KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Empty
TémanyitásTárgy: Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)   Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2012 5:43 pm

Kao arca élettelenül, a földtől és portól feketén-szürkén nézett az ég felé. Az orrán és száján feltörő lehelet mutatta, élt még, de a ráfektetett köpenyen már nem látszott a mellkasa mozgása. Semmi sem mozdult. A türelmes szemlélő csupán egy másik, sokkalta élet-telibb lélegzet ritmikus páráját vehette észre a testtől pár méterre egy fa alatt. Shasu a lombok és a bokrok takarásából kémlelt körbe folyton és néha pillantásokat vetett Kao és a rajta reszkető Kuudo párosára. Az apró bagoly nem tágított Kao mellől amióta a férfi kikerült a föld alól. A Kaot takaró köpenybe fészkelve magát Kao szíve fölött, és Shasu is láthatta amint néha a kicsi bagoly feje ütemesen bólogatni kezd, utánozva Kao szívének ütemét.
Shasu pedig nem beszélt. Ez nem is lett volna meglepő bármilyen más helyzetben, de akkor és ott, még saját maga meglepetésére is, szívesen szólt volna pár szót. Ehelyett inkább csak a kis baglyot nézte, vagy néha körbefuttatta a tekintetét az előttük elterülő úton, és a földcsuszamlás maradványain: a lejtővé omlott és fákat gyökerestül kiforgatott árkon, a felszínre tört barlangvíz csordogálva megindult folyamán, és a természetre idegenül meredő fagyos, feketéllő, gyökereket lógató több emelet magas friss szirtfalon, ami kettészelte a tájat.
Ekkor döbbent rá, hogy van a környéken valaki. Nem látta, de érezte a szagát. Vér volt a levegőben, de ez mintha csak érzés maradt volna, mintha csak egy befolyás lenne, ami az energiájából, a mágiája érzetéből fakadt. Valami, amit Shasu a tengerből ismert. Egy ragadozó jelenlétét.
Kuudo is felkapta a tekintetét. Néma maradt, de a feje hatalmasat fordult, majdnem teljes fordulatot leírva kémlelt körbe, majd megakadt egy ponton. A csőre szólásra nyílt, de Shasu keze is lendült. Csendre intette a kis baglyot, és maga is féltérdre kapaszkodott.

Nem tudhatták ki érkezett, de nem is lehettek biztosak a szándékaiban. Egy földrengéssel felérő földcsuszamlás után, ami egy vagy száz méteres árkot hozott létre bárki jogosan figyelhetett volna fel...



Résztvevők: Kuudo és Shasu
Natsu döntése szerint csak Kuudo és Shasu kap varázserőt a küzdelemért.
Vissza az elejére Go down
Nerthus
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Nerthus


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 2
Jellem:

Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)   Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 6:48 pm

Az eső egész áldott nap zuhogott, megállás nélkül. Egy pillanatra sem volt képes enyhülni, megállni, hanem csak a szél szárnyán még jobban megnehezítette az utazok amúgy is kínkeserves utazását, ahogyan vízszintesen arcon csapta őt, csak amolyan mókaképpen. A legtöbb józan ember, talán éppen ezért maradt ilyenkor a legközelebbi száláson, kocsmában, fogadóban, több pénzt elverve, mind nyerve ezeken az esős és borús délutánokon. De egyvalaki nem ilyen normális, mért is lenne, hiszen nem olyan fából faragták őt, bár nem is kelet faragni, bár azért el kell ismerni, hogy a köpenye alatt rejtegetett testét, a legjobb szobrászok szívesen formáznák meg az utókornak. És ki volt ő, ki volt az a fekete ruhás alak, aki a sáros úton egypár topánkában képes volt végigsétálni, arcát a csuklyája alá rejtve, miközben némán tűrte a táj viszontagságait? Hát én, Nerthus Avion, bár a második nevemet nem szeretem használni és ez a történet akkor kezdett érdekes fordulatot venni, mikor az eső végre valahára elállt.
Igen, tisztán emlékszem, hogy fél alig múlott el. A nap ugyan nem bukkant ellő a sötét felhők mögül, de tisztán emlékszem, hogy előtte ebédeltem meg, de mit is ettem? Hát az már kiment a fejemből, de ha nem is jut eszembe, biztosan nem is volt annyira fontos, bár az biztos hogy laktató volt. Talán száraz kenyeret?
Na de mindegy is. A sáros utam során, már teljesen bőrig áztam és a kis lábbelim sem voltam a legjobb állapotban. Tiszta sár a cipőm, pontosabban papucsom, a gonosz kis ázott föld berágta magát a lábam is a fa lábbelim közzé, bár így legalább kicsit puhább lett, de vizesebb. De lassan, a javuló időjárásnak és ennek a párás levegőnek köszönhetően, mely lassan teljesen ellepett engem, elűzve addig hideg és mégis annyira kellemes érzést, a sár egyre keményebb lett a lábban és a cipő között. És ez ez már zavaró, legalább ha hideg lenne, hiszen én szeretem a hideget. Komolyan. A cellára emlékeztet amiben felnőttem, az is hideg és nedves volt. És ott ettem kenyeret szárazon, de akkor mit ebédeltem ma? Talán vizes kenyeret?
Na de mindegy is. Az út melyet koptattam megszakadt. Váratlanul és nem miattam, kivételesen. Hiszen eltűnt előlem, az alattam kanyarodó völgy alját feltöltve kissé. De ugyanakkor nem jelentősen. Hogy ezt honnan tudom? Megálltam és lenéztem a völgybe, honnan máshonnan. De ez egyben azt is jelentette, hogy eltűnt az út és ez kellemetlen. Így pedig nem volt mit tenni. Lenyúltam a pacskerért és lehúztam a lábamról, óvatosan és elegánsan. A föld hideg volt apró kis lábaim alatt és félig még mindig kemény. Pont olyan, amilyennek szerettem. Oldalra léptem, egyenesen a leomlott fal tövére és csodák csodájára megragadta lábban, majd előre léptem a másikkal, és az is. Isten vagyok, tudok sétálni a falon, bár hallottam valakiről aki a vízen tudott. Hmmm... érdekes. Vajon ő is vizes zsemlét evet mind én? Bár én lehet, hogy lekvárosat ettem.
Na mindegy is. Végigsétáltam a falon, de nem az isteni jelenlétemnek köszönhetően. Egy apró trükknek, melyet most megosztok veletek, pedig a művész nem osztja meg a titkait szinte senkivel. Kigyós! Az én apró kis kígyóim a testemen. Ők segítette, a vádlimra és a talpamra csavarodva fúrták bele magukat jó mélyre a földbe és tartottak meg engemet. Milyen ügyesek nem. És így mind egy istennő, egy ártatlan szűz istennő, de én hiszen az is... akarom mondani, hagyjuk. Minden titkot nem mondhatunk el az olvasóknak. Na de az érzés. A hideg föld kellemes érzése, utánozhatatlan. Szívem szerint eldobtam volna a pacskert, de ezeket még jobban szerettem a földnél is, ahova a megölt emberek kerülnek és rothadnak el. Na ők biztosan nem esznek lekvárost kenyeret. De én lehet, hogy száraz kenyeret ettem apró kis gyíkhússal.
Tényleg azt ettem, reggel fogtam a párát, bár kicsit rágós volt nyersen. De finom. De ennél is fontosabb az amit láttam. Egy apró kis bagoly, aki engem néz. A nyál összefutott a számban, ahogyan rágondoltam milyen fincsi ragút lehetne belőle csinálni. De valami pihen? Egy kövön? Nem a kő nem add ki agából párát? Az áldozatán? Nem túl nagy neki, biztosan nem tudná lenyelni. De akkor mi?
- Nini egy ember? -álltam meg végül a földön fekvő férfi ellőt. Elég aranyos arcocskája volt, elégé megviselt ábrázattal. Biztosan kis baleset érte néhány méterre arrébb. - Hé... jól vagy?- emeltem fel a mocskos lábamat és érintettem hozzá lágyan a férfi fejéhez és mozdítottam rajta aprókat.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)   Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 9:35 pm

- Nini egy ember? Hé... jól vagy?
- Kérem, hagyja békén őt. - Shasu felállt, és kilépett az addigi helyéről. A nő furcsa viselkedése, és a felőle áradó érzés ellenére is csak úgy kezelte, ahogyan egy teljesen normális idegent kezelt volna egy teljesen normális helyzetben. A szirtfalon lesétáló varázsló azonban láthatóan nem volt normális - még Shasu szemeivel is, aki az embereket inkább külső szemlélőként kezelte, ez a példány különösen törékenynek tűnt, amit jobb volt nem babrálni. - Csupán kimerült - nem tudta mit mondjon, ezért habozott kissé. Az előtte álló nő is mágus volt, éppen ezért túl sokat sem mondhatott, de túl keveset sem. Ha mást nem, a Kaoval eltöltött idő alatt azt megszokta, hogy a mágusok figyelme és érzékei mindig eggyel tovább és előrébb kutakodnak, mint az normális és megmagyarázható lenne, mindenben jelet és szándékot vesznek észre. A tekintete egy pillanatra a szirtfalra emelkedett, majd vissza a nőre, aki addig csupán egy nyílt kérdő tekintetet vetett felé... - Azonban még sok a dolgunk, egy megbízáson vagyunk, így pihennie kell. Ha óhajtja, lepihenhet velünk, bár kényelmet nem nyújthatok, válaszokat esetleg.
A férfi enyhe biccentéssel zárta a kis beszédét, próbált udvarias és elutasító lenni, közölni és nem is, ahogyan Kao tette azt mindig mások előtt. Neki ez kétségtelenül nem ment...
Vissza az elejére Go down
Nerthus
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Nerthus


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 2
Jellem:

Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)   Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2012 9:10 pm

Nini, a földön egy férfi feküdt, rajta egy bagollyal, és bár a mellkasa alig mozgott, mégis eszméleténél volt, élt, az orra felett megjelenő alig látható apró kis fehér levegő, mely időnként megjelent egyértelműen jelezte ezt. Na meg a szempilláig, melyek néha megremegtek és egyben jelezték, eszméleténél van, csak nem meri kinyitni a szemeit. És nézzük, hogy ki tűnt még fel. Egy másik alak, furcsa ruhában, egy furcsa maskarában, mely tökéletesen elrejtette az arcát, az egész testét, egyedül a feszült és csillogó szemei jelezték, hogy milyen alkatú ez a furcsa idegen. Bár jobban belegondolva én még náluk is furcsább voltam, de ezt hagyjuk. Nem vagyok én furcsa csak csodabogár.
És akkor átfutott az agyamon, mi van ha ez csapda. Igen, biztosra vehetően csapda, ezek útonállók. A földön fekvő ember a csali, hiszen az arcán kívül semmit sem láttunk és a takaró alatt akármi lehet. Akármi... hihi. Bár az is lehet, hogy csak egy fej az egész ember és a takaró alatt a tíz iker testvére bujkál. Ki tudja, megvan rá az esély. Nem? És ez a másik furcsa, tényleg banditának kinéző alak a bokrok mögül. Ő a támadó alakulat, aki a férfi segítségére segítő ártatlan utazókat meglepi és legyőzi. De nálam nincs szekér, nincs semmilyen látható érték az ártatlanságomon kívül. Így pedig elakarnak távolítani, menjek tovább, tűnjek el. Milyen szemetek, de én rájöttem a titokra, nem tudtak átverni és csak azért is belemegyek a játékba.
- Ez nagyon is megfelelne...- húztam le csuklyámat és egy angyalian ártatlan mosolyt csaltam a ragyogó arcocskámra- … ha már így felajánlotta. - kacagott fel halkan. - Szerény személyemnek is egy apró kis megbízása van a környéken. - hogy én milyen hazug is vagyok, még hogy megbízás.
Már régen felakasztottam egy közeli fára azt a szatírt aki meglesett a fürdőben. Ja, az nem is küldetés volt, csak élvezet. Akkor mi is volt az eredeti küldetés? Hát persze, a fürdő tulajdonosa. Tartozott a megbízónknak, ezért azt mondta, tanítsam móresre, erre letéptem szó szerint az egyik kezét. Még jó, hogy nem halt meg, pár a vért le kelet mosnom magamról. Uram isten, hogyan tud vérezni egy leszakított testrész. De kitudja, azóta már lehet meghalt, nem néztem rá a leckéztetés óta. De nem is érdekel, nem mágus, kit érdekel mi lesz vele.
- Így örülök, hogy végre megpihenhetek egy kicsit, és ezúttal nem egyedül. Nagyon hálás vagyok neked. - léptem át a földön heverő apró kis csomag felett és léptem be a maszkos idegesen saját szférájába. A kezem lassan megemelkedett, de nem kell rosszra gondolni. Csak barátságosan próbálok végre viselkedni valakivel. Mi ebben olyan meglepi, én is tudok civilizáltan viselkedni. - Üdvözletem... a nevem...- mosolyogtam rá, ahogyan a ruha úja felcsúszott a kezemen és a maszkos idegen farkasszemet nézett a Raven Tail szimbólumával. De vajon mit fog erre reagálni? Ez a lehető legkomolyabb kérdés ebben a helyzetben, de a válasz, nos az már a jövő kérdése nem a jelené. - Nerthus Avion.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)   Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 12:30 am

- Ez nagyon is megfelelne, ha már így felajánlotta. Szerény személyemnek is egy apró kis megbízása van a környéken. - A nő minden szava, és a csuklyája alól előbukkanó kifejezése is jovális örömöt tükrözött, amint aki éppen teljesen élvezi a helyzetet amiben benne van. A mozdulatai kecsesek és játékosak voltak, a természetessége pedig szinte egyszerű. Shasut kirázta a hideg.
- Így örülök, hogy végre megpihenhetek egy kicsit, és ezúttal nem egyedül. Nagyon hálás vagyok neked. - A nő átlépte Kaot, és Shasuhoz közeledve, egyenesen a képébe mászott. Shasu csak a norma megtartása miatt nem mozdult, egyébként pedig már a transzformáláis is megfordult a fejében. Nem tartotta jó ötletnek, főleg, hogy Kao ott feküdt tőle pár méterre eszméletlenül, ás az előtte álló erejét és mivoltát fitogtató ragadozó pedig csak erre várt. Egy jelre, hogy félnek tőle. - Üdvözletem... a nevem... - A nő ruhája felcsúszott a karján, amin egy tetoválás díszelgett. Stilizálásából illetve egy klánpecsét. - Nerthus Avion.
Shasu elfogadta a neki nyújtott üdvözlő kezet. Csupán megfogta azt, és egy rövid pillanatig tartotta a nő tekintetével együtt. A fejében csak az a gondolat zakatolt, hogy a nő direkt mutatta meg neki a pecsétet, ő pedig megnézte azt, így akár akarja akár nem tudatában van, hogy a nő egy céhhez tartozik, hogy mágus, és jelenleg azt hiheti, hogy ő az egyetlen, aki ezzel tisztában van. Az örökké tartó pillanat után Kao felé nézett. A tekintete Kuudonak könyörgött, aki a tollait borzolva nézett az idegenre. A kézfejen díszelgő pecsét neki is szemet szúrt, ő viszont nem bírta tovább türtőztetni magát. Shasu tudta, ha nem tereli el a nő figyelmét, akkor az észre vette volna a madár körül materializálódó földszemcséket.
A finom és törékenynek tűnő női kéz emelkedni kezdett, amint Shasu a kézcsókhoz hasonlatos gesztust akart tenni. Csak a muzdulat közben emlékezett rá, hogy a maszkjában ez lehetetlen, de valószínűleg illetlenség is, lehúzni meg nem húzhatta le a ruhadarabot mintha csak egy falathoz készülődne úgy.
Egy falathoz.
Amint az arca a kéz közelébe ért átváltozott. A jókora férfi helyén egy tigrishal jelent meg, ami csupán centikre a nő kezétől hatalmasra tátott pofával várta a falatot. A levegőben még vert néhányat, és fogai hangosan csattantak össze...
Vissza az elejére Go down
Nerthus
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Nerthus


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 2
Jellem:

Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)   Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 6:08 pm

Jaj, annyira szeretem a meglepitek, de ez most tényleg az volt? De most komolyan, ez egy jó kérdés. Hiszen a banditák és a tökéletesen kialakított elméletem, mintha csak egy operában lenne az ember és minden úgy alakulna ahogyan azt ő akarta. Na jó, valóban azért vannak olyan dolgot, események, váratlan történések, melyet minden előre elgondolt teóriát megváltoztatnak, és akkorát tudnak ütni, hogy az ember feje belefájdul. És ez is az lenne? A férfi, kezet csókol? Nekem? Ez komoly? Még sohasem tette ezt senki sem, meg sem próbálkozott volna vele, hiszen a céhben mindenki tudja, hogy valaki ha hozzámért, akkor annak letépem a fejét. Hát igen, talán ennek is köszönhető, hogy nem szívlelnek és örülnek, hogy nem vagyok a céhházban. Hiszen azért mégis egy céhbe tartozunk és bezony vannak olyan íratlan szabályok, melyeket az ember, még ha velejéig is romlott, akkor is betart. Példának okáért, „Házi nyúlra nem lövünk?”, na jó én igen. Kit érdekel, hogy ő is a Raven Tail tagja, a gyengéket úgyis csak szolgának tartják, de engem! Rajtam nem uralkodik senki, még Ivan mester sem. Én egy szabadon szárnyaló sas vagyok, aki kígyó módjára csúszik a porban. És ennek az információnak a tudatában, még csodálkozna, ha nem akarnám letépni a ficsúr fejét abban a pillanatban, hogy hozzám mer érni.
Na de itt jön az a furcsa és váratlan csavar. Egy hal? A levegőben, a férfi sehol. És nekem a szusi jut eszembe egyből? Egy nagy halacska, finom halacska, éles fokú halacska. Mi?! Éles fog! Ez jó! De csak nekem.
- BINGO! -ordítottam el magam, méghozzá elégedetten. Tisztán látom a kis sötét szemecskéimmel, ahogyan a fogak egyre csak közelítenek ártatlan kacsom felé.
Belém fog harapni, belém fog harapni, belém fog harapni. Csak ez jár az eszemben, de egy pillanat alatt a gondolat egy aprót változik. Belé fog harapni. A széles vigyor az arcomon és a halacska szemeiből sugárzó akarat, szinte szikrákat hoz létre kettőnk között, ahogyan a száját betömi valami, valami ami nem az én kezem.
Az én drága kis bajtársam, az én megmentőm, az én egyetlen barátom, az ln szeme fénye, gyorsabb volt. Kivágódott a kezemről, egyenesen a maszkos harcsa szájába. A szemecskéim nem is tudták követni, csak a közeli fa halk ropogása jelezte számomra, hogy a belepasszírozta a harcsánkat az én kígyócskám. Behorpasztva a fa törzsét, ahol attól a pillanattól a világ végéig egy hal lenyomatta lesz látható. Évek múlva biztos turista látványosságá növi majd ki magát és sokan rengeteg pénzt kaszálnak rajta, majd herdálják el az olyan csábító angyalok kegyeiért mind én is vagyok. De a halnak annyi, vagyis nem létezik többé, csak a maszkos alak teste zuhan halkan a földre, kisebb port keverve és eszméletlenül.
- Úgy tudtam, hogy rám pályáztok ti kis...- de elhalkultam, valami furcsát éreztem meg, valami veszélyeset és ösztönösen cselekedtem. Félreugortam, olyan ügyességgel, mely csak egy párducnak van. Na várjunk csak, hisze nekem párduc testem van, szóval így könnyű nem? Még a levegőben pördültem meg és nézhettem volna farkasszemet a furcsa, női veszélyhelyzetet kiváltó alakkal. Mely... egy bagoly? Igen, tudom, én is ledöbbentem, miközben a kis bolyhoskára néztem és szinte izzott a levegő körülötte. - … ez valami vicc? te... ijesztettél meg ennyire? - kérdezte a madártól, ahogyan kihúzta magát. - Owli...
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)   Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Icon_minitimeHétf. Márc. 05, 2012 11:39 pm

-Igen, én! - Kuudo remegett a dühtől. Talán mert tudta, hogy Shasu után Kao jönne, talán mert Shasu lehet, hogy holtan esett össze a fa tövében? A láthatóan remegő kis madár felállt a fészkeléséből és az idegen nő felé fordult, miközben a szemei végig rajta maradtak. Az urája pedig, ó igen, az aurájában csillant meg a semmiből kikirstályosodó milliónyi porszem - hiszen mindenki tudja, a kő legvégső soron porszemcsék nagyon (nagyon-nagyon) szorosan összetartó masszája. Amit a nő láthatott, az pár pont volt, amik a madár körül nőni kezdtek, azonban azok valójában tűhegyes pontban végződő sziklatüskék voltak.

Kuudo nem beszélt, nem félt, nem is remegett már. A fejében egy újabb területet fedezett fel azon az éjjelen, és már túl volt az igazi sokkon. Chantaiban embert ölt. Nem mintha nehéz lett volna, nem mintha meghatotta volna, de mégis keresztelés volt abba a világba, ahová Kao is tartozott. "Vagy lesz, vagy nem" mondta neki Kao jóval korábban "az az idő, amikor már érted mit miért tettem. Hazudni, megjátszani magamat nem akarom. Azt látod, ami vagyok, amit teszek pedig az amit én teszek."
Kuudo sosem kérdezett, de ő maga sosem tudta elképzelni, hogy miért kellene ölnie a társait. Minden bagoly ugyanolyan volt, mérettől függetlenül. Volt területük, de ha más is volt a területen, akkor sem támadták egymást, mindenki tudott vadászni, és mindenkinek volt elég préda... Aztán persze rájött, mennyivel másabb az emberek élete. Az emberek nem harcoltak a párválasztásért - az egyetlen dolog, ami röpke percekre ellenségekké tette a baglyokat az ez volt - de sok másért igen. Amikor a fészkük és élelmük (meg még sok-sok másuk is) megvolt, még mindig képesek voltak harcolni. Harcolni és ölni egymást. És meg sem ették a megölteket. Az ember az a furcsa faj volt, ami szerette lustán lemészárolni a tökéletes csapdába nevelt prédát. Azt, amit nagy ritkán levadászott otthagyta vagy eltemette, esetleg életben tartotta, és bezárta...
Kuudo számára ez jelentette az őrületet, ami az emberekkel járt. Az ok, a civilizáció, ami logikátlan és teljesen értelmetlen pótcselekedetek egész kavalkádját szülte. Pedig a logikát és dedukciót is az emberek találták ki!
Azonban most már Kuudo is azon a területen volt. Tudta, hogy más volt minden, mert elvesztette a félelmet. Nem félt, hogy valaki Kaot akarja bántani, nem félt, hogy mások előtt kell beszélnie, mágiáznia, vagy éppen kimutatnia, hogy szereti Kaot. Csak a két társa volt. Minden, és mindenki más szürke tereptárgy és akadály. "Cél. Ha van egy célod, vagy meg van a feladat, ami előrébb való mindennél és mindenki másnál, akkor nincs mire várni. Ha vársz, csak esélyt adsz magadnak, hogy hibázz, vagy másoknak, hogy megelőzzenek. Az, hogy mi a következménye ezeknek, halál vagy bármi más, végül mindegy. Ha van célod, akkor tudni fogod, hogy megéri-e, és akkor már úgy sem kell gondolkodnod."

Nerthusnak újabb ugrásra volt szüksége, az első tüske egy visszacsapó íjból kicsapódó nyilat megszégyenítő visítással lőtt ki felé, majd száguldott át egy fa törzsén, és jött a következő, majd az újabb és újabb tüskék. A bagoly pedig felröppent. Nem akart könnyű célpont lenni, sőt. A sokadik tüskével egyenesen a nő feje felé száguldott. A kilőtt lövedékbe kapaszkodva máris újabb alakot formált, azonban most nem állt meg az apró tüskénél. A könnyedén elugráló alak felé tartva egy jókora tömböt teremtett, egyszerűen, hogy kihasználja annak, és a nőnek a tehetetlenségét, amikor mindkét röppálya összeér...
Vissza az elejére Go down
Gérard Fernandez
Mesélő
Mesélő
Gérard Fernandez


Hozzászólások száma : 263
Aye! Pont : 44
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem: Semleges Jó

Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)   Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 12:18 am

Nerthus egy ideje nem látogatja az oldalunkat, így ezt a csetepatét is lezárom.

Jutalmak:

Kuudo és Shasu: Fejenként 55 VE
Nerthus: 40 VE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)   Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegyi utakon... (Kao társai vs Nerthus)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hegyi túra
» Úttalan utakon - Dead vs. Arashi
» Max DeLuise új utakon - Kilépési pályázat
» Ostromhelyzet - Rane Iceclaw vs Nerthus, Remzie és Orson
» Raelae Xing'ke vs Nerthus // Fald fel a sárkányt vagy ő fal fel téged

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: