KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Szivárványviadal

Go down 
+2
Rohandar Blacksteel
Loki
6 posters
SzerzőÜzenet
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 8:48 pm

Szivárványviadal

Hetven év kihagyás után újra megrendezik a Szivárvány viadalt. Az egykoron neves viadalt minden évben megrendezték. Minden évben emberek ezrei utaztak el a Woriban szigetre, hogy élőben láthassák a neves mágusok szenzációs összecsapásait. A Szivárványviadalnak komoly kultusza alakult ki a száztizenhárom aktív éve alatt, amíg végül a Mágus Tanács végül be nem tiltotta. A nyilvános okok viadal nyersségét és brutalitását okolták, valójában egészen más okok miatt tiltották be a rendezvényt. A valódi okok persze szigorúan titkosak, és mára már alig van ember, aki ezekről tud, vagy hajlandó mesélni.
Most hetven évvel később a Szivárványviadalt újra megrendezik, hogy visszanyerje régi dicsőségét. Bizakodásra meg is van minden ok, hiszen a szervezők azoknak a családoknak a leszármazottaik, akik generációkon keresztül minden évben megrendezték a viadalt.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Öt embert keresek, akik hajlandóak elutazni a Woriban szigetre, hogy részt vegyenek a nagy múltú viadalon.
Az öt embernek csupán néhány egyszerű feltételnek kell megfelelnie:

  • Postolási határidő kereken kettő hét, rinya nincs!
  • Minőségi, hosszú, látványos, kreatív harci postok!


Zárójelben megjegyezném, hogy az olyan fekete bárányaim, akik már nálam voltak küldetésen, de azt nem fejezték be valamilyen elképesztő oknál fogva, vagy csúnyán leszerepeltek a mutatott hozzáállásukkal, azok négyszer is gondolják át, hogy jelentkeznek-e a Szivárványviadalra! Továbbá csatlósok és familiárisokat lehet érdemesebb odahaza hagyni, bár ki tudja... Inkább nem is mondok semmit.
Megértésüket köszönöm! ^^


A hozzászólást Loki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 21, 2012 9:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 9:11 pm

No hát akkor kérem tisztelettel, ezennel jelentkeznék, és így lefoglalnám minden téren az utolsó slotomat! Smile Valamint, elhoznám magammal újonnan kikelt kis kedvencemet is, hogy erősítse a szurkolótáborom.
Vissza az elejére Go down
Gilbert Barker
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus



Hozzászólások száma : 111
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Sep. 12.

Karakter információ
Céh:
Szint: 4
Jellem:

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 9:47 pm

Hát erre, ha már nincs szinthez és Vh-hoz kötve, én is jelentkeznék. Bár az erőt nézem nem sokat tudok beleszolni a nagyok csatájába, de a kreativitás talán mindenért kárpotol majd titeket. És tudtommal velem még ne, volt bajod Loki mester
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 159
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Nov. 05.
Age : 29

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 12:20 pm

Mivel azt hiszem eddig velem nem volt probléma, így én is jelentkeznék s veszem a bátorságot ahhoz is, hogy vigyem a kis familiárisom is.
Vissza az elejére Go down
Thrin
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Thrin


Hozzászólások száma : 130
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 04.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Tiszteletem   Szivárványviadal  Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 2:26 pm

Csatlakoznék én is ha van rá lehetőség. Bár hozzá tenném én is, hogy nem épp a nyers mágikus erőt képviselném a játékon belül mert a karakter enyhén mondva friss. Szóval ha megfelelek jönnék.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 3:25 pm

Ugyebár csupán két követelményem van. "Postolási határidő kereken kettő hét, rinya nincs!" és "Minőségi, hosszú, látványos, kreatív harci postok". Thrin, az előtörténetedet elnézve őszintén szólva nem vagyok bizakodó a jelentkezéseddel kapcsolatban. Egy ilyen jellegű küldetés még egy tapasztalt játékosnak is okozhat gondot. Én pedig nem leszek tekintettel arra, hogy ki mikor és milyen keretek között mászott le a falvédőről. Ha valakivel gondom lesz azzal vagy orrvérzésig és tovább is újraíratom a postot, amíg le nem telik a kettő hetes határidő, vagy azonnal kirakom a küldetésből. Persze mivel én nem akarok semmi jónak az elrontója lenni ezért a jelentkezésedet nem utasítom el, csupán arra kérlek, hogy mérlegeld a dolgokat! Nem akarlak lebeszélni, de egy magánküldetéssel sokkal jobb egy játékoskarriert elindítani, mint rögtön egy nagy küldetéssel. Persze ez csupán az én személyes véleményem. A döntés a te kezedben van!
Vissza az elejére Go down
Thrin
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Thrin


Hozzászólások száma : 130
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 04.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Tiszteletem   Szivárványviadal  Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 4:37 pm

Az előtörténet azért lett rövid mert ha rövid kevés a hiba is benne és hamarabb kerülök be a játékba is. Hogy miért volt ennyire sűrgető? Mert láttam ezt a küldetést és nem akartam lemaradni róla.
Minden jogod megvan rá hogy addig szivass a karakterrel amíg jó nem lesz egy post. De ha kérhetek ilyet akkor küld el privátban mégis mire gondolsz a hibák alatt, más szóval mik a türhetetlen hibák nálad amiért azonnal kihajítasz.

Az előzőekhez csak annyit tennék hozzá, próbálván úgy írni hogy ne legyen egoista a szöveg, hogy bár itt kicsi és kezdő vagyok de más internetes szerepjátékokon is játszok, és asztali szerepjátékban is előfordulok napi szinten 7 éve. Persze ez nem jelent semmit, de remélem hogy ha jól össze gyúrom ezeket akkor sikerül egy számodra is kielégítő posztot összehoznom.

És végül ha egy magán küldetést írnék azzal csak tévképzeteket keltenék önön képességeimről és a nagy küldetésen érne a felismerés önön kicsinységemről. Tehát vállalom a hibáim felismerésével járó tapasztalatokat.

Tehát igen szeretnék indulni, ha te is úgy érzed, hogy egy kicsi, bár saját kicsinységének még tudatában nem lévő karakter
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 4:41 pm

Rendben! Már csak egy ember emberre várunk és indulunk!
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitimePént. Május 18, 2012 9:56 am

Akkor ha lehetséges a legújabb újonc beszáll a másik újonc mellé, ezzel is erősítve az újak táborát.

Fordítás: Kato Brightmore indulna a viadalon
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 10:30 am

Kezdünk! Például >>itt<<
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitimeVas. Jún. 03, 2012 4:44 pm

Elizabeth Colmen helye megüresedett! Szeretettel várok a helyére egy jelentkezőt, lehetőleg az elkövetkezendő két hét során! A jelentkező feleljen meg a fentebb említett kritériumoknak + legalább kettes szintű legyen!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szivárványviadal  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványviadal    Szivárványviadal  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szivárványviadal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Küldetések :: Felkérések fala-
Ugrás: