KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Särnoch Heimlich
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Särnoch Heimlich


Hozzászólások száma : 22
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 09.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 1
Jellem:

Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Empty
TémanyitásTárgy: Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve    Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 11:28 pm

Amióta a Blackened Tears tagja lettem sok minden újdonságot ismertem meg az emberek világából. Mindazok akik frissen ismertek meg szó szerint vademberként tekintettek rám, amíg...

_________ A félhold fényében tündökölt A Fiore Nagy Cirkusz mellett idők óta letelepedett "Csupa-Csodi Csuda Jóság" vidámpark, ami már kész birtoknak vehető teli is tele vidámsággal. Céllövölde, ringispil, forgó kalózhajó, GoCart, hullám vasút és egyéb mindenféle változatban és méretben. Direkt mentem el! Egy vidám parkban semmi rossz nem történhet. Sőt ha nagyon körbe akarok nézni, akkor három napomba telne, mire mindent kipróbálok öt percre. De se baj, ha egyszer szórakozni mentem el, élvezzük a park nyújtotta örömöket.

_________ Rotline-channal - a 12 éves, szőke, göndőr hajó, Sevenből származó, utam során megismert kislánnyal - merészkedtem be. Először vagyok egyáltalán vidámparkban, nagyon izgatott voltam, és nagyon féltem is. Jó formán úgy tólt be szegénykém, mint valami guruló antik görög szobrot egy oda nem illő helyre. Miután ez sikerült végre kinyitottam a szemem. Csodálkozásom közepetétén Rotline energikusan megmarkoltam a csuklóm és szaladgáltunk ide oda.
Először a kék vattacukron lepődtem meg. Finom, édes, a számban olvadt meg! Csak kicsit ragadós volt, éreztem a szám szélén, és ... azt hiszem a hajam is megtapasztalta. Akkor vettem észre azt, amikor Rotline elkezdte kicsit csócsálni, nyalogatni a ragacsos hajszálaimat. A csippák kiestek a szemem sarkából annyira kitágultak a szemeim, hogy mit csinál ez az őrült lány. Hoffman-ék többet nem bízzak rám a kis lányukat, az biztos!

_________ Többet nem fogok mindenfélét megenni, amilyen helyeken jártunk, és amiket kipróbáltnk... például az a sínen futó, villámsebes fémdoboz. Esküszöm megkergültek az emberek. Emellett az a fel-le rángató, Bándzisidzsámpin vagy hasonló nevű gumiköteles dolog egyenesen a halálom. Furcsán a legrosszabb a "Halál Palotája" ijesztgető ház volt, amiben egy lassú csilleszerű, nyitott vasúti kocsiban üldögéltünk, és remegtünk.

_________ A vatta cukromat sajnos ki kellett dobnom, de nem volt más lehetőségem. Rotline-chan nagyon izgatott volt. Miután beültünk a kocsiba végig a kezemet szorongatta, amíg be nem csatoltam az övét. S vártunk!
Vissza az elejére Go down
Mona Okami
Elemi mágus
Elemi mágus
Mona Okami


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 1
Join date : 2011. Mar. 18.
Age : 27

Karakter információ
Céh: -
Szint: 6
Jellem: Semleges

Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve    Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 12:14 pm

A hatalmas kapu előtt állva csillogó szemekkel lestem befelé, a vidámparkba, és alig vártam hogy megvehessem a belépőt majd kipróbálhassam az összes játékot, ami benne van. Lassan araszolt a sor, s már kezdtem idegeskedni, de végül is csak odajutottam az ablakhoz.
Egy nő ült odabent, elég fura ábrázattal, amit valószínűleg ciánszínű kunkori-kócos haja, és férfias vonásai okoztak.
- Egy jegyet szeretnék. - mondtam, s begördítettem a belépő árát az üveg aljánál található mélyedésbe. Nem szólt egy szót sem, csak unottan teljesítette dolgát, s kiadta a belépőt. Ez a jegy, amilyet most látok először, karszalag formájú. Szerepel rajta a dátum, és hogy felnőtt, vagy gyermek jegy-e. Így az emberek azon a napon szabadon közlekedhetnek ki s be a park területén.
Odabent a szemem egyből megakadt a hullámvasút névre hallgató szórakoztató járművön. ~ Ezt azonnal ki kell próbálnom!!!
Be is álltam a sor végére, ami a nagy ülésszámú kocsiknak köszönhetően rendes tempóban haladt. Minél közelebb kerültem ahhoz hogy én is felülhessek rá, annál izgatottabb lettem. A kocsiba ülve a gyomrom már remegett az izgatottságtól. Becsatoltam a biztonsági övet, és erősen kapaszkodtam.
A szerelvény elindult, lassan, döcögősen, erősen nyikorogva. Felgurult egy lejtőn, ami elég magas volt. Ahogy emelkedtünk megnéztem a tájat, ami fenomenális volt, ám nem volt több időm szemlélni, mert a kocsi felért a domb tetejére és őrületes sebességgel kezdett lefelé robogni a lejtőn. Olyan király érzés volt!!! Mintha repültem volna!
Nagy lendülettel haladtunk az újabb emelkedőre ami már körívben halad a lejtővel együtt. A lejtőn a sín kidőlt oldalra, így mire leértünk mindenki vízszintes állapotba került, majd jött a forgás és a szaltó, dugóhúzó.
Jócskán megszédültem a menet végére, de nem bántam meg hogy felültem rá. Életem egyik legjobb döntése volt idejönni! Pihenve pár percet elmajszoltam egy hatalmas eper ízű vattacukrot a padoknál.
- Hmm... Vajon most hová menjek? - estem gondolkodóba. Kémleltem a láthatárt, melyik masina tűnik a legjobbnak a sok közül és akkor tűnt fel a szemem előtt. "Halál Palotája". Igazán izgalmas név egy újabb hullámvasúthoz. Bizonyára félelmetes lehet. Majd kiderül.
Tehát utam most e felé vettem, s a sort gyorsan kikerülve be is huppantam a kocsi egy üres ülésére.
Vissza az elejére Go down
Särnoch Heimlich
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Särnoch Heimlich


Hozzászólások száma : 22
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 09.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 1
Jellem:

Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve    Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 1:41 pm

_______Készültem a kis kalandra, főleg Rotline arcára. úgy oda fog bújni hozzám, hogy el fogja szorítani a vért a karomban. Már előre átkaroltam a "Semmi baj nem lesz!" mondattal, majd egy kicsit furcsán kinéző lány huppant le elénk Rotline oldalára, majd megindult lassan a szerelvény. A hirtelen sötétség már inzultált az félelem ingerre már most, pedig nem is láttunk és hallottunk semmit. A múlttal kapcsolatos elfeledett érzelmeimet éreztem át, azok pedig nem kellemesek. Emlékszem mindenre kényszerítetek kiskoromban mindenféle kegyetlenségre, de valahogy akkor nem voltam önmagam. Amikor elült a veszély az emlékezet kihagyás, és a látvány ijesztett meg ahogy a gondolatomban átsuhant "Én tettem!".
A sötétségben valahogy mégsem csak ezek az érzelmek jelentek meg. Olykor felvillan egy női test. fejét nem látom csak a mosolyát, majd ahogy beleolvadok a sötétségbe, a hideg ölelését. Ebben az álomképben nem félek, sőt vágyom rá, Eurymone-ra. Nagyon fura!
_______Most mégis Eurymone irtózatos ölelését érzem. Érzem el akar fogni az őrület. A szemíriszem összeszűkült, és átöleltem Rotline-t vacogva. A kislány semmit nem tudott a bennem leforgó eseményekről, szimplán visszaölelt. Kezeim maguktól már a széttépésen gondolkodtak, amikor megy ismerős mondat hangzott el.
- "Semmi baj nem lesz!" Ugye?
Ebben a pillanatban zökkentem vissza, és hirtelen egyenesedtem ki. Éppen akkor egy élethű denevér bábú a képembe mászott. Az a csúnya kinézet, mint valami vérengző szőrös aszalt szilva ilyen közelségben kikívánt tőlem egy nagy sikolyt. Rotline gyengéden átölelte a karomat nagy mosollyal az arcán. Annyira ismerősnek tűnt a mosoly Akárcsak az álomképemből. Én is lenyugodtam és onnantól én is élveztem a ház rejtelmeit.
_______Ahoyan feltűntek a különböző csínyek, előidézték a régi emlékeket egészen a kikattanásig. Újra előbújt a rossz oldalam. Szemeim cikáztak, mint Harry Potterben a cikesz. A szemeim egy kis idő után Rotline előtt ülőre lettek figyelmesek. Amint megállt a szemgolyóm azzal együtt egyre jobban felé hajoltam és akadozottan a nyakába lélegeztem. Mire reagálhatott volna én már eltűntem a sötétben.
Vissza az elejére Go down
Gérard Fernandez
Mesélő
Mesélő
Gérard Fernandez


Hozzászólások száma : 263
Aye! Pont : 44
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem: Semleges Jó

Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve    Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 12:28 am

Itt sem látok reális esélyt a folytatásra... Lezárom.

Jutalmak:

Mona: 15 VE
Särnoch: 25 VE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve    Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sär és Mona! Az dühöngő ijesztgető és a haragos sértett ellenszenve
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mona Okami
» Mona Okami
» Mona Okami
» A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael
» Mona Okami

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: