KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Nati Teina - csatlakozási pályázat

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Nati Teina - csatlakozási pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Nati Teina - csatlakozási pályázat   Nati Teina - csatlakozási pályázat Icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 7:21 pm

Utazásaim során, miközben éppen céhet kerestem, egy városba jutottam. A város már eleve nagyon tetszett, sok vidám embert és színt láttam. Gondoltam, egy ilyen szép helyen biztosan találok egy céhet is, ami tetszene, így megkérdeztem egy embert.
- Bocsánat, itt nincs véletlen valahol egy máguscéh?
- Dehogyis nincs! Látod ott azt a nagy kupolás épületet? Az ott a Blue Pegasus!
- Köszönöm szépen asszonyom!
Elkezdtem futni arra, amerre a hölgy mondta nekem, s közben azon gondolkodtam, hogy milyen gyönyörű név az, hogy Blue Pegasus. Már nagyon közel volt az épület, én pedig még mindig futottam, és akkor odaértem az épület elé.
- WoW! Ez nagyon szép!- az épület rózsaszín téglával volt kirakva, mind két oldalán egy-egy szárny ágaskodott, középen pedig egy szimbólum volt, a Blue Pegasus szimbóluma. Én kifulladva álltam az épület előtt, és lihegtem. Miközben az épületet csodáltam, oda állt mellém egy velem egy magas, szőke hajú, kék szemű lány és megkérdezett:
- Te is mágus vagy?
- Igen, Nati Teina a nevem, és alakváltó mágus vagyok. Te ehhez a céhhez tartozol?
- Igen, én Lizlet Hargonen vagyok, a céh felszolgáló lánya. És te melyik céhhez tartozol?
- Még egyikhez sem, még csak keresem a legjobb helyet a királyságban.
- Meg szeretnéd nézni a céhet?
- Meg mutatnád nekem? Annak annyira örülnék!
- Gyere utánam!
A lány bevezetett az előtérbe, ahol a szoba minden oldalán festmények lógtak a falról.
- Mester! Visszatértem!
- Ohh, Liz édesem, végre! Ki az ott a hátad mögött?
- J-jó Napot! Nati Teina lennék, meg szeretném nézni a céhet, ha lehetne! –mutatkoztam be a mesternek.
- Én Bob mester vagyok aranyom! És azt hiszem hogy nézünk neked valami szép ruhát, ez helyett a szakadt gönc helyett. Liz drágám, megtennéd?
- Igen mester! –válaszolt Liz.
- Lehetne rózsaszín, ha nem tolakodás?
A saját ruhám helyett kaptam egy habos-babos ruhát, ami szép rózsaszín volt, a hajamat két copfba befonták, és kisminkeltek.
- Most már körbeviheted!
Ezután Liz megmutatta az épületben a szépségszalont, a vendéglő részt ahol dolgozik, és még sok más helyet is. Mire végeztünk a körúttal beesteledett.
- Köszönöm szépen hogy megmutattátok nekem az épületet. El tudnátok igazítani, hogy merre van a városban egy szállóhely?
- Persze! Liz majd elkísér. Ugye?
- Igen mester!
Elindultunk a szálló felé Lizzel, aki a múltam felől kérdezgetett. Én elmeséltem neki, hogy hogyan jutottam el a városba, mikor egyszer csak a hátunk mögül férfihangot hallottunk.
- Sziasztok kislányok! Merre mentek?
- Öhmm… sietünk, sajnáljuk! – vágta rá gyorsan Liz
- Na! Csak ne olyan hevesen lánykák. –és a férfi elkapta Liz kezét, és az enyém után is nyúlt volna.
- Fuss Nati! Én rendben leszek!
- Dehogy is futok! Nem hagylak itt egyedül! Túl sok mindenkit kellett már otthagynom!
Ezzel átváltoztam egy farkassá, és beleharaptam a férfi lábába. A férfi fejbevágott, de nem adhattam fel a harcot! Nem akartam otthagyni Liz-t, mást már nem akarok ott hagyni. Biztos Salamon is ezt tenné az én helyemben. A férfira megint ráugrottam, és haraptam, ahol csak értem. Liznek sikerült kiszabadulnia a karmai közül, és ő is segített püfölni a férfit. Miután sikerült a férfinek leráznia a lábáról, utána elfutott. Nem futottam utána, nem akartam jobban megsebesíteni jobban.
- Köszönöm Nati!
- Nincs mit!
- Holnap is gyere el a céhbe, beszélgethetnénk még egy kicsit.
- Rendben, el fogok menni.
Másnap elindultam a céh fele, közben megnéztem a várost is, mivel tegnap csak a céhre koncentráltam. Mikor odaértem a céhhez bekopogtam, és nagy meglepetésre Bob mester nyitott ajtót.
- Gyere be angyalom!
- Köszönöm, Bob mester!
- Képzeld, elmesélte nekem Lizlet a tegnap estét. Hallottam, hogy megmentetted őt.
- Áhh! Semmiség volt, csak nem szeretem, ha az emberek bántanak másokat.
- Nati, nem szeretnél csatlakozni hozzánk? Liz azt mondta nekem, hogy tetszett a céh, és bátor dolog volt, hogy a védelmére keltél, valamint úgy látom tehetséges mágus vagy.
- É-én komolyan tag lehetnék ebben a céhben? De a többiek mit szólnának hozzá?
- A többiek örülnek, ha bővül a mi kis családunk, hidd el mindenki szívesen látna. Nos?
- Köszönöm szépen, nagyon szeretnék tag lenni!
- Ohh hát ez nagyszerű! – kezdett önfeledt tapsikolásba. – Liz drágám, kérlek intézkedj!
- Akkor hova kéred a pecsétet? – kérdezte a szőke lány.
- Ide kérem! – mutattam a bokámra.
Ezután oda hívták a többieket, hogy be tudjak mutatkozni.
- Menj oda Nati, mondj valamit!
- Boldog vagyok, hogy tag lehetek,
És mostantól veletek élhetek.
Remélem, hogy jóban leszünk,
És majd sohasem veszekszünk.
Minden tőlem telhetőt megteszek,
Hogy ne okozzak csalódást e szép céhnek.
Talán még csak újonc vagyok,
De ígérem, majd sokat tanulok.
Bízom benne, hogy elfogadtok,
És majd veletek sokat mulathatok.
Köszönöm, hogy meghallgattatok!
- Na, milyen volt?
- Érdekes. – felelte Liz nevetgélve.
- Nos, ez a kis mazsola itt az új tag, Nati Teina... mivel bemutatkozni elfelejtett. Segítsetek neki ameddig nem tud tájékozódni rendesen!
- Ezt mondania sem kell, Mester.. –egy lány mondta ezt, akinek hosszú türkizszínű haja volt. – Szia Nati, a nevem Atsui. Üdv köztünk.
Lassan mindenkivel megismerkedek a céhből, és remélem, hogy senkivel sem leszek rosszban.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Nati Teina - csatlakozási pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nati Teina - csatlakozási pályázat   Nati Teina - csatlakozási pályázat Icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 9:20 pm

Áh, végre egy csatlakozási pályázat. Örömmel tölt el, amikor egy ilyet pillantok meg a pályázatok között és plusz örömforrás, hogy nem a Fairy Tail van megcélozva. Ez már plusz pont Very Happy Elolvasva semmi kivetnivalót nem találtam benne, bár nekem kicsit hiányoztak a színek, de ez nem követelmény. Abszolút fakultatív dolog. Nos ezek után örömmel jelentem be, hogy a Blue Pegasus céh új taggal bővült! A pályázatot ezennel elfogadom! Üdv a céhben! ^^
Vissza az elejére Go down
 
Nati Teina - csatlakozási pályázat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nati Teina
» Nati Teina
» Nati Teina
» Nati Teina
» Nati Teina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Csatlakozási/Kilépési pályázat-
Ugrás: