KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Titánok harca

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Meido
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Meido


Hozzászólások száma : 75
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Dragon Fang céhépület

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 7:21 pm

//Itt az idő, hogy megmutassuk, milyen az, amikor két titán visszatér... és harcol!//

Helyszín: Erdő, fene tudja hol merre.
Ellenfelek: Dead Shadorick vs. Zariiin Meido

Talán igaza volt a mesternek azzal kapcsolatban, hogy nem kellene egyedül küldetésre mennem, elvégre a tapasztalt öreg róka biztos bejárta már azt az utat, amire sok újonc még csak most lépett. Annyi baj legyen, az ember a saját hibájából tanul, ahogy a mondás is tartja. Nem szeretem a mondásokat, de ha kudarcot vallok, akkor lesz mibe kapaszkodnom. Bár az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem akarok kudarcot vallani.
A küldetésfalon az állt, hogy pár banditát kell elintézni, akik vándor kereskedőkre támadnak a közeli erdőkben. Pontos helyszín nem volt megadva, de miért is lenne? Többször ugyan ott ők sem csapnak le, mert különben a hadsereg sem hagyja szó nélkül és rájuk küldenek egy ezredet. Ezért mi nem kapnánk pénzt, szóval jobb lesz az nekünk, ha mi magunk intézzük a feladatot.
És most itt vagyok az erdőben, fene tudja hol, utat, vagy ösvényt már rég óta nem találok, nagy valószínűséggel eltévedtem és csak körbe körbe megyek. Ez a gondolat roppant félelmetes, így nem is járatom a fejemben, egyedül csak a cél lebeg a szemem előtt, no meg az a kis aprópénz, amit a sikeres küldetésért kaphatok. Sajnos kifogyott már a legtöbb anyagi tartalékom és lassan ennivalóra sem lesz elegendő pénzem. A többiek nem értek rá, de sebaj, annyi ideig sem kell vacakolni, amíg elosztjuk a kis jutalmat.
Az erdő szokatlanul nyugodt. Állatokat nem láttam semerre, bogarakat is csak elvétve. Lehet most minden az avar alatt lapul az éjszakára várva, az erdei állatok többsége akkor aktív igazán.
A fák lombjai között a fény csak részlegesen tud áthatolni, a sötétedés itt sokkal gyorsabban zajlik le, de minden esetre azt nem akarom kivárni, hogy rám lessen a hold, ki tudja miféle teremtmények járnak erre akkor.
Túlságosan lefoglal a lombok bámulása, nem figyelek a lábam elé, így egy kiálló gyökérben megbotlok és hanyatt esek egy nagyobb levélkupacba. Pár kósza levél bejut a felsőmbe és szúrni kezdi a domborulataimat, de nincs probléma, felkászálódok és kihalászom a kis csínytevőket.
Amint megvoltam a leporolásommal, megint el kellett gondolkoznom, hogy merről is jöttem az előbb, de a gyökér állásából végül is gyorsan rájöttem és indultam is tovább, de akkor neszt hallottam magam előtt olyan tíz méterre. Gyorsan beugrottam a legközelebbi fa mögé és elkezdtem hegyezni a fülem, plusz kihajoltam és fürkészni kezdtem a tájat mozgás után kutatva.
Egy bokor sistereg, levelei hullani kezdenek a mozgolódástól, majd egy ember mászik ki belőle, vagy mögüle, nem is tudom megállapítani.
A testalkatából ítélve férfi lehet, a ruhája szakadt, mocskos. Már legalább egy perce figyelem a fa mögül, mióta előjött, de azóta mintha kővé dermedt volna, nem csinál semmit, csak lesi maga alatt a földet. Összeráncolom a homlokom és eldöntöm, hogy közelebb megyek.
Gyorsan megteszek a férfi irányába olyan négy métert, de ügyelve arra, hogy ne keltsek zajt. Ismét egy fa mögött húzódok meg, s csak ekkor hallom, hogy az illető mintha morogna, vagy nyögne, minden esetre furcsa hangot ad ki és pozíciója azóta sem változott. Egy hirtelen ötlettől vezérelve kilépek a fa mögül, mire ő észrevesz és rám néz. Így közelebbről megnézve olyan, mint aki már vagy egy éve nem is látott vizet meg kádat. Az arca pedig fáradt, beteges.
- Jól van, uram? - kérdezem meg halkan, mire elindul felém, de válaszra nem méltat.
Megijedek, hátrálni kezdek, de erre ő is gyorsítja a lépteit, pár másodperc múlva már szinte ott áll előttem. Vicsorít egyet, aztán eltátja a száját, mint a kutyák támadás előtt. Miközben feje felém tart, hogy valószínűleg megharapjon, nagyon gyorsan átvillan az agyam, hogy nem barátkozni akar, de cselekedni nincs időm. Szerencsémre megint a lábam alá kerül egy gyökérke és eldőlök. Nem bír megharapni, én meg amint földet érek, máris iszkolni kezdek az ellentétes irányba.
~ Ez meg mi lehet? Az az ember biztos nem bandita volt. ~ Megállok, hogy kicsit kifújjam magam, közben sűrűn tekintgetek a hátam mögé. Meg kell hagyni, igazán félek. Félek, mert egyedül jöttem el erre a vacak küldetésre és az erdő, amit az imént csodáltam, most egy hatalmas labirintus számomra, nem tudom hogyan juthatnék ki innen. Össze kell szednem magam. Én vagyok Zariiin Meido a Dragon Fangból, büszkeséget kell mutatnom ás bátorságot.
~ Bárki is ez, ha engem megtámadott, másokat is meg fog. ~ Gondolom, majd visszafordulok és most már biztos tudattal részt veszek a "játékban". Le kell győznöm, és le is fogom győzni és ebben Lisa is segíteni fog, erre mérget veszek.
Mintha a szemem előtt Lisa vigyorgó arca jelenne meg, egy pillanatra elbambulok, de megrázom a fejem és visszatérek a teendőhöz. Meg kell keresnem az iménti férfit és ha máshogy nem, ártalmatlanítom és beviszem egy őrsre...
Alig fejezem be a gondolatmenetemet, léptek hangját hallom a közelből. Nem tudom kivenni, hogy merről, csak azt, hogy egyre hangosabb, ezek szerint felém közeledik.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 10:40 pm

Sötét és hideg éjszaka. Az erdő minden egyes nesze idegölő tényezőként hat rám. Az éjszakai bagoly hangja egyre csak hangosabb és hangosabb. Talán állattársaihoz beszél. Nem tudom, ám nagyjából húsz perc után huhogása alább hagy. Ekkor azonban egy újabb hangforrás veszi át helyét. Tücsökciripelés zavarja meg fülemet. Bár egy-egy ilyen kis állatka által keltett zaj, még nem olyan nagy baj, a madárral együtt veszélyes fegyvernek tekinthető. Nem telik sok időbe hangos szárnysuhogásokra lettem figyelmes. Az éjszakai vadászok mind felszálltak és zsákmányra éhesek. A tücskök, talán a számukra veszélyes állatok miatt hallgatásba borulnak. Hosszú percekig nyitott szemmel merengek a semmibe. Már órák óta itt vagyok ebben az erdőben, ám ilyen aktivitást még nem mutatott. Bár úgy gondoltam gyorsan áthatolok ezen az erdőn, az ki fogott rajtam. Valami furcsa dolog miatt eltévedtem. Végül ezen a helyen megpihentem, majd jött a hideg és végül a zajok.
Az idegeim már nem bírták, cselekednem kellett. Majd, hogy nem önkívületi állapotban álltam fel a földről. Felkészültem az átváltozó mágiára, nem olyan rég tanultam meg, ám elég sok hasznát veszem, így eléggé belejöttem a dologba. Testem valamivel nagyobb lett, derekam kiszélesedett és egy kis pocakom is nőtt. A testem minden részén szőrzet jelent meg, kezem helyén egy medvemancs volt látható, körmök helyett karmokkal. Miután végeztem az átalakulással pár pillanatig még megcsodáltam magamat. A medve teste sokban különbözött az emberétől, ennek ellenére én mind a két bőrben jól éreztem magam. Hiszen, mind a két alakban magasan az emberek átlagos mérete felett állok. Rövid elmélkedés után nem emberi torkomat megerőltetve egy kiáltást hallattam. Belesűrítettem minden dühöm és elégtelenségemet az erdővel és annak lakóival kapcsolatban. A hang több élőlényt megrémisztett és hallgatásra kényszerített.
A medve, bár barlangban él, az erdő lakói közt is nagy tekintélynek örvendhet. Bár, könnyen lehet, hogy csak a hangomból rájöttek, hogy én olyan vagyok, amit jobb elkerülni. Minden élőlény ösztönei arra hajtanak, hogy hallgass, ha valami nálad nagyobbal kerülsz szembe. Én pedig bizony jóval nagyobb és erősebb vagyok a legtöbb állatnál. Végül minden elhallgatott. Ha csak addig is, amíg elaludtam, de csend volt. Nyugodt álmom volt, hála a kis akciónak, ám reggel rossz előérzettel keltem.
Nem tudom pontosan mi lehetett az a dolog, amitől megrémültem, talán más emberek is lennének erre. Nem hiszem, csak nekem szokott ekkora istentelen pechem lenni, hogy egy ilyen helyen tévedek el. Biztonságom érdekében a föld alatt rejtőző hullákat visszahívtam az életbe. Kérésemre négy aszott és büdös test bukkant elő a föld alól. Minden bizonnyal nem pár napos hullákat élesztettem újjá, talán ők is eme erdő áldozatai lehettek. Nem vagyok itt, olyan rég óta, hogy bármit is mondhassak annak élővilágáról.
A négy halott lelket elküldtem felderíteni a környéket. Hosszú és nyugodt órák után végre egy kis érdemleges dolog is történt. Az egyik szolgám arról tett jelentést, hogy embert lát. Talán ő volna az, aki miatt rossz érzésem lett, nem tudom. Minden esetre hidegvérrel adtam ki a likvidálására szóló parancsot. Nem hiszem, hogy ő más lenne a többi embertől, ő is elítélne sötét mágiám miatt és rideg jellemem miatt. N3em is hibáztatom őt, hiszen mindenféle gondolkodás nélkül döntöttem el, hogy itt és most mindent megteszek a halála érdekében. Jobban mondva nem én, hanem a halott test.
A halott újabb jelentést tett, a lény megúszta a csapását. Nem volt ebben semmi meglepő, hiszen szolgáim többsége igen lassú, akár csak a felfogásuk. Mégis, valamiért nyugtalanított a dolog. Talán valóban lenne félnivalóm tőle, vagy csak vaklárma az egész. Félelmem végül eluralkodott rajtam és azonnal elindultam a halott szolgám és ellenem vélt irányába. Lassú és nyugodt léptekkel haladtam, akár csak frissen riadoztatott három aszott testem. Mind a négyen különböző irányból érkeztünk, így nem volt nagy valószínűsége, annak hogy tudná, a főnök merről jön.
Megérkezvén a célállomásra igen meglepő dolgot veszek észre. Ellenfelem, akitől reggel még rettegtem, nemrég pedig az enyhe félelem járt át, egy nő volt. Talán a sors játszadozik velem, vagy én magam lennék ilyen gyáva. Nem, az egyetlen dolog, amitől félek az a holtak által rám kiszabott bosszú, amiért rabszolgaként használom őket. A lányra csak egy rövid pillantást vetek, majd egy félkört írok le testemmel és egy nagyobb fa felé közelítek. A hölgy társaságát és szavait tulajdonképpen semmibe veszem.
A kiszemelt fára játszi könnyedséggel jutok fel, majd onnan a kis csapatomra és az élő emberre is letekintve megszólalok.
- Végezzetek vele! – Szóltam a szolgáimnak, mire azok a nő felé fordulnak és nem túl jó kedvvel indulnak el irányába.
Vissza az elejére Go down
Meido
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Meido


Hozzászólások száma : 75
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Dragon Fang céhépület

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 5:07 pm

A zaj megsokszorozódott, s immáron a négy égtáj felől hallottam a közeledéseket. Mérhetetlen pánik kezdett el uralkodni a testem felett. A lábam elkezdett remegni, és az arcom talán holtsápadt is lett. Ezt nem tudom biztosra, csak éreztem, hogy megáll bennem az ütő. De nem, nem szabad most összekuporodnom a földön és várni az ítéletet, nekem kell meghoznom azt, vagyis jobban mondva nekem és Lisának.
Alig egy percen belül meg is érkezik félelmem megtestesülése négy alak személyében. Az, hogy mind a négyen másik irányból jöttek, csak jobban nyomta az ijedtségem súlyát. Hárman közülük ugyan olyan "halottiasan" néznek mint, mint az előző furcsa ember, aki megpróbált megharapni. De a negyedik a kakukktujás, habár ő sem egy átlagos ember alakjában van jelen, mégis sokkal barátságosabb a kinézete, mint a másik háromnak.
- Anoo~ - kezdek egy kis gügyögéssel, mert nem is igazán tudom, hogy mit mondhatnék, a szavak egyszerűen nem jönnek elő a számból. A fehér kabátos emberre nézek és hozzá intézem a szavaim.
- Én egy mágus vagyok a Dragon Fangból, banditákat keresek... Esetleg tud róluk valamit..? - próbálom oldani a feszültséget, ami lehet, hogy csak az én oldalamról az, elvégre nekik nagyon nincs okuk a félszre. A férfi nem válaszol nekem, csak egy sanda pillantást vet rám, majd egy fához lép és felmászik rá. Gyorsan fönt van a pár méteres magasságban, majd újra szemügyre vesz. Közben a három fura alak meg sem mozdul, csak les maga elé, vagy éppen rám. Nem tudom mi lehet velük, mintha utasításra várnának...
- Végezzetek vele! - szólal meg a fán lévő férfi parancsoló hangnemben. A francba, kellett nekem pont erre gondolni, le kellett volna kopognom. A három furcsaság, szinte egyszerre indult meg az irányomba, lomha lépésekkel.
Nem hiszem el, hogy a férfi ilyen nemes egyszerűséggel a halálba küldene engem mindenféle értekezés nélkül, de nincs mit tenni, ha ezt akarja, a harcot tényleg nem lehet elkerülni...
~ Lisa, segíts..! ~

Flashback a múltba*
- Miért akarják megszüntetni az árvaházat? Ez nem lehet igaz, tisztelendő úr, kérem tegyen valamit!
- Sajnálom Meido, tudom, hogy sorsodon viseled a gyerekek jólétét, de nem tehetek semmit.
- Valahogy csak meg lehet akadályozni! Maga biztos tudja hogyan lehet, hogy megmaradjon a ház, az árvák nem kerülhetnek az utcára! Ha máshogy nem, bérlek valahol egy kis viskót és mindannyian ott fogunk élni..!
- Valóban ilyen elszánt vagy?
- Igen.
- Egy mód talán mégis van...*

~ Itt vagyok királylány, nem kell betojni..! ~ Áhh, na végre, újra a szabad levegőn, de szabadabb lenne, ha ez a hullagárda nem engem akarna megenni. Háh, ahhoz korábban kell felkelniük a szemeteknek, hogy engem le bírjanak győzni!
- Ex-Quip Gun magic! - mondom, mire a kezemben megjelenik a jól bevált pisztolyom. Vetek egy gyanús pillantást a fán terpeszkedő majomra, aki úgy tűnik nem elég érett még, hogy lemásszon onnan. Sebaj. Ha ezeket a járkáló lepratelepeket elintézem, ő jön soron.
Gyorsan elvetődök a két legközelebbi zombi irányába és egy bukfenccel elgurulok közöttük, majd a manőver után átmegyek térdelésbe és a fegyveremet célra tartom. Két lövést adok le a jobb oldali dögbe, de az látszólag fel sem fogta, hogy meglőttem. Hátrálni kezdek, be egy kisebb bozótosba, ahonnan szintén két lövéssel kommentálom, hogy a zombik követnek. Most a másikra lövök, aki lövök, akinek hálásnak ellőttem az egyik fülét és kilőttem a jobb szemét, de csak nem akar meghátrálni.
~ Nem jó, hagyományos lőszerrel nem megyek semmire. ~ gondolom, majd felállok és a bal oldalinak a mellkasát fogom célkeresztbe.
- Mad Shot! - - kiáltom, mire a fegyver csövéből egy lángcsóva csap fel és egy tűzgolyó csapódik a zombiba. Egy nagy robbanás közepette aztán pedig el is múlik ebből a világból.
De figyelmetlen vagyok! Nem néztem, hogy a másik merre kószál és most akármerre nézek, nem látom sehol, ám hirtelen valami húzni kezdi a hajam. Amint oda fordulok, látom, hogy nem is más, mint az előbbi mocsok dög, akinek úgy tűnik bejönnek a szép szőke fürtjeim. Nagyon ajánlom neki, hogy ne próbálja megenni a hajam, mert attól mérges leszek!
Megránt a hajamnál fogva és seggre ülök a földön, mire a zombi rám akarná vetni magát. Nem szeretek pár méteren belül lőni ezzel a technikával, mert nekem is bajom eshet tőle.
Gyorsan elhasalok, majd a zombi fejére célzok, hogy a robbanás minél távolabb legyen tőlem. Meghúzom a ravaszt, majd hallom is, ahogy a robbanás egy pár másodpercre elveszi a hallásom és helyette csak az üres zúgás marad.
Na, két mocsok kipipálva, jöhet a másik kettő.
Visszacsörtetek az előző kis helyszínre, ahol azt látom, hogy a fickó már lemászott a fáról. Tapsoljuk meg!
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:20 pm

A félelmem a nő láttán azonnal elillant s az izgalmam is kezdett alább hagyni. Miután kiadtam a parancsot a támadásra a tekintetem az égre emeltem. Minden hangot megpróbáltam kizárni a fejemből és csakis a színtiszta kék égre koncentráltam. Miután ez sikerült gondolataimba mélyedtem. Tulajdonképp miért is akarok végezni a lánnyal, talán mert megtudta a mágiám rejtélyét vagy talán azért, mert találkozott szolgáimmal. De miért most agyalok ezen, amikor már kiadtam a parancsot a kivégzésre. Ekkor a fejemben mintha egy másik én szólalt volna meg, nem értettem pontosan mit mondott. Mivel nem akartam hülye lenni, úgy döntöttem inkább megnézem, hogy állnak szolgáim. Tekintetem a kis harctérre vetetem, ahol legmélyebb megrökönyödésemre nem az várt, amire számítottam. A fiatal lány nem feküdt a vérben, miközben szolgáim a testét rágcsálják. A lányt nem is láttam, ráadásul két szolgám is elcsatangolt. Talán a lány gyorsabb, mint gondoltam vagy esetleg nem teljesen volt alaptalan félelmem. Talán neki is mágikus képességei volnának, vagy ami számomra még elképzelhetetlenebb ekkora fizikai erővel rendelkezne. Nem tudom, minden esetre most már beállok a sorba szolgáim mellé.
A testem megmozdítva leugrottam a fáról és lassú léptekkel indultam meg a két halott szolga felé. A gyorsabb találkozás érdekében a másik kettő is felém közelített. Mikor már alig fél méter volt a távolság hármunk között mind megálltunk és háromszöget formálva vártunk egy ideig. Nem tudtam mit csinálnak szerencsétlen szolgáim, hiszen rég végezniük kellett volna már. Az átkozott nő nem lehet olyan erős, hogy ne bírjanak vele, hiszen létszámfölényben vannak, s fájdalmat se éreznek. Mi más kéne még nekik, hogy egy ilyen gyenge és védtelen nővel végezni bírjanak? Dühöm nem akart alább hagyni, nem tehettem mást, kénytelen voltam levezetni valahogy a dühömet, jobb orvosság nem volt rá, mint tulajdon szolgám. Miután az egyiknek megfogtam a fejét és igen erősen elkezdtem szorítani azt, észhez kaptam mit is csinálok. Nem az zavart, hogy egy valaha érző lényt bántok, hanem az, hogy evvel saját erőm csökkenteném. Ekkor aztán egy fához közelítettem, nem emberi alakban. Medvévé alakulva elkezdtem kidönteni a fát, majd miután már végeztem a fa kidöntésével magamhoz tértem. Mégis mit művelek, olyan vagyok, mint egy örült bolond, csak azért, mert nem úgy alakulnak a dolgok, mint képzeltem, máris rombolni kezdek. Ez nem vagyok én, mindig higgadt voltam és megfontolt még a legnagyobb harc közepén is. Ekkor a fejemben ismét egy halk sustorgást érzékeltem. A szavak ismét értékelhetetlenül halkak voltak, így inkább nem is törődtem vele.
Rövid relaxációs gyakorlat után ismét higgadttá váltam és úgy vártam ellenfelem. A higgadt várakozást nem meglepő dolog követett, a szolgáim elgyengülésről tettek tanúbizonyságot, ha jól éreztem nem voltak meg egyes végtagjaik. Természetesen megszüntettem a beléjük fektetet mágiát, majd miután mind a kettő fénye kimúlt vártam a hölgy érkezését. Nem telt sok időbe meg is talált bennünket. A lány szemébe néztem, izzó gyűlölettel és gonoszsággal teli tekintettel. Rövid ideig szemeztem vele, majd egy nemrég tanult mágiával támadást intéztem irányába.
Az árnyököl alig indult el irányába, tudtam nem lesz elég ellene. Gyorsan egy gyorsabb alakot vettem fel, testem összement és kezeim is lábakká alakultam, bundám nőtt és fogaim is sokkal ellenállóbbak lettek. A föld most sokkal közelibbnek és barátságosabbnak tűnt, a hangokat, melyek a szolgáim adtak ki magukból, most sokkal hangosabbnak tűnt. Halk nyöszörgésük most szinte olyan volt a fülemnek, mint a tűz idegölő ropogása. Ám nem ezért alakultam át, hogy minden zajt jobban halljak, hanem hogy hatásosabban tudjam támadni a nőt, akivel meg kell küzdenem. Rögtön el is indultam a csaj irányába, hogy kiiktassam őt. A talpam alatt ropogó fű és gallyak keveréke szintén hangosabbak lettek. Mikor a lány elé értem nem tekintettem fel rá, nem tudom, miért nem visz rá a lélek, de valamiért nem tettem meg. Talán, hogy szegény embernek esélye legyen a túlélésre, vagy, talán mert egyszerűen emberi érzések kezdtek el kavarogni testemben. Minden esetre vagy a harc öröme miatt, vagy mert kicsit túl emberi lettem hagytam egy rövid időt a nőnek, hogy észrevegye veszélyforrás található a lábánál és nem fog kegyelmezni.
Vissza az elejére Go down
Meido
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Meido


Hozzászólások száma : 75
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Dragon Fang céhépület

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 9:22 pm

Valami nem stimmel ezzel a fickóval. Hirtelen olyan szemekkel kezd el stírölni, hogy rendesen úgy érzem átlát rajtam, vagy legalábbis szemmel akar megölni. Ami elég érdekes lenne, minden esetre egy kissé elbizonytalanított ez az állapot. Szerencsémre, vagy nem, a tekintetével alábbhagyott, helyébe azonban egy mágiát alkalmazott.
Tudhattam volna, hogy nem lesz ilyen könnyű dolgom, a királylány mindig megtalálja az ilyen ellenfeleket, akikkel egyszerűen nem bírok el. De hiába, nem hagyhatom meghalni szegénykémet, mert az az én végemet is jelentené. Amúgy is én vagyok a jobbik éne, példát kell statuálnom. Hmm, még az is lehet, hogy egyszer megmutatom neki, hogy hogyan kell varázsolni. Vagy nem...
A hapsi látszólag nem csak a halottidézéshez ért, hanem más praktikái is vannak. Egy sötét mágiát idéz ellenem, aminek a hatása egy árnyék, ami egy ököl alakjában vett célkeresztbe engem. A baj ott kezdődik, hogy túl okáig állok és lesem, hogy felém közeledik és nem kapcsolok időben. Kikerülni nem tudom, kivédeni nem tudom, az átkozott technika egyenest gyomorszájon vág, amitől szó szerint még a lélegzetem is elakad.
- Uhh... - nyögöm, miközben bal kezemmel reflexből odakapok a hasamhoz és simogatni kezdem. Vicsorogva felemelem a fegyverem, hogy rálőjek a nyomorultra, de annak kinézete megváltozik, s egy farkas alakját veszi. Nem vesztegeti az időt, rögtön megindul felém és pedig folyton követem a célkereszttel, de a hasamba markoló fájdalom miatt a célkövetés most nem igazán akar sikerülni, így inkább csak szememmel követem a mozgását.
Mikor már elég közel ér, akkor mozdulok rá, hogy lőni bírjak, de akkor megint elszámítom és elveszítem az egyensúlyom. Fortuna asszonyság ezen alkalommal az én oldalamon van. A lábam alatt lévő levélrétegek elcsúsznak egymáson és elkezdek hátrafelé dőlni, de ez még nem minden, a farkas ezt nem vette észre, így felém ugrik, gondolom, hogy megharapjon. Miért akar engem ma mindenki megharapni?
- Ezt neked! - mondom elhaló hangon, mikor még a hátam nem éri el a földet és a farkas már felettem jár. Bal kezemet leveszem a hasamról, és megragadom az állat jobb mancsát, majd megrántom magam elé. Ő ezzel tesz egy fordulatot a levegőben és háttal veszi le a földet. Nagy nyekkenéssel puffan, pont ezt lehet elvárni egy "kutyától".
Én hassal fekszek a földön, fegyvert tartó jobbomat előre nyújtom a farkas felé és rálövök egy Mad Shotot, aztán minél előbb azon vagyok, hogy felkászálódjak a földről, mert néhány bot nagyon nyomja a mellem.
Pont nem oda nézek, amikor a támadásom robban, de ahhoz elég közel és elég értelmetlen pozícióban vagyok ahhoz, hogy a robbanás hullám eltaláljon. Féltérdelésből akartam feltápászkodni, amikor érzem a nagy hőt és a szinte vakító fényt, majd ezzel egy időben egy láthatatlan erő, amin átnézve a világ fekete-fehér, eltalál és hátrább csúszok pár métert. Pedig nem is voltam közel a robbanáshoz. Szerencsémre semmilyen repesz nem talált el, de egy kellemetlen érzés azt súgja, hogy az ellenfelemnek sem esett baja. Ami számomra igen nem baj, tekintettel arra, hogy a varázserőm egy részét már elhasználtam erre. Talán vissza kéne vennem a tüzelésből és némi közelharccal meglepni. Igen, a pisztoly tusát már korábban is használtam arra, hogy ártalmatlanítsak pár senkiházi alávaló patkányt. Akkor is sikerült és ha akarom, most is menni fog. Nem lehet nagyon sokkal erősebb nálam. Vagy mégis?
- Cöhh, mindegy... - rázom meg a fejem, majd felkelek és körülnézek. A zombikat nem látom sehol, de biztos itt bujkálnak a környező bokrokban, vagy fák mögött, vagy anyám kínjába. Olyan sok meglepetést tud okozni az embernek ez az erdő, ha bújócskáról van szó. Na de ácsi, ennyi erővel én is elbújhatok!
Nem is teszek másként, utamat rögtön egy fa mögé veszem, s onnan folytatom tovább a leskelődést. Nem messze egy nagy füstfelhő most hagyja el az erdőt. Ha szerencsém van, akkor nem gyulladt fel semmi, ha nincs, akkor futás lesz ebből...
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 10:01 am

Fejemet felemelve és tekintetem ismét a lányra emelve elrugaszkodtam a földtől. Most sokkal könnyebb volt az ugrálás, mint emberként, talán azért mert most egy erősebb és gyorsabb vagyok, vagy azért, mert egyszerűen kisebb és könnyebb lettem. Az ugrás ennek a testnek nem is úgy hatott, mint ahogy azt szokás, sokkal inkább olyan volt, mintha repülnek. A föld most sokkal távolabbinak tűnt, mint amikor a farkas a földön figyel. Bár, a magasság még most sem ért emberi alakom szintjére, ettől függetlenül jó érzés volt. Még soha nem repültem, amit meg is értek, hiszen ha lennének szárnyaim is mocskosak lennének a sok bűntől. Ám szerencsére nem akarok sem szárnyakat, sem pedig a levegőben bolondozni. Jobb nekem itt a földön. Itt, ahol már oly’ sok bűnt elkövettem, melyről csak én és lelkiismeretem tud, ám még mennyit el is fogok követni.
Elmélkedésem közben a lány nem volt tétlen, talán tervéből adódóan, talán véletlenül, de elkezdett zuhanni a föld felé. Pont a megfelelő szögben, ahhoz hogy elkapja egyik mancsom és annak segítségével elkapjon engem. Ekkor szerettem volna medvévé alakulni, hogy egyrészt megússzam az érkezést, másrészt, hogy a lányra ráérkezve összenyomjam a testét és evvel véget vessek a harcnak. A fejemben egy idegesítő zümmögést halottam és egy kis ellenállást is éreztem az átalakulással kapcsolatban. Végül nem sikerült a nagy és nehéz állattá alakulnom, így a lány elkapott és sikerült nagyon rossz érkezésre kényszerítenie. A farkas, amellyé alakultam természetes módon felnyögött, ám tudtam nincs időm a sebeim nyalogatni, ugyanis ez egy remek alkalom a büntetésre. Erőt vettem magamon és, ahogy azt vártam a lány egy golyót küldött felém. Én majdhogynem az utolsó pillanatban hátraugrottam, ám a robbanás hatására, úgy érzem a bal lábam kisebb zúzódásokat szenvedhetett. Miután a lány az erdő rengetegébe menekül, eldöntöm, tüzetesebben megvizsgálom sérülésem.
Átalakultam az emberi formámba és a lábam átvizsgálva azt veszem észre, hogy külső nyomai nincsenek a dolognak, ám eléggé fáj. Valóban zúzódást szenvedhettem, nem tudom, nem vagyok egy orvos, ám van egy dolog, amiről bizonyosságot kell szereznem. Úgy érzem, hogy a lelkemben, a testemben és az elmémben is van egy valaki vagy valami, ami akadályoz. Elsődleges dolgom az volt, hogy felfedezzem azt és vagy végezzek vele, vagy szövetséget kössek vele. A lény eddigi sustorgásai eddig süket fülekre találtak, ám most kristálytisztán hallottam, hogy mit mond.
- Végre észreveszel, te kegyetlen gyilkos! – A jelzők, amellyel illetett, nem igazán kavart fel. Hallottam már ennél sokkal trágárabb kifejezéseket, semmint hogy ezekre kapjam fel a vizet. Végül én is szóra méltattam az ismeretlent.
- Nem tudom, ki vagy, vagy, hogy honnan jöttél, de azt tudom, hogy bennem élsz. Hogyha nem élem túl ezt a küzdelmet mind a ketten elpusztulunk, így kérlek, ne akadályozz! – Az agyatlan énem, erre az estre nyilván nem gondolt, amit avval biztosított be számomra, hogy majdnem egy „tényleget” is nyögött nekem, ám végül csak annyit mondott „rendben”. Ennek igazán örültem, majd a szemem kinyitva a sivár táj tárult elém, a szolgáim sehol sem voltak, hiszen direkt egy biztonságosabb helyre küldtem őket s megszüntettem a varázst. A nő egész okos volt, ám egyre nem gondolt, a farkas éles szaglására és hallására. Ráadásul olyan messze se lehet, nagyjából harminc másodperc előnye lehet, amely ha folyamatosan sprintelne, nagyjából úgy 150-200 méter lenne. Ám, mivel egy erdőben vagyunk, így a sebességünk nagyban csökken, hiszen az instabil talaj és a sok erdei akadály egy ember számára nem kellemes. Végül én is farkassá alakulok és megpróbálom a szaga alapján követni. Szerencsére elég erős illata van, ahhoz hogy utol bírjam érni.
Tekintetem folyamatosan a földet nézte, orrom pedig csakis az ő szagára reagált, majd úgy két perc múlva el is értem a lányt. Nem tudom, milyen helyzetben áll, vagy, hogy milyen helyen vagyunk. Ugyanis csak az emberfeletti szaglás és hallás segítségével tudom, hogy itt van.
Vissza az elejére Go down
Meido
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Meido


Hozzászólások száma : 75
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Dragon Fang céhépület

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:51 pm

Kilépek a fa oltalma alól, s úgy szemlélem meg a terepet. Ellenfelem ekkor sétál elő a fák közül, még mindig farkas alakban. Úgy látszik tetszik neki ez a forma, én nem tudnám magamat elképzelni egy ilyen testben, túlságosan... szőrös. De ő tudja, hogy neki mi a jó, s ha jobban belegondol az ember, egész jól mehet a harc, mert több szempontból is az ember fölött áll, mint például szaglás, hallás. A látás nem annyira, fekete-fehérben a világ kicsit "szegényebb".
Ahogy látom, sérülés nélkül megúszta a mocska, pedig igen emberesen odarobbantottam az orra alá. Talán sokkal erősebb, mint ahogy eddig azt gondoltam és csak szerencsém volt idáig, hogy nem tépett szét. Arra, hogy erős, abból tudok következtetni, hogy nagyon sok fajta támadást használt már az elmúlt percekben és így biztos vagyok benne, hogy több is van még ott, ahonnan ezek a technikák jöttek.
Veszek pár nagy levegőt, kifújom magam és kihúzom a hátam, amitől az nagyot roppan, de valamelyest jobb lett a tartásom, így a célzás is javul.
Jobb kezemet előre nyújtom, a farkasra célzok, majd a bal kezemmel megtámasztom a jobbomat a pisztoly tusánál. Belenézek a célkeresztbe, mire a farkas elindul, ám nem nyílegyenest, hanem cikk-cakkban, vagy ha lehet, még trükkösebb mozgást használ. Kapkodom a kezemet jobbra balra, de annyira bizonytalanul sütném el a fegyvert, hogy inkább nem kockáztatok, így hagyom, hogy közelebb jöjjön. Mikor már csak pár méteres a táv kettőnk között, akkor húzom meg a ravaszt többször is, de az állat egyszerűen kikerüli őket mindenféle megerőltetés nélkül. Nem tudom, hogy rendszer van-e abban a mozgásban, amit csinál, de egyszerűen nem bírom befogni. Még egyszer rá akarnék lőni, de már nincs időm meghúzni a ravaszt, a farkas nekirugaszkodik és pofáját kitátja, majd ráharap a jobb lábamra a bokám fölött olyan tíz centivel.
Felsikítok a fájdalomtól, ahogy érzem a bőröm felhasad és az állat fogai belemélyed a lábamba. Vicsorítok a kellemetlen égő érzéstől, de tudom, hogy nem szabad ledermednem, meg kell akadályoznom, hogy tovább ott csimpaszkodjon. Felemelem a jobb kezemet, majd egy oldalirányú suhintással az állatra csapok egyet, amitől az végre elenged és hátrébb is kényszerítettem pár méterrel. Az ütés körülbelül a nyaka és a törzse között érhette, sajnos nem bírtam jobban célozni, a fájdalom eltérítette a koncentrációmat.
Féltérdre ereszkedek és gyorsan szemügyre veszem a lábamat. Nem annyira csúnya, mint ahogy először gondoltam. Hat piros pontot számolok, mindegyik körül vörös bőr és szivárog a vér is. Az első dolgom az lesz, ha visszaértem, hogy megmutatom a klánorvosnak, majd ő rendbe rakja. De ezt minél előbb meg kéne tennem, mert nem akarok semmilyen fertőzést összeszedni. Most speciel nem a farkasra gondolok, a levegőből is belejuthat bármilyen szennyeződés és akár be is üszkösödhet. Jesszus, az nagyon nem lenne jó, fiatal vagyok én még ahhoz, hogy lecsapják a lábam! Ehh és akkor még hallgathatom a királylány nyávogását is, hogy miért nem vigyáztam a testükre. Szuper.
- Franc vinne, hogy ilyen szívós vagy. - mondom a nyavajás farkasnak, aki úgy tűnik ezt az ütést sem érezte meg. Legalábbis nagyon nem. Az a gond, hogy még én se vagyok elég erős ahhoz, hogy lesz*rjam az olyan harapásokat, mint ami most a lábamon van. Ha visszamegyek és a fegyvermágus mester tanít nekem valami ütőset, esküszöm odaadom neki a királylány egyik bugyiját, de ez már nem állapot.!
Megszorítom a fegyver markolatát, de valamiért már nem akaródzik annyira ez a harc, lehet, csak azért, mert csúnyán vesztésre állok és a lábam se működik már megfelelően. A súlyomat már nem is próbálom rá helyezni, mert a végén még sikítani kezd a megterheléstől, a mozgást meg nem tudom hogy menne, így inkább még nem próbálok menekülni, a futás ki van zárva.
- Miért nem mutatsz valami újat a farkason kívül, hah? - kérdem gúnyosan egy vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 9:07 pm

A lány egy fa alatt álldogált, nyilván rám várt. Rövid ideig szó szerint farkasszemmel tekintetem rá, majd mozgásra szántam el magam. Természetesen nem nyíl egyenesen, hiszen csak a hülyék támadnak oly’ feltűnő módon. Teljesen rendszertelenül indultam neki, még csak az átlagosnak mondható cikk-cakk alakban sem, többször is tetem hirtelen fordulásokat, illetve kezdtem el a farkam kergetni, pár pillanatig. A csaj csak akkor kezdett el engem lőni, amikor alig pár méterre voltam tőle, talán ha ő is rendszertelenül lőne, akkor hatalmas szerencsével sikerülne egyszer eltalálnia. Ám ez egyrészt hatalmas szerencsét, másrészt rengeteg türelmet és nagy bátorságot igényel. Hiszen, nem semmi önbizalom illetve tettrekészség szükséges, ahhoz hogy teljesen értelmetlenül használd el az erődet.
Rövid elmélkedés közben folyamatosan mozgásban voltam, majd egyszer csak nekilódultam támadást intézni a nő felé. Az ellenfelem lábát sikerült elkapnom és beleharapnom. Bár, mindeddig még nem ettem embert, még csak nem is nyaltam, úgy gondolom, egész finom lehet, a többi emberhez képest. Leginkább a férfiakhoz képest. A fogaim belemélyedtek a lány testébe, mire ő felordított, a hang belém csak több önbizalmat árasztott, semmint kegyelmet, illetve együttérzést irányába. Az, hogy a lány már most ordít, mikor én még az erőm háromnegyedét sem emésztettem fel, s a fő mágiámat se használtam. Egyszerűen hatalmas önbizalmat árasztott bennem ez az érzés.
A hölgy szerencséjére résen volt és nem adott helyet a fájdalmának, így kissé megerőltetve magát, de sikerült fegyvertusával lecsapnia a lábáról. Annyira nem volt kemény, hogy maradandó sérülést okozzon, de ahhoz elég volt, hogy arra kényszerítsen másszak le róla. Pár méteres távolságot sikerült tartanom tőle, majd mikor pár másodperc után ismét felkeltem a lány szólalt meg.
- Te akartad!? – Mondtam neki mély, búgó kissé farkasias hangnemben. Eddig még soha nem alakultam állatból állattá, de hát valahol el kell kezdeni. A szőröm nem tűnt el, mi több egyre ellenállóbb és több lett. Evvel együtt testem is nagyobbodni kezdett, mancsom sokkal nagyobb lett, karmaim megint csak sokkal ellenállóbb. Testem is átalakult egy kissé, majd ott álltam négykézláb, hatalmas medveként. A hölgy szerintem nem valami hasonlót várt, így inkább nem is tekintetem rá. Tulajdonképpen még rendesen a szemébe se néztem. Gyors léptekkel indultam meg irányába és ütöttem ki kezéből fegyverét, s egy úttal hosszúra nőtt karmom segítségével egy újabb sebet is szereztem neki.
Az egyik felem már sújtott volna le ismét, ám ekkor egy fura erő megállította a kezem.
- Te… most azonnal mondd el, ki vagy és miért kéne életben hagynom ezt a mocskot! – Fejemben teljes zűrzavar volt, majd a másik hang is felszólalt elmémben. Tulajdonképpen úgy éreztem magam, mint egy bolond rajzfilmem, már azt sem tudtam melyik is volnék a valódi én.
- Te magyarázd meg, miért kéne megölni, mit tett ő ellened!? – Szólalt fel a másik, ám hiába játszódott az én fejemben a dolog, nem tudtam beleszólni, mintha mind a kettő én lennék, csupán két különböző megvilágításból. Bár a vita nem igazán érdekelt, az kissé zavart, hogy eközben én nem bírok mozdulni sem.
- Megtámadott és megvan a lehetőségem rá, hogy végezzek vele, kell ennél több? – A zajok kezdtek egyre idegesítőbbek lenni, mire az Én hozzátettem. – Mindegy, ne épp ennek a csajnak a közelében vitassuk meg a dolgot, a végén még észreveszi gyengeségünket és kinyír bennünket. – A rövid párbeszéd után testem végre ismét uralhattam és a rövid szünet után kezemet elemeltem a lány közeléből, én pedig elindultam a rengeteg erdő felé. Nem tudtam, pontosan hova tartok, de végre visszaalakultam ismét emberi alakomba és pár szót intéztem a nőhöz.
- Légy hálás Fortuna kisasszonyhoz, ma szerencséd van, hogy jókedvemben találtál. – Mondtam neki, majd elgondolkodtam, immár kissé nyugodtabban. Ki az a két figura!? Mit keresnek és a testemben!? Ráadásul, hogy képesek blokkolni a testem mozgását!? Talán valamiféle átok szüleményei? Nem, az nem lehet, még soha nem találkoztam olyan mágussal, aki ilyenfajta átkot bírt volna rám szórni. Talán emberi érzéseim hátránya lehet ez a dolog is. Nem tudom, minden esetre a problémát minél hamarabb ki kell küszöbölni. A dolog egyre jobban izgatott, sokkal jobban, mint a máguslány jelenléte, tudtam ő már eléggé gyengének érzi magát, ahhoz hogy ne akarjon velem ujjat húzni. Hiába kíméltem meg most az életét, biztos vagyok benne, hogy ha ismét rám támadna ugyanúgy két vállra bírnám fektetni, mígnem valóban végeznék vele.
Vissza az elejére Go down
Meido
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Meido


Hozzászólások száma : 75
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Dragon Fang céhépület

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 6:45 pm

Nem vesztegeti az időt, sem az övét, sem az enyémet. A farkas alakból pillanatok alatt egy medve formálódik, mely fölém magasodva szinte eltakarja a napot is. A varázsló, akivel harcolok, tényleg képzett lehet és erős is. Bőven felettem áll, nem bírom legyőzni. Hah, egy medve. Hogy a francba ölhetnék meg egy medvét? A reflexei, a gyorsaságba meghaladja az enyémet és ilyen közelről szerintem pillanatok alatt legyűrni és felfalna, persze csak akkor, hogy a mágus fickó fel akar falni engem. Ezt ugyan kétlem, nem hinném, hogy kannibál lenne.
Gyorsan célra emelem a fegyverem, de a fáradtságomból adódóan már ez sem megy olyan jól. Egyszerűen, elfáradtam és nem tudom időben meghúzni a ravaszt, hogy a medvét lepuffantsam, így az nagy tenyerével kiüti kezemből a pisztolyt, s az messzire repül a fák közé. Ugyan akkor egy másik támadás három mély karomlási sebet ejt a jobb alkaromon.
Ismét kiáltok egy hatalmasat, ahogy az újabb, de már erősebb fájdalmat a receptorok az agyamba közvetítik. Vér kezd dőlni a három karmolásból és pillanatok alatt pirosra színeződik a karom a rajta végigfolyó vértől. A bal kezemmel majdnem odakapok, de tudom, hogy nem szabad hozzáérnem, mert elfertőződhet.
A medve ekkor ismét csapásra emeli a karját. Az idő megáll körülöttem. A világ színe fekete-fehérre változik és hirtelen mintha minden érzelem a valóság megtestesült darabja lenne. Ellenfelemből sugárzik a gyilkolási vágy, a véremet akarja, belőlem pedig a kétségbe esettség, a tehetetlenség és a halálfélelem mámora. Lesütöm a fejem, s úgy várom a mindent eldöntő csapást, de az nem érkezik meg.
Felpillantok és azt látom, hogy a medve mancsa a fejemtől nem sokkal egyszerűen megállt a levegőben. Csak néz maga elé, s mintha gondolkodna. Ezt kihasználva gyorsan letépem a topom alját és szorító kötést teszek a karomra, hogy ezzel megakadályozzam a további vérveszteségemet. Letépek még egy darabot, s a lábamra is teszek, habár ott annyira nem szükséges ebben a pillanatban, mégis ajánlott.
Ezekkel gyorsan megvoltam. A medve felocsúdik a gondolataiból, majd így szól:
- Légy hálás Fortuna kisasszonyhoz, ma szerencséd van, hogy jókedvemben találtál.
Nem értem mit akar ezzel mondani, idáig azt hittem meg akar ölni és nem is járt tőle messze. Mikor befejezte mondatát, sarkon fordult és elindult vissza az erdőbe. Én csak álltam ott és néztem, ahogy egyre távolodik és ezzel egyenes arányosságban jött vissza a kedvem az élethez. A karomban és lábamban lüktető fájdalom emlékeztet arra, hogy gyorsan el kéne hagyni ezt a területet és a legközelebbi faluban orvost kell keresnem, de akkor, mint derült égből villámcsapás, három férfi bukkant elő a fák közül. A fickók elkezdtem stírölni minket, majd sugdolózni kezdtem. Gondolom a robbanás zaja vonzotta ide őket.
~ Várjunk csak... ~ Előkapom az ép bal kezemmel a zsebemből a küldetés cetlijét, melyen személyleírás is található a bűnözőkről. Gyorsan végigfutom a leírást, ami egyszerűen tökéletesen illik a három férfira. Semmi kétség, ők azok, akiket el kellett volna kapnom...
~ Hát királylány, így már nem tudom befejezni a küldetést, nem igaz? Hmm, talán ha a pisztoly elérem... ~ Gondolom, majd mielőtt bármit csinálhatnék, az egyik bandita egy kést kap elő és a mágus felé dobja...
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 7:45 pm

Miután a nő életét meghagytam elindultam volna pihenni egyet, ám ekkor zajokra lettem figyelmes. Hangokra, melyek fülemet, szinte zaklatták és majd’ kikészítették. Az erdő rengetegéből három férfi bújt elő, talán a csatánk zaja vonzhatta ide az alakokat. Azon sikoly, mely örömmel töltött el engemet, s azon robbanások hangkibocsájtása, melyek közül szinte mind célt tévesztett. Minden esetre itt voltak és az idegesítő hölgy is, amelyik most igen lestrapált állapotban állt tőlem nem is olyan távol. A testem ismét csak megállt, vártam volna, hogy ismét felhangozzanak az idegesítő hangok, de nem, kivételesen csak a testem bénult le, egészen addig, amíg az egyik fazon érdekes mozdulatot nem tett. A fegyverét felém hajította. Nem értettem, miért érdemeltem ki ezt a nemes gesztust, ám sajnos el kellett utasítanom azt az ajánlatát, hogy a veszélyes eszköz testembe fúródjon.
Rögtön az árnyököl mágiát alkalmaztam, aminek hála a kés elég nagy ívben elkerült engem, majd a három alakra tekintettem. Nem tűntek valami erős embereknek, sokkal inkább aljasnak és gyengének. Minden bizonnyal nem jelenthettek nekem nagy kihívást, ám erről ők nem tudtak és galád módon rám támadtak. Ha másért nem, hát ezért halállal kell lakolniuk. Testem kivételesen magától lendült mozgásba és a földre hajolt. Két kezemmel egy csigolyaostort és egy csontdárdát húztam elő a földből. Két kezemmel egy-egy eszközt fogva lassan sétálva indultam meg az ifjak felé. Kissé meglepődtek a dolgon, ám továbbra is legények akartak maradni a gáton, így a másik kettő is hozzám hajította vágó eszközeiket.
A kemény ostor segítségével ezeket is más röppályára állítottam, majd tovább folytattam a sétámat. Az uraknak ez nem igazán tetszett, így az egyikük a levegőbe felugorva több eszközt is elküldött az irányomba. A kis csontbunkómat a levegőben tehetetlenül szálló ürge felé hajítottam, majd farkassá alakultam és a kemény csontostort számban hordva gyorsan megindultam a másik kettő felé. Mikor hozzájuk értem átalakultam ismét emberré és megszólítottam őket. A csontostor időközben a számból a kezembe került.
- Vége, ennyi volt! – Pár szavam után a harmadik a földre zuhant. Szívében a nemrég felé hajított csontbunkóval, amely miatt tulajdonképp a földre zuhant. Hogy az ilyen emberek mennyire is naivak. Se erejük, se mágiájuk, mégis van merszük kötekedni bárkivel. Olyan, mintha az emberek könyörületességében bíznának, egészen addig, amíg nem találkoznak egy hozzám hasonlóval. Egy beazonosíthatatlan teremtménnyel, amelyet a legtöbben az emberrel azonosítanak nem is sejtve, hogy hiányzik egy két dolog belőlem, ami emberré teszi az embert. Ilyen például az emberi lelkiismeret is.
Szememmel végigmértem a két halálra váró figurát. Láthatóan meglepődtek a halott társuk láttán, s azon milyen könnyen a porba hullt. Nem volt idejük pislogni négyet a kezemben lévő eszköz hirtelen és gyors mozdulatot tett. A tárgy az egyik ellenem feje felé tartott, majd rövid idő múltán be is csapódott, nem volt kérdés mi lesz a dolog vége, a fejen több seb is keletkezett, majd minden bizonnyal több csont is eltört. Az arca pillanatok alatt teljes deformáláson esett át, aminek természetes módon az alany halála lett a vége. Ő is a földre hullt, úgy ahogy volt, teljesen felismerhetetlen arccal, feje oldalából pedig az agyának egy része lóghatott ki, nem igazán törődtem vele.
Gyorsan átalakultam az előző mancsos medvévé és az utolsó elé rohantam. Fejénél fogva a magasba emeltem, majd lassan és könyörületet nem ismerve kezdtem el egyre nagyobb és nagyobb erővel szorítani fontos szervét. Az ember hangosan rikoltozott, pedig talán ő tudta a legjobban, ebben az erdőben rajtunk kívül senki sincs, ez pedig azt jelenti számára ez itt a vég. Miután a feje szétloccsant és agyának cafatjai annyi felé repültek ahány volt, állati énem nem unta meg a kegyetlenségét és a bal mancsommal elkaptam a férfi hasának az alját, épp a nemi szerve felett egy kicsivel. Másik kezemmel pedig megtámasztottam az alanyt, hogy amikor karmommal kettészelem gyenge emberi testét ne repüljön el sehova sem. A karmom nyomán mély és nyílt seb keletkezett a halott lény testén, majd elvégezve feladatom a testet a földre hajítottam. Körülöttem három halandó bandita teste hevert, akik a kevés intelligencia hányadosuk miatt képesek voltak belém kötni, egy olyan nem emberi szörnyetegbe, aki nem érez, mégis nagy pusztító erővel van megáldva.
Az emberek mészárlása után ismét a lányra vetettem tekintetem és emberré alakulva ördögi vigyorral arcomon ismét megindultam felé. Már ezelőtt is ezt akartam tenni, ám az a valami megakadályozott ebben. Most viszont nem éreztem, hogy elő akarna törni, így még most, amikor tudtam, hogy nem fog megakadályozni a gyilkolásban végzek az idegesítő tényezővel. Az emberrel, aki tudja a mágiám titkát és képes volt egy velem vívott harc után még életben maradni.
Vissza az elejére Go down
Meido
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Meido


Hozzászólások száma : 75
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Dragon Fang céhépület

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 9:23 pm

Ezt egyszerűen nem tudom elhinni! A küldetésem a szemem láttára válik semmissé azáltal, hogy az a suttyó fekete mágus lemészárolja a banditákat. Az én dolgom lett volna. Na nem mintha megöltem volna őket, elvégre beazonosíthatatlan hullákért nem jár jutalom, no meg az is benne van a pakliban, hogy biztos előbb kiáltanának ki gyilkosnak, mint hős megmentőnek, aki legyőzött három banditát és ezzel megakadályozta, hogy tovább terrorizálják a vándor kereskedőket.
Mind a három fickó távolsági dobófegyvereket használ és ahogy látom már jó ideje "dolgozhatnak" együtt, mer elég összeszokottak a mozdulataik egymáshoz képest. Az első bandita aránylag tisztességes halált halt, de ez nem nem mondható el a másik kettőről, akiket a felismerhetetlenségig lemészárolt a mágus. Most kezdem csak megérteni, hogy mekkora áldás az, hogy én mágiával bírok. A királylány ugyan olyan, mint azok ott hárman, akik most haltak meg. Egy egyszerű, gyenge és naiv ember, aki az erősebbekre próbál támaszkodni. És neki én vagyok az erős, az egyetlen szerencséje, hogy egy testben vagyunk két lélek és ily módon nem tehetek kárt benne, mert tulajdonképpen saját magamat teszem tönkre. A fájdalom tűrésem is jobb, mint az övé. Biztos vagyok benne, hogy a földön fog fetrengeni, ha visszaveszi az irányítást.
Gyorsan leesik, hogy a küldetésem kudarcba fulladt, a pénzt már nem tudom felvenni értük, annyira meg nem vagyok aljas, hogy azt mondjam: én tettem el őket láb alól. Elönt a méreg, de támadni nem akarok, most már biztos, hogy nekem se kegyelmezne ez a gyilkos. El kell tűnnöm innen.
Ahogy befejeztem a gondolatmenetemet, a mágus az én irányomba indult el. Nem akarok itt lenni, le kell lépnem, mert különben meghalok..!
Megfordulok és gyorsan kiszemelek egy ösvényt, amerre el is indulok. Kissé sántítva, de még így is gyorsabb vagyok, mint ha egyszerűen sétálnék. A lábamba nyilall a fájdalom, de nem lazíthatok, az később begyógyul, most viszont ha nem sietek, az életem múlik rajta.
Egyre jobban kapkodom a lábam, amire a fájdalom ütemessé kezd válni. Így nagyjából viselhető, na meg haladok is. Elszaladok pár jól megtermett fa mellett, bal kezemet pedig a jobbomon lévő kötésre teszem, hogy nehogy véletlenül kioldozódjon a futás közepette.
Folyamatosan érzem, mintha két szempár figyelne engem a hátam mögül, azt hiszem követhet, vagy csak nekem kezd üldözési mániám lenni. Egyik sem jó.
Ahogy telik az idő, pár perc múlva egyre halványabban érzem magamat a figyelő tekintetet és ezzel arányosan a nyugalmam is kezd visszatérni, de a menekülésemet nem hagyom abba.
Sikerül kivergődnöm az erdőből egy útra. Valószínűleg arra, amit még akkor kerestem, mielőtt találkoztam volna ezzel az alakkal. Szerencsém van, pont egy kis kocsi jön jobbról. Egy idős ember vezeti, s amint, hogy meglátja milyen állapotban vagyok, felvesz engem és megduplázva a sebességet máris a legközelebbi város, vagy falu felé tartunk, hogy ott kapjak egy kis ellátást. Még gondolkozok azon, hogy mit mondjak a mesternek, de biztos, hogy megérti a helyzetemet, a királylányét főleg.
~ Legközelebb... Már erősebb leszek! ~ Gondolom, miközben felidézem maga előtt a férfi alakját, akin ezért még behajtok egy bosszút.
Röpke tíz perc alatt elértünk egy falut, de még nyolc órán át nem adtam vissza az irányítást a királylánynak, szegénykém összetört volna a fájdalomtól...

//Köszönöm a játékot! ^^//
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 4:33 pm

Az idegesítő belső lény hirtelen eltűnése után, úgy döntöttem ismét célba veszem előző áldozatom. Ekkor vettem észre, hogy az ruházatának egy részét megcsonkítva elkezdte ápolni a sebeit. Bár nem igazán értem miért, de azt eldöntöttem, hogy csinálok még neki kötözgetni valót, majd a végén mikor már az én vágyaim is beteljesedtek, s ő se bír ki több sebet testén elpusztítom a nőt. Bár lelki szemeim előtt már a vérbe fagyot teste látszódott a valóságban hatalmas táv volt kettőnk közt. Nem akartam átváltozni se medvévé, sem pedig farkassá, csupán emberi erővel akartam utolérni az egyént, majd a megfelelő távolságból hatalmas kínok közt „leselejtezni” és továbbítani az istennek nevezett véleményem szerint nem valódi lény irányába. A lépteim csak akkor vettem szaporábbra, mikor a hölgy az ösvényére fordult.
Hosszú lábaimmal igen nagy sebesség elérésre voltam képes, ám a nőt nem igazán bírtam elérni. Ez a dolog, talán olyan lehet, mint mikor egy vadállat üldöz egy szerencsétlen növényevőt. Bár a húsevő gyorsabb áldozatánál, az a létfennmaradás érdekében képes a sebességét megtöbbszörözni, talán itt is ez történhetett. Én, a vadász hatalmas lépteimmel gyorsan elkaphattam volna a gyenge embert, ennek ellenére nem bírtam elkapni. Őt is az életben maradás késztethette erre a hirtelen sebesség növekedésre. Nem igazán törődtem a dologgal, inkább csak követtem a prédám.
Ahogy egyre többet és többet futottunk, úgy kezdett el bennem csökkeni a vadászat iránti vágy, de nem adtam fel, dehogy adom én meg azt az örömöt a lánynak, hogy nyugodt lehessen, akár egyetlen pillanatra is. Végül pár perc múlva megunom ezt az értelmetlen hajszát és farkassá szeretnék alakulni, aminek hatására ismét egy bénító hatás lesz úrrá testemen. Ismét csak várni bírtam a felhangzó zajokat, majd az egyik meg is szólalt.
- MOST MEG MIÉRT!? – Ordítja az egyikük, mire a fejemben hangos visszhangként ismétlődnek a szavak. A szavak néha egész más értelmet kaptak, ahogy rendezetlenül felhangoztak, ám ekkor a másik is megszólalt. Hangja sokkal nyugodtabb volt, így tudta, avval, ha kiabál nem hat meg senkit sem.
- Mert ő nő és nem követett el ellened semmi komolyat! – Az érveit megértettem, mégsem tetszett túlságosan a dolog. Nem nagyon szerettem az embereket vagy állatokat, vagy bármi mást, az alapján berangsorolni, hogy milyen neme volt. Ennyi erővel ugyanis a nőstény disznókat nem szabadna levágni, s a tyúkokat is csak a tojásért tartanák az emberek.
- Megtámadta az egyik hullámat! – Tette szóvá a sötétebbik énem, amiben egyet kellett értenem ám mégis, ez nem volt olyan nagy bűn, hiszen túléltem és a szolgám is halhatatlan, már ameddig van elég varázserőm fenntartani az igényes kis testét.
- Mindenki más is így tett volna, ha meglát egy számára ismeretlen lényt.
- Hozta fel az észérvet a lány pártját fogó hang. Ebben egyet kellett vele értenem, hiszen az ember egy gyáva teremtés. Egy gyáva kis féreg, amely tulajdonképp minden ismeretlentől fél, de persze vannak egyedek, akik pont azért támadják meg az ismeretlent is, mert emberek és szeretnék bemutatni, hogy ők minden felett állnak. Pedig ez mennyire nem igaz. Rengeteg olyan dolog van, ami felettük áll. ezen dolgok közül csakis pár dolgot képesek elviselni, ezért is nem vallom magamat igazán embernek. Az egyetlen, amitől félek, az csakis saját hulláim bosszúja, ráadásul a bátorságom is csak odáig terjed, hogy az engem támadó mocskot gyökerestől kiirtsam. Illetve, ha kell, egy kis pénzért segítek az embereknek, akiknek több pénzük van a kelleténél.
- Rendben. Akkor életben hagyom az embert, ám legközelebb én döntök az ellenünk sorsa felől. – Fejeződött be a fejemben zajló vita, mire a testemből kiáramlott az összes harci kedvem. Magamban rájöttem, hogy valóban semmit nem tett ellenem a leányzó, amiért ezt érdemelné. De azt azért remélem, hogy nem fogja túlságosan elbízni magát és fejezi be a menekvést.
Végül nem alakultam semmiféle állattá, inkább felkerestem a korábbi harcmezőt. Az egyik kivégzett egész jó állapotban volt, így azt rövid időre testőrömnek fogadtam. Csak pár órára, addig, amíg kiértem a rengetegnek tűnő erdőből és egy útra tévedtem. Nem tudtam, hogy merre tartok és tulajdonképpen úti célom sem volt, így teljesen mindegynek tartottam, merre megyek. Végül csak elindultam az egyik irányba, majd újabb pár óra múlva beértem egy kisebb faluba. Mivel a harcok kissé kifárasztottak, eldöntöttem, hogy megpihenek egy olcsóbb szállóban és így is tettem.
/Kössz a játékot/


VÉGE
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 5:49 pm

Szeretnék első kézből gratulálni. Ilyennek kell lennie egy küzdőteres párbajnak. A harc, a történet, a gondolatok, a taktikázás és természetesen a terjedelem is teljesen megfelelő volt. Viszont, ami feltűnt, hogy már egy ideje egyre több a skizo az oldalon, ami végül is nem baj, csak aztán nehogy a tudatalattitok beszívja magába és ti magatok is ilyenné váljatok a gép előtt, mert akkor Sigmund Frued bácsi forogni fog a sírjába. De most kaptam egy infót egy számomra ismeretlen hangtól, hogy ezt a témát mellőzem. Szóval vissza az értékelésre. Valahol ott tartottam, hogy ez már csak akkor lehetett volna jobb, ha tartva ezt a színvonalat jobban elhúzzátok, de igazából nem sok hiányzott volna. De a lényeg az, hogy még így is fejenként 125 VE-vel gazdagodtok. Ezt pedig véletlenül se nekem, hanem magatoknak köszönjétek. Máskor is ilyet várnék mindenkitől.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Titánok harca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titánok harca   Titánok harca Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Titánok harca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nocturnus Aréna Event - A Titánok Harca (Sarumi Toro vs A Kitaszított)
» Kaori és a klónok harca
» A jó és a rossz örök harca, de talán a gonosznak is van kedvesebb arca? - Gabriel vs Starkiller

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: