KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Crow Geelstun

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Crow Geelstun Empty
TémanyitásTárgy: Crow Geelstun   Crow Geelstun Icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 8:23 pm

Június (1/2 -> több nem is lesz ebben a hónapban ^^")
    Szereplők:
  • Alice (Csak megemlítve)
  • Mark Deamon (Hamarosan...)
  • Crow Geelstun

Angels & Demons

Ez is úgy kezdődött, mint a legtöbb katasztrófa, amelyben valaha is részt vettem: egy Mark Deamon nevű hozzám hasonló sráccal, aki egy szerencsétlen találkozást követően gyakran felkeresett, amikor nem volt kivel belevetnie magát az éjszakába. Ilyenkor engem talált meg, s bár csöppet sem volt ínyemre a könnyűvérű lányok nap-nap utáni váltogatása, illetve a szörnyű másnapok, amelyek a sok whiskey utóhatásai voltak, végül mindig beszálltam a játékba. Szóval ez az eset is egy ilyen volt. - Crow! - rohamozott meg kedvenc kis kávézómban szokásához híven. Ugyan gyakran gondoltam rá, hogy keresek magamnak egy másik privát helyet ennek elkerülése érdekében, de valami megmagyarázhatatlan ok folytán sosem valósítottam meg ezt az ötletet. Mark vészesen közeledett, s már előre sejtettem mi fog történni, ezért íriszeimet az ég felé emelve kezdtem el kérlelni a Főnököt, hogy könyörüljön meg rajtam és mentsen meg ettől a két lábon járó Armageddontól, de mint általában, fohászom ezúttal is süket fülekre talált. Egy halvány mosollyal az arcán huppant le a mellettem lévő székre és kezdett bele újabb fantasztikus ötletébe. - Haver, Akane Resortban fürdőruhás szépségverseny lesz! Le kell mennünk! Egy ismerősöm elintézte, hogy Mi is benne legyünk a zsűriben. - közölte velem csillogó szemekkel, és be kell vallanom, ez a haditerv nekem is tetszetős volt. Ha nem csúszik be valamilyen hiba, akkor ma biztosan jól fogunk szórakozni. Még gyorsan megbeszéltük a részleteket, majd hazaindultunk összepakolni az úthoz szükséges holmit. Nem sok cuccot terveztem magammal vinni. Bepakoltam a táskámba egy fürdőgatyát, egy törülközőt, némi pénzt, illetve egyéb apróságokat, Én magam pedig öltönyt vettem fel, hiszen a zsűri tagoknak jól kell kinézniük. >_> Ezt követően elindultam az állomásra. Útközben elővettem a nadrágom egyik zsebéből egy doboz már igen csak a végét járó vaníliás dohányterméket, és miután az ajkaim közé illesztettem egy szálat belőle, meggyújtottam azt. Nagyot szippantottam az energiarúdból, miközben felnéztem az égre. Gyönyörű verőfényes napunk volt, kívánni se lehetett jobbat. Lelki szemeim előtt már láttam, amint a bikinis szépségek végig vonulnak a kifutón, és nekem akarnak tetszeni. Ennek már pusztán a gondolata is jó érzéssel fogott el. Végül megérkeztem az állomásra, ám Mark még sehol sem volt, s a vonat indulásának ideje vészesen közeledett. Rövidesen befutott a „társam”, de ekkor a vonat fogaskerekei csikorogni kezdtek, és elindult a szerelvény az Éden felé. Ijedten néztünk egymásra barátommal, ám a következő pillanatban már minden erőnket összeszedve rohantunk az ekkoron még szerencsére lassú tempóban haladó vonat után, és sikeresen elértük. Lihegve húztuk fel magunkat a korláton, ahol már várt ránk a kalauz, és a szokásos „Elnézést, láthatnám a jegyeiket?” szöveggel fogadott minket. Fáradt sóhaj szakadt fel a mellkasomból, miközben előhalásztam a táskám egy oldalzsebéből a két jegyet, mely’ azt bizonyította, hogy szabályosan tartózkodunk a járművön, majd az ellenőrzést követően kerestünk egy üres kabint és letáboroztunk. - Öreg… Sok baromságba belekevertél már, de ez most nagyon jó ötlet. Büszke vagyok, hogy ismerhetlek! - törtem meg a csendet, miközben egy széles vigyor körvonalazódott ajkaimon.

A több órás út meglehetősen gyorsan eltelt. Némelyik szakaszon beszélgettünk, volt mikor aludtunk és olyan is, amikor csak szimplán az ablakon bámultunk kifele és a tájat fürkésztük. A vonat rövidesen megállt az Akane Resort állomásán, és a rengeteg utassal együtt Mi is leszálltunk, majd Mark vezetésével a hotel felé vettük az irányt, ahol a zsűrik kaptak szállást. Hál’ Istennek közel volt az állomáshoz, valamint a parthoz is. Bejelentkeztünk a recepción, majd miután megkaptuk a kulcsokat a szobákhoz, a negyedik emeletre indultunk. - Hmm, úgy tűnik ez az enyém, a Tiéd eggyel arrébb van. - fordítottam el a zárban a kulcsomat, miközben Markra pillantottam, aki ekkor már szintén megállapodott a saját ajtaja előtt. Lenyomtam a kilincset és beléptem a szobámba. Kellemes meglepetés fogadott: maga a szoba meglehetősen nagy volt, hatalmas ablakokkal, s igényes volt a berendezés is. Minden szempontból kielégítette az elvárásaimat, bár tudtam, hogy nem sok időt fogok itt tölteni. Hamarosan kopogás hallatszódott. ~ Mark már is kicsomagolt? Vajon mit tartogat még számomra? - gondolkoztam, miközben kinyitottam a nyílászárót, ami mögött valóban a Démonmágus állt fürdőgatyában, kezében a strandoláshoz szükséges holmival. - Te még mindig ebben vagy? Siessél, lent gyönyörű napozó lányok vannak, akik csak arra várnak, hogy valaki kezelésbe vegye Őket. - vigyorodott el kajánul. Sürgetésének hála gyorsan elkészültem, és hamarosan már mindketten a parton voltunk. A nap további részét itt töltöttük, míg nem délután vissza kellett menni a szobáinkba lezuhanyozni és felkészülni az eseményre, amelyre egészen idáig vártunk. A zsűriknek már a bemutató előtt két órával jelen kellett lenniük. Ekkor nyílt időnk arra, hogy megismerkedjünk a többi bírával, valamint felderíthettük a helyszínt is. Egyedül kezdtem el az épülettel ismerkedni. Szobáról szobára jártam, míg nem az egyik ajtó mögül nevetés szűrődött ki. Ezt nem tudtam mire vélni, elvégre azt mondták, hogy egy árva lélek sincs rajtunk kívül, így hát benyitottam. - Azt a rohadt… - csak ennyit tudtam mondani, mivel olyan kép fogadott, amilyenről a legtöbb férfi csak álmodik. Tizennyolc bikinis, illetve félmeztelen szépség állt előttem, akiknek látványával képtelen voltam betelni. Ám hirtelen észrevettek engem és egy emberként sikítottak fel, majd a következő pillanatban már több tucat tűz- és egyéb mágia száguldott felém, amelyek elől csak épp, hogy megmenekültem. - Jaj lányok, azért ennyire nem kéne hevesen reagálni! Nem láttam a melleiteke… öhh, nem láttam semmit. - rohantam tovább, de a versenyzők nem tágítottak; a fejemet akarták. Végül szembetalálkoztam Markkal, aki értetlenül pillantott rám. - Mit csináltál velük, hogy ilyen haragosak? - kacsintott rám, mire Én megráztam a fejem. - Idióta! Miért nem mondtad, hogy a verseny résztvevői mágusok? Véletlenül benyitottam hozzájuk és most holtan szeretnének látni! - álltam meg Mark mellett és fordultam szembe a másfél tucat dühös máguslánnyal. - Aha… véletlenül. Mindegy, most futás! - tovább rohantunk, de az ingerült fangirlöknek helyzeti előnyük volt. Ők már tökéletesen ismerték a terepet, míg Mi csak találomra fordultunk el jobbra, vagy balra egy-egy folyosón. Végül megtorpantunk: zsákutcába értünk. Az ajtók zárva voltak, s nem volt hová mennünk. Fájdalmas sóhaj kíséretében fordultam szembe az őrült nőszemélyekkel, akik valószínűleg most azon gondolkoznak, hogy hogyan kéne végezni velem egy olyan semmiség miatt, mint ami nem régiben történt. Nem is értem. Nem kéne ennyire szégyenlősnek lenniük, hiszen szép idomokkal áldotta meg Őket az Úr. Ezen gondolkodva bevillantak a képek, amelyeknek nemrégiben tanúja voltam, s halványan elmosolyodtam. - Mi olyan vicces, Szöszi? - kérdezte az egyik lány, mikor meglátta az arcomon elhúzódó mimikát. Hangja jéghideg volt, Én nem tudtam mitévő legyek. Ebből a helyzetből úgy néz ki, hogy nem kerülök ki épp bőrrel, egyedül a jobbomon álló társam jelenléte tartotta bennem a lelket, elvégre, ha engem kicsinálnak most ezek az agresszív nőszemélyek, legalább Ő is velem jön a túlvilágra. Hiszen mindez miatta történt! Rövid habozás után a feszült csendet végül Én törtem meg. - Még egyszer elnézést kérek, hölgyeim. Tudják, a szépségverseny zsűrijének tagja vagyok, akárcsak a barátom, s azt mondták nekünk, hogy senki sincs még jelen. Úgy tűnik, csak az esemény legfontosabb résztvevőit hagyták figyelmen kívül. - mosolyodtam el kínosan, miközben megvakartam a tarkómat. A lányok viselkedése azonnal megváltozott. Mindannyian barátságosabbak lettek, már nyoma se volt a percekkel ezelőtti dühüknek. - Ki kell egészítsem a barátomat: a szavazataink eladóak. - tette hozzá egy kacsintás kíséretében Mark, mire a velünk szemben állók valósággal megrohamoztak minket. - Uhh, csajbunyó! Na, milyen helyre hoztalak Téged? - paskolta meg a jobb vállamat, és a másik karjával az egymás átgázoló lányok irányába mutatott. Hosszas küzdelem után végül két lány kikeveredett a tömegből, s valami hátsó öltözőbe vezettek minket, ahol… vagyis ahonnan háromnegyed órával később rúzsfoltosan léptünk ki. Én a nyakkendőmmel bajlódtam, Mark az időközben össze-visszaálló hajával, a mögöttünk feltűnő két lány pedig a bikinijét igazgatta. ~ Cöhh, még hogy az Erában élő lányok nem elég hajlékonyak. Hát ez az egy most alaposan megcáfolta ezt. - vigyorodtam el, majd miután elköszöntünk a két versenyzőtől, visszaindultunk a többi zsűrihez, akik már mind helyet foglaltak a kifutó melletti hatalmas asztalnál. Mi is leültünk a két szabad helyre, és rövidesen elkezdődött a bemutató.

Meglehetősen egyhangú volt a felhozatal. Lányok jöttek, lányok mentek, de nem találtam azt az egyet, akire szavaznom kellett. ~ Barna haj, zöld szem, barna haj, zöld szem, barna haj, zöld szem… - mondogattam magamban, hogy kire kell voksolnom, de ebből a típusból sajnos meglehetősen sok volt, így hát az emlékezetemre kellett hagyatkoznom, amely’ szerencsére sosem nem hagyott cserben, mikor olyan lányok alakját akartam felidézni, akiket ilyen helyzetben láttam, mint ezt. Tovább figyeltem a kifutót, ám hirtelen nem várt meglepetés ért: egy ismerős vonult végig előttem. ~ Alice? - néztem értetlenül a lány után. Az ámulatból egy ismerős hang ébresztett fel. - Jó csaj, mi? - bökött oldalba Mark, mire Én kissé közelebb dőltem hozzá, hogy senki se hallhassa, amit mondani fogok. - Öhm, ismerem Őt. - döbbenten meredt rám. Végigmérte még gyorsan a már visszafelé tartó Alicet, majd engem is, s elnevette magát. - Akkor mutass be neki. >_> - hadarta, mire egy gúnyos mosoly körvonalazódott ajkaimon. - Hát, nem is tudom, Öreg. Lehet, hogy nekem kéne kezdeni valamit ezzel a csajjal. És szerintem amúgy se vagy az eseteee~~. - nyújtottam el az utolsó szó végét, ám itt befejeződött a beszélgetésünk, mivel felsorakoztak az indulók és a zsűrire vártak. Mindenki egymás után elmondta, hogy kinek akarja ítélni az első helyet, majd Mark jött, aki meglepő módon Alicere szavazott. ~ Úgy tűnik eldőlt, hogy ki fog nyerni. Alice, ezért meghívsz, majd vacsizni minket. - csóváltam meg a fejem. Rám utolsóként került a sor, négy lány kapott egy-egy szavazatot, köztük azzal, akire a megállapodásunk alapján nekem kellett szavaznom, valamint még két lány volt versenyben, na meg Alice. ~ Talán mondanod kéne pár vigasztaló szót előtte a veszteseknek is, hogy mind szépek, satöbbi-satöbbi… Te is tudod, Én szeretem az emberek fájdalmát látni, de nem lenne jó, ha most belehalnál a szukák vad támadásaiba, mert csak a győztest dicséred. - jegyezte meg Lord Ash’argaroth, s bármilyen furcsa, egyet értettem vele. - Kedves lányok! Mind gyönyörűek vagytok, nehéz választa… - de itt egy türelmetlen férfi közbekiabált. - Ne beszélj félre, térj a lényegre! - ordította. Halk sóhaj szakadt fel mellkasomból, majd folytattam. - Anyád… Na szóval, aki ma győztesként térhet haza az nem más, mint a tizenötös versenyző, Alice! Gratulálok neki! - kiáltottam a céhtársam nevét. Hatalmas taps, éljenzés, majd egy öreg férfi átadta az elsőnek járó koronát, és a virágcsokrot.

~ Hmm, kivételesen happy enddel zárult egy kaland, amit Mark talált ki. Furcsa. Sőt, ijesztő. - gondolkoztam, miközben jobbra fordultunk az egyik sétálóutcán. Az állomás felé tartottunk. Most, hogy véget ért az itteni szereplésünk, ideje volt hazamenni. Sok élménnyel gazdagodtam, és jó benyomást tettem egy lánynál is… Minden szempontból pozitív volt ez a kiruccanás, nem bántam meg, hogy eljöttem. Rövidesen megérkeztünk az állomásra, ahol ismerős arcok vártak ránk. A két lány volt az, akiknek megígértük a szavazatunkat. Kínos mosoly jelent meg arcomon, miközben a dühös nőkre pillantottam, akik azonnal támadásba lendültek. Az egyikük egy dárdát idézett meg és dobta felém, míg a másik kristályszilánkokat zúdított Markra. ~ Sejtettem, hogy nem lesz olyan zavartalan ez az egész, mint szerettem volna. - sóhajtottam fel, és társamra pillantottam. - Mark, Tiéd az, amelyikkel Te voltál, az enyém a másik. - osztottam el ellenfeleinket, de Mark kérdően tekintett rám. - Öhh, melyik is volt az, amelyikkel Én voltam? - kérdezte, mire Én egy kínos nevetéssel reagáltam, és egy gyors tarkóvakarással. Reméltem, hogy Ő emlékszik rá. Nekem csak annyi maradt meg, hogy az enyém barna hajú, de mindkettő az volt. - Mindegy, nem számít. Enyém a fegyvermágus, tiéd a másik. - mondtam, majd az állomás melletti kis park felé vettem az irányt, és az ellenfelem szerencsére követett. Biztos voltam benne, hogy lebecsül engem, s most azt hiszi, hogy menekülni próbálok, pedig csak el akartam választani a másik nőszemélytől. Elérve a kijelölt harcteret végül szembenéztem ellenfelemmel, aki ekkoron már egy kardot „varázsolt” elő, s azzal rontott nekem. Egy vízszintes vágással indított, aminek megúszását csak a nem létező akrobatikus képzettségemnek köszönhetem, mivel még épp időben lendültem a magasba, és az acél penge a talpaim alatt süvített végig. - Ha így folytatod, azt fogom hinni, hogy meg akarsz ölni. - néztem rá színlelt riadtsággal, majd a következő pillanatban már egy csontdárda volt a kezemben, amellyel hárítottam a lány újabb támadását. - Szóval Nekromanta vagy! Gusztustalan egy mágiaág. - fintorgott, mire Én fogást váltottam a dárdán és megcéloztam vele távolról az ellenfelemet. - Ugyan, Én annál sokkal több vagyok. Csak attól félek, hogy az életedbe kerülne az, hogy lásd az igazi mágiám. - vigyorogtam rá, miközben megpróbáltam elkerülni az ellenségem újabb kardcsapását, de ezt már nem úsztam meg sértetlenül, mivel a penge felhasította ingem jobb úját és egy méretes vágást hagyott a karomon. ~ Mi lenne, ha most már használnád az Én formámat? Szégyent hozol rám, ha hagyod, hogy egy ilyen csúszómászó megsebesítsen. - morgott a fejemben a testemben raboskodó Démon, mire Én csak megcsóváltam a fejemet és elsöpörtem a szemem elől az izzadt tincseimet. ~ Még nem. És amúgy is; ha Ő volt az, s nem a másik, akit átvertem, akkor megilleti néhány vágás. - közöltem a pokoli Hadvezérrel, miközben gyors reflexeimnek hála sikerült kimanővereznem egy dobókés útjából, amely a nyakam felé repült. - Azt mondom, Szöszi, fejezzük ezt be! Nincs kedvem játszadozni veled, inkább megöllek. - mondta ridegen. - Ohó, nem szeretsz játszadozni? Hát ott az öltözőben az ellenkezőjét bizonyítottad. - próbáltam meg kicsit feldühíteni, ami látszólag bevált, mivel egy csatakiáltás kíséretében ismételten nekem rontott. Nem mozdultam. Nyugodt tempóban ledobtam zakómat és az ingujjaimat kezdtem el feltűrni, ezzel is felkészülve az átalakulásra. Ekkor ért el az ellenfelem és sújtott le az oldalamra, de mikor a penge a testemhez ért, az nem tudott a húsomba vágni. - Birth of Demon. - mondtam ki utólag a technika nevét, hiszen a vágás pillanatakor már az egész felsőtestem át volt alakulva, s egy Démon bőrén nem tud áthatolni holmi egyszerű kard. - Ez az Én igazi erőm. Démon vagyok. - törtem ketté a kardjának pengéjét. Úgy tűnt sokkal gyengébb nálam, hiszen egy közel velem egyszintű kardját képtelen lettem volna ilyen módon megrongálni. - Add fel. A harcunknak vége. - szóltam halkan, de a lány nem akart rám hallgatni. Egy dárdát idézett meg és azzal kezdett el döféseket leadni felém, de a Lord Ash’argarothnak hála kiélesedő reflexeimmel képes voltam a legtöbb szúrást elkerülni, csupán kettő ért el. Az egyik dárdaszúrás során csak a penge súrolta a combomat, de a másik belefúródott a karomba. A fájdalomtól felszisszentem, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan múlt el a fájdalmam. ~ Bele se merek gondolni, hogy hogyan fogok kinézni, ha megint a normál testemet használom. - futott végig az agyamon, elvégre a kemény szörnyetegbőrön nem látszanak a zúzódások, viszont a halandó mivoltomon nagyon is. ~ Hogy kéne gyorsan kiütni anélkül, hogy komolyabban megsérül? - gondolkoztam, de semmi sem jutott az eszembe. Nem akartam kárt tenni a lányban, még is ártalmatlanítanom kellett. Támadásba lendültem. Démonná változott karom karmaival akartam elvenni a kedvét a Fegyvermágusnak a további harctól, de az elkerülte a karomat, s oldalba rúgott, aminek hatására egy fatörzsébe csapódtam. Az erőm a végét járta, éreztem, amint Lord Ash’argaroth próbál kitörni, és arra is felfigyeltem, hogy a szörnyetegbőröm már nem olyan kemény, amilyen az elején volt. Megszűntettem a Birth of Demont, ismételten a valós alakomban néztem szembe az ellenfelemmel. Egy csontdárdát idéztem meg magamnak, amivel hárítottam a lány kardját, majd megpördítettem a fegyveremet, és egy jókora csapást vittem be a lánynak, aki hátraesett. - Fejezzük be. Ennek semmi értelme. – ismételtem meg a harc elején elhangzott szavaimat, de úgy tűnt, csak nem akarja feladni. Talpra állt és az utolsó erejét összeszedve egy dárdát idézett magának. - Ez lesz az utolsó támadásom. Minden erőmet összeszedem, hogy végezhessek veled. - sziszegte. Fenyegetését hallva Én is komolyra vettem a figurát. Eddig egy kézben tartottam a dárdát, de most két kézre fogtam, s úgy vártam a gyengébbik nem képviselőjének végső akcióját. Némi várakozás után végül megindult felém, egy kiáltás kíséretében, miközben dárdáját felém emelete. Én hasonlóképp tettem, és reménykedtem benne, hogy még maradt elég erőm ahhoz, hogy megállítsam az Ő fegyverét. Tévedtem. A csontokból álló dárdám összetört, s az acélpenge a vállamba fúródott, de még a megmaradt erőfoszlányaimnak, valamint a Démonomnak köszönhetően képes voltam egy utolsó ütést bevinni a lánynak, majd elterültem a fűben.

Nem bírtam mozdulni, de a lány is kidőlt, ráadásul Ő még az eszméletét is elvesztette. Bele se merek gondolni, hogy mi lett volna, ha Én is úgy járok, mint a mellettem fekvő Fegyvermágus. Egész biztos, hogy a Hadvezér kihasználta volna az alkalmat, s hatalmas tombolásba kezd. Felelőtlen voltam, nem vettem komolyan a lányt, és emiatt majdnem katasztrófa történt. Még egy darabig így feküdtem a gyepen, majd amikor már kezdtem újra érezni sajgó végtagjaimat, megkíséreltem felegyenesedni, ami sikerült is egy fának az asszisztálásával. Kicsit elidőztem így, a fának támaszkodva, de rövidesen már úgy éreztem, hogy menni fog egyedül is, ezért elszakadtam a kemény törzstől és az állomás felé vettem az irányt. Mark is legyőzte az ellenfelét, s végre hazaindulhattunk.
Vissza az elejére Go down
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Crow Geelstun Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crow Geelstun   Crow Geelstun Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 9:34 pm

Július (1/2)


Constantine, a Démonvadász - I. Fejezet
(A Kihívás)

Ez a hét is olyan volt, mint bármely’ másik. Jó szokásomhoz híven, nem nagyon igyekeztem munkát vállalni, na meg edzeni sem. Egyszerűen nem láttam értelmét. Pénzem volt elég, körülbelül négy hónapra előre kifizethettem volna a lakásomat, az edzéshez pedig két fél kellett, ahhoz meg túl lusta voltam, hogy valakit kerítsek magam mellé. Amúgy se szívesen használom a Démonmágiámat barátokon. Néha napján ugyan elmentem kicsit kocogni a város melletti kis erdőbe, de szürke hétköznapjaim nagy részében csak loptam a napot a lakásom erkélyén, miközben vaníliás cigaretta füstölgött ajkaim között. Meglehetősen eltunyultam. Alkalmanként vettem a fáradtságot és ellátogattam a Quatro Cerberus épületébe is, ám ilyenkor se nagyon csináltam semmit, csak kávézgattam, s beszélgettem Richarddal, vagy valamelyik mágussal, akit ismertem. Ez a mai is egy ilyen napnak indult, ám nem úgy alakult, ahogyan az a forgatókönyvben meg volt írva. Meglepetésemre egy levél várt a recepción. A lány elmondása szerint valami rejtélyes idegen hagyta itt nekem az irományt, aki sötét csuklyát viselt, s meglehetősen szűkszavú volt. Mindezek mellett csak azt tudta mondani a férfiről, hogy nálam alacsonyabb volt és a szemei vörösen izzottak. Mondhatom sokat segített ezzel a személyleírással. ._. Körülbelül két tucat ilyen alakot ismerek, ámbátor ezek legtöbbje meg akar ölni, szóval mélyen remélem, hogy nem tartozik azok közé, és csak így próbálta meg elrejteni a valódi személyazonosságát. Egy elhadart „köszönöm” után elvettem tőle a levelet, s kissé összegyűrve a zsebembe nyomtam, majd hazaindultam. Úgy gondoltam sokkal jobb, ha majd ott olvasom el, elvégre, ha valami gond van, akkor egyből felkészülhetek. Sietve szeltem át az utcákat, és hamarosan meg is érkeztem a lakásomba, majd miután belöktem magam mögött a tölgyfa nyílászárót, rögtön feltéptem a borítékot. Széthajtogattam a benne lévő papirost, s olvasni kezdtem:

Kedves Crow Geelstun!
Kérem, jöjjön el 18-án, pontban 6 órakor a Hakobe hegy legmagasabb pontjára, ott fogom várni. Ígérem, mindent meg fog érteni, ha majd eljön; s garantálom, hogy a Mi kis találkozásunk is előnyös lesz az Ön számára.
Tisztelettel,
Constantine


Nem volt ismerős a kézírás. Kétszer is elolvastam a levelet, még se jöttem rá, hogy ki is a rejtélyes idegen, valamint arra se volt ötletem, hogy mit akarhat. Egyrészt bármennyire is gondolkoztam, rá kellett jönnöm, hogy nem ismerek Constantine nevű személyt, másrészről viszont: ki ad olyan hülye nevet a saját gyermekének, hogy Constantine?! Ha ez a férfi is azok közé tartozik, akik a vesztemet akarják, akkor egészen biztos, hogy Ő azért akarja, mert neki nincs olyan király neve, mint nekem. Constantine… röhejes. Hoppá, kissé eltértem a tárgytól. Bevallom őszintén gyanús volt nekem ez az egész, még is a levelében arról írt, hogy előnyös számomra ez a találkozás, ezért úgy döntöttem, hogy elmegyek a Hakobe hegyre, és találkozom vele… Ezt követően ismételten eseménytelenül teltek napjaim. Az utolsó estén összepakoltam az útra. Raktam a táskámba egy üveg vizet, némi élelmet, valamint egy éjfekete csuklyát is beszereztem az útra, csak hogy Én is olyan titokzatosnak tűnjek, mint ez az idegen. Aztán másnap elindultam…

~ Egy magas, csuklyás férfi áll hangtalanul a Hakobe hegy legmagasabbik pontján. Tekintetéből a mérhetetlen közömbösség olvasható ki, láthatóan egyáltalán nincs ínyére az ittlét. Éjfekete köpenye vészjósló hangokat hallat, ahogyan egy-egy erős széllökés belekap a könnyű, már-már súlytalan anyagba, ám látszólag a férfi valahol teljesen máshol jár. Így áll másodpercekig, mikor hirtelen beszédre nyitja ajkait. ~


- Elkéstél, Constatine. Én itt voltam hatkor, de Te még csak most érkeztél. Ugye tudod, hogy ez meglehetősen udvariatlan cselekedet volt? - fordulok szembe a meghívómmal, aki még csak most ért fel a csúcsra. Szemei pont olyanok voltak, mint ahogyan a recepciós lány leírta őket: vérvörösek, és mérhetetlen gyűlölet tükröződött belőlük. Most már teljesen biztos voltam abban, hogy nem tudom kicsoda, éppen ezért tekintetét gyanakodva fürkésztem, miközben minden egyes mozdulatakor az Én testem is megrándult; ugrásra készen állt. - Elnézését, Geelstun-kun! Tudja, hogy milyenek a városiak. Mindenhova késve érkeznek. - vette kissé komolytalanra a figurát, és egy laza mozdulattal letolta a fejéről a csuklyát. Elkerekedett szemekkel mértem végig. Ez a ficsúr szinte kiköpött mása volt, az egykori mesteremnek, aki belém zárta a Démont, csupán fiatalabb kiadásban. - Mester, Te vagy az? – kérdeztem végül kissé zavarodottan, persze előre tudtam, hogy ez hülyeség, elvégre Én, vagyis Lord Ash’argaroth ölte meg Sethet anno még ott az életerőt elszívó erdőben. Szavaimat hallva a velem szemben álló fazon gúnyosan felnevetett, majd a következő pillanatban megfeszültek izmai, s felém szökkent. Minden egy másodperc törtrésze alatt történt. Egy vadászkést kapott elő, és a nyakamnak szegezte, míg Én egy csontdárdának a nyelével kíséreltem meg megütni a srácot, ám baljával elkapta a fegyveremet, ezzel hárítva a támadásomat.

Crow Geelstun Crowvsconti

Éreztem, amint a hideg acél nekifeszül a torkomnak, ahogy lassan egyre bentebb hatol. Nem tudtam, mi tévő legyek. - Seth az apám volt, Te szörnyeteg! És annak ellenére, amit érted tett, végeztél vele! Emiatt lettem Démonvadász, s emiatt foglak Téged is elpusztítani. - ordította, és elvágta a torkomat. Minden elsötétült. Biztos voltam benne, hogy végem van, ám egy harmadik fél úgy érezte, hogy eljött az ideje megváltoztatni az erőviszonyokat… Egy eltorzult üvöltés hagyta el torkomat, miközben szemeim aranylóan izzani kezdtek, és bőröm teljesen elszürkült. A torkomon lévő vágás beforrt, csak egy apró heg bizonyította, hogy nem régiben itt még egy jókora vágás díszelgett. Ellenfelem riadtan ugrott visszább, ahogy nézte a drasztikus átalakulásomat. Körmeim karmokká nőttek, szemfogaim megnyúltak, és két szarv is előbújt koponyámból. Szőke tincseim barnább árnyalatot vettek fel, izmaim megduzzadtak. - Ezt nem kellett volna, Te szánalmas kis féreg! Nem volt elég mély a vágásod ahhoz, hogy elpusztíts engem, nyomorult halandó. - ordította Lord Ash’argaroth, és a következő pillanatban már Constantine mögött állt, s könyörtelenül a vádlijába taposott, aminek hatására a férfi teste megbicsaklott, majd hasra esett. A hadvezér rálépett a hátára, és nem hagyta, hogy felálljon. A vadász vért köpött, a vad bizonyult erősebbnek. Fájdalmában hatalmasakat üvöltött, ám nem hatotta meg jajveszékelése az üldözöttet. Egy valamit akart látni: azt, amint üldözője élettelen teste a lába előtt hever. Constantine kétségbeesetten mágiával kezdte el bombázni a kegyetlen ellenfelet, ám szinte meg se kottyant a szörnyetegnek a „varázsarzenál”. Úgy tűnt, minden elveszett a fiatal Démonvadász számára, de hirtelen a Démon megtorpant, mert eközben legbelül az elméjében egy másik hang szólította meg. ~ Ash’argaroth! Takarodj vissza a helyedre! Ez az Én harcom! - mennydörögtem, aminek hallatán a Démon gúnyosan elvigyorodott. ~ És ha nem? - tette fel a kérdést, ám ekkoron a testemet újra képessé váltam irányítani. A barna tincsek ismételten szőkévé változtak, az aranyszín szemeim pedig acélos kék árnyalatot vettek fel, amelyekből az elszántság tükröződött. Még pár másodpercig hallottam, amint a Pokol Hadvezére néhány szitkot morog el az orra alatt, ám a következő pillanatban már nem figyelhettem rá, mivel Constantine észrevette pillanatnyi gyengeségemet, s kihasználva azt felém kerekedett. Lábaimat kirúgva sikerült elterítenie, majd a gyomromba öklözött kettőt. Vér szivárgott ki a számból, ellenfelem pedig gondolkodás nélkül folytatta az ütlegelésemet, amit Én összeszorított fogakkal tűrtem, miközben vártam a megfelelő alkalmat az ellentámadáshoz. Jobb kezem mutató- és középső ujját a földre tettem, s egy Death Spike-ot idéztem meg, amelynek markolata Conastantine vállának ütközött, ezáltal hátrataszítva a srácot. Ezt kihasználva talpra szökkentem, majd egy jobb egyenessel ajándékoztam meg állkapcsát, ami talált, s ezt követően a Haláltüskével döftem felé. Az utolsó pillanatban tért ki támadásom elől, és azzal a lendülettel még ki is tudta ütni a kezemből a csontdárdát. - Miért nem adod fel önszántadból ezt a csatát, Crow Geelstun? Nyugalom nem itt helyben ölnélek meg, el kell számolnom a testedben őrzött Démonnal a vezetőmnek, a Démonvadászok legerősebbikének. - vigyorodott el halványan, majd egy fénysugarat lőtt felém, amely’ amellett, hogy hátralökött, még meg is égette mellkasomat. Egykori mester fia meg se várta, hogy felálljak, könyörtelenül rúgott bele megperzselt testembe, majd mikor elterültem a hóban, még bele is taposott vöröslő húsomba. Egy utolsó hatalmas üvöltés hagyta el nem régiben felmetszett torkomat, majd szemeimet lehunyva elvesztettem az eszméletemet.

~ Constatine halványan elmosolyodott, mikor látta, hogy sikerült legyőznie az ellenfelét. Félvállára dobva a Quatro Cerberus mágusának mozdulatlan testét indult le a hegyről, miközben azon gondolkozott, hogy végre megfizethetett apja haláláért. Jó érzés töltötte el, hiszen úgy hitte, hogy most jót tett a világgal, elvégre egy Démontól szabadította meg az emberiséget. Akkor még nem tudta, hogy mire is készül valójában a mestere… ~


Egy mágikus négykerekű járműben tértem magamhoz. Végtagjaim meg voltak béklyózva, a számba pedig egy rongy volt tömve, hogy ne beszélhessek. ~ Milyen könyörtelen bánásmód. Szóval ilyenek a Démonvadászok, akikről egykoron még Seth mesélt. Biztos csalódott lenne, ha megtudná, hogy a fia is egy közülük… - gondolkodtam, miközben minden erőmet összeszedve megpróbáltam felülni. Harmadik próbálkozásra ez sikerült is, és megpillanthattam, hogy hova tartunk. Egy kísérteties, sötét kastély állt magányosan a köves út végén. Két hatalmas tornya volt, amelyeken nem volt ablak, előre sejtettem, hogy engem is oda fognak vinni, ezzel megfosztva a fénytől, és minden reményemtől. Hamarosan megállt a szállítóeszközünk, és néhány ugyan olyan fekete köpenyes alak jött ki a kastélyból. A lábaimat szabaddá tették, s maguk előtt kezdtek el „behajtani” a zord épületbe. Úgy éreztem magam, mint egy láncra vert kutya, aki csak akkor ugathatott, amikor a gazdái engedélyt adnak rá, s csak akkor mozoghatott, amikor másoknak úgy tartotta éppen a kedve. ~ Esküszöm, ha egyszer kikerülök innen, mindnyájatokkal végzek. - villantak meg fenyegetően az íriszeim, amit az egyik észre is vett, s mivel nem tetszett neki a képem, megkérte a társait, hogy fogjanak le, Ő pedig addig ütött, amíg ki nem aludt az elszántság lángja a lélektükreimben. Már bántam, hogy nem engedtem szabadon tombolni Lord Ash’argarothot. Ha nem lettem volna olyan idióta, akkor most boldogan tengetném életemet szép kis lakásomban, szabadon. Ehelyett itt vagyok. A vadat elkapták, és most üldözőire van utalva. ~ Kellemetlen. - csóváltam meg a fejemet, miközben kinyílt előttem a fogdám ajtaja, és miután kivették a számból a rongyot, valamint eloldozták a kezeimet összefűző kötelet, belöktek a szobába, és rám zárták az ajtót.

~ Hogy mi tévő legyek? Ötletem sincs. A sötétség legmélyén már a remény halvány fénysugarát sem találom, és emiatt el fog a kétely. Nem tudom, hogy túl élhetem-e ezt a kalandot, de ne írjatok le ilyen hamar! Egy valamiben biztos vagyok: az életben jöjjön bármilyen nagy hullám, a szemeimet lehunyom, s egy napon felébredek majd a túl oldalon… Most a végzet ezt az utat szánta nekem, de fordulhat a kocka, és lehet, hogy holnap már az Én markomban lesznek azok, akik az életemre törtek! ~


A hozzászólást Crow Geelstun összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 08, 2011 10:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Crow Geelstun Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crow Geelstun   Crow Geelstun Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 10:14 pm

Egy dologra szeretném felhívni a figyelmed kalandoddal kapcsolatban. Van egy rész amikor múlt időben írsz, mintha vissza emlékeznél a történtekre, de előtte és utána már nem. Legközelebb kérlek ne ugrálj ennyire az idősíkokban.

Jutalmad 100VE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Crow Geelstun Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crow Geelstun   Crow Geelstun Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Crow Geelstun
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Crow Geelstun
» Crow Geelstun
» Crow Geelstun
» Crow és Alice: kis körút
» Fény és Sötétség: Ronnie és Crow találkozása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Élmények :: Kalandok-
Ugrás: