KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 V. Fairy Tail Tábor!

Go down 
+13
Karen de Laber
Anoya De Hielo
Firmus Kakte
Alice
Cassidy Angel
Petersen Ruw
Nati Teina
Laxus Dreyar
Tabuchi Metarikku
Natsu Dragneel
Yorumi Tsukiko
Shiki
Erza Scarlet
17 posters
SzerzőÜzenet
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 2:02 pm

V. Fairy Tail Tábor!




Immáron ötödik alkalommal kerül megrendezésre a Fairy Tail tábor melyre most is sok sok szeretettel várunk minden kedves forumozót, kicsit és nagyot, fiút is lány, újakat és veteránokat egyaránt! És akkor lássuk a részleteket!^^

Időpont: Július 4 – 5 – 6 – 7 /csütörtök – péntek – szombat – vasárnap/
Helyszín: Székesfehérvár
Részvételi díj: 12.000 Ft  az az tízenkétezer forint.

A fizetés történhet átutalással a megadott bankszámlára, rózsaszín csekken, valamint személyes átadással találkozás esetén! /Mással nem lehet pénzt küldeni!/

Indulás: Csütörtök reggel fél kilenckor gyülekező a Déli pályaudvarban, a 8:55 vonattal indulunk Székesfehérvárra. Teljes árú jegy díja egy útra 1300 Ft, diákigazolvánnyal 650 Ft. Természetesen, akik nem jártasak a Budapesti közlekedésben azok elé kimegyünk és elkísérjük őket a Déli pályaudvarra!

A jelentkezés a következőképpen lehetséges:
1. Először írsz, ide egy posztod melyben jelzed részvételedet, feltünteted teljes neved – erre a 2. lépésben leírtak miatt van szükség!
2. Kiválasztod a fenti fizetési módok közül a neked tetszőt és elküldöd az összeget. A foglaló 6000 Ft, / azaz 50%/ aminek legkésőbb Június 15. meg kell érkeznie, valamint a fenn maradó összegnek Július 1. –ig szükséges eljutatni hozzám.
3. Eljössz velünk!^^
Jelentkezni csak is érvényes TAJ kártyával lehetséges!
A jelentkezést csak abban az esetben tudom érvényesnek tekintetni, ha a részvételi díj kifizetésre került, akinek bármilyen kérdése van, ezzel kapcsolatban keressen fel nyugodtan a lent feltüntetett elérhetőségek egyikén.

A részvételi díj tartalmazza a szállást a Székesfehérváron található Csipet Lak apartmanba, napi háromszori étkezést és a programokon való részvételt.
És akkor most lássunk egy kis ízelítőt a Programfüzetből:
- Vetélkedők
- Rajz verseny
- Ügyesség játékok
- És még sok más meglepetés! ^^
Ahogyan eddig is, most is biztosítunk szerda éjszakára szállást azok számára, akik messze laknak Budapesttől és nem tudnak felérni reggel fél kilencre, a Déli pályaudvarra. Ez esetben a szállásra való igényt, legkésőbb Július 2. ig jelezni kell! A szállás Gyömrőn történik, melyre a kiutazási költség diákigazolvánnyal 520 Ft / retur ár/, diákigazolvány nélkül 1040 Ft. Ellátást és minden egyebet mi biztosítunk!

Mindenkit sok szeretettel várunk ismét, nyaraljunk idén is együtt!  

Rózsaszíncsekkel történő fizetés esetén a címzett:
Fülöp Hajnalka
Gyömrő Csokonai utca 36
2230

Bankszámla számra történő utalás esetén:

Név: Fülöp Hajnalka
17000019-13622552-00000000
Bank: Axa Bank
Közlemény: A jelentkező neve, és a karakterének neve.
Elérhetőségek:
Fülöp Hajnalka
Telefon szám: 06-30-521-04-97
Email cím: flp.hajnalka@gmail.com.
Skype: sakucsillag

*A változtatás jogát fenn tartjuk!


A hozzászólást Erza Scarlet összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 06, 2013 11:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 4:09 pm

Shiki = Csüllög Máté főtörzsőrmester jelentkezik bevetésre !!! A fizetés banki átutalással fog történni ez nagyjából annyira biztos hogy hétszentség hogy tuti zicher


Még nem biztos - Szerk. Erza Scarlet
Vissza az elejére Go down
Yorumi Tsukiko
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Yorumi Tsukiko


Hozzászólások száma : 76
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 23
Tartózkodási hely : aki itt áll mellettem az tudja

Karakter információ
Céh: Golden Pheonix
Szint: 2
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 4:51 pm

Benedek Zsófia névvel szintén jelentkeznék, a fizetés pedig utalással fog történni.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 9:25 pm

Fránya bürokrácia, úgy tűnik nekem is kell... Szabó Ákos, admin úr feltétlen ott lesz. A pénzt pedig, majd zsebbe csúsztatom.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 9:38 pm

Én, Morzsik Orsolya jelentkezek a küldetésre, a pénz valószínűleg átutalással Morzsik János névről fog jönni. Very Happy

Annyira mégse biztos, a jegyeim miatt val'szeg nem fogják engedni.


A hozzászólást Tabuchi Metarikku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07, 2013 11:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeKedd Márc. 26, 2013 10:07 pm

Ahogy már ígértem érkeznek az V. Fairy Tail Tábor részletei!

Kezdjük egy kis ízelítővel az esti Programokból!



Az első este nagyszabású Tábor nyitó Pizsi partival kívánjuk megnyitni a négy napos mókát! Természetesen, ha már egy fergeteges hangulatú párnacsatával, meglepivel és társasjáték vetélkedővel!

V. Fairy Tail Tábor!  Fairy_Girls

A második este kókuszban felszolgált ízletes koktélokkal és hangulatos zenével egy Hawai partira invitálunk meg benneteket a forró nyári estébe!

A harmadik este a Díjjak estéje lesz, ahol együtt megválasztjuk az V. Fairy Tail Tábor Otokoját, Onnáját és más érdekes díjjak is ki sorsolásra kerültek!


De ne higgyétek, hogy itt a vége!

Az idén mindenféle különleges Programmal várunk Titeket, hogy még jobban érezzétek magatok!
A tábor alatt két nagy csapat fog egymással vetélkedni, a Skarlát Kimérák és az Azúr Hidrák! A két csapat között ősi harc dúl, és idén nyáron eljött az idő, hogy megmérettessenek egymással! Itt az idő egy mindent elsöprő végleges összecsapásra ahol a csapatok tagjait számot adhatnak, erejükről, ügyességeikről, gyorsaságukról, ravaszságukról, találékonyságukról és tudásukról!
Válasszatok, Ti döntitek, el kinek az oldalán harcoltok!*
A két csapat tagjai számtalan ügyességi és logikai játékban mérhetik össze erejüket, melyek után a busás jutalmazásban lesz részük!
Egyet biztosan mondhatunk, üres kézzel senki nem fog távozni! ^^

*A résztvevőknek kötelező valamelyik csapathoz csatlakozniuk, melynek előzetesen a tábor kezdete előtt kell megtörténnie. Nekem kell jeleznetek, melyik csapathoz kívántok csatlakozni! A csapatoknak egyenlő létszámban kell eloszlaniuk kérlek, Titeket törekedjetek erre!


A csapatos vetélkedőn kívül, idén is lesz Lottóhúzás, Rajz verseny, Vizipisztoly és Vízi bomba csata, valamint pár új játék is szerepet kap, de ez legyen meglepetés számotokra!

Várunk Titeket!

V. Fairy Tail Tábor!  Fairy_tail_cover_291_color_by_chocogirl3-d58goya


A hozzászólást Erza Scarlet összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 12, 2013 3:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Laxus Dreyar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Laxus Dreyar


Hozzászólások száma : 92
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Nov. 11.

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 12:52 am

Már farmolom is LoL-on a pénzt, még pár hónap és összegyűjtök annyi RP-t, hogy pénzzé tudjam váltani, ott leszek. Én is a zsebbe csúsztatásos megoldást választanám, amit .... valamikor megoldok ^^... most írjam ide igazi nevem? Ajj, tudjátok, ki vagyok, és úgysem fogok számlázni, úgyhogy nem fontos Smile
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 5:26 am

Anya még nem mondott teljesen igen-t, de úgyis elenged Smile jelentem ott leszek, a fizetési módszert még nem tudom, skype-on megkeresem főnökasszony! Smile
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 10:30 am

Az a nagy helyzet kicsikéim, hogy sajnos a név memóriám katasztrofális, és tényleg nem tudom a neveket, ha eszembe is jut valami az 95% hogy valaki másé. Natsu tanusíthatja, hogy beégtem valamelyik esete ezzel kapcsolatban. Légyszíves írjátok oda vagy privátba írjatok rám!
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 11:10 am

Dolgos Peti. Személyesen a fizetés és ennyi azt hiszem. Várom a tábort =]
Vissza az elejére Go down
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:30 pm

Eddig úgy néz ki, mégis tudok menni, kinek örömére kinek bánatára Very Happy
Név: Tóth Violetta Very Happy


A hozzászólást Cassidy Angel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 12, 2013 8:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 9:52 pm

Hanzi Alexandra, azaz én is jelentkeznék. még nem 100% ez attól függ, hogy anyagilag megoldható-e, de eléggé úgy fest, hogy én is ott leszek
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 10:08 pm

Én, azaz ifj. Kolompár Tihamér jelentkezek. A pénz részét nem részletezném, majd megoldjuk Wink
És egy fasza szobát máris foglalnék, magam és a hárem számára.

Ezúton pedig meghirdetem az idei "Firm-el akarok aludni!" akciót a hölgyek számára. A nyertesek között "Ezeket Firm-nek növesztem" pólókat osztok ki.
A program:
- Firm hazai bélgázainak szagolása (magyar termék)
- Firm röfögése a Puncisör™️ -től
- Firm horkolása Dolby Surround-ban.
- Firm csodálása, mivel nem ébred fel 10h előtt
és végül Firm prédikációja lefekvés előtt.

Ha nem lesz jelentkező, akkor jöhet srác is, de se horkolás, se behányás, diszkrét fingás (társakra kenve, ha kiderül)
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 3:23 pm

Srácok PLS neveket! Firm a tiédet tudom, de komolyan mondom hogy ilyen téren nagyon nagyon nagyon butácska vagyok és nem tudom a nevetek! Légyszíves editeljetek!
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 3:32 pm

Nem tudom, hogy van-e ilyen opció, de egy kérdőjel kíséretében én is jelentkeznék. Nagyon szeretnék menni, pénz is lenne rá, de nem tudom hogy alakulnak a dolgok az érettségi miatt, szóval én egyenlőre ilyen 75%-os vagyok^^
téglás Kata - és átutalással fogok fizetni, ha megyek. Ez a szóbelik (június 25.) után kiderül^^


Szólj rám, ha biztos a dolog, addig nem írlak be listára okés? - megjegyzés Erza Scarlet
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Karen de Laber
Elemi mágus
Elemi mágus
Karen de Laber


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. Apr. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : mindenhol megtalálsz, ahol van juharszirup

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 9:07 am

Ugyan még nem fogadták el az előtörténetemet, de Alice fedez engem, úgyhogy én is nekivágok. Smile Mucsi Eszter, a pénz átadására a zsebbecsúsztatós módszert választom.
Vissza az elejére Go down
Naomi
Elemi mágus
Elemi mágus
Naomi


Hozzászólások száma : 127
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jan. 13.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeSzer. Ápr. 24, 2013 6:18 pm

És Dinnyés Noémi mondá: Eddig úgy tűnik, hogy mehetek - ha az őseim nem gondolják meg magukat -, és az lóvé(r)t nagy valószínűséggel átutalom. Smile /Persze ha vmilyen homokszem kerül a gépezetbe időben szólok/
Vissza az elejére Go down
Arlene Sylar
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Arlene Sylar


Hozzászólások száma : 63
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 3:33 pm

Nos, sok mosolyomba és házimunkámba került (nem is ><), de én is megyek táborba ^^ Göbölyös Fanny, és ha lehet, akkor a helyszínen fizetném Smile
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 3:43 pm

Czomba Miklós Krisztián a becsületes nevem jelenkezem a táborra és a fizetést a helyszínen intézném.
Vissza az elejére Go down
Mona Okami
Elemi mágus
Elemi mágus
Mona Okami


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 1
Join date : 2011. Mar. 18.
Age : 27

Karakter információ
Céh: -
Szint: 6
Jellem: Semleges

V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 5:18 pm

Ha Nati nem szól, hoyg újra lett írva ez a cucc akor a végén még lemaradok ._.'
Kovács Anna és a helyszínen szeretnék fizetni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





V. Fairy Tail Tábor!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: V. Fairy Tail Tábor!    V. Fairy Tail Tábor!  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
V. Fairy Tail Tábor!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» IV. Fairy Tail Tábor
» Fairy Tail AMV-k
» Fairy Tail
» Fairy Tail Demotiváló
» Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: