vettem észre, hogy menekült előlem, de nem adtam fel, követtem őt. Biztos voltam benne, hogy nem voltam olyan félelmetes.
- Ne fuss el!
- Nem mintha menekülnék. - szólt majd mágiáját használva egy kardot idézett a kezébe, mely jégből készült. Jégkirálynő. A szívét akartam melegíteni neki, minthogy ő is azt tette az enyémmel.
- Ó jaj, így nehéz lesz. - kellett belátnom, hogy a fegyverrel távol akart tartani magától - A kardod helyett, nem tudnád a kezed nyújtani? - térdeltem le a szavaim közben.
Egy ilyen szépséget nem hagyhattam veszni hagyni, így leánykérésre készültem. Bár rá kellett jönnöm, hogy nem ez volt a legromantikusabb környezet, mégse halaszthattam ezt tovább. Akartam őt, magamhoz akartam láncolni.
- Nem hiszem, hogy ez a legjobb pillant erre, pláne, hogy most láttalak először. Szedd össze magad, különben egy kettőre végzünk... - szavai nem voltak kedvesek.
- Ó, valóban most találkoztunk először, - adtam igazat neki - de akkor ismerkedjünk, ha ez zavar. - álltam fel - Hogy vagy?
- Ne szórakozz velem. Tudod te egyáltalán hol vagy, nem valami fogadóban ahol leülünk és beszélgetünk. - emelt a hangerején, pedig nem akartam felidegesíteni - Ez egy harctér, ahol, ha nem vigyázol... - tartott szünetet és rugaszkodott el a földtől - Könnyen megsérülhetsz!
Bár örülnöm kellett volna, hogy közeledett felém, ez még se az a bizonyos szerelmes közeledés volt részéről, még csak ölelésre sem készült. Hogy bántani akart, hátráltam, nem tudtam volna a kardja ellen védekezni.
- Boszorkány. - változott a véleményem, bár hogy haját a szellő fújta, mesébe illő látvány tárult a szemeim elé és álmodoztam akaratlanul is. Nem volt ő boszorkány, csupán csak harcra vágyott. Egy gyönyörű amazon volt ő, kit szelídíteni kellett még.
- Jobban tennéd, ha végre komolyan vennéd ezt a helyzetet.
A szavai felébresztettek, bár nem értettem mondatát. Eddig is komolyan vettem a helyzetet, komolyan akartam őt.
- Ööö... Rendben, de ha vége, ráérsz találkozni velem? Egy randi, te és én.
Csak kérdeztem őt, szavai is elegek lettek volna, mégis a kardjával rontott nekem. Elhajoltam a jégpenge elől.
- Ha legyőzöl... meglátjuk... - örültem hirtelen, hogy ezt mondta, majd jutott eszembe, hogy a győzelemhez ütnöm kéne őt, mit nagyon nem akartam. Teste, mint a jege, törékenynek tűnt.
- Ha legyőzlek, kapok egy csókot?
- Ne ess túlzásokba. – támadt nekem ismét.
Gyors volt és ijedtem meg tőle. A kardja éle a hajamat vágta, miközben elhajoltam előle, majd a tenyeremet a hasára tettem és használtam az erőlökés mágiámat, taszítottam távolabb őt.
Megállása után a távolból támadott. A nyíl gyorsan haladt felém és karcolta a vállamat, újdonsült fehér ingemet pedig a vérem tarkította és fájlaltam a vágás helyét. Távol volt tőlem, ahhoz hogy bármi hatásosat tegyek ellene, így futva felé közelítettem hozzá. Nem tudtam, hogy mit kellett volna tennem, hisz ütni őt nem akartam, de még is nyernem kellett.
Várt és várt reám, majd az átkozott jegéből pajzsot teremtett, minek a megállás hiányába teljes lendülettel futottam neki. A találkozás nem volt forró, sem meleg, langyosnak is túlzás lett volna mondani. A csók a fallal nem volt kellemes, sőt, fájdalmas is volt, ráharaptam a nyelvemre! Kevesebb rosszabbat éreztem eddig és a földön is elterültem. Hirtelen ötletként a lábát akartam rúgni, hogy essen mellém.
Mint egy kicsi bocs, vagy egy nagyobb kutya, úgy morgott rám, nem örült, hogy egy szintre került velem.
– Szóval, ha nyerek, találkozunk? - kérdeztem újra, hogy biztos legyen.
- Nem nyersz te semmit! - ismét egy jégkarddal készült lesújtani rám.
Látva a fegyverét odébb gördültem a földön, de lassú voltam és vágott meg újból. A vágás nem volt kellemes és szabadított meg a fél ingemtől is.
- Kezet kérni nem megfelelő alkalom, de vetkőztetni persze lehet. - szitkozódtam hangosan.
- Nem az a cél, - füllentett - a bőrödet akarom lenyúzni, csak nem maradsz nyugton!
- Hát valahogy nem akarok megválni tőle. - nevettem kicsit.
Dünnyögött valamit az orra alatt, mit nem értettem, majd rohant felém.
- Még hogy én menekülök...
- Ha melegebb lenne a szíved, nem menekülnék. - karomat magam elé emelve vártam a találkozást.
A megállás szándékát nem mutatva futott felém, mi kétségbe ejtett engem, féltem, remegtem, majd ugorva a lábaival landolt az arcomba.
A rúgása a mélybe taszított és kellett megkapaszkodnom a szikla szélébe, hogy ne essek tovább. Éreztem, hogy az orrom vérzett és remegni kezdett a kezem, miként kapaszkodtam. A korábbi vágás nem tett jót neki és nem segített rajta a mostani terhelés sem. A sebem tovább nyílt. Testem ismét könnyebbé tettem és löktem fel magam újból.
Az ingemet tépve magamról tettem azt az orromhoz és átkoztam a fehér hajú boszorkányt, míg rá nem néztem és estem újból a bűvöletébe. A véremet kívánta és adtam volna neki azt a szerelméért.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2012 1:42 pm

Újabb küzdelemnek néztem elébe ezen a napon. Az aréna ismét dugig telt nézőkkel. Az árnyékból a fénybe lépve cseppet sem estem zavarba, bár a tömeg őrjöngése, ordibálása kissé zavart.A pálya rendkívül érdekesnek bizonyult. Magas sziklák terültek el a pályán, azonban a sziklák között hegyes tüskék meredtek az ég felé. Elég veszélyesnek tűnt, ugyanis egy rossz lépés és nyársas húsként végzem... A terepszemle egy kis idegességgel töltött el, de végül is sikerül megőriznem higgadtságomat. Ellenfelem az aréna másik végén állt. Egy fial emberrel volt dolgom. Világos zöld haja volt, valamint biztos voltam benne, hogy alacsonyabb nálam, arca kisfiús volt, tekintete csillogott ahogy rám nézett. Az egyik sziklára ugrottam, ő pedig egyre gyorsabban közeledett felém. Mint egy bohókás kisfiú ugrált a sziklákon. Ennek meg is lett az eredménye, ugyanis, ahogy az egyik szikláról elrugaszkodott, nem jól számolta ki, hogy milyen messze is van az a szikla ahová landolni készül, így zuhanni kezdett a tüskék felé. Nem hittem el, hogy ilyen gyorsan vége lenne, azonban ne, is hagyta magát a tüskékre zuhanni egy erőlökéssel feltaszajtotta magát az előttem lévő sziklára.
- Azta, ez közel volt. -sóhajtott fel. - Örülök a találkozásnak, Henric vagyok. -mutatkozott be, majd nyújtotta a kezét. nem kívántam vele kezet fogni...csak én is elárultam a nevemet.
- Anoya De Hielo… -mutatkoztam be. A fiú nagyon úgy tűnt, mint akinek ez az egész egy szórakozás, mint aki nagyon nem tudja egyáltalán, hogy hol is van éppen. - Viszont... nem cseverészni jöttem. -ugrottam egy másik sziklára.- Készülj fel, mert nem foglak kímélni! -mondtam, majd egy másik, és egy újabb sziklára ugrottam.
- Ne fuss el!
- Nem mintha menekülnék. -cáfoltam meg, majd meg is álltam az egyik sziklán , és megidéztem jégkardomat.
- Ó jaj, így nehéz lesz. -hajtotta le a fejét.-- A kardod helyett, nem tudnád a kezed nyújtani?-kérdezte, majd letérdelt elém. Nem tudtam mire vélni ennek a fiúnak a viselkedését. Egyik szememet felvonva jeleztem, hogy nem értem a cselekedeteit. Ezzel a nyálas szöveggel, meg azzal, hogy letérdelt elém biztosra vettem, hogy akar tőlem valamit...
- Nem hiszem, hogy ez a legjobb pillant erre, pláne, hogy most láttalak először. Szedd össze magad, különben egy kettőre végzünk... -fenyegetőztem, de ő nem tágított a nyomulós hangnemétől.
- Ó, valóban most találkoztunk először, de akkor ismerkedjünk, ha ez zavar. -állt fel, majd elmosolyodott.- Hogy vagy?-na kész, itt betelt a pohár. A harctér kellős közepén bevágja ezt a kérdést...Mit gondol hol van ez?...
- Ne szórakozz velem. Tudod te egyáltalán hol vagy, nem valami fogadóban ahol leülünk és beszélgetünk. Ez egy harctér, ahol, ha nem vigyázol... -mondatomat nem fejeztem be, ugyanis lendületet vetem és felé ugrottam. - Könnyen megsérülhetsz! -jelentem meg a háta mögött jégkarommal.
- Boszorkány. -változtatott hangnemén.
- Jobban tennéd, ha végre komolyan vennéd ezt a helyzetet. -fenyegetően felé tartottam a kardomat.
- Ööö... Rendben, de ha vége, ráérsz találkozni velem? Egy randi, te és én. -pimaszkodott. Kizártnak tartottam, hogy ez a mindenlébenkanál taknyos kölök meg én valaha is egy asztalhoz üljünk és nem mint akik barátkozni akarnak, hanem mint akik..randiznak. A gondolattól kirázott a hideg ami nem igen votl rám jellemző.
- Ha legyőzöl... meglátjuk... -hazudtam. Valamit mondanom kellett, hogy végre abbahagyja ezeket az őrültségeit és végre ide koncentráljon.
- Ha legyőzlek, kapok egy csókot? -Csak nem hagyta abba a pimaszkodást.
- Ne ess túlzásokba! -kiáltottam, majd nekirontottam. Csak pár hajtincsét sikerült megnyirbálnom, ugyanis ügyesen elhajolt előlem, és tenyerét a hasamhoz nyomva eltaszított magától. Hátraszökkentem pár sziklát, majd a jégnyilaimmal indítottam ellentámadást. Az egyik jégnyilam célba is talált. Pontosan a vállát érte hasasítva az ingét. A fehér felső szépen elszíneződött a vére által. nem tántorodott el, nem is nagyon érdekelte, hogy megsérült, futni kezdett felém. Ugrott ugrott, majd ahogy az utolsó szikláról elrugaszkodott, egy jégpajzsot teremtettem magam elé amire nagyon szépen felkenődött. Arca eltorzult , mint mikor a kisgyerekek nyomják arcukat a kirakat üvegére. Lecsúszott a jegemről majd a földön landolt. Azt hittem a földön feküdve védtelen, de gyorsan mozdult felém, nem számítottam rá, hogy a földről is támadhat. Meglendítette a lábát ahogy felé közeledtem és elgáncsolt, így én is mellé kerültem a földre. Nagyokat morogtam rá.
– Szóval, ha nyerek, találkozunk?
- Nem nyersz te semmit! -morogtam, majd ismét egy jégkarddal készültem rá lecsapni. A támadásom elérte, s egy újabb vágást ejtettem rajta miközben próbált odébb gurulni kevés sikerrel. Az ingét is sikeresen lefejtettem róla.
- Kezet kérni nem megfelelő alkalom, de vetkőztetni persze lehet.
- Nem az a cél, a bőrödet akarom lenyúzni, csak nem maradsz nyugton!
- Hát valahogy nem akarok megválni tőle.-nevetett, miközben eltávolodott tőlem.
- Még hogy én menekülök...
- Ha melegebb lenne a szíved, nem menekülnék. -mondta. Ez eléggé gyenge kifogásnak véltem, és a szövege még mindig nyálas volt... Nem akartam tovább hallgatni a szövegét, így úgy döntöttem betömöm a száját. Lendületet vettem és szikláról sziklára ugrálva felgyorsítottam. Henric meredten állt előttem, csak az utolsó pillanatban vette észre, hogy ez nem egy szerelmes ölelésnek készül, hanem egy vérszomjas támadásnak. Nem volt ideje védekezni. A cipőm sarka kegyetlenül az arcába mélyedt, még az orra is vérezni kezdett. A lendülettől lecsúszott a szikláról, de még időben elkapta a szélét, hogy ne zuhanjon a tüskék közé. Megint felnyomta magát, így ismét előttem állt. Ingét letépve magáról próbálta a ruhadarabbal elállítani az orrából és a felsőtestéből kiszökő vért.

Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Juvia Loxar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Juvia Loxar


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gray-től nem messze

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2012 11:02 am

- Elkezdődött tehát a harc kedves nézőink, de úgy látom a két ellenfél egyenlőre nem esett egymásnak, hanem csak felmérik a terepet.
- Igaz, ami igaz. Nem sűrűn láthatjuk, hogy nem esnek rögtön egymásnak a küzdő felek. Ahogy elnézem Henric igencsak inkább udvarol a Jégkirálynőnek, mintsem harcolni akarna vele.
- Az már biztos kedves társam, de a jég üdvöskéje megidézett kezében egy jégből készült kardot. Vagyis ő mindenképp harcra készül, nem pedig bájolgásra.
- Egyenlőre azonban csak kergetőzni látszanak. Azt hiszem Henric komolyan gondolja, hogy randira hívja a Jégkirálynőt.
- Szerintem nem lesz vele sok szerencséje. Nem könnyű egy ilyen nőt meghódítani. Nem mindegy, hogy ki vagy és milyen szinten állsz.
- Na ez is igaz kedves Tom. Azt mondják, hogy ennek a nőnek tényleg jégből van a szíve, de ki tudja. Még a végén lehet tényleg meghódítják.
- Ne áltasd magad Jhon. Ilyesmi nem hiszem, hogy előfordulna, ha meg még is akkor ez lenne az aréna legelképesztőbb eseménye lenne.
- Na, de most inkább figyeljünk a harcra, hisz kénytelenek egymással megküzdeni.
- Anoya előre indult és elkezdte támadni kardjával ellenfelét. Eddig úgy tűnik, hogy sikertelenül, hisz a fiú minden támadása előtt elhajolt és csak pár hajtincsét suhintotta le a kard.
- Igazán nagy a szerencséje, ezek szerint a közelharcban erősnek bizonyul ez a Henric.
- Igen, de a királynő újabb támadása, már célba ért. Láthatják kedves nézők, hogy Henric inge vérfoltos lett, de még ez sem tántorítja el a fiút a további udvarlástól.
- Bátor gyereknek tűnik az már biztos kedves Tom. No de lássuk, mi lesz a válasz a támadásra.
- Az már nem semmi, hölgyeim és uraim. Látták, amit mi láttunk? Henric elgáncsolta Anoyat, aki így mellé került a földre, de még ez sem volt elég és a Jégkirálynő egy újabb kardlendítéssel ismételten megsebezte ellenfelét.
- Úgy látszik ezzel csak felbőszítette a hölgyet, aki elrugaszkodva a szikláról ellenfelének az arcába irányította lábfejét, ki majdhogynem leesett a sziklákról.
- Igen, igen, de sikerült megkapaszkodnia, hogy ne essen a tüskék közé és sikerült talpra állnia. Muszáj volt elállítani a vérzését, mert kezdett vesztésre állni.
- Nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy mi lesz a folytatás, mert itt mint tudják bármi megtörténhet.

Henric maradék KP-ja: 1
Anoya maradék KP-ja: 5

Forogjon hát ismét a kocka!
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2012 11:02 am

The member 'Juvia Loxar' has done the following action : Kocka

'1d10' : 8, 3
Vissza az elejére Go down
Henric Hex
Gealdor
Gealdor
Henric Hex


Hozzászólások száma : 35
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 20.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2012 10:16 am

Anoya nemes egyszerűséggel indult meg felém a kardját előre szegezve. Nem volt ötletem, hogy mit kellett volna tennem ellene, így a véres ingemet akartam az arcába dobni, hogy megállítsam a rohamát, azonban a kardjával egyszerűen dobta félre azt.
- Állj! Állj! - kiabáltam, de mit sem ért ez és kezdtem el futni előle - Nem adsz nekem is egy kardot, hogy egyenlő esélyeink legyenek? - néztem vissza lépéseim közben.
- Hogy jöhettél ide, ha még csak fegyvered sincs, amivel harcolhass. Azt hittem, valami normális mágiád van, ami támadásokra is jó, de látom, csak futni tudsz. – szólt nekem, majd ugrott a magasba és mágiáját használva nyilakat küldött felém.
Lábaimban elesve tértem ki akaratlanul is a hegyes vesszők elől, majd gyorsan tápászkodtam fel a földről.
- Voltak már tőled agresszívabb visszautasítóim is, így már mondhatni meg tanultam futni. Ez gáz, na mindegy. - sóhajtottam, majd gondolkodtam mit tegyek, hogy ne fussak előle.
Egy kisebb kavicsért hajoltam le gyorsan, feldobtam azt, majd taszítottam rajta az erőlökés mágiámmal és kezdett el az sebesen Anoya felé száguldani.
Mit sem sejtő támadásom sikeres volt, pedig én sem hittem benne, hogy elérek vele valamit. A kavics a vállát találta, talán még át is fúródott rajta, de azt innen távolról nem láttam.
- Te kis ravasz szemét... - örültem e becses jelzőnek, majd jegével gyorsan ápolta a sebét és nyilak újabb seregét küldte felém.
Könnyítve a testemen ugrottam fel egy elől, hajoltam el egy másik elől. Karcolta egy harmadik a lábamat, mi okán a földre térdeltem és szúródott egy a földbe előttem. Kihúzva a földből dobtam azt most Anoya felé a kavics helyett és toltam rajta ismét a mágiámmal.
Nyilván a kicsiny kavics esetéből tanulhatott, azonban valamiért nem tért ki a saját jege elől és sértettem az arcát vele. E szörnyű cselekvés miatt sötétült el minden körülöttem. Rondítottam egy szép lány arcát! Kegyetlen voltam és ostoba, hogy ilyet tettem.
- A fenébe. - valóban támadás szándékával dobtam vissza a nyilát, de nem akartam a gyönyörű arcát sérteni vele - Bocsánat!
- Most mit kérsz bocsánatot, hülye! – egy újabb jelző tőle szerény személyemnek, majd a nyilaknál jóval nagyobb lándzsát idézet maga elé és dobott meg vele.
- Mennyi fegyvered van még? - voltam dühös egy újabb alkotása miatt. A lándzsa vége a hajamat szelte és rájöttem közelebb kell jutnom hozzá, ha valamit is el akarok érni ellen és indultam meg felé. Futottam.
Hogy egy kard megjelent a kezébe, egy tervvel álltam elő. Nem őt támadtam, hanem a fegyverét. A kardját akartam megszerezni tőle, hogy legyen mivel támadnom őt. A kard markolatához igyekeztem minél közelebb kerülni.
- Hahaha. – sikerült ki ütnöm azt a kezéből, majd akartam megfogni a kardot, de a jég csúszott és esett ki az ujjaim közül és tört darabjaira a földön - Ne már! - átkoztam magamban magam.
- Ezt már nagyon megérdemelted te kis taknyos. – kiabált rám, miután felpofozott. Szokatlan támadás volt tőle, bár az ujjai nyomát még mindig sokáig éreztem az arcom. Egy érintése égette a bőröm, forró volt és szenvedélyes. Kellett rájönnöm, ez a szerelem. E szép gondolatok közepette éreztem, miként a lábával tolt el magától engem.
A rúgása fájt, de közelebb lépve hozzá rúgtam én is vissza, csak hogy olyan sok fantázia legyen a harcunkban. Mint egy majom utánoztam az ő mozdulatát.
Meghúztam a haját! Megcsíptem a felkarját! Majd az ujjamat az oldalába állítottam! Ördögi támadásaimat sikernek könyveltem el.
- Idegesítő vagy. – szólt és térdelt a hasamba. Nem akartam elismerni, de egy támadásával felülmúlta az enyémeimet. A gyomromba térdelt, de közben rúgtam ki a lábát, minthogy egy lábon nem tudott támaszkodni. Fájt a hasam, de éltem a lehetőséggel, ugorva ültem rá és fogtam a kezét míg fölötte voltam.
- Francba eressz el te nyomorult. – meg kellett volna már tanulnia, hogy a csúnya jelzők, mikkel illetett, nem különösebben hatottak meg engem.
Mondhatni zsákutcába szorult. Gondoltam rá, hogy egy csókot adok neki így, de a nyelvemet harapta volna le, így elvetettem az ötletem. Egyszerűen csak a homlokommal törtem fel a kemény fejét és fejeltem le őt könnyed egyszerűséggel.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimeSzomb. Jan. 19, 2013 9:45 pm

Ez a kis kölyök kezdett az agyamra menni, minél előbb beakartam ezt fejezni, hogy ne sokáig kelljen a képét bámulnom. A véres ingijét hányta felém, de a rászegezett kardommal félredobtam, majd rohamot indítottam ellene.
- Állj! Állj! - kiabált, de mintha meg se hallottam volna továbbra is támadásra készültem, ő viszont ismét a menekülés pártjára állt.- Nem adsz nekem is egy kardot, hogy egyenlő esélyeink legyenek? -könyörgött.
- Hogy jöhettél ide, ha még csak fegyvered sincs, amivel harcolhass. Azt hittem, valami normális mágiád van, ami támadásokra is jó, de látom, csak futni tudsz. – hordtam le, majd felugrottam és jégnyilaimmal vettem célba, mire levette magát, s a földön landolt, szerencsésen kitérve a hegyes jégnyilak elől.
- Voltak már tőled agresszívabb visszautasítóim is, így már mondhatni meg tanultam futni. Ez gáz, na mindegy. - vallotta be szánalmasan majd sóhajtott egyet, közben gondolkozott vajon mivel vághatna vissza.
A távolban szöszölt valamivel, de pontosan nem láttam.
~Nem hagyom, hogy előbb támadj...-indultam meg, de mire észbe kaptam éles fájdalom hasított a vállamba. Megsebesített...
- Te kis ravasz szemét... - szitkozódtam, majd lehűtve a sebet újabb nyílzáport vetettem felé.
Légiesen felugrott, majd kacsázva kerülgette ki a nyilakat, de végül egy a lábát érte, így a földre került, s az utolsó nyíl a földben landolt. Azt kikapta a földből, és ismét felém hajította, azonban úgy láttam hogy ez nem lehet ártalmas rám, el fog kerülni, csakhogy egy kis karcolást mégis okozott az arcomon. Amint ezt ellenfelem meglátta, mintha saját magára kezdett volna mérges lenni, ami furcsa volt nekem...
- A fenébe.-morgott.- Bocsánat!-kiáltota felém, mire én csak szapora értetlenkedő pislogásba kezdtem.
- Most mit kérsz bocsánatot, hülye! – kéredztem tőle szemrehányóan, majd nem tétovázva tovább egy jéglándzsát idéztem meg fegyverül.
- Mennyi fegyvered van még? - kérdezte dühösen, majd ismét csak elhajolgatott a támadásaim elől. Egy egy támadásom belekapott a hajába, és pár tincsét levágtam fegyverem hegyével. Azonban ahogy el el hajolgatott előlem láttam, ahogy egyre mosolyra húzódik a szája...tervezett valamit. Erre két jégkarddal válaszoltam s azokkal sújtottam le, erre ő hirtelen közel jött hozzám és kikapta a kezemből az egyik fegyverem.
- Hahaha. – nevetett, de ahogy megmarkolta a kardot az kicsúszott a kezéből és darabokra tűárt a földön. - Ne már!
- Ezt már nagyon megérdemelted te kis taknyos. –ordítottam, majd heves karcsapásokkal egy sor nyaklevest osztottam ki neki. Olyan elégedett arcot vágott, mintha csak erre vágyott volna egész életében. Ezután alaposan megrúgtam, csak hogy még boldogabbá tegyem. Erre visszarúgott, de fele oylan erővel, mint az én mozdulatom. Aztán a harcunk stílsut váltott. Mint két gyerek az óvodában akik egy falat csokoládén vitatkoznak. Megcsípett, meghúzta a hajam, és csillogott a szeme, örült, hogy valamivel vissza tudott vágni.
- Idegesítő vagy. – jelentettem ki, majd alaposan gyomorszájon térdeltem. Mintha kissé megszédült volna, de nem szalasztotta el a lehetőséget. éber volt így míg a föld felé zuhant kirúgta a a lábaimat így én is a földön landoltam, mire észbe kaptam már rajtam térdelt és lefogott.
- Francba eressz el te nyomorult. –sipítottam, de nem engedelmeskedett. Az ő kezei is le voltak foglalva, így egy régimódi mozdulatot a lefejelést használta. Inkább csak abban a pillanatban fáj amikor végrehajtotta, aztán már csak a dühtől füstölt a fejem, és a gondolattól, hogy én ezt a gyereket a pokolba küldöm...
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Juvia Loxar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Juvia Loxar


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gray-től nem messze

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 1:18 pm

- A harc úgy tűnik folytatódik a két fél között, no de nem is szaporítom a szót. Lássuk, mi történik az Arénában. Úgy tűnik egyenlőre csak Anoya támad, Henric pedig hátrál.
- Biztos, hogy készül valamire, bár egyenlőre ellentámadásnak nincs jele. Vajon mit tervezhet? Anoya először egy jéglándzsával támad Henric-re, aki kitér minden támadás elől.
- Igen, Jhon, viszont mint látod te is és a kedves nézők is egyre szélesebb mosoly van az arcán. Biztos nagyon élvezi a harcot, ha ilyen fejet vág hozzá.
- Hát ha egy ilyen szépséges jéghercegnővel párbajoznék én is vigyorognék azt hiszem.
- Igazad van barátom, most viszont már két karddal támad Anoya, amikor is hirtelen az egyiket kiragadja Henric a kezéből. Csakhogy az amint megfogja kicsúszik a kezéből és darabokra törik. Micsoda veszteség ez számára, azt hitte majd tudja használni ellenfele fegyverét.
- Hát ez a taktika úgy látszik nem jött be ifjú harcosunknak. Azonban nézzék mi történik, Anoya nyakon vágta, majd belerúgott Henricbe, aki szemmel láthatóan élvezi ezt, viszont ő is megrúgta ellenfelét, de nem olyan erővel, mint amilyet ő kapott.
- Még is mi a fene folyhat odalent közöttük? Nézzék Henric elkezdte csipkedni és húzogatni Anoya haját. Mire a lány gyomorszájon rúgta a fiút, ki a földre elterülve nem habozott. Kirúgta Anoya lábát és rátérdelt, hogy lefogja a lány kezeit.
- Mit akarhat most, hogy ő került "úgymond" fölénybe?
- Nem tudom, viszont, ezt nem hiszem el... lefejelte a jégmágust... ez aztán váratlan fordulat kedves nézőink! Kíváncsi vagyok, hogy fog tudni kiszabadulni Anoya a szorításból.

Henric maradék KP-ja: 1
Anoya maradék KP-ja: 4

Forduljon a kocka!
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 1:18 pm

The member 'Juvia Loxar' has done the following action : Kocka

'1d10' : 2, 9
Vissza az elejére Go down
Henric Hex
Gealdor
Gealdor
Henric Hex


Hozzászólások száma : 35
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 20.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 3:00 pm

Felette voltam és nem mozdultam, egyszerűen nem akartam, azonban a homlokom fájni kezdett, majd láttam, hogy miként csöppent a vérem az ő arcára.
- Aucs, ezt nem gondoltam át elégé. – ha tudtam volna mi lesz a fejelésem eredménye, lehet, hogy visszakoztam volna ezt illetően.
- Keményebb az én fejem, mint azt gondolnád. – lehetett érezni hangján, hogy ő is megérezte a találkozást, ugyanakkor rúgott is meg - Most pedig szállj le rólam.
- Nem akarok. – ám nem akarásnak nyögés a vége, vagy valami ilyesmi és a rúgása bőven elég volt, hogy mellé kerüljek a földre.
- Márpedig kénytelen elszel, te kis takonypóc. Most aztán kihúztad a gyufát. Készülj fel, mert a pokol hetedik bugyrában fogsz élve elégni.
- Égni, tűzmágus is vagy? - csodálkoztam és távolodtam tőle, hogy ne érjen el az idézett kardja.
- Oh, ugyan, majd miután a csontodig is megfagyasztottalak, végre meghalsz és a pokolra jutva fogsz elkárhozni ezt garantálom. – úgy beszélt, mintha bűnös lettem volna és suhintott folyamatosan a kardjával. Úgy ahogy tudtam kerülni őket. Ügyetlenebb lett, mint a mérkőzésünk elején - Ice make: Arrows!
- A fenébe! - nem volt ötletem, a mágiámnak is híján voltam, így csupán csak egy kisebb szellőt tudtam felé lökni, mi csak a haját borzolhatta. Nem volt időm védekezni a nyilai elől.
- Tűnj el végre a szemem elől! – ennyire se utáltak még és a támadása okán két nyila a vállamba állt és estem is a földre.
Lépéseit nem siette el, miként felém közeledett, majd hajolt is fölém.
- Azt hiszem nyertél, vagy ha ezt nem nyilvánítják ki, akkor feladom. - fájt a két seb a testemen és nem jutott más az eszembe, hogy enyhítsem szenvedésem. Fellöktem magam, használtam a lebegés mágiámat is egy pillanatra és csókoltam őt, hogy rá koncentráljak.
- Te szemét, hogy volt képed ellopni egy csókot ajkaimról? Gusztustalan... – véleményünk ismét eltérő volt.
- Tekints tolvajnak akkor. - mosolyogtam és zuhantam vissza a földre.
- Mégis mire volt ez jó neked? Gondolom, nem én vagyok az első akivel így játszadozol. – és itt nyilvánítottam kiakadásnak a viselkedését.
- Nem játszadozom senkivel sem. Szerelmes vagyok. – és őszinte.
- Na ne röhögtess... ezt nem veszem be...
- Ismét egy plátói baleset, ez a te formád. - beszéltem magamnak és vertem a fejem a földbe.
- Nem is ismerlek... te se engem. És amúgy is harcolni jöttünk ide, nem randizgatni. Gyerünk kell fel és harcolj amíg véged nem lesz. - mutatott rám a fegyverével.
- Nem tudok felállni, nyertél. - ismételtem.
- Nem hiszem el, hogy ennyire puhány vagy. Gyerünk légy férfi, te nagy hős szerelemes! – üvöltött.
- Vége. – szégyenkeztem, majd kaptam egy erős pofont.
- Ennyire puhány lennél? Ennyire nem érdekel semmi? Haszontalan vagy. Szedd már össze magad. Így csak megöleted magad. És az egyességünk? Már nem akarsz eljönni velem egy találkára? Ennyit érnek az elhatározásaid, puhány! – és a szavaival kísérve vált az pofonja a legfájóbb sebé.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2018 11:02 am

Lezárom ezt a küzdelmet. Szinttől függetlenül a lejátszott körök alapján kaptok jutalmat.
Henrix 100 VE és 100 Gyémánt.
Anoya 50 VE és 50 Gyémánt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Henric Hex VS Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henric Hex VS Anoya De Hielo   Henric Hex VS Anoya De Hielo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Henric Hex VS Anoya De Hielo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Mágus Aréna :: Párbaj Aréna-
Ugrás: