KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Leena - Rammus Traidoras

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Leena - Rammus Traidoras  Empty
TémanyitásTárgy: Leena - Rammus Traidoras    Leena - Rammus Traidoras  Icon_minitimePént. Jan. 06, 2012 10:57 pm

Hatalmas puha pelyhekben esett a hó, a hold fényes lámpásként világított az égen, megfestve ezzel számtalan apró felhőt maga körül, melyek úgy kúsztak körülötte mintha csak táncra kérnék.
Leenát boldogsággal töltötte el a csizmája alatt ropogó hangja, mélyen magába szívta a hideg friss hó illatát. Ahogy végig haladt a vékony kivilágított hídon egy pillanatra megállt, és megcsodálta a ragyogó holdat. Kellemes borzongás járta át testét ahogy elmélyedt benne, majd csont fehér vastag prémes kapucniját felhúzta. Egy rakoncátlan tincs a hajába csúszott, és ahogy kisöpörte arcából, haja egy része kicsúszott a mellkasára. Csomagját át tette másik kezébe, és kicsit gyorsított. Lelkiekben már otthon volt, és ezt latolgatta mivel is kezdje az estét, fürdéssel, olvasással vagy vacsorával.
Ahogy elkanyarodott a a folyó melletti utcára egy furcsa hang ütötte meg a fülét, a levegőben a friss hó illatába egy férfi parfümjének szagát érezte.
- Lakrimát tessék! - kiabálta valaki bár ahogy szét nézett senkit nem látott.
- Te is hallod? - kérdezte Pascal.
- Hm? - bujt ki Pascal a zacskóból egy bonbonnal a kezében. Fején lógó manó sapka és aranysárgás pulóver meg mosolyogtatta Leena.
- Ne röhögj! Te adtad rám ezeket a szörnyűségeket!
- De hát ha aranyos mit csináljak, és egyébként is a te tested nincs hozzászokva ehhez a hideghez. - mosolygott rá Leena.
Egy sarokkal később már megtalálta a hang gazdáját is.
- Lakrimát tessék! Az utolsó darab, most akciósan! - kiabálta továbbra is.
- Veszünk? - kérdezte Leena.
- Nagyon bele jöttél a vásárlásba...
- Tehát igen! - vágta rá Leena vidáman és a fiú felé vette az irányt, de ahogy a közelébe ért elbizonytalanodott.
"Öm.... mit is kell ilyenkor mondani?" - tette fel a kérdést magában.
- Öm... izé... ne haragudj... - kezdte bátortalanul.
- Érdekel? - fordult felé a fiú.
-Aha... milyen lakrima? - kérdezte kíváncsian ahogy a lakrimára szegezte tekintetét.
- A kíváló, de egyben halálos Sav Felhő képességet tárolja magában. - mondta maga biztosan.
- Váóóó... - mondta elnyújtva a hangokat Lenna. - Jól hangzik nem Pascal?
- Aha... de mennyibe is kerül? - kérdezte némi gyanakvással a hangjába.
- Kerek ötven ezer gyémánt, egyel sem több. - felelte fiú
- Akkor tényleg nem sok...
- Megveszem! - vágta rá Leena tétovázás nélkül és már elő is vette a tárcáját.
-Tessék!
- nyújtotta a pénzt szinte azonnal a fiúnak, ő pedig a lakrimát Leenának.
- Öröm volt veled üzletet kötni! - köszönt el tőle, sietősen.
- Veled is! - felelte Leena még mindig a lakrimát nézegetve - Köszönöm!








Vissza az elejére Go down
Rammus Traidoras
Gealdor
Gealdor
Rammus Traidoras


Hozzászólások száma : 154
Aye! Pont : 103
Join date : 2011. Aug. 17.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Rúna Akadémia)
Szint: 3
Jellem:

Leena - Rammus Traidoras  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leena - Rammus Traidoras    Leena - Rammus Traidoras  Icon_minitimePént. Jan. 06, 2012 11:31 pm

~ Kéne valami gyémánt karácsonyra. Gondoltam, mire körbe kutattam a kuplerájt, ami a szobámban keletkezett. Egy röpke keresgélés után megtaláltam egy tárgyat, pontosabban egy lakrimát. ~ Jé, nem is tudtam, hogy van ilyenem. Talán ezzel zsebelhetek egy keveset. Filozofáltam rajta és a hóban taposva jutottam el a legközelebbi piac mellé. Jürgen, aki végig velem volt egy mini tűzhelyként melegített közben, reméltem, hogy ügyelt arra, hogy ne égessen meg. Megálltam a lakrimával a kezemben és kiabálni kezdtem:
- Lakrimát tessék!
Azonban a morgó, maguk dolgára siető emberek válaszra se méltatták magukat. Lehet egy mágus sem volt köztük, vagy aki volt is az is hasonló cipőben lehetett, mint én. Azonban nem adtam fel ilyen könnyen, egymás után többször is elismételgettem, mire egy csinos nő indult felém. Gondoltam, kissé behíresztelem, talán valami csodának köszönhetően sikerül eladnom.
- Lakrimát tessék! Az utolsó darab, most akciósan!
Látszott, hogy a leánynak felkeltette érdeklődését, erre közelebb jött.
- Öm... izé... ne haragudj...
Szólalt meg kissé megszeppenve.
- Érdekel?
Mondtam, azonnal a "bizniszre" térve.
- Aha... milyen lakrima?
Kérdezte, miközben a lakrimát nézegette.
- A kíváló, de egyben halálos Sav Felhő képességet tárolja magában.
Mondtam, miközben próbáltam minél profibbnak kinézni. Reméltem nem volt túl átlátszó.
- Váóóó... Jól hangzik nem Pascal?
Kérdezte hangosan. Eleinte azt hittem meg volt babonázva, de végül kiderült, hogy a kaméleonjának mondta. ~ Várjunk, ez még mindig nem oké.
- Aha... de mennyibe is kerül?
Szólalt meg a kaméleon, először nem hittem a fülemnek, majd bele törődtem. ~ Biztos mágikus lény. Hm... az árral kapcsolatban. Próbálkozzunk az ideálissal.
- Kerek ötven ezer gyémánt, egyel sem több.
A kaméleon ismét megszólalt:
- Akkor tényleg nem sok...
Ezután a nő a pénztárcájáért nyúlt és mondta:
- Megveszem!
~ BINGÓ! Örültem magamban, mikor átadtuk egymásnak a kellő tárgyakat. Ő a pénzt, én a lakrimát. Azonban végre volt elég pénzem, hogy vegyek mágus kalácsot, ezért gyorsan és rögtönzötten köszöntem el.
- Öröm volt veled üzletet kötni!
A nő a lakrimát méregetve válaszolt:
- Veled is! Köszönöm!
A legutolsó dolog amire emlékeztem az volt, hogy boldogan falom a mágus (kürtös) kalácsot.


A LÉNYEG:

Leena: -50.000 GY, + Savfelhő Lakrima
Rammus: +50.000 GY, - Savfelhő Lakrima
Vissza az elejére Go down
 
Leena - Rammus Traidoras
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rammus Traidoras
» Rammus Traidoras
» Rammus Traidoras
» Rammus Traidoras
» Rammus Traidoras

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: