KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Alagsor

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Alagsor Empty
TémanyitásTárgy: Alagsor   Alagsor Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 12:24 pm

A Fairy Tail alagsora alaphelyzetben egy olyan raktárszerűség féle, ám krízis helyzetben menedék hely és amolyan második ebédlőnek számít.
Vissza az elejére Go down
Akuma
Elemi mágus
Elemi mágus
Akuma


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Magyarország

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Alagsor Empty
TémanyitásTárgy: Első nap   Alagsor Icon_minitimeVas. Márc. 14, 2010 12:28 am

Na, végre egy kis nyugalom, már kezdtem azt hinni az egész napom zajos lesz. Legalább itt nem zavar senki és pihenhetek egy kicsit, ha már nincs más választásom. Így visszagondolva lehet, hogy maradok még egy darabig azok után, mi történt otthon. Pedig minden jól ment az új albérletbe költözéskor, még a kipakolás is, egészen addig, míg az meg nem jelent. Várjunk csak mi is volt most akkor egér, patkány? Viszont fontos leckét tanultam meg: ha zárt térben vagy, ahol sok törékeny dolog van, ne kezdj el Wind Blast varázslatot használni rágcsáló irtásra. Persze hallgathattam a házvezető nőt. De nyugodtan közöltem vele: „-Nem fizetek semmiért, mert én sem kérek pénzt azért, mert az egere vagy milye szétrágta a könyveimet.” - Újabb tanulság: dühös idős nők nem valami diplomatikusak. Miután fejbevágott a seprűjével - szerintem direkt csak a kedvemért volt nála - ami fém nyelű volt, úgy döntöttem lelépek. Miután nem volt kedvem a hidegben sétálni, a Fairy Tail klánházhoz mentem. Hangos egy bagázs annyi szent, már az utca végéről hallani lehetett őket. Csendben benyitok szerencsére nem igazán figyeltek rám és leülök a pulthoz. A pultos lány kedvesen rám mosolyog és kérdi, mit adhat. -Csak egy hideg teát. - A csuklyámat a fejemre borítottam és egy kicsit gondolkodtam, hogy mit tegyek most. A hangzavarba nem hallottam a saját gondolataimat se, végül magam elé morogtam: -Nincs itt egy nyugodt hely sem? – Meglepődtem mikor jött a válasz a pultos lánytól. –Ott az alagsor ,elég kihalt szerintem…. – Ennyit hallottam meg az egészből, pedig a lány még folytatta a mondandóját. A nap utolsó tanulsága: ha beszélnek hozzád, nem árt néha figyelni. Ugyanis, miután megittam és megköszöntem az italt, egyenesen az alagsor felé vettem az irányt. Benyitok csak egy lépést teszek és megbotlok egy nagy zsákba, hihetetlen reflexeimnek hála elkerültem, hogy orra essek és megkapaszkodtam egy magasabb ládába, de a még hihetetlenebb pechemre, a láda teteje le volt szedve és nagy mennyiségű, enyhén rothadt és kellően pudvás, almába belenyúltam. Igen, talán azt a részt nem hallottam a pultos magyarázatából, hogy ez egy raktár ezért legyek óvatos, nehogy elessek. Végül megtaláltam ezt a jó kis fekvőhelyet pár láda között. Ezek után talán rám fér egy kis pihenés.
Vissza az elejére Go down
Akuma
Elemi mágus
Elemi mágus
Akuma


Hozzászólások száma : 10
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Magyarország

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Alagsor Empty
TémanyitásTárgy: Második nap   Alagsor Icon_minitimeVas. Márc. 14, 2010 10:46 pm

Olyan hajnali kettő lehetett mikor felébredtem, miután sikeresen elaludtam új törzshelyemen. Igazából inkább felriadtam, ugyanis a mit sem sejtő pultos lány, aki javasolta ezt a helyet, akkorát sikított, hogy megugrottam ijedtembe. Mivel a fekvő helyemnek egy két és fél méteres, nagy ládát választottam, ez nem tűnt túl szerencsésnek. Nagy hanggal érkeztem a földre és sűrű port vertem fel, ami tovább nehezítette a dolgokat, ugyanis semmit sem láttam. A lány abba hagyta a kiabálást és rohanó lépteket hallottam.
-Csendesebben! – kiáltottam utána mire megállt és visszakérdezett remegő hangon:
-Ki az?
Feltápászkodtam és leporoltam magam majd mentem volna hozzá mire a lány, újra elsikította magát és kirohant a szobából. Mivel nem volt kedvem magyarázkodni és nem látott meg, úgy döntöttem elsunnyogok. De nem jutottam sokáig, mert azonnal bele botlottam a lányba, ahogy kitettem a lábam az ajtón. Végül elmagyaráztam mi történt, sőt még bocsánatot is kértem mégis ideges volt és engem hibáztatott mintha az én hibám lenne. Pedig Ő küldött oda. Mindenesetre gyorsan elbúcsúztam tőle és haza felé vettem az irányt. Ekkor jutott eszembe a nagy probléma, hogy jutok vissza a házba, ha csak a házvezetőnő tudna beengedni de, mivel volt egy kis afférunk reggel nem hiszem, hogy segítőkész lenne. Mire a házhoz értem eszembe jutott a zseniális terv: bemászok az ablakon. Neki is estem és nagyon jól is ment szerencsére nem vagyok tériszonyos, ezért nem volt probléma addig, míg hirtelen fény nem szűrődött ki a fejem feletti ablakból. Óvatosan benéztem de, nem láttam senkit. Már indulni akartam mikor csapódott az ajtó és megjelent a házvezetőnő a seprűjével. Egy pillanatra lefagytam és elkezdtem azon morfondírozni, mit csinál ilyen késő éjszaka. Meg válaszolta a hölgy a kérdést, még ha nem is tudott róla.
-Mégis mi a fene van itt? Hova tűntél te átkozott? – és emberfeletti látásról téve tanúbizonyságot lecsapott a seprűjével az egyik virágra, amiből valami kiugrott és lefutott a lépcsőn. A hölgy utána teljes sebességgel. Mivel így senki sem volt az emeleten gond nélkül bejutottam az ablakon a szobámba. Ott ledőltem az ágyra és imádkoztam, hogy ne jöjjön fel a harcias házvezetőnő vagy az amit üldöz, majd elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsor   Alagsor Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alagsor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gyakorlótér [Alagsor]
» Elzárt raktár [Alagsor]
» Rohandar kovácsműhelye [Alagsor]
» Nightyngale lakrima-készítő műhelye [Alagsor]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Törvényes céh épületek :: Fairy Tail-
Ugrás: