KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ophiuchus gyermekei

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ultear
Mesélő
Mesélő
Ultear


Hozzászólások száma : 105
Aye! Pont : 30
Join date : 2015. Dec. 21.

Ophiuchus gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Ophiuchus gyermekei   Ophiuchus gyermekei Icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2016 6:32 pm

Ophiuchus gyermekei

A történet két csillagmágusról szól, akik még nem ismerik egymást, s nem is tudják, hogy a sors különös fintora most ily közel sodorja őket... S ím megkezdődik a csillagok gyermekeinek története.

Hűvös, kora őszi éjszaka telepedett a királyságra. Az átlagemberek élték mindennapjaikat, sokan kocsmákban, éttermekben, esetleg szórakozóhelyeken töltötték idejüket. Talán csak a friss levegő hívogató érintése, egy elfelejtett tétel a bevásárlólistáról, vagy egy kósza megérzés volt csupán, mégis elhagytátok a biztonságos céhházaitokat, hogy a legközelebbi városban töltsétek az időtöket. A fogyó hold még élénken beragyogta az égboltot, és valamiért arra késztetett titeket, hogy esti sétára induljatok. Az idő azonban hamar elszállt felettetek, és város templomának toronyórája éjfélt ütött. Az utcák már szinte kiürültek, és mintha egyik pillanatról a másikra történt volna, magatokra maradtatok a kihalt belvárosban. Mégis, egy megérzés azt sugallta, nem vagytok egyedül. Balszerencsétekre nem kellett sokáig várnotok, hogy a gondolat formát öltsön. Talán egy szervezett esemény, vagy a sors fintora volt, hogy bár más helyen tartózkodtatok, mégis mindkettőtöket ugyanolyan csapás ért, szinte ugyanabban a pillanatban. Egy köpenyes ember bukkant fel előttetek, arcát csuklya takarta, de öltözéke igen jellegzetes volt. Ezernyi csillagként ragyogott rajta az üvegberakás, és az égitestekhez való hasonlat nem volt véletlen. Ha lett volna időtök megszemlélni, ti is felfedeztétek volna, hogy bizony a díszítés egy az egyben az éjszakai égboltot mintázza. Ám erre nem volt lehetőségetek. Az idegen felszólítás nélkül támadásba lendült, ostorával a lábatokat célozva. Ekkor hátatok mögül előbukkant a társa is, ugyanolyan öltözékben, arcát takarva előletek. Kezével egyértelműen az ezüst kulcsaitok felé nyúlt. A végzet kerekei mozgásba lendültek.

Kedves játékosok!
Remélem érthetően fejeztem ki magam, de azért leírom egyszerűbben is, hogy minek kell a posztban szerepelnie. Először is, valamilyen úton módon jussatok el a céhetekhez legközelebb eső városba (írjátok le, hogy melyik), töltsétek el az estéteket, majd ha éjfélt üt az óra, találkozzatok titokzatos támadóitokkal. Harcra fel! Az ellenség semmilyen mágiát nem használ, az egyik támadó azonban ostorral, a másik pedig ökölfegyverrel támad rátok. Óh, és majd elfelejtettem, a csillaglelkek támadásai hatástalanok! Ennek ellenére sokáig úgy tűnik, hogy felül tudtok kerekedni támadóitokon, azonban az egyikük egy kritikus pillanatban megkaparintja egyik kucsotokat! A választás joga a tiétek, döntsétek el, hogy melyik kulcstól váltok meg (ne aggódjatok, lesz lehetőség visszaszerezni)!

Akit legyőztetek, ájultan hever a földön, egyelőre nem jelent rátok további veszélyt. A tolvaj elmenekül, ám ekkor a számotokra legkedvesebb csillaglélek előbukkan, de mindössze csak egy percre. Elmondja, hogy ország-szerete történtek ilyen támadások, a csillaglelkek világa tejesen felbolydult, több kulcsot is elraboltak gazdáiktól. A lelkek, akikhez a kulcsok tartoztak, a csillagok világában ragadtak, valamilyen fekete, pikkelyes tojás-szerűségbe vannak zárva, és nem lehet velük kapcsolatba lépni. Azt is megtudjátok tőlük, hogy magatokon kívül még egy csillagmágusnak sikerült elkapni a támadóját, s csak ti eredhettek a tolvajok nyomába. Hát hajrá!

Szerezzétek meg azt az információt, amire szükségetek van, mindegy hogyan, de szedjétek ki az ájult támadótokból! A nyomok Magnoliába vezetnek, a szervezet pedig úgy hívja magát: Ophiuchus Gyermekei.

Posztotokban térjetek ki arra is, hogy milyen érzelmek kerítenek hatalmukba, mikor elveszik egyik kulcsotokat! Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mit hoztok ki ebből a kétségbeesett helyzetből.
A társaikért való aggódás miatt csillaglelkeitek most 0-24-ben rendelkezésetekre állnak. Csak bírjátok varázserővel!
Egyelőre még nem kell eljutni Magnoliába, csak írjátok le, hogyan tervezitek az odajutást!

Posztolási határidő: október 3.

Dátum: x791. szeptember 19. (hétfő) 24:00
Vissza az elejére Go down
Hoshitsuki Mei
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Hoshitsuki Mei


Hozzászólások száma : 65
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 20.

Karakter információ
Céh: Rendfenntartó Egység (Újraszervezett Mágus Tanács)
Szint: 4
Jellem: Törvényes Jó

Ophiuchus gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ophiuchus gyermekei   Ophiuchus gyermekei Icon_minitimeVas. Okt. 02, 2016 3:53 pm

Este kilenc óra körül Nessa berontott a szobámba. Meglepődtem, ilyet még soha nem csinált, bár a személyiségéből ítélve számíthattam volna rá. Mindkét kezét a háta mögé rejtette el, és hatalmas vigyorral a képén lépett hozzám közelebb.
- Na, mit hozott neked a legjobb barátnőd? – neveti el magát hangosan. Nem tudtam mire gondolni, igazából nem volt se születésnapom, se bármilyen jeles ünnep a hetekben.. így nem is igazán értettem mire fel ez a nagy ajándékozási kedv.
- Szia, Nessa. Öhm.. nem tudom. Mit? – kérdeztem ledöbbent, ámbár kíváncsi pillantásokkal. Éppen az asztalom előtt ültem, és egy levelet írtam a mesteremnek, Nessa egy mély transzállapotból lökött ki a „betörésével”.
- A testvéremmel a szokásos nagytakarítási feladatokat végeztük, amikor hirtelen a kezünkbe akadt egy varázstárgy. Már régóta nem használta senki, és mivel hozzád hasonló személyek nem nagyon jártak a céhünkbe a mestereden kívül, így nem is találhattunk neki gazdát. De most! Amikor megláttam egyből tudtam, hogy örülni fogsz neki. Tessék, itt van! – és azzal a mozdulattal át is nyújtotta az ezüstösen csillogó kapukulcsot. Értetlenkedve bámultam a különös varázstárgy felé, majd óvatosan kivettem Nessa kezéből. Jobban megnézve egy ecset emblémát véltem rajta felfedezni, de nem volt számomra ismerős. A kulcs végigmérése után ismét Nessára néztem, aki még mindig ugyanúgy vigyorgott rám, mint amikor belépett a szobámba.
- Ezt.. ezt most tényleg nekem adod? – kérdeztem hitetlenkedve.
- Természetesen! Nincs más csillaglélek mágus a klánban, használd egészséggel! – kacsint rám a szemüveges lány. Elpirultam egy pillanatra, majd ismét a kulcsra pillantottam. Nagyon tetszett.
- Köszönöm szépen, Nessa. Igyekszem meghálálni. – mosolygok rá vissza kedvesen.
- Igazából lenne valami, amit megtehetnél nekem cserébeee.. – húzza el a mondat végét. Valamiért nem tetszett ez a hanglejtés. – Elfogyott a dugi csokoládétartalékom, és.. már nagyon szívesen ennék egy kis csokit. A városban még nyitva van egy-két bolt.. elmennél nekem, és vennél egy keveset a kedvenc csokimból? – teszi fel a kérdést csillogó szemekkel.
- Hát, persze. Ez a legkevesebb. – válaszolok tömören. A válaszomat már szinte meg se várva, már nyújtotta is át nekem a kedvenc csokoládéjának a csomagolását, hogy könnyen felismerhessem majd a boltban.
- Akkor.. azt hiszem indulok is. – állok fel a székemből, majd vele együtt kisétálok a szobámból, elköszönök tőle, és elindulok a céhépület kijárata felé. Egy durván fél órás séta után az erdőn keresztül sikeresen el is értem Fressia Town határát. Nem voltam ismerős a városban, így talán mondanom sem kell, hogy órákig tartott megkeresni eleve egy nyitva található árust, valamint a csokoládékutatás sem volt az erősségem. De végül meglett, és büszkén kisétálhattam az áruházból a nagy keresés után. Vissza is indultam a főtéren át, a klánház felé. A csendes, vaksötét éjszakát csak a telihold fénye, és a templomóra kísérteties harangozása törte meg. Rajtam kívül egy lélek sem volt a környéken, de mégis úgy éreztem, mintha figyelnének. Óvatosságom jeléül szorosabban kezdtem fogni a zacskót, melyben a csokoládék voltak, valamint a másik kezemet a kulcsaim felé kezdtem mozgatni. Az érzékeim sajnos nem vertek át ezúttal sem. Egy fekete köpenyes férfi jelent meg előttem pár lépésnyire, kezében egy ostorral. Nem tartott sokáig a megjelenése után az sem, hogy támadásba lendüljön. Fegyverével a lábaim felé kezdett csattogtatni, alig tudtam elugrálni a támadásai elől. Egy rövid ideig működött ez a borzalmas „játszadozás”, de mint később kiderült nem volt egyedül. Egy erőteljes ütést éreztem a hátamban, amelynek következtében a fájdalom szétterjedt az egész testemben… egy ugyanolyan köpenybe rejtőzött férfi állt mögöttem, kezein ökölfegyverekkel. Egy gyors mozdulattal kidobtam a kezemből a zacskót, és átcigánykerekeztem egy olyan helyre, ahonnan mindkettejüket jól láthatom. Ahogyan a toronyórára pillantottam, tudatosult bennem, hogy már hétfő van. Kitűnő. Egy tökéletesen begyakorolt mozdulattal leakasztottam az egyik ezüst kulcsomat, és előhívtam egy kis erősítést.
- Tintahal kapuja, megnyitálak! Cetus! – és hű társam már pillanatok alatt ott is termett egy kisebb fényjáték következtében.
- Mi folyik itt, Mei? ~de geso – értetlenkedett Cetus, ám miután látta, hogy az ostoros és az ökölfegyveres férfi is agresszívan nekünk rontottak, már nem volt kérdéses, hogy mit kell tennie. Az ostoros férfi felé egy tintaköpetet küldött, a közelharci társával pedig harcba elegyedett a csápjai segítségével. Az első férfira viszont Cetus támadása hatástalan volt. A csillaglélek mágia mint a kámfor, úgy tűnt el, amikor a támadó testéhez ért. Úgy döntöttem, hogy ez esetben nekem is csatlakoznom kell a harcba. Cetus bátran küzdött a másik férfival, én pedig a szokásos szökdeléseimmel próbáltam kikerülni az ostorcsapásokat, és ezzel párhuzamosan egyre közelebb ugráltam a férfihoz. A harc lefolyása alatt egyre jobban állt a szénánk, a kis csillaglelkem is könnyen ledominálta az ellenfelét, így naivan elkezdtem hinni a győzelmünkben.. de tévedtem. Az ostoros fickó egy ügyes csellel mellém ugrott, és lekapta az övemről Cetus kulcsát. Ennek következtében a harcias tintahal vissza is tért a csillaglelkek világába. Utolsó pillanatában egy kétségbeesett, szomorú pillantást vetett rám. Majd megszakadt tőle a szívem, hiszen még soha nem láttam így őt. A másik férfit bár sikerült kiütnie, a tolvaj mégis hihetetlen gyorsasággal lelépett, Cetus kulcsával együtt. Utána futottam volna, de olyan sötét volt, hogy már az első kanyar után nem láttam merre futhatott. Döbbenten estem a macskaköves útra, fejemet a földre helyezve. Teljes kétségbeesésben voltam. Kik voltak ezek, és miért lopták el a csillagkulcsomat? Nem értettem semmit. De meg kell találnom Cetust. Mély levegőt vettem, próbáltam magam lenyugtatni, de nem ment. Csak dühösebb lettem. Egyre dühösebb. Miután feltápászkodtam, körbenéztem idegesen, és kiszúrtam a földön fekvő férfit. Éppen elindultam volna kikérdezni, amikor hirtelen az egyik kulcsom remegni kezdett, és egy gyors villanás után megjelent mellettem Lupus.
- Mei! Nagy baj van, a fenébe is. K*rva nagy baj! A világon több csillaglélek mágust is megtámadtak, és több csillagkulcsot elraboltak. Kib*szott nagy káosz van a Csillaglelkek Világában! Minden olyan lélek, amelynek a kulcsát elrabolták.. egy fura fekete pikkelyes tojásba került. Az erősebb csillaglelkek még mindig azon vannak, hogy kiszabadítsák őket onnan, de semmi esélyt nem látok rá. Rajtad kívül még egy srácnak sikerült kiütnie az egyik támadóját, a neve Gakuya Hara. Vele is szerződésben állok, onnan ismerem. Most mennem kell vissza.. de a kritikus helyzetet figyelembe véve, a szerződések kibővülnek, így bármikor megidézhettek minket, a nap huszonnégy órájában. De azért túlzásba ne ess kiscsaj.. te se bírnád azt varázserővel. Most pedig ha nem haragszol.. – készült volna az eltűnésre, ám felé léptem, és elkiáltottam magam.
- Várj! Még szükségem van rád egy kis időre. – a farkas kérdően néz rám, nem igazán sejtette, hogy mire gondolhatok.
- Éppen egy olyan személyre van most szükségem.. mint Te.. – a tekintetem teljesen elsötétedett, nem tudtam semmi másra gondolni, csak hogy Cetust elvitték, és hogy valaki ennek meg fogja fizetni az árát. Még soha nem voltam ennyire dühös. Ilyen érzést váltana tehát ki belőlem, ha elvesztek egy családtagot? Nem akarok újra egyedül lenni. A szüleim meghaltak, a nővérem eltűnt, Cetust elrabolták.. elegem van az univerzum mocskos tréfáiból. A kezembe veszem az irányítást. Elindultam a fekete köpenyes férfi felé, és intettem Lupusnak, hogy jöjjön velem. Miután a kábult testhez értünk, biccentettem a fejemmel Lupusnak, aki hálistennek egyből vette a célzást. A szeme megvillant a telihold fényében, majd a férfi teste felé nyúlt és felemelte a magasba.
- Ébresztő, szemétláda. Beszédünk van veled. – a farkasember erős noszogatására megébredt a támadó, ám nem volt hajlandó megszólalni.
- Értem, tehát nem vagy hajlandó együttműködni velünk. Akkor azt hiszem meg kell kérnem Lupust, hogy erősebben fejezze ki a vendégszeretetét. – intettem a vérfarkasnak, aki elvigyorodott. Tetszett neki ez a fajta Mei, akit most láthat. Lupus a földre vágta a férfit, aki fájdalmában felnyögött. Ezután lassan odasétáltam hozzá, és a cipőmmel beleléptem a szájába.
- Ha nem szeretnél beszélni, el tudom intézni, hogy soha többé ne kelljen.. szeretnéd? – a férfi egyenesen belenézett a szemembe, és tudta, hogy nem vicceltem. Egészen ördögien festhettem, ahogyan az eddigi visszahúzódó, félénk arckifejezésem, szépen lassan átvált egy teljesen más stílusba. A szememben felcsillant valami szadista érzelem, a szám pedig mosolyra kerekedett. A férfi teljesen elkezdett remegni. Nem lehetett mondjuk szép látvány, ahogyan egy pszichopata, fehér hajú lány, és egy farkasember mosolyogva nézték őt. Egy kemény fejberúgás után levettem róla a lábamat, és vártam, hogy megeredjen a nyelve. Így is lett.
- Kérlek.. állj! Beszélek.. BESZÉLEK! A kulcsod bizonyára Magnoliában van, az Ophiuchus Gyermekei nevű szervezet vagyunk. Több csillagkulcsot elraboltunk az országban.. de.. de ha oda mész téged is meg fognak ölni. Nem lehet minket megállítani… - hadarta el az információkat a férfi. Sajnos nem nyerte el a tetszésemet a közlésének módja, és még mindig elégtételre vágytam Cetus szomorú tekintete miatt. Lupusra pillantottam, és elmosolyodtam. Ő értette mire gondolok, de azért megerősítettem szóban is.
- Játssz el vele, kedved szerint. De siess.. indulnunk kell. – fordulok meg, és elindulok az elejtett zacskó felé, amiben Nessa csokoládéja volt. Közben a férfi kínkeserves szenvedését hallgattam, és azt ahogyan Lupus élvezettel marcangolja szét a testét. Ez az egész.. sokkal jobb hangulatba hozott engem, de még nem volt elég. Teljesen kifordultam magamból, még soha nem éreztem ilyen mélyről származó dühöt. Viszont attól tartok ez addig nem fog elmúlni, míg meg nem találom Cetust. Amit teszek az nem helyes.. de egészen más megvilágításba került az egész életem most, hogy csak így egyszerűen megfosztottak az egyik szerettemtől. Lupuson látszott, hogy nagyon tetszett neki amit lát. Talán pont ilyen gazdára vágyott volna? Nem tudhatom. Most az sokkal fontosabb, hogy ki kell találnom, hogyan jutok el Magnoliába. Lupust visszaküldtem, miután eltüntette a testet, és elindultam a klánház felé. Eltűnése előtt megemlítette, hogy bármikor szükségem van rá.. csak szóljak. Ezek után gyorsan össze akartam pakolni minden szükséges felszerelést, ami kelhet a magánakciómra. A terveim között az szerepelt, hogy miután felkészültem, visszasietek a vasútállomásra, és az első induló vonattal elindulok Magnoliába. Egyszerű, és nagyszerű ötlet. Ha minden igaz, ott majd összefutok azzal a Hara nevű fiúval. Talán vele ketten majd elegek leszünk, hogy leverjük ezt a szervezetet. Ha pedig nem… akkor is mennem kell. Cetus miatt meg kell tennem.
Vissza az elejére Go down
Gakuya Hara
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Gakuya Hara


Hozzászólások száma : 47
Aye! Pont : 0
Join date : 2016. Jun. 04.
Tartózkodási hely : Valahol egy könyv társaságában.

Karakter információ
Céh: Soaring Griphon
Szint: 1
Jellem: Kaotikus Jó

Ophiuchus gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ophiuchus gyermekei   Ophiuchus gyermekei Icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2016 7:00 pm

A folyosón a könyvtár felé tartottam, amikor egy kicsit elbizonytalanodtam magamban. - Ma is olvasással akarom tölteni az estém? Jó muri, de nem csinálhatom ezt mindíg. -
Ezzel az elhatározással felsiettem a szobámba, rendbe szedtem magam, majd elindultam lefele. A kapi előtt felcsatoltam a sítalpakat, -megtanultam, hogy állandóan megidézni a csillaglelkeimet a lejutáshoz haszontalan és fárasztó, mivel újra meg kell idéznem őket, amikor vissza akarok jutni - majd leszáguldottam a már bejáratott utamon. Amikor leértem a hegy aljához lecsatoltam a sítalpakat, majd elrejtettem őket egy bokorban, hogy majd felfele menet felkaphassam őket. Kicsit féltem legurulni, mert a környező falvak fénye nagyon halvány volt, de a hó fehérsége miatt, csupán egy pofára eséssel, nyaktörés nélkül leértem. Shirotsume fele vettem az irányt, út közben próbáltam nem pofára esni. Kicsit félelmetes volt este minden fényforrás nélkül. Azóta, mióta rátaláltam arra a kísérteties házra, nyomaszt, ha egyedül kellett sétálnom a sötétben. Sietve megfogadtam magamban, hogy legközelebb nem érdekel, ha fárasztóbb, de megkérem az egyik csillaglelket, hogy vigyen le. Örömmel vettem, hogy Shirotsume fényei egyre közeledtek, észrevétlenül is gyorsítottam még egy kicsit a tempómon. Mikor beértem a város fényei közé, minden félelmem hirtelen elszállt. Mint amikor egy pilangó libben fel egy virágról.  Beültem egy kis, kertes étkezdébe, ahol egy kedves arcú, molettebb asszonyság szolgált ki. Miután megvacsoráztam, elindultam egy sétára a városban. Annak ellenére, hogy már jóval elmúlt alkonyat, Shirotsumeban nem állt meg az élet. Egész sok ember az utcán kóválygott, főleg szerelmespárok. Leültem a helyi templom elé, megcsodálni a rózsaablakokat, amikor is éjfélt ütött a harang a toronyban. Abban a pillanatban, hogy elhallgatott az utolsó harang is, valaki rámvetette magát hátulról. Megpróbálta lecsatolni a kulcsain az övemről, de én gyorsabb voltam nála és elkaptam a kulcsokat.
- Kisróka kapuja megnyitálak, Vulpecula !- A kis csillaglélek barátom azonnal elkezdett körvonalozódni, majd megszilárdulni.
  - Lennél olyan kedves, hogy segítesz és leégeted a képét?! -
- Miért? Ki ő? Miért olyan, mint az égbolt? - Az utolsó kérdése, nekem is felkeltette az érdeklődésem. A férfi ruháját, mintha az éjszakából szőtték volna. Kicsit elkalandoztam, amiből az keltett fel, hogy Vulpecula tűzgolyója az ismeretlen férfi mellkasának csapódott, aki erre még csak meg se hőkölt. Rávetette magát a kis rókára, majd kegyetlenül püfölni kezdte. Hihetetlen harag támadt bennem. A férfi mögé léptem, amíg a földön volt, majd erősen fejberúgtam, aki ennek hatására elájult, de Vulpeculának, már csak a csillogó eltűnését láttam. Ekkor, valaki hátulról megrántotta az övem, és le is kapta a kis róka kulcsát. Mikor hátrafordultam, már csak a hátát láttam egy ugyan olyan ruházatú embernek, mint akit kiütöttem, eltűnni egy bokorban a templom mellett. Oldalára kard aggatva. Utána eredtem, de sehol sem találtam. Visszaszaladtam az előbb kiütött férfihez, majd ráültem, és így vártam, hogy felébredjen. Így csendesen és frusztráltan üldögélve, egyszer csak elkezdett körvonalazódni a levegőben valami, mint ahogy a csillaglelkeim szoktak. Reménykedni kezdtem, hogy Vulpecula az, de nem volt rá sok esély, majd mikor megjelent Pegasus, minden remény szertefoszlott.
- Gakuuuuyaa!! Nem hiszed el mi történt! Az egész csillagvilágban káosz uralkodik. Megjelentek ezek a pikkelyes tojások. Világszerte loptak el csillagmágusoktól kulcsokat, majd amely csillaglelkek kulcsait elemelték, belekerültek egy ilyen furcsa tojásba. Senki sem tudja, mi történik, sem tudja kinyitni a tojásokat, még a 12 zodiákus sem! Segítened kell. Talán a fickóból ki tudunk szedni valamit! - A szomorúság helyét átvette a féktelen düh. Hogy képzelik, hogy bántják, az én drága barátaim. A szemeim kicsit bepárásodtak, amit próbáltam palástolni. A fickó megmozdult, majd kezdett ébredezni.
- Na ide figyelj! Most azonnal elmondod, hol vannak a barátaim, vagy Pegasus kitapossa a beledet is! Elég hatásos voltam, mert azonnal megeredt a nyelve.
- M-Magnóliában van a bázisunk. A nevünk Ophicus gyermekei, de nem tudtok minket megállítani. Ha odamentek, csak megöletitek magatokat! Ennyi elég is volt, még egyszer fejbevágtam, majd otthagytam.
- Pegasus, ha megkérlek elvinnél Magnoliába? Mint te is látod elég sürgős.
- Persze, megértem... Most félre kell raknom a félelmeimet. A többiekkel megegyeztünk, hívj minket amikor csak szükséged van ránk. Ez a mi érdekünk is.
- Rendben, köszönöm. -
Vissza az elejére Go down
Ultear
Mesélő
Mesélő
Ultear


Hozzászólások száma : 105
Aye! Pont : 30
Join date : 2015. Dec. 21.

Ophiuchus gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ophiuchus gyermekei   Ophiuchus gyermekei Icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2016 4:54 pm

Mei nélkül folytatjuk. Gakuyának ez két körnek fog számítani.

Gakuya, a nyomok Magnoliába vezetnek, nincs más dolgod hát, mint követni őket. Pihenjet egy kicsit, ha jellemeted és lelki állapototk engedi, hiszen lehet, hogy még szükségeted lesz az erőtödre. Ha nem is veszel ki magadnak egy szobát, vagy pihensz a céhetedben, a vonatúton (vagy Pegasus hátán) mindenképp szundíts, majd juss el a városba, és fogj nyomozásba. Kérdezősködj a a városban a csillagmágus támadásokat illetően, gondold ki, hogy mit tehetsz, hogy visszaszerezd társad.

Kora délután egy békésnek tűnő lakónegyedbe jutsz. Egy szőke, kék szemű kislány színes krétákkal épp az aszfaltra firkál, közelebb érve azonban azt is megláthatod, hogy mégis mit alkot. Meglepő pontossággal felrajzolt csillagképek díszítik az utcát, és köréjük gyermeteg rajzokkal egy jelképes rajz a hozzájuk tartozó csillaglélekről. Eredj vele beszélgetésbe, ami során elmondod neki, hogy csillagmágus vagy. Erre a kislány teljesen feldühödik, rabszolgatartó, gonosz alaknak nevez, bármit is mondasz, nem tudod leállítani. Folyton azt ismételgeti, hogy a csillag-istenségek elnyomója vagy, és hogy büntetést érdemelsz, sőt halált is. Végül sikítozni kezd, és pici ökleivel rád támad, majd szülei is megjelennek az egyik házból, és házkörüli eszközökkel rontanak neked. Egyszerű emberek, és nem lenne tanácsos ellenük csillagmágiát használni, viszont jobb lenne mielőbb lerázni őket. Nem sokkal távozásod után azonban újra megpillantod őket, hoszú kabátjuk alól pedig fekete csillagos köpeny kikandikálását veszed észre.

A nap már lemenőben, és a család szorgos léptekkel érkezik a városközpont felől, figyelve arra, hogy lehetőleg senki se lássa meg őket. Valaki más is csatlakozik hozzájuk, mikor már kikerülnek a belváros forgatagából. Ugyanaz a köpeny, a mozdulatai is ismerősek; bizony a kulcstolvajjal van dolgod. Egy hatalmas kúria felé haladnak, libasorban befordulva egy fa mellett. Mielőtt azonban cselekednél, hirtelen eltűnik mindenki. Az egyik pillanatban még a kúria felé szaladnak - pontosabban egy hatalmas törzsű fa irányába, ami a kerítésen kívül nyúlik a magasba - a következőben pedig, a fától mindössze fél méterre, eltűnnek. Ha próbálkozol egy ideig, te magad is meglelheted, és beléphetsz a trükkös térmágiával létrehozott járatba, ám addigra már teljesen besötétedik. A következő pillanatban már a kúria mögött elterülő kertben találod magad, a kintivel teljesen megegyező fa tövében. Még senki sem vett észre, de úgy tűnik, valami szertartásba botlottál.

Tőled mindössze ötven méterre már megkezdődött a rituálé, és bizony nagy a túlerő. Talán ötvenen vannak, fekete köpenyben mind, egy oltárt állnak körbe, ahol egy szépséges, türkizkék hajú és szemű nő vezeti az eseményeket. Felemel egy ezüst színű kulcsot, és kettétöri. Hatalmas energia szabadul fel, az egész a nő nyakán lógó, köves berakású aranykulcs felé áramlik. A hívek mintha valami extázisba kerülnének, de a te szíved megszakad. Tudod, érzed, hogy nem a te kulcsodról van szó, de a fájdalom, ami belédhasít emberfeletti. Nem messze az állványtól egy ezüstszínű kulcs van egy emelvényen, és valószínűleg csak arra vár, hogy megsemmisíték. Ekkor a nő megszólal.
- Testvéreim! Újabb szent csillaglelket szabadítottunk fel a csillagmágusok elnyomása alól, azonban utunk még nem ért a végére! Újabb lélek vár felszabadítsára, hát kántáljatok, és imádjátok az isteneket!
Kitárja karjait, majd megindul az újabb kulcs irányába...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ophiuchus gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ophiuchus gyermekei   Ophiuchus gyermekei Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ophiuchus gyermekei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Magnolia-
Ugrás: