KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Játékos társat keresek

Go down 
+65
Lilienne Querra
Akamatsu Gempachi
Sarah Parker
Hiro Light
Natali Lilie
Kevin McBride
Shiki
Hwarug Zhor
Nutty
Kato Brightmore
Ibaragi Soutetsu
Arashy Iduna
Anoya De Hielo
Adelus Morningway
Okumura Keisuke
Nati Teina
Sedric Crystalheart
Rammus Traidoras
Mimasuya Miliko
Ran Heaven
Jonathan McWilliams
Rohandar Blacksteel
Eddard Raregroove
Raelae Xing'ke
Petersen Ruw
Glen Ordway
Nerthus
Orson van der Hobbelheim
Light
Raven Nightroad
Omeron Greensand
Strago Rhelm
Sophie Black
Rinari Shadeless
Den Starkiller
Shouki Sheiji
Rouuro Kao
Lanami Isleen
Nova
Cassidy Angel
Kawataki
Elizabeth Colmen
Karmazsin
Akuri Senshi
Alexander Dreamthief
Hana
Farkas
Red Walter
Yagura
Edward
Atsui Orestes
Arashi Nagao
Gray Fullbuster
Rane Iceclaw
Reigen Hawkins
Taro Zoom
Ash Valentine
Leena
Nickolas Venom
Nyolcas
Itachi Sadamesu
Cecil Weber
Dead Shadorick
Alice
Adam Scythblue
69 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Strago Rhelm
Elemi mágus
Elemi mágus
Strago Rhelm


Hozzászólások száma : 306
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Apr. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : tűzhely

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2011 11:33 am

Tiszteletem

Egy, ismétlem, egy karaktert keresek ezen a nagy hírű oldalon (valami Fééri Téjl), aki nő, illetve annak hiszi magát, hogy alaposan megszívassa szerencsétlen karakterem.
Van két paraméter, amit szeretném, hogy leendő sokaság figyelembe venne, amik: A karakter ne legyen ronda, sőt. A másik, hogy ne ismerjem. Mármint a karaktert Smile. Vagyis Strago ne ismerje, szóval értitek. A VE különbség ne ijesszen meg senkit, nem lesz mérvadó a "párbajban". Előnyös, ha a leendő hölgyeménynek van valami egzotikus tulajdonsága (Itt most nem arra gondoltam, hogy tud a nyelvével csomót kötni, külsőleg volt ez értve).
A minden bizonnyal kilométeres sor, Pü-ben jelezze sorbaállási szándékát, mert chat-en meg nem találtok, az biztos.

Boldog Karácsonyt Smile

ui.: Két és fél év néma csend után érdeklődés hiányában véletlenszerű kiválasztásra fog kerülni valaki, akit megkopasztok, esetleg halálra hámozok.
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 6:52 pm

Szép jó estét!!!
Küzdőtérre keresnék, valami kevésbé kegyetlen ellenfelet, aki nem nyír ki félig... Very Happy És lehetőleg ne legyen nagy jó barátom ^^ Ha lenne valaki akit érdekel a dolog PÜ-ben jelentkezzen please ^^ Smile
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 7:02 pm

Küzdőtérre keresek olyan ellenfelet, aki szívesen versengene le egy sort velem. Természetesen egyetlen kitételem, hogy az illető legyen alakítható a történetszálamhoz (az természetesen még jobb ha valaki ugyanígy gondolkodik) ezen túl viszont akármilyen megmérettetés szóba jöhet, akármilyen célú ismeretség/kapcsolat kialakításához, csak ütni egymást, ellenséget/szövetségest szerezni, stb.
Vissza az elejére Go down
Okumura Keisuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Okumura Keisuke


Hozzászólások száma : 36
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 28
Tartózkodási hely : Skull Order klánház

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 1
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 7:54 pm

*A színpadot füst lepi el majd egy mozgó árnyékot lehet kivenni ám még mielőtt megláthatnák, hogy ki is közeledik puff hallatszik és az illető leesik a színpadról... Ám aggodalomra semmi ok a férfi visszamászik a színpadra és belekezd a mondókájába!
- Na szevasztok aprótalpúak! Cool Azért jöttem és égettem be itt magam, hogy feltegyek egy hirdetés.... keresnék egy kűzdőterezésre ellenfelet vagy egy ismerkedésre való alanyt!- mondja majd meghajol aminek következtében megfejeli a térdét majd káromkodva elhalad....*


Jelentkezni PÜ-ben lehetséges vagy Chaten :'D
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 6:54 pm

No hát akkor ismételten ezt a topicot vagyok kénytelen használni, ami egyrészt jó, mivel megismerhetek új embereket, más részről viszont kicsit gond is, mivel nem azért írhatok, mert minden küzdőteremet letudtam, hanem mindegyik áll (jelzem nem miattam) különböző okok miatt, így hát egy bátor jelentkezőt keresek, akivel erre, vagy a következő hónapra való befejezéssel sikeresen véghez vihetnénk egy kis küzdelmet. Ezen kívül jelentkezhetnek még azon bátor, elszánt és furcsa ízlésű egyének is, akik szerény személyemmel szeretnének megismerkedni, esetleg barátkozni stb., velük is szívesen lejátszok egy ismerkedést. Egyetlen követelmény van: Skype vagy MSN használata, és még egy Very Happy legyen aktív az illető, én sem vagyok mindig elérhető, de a heti legalább egyszeri kommunikáció esélyét szeretném biztosítottnak tudni. Na, ha valaki végigolvasta a kis szösszenetemet, és nem ment el tőlem a kedve, már ha volt, akkor hajrá, tessék megrohanni PÜ-ben!
Vissza az elejére Go down
Adelus Morningway
Gealdor
Gealdor
Adelus Morningway


Hozzászólások száma : 232
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus céh

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 7:29 pm

hali mindenki

Játékos társakat keresek egy már folyó magánküldetésbe, amit Erza vezet. Sajnos a kezdő csapattagok rajtam kívül ilyen-olyan okok miatt kihullottak, és egyedül már nemigen folytathatom a küldetést. (meg nem is lenne úgy igazán izgalmas).
És ha valakinek lenne kedve ismerkedni, vagy csak gyémántot és VE-t szerezni egy küldetés alatt, akkor azt tárt karokkal várom, hogy csatlakozzon a Sötétség Palástja nevü igen érdekesen induló küldetésre. Még csak pár kör ment le és most kezdődnek az igazi izgalmak.
Ha valakit érdekel a dolog, akkor az küldjön nekem egy pm-et vagy, keressen fel msn-en (cím a profilomban). Esetleg érdeklődhet Erzánál is a küldetés részleteiről.
Vissza az elejére Go down
Nerthus
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Nerthus


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 2
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 8:23 pm

Sziasztok fiuk- lányok és jól öltözöttek...

A küzdőtérre szeretnék egy társat kívánni tőletek egy lassú, de annál jobban élvezhető adok kapokra. és azért olyan jelentkezzen, akivel egy hónap alatt végezni tudunk. Very Happy

Nos akkor várom PM-ben a jelentkezések sokaságát.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 5:58 pm

Hello mindenki!
Én nem küzdőtérre, nem küldetésbe keresek embert, én egyszerűen egy kellő komolysággal rendelkező férfinemű egyént keresek, akinek a karakterének bejön az én karakterem is, igen jól értitek szerelmi ívhez kell. Jó lenne ha korban passzolnának, illetve nagyjából egyenlő szinten lennének.( a mágia fajtája másodlagos, de nem vágyom egy hidegvérű fekete mágusra. ^^")
Jöhet a kérdés hogy mire való az NJK, de egyszerűen ráuntam, hogy magammal nyomatom a szerelmes monológokat, és egy interaktívabb játékra vágyom valakivel.
Minden bátor jelentkezőt szívesen fogadok:)
Köszönöm:
Anoya
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2012 3:48 pm

Hali,

Küzdőtérre keresnék egy társat.
Részemről nem kötelező, hogy hetente legyen poszt (de azért legyen bűntudat, ha tovább húzódik az írás, mint kéne), viszont szépen megírt, igényes posztok lennének.
Történet se fontos, hogy egyedi legyen, de ismételten: szépen megírt, igényes posztok.
Engem most jobban foglalkoztat egy izgalmas, szép harc, ennek ellenére az sem fontos, hogy a karakterek haragban váljanak el egymástól. Azt hiszem ennyi.
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 9:29 am

Társat keresek küzdőtérre és ismerkedésre. A küzdőtérre jövő emberke azért legyen szintben közel hozzám, s gyorsan tudjon posztolni. (ötletem egyelőre nincs, szóval azzal is előállhatsz) Ismerkedésre bárki jöhet.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 9:33 pm

Én elég leszek küzdőtérre? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 12:24 pm

Hali mindenki!
Társat keresek küzdőtérre vagy ismerkedőhöz Smile
Küzdőtérnél csak annyi a kikötésem, hogy az illető nagyjából velem egy szintű legyen - jelenleg 3-as szinten állok Smile Azzal sincs végül is bajom, ha az illető erősebb, de élve akarom végigvinni a harcot xD
Ismerkedősnél semmi nincs. ^^
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 5:38 pm

Én akarooooook ._______. Very Happy majd msnen letámadlak vagy PÜ-ben Very Happy
Vissza az elejére Go down
Strago Rhelm
Elemi mágus
Elemi mágus
Strago Rhelm


Hozzászólások száma : 306
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Apr. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : tűzhely

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 1:41 pm

Milyen felkapott lett a téma, hát én is kihirdetem, hogy Küzdőtérre, Kalandírásra keresek játékos, netalán tán többet, akiket lehetőleg ne ismerjek, de ha ismerem, az se baj, és a szint is mindegy. Ha kicsit vagy megverlek, ha nagy megversz, nem kell ezt ragozni Smile
Ja, ööö, pü-t dobol, vagy ellopod msn címem, ok, csak szólj, hogy ki vagy :p
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2012 12:12 pm

Na, én most egy kicsit másképpen keresek játékostársat, mint az eddig megszokott volt. Nem küzdőtérre, vagy kalandra keresek embert, hanem egy tranzakciós pályázathoz. Vagyis nem is csak egyhez, hanem négy jelentkezőt is várok. Az ok az, hogy Froozer, kedvenc kis familiárisom végre abba a korba lépett, hogy tanulhat mágiát. A következők megtanításához szeretnék tehát önkénteseket:
- Earth Magic
- Lighting Magic
- Sand Magic
- Crystal Make
Ha bárki e közül a négy közül akár csak egyet is ismer, és némi pénzösszeg ellenében hajlandó is megtanítani azt a familiárisnak (no meg persze nem zavarja, hogy gonosz vagyok xD), az jelezze nálam bármilyen formában! (MSN, Skype, PÜ, Facebook, Chat) A részleteket majd ott megbeszélem az illetővel. Előre is köszi a vállalkozó szellemű emberkéknek! Smile


U.I: Az elérhetőségek a profilomban szerepelnek, onnan lehet skubizni.
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2012 12:15 pm

Na én most galád elvárásokat hirdetnék ide Razz Szeretnék egy ötletet megvalósítani, de nekem ehhez kellene egy nálam gyengébb gonosz mágus. Akinek lenne kedve egy KT-ra, jelentkezzen nálam... valahogy XD
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeKedd Jún. 05, 2012 8:33 pm

Küzdőtérre egy társat keresnék.
A szabályoknak megfelelően az erősebb nyer, de nem célom, hogy haragban váljunk el, akár egy későbbi barátság kezdette is lehetne.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeVas. Jún. 17, 2012 12:16 am

Sziasztok!

Kezdő mágus keresi ellenségét/barátját/bálványát!
Mindenképp ismerkedős játékról lenne szó, mert szeretném megtanulni miként is zajlik errefelé az élet. Smile A téma kötetlen, a három közül bármelyik kialakulhat a történetből.
A jelentkező(k) neme, identitása, hajlama teljesen mindegy. Smile
Viszont mindenképp OFF-time-ról lenne szó, Real Time-ot sajnos a zsúfolt hétköznapok miatt nem tudnék bevállalni.

Jelentkezni PM-ben lehet!
Vissza az elejére Go down
Ibaragi Soutetsu
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Ibaragi Soutetsu


Hozzászólások száma : 28
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Era ._.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 2
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 10:21 am

Üdvözletem!

Ismerkedős játékra, illetve ha valakinek van kedve küzdőtérre keresek jelentkezőt! Smile A küzdőtérre annyi kikötésem van, hogy ha lehetséges akkor velem egy szintű, illetve egy kicsivel erősebb emberek jelentkezzenek! ._. :]

Jelentkezni PÜ-ben lehetséges, illetve chaten Smile
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 8:29 pm

Vállalkozó szellemű egyént keresnék, aki hajlandó lenne beszállni egy küzdőtérbe velem júliusi vagy augusztusi befejezéssel. A szint lényegtelen, csak haladni tudjunk Smile Plusz, örülnék neki, ha Skype-on vagy MSN-en, vagy valamilyen másféle beszélgetési lehetőségen keresztül el lehetne érni egymást a megbeszélésre, de ez nem követelmény. Szóval Hajrá, lehet jelentkezni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 9:03 pm

Rohandar Blacksteel írta:
Vállalkozó szellemű egyént keresnék, aki hajlandó lenne beszállni egy küzdőtérbe velem júliusi vagy augusztusi befejezéssel. A szint lényegtelen, csak haladni tudjunk Smile Plusz, örülnék neki, ha Skype-on vagy MSN-en, vagy valamilyen másféle beszélgetési lehetőségen keresztül el lehetne érni egymást a megbeszélésre, de ez nem követelmény. Szóval Hajrá, lehet jelentkezni! Very Happy

Jócskán alattad vagyok szintben és VE-ben, de vállalkozom. Amit Yuri-val kezdtünk úgyis befagyott Wink
Vissza az elejére Go down
Okumura Keisuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Okumura Keisuke


Hozzászólások száma : 36
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 28
Tartózkodási hely : Skull Order klánház

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 1
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 5:58 am

Bármiféle nemű játékra keresek jelentkezőt / jelentkezőket! >.< Jelentkezni PÜ formájában, illetve chaten lehetséges! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 8:57 pm

Halihó emberkék!

Rendhagyó módon én is társat keresek itt, méghozzá egy jó kis pörgős csetepatéra, ami nagy munka formátumban kerülne lebonyolításra. Voltaképpen két céh háborújáról lenne szó, de bővebben a jelentkezők kapnak csak felvilágosítást. Maximum két embert keresek, de egynek is bőven örülök Smile
Kikötések:
1. Vasárnapig kész szeretnék lenni vele, de legrosszabb estben hétfőig. (ha senki sem jelentkezik és tudja addig megoldani, akkor egyedül írom meg)
2. Ne riadjon meg attól, ha meghal valaki, vagy ha valakit megölök, viszont nem kell gonosznak sem lennie az illetőnek.
Bónuszok:
1. Az illető GH-s.
2. Nagyjából velem egy szinten van.
3. A továbbiakban is lehet vele valamiféle együttműködésem. Smile

Ennyi lettem volna. Ha létezik bárki olyan, aki ebben benne lenne, akkor az várom szeretettel Skype, MSN, PÜ, email, chat, postagalamb, távirat és minden egyéb formában!
Vissza az elejére Go down
Nutty
Gealdor
Gealdor
Nutty


Hozzászólások száma : 22
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 09.

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 1
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 12:19 pm

Egy körülbelül kezdő szinten lévő mágust keresek küzdőtérre. (Maximum 2. szintig!)
Köszöntem!
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 12:37 pm

Üdv, ismerkedős játékra, vagy küzdőtérre keresek embert, meg kéne tanulnom, hogy mennek errfelé a dolgok, lehet erősebb ellenfél is, végül is abból is lehet tanulni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékos társat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékos társat keresek   Játékos társat keresek - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékos társat keresek
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: