KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Caius Pantom

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Caius Pantom Empty
TémanyitásTárgy: Caius Pantom   Caius Pantom Icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2015 10:39 am

Név: Caius Pantom
Nem:Férfi
Faj: Ember
Életkor: 27

Jellem: Törvényes jó
Varázserő: 250
Szint: 1
Osztály: D

Céh: -

Mágia: Gealdor mágia – kártyamágia (Tarot stílus) és tömör írás

Kinézet: 190 magas, vékony, komoly arcú férfi. Haja fakózöld, és a derekáig ér. Általában hosszú lila nadrágot és fekete hosszú ujjú pólót hord. Egyik szemére vak, amit egy piros kőrt díszítő szemfedő takar.

Jellem: Komoly férfi, aki hisz a sorsban és abban, hogy az emberek jövőjét meg lehet jósolni. Nem veti meg a női társaságot, főleg ha kissé felönt a garatra, ami aránylag sűrűn megtörténik. Könnyen elveszíti az önkontrollját. Nem barátkozik, inkább csak ismerősei vannak, de abból egy rakattal. Titokzatos személy, senki nem tud semmit a múltjáról és a sérüléséről. Kerüli az igazságtalanságot és a konfliktusokat. Udvarias és csendes, nem fecseg feleslegesen.

Történet:
Néha az embert rá viszi a sors, hogy kínos helyzetekbe hozza magát. Natival megint csak ez történt. Nem bírt ellenállni Bob mester kérésének, és most nyakig ül a pácban. Bob mester nem másra biztatta őt, minthogy vegye magára egy prostituált szerepét akit egy hete kapott el a mágus tanács. Egy sötét varázslót készültek lebuktatni, ám a nő semmit nem mondott a férfi kilétéről, csak annyit tudtak, hogy van, a cége illegális, az uzsorája illegális, sőt, a behajtási módszerek is illegálisak. Nati haja most derekáig ért, hidrogénszőke volt. Egy fekete csipkés fűzőt, valamit vörös forrónadrágot viselt húsz centis platformos cipővel. Arcát tíz kiló smink fedte el, és a főnök asztalánál ült egy lepukkant lebujban. Ideges volt, hiszen csak egyszer látta a nőt, és nem tudta hogy kellene viselkednie. Egy magas, kigyúrt, bajszos férfi közeledett az asztalhoz félig begombolt ingben. Rágúja hol a szájában, hol pedig félig a levegőben tornázott, és mikor meglátta a Cintiának álcázott Natit egyből megörült.
- Bééébiiii! Ha ilyen hosszú melód volt biztos sok zsozsót hoztál nekem! – nevette el magát majd három puszit adott a lánynak, aki áldotta az eget, hogy nem smacival köszönt a férfi a munkásainak.
- Sziviii! Ja, csak most épp abba a kis lebujba hagytam. – nevetett kéjesen majd a haját dobálta. Ezt sűrűn látta Cintiától. Mielőtt a férfi bármit is mondott volna furcsa viselkedésére az egyik napszemüveges izomarc sietve odaszólt neki.
- Főnök! Ott a fantom! – mondta idegesen és ujjait tördelte.
- Ez az a faszi? – kérdezte Nati érdeklődve.
- Igen, de pontosan tudnod kellene, hogy ki ez a faszi. Ez ment el múltkor fizetés nélkül, mondván azt hitte a nő önszántából ment vele… chh… balfasz. – mondta és röhögött, majd közelebb lépett a Zöld hajú titokzatos férfi asztalához.
- Hogy merted idetolni a mocskos pofád? Te undorító barom! – üvöltötte le a férfi.
- Áhh, akit mindenki csak úgy emleget, hogy főnök. – a férfi előtt kártyalapok hevertek, majd fel is húzott belőlük egyet. Egy fekete csuklyás alak állt rajta kaszával.
- A halál… - suttogta Nati. Egy-két kalandja bebizonyította neki, hogy ezek a dolgok nem mindig csak légből kapottak. Egy kicsit megnyugtatta a tudat, hogy a mágus tanács egy-két embere még a bárban volt, mégis nyugtalanná tette a lap.
- Hoppá… remélem, ez a lap nem nekem szólt. – összeszedte a kártyáit amivel egy-két lány is játszadozott, kiitta az utolsó kortyot poharából, majd futásnak eredt. – Azt hiszem jobb lesz megelőzni a sorsom! – üvöltötte hátra komoly arccal és abban a pillanatban három-négy férfi utána eredt, na meg Nati. A platformos cipő nem pont erre volt kitalálva, meg a hely sem mert a részeg gazdag állatok folyamatosan fogdosták a lányt ahogy elhaladt az asztalok mellett. Lerúgta a cipőjét, és máris csak százhatvan centis lett. Úgy gondolta, még Cintia alakjában megy ki. A zöld hajú férfit nyakánál egy falnak nyomták, majd az egyik egy különös három fejű kígyó logót égetett a bőrébe. Az ember ott üvöltött és egyre rosszabbul bírta a fájdalmat.
- Ez csak a kezdet! – kacagott eszelősen a főnök, akinek a nevét még most sem tudta meg Nati, pedig azrt indult.
- Engedjétek el! – sipította magas hangon, még mindig Cintia volt.
- Mi a fene bajod van ma este cicus? – kérdezte a pasas, és kezével összeszorította a lány arcát. Ha nem akarsz felidegesíteni kussolsz. Még csak most kezdtük a játékot. – szemei összeszűkültek. Nati már nem bírta tovább nézni és felvette sucubbus alakját.
- Most azonnal fejezzétek be, különben nagyon megbánjátok. – minden szem Natira szegeződött, még az is, ami a férfi nyakát szorongatta.
- Te ki a fasz vagy? És hol van Cintia? Még tartozik kábé ötszázezer gyémánttal az a kis ribanc! – sipította a főnök. Nati egy percig sem tétovázott, nekiment a férfinak, vagyis csak akart mert az egyik testőr nyomban elé ugrott, és verekedni kezdtek. Natinak nagy előnye volt a karma, ám ellenfele erősebbnek bizonyult nála. Nati úgy döntött, hogy menekülőre fogja a dolgot. Odarepült a szétvert férfiért, kikapta a másik testőr karmaiból és már repült is. Az egyik férfi nagy pechére lőfegyver mágus volt és megsebesítette az egyik lábát. Nati összerezzent amit a férfi is megérzett, de ne szóltak, csak repültek bele a sötétségbe. Mikor a lány úgy gondolta, hogy már elég messze vannak a kis várostól leszállt az erdőbe. A férfi arcát nem látta, csak egy hangos nyögést hallott mikor a földre dobta.
- Bocs, nem láttam hol a föld. – mondta és kissé kínosan érezte magát, főleg mert egy olyan férfit mentett meg aki egy prostival került összetűzésbe.
- Semmi gond, a lényeg, hogy megmentettél. – mondta a férfi csendben, majd Nati abban a pillanatban a lábára lépett. – Tudom, nem látsz. – Nati csak kacagott, kezével gallyakat gyűjtött majd a fire spirit karjával meggyújtotta a tábor tüzet. – A sátán… ezt… nem mutatták a kártyák. – hüledezett a férfi, Nati pedig visszavette alakját és elmagyarázta, hogy ő ugyan nem sátán.
- Nos, bárki is légy, nekem illik bemutatkozni a megmentőmnek. Caius Pantom a nevem. – egyik kezét előre rakta a férfi és meghajolt Nati előtt. Nati biztos volt benne, hogy ez nem az igazi neve férfinak de nem firtatta, ahogyan a szemét sem. – Kérlek, hagy háláljam meg a dolgot. – a férfi  egyszer sem mosolyodott el, ami Natinak elég furcsa volt.
- Semmi szükség rá, holnap reggel elviszlek valami biztonságos helyre, aztán elválnak útjaink. A hallottakból nem lennék kíváncsi a háládra. – Caius arca meglepődöttnek tűnt, aztán rájött, hogy a fiatal lány miről beszél.
- Csak jósoltam a lánynak. Semmi több. De azok a szemetek csőbe húztak. – és arcát kezére temette, Nati nem tudta mit higgyen. – Persze a sors folyton változik, és változtatjuk, de nagyrészt bejön. – nevette el magát zavartan.
- Ohh… akkor kérlek, jósolj nekem egyet. Ez legyen a hálád. – Nati nem akart elfogadni tőle semmit és úgy gondolta, hogy így talán majd kideríti, hogy mi az igazság. A férfi maga elé rakta tarot kártyáit, megkeverte őket, majd maga körül forgatta mind, és a körből kihúzott egyet. Először ő nézte meg. Egyetlen bal szeme tágra nyílt. Ijedtség és meglepődöttség sugárzott róla. A kártya egy egy rózsát ábrázolt és egy apró kis öt színű virágot.
- A királynő és a bolond. – mondta komolyan a férfi. - Számomra ez a végzet. Minden bolond a királynőjét keresi, hogy segítse az útján. Nagy dolgokra fogod még vinni te lány, de szükséged lesz a segítségemre. – mondta komolyan a férfi, Nati pedig nem tudta igaz-e, vagy csak fel akarja szedni Caius. – Kérlek, hagy legyek szolgálatodra! – hajolt meg ismét.
- Öööö… ez elég fura, majd meglátjuk… - mondta zavartan a lány. – Minden esetre a jóslat érdekes ész eszembe juttatta, hogy nem mutatkoztam be. Nati Teina a nevem. -  nyújtotta a kezét amit Caius elfogadott, és érdekes táncba kezdtek a kártyák.
- Eldőlt. Ha kellek, megyek. Ha hívsz rohanok, ám amíg nincs rám szükséged addig csak a közeledben leszek, melletted nem. Ez a mi végzetünk. – Nati még mindig zavart volt, ám nem tudott mit mondani a dolgok ellen. Caius megmutatott neki egy kártyát amely segítségével mindig kapcsolatba léphettek, majd a lángoló tűz mellett nyugovóra térek, már társakként, ám ennek a jelentőségét egyelőre csak Caius Pantom érezte.
- Nekem ez nagyon para. Most egy kártya miatt fogsz itt nekem jófejeskedni? - kérdezte Nati miközben a tűzre dobtam egy kis fát.
- Ahonnan én jöttem, ott a kártya mondja meg a sorsod. És mivel nekem otthon nem mondott semmit így elindultam a sorsom kutatására és te lettél az. Mondd, milyen célod van az életben? - meglepte a lányt ez a kérdés... és jó kérdés volt. Egykor az volt a célja, hogy Salamon és Bern vele legyenek, de az egy kissé megváltozott miután találkozott testvérével, azóta pedig csak tengődött a nagyvilágban.
- Igazából nem tudom. Mindig segíteni akartam az embereken és egy olyan helyet, ahol mindenkinek jó lehet a kedve és amit elismernek. Elismerést szeretnék az élettől... azt hiszem.
- Akkor ezért küldött hozzád a sors. Én segítek majd, hogy ezt az elismerést elérhesd. Hiszen ki boldogul egyedül ebbe a világba?
- Ott a céhem! - mondta boldogan Nati.
- Az egy dolog. De a közeledbe ahogy láttam senki nincs. - megint előhúzott egy kártyát. - Se család, se egy biztos támasz. Most ezt a támaszt ajánlom fel neked. Hogy döntesz? - kérdezte a lány pedig a tüzet figyelte ahogy lobog.
- Nem is ismerlek.
- Majd fogsz.


Kezdő mágiák:
Név: Card Magic (Tarot Style) /Kártya Mágia (Tarot Stílus) /
Ár: 50.000   (Kártya mágusok kezdéskor megkapják)
Szint: 1
Leírás: (Tarot Style) Ezzel a mágiával a mágus képes használni a mágikus (tarot) kártyákat. Tudja maga körül röptetni őket, egyik kezéből a másikba teleportálni a lapokat. Eltünteti őket és a ruhája bármely rejtekéből előhúzza aztán. Valamint képes lapokat röptetni maga körül, amik teljesen belepik, majd mágiával megváltoztatja a saját ruházatát. Fontos ez nem egyenlő az alakváltással, testre nincs hatással, csak a ruhára. Ez lehet egy másik ruha vagy az eredeti színe, méretee.

Név: Jolt of Fate / Sors Lökése /
Ár: 50.000   (Kártya mágusok kezdéskor megkapják)
Szint: 1
Leírás: (Tarot Style) A kártya mágus előhúzza a paklijából a Judgement és a The Tower lapokat, majd azok kombinációjából létrejön a mágia. A használó egy nagy villámcsapást lő előre, mely egy célpontot eltalál.
Név: Soul Card / Lélek Kártya /
Ár: 50.000  
Szint: 1
Leírás: (Tarot Style) A kártyamágus egyik kezével megfog egy kártyát, míg a másik kezével egy ismerősét érinti meg. Egy 10 másodperces kontaktus után a kártya lapján megjelenik az ismerős miniatűr mása. A kártya és a személy között egy lélekkapcsolat alakul ki. Érzékeli, amint a személy bajba kerül. A miniatűr képmás arca eltorzul és segítségért kiált (ez persze csak egy szövegbuborékban látszik) a lap pedig fényleni kezd. A kártya megmutatja az irányt is az ismerőshöz. A kártya abba az irányba húzza a mágus kezét, így könnyedén megtalálhatja a bajbajutott társát. Minden 5. szinten egy újabb „embert” képes elraktározni.

Név: Solid Script /Tömör írás/
Szint: 1
Ár: 50.000  
Leírás:A Solid Script a rúnamágia egyik felhasználási módja, a használó szavakat ír a levegőbe és azon szavak materializálódnak a varázslat által.

Név: Solid Script: (Material) /Tömör írás (Anyag)/- vas
Szint: 1
Ár: 50.000   (anyagonként kell megvenni)
Leírás:A varázsló egy adott anyag nevét írja a levegőbe, aminek a neve (angolul) abból az anyagból materializálódik. elhajítva az anyag mibenlététől függően elhajítva támadásra, maga elé írva védekezésre is használható. (pl: Solid Script: Iron, az „Iron” szó vasból jelenik meg)

Caius Pantom 1143981839
Vissza az elejére Go down
Gildarts Clive
Mesélő
Mesélő
Gildarts Clive


Hozzászólások száma : 162
Aye! Pont : 7
Join date : 2011. Jun. 20.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Caius Pantom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caius Pantom   Caius Pantom Icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2015 4:10 pm

Elnézést kérek a késlekedésért, mostanában levegőt venni sincs időm. Vállalom a következményeket, jövök egy narancslével, remélem ezt nem fogom elfelejteni. Very Happy A pályázatodat pedig ELFOGADOM, aztán nehogy rosszalkodás legyen a vége, mert különben...

Caius Pantom 1poGnSt

Very Happy
Csináld meg az adatlapot neki! Smile
Vissza az elejére Go down
 
Caius Pantom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caius Pantom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: Csatlós pályázat-
Ugrás: