KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Elveszett emlékek, avagy Basho Akatsuka Bosszúja

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Elveszett emlékek, avagy Basho Akatsuka Bosszúja Empty
TémanyitásTárgy: Elveszett emlékek, avagy Basho Akatsuka Bosszúja   Elveszett emlékek, avagy Basho Akatsuka Bosszúja Icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 12:18 pm

Neve: Kitsune
Név jelentése: Róka
Nem: Nőstény
Fajta: Sulekk
Kinézete:
Kitsune különlegessége, hogy bundája fehér helyett rókavörös színekben pompázik. Erről is kapta a nevét.

The Story:

Elveszett Emlékek I.rész

Óirási köd burkolózott Bosco kikötővárosába. Körülbelül negyven-ötven méterre voltak a parttól és mégse láthattak semmi. Hát igen, az időjárást nem lehet megjósolni. Ez van ha az ember ősszel gondol egyet, és úgy dönt el indul megkeresni elveszett emlékeit. Hiszen mint tudjuk, Basho Akatsukának gyerekkorában egy mágus kitörölte az emlékeit. Bosco volt az egyetlen hely amire még teljesen emlékezett, hiszen ezen a helyen már néhai mestere Arne viselte gondját. Most viszont nem nosztalgiázni jött ide, hanem, hogy felkeresse azt az átkozottat aki azt a sok ürességet hagyta az emlékeiben, és ha még élve találta meg kellően megköszönje neki a tetteit. Pár emlékfoszlánya még maradt a mágusról, egy övcsat ami egy kígyót felzabáló kígyót ábrázol.
Miután kikötöttek, egy papírra lerajzolta a jelképet, aztán körbeindult a városban, hogy valaki hátha látta ezt.
Az első ember azt mondta, hogy a kocsmában tudnak segíteni, a kocsmáros pedig visszaküldte őt az utcára, így ezzel nem jutott sokra. Majd végül egy öregasszony azzal az információval szolgált, hogy egy remete lakik az erdő túlsó felén. Azt mondta a férfi egy mágus, és fekete mágiával foglalatoskodik.
Ha! Lehet megvan akit kerestem!
Ám kisérteties arccal a vénasszony azt mondta:
Vigyázz Arrafelé! Az erdőben veszélyes élőlények laknak, vigyázz velük mert a végén még úgy jársz mint az az ember!
Ekkor egy a kocsma ajtaja előtt álló emberre mutatott. Nem tűnt valami okosnak... Bár lehet azért, mert egy darab hiányzott a feje tetejéből. A bal karja csak úgy lógott, nem bírta mozgatni, valamint hiányzott a jobb lába. A Nő folytatta:
Ha többet szeretnél megtudni az erdőről, akkor kérdezd őt. És ezt vésd a fejedbe! Itt sok az illegális mágus. Nem nézik jó szemmel a törvényes mágusokat.
Még meg sem köszönhettem, de már el is iszkolt. Gyorsan felhúztam a fejemre a csuklyámat és elrejtettem a céh tetoválást. Öreg létére gyorsan rohant... Végül az erdő felé vettem az irányt. A csonka emberrel inkább nem beszéltem. Nem szerettem volna tovább nyilvános helyen lenni. Így is sokan láthatták már honnan jövök. Amilyen gyorsan tudtam berohantam az erdőbe. Sajnos a bokrok dzsungelétől nem láthattam, hogy az erdő két méterrel lejjebb van a városkánál. Jó nagyot zuhéztam és eléggé beütöttem az oldalamat. Hát így jár az aki nem figyel. Úriemberhez méltóan leporoltam a ruhámat, majd mint a gyík, továbbiszkoltam az erdőben. Meggyűlt a bajom bogarakkal,visszacsapódó faágakkal és egyéb kellemetlenségekkel. Szerencsére gödörrel már nem sikerült összefutni, talán azért mert alapjába véve így is egy gödör fenekén császkálgattam.
Még pár méter és egy barlang bejárata tátongott előttem. Majd mint a horrorfilmekben, három vörös szempár nézett rám a sötétségből. Majd ezután mély morgás hallatszott. És végül furcsa farkasszerű lények jöttek elő a barlangból. Az egyik amelyik középen állt, szürke bundájával és vörös farkával, különbözött a másik kettőtől amelyek fehér színűek voltak, az lehetett a vezérhím. Elkezdtem lassan hátrálni, nem veszítve el a szemkontaktust a hímmel.

Elveszett emlékek II. rész

Hirtelen egy feketeruhás dagadt ember ugrott le a barlang tetejéről, és valami furcsa mágiával megölte a hímet. A nőstények elmenekültek. Majd bement a barlangba és egy tojást hozott ki.
Helló öcskös! Mit lábatlankodsz itt az erdőben?
Még nem is válaszolhattam de már folytatta.
Tudod mit? mivel jókedvemben vagyok meghívlak a házamba egy teára, ritkán szoktam emberekkel találkozni
Szóval ez az a remete... Egyáltalán nem tettszik a viselkedése, megölte azt a farkast, pedig csak a területét védte, utána pedig elrabolta a tojást.
Öhmm... izé... meg kérdezhetném, hogy mire kell neked az a tojás?
Ó... ez, ez a tojás a Sulekk faj egy egyedét tartalmazza... Ha nem ölöm meg a hímet, nem tudtam volna megszerezni. Szükségem van rá a kísérleteimhez.
A férfi hirtelen elcsúszott egy sártócsában, és leesett róla a fekete köpenye. Majd megláttam az övcsatján a kígyóevő kígyót.
Mondd csak, nem emlékszel véletlenül egy kisgyereke körülbelül tíz évvel ezelőttről?
Igen, volt itt egy gyerek, leselkedett, a bátyám jól elintézte a bolondot. Kitörölte az agyát, érted?
Miután kimondta, gusztustalan hahotába kezdett. Na itt már a tűréshatáromat is kezdtem volna átlépni, de még sikerült megfékeznem magamat.
Közben odaértünk a házához. Hirtelen emlékroham tört rám, ahogy itt játtszadozok az erdőben, szüleim nevetve néznek, majd megjelenik egy ember és egy csapással végez velük. Utána rohanok rohanok, de utolér. Majd a fejemnél fogva fölemel, és valami ősi nyelven kezd kántálni. A keze felragyog, majd minden elsötétül. Végül már nem bírtam magamat türtőztetni. Elegem lett a bolondból.
Lighting Bolt!
Kiáltottam és eltaláltam a bolondot. Kiejtette a kezéből a tojást, szerencsére elkaptam mielőtt leesett volna, majd elraktam a táskámba.
A férfi még nem halt meg. Közelebb léptem hozzá, majd egy gyengébb áramütéssel láttam el. Éppen annyira sérült meg, hogy ne tudjon mozogni.
Bementem a házba, vagyis nevezzük inkább viskónak. Bementem a viskóba, és egy sarokban üldögélő embert láttam. A szemein láttszott, hogy őrült. Össze volt görnyedve, szemei kidülledtek, és átkokat szórt a levegőbe. Az öccse elmondása szerint, ő vette el az emlékeimet. Elég szánalmasnak nézett ki ahhoz hogy békénhagyjam hadd dögöljön meg magában ebben az elhagyott faházban.
Mikor kiértem, az előbb leterített ember beszélni kezdett.
Láttad?... amikor elvette .. az emlékeidet, akkor azok összekeveredtek a sajátjaival. Teljesen beleőrült.
De... honnan tudod, hogy én voltam akinek....
Azt gondolod hülye vagyok? Amint megláttalak felismertelek, emlékeztem az arcodra. Sosem fogom elfeljteni, hogy mi történt...

10 évvel ezelőtt az erdőben:

Egy kisgyerek, sétál szüleivel. Az apa vadász, vagy inkább állatszelidíttő. Egy barlanghoz érnek, ahol egy Sulekk nőstény hozza oda neki kicsinyét, akinek vörös a farka. Az apa megsimogatja, majd tovább mennek. Hirtelen valami eltalálja az anyát, aki elájul, és elejti fiát. Az apa egy férfit lát meg közeledni. Ráront, és leteríti. De végül őt is eltalálja egy lövedék közvetlen közelről. Az apa meghalt. A kisgyereket a fejénél fogva emeli fel a férfi
Bátyám, ne tedd ezt. csak egy kisgyerek!
Nemérdekel! Ha hagyom elfutni akkor elmondja mindenkinek, hogy megöltük ezeket.
De!...
Már késő, a férfi elszívta a gyerek emlékeit. Ám miután a varázslatnak végeszakad, fülsüketítő ordibálásba kezd, majd összeesik és elájul. Tíz évvel azután a férfi még mindig életben van, őrülete örökké tart majd, ez a büntetése hát amiért legyilkolta ezeket az ártatlan embereket. Az öccse a mai napig megtébolyult bátyjáról gondoskodik, és folytatja az őrült kísérletezgetést, hogy egyszer testvére újra normális legyen.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Elveszett emlékek, avagy Basho Akatsuka Bosszúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett emlékek, avagy Basho Akatsuka Bosszúja   Elveszett emlékek, avagy Basho Akatsuka Bosszúja Icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 7:17 pm

Elfogadom, 25. 000 Gyémántért.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
 
Elveszett emlékek, avagy Basho Akatsuka Bosszúja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Basho Akatsuka
» Basho Akatsuka
» Basho Akatsuka
» Basho Akatsuka
» Basho Akatsuka pályázata

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: Familiáris pályázat-
Ugrás: