KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Szerepcsere

Go down 
+3
Shiki
Petersen Ruw
Ennisa Rey
7 posters
SzerzőÜzenet
Ennisa Rey




Hozzászólások száma : 7
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Dec. 26.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Szerepcsere Empty
TémanyitásTárgy: Szerepcsere   Szerepcsere Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 11:28 am

Egy másik frpg oldalon, nyitottak még régebben egy ilyet, gondoltam ide is felrakom, hátha tetszetős lesz Smile.

"Felvetődött bennem egy kérdés, amire kíváncsi lennék. Legtöbbünknek több játékos karaktere van, akik kicsit, vagy nagyon is hasonlítanak gazdáikra. De az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan karakteretek, akivel szívesen szerepet cserélnétek (akár rövidebb, akár hosszabb időre), lennétek a helyében, vagy éppen semmi pénzért nem élnétek az adott karakter életét. Arra is kíváncsi lennék, hogy miért járnátok az adott karakter cipőjében?"

Várom a válaszokat Smile.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Szerepcsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepcsere   Szerepcsere Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 12:19 pm

Két karakterem van a fórumon. Peter és Henric. Peter sokáig hasonlított rám azt hiszem és bár most változtatni akarok rajta egy kicsit, egy - két tulajdonságot megtartok magamból. Henric is hasonlít rám, hogy miben az most furán hangzana.

Hogy lennék e ők? Talán, kipróbálnám Henric jóképűségét, de másért nem, őt folyamatosan csalódások érik, abból most van elég nekem is. Peter meg most az újjal ismerkedik, egyáltalán nem biztos, hogy a rosszal, csak az újjal. Talán csak annyira próbálnám ki, hogy megtudjam, milyen "rossz"-nak lenni, mármint, hogy hogy tekintenének rám a többiek, ha nem a halk, kedves fiú lennék, ki szinte nem szól semmi rosszat és csak bólogat. Keresztbe tennék pár embernek és nem érdekelne. ^^
Vissza az elejére Go down
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

Szerepcsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepcsere   Szerepcsere Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 2:53 pm

Hmmm nekem csak Shiki van, de bármikor helyet cserélnék vele. Very Happy Főleg talán azért mert fehér haja és piros szeme van (ennyi elég is már bőven XD ) De ha helycsere alatt Fiore világába is bekerülnénk akkor az is elég kalandos lehet .... ( és véres .... X"DD wáháháháháh)
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Szerepcsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepcsere   Szerepcsere Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 6:20 pm

Nekem csak Gabriel van, aki régi jellemével, és mostani, alakuló jellemével is hasonlít rám. Mindkét jellem másban, és nyilván nem ugyanazon okokból alakultak ki nálam, mint nála. Mindenesetre elmondhatom, hogy jó 80%ban különbözik tőlem. Hogy belebújnék-e a bőrébe? Nincs olyan emberiség által kitalált isten aki kényszeríthetne rá.

Viszont van egy általam kidolgozott NJK, Don Howard, akinek a bőrébe simán, bármelyik nap belebújnék. Leszámítva azt, hogy bérgyilkosok nevelték egy határozott laza fickó aki még az első elrontott munkáját is úgy szúrta el hogy egy tökéletes tanítót és szövetségest talált magam mellé. Azóta megedződött, elismert tagja lett a Dragon Fangnek és még egy csinos nője is akadt azóta. Neki bejött az élet.
Vissza az elejére Go down
Layla Trumbel
Elemi mágus
Elemi mágus
Layla Trumbel


Hozzászólások száma : 17
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. Jan. 13.
Tartózkodási hely : valahol Fiore-ban

Karakter információ
Céh: Goldn Phoenix
Szint: 1
Jellem:

Szerepcsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepcsere   Szerepcsere Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 7:46 pm

Hát... nekem is csak Layla van, és ami az illeti egyáltalán nem hasonlít rám. Talán csak abban, hogy nem szereti vállalni a vezető szerepét. Én szívesen kipróbálnám, milyen lehet az ő bőrében (azért is mert van pasija) és érdekel milyen lennék "csendes" lányként, főleg egy olyan világban mint Fiore Smile



Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha.
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Szerepcsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepcsere   Szerepcsere Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 8:47 pm

Hát ez egy érdekes kérdés. Nekem is két karakterem van, az egyik Josh, a másik pedig ugyebár Rohandar. Első nekifutásra azt mondanám, hogy Josh bőrébe nem bújnék bele. Különösebben nem tudnám megindokolni, hogy miért, de egyszerűen nem. Rohandar már egy más kérdés. Egyfelől olyan dolgokat szívesen kipróbálnék, mint a mágia (ki ne próbálná ki? Very Happy) és azért egy körözött személy mindennapjai sem lehetnek unalmasak. Ezen kívül úgy érzem, hogy eléggé sokat kölcsönöztem a saját személyiségemből a karakterbe, persze a sok különbözőség mellett, ami mondhatni szimpatikussá teszi az én szememben, viszont az élete nem fenékig tejfel... sőt! Éppen ezért úgy vagyok vele, hogy az egyik felem örömmel beugrana a bőrébe, a másik azonban semmi pénzért nem tenné. Mindazonáltal egy-egy kaland vagy küldetés megírásakor kifejezetten jól tudok azonosulni a karakterrel, és egy-két idegesítő tényező alkalmával is úgy érzem, hogy örömmel lecsapnék pár fejet a zombijaim segítségével. Mégis, mivel én elégedett vagyok a jelenlegi életemmel, így nem vágyok rá, hogy más legyek, éppen ezért nem cserélnék vele. Hát... valami ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Imolatus
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Imolatus


Hozzászólások száma : 79
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Úton, vagy a Golden Phoenix épületében

Karakter információ
Céh: Golden Phoenix
Szint: 3
Jellem:

Szerepcsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepcsere   Szerepcsere Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 9:04 pm

Nekem is csak egy karakterem van, akit próbáltam önmagam lecsiszolt, kicsit felülkerekített másaként megalkotni. A szerepcsere értelmetlen lenne, hisz mindketten ugyanoda tartunk, csak neki épp van egy lépés előnye. Legfeljebb a Máguscirkuszos event idejére, mert ott valamilyen okból kifolyólag buknak rá a csajok. Mágia szempontjából? Simán! Mit meg nem adnék, hogy angyalszárnyakkal repülhessek!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szerepcsere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szerepcsere   Szerepcsere Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szerepcsere
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: