KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kyou Heidan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kyou Heidan
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kyou Heidan


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Kyou Heidan Empty
TémanyitásTárgy: Kyou Heidan   Kyou Heidan Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 2:58 pm

Napsütés dús nap volt, amikor a Worth Woodsea erdőben jártam. Tudnivaló dolog, hogy nagy kalandor vagyok. Ez a hely még számomra ismeretlen volt szóval, ezt is fel kellett derítenem. Kicsit elfáradtam, éhes is lettem, ezért megálltam megpihenni egy fa alatt. Szép látvány volt, ahogy a fák leveli között beszűrődtek a nap sugarai. Figyeltem az apró kis állatkák viselkedését is. Hirtelen egy mókusra lettem figyelmes, aki össze visszaugrált az ágakon. Egyedül azt a mókust figyeltem. Egyszer csak bement egy odúba, és azzal egyidejűleg, ugyan azon a fán csak kicsit feljebb három másik mókus jelent meg. Érdekes jelenség volt ez számomra. Eszembe jutott, hogy mi lenne, ha ezt a trükköt lehetne alkalmazni mágián is. Elhatároztam, hogy egy pár napig itt fogok maradni az erdőben és megpróbálok kifejleszteni egy egyedi technikát. Ágakból, levelekből és a táskámban lévő kötélből csináltam egy kis sátrat, szél biztos helyre. A kis szállásomtól nem is olyan messze egy tisztás volt, ami tökéletesen megfelelt gyakorlótérnek.
Igazából az ötlet az volt, hogy egy kaput, portált nyitok meg magam előtt, és ha abba belelövök, egy vagy akár több másik portálon is a lövés kijön. Napokig próbálgattam, kisebb nagyobb sikerrel. Eljutottam odáig, hogy a portált megnyitottam és sikerült is fenntartani addig, ameddig előhívtam a pisztolyaimat és belelőttem, de már másik portált, ahol ez kijöjjön nem sikerült megnyitnom, kimerültem. Már-már majdnem a feladás határán voltam, amikor sikerült minimális ideig megnyitnom a másik portált is. A lövés is kijött belőle, csak az volt a baj, hogy nem oda ahova céloztam. Egyelőre ennyivel megelégedtem. Túl sokáig voltam már itt az erdőbe, tovább indultam civilizációt keresni, mert még a végén megbolondultam volna, ott magamba. Az úton néha-néha mikor úgy éreztem, hogy van elég energiám, megálltam próbálgatni az új mágiát, amit jómagam kitaláltam. Nem tagadom, sikerült elég jól használnom. Fenn is tudtam tartani elég ideig a portált és még célba is tudtam lőni. Az egyetlen probléma az volt, hogy a lövés ereje gyengült, amikor a második portálból kijött. A probléma biztosan az volt, hogy még nem vagyok elég erős mágus a tökéletes használathoz. Elhatároztam, hogy fejlődni fogok és tökéletesítem ezt a mágiát.


Név: Portal Shot / Portál Lövés /
Szint:
Ár:
Leírás: Egy portál nyílik meg a mágus előtt, amibe belelő, közben a lövés egy másik portálon fog kijönni és persze oda, ahova a mágus célzott. Ha azoknak a portáloknak a száma, ahonnan a lövés kijön több, akkor a lövés ereje osztódik. Minél erősebb a mágus annál több ilyen kijöveteli portált tud megnyitni.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kyou Heidan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyou Heidan   Kyou Heidan Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 2:31 pm

Ez így rendben is van, persze néhány apró változtatással.


Név: Portal Shot / Portál Lövés /
Szint:
Ár:
Leírás: Egy portál nyílik meg a mágus előtt, amibe belelő, közben a lövés egy másik portálon fog kijönni és persze oda, ahova a mágus célzott. Minél erősebb a mágus annál több ilyen kijöveteli portált tud megnyitni. (Minden újabb rangon eggyel több portált képes nyitni.) A mágus csak oda tud portált nyitni a lövéshez, ahova ellát, vagy frissen és pontosan él az emlékezetében.
Vissza az elejére Go down
 
Kyou Heidan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyou Heidan
» Kyou Heidan
» Kyou Heidan
» Kyou Heidan
» Kyou Heidan familiáris pályázata - Wolfy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Belső Mágia"-
Ugrás: