KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Michael Grant
Elemi mágus
Elemi mágus
Michael Grant


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 17.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 1
Jellem:

A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Empty
TémanyitásTárgy: A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael   A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 8:47 pm

Már reggel fitten és kipihenten ébredek nem hiába előző héten találtam egy szép kiírást a céhben, miszerint ma egy nagy varázsló versenyt rendeznek, ahova minden érdeklődött várnak, aki még viszonylag kezdőnek számít a mágiában és akkor nem is haboztam jelentkezni, azóta is készülök, próbálom majd ott a legjobb formámat hozni, Ranef szerint úgy se nyerhetek hiába erőlködök. De abban ő is egyetért, hogy legalább tanulok az erősebb mágusoktól és lesz egy kis harci tapasztalatom, meg jól elfognak verni, na jó azért azt remélem, hogy sokáig elfogok jutni, mert ha minden igaz, egyenes úton történik majd a kiesés szóval nem szeretnék már a legelső harcnál veszteni. A legjobb az egészben ráadásul az, hogy a dobogós helyezetteknek nagy pénzjutalom a nyereménye, és ha jól emlékszem az első helyezett valami különleges dolgot kap, de már nem is tudom, hogy mit. Hát igen sose volt jó arra a memóriám, hogy minden apró kis részletet megjegyezzek….
Mikor végre sikerül észhez térnem a nagy izgalomtól nekiállok felöltözni majd miután ez sikerült magamhoz veszem táskámat jól megpakolva kajával és indulok Magnoliába, mivel ott lesz majd pár óra múlva a verseny, már előre várom, és tényleg nagyon remélem, hogy valamennyire helyt tudok majd ott állni.
Ahogy a vonat sikeresen odaért Magnoliába szinte leugrottam a járműről és bármennyire is izgatott voltam a verseny miatt ennek semmi jelét nem mutattam csak rideg, üres tekintettel szemléltem a külvilágot. Azt hiszem most már tényleg sikerült megtanulnom azt, hogy ne mutassam ki az érzelmeim akkor túl sebezhető az ember. Különben is elég ha Ranef ismeri részben az érzéseimet mert még ő sem tud a bosszúmról, szerencsére….
A kiírás szerint Magnolia külvárosi részében lesz megtartva a verseny, hogy ne essen a házaknak baja ezért arra is indultam és ahogy oda értem rákellet jönnöm, hogy ez eléggé szabadtéri egy verseny lesz. Pár nagy sátor volt egy nagy mezőn elhelyezve és közepén egy kör alakú kis küzdőtér volt kialakítva. A másik dolog ami feltűnt, hogy két sátor előtt elég nagy tömeg volt ezért az egyikbe én is beálltam, gondolom valami utójelentkezés lehet vagy mi, és amilyen szerencsém van elég gyorsan sora jutok, és a sátorban ismét lekellet adni a jelentkezés, hogy tudják, hogy ténylegesen hány versenyző van, vagy legalábbis gondolom én. Majd azt is elmondták, hogy a hármas sátorba lerakhatom a cuccaimat és egy kicsit még készülhetek versenyre.
K Körülbelül egy óra elteltével el is kezdődött a nagy verseny és érdeklődve figyeltem az összecsapást, és rákellet jönnöm, hogy ahhoz képest, hogy kezdőknek lett szervezve a verseny, néhányan elég erős mágiával rendelkeznek, de ez sem tudott elbizonytalanítani, továbbra is győzködtem magam azzal, hogy nekem menni fog.
-A következő ellenfelek: Mona Okami és Michael Grant, kérjük fáradjanak ide!- Szólított a férfi aki eddig is vezényelte, a harcokat az előbb például épp, hogy sikerült megállítani az egyik versenyzőt, hogy ne ölje meg az ellenfelét, nem hiába mindketten ki estek….
Ahogy a nevem meghallottam sietős léptekkel sétáltam oda a férfihez és most jöttem rá igazán, hogy nem is olyan kicsi ez a harctér.
-Tisztességes harcot kérnék, mindkettőtöktől!- Mondja szigorúan mire én csak bólintok majd kisétál a harctérről és jelzést add, hogy már kezdhetjük….
Vissza az elejére Go down
Mona Okami
Elemi mágus
Elemi mágus
Mona Okami


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 1
Join date : 2011. Mar. 18.
Age : 27

Karakter információ
Céh: -
Szint: 6
Jellem: Semleges

A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael   A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 6:59 pm

Már megint úton vagyok. Nem találtam olyan helyet ahol letelepedhetnék, így járom az országot folyamatosan. Magnóliába érve olyan hirdetéseket láttam, miszerint egy mágusversenyen az első helyezettnek pénzjutalom és egy familiáris tojás üti a markát. Nagyon megörültem a hírnek és edzésbe fogtam. Úgy másfél hetem volt a versenyig, így kihasználtam az időt, és új cseleket tanultam. Például egy új varázslatot a tűzmágián belül, mégpedig a "vörös szőnyeget". Szerintem hasznát fogom venni a versenyen is.
A verseny napján korán keltem és elmentem úszni, hogy felfrissüljek. Noirt (így neveztem el a tojást) ott hagytam a szállásomon. A mostani fogadó nagyon biztonságos így nem igazán féltettem. Mikor befejeztem az úszást, visszamentem átöltözni és csomagoltam ételt, innivalót és persze Noirt is betettem a táskába. A verseny helyszíne felé vettem az irányt, ami a külvárosban volt, a károk csökkentése végett. A jelentkezést két helyen kellett leadni. Miután ezzel megvoltam, leültem és figyeltem a verseny első meccseit. Sok erős mágus volt. Voltak magasak, törpék, kigyúrtak, véznák és a többi, és a többi. Mindenféle mágiájuk volt, olyanok is, amikről még nem is hallottam.
-A következő ellenfelek: Mona Okami és Michael Grant, kérjük fáradjanak ide! - Szólt az egyik férfi, aki a meccseket ellenőrizte. Sietve odalépkedtem és rábíztam a cókmókomat. Az ellenfelem egy fiatal srác volt fekete hajjal és úgy 5-10 centivel lehetett magasabb nálam. A harc előtt levettem a dzsekimet és két karperecem.
-Tisztességes harcot kérnék, mindkettőtöktől! - mondta a férfi és kisétált a ringből, majd jelzett, hogy kezdhetjük. Először csak méregettük egymást. Figyelmesen....
Vissza az elejére Go down
Michael Grant
Elemi mágus
Elemi mágus
Michael Grant


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 17.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 1
Jellem:

A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael   A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 2:34 pm

Először csak figyelem a lányt, szokatlan számomra, hogy valakinek egyik szeme zöld míg a másik sárga, még nem találkoztam soha ilyen emberrel, de ez nem szabad, hogy elvonja figyelmem a harcról s mivel már a nap is kezdte túlságosan égetni a hátam a fekete póló miatt, nyúltam a katanámért.
-Sok szerencsét!- Mondom még utoljára majd ahogy a tömeg tudatához is elért, hogy én csak egy sima kardal szeretnék harcolni nagy fújogassál adtak hangot nem tetszésüknek, én pedig magamban ezen jót mosolyogtam ha tudnák, hogy csak azért csinálom ezt, hogy megtudjam milyen mágiája van az ellenfelemnek, ráérek én majd még utána is használni a mágiám.
-Fire ball!- Szólal meg a lány mikor már közelebb értem hozzá, én pedig épp hogy csak kibírom kerülni a felém tartó tűzlabdát, ezek szerint tűz vs. tűz lesz, pedig már kezdtem reménykedni, hogy nem elemi mágussal kerülök szembe, pláne nem egy tűzmágussal, nem szeretek a tűz ellen harcolni! Ezért is kissé hátrébb húzódok majd a katanát visszacsúsztatom tokjába, de közben végig az ellenfelem figyelem, ne hogy rám támadjon közben, mert ha azt teszi akkor ugrálhatok arrább, hogy kitérjek előle és amilyen kis aranyos meg is teszi én meg csak egy földre vetődéssel tudok csak kitérni előle, azt hiszem ezt még visszakapja, hogy vissza is tudjam ezt adni neki ezért fel is állok.
-Red Carpet!- Mondom majd talpam alatt megjelenik a jól megszokott kis tűzszőnyeg, s azzal emelkedek ellenfelem fölé.
-Fire ball! Fire ball!- Mondom kétszer is egymás után a mágia nevét, majd várom, hogy mi lesz az eredménye egy biztos nem lesz könnyű kitérnie, mert remek célzó vagyok. Ráadásul most már a tömeg is abbahagyta a fújjogást és csak feszülten nézték, hogy mit történik gondolom ők is kíváncsiak mi lesz egy tűz vs. tűz harcnak kimenetele, őszintén szólva én is nagyon kíváncsi vagyok! De azért nagyon remélem, hogy nem én fogok veszíteni, megakarom mutatni Ranefnek, hogy én is jó mágus vagyok, bár őszintén szólva ezzel csak magamnak szeretnék igazán bizonyítani, mert ha már most elbukom akkor valószínűleg a szüleim gyilkosát se tudnám megölni…


//Nagyon sajnálom, hogy ennyit várattalak vele, csak teljesen kiment a fejemből... és ha véltlen valami nem oké akkor szólj és átírom//
Vissza az elejére Go down
Mona Okami
Elemi mágus
Elemi mágus
Mona Okami


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 1
Join date : 2011. Mar. 18.
Age : 27

Karakter információ
Céh: -
Szint: 6
Jellem: Semleges

A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael   A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 3:34 pm

Sokáig méregettük egymást. Rövid gondolkodás után a kardjáért nyúlt, mire a közönség kifejezte nem tetszését. Más is volt még a tarsolyában... látszott rajta. Nem úgy nyúlt a kardjához mint a "társához". Pedig ha azzal harcolna ezt tenné. Legalábbis szerintem.
- Sok szerencsét! - mondta ellenfelem és közeledni kezdett. Vártam még, egészen addig amíg már csak 10 lépés távolság volt köztünk.
- Fire ball! - támadtam rá hirtelen, amitől meg is lepődött és alig tudott kitérni előle. Hátrébb húzódott és a kardját visszacsúsztatta a hüvelyébe, de a szemét nem vette le rólam.
- Fira ball! - kiáltom el magam másodszor, és még ötödször is. Nem igen tudta kivédeni, így csak elugrott előle egy "szép" vetődéssel. Elég fájdalmasnak látszott. Fel állt majd dühödten méregetett és elindította a támadását.
- Red Carpet! - mondta és már a levegőben is volt. ott volt azaz elégedett vigyor az arcán, amiből láttam azt hiszi ilyet egyedül csak ő tud kettőnk közül. Tévedett én is ismertem ezt a technikát.
- Fire ball! Fire ball! - lőtte felém a tüzes golyókat és várta reakciómat. A nézők egyre feszültebben figyeltek ránk és a harcunkra. Elég jól célzott mindkét golyó egyenesen felém tartott ám egy szaltóval mindkettőt kikerültem. A szemei elkerekedtek és nem hitte el, hogy kitértem a támadása elől. Nem mondom hogy egyszerű volt ekkorát ugrani... Amint földet értem, egyből elkiáltottam magam:
- Red Carpet! - és máris egy magasságban voltunk az ellenfelemmel. Ettől meglepődött majd új stratégia után nézett. Végül arra jutott hogy rohangál körülöttem és onnan lövöldöz. Esélye sem volt. Amint rájöttem mi a terve a nyomába eredtem és lazán utolértem.
Vissza az elejére Go down
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael   A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 3:52 pm

A harcot lezárom, jutalmatok 20 VE.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael   A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A nagy varázslóverseny Mona vs. Michael
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Varázslóverseny
» Magánküldetés: A Varázslóverseny
» A nagy Fesztivál!
» A nagy Fesztivál!
» Fontos! Nagy munkák szabályzata

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: