KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kes - Youto

Go down 
SzerzőÜzenet
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes - Youto Empty
TémanyitásTárgy: Kes - Youto   Kes - Youto Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2016 5:42 pm

Így neveld a madarad
Mágia tanulás.

Végeztem egy munkával, amiben segítségemre volt egy fiatal mágus. Aki még csak kezdő volt és nem ért sokat azonban némiképp hasznosnak bizonyult. Ahogy betértünk egy fogadóba elváltak az útjaink én az egyik asztalhoz ültem ő meg ment a dolgára. Talán be akart számolni valakinek a sikeréről. Nem sokkal ahogy elment Raven meg szólalt.
- Láttad? Láttad milyen mágiát használt? -
- Igen láttam. – Mondtam egyszerűen. – Rúna és tároló mágia a nevük. És a tudás erejét használja. – Kezdtem el a magyarázatott. Láttam hogy nagyon érdekli az egész. – Mi az? Csak nem meg akarsz tanulni varázsolni? –
- De! – Kiáltotta hangosan.
- Nyugi. – Mondtam neki, miközben befogtam a csőrét. – Ha tanulni akarsz akkor el kel döntened milyen mágiát is akarsz tanulni. – Magyaráztam el a helyzetet. –Ha ez megvan akkor már csak egy tanár kell vagy egy könyv amiből meg tudod tanulni az alapokat. – Fojtattam az oktatást.
- Értem. – Nyugtázta Raven. – Szóval olyat választhatok ami tetszik? Igaz? –
- Majdnem. Attól függ milyen mágiával vagy kompatibilis. De általában ez nem sokott gondot okozni. –
- Jó. És nem baj ha nem olyat választok mint a te mágiád? –
- Nem. Én Fémalkotó mágiát használok. Aminek a lényege a fémek meg értése, szétbontása és használata.Ami inkább emberi mágia és nem egy kismadárnak való. – Magyaráztam el neki a mágiám lényegét. De láttam rajta hogy ő inkább a rúna mágia után érdeklődik. Mivel a szemével abba az irányba nézett, amelybe nem rég elment a rúna mágus.
- És nehéz a mágiatanulás? – Érdeklődött lebiggyesztett fejjel miközben az egyik lábával az asztal deszkáját piszkálta.
- Nem. – Mondtam ki a lényeget. Mire ő felkapta a fejét. Látszott rajta hogy örül neki. - Szóval milyen mágiát akarsz tanulni? – Kérdeztem tőle de már tudtam a választ.
- Ha lehet akkor Yuto mágiáját. Mert az a tudás mágiája és én sokat akarok tudni. – Mondta széles mosollyal a csőrén.
- Rendben van akkor már csak egy tanárt kell szerezni, aki meg tanít neked mindent. –
- Tényleg? – Kérdezte hatalmasra tágult szemekkel.
- Igen. – Mondtam neki. Mire ő elkezdett ugrálni és a szárnyával verdesni örömében. Még szerencse hogy a fiú akire várni kellet pont akkor jött vissza. Meg látott minket és egy intéssel köszönt. Én viszonoztam a köszönést. Amit követően a kezemmel jeleztem hogy fáradjon közelebb. Amit meglepetten fogadott de azért jött. Oda lépvett z asztalhoz.
- Helló. – Köszönt illedelmesen.
- Helló. Lenne számodra egy megbízásom Youto. Ami nem nehéz de jól fizet. Érdekel? – Kérdeztem meg tőle.
- Tényleg? –
- Igen. –
- És mi lenne az? –
- Raven meg akarja tanulni mágiát használni. Őt kéne megtanítanod. Cserébe persze gyémántot kapsz. – Mondtam el neki a feladatot.
- Rendben. De még nem vagyok valami képzett. Sóval ne várjon tőlem túl sokat. – Szerénykedett a férfi. Azonban annyit tudott amennyit kellet. Így legalább Raven is meg nyugszik. És ha az alapokat megtanulta, akkor majd veszek neki egy könyvet ami. Segít a továbbiakban. Azonban ez még várhatott. Youto és Raven az asztalnál elkezdték a tanulást. Szépen nyugodtan. Először jöttek a rúnák meg ismerése és meg értése. Aztán a szövegalkotás. Pár óra múlva már a kis tollas is képes volt meg érteni a rúnákat. Még pár óra és ment nek az egész. Igaz a tanulással elment a nap de akkor is meg volt. Én meg kifizettem a tanárt. Bár nem kért valami sokat az egészért.


Raven meg tanulta:
- Rune Script / Rúnaírás /
Archive Magic /Archívum mágia/


Kes költ: 10.000 gyémánt
Vissza az elejére Go down
 
Kes - Youto
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: