KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Shiina Kaori

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Shiina Kaori
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiina Kaori


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 09.
Tartózkodási hely : Keleti peremvidékek

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Shiina Kaori Empty
TémanyitásTárgy: Shiina Kaori   Shiina Kaori Icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 5:06 pm

Név: Ex-Quip: Bachiatari Tou: Zansatsusha/Cursed Sword: Brutal Murderer/Elátkozott Kard: Kegyetlen Gyilkos/
Típus: Ōdachi
Szint:
Ár:
Leírás: 1,6 méteres, vöröses csillogású pengéje kecsesen ívelt, gyönyörűen megmunkált, látszik, hogy kivételes tudású mesterember, Shiina Kazaru kovácsolta. Az elkészítési folyamat során a férfi a fekete mágia egy nagyon rég elveszett formáját is tanulmányozta, ezzel hatalmas hibát elkövetve. A démoni vérmágia beleivódott a kardba, ezzel megfertőzve annak lényét és lelkét. A Zansatsusha fegyverként egy Odachi minden karakterisztikájának megfelel, azonban a tapasztalatlanabb mágusokat és a gyenge akaratúakat könnyedén befolyásolja a sötét mágiája, ezzel vérszomjas, kegyetlen gyilkossá változtatva használóját, aki addig nem áll le a vérengzéssel, míg élő ember van a közelben – legyen az barát vagy ellenség – vagy a kardforgatót meg nem ölik. Akinek azonban kellően erős a tudata, és uralni tudja a kardot, az igen hatékony harceszközként tudja használni a fegyvert.

Név: Zansatsusha no Kiba/Brutal Murderer's Fang
Szint:
Ár:
Leírás: Egy hatalmas csapás, mely közben a Zansatsusha lelke megjelenik a kard körül, s olyan, mintha hatalmas pofáját kitárva fel akarná falni az áldozatot, ezzel a gyengébb idegzetűekben félelmet keltve.

Shiina Kaori Samurai92
Kaori gyermekként a Zansatsusha-val és annak lelkével


Kapcsolódó történetek

"Gyermekként egyszer volt szerencsém megérinteni mesterem félelmetes fegyverét, a Zansatsusha-t. A penge maga nagyobb volt nálam, s mikor rászorítottam a markolatra, olyan őrületet éreztem, olyan gyilkolási vágyat, amelyet talán legközelebb akkor tapasztaltam, mikor édesanyám a karjaim között hunyt el, majd nem sokkal rá láttam Murakashi halálát is. Őrületemben egy szörnyű démont láttam magam mellett, aki mintegy bekebelezte a lelkem. A mesteremre fogtam a fegyvert, és lecsaptam rá, de ő egy könnyed mozdulattal kikerülte a végzetesnek hitt vágást és mindössze egy gyakorlókarddal kiütötte a kezemből a Zansatsusha-t. A gyilkolási vágy azonnal elszállt, a farkasdémon semmivé foszlott, s én térdre rogyva mesterem előtt sírva fakadtam.
- Kaori... - szólt hozzám kedvesen, mégis tiszteletet parancsolóan a mester - Most érezhetted a Zansatsusha erejét. Edzd az elméd s a tested, hogy ha majd eljön az idő, ne ő irányítson téged, hanem te szelídítsd meg őt.
Gyengéden megsimogatta a fejem, majd a gyakorló kardomat elém dobva védekező pozícióba állt. Könnyeimet kitörölve fogtam a fegyvert kezembe.
- Gyere! - adta ki a parancsot, s én minden erőmet összeszedve, hangos harci kiáltást hallatva lendültem támadásba."


Részlet az előtörténetemből:
"Három év kemény edzés után végre visszatérhettem a névtelen falumba, s most mesterem is elkísért utamon. Mikor átértünk az erdőn, már tudtuk, hogy valami baj van. Nem hallottuk a sürgölődő segédek hangjait, az üllő csengését; az egész környék kihalt volt. A falu utcáin nem volt senki, így aggódva futottam saját otthonomba. A mesterem halkan követett, de mintha máshol jártak volna a gondolatai. Kicsaptam házunk ajtaját, ahol anyám a padlón ülve, hátát a falnak vetve próbált befogni egy vérző sebet az oldalán. Arca holtsápadt volt, s mikor meglátott minket még inkább elfehéredett.
- Megtaláltak, Murakashi… Kagurát és a Zansatsusha-t keresik… Mindenkit megöltek… Kaori… Menekülj! – anyám hangja minden szónál elcsuklott, könnyei végigfolytak az arcán ahogy tekintetét az enyémbe fúrta. Még soha nem láttam ilyen gyengének.
Nem bírtam magammal, ordítani kezdtem és anyám lábai előtt összeomlottam. Annyit én is tudtam, hogy ez a sérülés halálos, bárhogy is látnánk el, és hogy talán már egy óráig se bírja.
- Tudom a rejtekhelyüket… Murakashi… Öld meg őt… Kérlek… - anyám tekintete elsötétült, végtelen harag áradt belőle. Arcába visszatért az a régi határozottság, amit gyerekkoromban is láttam rajta, mikor tanított. – Kaori te nem mehetsz… Szülői… Parancs.
A mester mellém térdelt és anyám homlokára téve kezét kiolvasta belőle a gyilkosokhoz vezető útvonalat. Egy szó nélkül indult útnak engem hátrahagyva. Szótlanul ültem anyám mellett, tudtam, hogy bármit is kérdeznék, neki nem lenne ereje válaszolni. Aztán mégis szóra nyitotta a száját.
- Mi hárman… Legjobb barátok voltunk… Bocsáss meg… Írtam egy levelet… Miután elmentél… Most akartam… átadni… - A ruhája belső zsebéből kihúzott egy gyűrött, megsárgult borítékot és remegő kézzel nyújtotta felém. – Olvasd el… Ha vége… Erős lettél… Látom a tekinteteden… Apád nagyon… Büszke lenne…
- Tudom. – a könnyeimmel küszködtem, s megszorítottam a kezét. – Képzeld, már tudok bánni a wakizashival is.
- Jó. Nagyon jó… Most alszom… Elfáradtam… - Anyám lehunyta szemét, s hangosan szuszogni kezdett.
- Aludj jól... - Szemem könnybe lábadt, s még hosszú ideig néztem, ahogy anyám hangosan szuszog mellettem. Egy utolsó sóhaj, s többet nem lélegzett. Könnybe lábadt szemmel tettem zsebre levelét, s elindultam arra, amerre mesterem mágiájának jeleit érzékeltem.
Ahogy csak bírtam, úgy futottam a mágikus nyomokat követve. Nem volt nehéz dolgom, mesterem meg se próbálta elrejteni nyomait, sőt, mintha direkt helyezte volna el őket itt-ott, hogy követhessem. Az erdő zajai vettek körül, ám semmi abnormálisat nem érzékeltem, majd ahogy az erdő sötétje felé rohantam, egyre bántóbban éreztem a halál szagát. Egy kisebb tisztásra érve vagy húsz halott test hevert körülöttem. A látványtól rosszul lettem, émelyegni kezdtem, de nem állhattam meg. A tisztáson túlról az erdőből harc zajai szűrődtek át a fák lombjai közt. Elrohantam a tetemek közt, s még időben érkeztem a csata színterére. Mesterem a Szamuráj Vértet viselte, ezt a fantasztikus páncélzatot, mely eltompította az ellenfél akaratát s megerősítette viselőjének lelki elhivatottságát. Ez a fenséges harcos most egy lesújtó buzogány alatt rogyott össze, mint egy rongybaba.
Erőt vett rajtam a düh, a vér vért kíván, nem bírtam magammal. Még futás közben megidéztem Kagurát. Soha ezelőtt nem sikerült ilyen gyorsan a varázslat és akkor is csak az ölni akarásnak köszönhettem a hirtelen fellángoló mágikus erőt, amit magamban éreztem. Erősen rászorítottam a markolatra, s kegyetlenül felnyársaltam vele azt az embert, aki minden szerettem halála mögött állt. A katana mélyen a szívébe hatolt, s eleven erővel rántottam ki a pengét eldőlő testéből. Tekintetében a meglepetés látszott, ám egy pillanatra megcsillant benne a gúny szikrája.
Murakashiból nem ömlött vér. A páncélja valamennyire felfogta az ütéseket, de úgy tűnt, belső fájdalmaktól szenved. Hosszú pengéjű, vértől vörösre festett kardját úgy szorította testéhez, mint egy igazi harcos. Nem kétség, ő az is volt. Beszélni próbált, de nem volt már annyi levegője, hogy ezt megtegye. Én megérintettem a kezét, s ekkor erőtlen mosolyra húzta a száját. Fejemben mesterem hangja szólalt meg; „Kövesd a kardok útját, Kaori… Légy azzá, ami édesapád is volt… Nagyszerű kardforgató és még annál is nagyszerűbb mágus… És jóbarát… Amikor elég erős leszel ahhoz, hogy viseld a páncélom és forgasd a kardom, megleled őket...”. Ezek voltak az utolsó telepatikus gondolatok, amiket átadott nekem. A Zansatsusha és a Szamuráj Páncél eltűnt egy idegen térbe, ahogy mesterem mágiája a halálával megtört. Végül azt tettem, amit ő, az anyám, s amit apám akart. Akkor váltam harcossá, akkor lettem önmagam, s abban a pillanatban választottam meg az előttem álló utat. Ez volt a vég és az új kezdet napja számomra."


Zansatsusha Monogatari I.

Zansatsusha Monogatari II.

A fegyver megszerzését a pályázat elfogadása után egy küldetésben szeretném lebonyolítani. Mesélő már van, két fegyvermágus társat keresek magam mellé, aztán indulhat a nagy kaland.

Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Shiina Kaori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shiina Kaori   Shiina Kaori Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 2:55 pm

Bocsánat, hogy eddig tartott az értékelés. Ha még mindig áll ez a küldetésben megszerzés, akkor erre csak azt mondhatom: Ámen. Szerencsés is vagy, mert hármas szinten egy küldetésen pont megtudod szerezni ezt a kardot, viszont így nem fog járni érte pénz.

Név:Ex-Quip: Bachiatari Tou: Zansatsusha / Cursed Sword: Brutal Murderer / Elátkozott Kard: Kegyetlen Gyilkos /
Szint: 2
Ár: 180.000 Gyémánt
Típus: Two-handed sword / Kétkezes kard /
Leírás: 1,6 méteres, vöröses csillogású pengéje kecsesen ívelt, gyönyörűen megmunkált, látszik, hogy kivételes tudású mesterember, Shiina Kazaru kovácsolta. Az elkészítési folyamat során a férfi a fekete mágia egy nagyon rég elveszett formáját is tanulmányozta, ezzel hatalmas hibát elkövetve. A démoni vérmágia beleivódott a kardba, ezzel megfertőzve annak lényét és lelkét. A Zansatsusha fegyverként egy Odachi minden karakterisztikájának megfelel, azonban a tapasztalatlanabb mágusokat és a gyenge akaratúakat könnyedén befolyásolja a sötét mágiája, ezzel vérszomjas, kegyetlen gyilkossá változtatva használóját, aki addig nem áll le a vérengzéssel, míg élő ember van a közelben – legyen az barát vagy ellenség – vagy a kardforgatót meg nem ölik. Akinek azonban kellően erős a tudata, és uralni tudja a kardot, az igen hatékony harceszközként tudja használni a fegyvert.

Név:Zansatsusha no Kiba / Brutal Murderer's Fang
Szint: 1
Ár: 60.000 Gyémánt
Leírás: Egy hatalmas csapás, mely közben a Zansatsusha lelke megjelenik a kard körül, s olyan, mintha hatalmas pofáját kitárva fel akarná falni az áldozatot, ezzel a gyengébb idegzetűekben félelmet keltve.

Vissza az elejére Go down
Shiina Kaori
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiina Kaori


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 09.
Tartózkodási hely : Keleti peremvidékek

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Shiina Kaori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shiina Kaori   Shiina Kaori Icon_minitimeCsüt. Márc. 08, 2012 7:03 pm

Humm hát a Zansatsusha-t inkább megveszem majd, mert sajnos régen jártam erre, most is csak félig-meddig fogok visszatérni, viszont a kardra szükségem lesz. De mivel a sztorim már körvonalazódott bennem, szeretnék egy új Belső mágia pályázatot beadni. Tehát a Zansatsusha-t megvettem, levontam a pénzemből, de a Zansatsusha no Kibára még nem volt elég pénzem, azt majd leírom egy élményben, ahogy kifejlesztem, és utána fogom csak megvásásrolni.


6th Sense / Hatodik Érzék

Meditáció során kifejleszthető mágia, melynek használata során a mágus képes érzékelni a környezetében jelen lévő varázs-energiákat, és azokat saját erejével formálni. Ennek passzív formája minden varázshasználóban jelen van, hisz ők is saját erejükből hozzák létre varázslataikat. Aki azonban kifejleszti a Sense képességét, az a tiszta mágia feletti uralomra tehet szert. Olyan mesterek fejlesztették ki, akik az ősi mágia eredetét keresik, ám minden használó személyes tapasztalatok alapján fejleszti ki, hisz mindenki másképp érzékeli és éli meg a mágiát. Ismert használói: Shiina Kazaru, Shiina Kaori, Murakashi, Kuroyasha, Akito Ayane, Taro mester és a Tetsujin templom előző (már halott) nagymesterei

Név: Meditation / Meditáció
Szint:
Ár:
Leírás: Az első lépcsőfoka a hatodik érzék kifejlesztésének. Eleinte sokáig tart, de idővel odáig lehet fejleszteni, hogy egy szempillantás alatt a színes, mágikus világba jut a használó. A mágus érzékeli a környezetében létrehozott varázslatokat, ha mágiával figyelik meg, felfedezheti a kémet, felfedezheti a rejtett mágikus csapdákat is. Mindennek az alapja a meditáció, a tapasztalt használó ebben az állapotban képes mozogni, harcolni, és további varázslatokat létrehozni.

Név: Magical Bond / Mágikus Kötelék
Szint:
Ár:
Leírás: A Meditáció során a két fél átad egy keveset saját mágikus energiáiból a másiknak, ezzel egy örökké tartó köteléket létrehozva. A mágus olyannak is tud Köteléket létrehozni, aki nincs birtokában a Hatodik Érzék használatának, ám hajlandó megnyitni elméjét a társa előtt, aki végrehajtja a szertartást. Akik egyszer megkötötték a Köteléket, örökké elválaszthatatlan társakká válnak, s osztozhatnak egymás álmain, érzik a másik érzelemingadozásait, és azt is észreveszik, ha valamelyik fél fogytán van életerejének.

  • Név: Magical Thought / Mágikus Gondolat
    Szint:
    Ár:
    Leírás: Akik között fennáll a kötelék, osztozhatnak egymás gondolataiban, és így kommunikálhatnak is egymással, amennyiben elég közel vannak egymáshoz. Ezt a technikát csak a Hatodik Érzék ismerői képesek használni, ám akivel megkötötték a köteléket, képesek fogadni a társuk gondolatait.

  • Név: Magical Search / Mágikus Keresés
    Szint:
    Ár:
    Leírás: Akik között él a mágikus kapcsolat, soha nincsenek egyedül. Meditatív állapotban a Hatodik Érzék használója megkeresheti társát, bárhol legyen is a világban. Ez rengeteg varázserőt, időt, és fizikai energiát emészt fel, ha a keresett illető messze van, ilyenkor a meditáló mágus sebezhetővé válik, ezért ez egy kockázatos varázslat is lehet.


Név: Magical Closing / Mágikus Zárás
Szint:
Ár:
Leírás:: A Hatodik Érzék használója bármikor képes elrejteni mágiáját, így a fürkésző varázslatok nem veszik észre őt. Minél hosszabb ideig tartják fent a varázslatot, annál több varázserőt emészt fel. Aki elzárja varázserejét, csak akkor használhat a Hatodik Érzék mágiákon kívül más varázslatot, ha azt feloldja, így újra felszabadítva erejét. Bármily erős Mágikus Kötelék is van két mágus között, aki Mágikus Zárással rejtőzködik, azt nem lehet Kereséssel kifürkészni.

Név: Magic Control / Mágia Irányítás
Szint:
Ár:
Leírás:A mágikus energiák irányítását jelenti. A mágus legkönnyebben saját varázserejét tudja uralma alá hajtani, azonban fizikai kontaktus révén képes társainak, s ellenfeleinek is kontrollálni az erejét.

  • Név: Magic Control: Speed Up / Mágia Irányítás: Gyorsítás
    Szint:
    Ár:
    Leírás: A mágikus energiákat gyorsítja fel, ezzel megnövelve a mozgási sebességet. Hátránya, hogy gyorsabban fogy a varázserő is. Ha a mágus nem magán alkalmazza, akkor a varázslat csak addig érvényes, amíg van a két fél között fizikai kontaktus.

  • Név: Magic Control: Magical Dash / Mágia Irányítás: Mágikus Roham
    Szint:
    Ár:
    Leírás: A mágus annyira felgyorsítja a mágia folyását, hogy egy pillanat alatt 20-30 egyszerű mozdulatot is végre tud hajtani mindaddig, míg van fizikai kapcsolat. Ilyen lehet a futás (már-már teleportálásnak tűnhet), vagy a fegyver hihetetlen sebességű forgatása.

  • Név: Magic Control: Slow Down / Mágia Irányítás: Lassítás
    Szint:
    Ár:
    Leírás: A Speed Up ellentéte, lelassítja a célpontot.

  • Név: Magic Control: Freeze / Mágikus Irányítás: Fagyasztás
    Szint:
    Ár:
    Leírás: Ezzel a varázslattal a célpont mágikus energiáit lehet megfagyasztani, így annak folyamatban lévő mágiái megszakadnak, egy rövid ideig nem képes létrehozni újat.


Név: Magical Web / Mágikus Háló
Szint:
Ár:
Leírás: A mágus egy több irányba kiterjedő hálót hoz létre saját mágikus energiáiból , ami a fizikai világban nem érzékelhető. Ezen keresztül egy pillanat alatt létrehozhatja fizikai kontaktus nélkül is az irányító mágiákat, amennyiben a célszemély, vagy a mágiája (egy mágikus lövedék, megidézett fegyver) érintkezik a hálóval. Minél erősebb a mágus, annál több szálat tud a hálóba fonni. Teljesen sík terepen, ahol a hálót nem lehet rögzíteni (kivéve, ha a mágus a társait és magát köti össze vele), ez a varázslat nem alkalmazható.

Név: Magical Cut / Mágikus Vágás
Szint:
Ár:
Leírás: A mágia folyamát lehet vele megszakítani. Egy növényt, melyet átjár a mágia, oly könnyen lehet ezzel széthasítani, mintha egy virágot szakítanánk le. Egy állatot is még viszonylag könnyű levágni ezzel a technikával, ám mivel az emberben (vagy egy mágikus lényben) már erősebb varázserő rejlik, azt nem olyan könnyű kettéhasítani. A Mágikus Vágás alkalmas varázscsapdák hatástalanítására, és ketté lehet vele szelni a mágiákat is, amik ennek köszönhetően megsemmisülnek.


Shiina Kaori első találkozása a meditáció ezen formájával, egy Mágikus Kötelék létrehozása.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Shiina Kaori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shiina Kaori   Shiina Kaori Icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2012 9:33 pm

6th Sense / Hatodik Érzék

Meditáció során kifejleszthető mágia, melynek használata során a mágus képes érzékelni a környezetében jelen lévő varázs-energiákat, és azokat saját erejével formálni. Ennek passzív formája minden varázshasználóban jelen van, hisz ők is saját erejükből hozzák létre varázslataikat. Aki azonban kifejleszti a Sense képességét, az a tiszta mágia feletti uralomra tehet szert. Olyan mesterek fejlesztették ki, akik az ősi mágia eredetét keresik, ám minden használó személyes tapasztalatok alapján fejleszti ki, hisz mindenki másképp érzékeli és éli meg a mágiát. Ismert használói: Shiina Kazaru, Shiina Kaori, Murakashi, Kuroyasha, Akito Ayane, Taro mester és a Tetsujin templom előző (már halott) nagymesterei

Név: Meditation / Meditáció /
Szint: 4
Ár: 550.000Shiina Kaori Kkszimblum
Leírás: Az első lépcsőfoka a hatodik érzék kifejlesztésének. Eleinte sokáig tart, de idővel odáig lehet fejleszteni, hogy egy szempillantás alatt a színes, mágikus világba jut a használó. A mágus érzékeli a környezetében létrehozott varázslatokat, ha mágiával figyelik meg, felfedezheti a kémet, felfedezheti a rejtett mágikus csapdákat is. Mindennek az alapja a meditáció, a tapasztalt használó ebben az állapotban képes mozogni, harcolni, és további varázslatokat létrehozni.

Név: Magical Bond / Mágikus Kötelék /
Szint: 1
Ár: 55.000Shiina Kaori Kkszimblum
Leírás: A Meditáció során a két fél átad egy keveset saját mágikus energiáiból a másiknak, ezzel egy örökké tartó köteléket létrehozva. A mágus olyannak is tud Köteléket létrehozni, aki nincs birtokában a Hatodik Érzék használatának, ám hajlandó megnyitni elméjét a társa előtt, aki végrehajtja a szertartást. Akik egyszer megkötötték a Köteléket, örökké elválaszthatatlan társakká válnak, s osztozhatnak egymás álmain, érzik a másik érzelemingadozásait, és azt is észreveszik, ha valamelyik fél fogytán van életerejének.

  • Név: Magical Thought / Mágikus Gondolat /
    Szint: 2
    Ár: 165.000Shiina Kaori Kkszimblum
    Leírás: Akik között fennáll a kötelék, osztozhatnak egymás gondolataiban, és így kommunikálhatnak is egymással, amennyiben elég közel vannak egymáshoz. Ezt a technikát csak a Hatodik Érzék ismerői képesek használni, ám akivel megkötötték a köteléket, képesek fogadni a társuk gondolatait.

  • Név: Magical Search / Mágikus Keresés /
    Szint: 2
    Ár: 165.000Shiina Kaori Kkszimblum
    Leírás: Akik között él a mágikus kapcsolat, soha nincsenek egyedül. Meditatív állapotban a Hatodik Érzék használója megkeresheti társát, bárhol legyen is a világban. Ez rengeteg varázserőt, időt, és fizikai energiát emészt fel, ha a keresett illető messze van, ilyenkor a meditáló mágus sebezhetővé válik, ezért ez egy kockázatos varázslat is lehet.


Név: Magic Control / Mágia Irányítás /
Szint: 4
Ár: 550.000Shiina Kaori Kkszimblum
Leírás:A mágikus energiák irányítását jelenti. A mágus legkönnyebben saját varázserejét tudja uralma alá hajtani, azonban fizikai kontaktus révén képes társainak, s ellenfeleinek is kontrollálni az erejét.

  • Név: Magic Control: Speed Up / Mágia Irányítás: Gyorsítás /
    Szint: 4
    Ár: 550.000Shiina Kaori Kkszimblum
    Leírás: A mágikus energiákat gyorsítja fel, ezzel megnövelve a mozgási sebességet. Hátránya, hogy gyorsabban fogy a varázserő is. Ha a mágus nem magán alkalmazza, akkor a varázslat csak addig érvényes, amíg van a két fél között fizikai kontaktus.

  • Név: Magic Control: Slow Down / Mágia Irányítás: Lassítás /
    Szint: 5
    Ár: 880.000Shiina Kaori Kkszimblum
    Leírás: A mágikus energiákat lassítja le, ezzel lecsökkentve a mozgási sebességet. Hátránya, hogy gyorsabban fogy a varázserő is. Ha a mágus nem magán alkalmazza, akkor a varázslat csak addig érvényes, amíg van a két fél között fizikai kontaktus.

  • Név: Magic Control: Magical Dash / Mágia Irányítás: Mágikus Roham /
    Szint: 6
    Ár: 1.375.000Shiina Kaori Kkszimblum
    Leírás: A mágus annyira felgyorsítja a mágia folyását, hogy egy pillanat alatt 20-30 egyszerű mozdulatot is végre tud hajtani mindaddig, míg van fizikai kapcsolat. Ilyen lehet a futás (már-már teleportálásnak tűnhet), vagy a fegyver hihetetlen sebességű forgatása.

  • Név: Magic Control: Freeze / Mágikus Irányítás: Fagyasztás /
    Szint: 7
    Ár: 1.925.000Shiina Kaori Kkszimblum
    Leírás: Ezzel a varázslattal a célpont mágikus energiáit lehet megfagyasztani, így annak folyamatban lévő mágiái megszakadnak, egy rövid ideig nem képes létrehozni újat.


Név: Magical Web / Mágikus Háló /
Szint: 5
Ár: 880.000Shiina Kaori Kkszimblum
Leírás: A mágus egy több irányba kiterjedő hálót hoz létre saját mágikus energiáiból , ami a fizikai világban nem érzékelhető. Ezen keresztül egy pillanat alatt létrehozhatja fizikai kontaktus nélkül is az irányító mágiákat, amennyiben a célszemély, vagy a mágiája (egy mágikus lövedék, megidézett fegyver) érintkezik a hálóval. Minél erősebb a mágus, annál több szálat tud a hálóba fonni. Teljesen sík terepen, ahol a hálót nem lehet rögzíteni (kivéve, ha a mágus a társait és magát köti össze vele), ez a varázslat nem alkalmazható.

Név: Magical Cut / Mágikus Vágás /
Szint: 6
Ár: 1.375.000Shiina Kaori Kkszimblum
Leírás: A mágia folyamát lehet vele megszakítani. Egy növényt, melyet átjár a mágia, oly könnyen lehet ezzel széthasítani, mintha egy virágot szakítanánk le. Egy állatot is még viszonylag könnyű levágni ezzel a technikával, ám mivel az emberben (vagy egy mágikus lényben) már erősebb varázserő rejlik, azt nem olyan könnyű kettéhasítani. A Mágikus Vágás alkalmas varázscsapdák hatástalanítására, és ketté lehet vele szelni a mágiákat is, amik ennek köszönhetően megsemmisülnek.


A Magical Closing már passzív képesség minden A-osztályú és annál erősebb mágus számára, így arra felesleges költségeket szabnom.
Vissza az elejére Go down
Shiina Kaori
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiina Kaori


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 09.
Tartózkodási hely : Keleti peremvidékek

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Shiina Kaori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shiina Kaori   Shiina Kaori Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 7:23 pm

Két kardomhoz szeretnék varázslatot pályázni. Ezek a kardok pedig: Hikari és Kuragari

Egy kis történet:
Spoiler:

Hikari:

Név: Hikari no Shasen / A fény vágása /
Szint:
Ár:
Leírás: A pengéből egy fénysarlót indít az ellenfél irányába, ami képes égési sérüléseket okozni. A vágás távolsága szint*2 méter.

Kuragari:

Név: Kuragari no Ouda / A sötétség csapása /
Szint:
Ár:
Leírás: A penge suhintásával egy sötét erő szakad ki a fegyverből, ami összezúzza azt, ami előtte áll. Ha ez egy ember, akkor egy erős ütésnek érzékeli. A csapás távolsága szint*2 méter.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shiina Kaori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shiina Kaori   Shiina Kaori Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Shiina Kaori
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shiina Kaori
» Shiina Kaori
» Shiina Kaori
» Shiina Kaori
» Shiina Kaori

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Belső Mágia"-
Ugrás: