KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Egy kis üzlet

Go down 
SzerzőÜzenet
Farkas
Gealdor
Gealdor
Farkas


Hozzászólások száma : 54
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 36

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Egy kis üzlet Empty
TémanyitásTárgy: Egy kis üzlet   Egy kis üzlet Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2011 9:58 pm

Azért bátorkodtam megírni ezt a kis bolt történetét, hogy így mindenki be tudja szerezni a nem mágikus apróbb felszereléseit.

Magnolia városában Fairy Tail céh környékén
Ahogy mászkáltam a városban egy aprócska kis üzletre lettem figyelmes. Bementem és egy Makarov kinézetű apró öregember fogadott.
-Jó napot kívánok a kedves vendégnek miben segíthetek?
Amint megláttam a drága fényes kardokat éreztem nem nekem való ez az üzlet ezért kabátomat a vállamra kaptam majd megfordultam, hogy elhagyhassam az üzletet mikor megállított az eladó.
-Kedves uram miért nem mondta, hogy a céh tagja. Természetesen önöknek itt hátul van az áru.
-Elnézést. Honnan tudja, hogy a céhhez tartozom?
-Természetesen a tetoválásából. Na jöjjön csak.
Majd betuszkolt egy kisebb szobába amiben aprócska polcok helyezkedtek el.
A polcokon volt minden apró kések, kötszerek, hátitáskák, fáklyák stb.
-Mi ez a hely?
-Ez egyfajta raktár innen igényelhetnek a céhtagok nem mágikus felszereléseket teljesen ingyen. A felvonulásoknak hála nagy bevételre teszek szert minden évben. Így próbálom meghálálni a kedvességüket.
-Érdekes. Máshol is vannak ilyen üzletek?
-Tudtommal vannak bár ők más okból segítenek a város céhének. Köztünk szólva van egy-két ijesztő céh akik biztos nem szoktak felvonulásokon részt venni. Na mond mire van szükséged ha nincs is raktáron mire küldetésre indulsz meglesz.
-Rendben van. Szükségem van egy-két fáklyára néhány kötszerre tőrre egy iránytűre és egy kis táskára amit észrevétlenül a kabátom alatt tudok viselni.
Az öreg matatott valamit a polcok között majd mosolyogva átnyújtott egy lapos kis táskát.
-Ha bármire szükséged van csak keress fel. És szólj a társaidnak is a boltom nyitva áll mindenki előtt.
-Köszönöm- mondtam majd elhagytam az üzletet.
Vissza az elejére Go down
 
Egy kis üzlet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Élmények-
Ugrás: